Familieberichten Teun/ lieve/ Weiley!! 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 18 juni 2009 Hoeras, hoeras.. Bedankt... Cornelias Adriana/ HachiedJohanna/ 2009 J CHRIS C. HEIJBOER KOOS KOOIMAN-SCHERPENISSE YVONNE MOSTERT PIET SCHERPENISSE CORNELIA KUZEE HAN RIEN BRAM GOEDEGEBUURE JOVAN 'T HOF Vervolg familieberich ten zie pagina 6. BERTHA VAN HAAFTEN-WESTDORP Hoer as Het liep allemaal anders dan gedacht toen jij met spoed naar het Sophia Kinderziekenhuis werd gebracht. Na een periode van angst, hoop, liefde en pijn, bewonderen we je kracht en vechtlust om bij ons te willen zijn. Het leven is een wonder dat zien we elke dag, maar jij bent heel bijzonder, omdat je leven mag. Het zal nog even duren voordat je naar huis mag komen, en in je eigen wiegje mag dromen. Maar één ding weten we zeker, die dag komt gauw. "Hoera! ledereen mag het horen! Mijn broertje is ge boren! Hij is zo lief en klein; ik ben trots dat ik zijn grote zus mag zijn." -xxx- van Jackie We noemen hem Wesley Vcmyel/ Catey Burgery 4 juni 2009 om 02.00 uur 3460 kg 52 cm lang Hij komt pas thuis over een onbekend aantal nachten, het kraambezoek moet helaas nog even wachten. Danny, Miranda en Jackie Burgers-Lindhout Grindweg 33, 4691 ESTholen Tel: 0166-677449 E-mail: burgers.lindhout@planet.nl Wat waren we blij met het nieuws dat je naar huis mocht komen, en eindelijk in je eigen wiegje mag gaan dromen. Zo klein en bleek, en toch zoveel kracht en vechtlust... Welkom thuis, -XXX- Papa, mama en je grote zus Jackie. V. Het deed ons goed, al de sms'jes, kaartjes en telefoontjes die we gehad hebben tijdens deze moeilijke tijd. En voor jullie steun en hulp de komende tijd... Namens ons bedankt voor al jullie medeleven. Danny, Miranda en Jackie Burgers-Lindhout Tholen, juni 2009 God zegende ons met de geboorte van We noemen haar Anne/ Geboren op 12 juni 2009 Johan en Caroline Gunter-van Driel 4697 GJ Sint-Annaland Julianastraat 10, Tel. 0166-654011 Een nieuw leven, een klein wonder. Het klinkt zo gewoon, maar voor ons, zo heel bijzonder! Geboren 12 juni 2009 te Rotterdam Trotse ouders Hans en Diana v.d. Ouden-v.d. Weegen Tienhoven 22, Sint-Annaland gm JacobuyJobanxmey Noorthoeh erv PUrternellas A drieman Scheelt/ geven u, mede namens wederzijdse ou ders, kennis van hun voorgenomen huwe lijk waarvan de voltrekking zal plaatsvin den op D.V. 19 juni 2009, om 13.00 uur in het gemeentehuis te Kruiningen. Kerkelijke bevestiging van ons huwelijk zal plaatsvinden om 14.30 uur in het kerkge bouw van de Gereformeerde Gemeente te Yerseke door de weleerwaarde heer ds. C. van Krimpen. U bent van harte welkom op onze receptie van 19.30 tot 21.00 uur in dorpshuis Luc- tor et Emergo, Hoofdweg 45 te Rilland 't Slaak 2 4675CX Sint-Philipsland Vijverdwarsstraat 3 4401EV Yerseke Toekomstig adres Zijpestraat 8, 4675CV Sint Philipsland. 1939 2009 Op D.V. maandag 22 juni a.s. hopen onze geliefde ouders I^aabVorst ene WdlemlnunClaMrun Voryt-Prienw de dag te herdenken waarop zij 70 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden Wij wensen hen van harte Gods zegen toe in de avond van hun leven Jan en Dien, Piet en Willie, Sjaan en Frans Klein- en achterkleinkinderen 4691 ZA Tholen, juni 2009 Zorgcentrum Ten Anker, Prins Clauslaan 1, Kamer 128 2984 Jobant des Cjrcunf ent I na/ des Cjrcutf- tandden Mcw Van harte gefeliciteerd met jullie 25-jarig jubileum en samen nog vele gelukkige jaren toegewenst P.H. de Graaf- Keur Ad en Joke Jaap en Marjan Kees en Trudy Berry en Ineke Leen en Bianca Jan en Gina Marleen en Johan Dig en Mirjam Neven en nichten Tholen, 15 juni 2009 Meanderlaan 155 gmm Op 24 juni zijn Keeyde/Wildes ent NeeltjesBoUer 55 jaar getrouwd Wij hopen dat ze nog lang in goede ge zondheid bij elkaar mogen zijn. Elly en Gerard Jaap en Toos Laurie en Jan Jan en Marianne Klein- en achter kleinkinderen 4694 PE Scherpenisse, juni 2009 Westkerkseweg 61 Na de Heere, Die onze bedrijfspanden voor brand heeft bewaard, is het onze behoefte alle brandweerlieden en hulp verleners, zowel uit als buiten de regio Tholen, hartelijk te bedanken voor hun geweldige inzet. Het heeft ons ver baasd, dat van zoveel kanten hulp werd geboden. Het was fantastisch. Aan de andere kant leven we mee met degenen die wél door de brand zijn ge troffen (hoewel we de omvang van ver slagenheid niet kunnen bevatten). We hopen, dat ze de kracht mogen ontvan gen om weer verder te gaan. Installatiebedrijf J'. Bevelander V.o.f. N. Snoei kinderen, handel in A.G.F. Sint-Maartensdijk, juni 2009 Pluimpotweg *0% Op 24 juni a.s.' hopen MarUiy Isthet ent Mi/nas Istha/-O venheekes de dag te herdenken dat zij 55 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. 4698 CB Oud-Vossemeer, juni 2009 Pr. W. Alexanderstraat 1 7 Met veel verdriet, maar met liefdevolle her inneringen aan Chris, geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte door de Heere van ons is weggenomen onze lieve kleinzoon, neef en achterneef op de leeftijd van 27 jaar. Dordrecht, 5 juni 2009 Sterke de Heere Maris en Jolande, Layhing Chan en de kinderen om dit zware verliet te dragen. Sint-Annaland: opa en oma Heijboer Dordrecht: Joke en Bram Nienke en Geral Jasmina Floor Goes: Corrie en Jan Esther en Leon Melinda en Winston 's-Gravenpolder: Theo en Janet Chris, Rianne, Christina, Willeke, Matthijs Sint-Annaland, 18 juni 2009 Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit onze familiekring is weggeno men na een ernstige ziekte onze geliefde nicht 20 oktober 1960 9 juni 2009 J. Scherpenisse-v.d. Boogaart A. v.d. Boogaart- Scherpenisse A. Gunst-Scherpenisse P. Gunst Sint-Annaland, 9 juni 2009 Wij willen je rust gunnen, al is vol droefheid ons hart. je lijden zien en niet helpen kunnen, dat was onze smart. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve zorg zame vrouw, onze dochter, zus, schoonzus en tante echtgenote van Jan van den Hoek op de leeftijd van 56 jaar. Jan van den Hoek Familie Mostert Familie van den Hoek 4695 RG Sint-Maartensdijk, 16 juni 2009 Provincialeweg 24 De crematieplechtigheid zal gehouden wor den op zaterdag 20 juni om 11.00 uur in het crematorium Zoomstede te Bergen op Zoom, Mastendreef 5. Na de crematieplechtigheid is er gelegen heid de familie persoonlijk te condoleren. Tot onze droefheid is onverwachts overle den onze broer, zwager en oom echtgenoot van Nellie v.d. Berge in de leeftijd van 73 jaar. Middelburg, M.C. Westdorp- Scherpenisse Enkhuizen, C. Bosch-Scherpenisse Sint-Annaland, W. v.d. Repe-Scherpenisse A. v.d. Repe L.W. Scherpenisse W. L. Scherpenisse A.M. Scherpenisse G. Scherpenisse-Foppen Janny Scherpenisse Joke Scherpenisse- van Ham S.M. Kleinveld- Scherpenisse G. Kleinveld Neven en nichten Sint-Annaland, 14 juni 2009 Dankbaar dat zij niet langer heeft moe ten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, mijn zorgzame moeder en oma echtgenote van Adriaan Willem van Zweden Geboren 22 oktober 1925 Tholen, Bergen op Zoom, Overleden 11 juni 2009 A.W. van Zweden W.A. van Zweden R.K.M. de Roovere Arian en Sandra Tholen, Verbrandestraat 41 4691 CL Tholen De afscheidsdienst is gehouden dinsdag 16 juni in de aula van het uitvaartcentrum van Monuta, Prins Bernhardstraat 2 te Tho len. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsge vonden op de Algemene Begraafplaats al daar. Voor uw deelneming betoond na het over lijden van onze lieve zoon echtgenoot van Carla en papa van William en Debby, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. W. Potappel J. Potappel-van Haaften Maarn, juni 2009 Namens RINA SLAGER willen wij een ie der hartelijk bedanken voor de getoonde belangstelling en medeleven tijdens haar ziekte. Wij willen dr. v.d. Berge, vrijwilligers van de V.P.T.Z., Zorgcentrum De Schutse be danken voor de toegewijde zorg. Tevens willen wij eenieder bedanken voor de getoonde belangstelling na het overlij den van onze lieve vriendin. Uw hartverwarmende reacties hebben ons goed gedaan. Cent Jopie v.d. Repe Janet v.d. Repe Sint Annaland, juni 2009 18-6-2008 18-6-2009 De pijn is iets minder scherp het doet misschien iets minder zeer. Het missen wordt niet minder maar steeds een beetje meer. Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij was een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. Lieve mensen bedankt voor jullie steun in het afgelopen jaar. Jeannette Jeffrey Sint-Annaland, juni 2009 Joy Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Jeannette en Koos Kleinkinderen en achterkleinkind Sint Annaland, juni 2009 In ons verdriet om het heengaan van mijn maatje mijn alles, ons paps en opa mochten wij uw hartelijk medeleven on- dervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Jo van 't Hof-Schot Kinderen en kleinkinderen Tholen, juni 2009 Ja, het is echt waar. Dit meisje wordt zaterdag 20 juni 65 jaar. We wensen haar nog veel geluk en goede gezondheid. Marjo Janny en André Kees en Sonja Hierbij wil ik ieder een hartelijk bedanken voor het vele meeleven dat ik mocht ontvangen tijdens en na mijn zie kenhuisopname, ook namens mijn man en kinderen. L. Quist-Boot Tholen, juni 2009 Op 4 juni j.l. mochten wij ons 55-jarig huwe lijksjubileum vieren. Na bekendmaking hiervan in deze krant, hebben wij vele attenties, kaar ten, en bloemen ont vangen. Dit heeft ons erg goed gedaan.. Om dat het niet mogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, willen wij op deze manier ieder een bedanken voor de getoonde belangstel ling in welke vorm dan ook. G.C. Quist D.C. Quist-Kunst 4675 CS Sint Philipsland, juni 2009 Eendrachtstraat 50B Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvan gen, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder zeggen wij u hartelijk dank. M. van Haaften Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Stavenisse, juni 2009 pa, ma en Arjan Sint-Annaland, juni 2009 Monique wordt vandaag 30 jaar. Van harte gefelici teerd, veel liefs en kusjes van Sint-Maartensdijk, 23 juni 2009 Echt waar! Hier had Jan van der Kleijn nog haar.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 4