Gouden en zilveren spelden voor trouwe leden Plattelandsvrouwen Kraan kan lading niet aan en valt om Goot van aanbouw woning moet zakken Wereldwinkel Tholen houdt dag over Afrika Afronding Graefnisse met gele en rode stenen MAGAZIJN UITVERKOOP WAND- EN VLOERTEGELS! Weinig kanis Goedhart en firma Weggemans CU wil discussiëren over accommodaties kleine kernen Vanaf €5,50 p/m2 'Welstand'na overleg akkoord Afdeling Sint Philipsland viert 75-jcirig bestaan creatief 5 Brede steun sportnota; alleen SGP en RFT tegen SGP en RFT hebben in de gemeenteraad tegen de sportnota 2009-2012 gestemd. De staatkundig gereformeerden vooral uit principiële overwegingen, RFT vanwege de onduidelijk heid over de financiën. De CU gaf aan, ernaar te streven dat kleine kernen hun sportaccommodaties behouden. Donderdag 30 april 2009 Omzet daaldemaar geen reden voor paniek Een speciale projectgroep gaat de Wereldwinkel in Tho len meer op de kaart zetten. Door middel van speciale acties wil de Wereldwinkel meer bekendheid geven aan hun activiteiten en aandacht vestigen op de armoede in ontwikkelingslanden. Op 4 juli is er een 'Afrikadag' met optredens en stands in de Gasthuiskapel in de Kerkstraat. De omzet daalde vorig jaar, maar er was een positief re sultaat van ruim 4000 euro. Dat bleek vrijdagavond op de jaarvergadering. Subsidie Het appartementencomplex in Graefnisse in Sint-Phi- lipsland vormt met rode en gele stenen de afronding van de nieuwbouwwijk. Maandag streek C. van der Weege van Castria Wonen bij de welstandscommissie de plooi en glad voor de kleuren van de gevelstenen. Ze worden geel en rood en niet oranjerood en rood, zoals de com missie eerder voorstelde. Het programma voor de viering van het 75-jarig bestaan was al een verrassing, maar voor sommige dames van de Plattelandsvrouwen afdeling Sint Philipsland kreeg de avond vrijdag een extra tintje. Zij werden in het zonnetje gezet voor een langdurig lidmaatschap. Een gouden speld was er voor oud-voorzitter M. van Dijke-Stehou- wer, die al 55 jaar lid is. EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT SGP steunt positief advies omroep niet Verdachte vrijlaten nertsen langer vast Rode Kruis licht fusieproces toe Noville Macaroni Creatief Voordelen Alléén vrijdag 1 en zaterdag 2 mei Snoep teleurgesteld door welstand De Raad van State gaat beoordelen of twee metaalbedrij ven op het bedrijventerrein van Sint Maartensdijk wor den benadeeld door het opheffen van de zogenoemde ge luidszone voor dit terrein. De advocaat van Weggemans Metaalbewerking en Goedhart Cooling Equipment klaagde daar maandag over tijdens een zitting bij de Raad in Den Haag. De gemeente Tholen besloot tot op heffing van de zone, lang nadat de grootste lawaaimaker, de betonfabriek van Rijnberg, was vertrokken. De daling van de omzet baart voorzit ter Ben Schoonen van de Wereldwin kel zorgen. „Maar daar hebben meer ondernemers in de stad mee te ma ken. Het is het probleem van de leeg loop en van het feit dat niet iedereen weet dat er een Wereldwinkel in Tho len is." Aan de onbekendheid willen de vrijwilligers iets doen, zei Schoonen. Vandaar dat er een pro jectgroep in het leven is geroepen om de winkel beter op de kaart te zetten. De voorzitter benadrukt dat er geen financiële problemen zijn, maar zegt wel dat de omzetdaling geen jaren achtereen moet voortduren. „We heb ben een leuk spaarpotje maar we moeten zoals elke winkel omzet draaien. Minder mensen in de winkel betekent ook dat de vrijwilligers min der klanten bedienen. En daarvoor staan ze juist enthousiast in de win kel." Het aanbod van de artikelen en con sumptieartikelen (onder meer thee, koffie, pindakaas, chocolade, sap en wijn) is volgens Schoonen van hoge kwaliteit. „Zozeer dat supermarkten er een niarktaandeeltje in hebben ge nomen. Dat is dan wel concurrerend voor ons, maar we bereiken het doel waar men 40 jaar de organisatie voor heeft opgericht. Namelijk de eerlijke handel bevorderen zodat mensen hiermee een volwaardig bestaan kun nen opbouwen en hen het respect van gelijkwaardigheid geven. Dit idealis me zullen we blijven koesteren. Dat we een paar moeilijke jaren krijgen, is wellicht een feit. maar aan de vrij willigers die hier de zaak draaiende houden zal het niet liggen." De Wereldwinkel boekte vorig jaar een netto resultaat van 4.268 euro. Dat is 30079 euro minder dan in 2007. De verkoop van consumptiear tikelen (thee, koffie, pindakaas, sui ker, wijn) steeg vorig jaar van 17.441 euro naar 20.013 euro.. Volgens Schoonen heeft dat te maken met de verplaatsing van de supermarkt Cl000 naar de Postweg. „Dat is de reden dat er steeds meer mensen deze boodschappen hier doen." De verkoop van nijverheidsartikelen (tassen, sieraden, schalen, vazen, wandborden en onderzetters) liep te rug, van 31.712 euro in 2007 naar 26.845 euro. De verkoop van boeken (uitgezocht door Jan Fondse) leverde 2466 euro op, 481 euro meer dan in 2007. De rommelmarkt bracht 267 euro op. Vorig jaar ontving de We reldwinkel nog 600 euro subsidie van de gemeente. „Dat is voor het laatst geweest. De gemeente heeft ons ge holpen bij de verhuizing van de Bak- straat naar de Kerkstraat, maar we hebben geen subsidie meer nodig." De huur is de grootste kostenpost voor de Wereldwinkel, daarna slok ken verkoopkosten, contributies, be lastingen en verzekeringen, en gas/water en licht een flink deel op. Tijdens de vergadering werd Bianca Jansen in hel bestuur gekozen. Dat is met vijf personen voltallig, naast Schoonen bestaat het uit Els Schrau- wen (secretaris), Janny Kleppe (pen ningmeester), Bianca Jansen, Rinus de Nijs en Willem Pons. Vijf leden zette de jubilerende afdeling Sint Philipsland in het zonnetje, v.l.n.r. Corrie van Splunter, Elly de Raat, Toos van Dijke, Marie Maas en M. van Dijke-Stehouwer. Volgens voorzitter M. Onrust van de commissie zou een gele en een rode kleur te veel contrast geven aan het complex. Hoofd projectontwikke ling Chr. van de Weege van Castria wees er op dat het complex het sluitstuk van Graefnisse is en dat deze kleuren juist veel voorkomen in de wijk waar het complex aan grenst. Hij toonde een foto waarop de huizen te zien waren aan de Een- 'drachtstraat. Die hebben een paarse en lichte steen. „Het komt duidelijk terug in de wijk. Wat wij nu voor stellen is niet wat wij bedenken maar is in de hele wijk terug te vin den. Het heeft raakvlakken met de omgeving. Als we er andere kleureg aan geven, zijn we bang dat het ge bouw een heel andere identiteit krijgt." Volgens secretaris T. Jansen van de commissie waren er twee opties ge noemd: rood en lichtrood of rood en oranjerood. „Maar toen kregen we gele stenen te zien. En zijn bang Er gaat uit Tholen een positief advies naar het Commissariaat voor de Me dia over het opnieuw voor vijf jaar toewijzen van zendtijd aan de Thoolse lokale omroep. Alleen de SGP stemde in de gemeenteraad tegen. H.W. van Eenennaam zei dat zijn fractie betwij felt of omroep Tholen voldoet aan de in het voorstel geformuleerde tekst dat het programma in zodanige mate is gericht op de bevrediging van hier De verdachte van het loslaten van bijna 3000 nertsen op 15 maart op de farm van Lyon Walhout in Stave- nisse, dierenactivist Peter Jansen, wordt een maand langer vastgehou den. Vorige week is ook een 19-jari- ge vrouw uit Lent aangehouden. Ook een 19-jarige Amsterdamse werd in verband met de bevrijdings- Alle afdelingen van het Nederland se Rode Kruis worden op 1 januari één vereniging, maar de vrijwilli gers en de leden zullen er weinig van merken. Dat zegt penningmees ter Jany Boogaart-de Lint van de af deling Tholen/Sint Philipsland. Op de algemene ledenvergadering op dinsdag 12 mei zullen de leden en vrijwilligers op de hoogte worden gebracht van de stand van zaken. Volgens Boogaart is er onder de vrij willigers wel enige onrust ontstaan omdat ze vrezen dat er minder geld beschikbaar komt. maar volgens de penningmeester blijven de afdelin gen gewoon hun eigen bestuur be- voor een te groot contrast waardoor het complex uit elkaar valt." N Van der Weege haalde een oranjero de steen als voorbeeld uit een kar tonnen doos.. Daar schrok Onrust van. „Veel te oranje." Hij deed het doosje snel dicht omdat hij er an ders 'pijn van in de ogen kreeg.' Ambtenaar J. Fase liet op zijn beeldscherm de huizen zien aan de Eendrachtstraat. Jansen zei dat hij zich, na het zien van de kleuren, wel voor kon stellen dat de gele steen gebruikt wordt voor het complex. Ook burgerlid L. Deurloo had er geen moeite mee, waarna ook On rust zich gewonnen gaf. In het com plex komen zeven huurwoningen op de begane grond en de eerste ver dieping en zes koopwoningen op de tweede en derde verdieping. Het complex is voor Castria Wonen ont wikkeld door Noville uit Heerlen. levende maatschappelijke, culturele, godsdienstige en geestelijke behoef ten dat er sprake is van een instelling van algemeen nut. „We hebben de vrijheid er anders tegenaan te kijken. En we staan zeer gereserveerd tegen over bepaalde programma's." Ook RFT heeft niks met omroep Tholen, zei MJ. Klippel. Maar in zijn ogen betrof het een formele zaak. „Of ze voldoet aan de mediawet. En dat blijkt, volgens het college, zo te zijn. Met andere woorden: wij kun nen niet anders dan dit voorstel steu nen." -actie aangehouden, maar zij is weer vrij. Walhout heeft ondertussen drastische maatregelen genomen om zijn fokkerij aan de Oudelandse- dijk beter te beschermen. Hij bouwt een muur van gewapend beton met stroomdraden er bovenop. De bran chevereniging van nertsen fokkers heeft de bekende Amsterdamse ad vocaat Moszkowicz in de arm geno men om na te gaan of er een civiele procedure gestart kan worden tegen de dader(s). houden, hun eigen werkwijze vol gen en kunnen ze blijven rekenen op financiële middelen. „Het gaat voor al om de hele organisatie wat minder log te maken. Als een afdelingsbe stuur onroerend goed wil aankopen bijvoorbeeld dan moet dat nu eerst voorgelegd worden aan het landelijk bestuur. We blijven gewoon geld ontvangen voor onze vrijwilligers en de activiteiten die we ontplooien." Voorzitter Bert Stolk en Rika Goe- degebuure zijn aftredend en niet herkiesbaar, maar zullen vanwege het fusieproces aanblijven tot 1 ja nuari. Aftredend en wel herkiesbaar zijn Vincent Nooren en Laura Blok. De vergadering begint om acht uur in de gcmeentewerkplaats aan de Nijverheidsweg 34 in Sint-Maar tensdijk. De Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen Vrouwen van Nu kent een zilveren speld voor dames die minstens 25 jaar lid zijn. Sint Philipsland reikt de jubileumspeld sinds 2006 uit. Vrijdag was het de beurt aan Marie Maas (46 jaar lid). Tops van Dijke (30 jaar lid), Corrie van Splunter en Elly de Raat (bei den 29 jaar lid). „Na vanavond heb ben alle dames die 25 jaar of langer lid zijn, de zilveren speld", zei se cretaresse Jeanne de Jager die de ju- blarisscn toesprak. Mevrouw M. van Dijke-Stehouwer (78) is het derde lid dat de gouden speld ontving. „U mag het zien als een onderscheiding, want een 55- jarig lidmaatschap verdient dat", aldus mevrouw De Jager. Zij had uitgerekend op welke leeftijd de dames die in het zonnetje werden gezet, lid zijn geworden. „Zo rond hun dertigste en ook vaak jonger. Heeft een vrouwenbond het imago van grijs, wij denken dat we dat niet zijn. Toch hebben we maar weinig leden jonger dan veertig. „Het is de eerste keer in deze vier jaren dat ik niet weet hoe het an ders moet" Dat zei voorzitter M. Onrust in de welstandscommissie nadat hij het plan had besproken voor de uitbreiding van de woning van F. Reingoud aan de School straat 18 in Oud-Vossemeer. Bouwkundig tekenaar F. Schoep ver liet teleurgesteld het pand nadat hij geprobeerd had de commissie te over tuigen. Het gaat om een aanbouw aan de woning met een dwarskap aan de achterzijde. Hij tekende de goten van de uitbreiding op dezelfde hoogte van het bestaande pand, maar volgens de Maar we hebben ze wél. Een op roep aan u allen: willen we echt niet vergrijzen, maak dan eens wat reclame voor de bond zodat er voor de bond toekomst blijft." Voor. die toekomst van de afdeling is het ook nodig dat leden bereid zijn een be stuursfunctie te vervullen. Iets wat een probleem lijkt te worden, gaf mevrouw De Jager aan. De afde ling Sint Philipsland telt een kleine zestig leden. Mevrouw Van Dijke is lid van de Plattelandsvrouwen in Sint Philips land geworden toen ze na haar trou wen in 1953 op boerderij Bouwlust kwam wonen. „Ik was al lid in Dirksland, waar ik vandaan kom.". Het probleem om bestuursleden te vinden klinkt haar bekend in de oren. „Dat was vroeger niet anders. Als je hier vreemd kwam, werd je meteen gevraagd." Mevrouw Van Dijke is, met onderbrekingen, pen ningmeester en twee perioden voor commissie wordt daarmee het hoofd profiel van de woning aangetast. Vol gens Onrust was het beter om de goot voor de aanbouw te verlagen om de hoofdvorm 'heel te houden.' Schoep lichtte toe dat dit niet kan omdat er boven de ramen ook nog een bak voor rolluiken moet komen. Het leek hem zitter - presidente heette dat toen nog - geweest van de afdeling. „De vereniging was voor mij, omdat ik van elders hier kwam wonen, écht een aanknopingspunt om mensen te leren kennen." Het programma van de maandelijkse bijeenkomsten is in al die jaren eigenlijk niet zo heel veel veranderd, zegt ze. Een spre ker, een cursus of een excursie ston den geregeld op het programma. „Alleen bingo, dat hadden we vroe ger niet." Aan de wand in de feestelijk ver sierde zaal van de Wimpel illustre ren enkele uitvergrote foto's de acti viteiten. Eén is er gemaakt bij een uitstapje naar de Liga-fabriek in Roosendaal. Mevrouw Van Dijke denkt met plezier terug aan een uit wisseling die er is geweest met een afdeling uit Gelderland. „We waren daar twee dagen, bezochten de om geving en overnachtten bij leden." De Gelderse dames brachten een te genbezoek aan Sint Philipsland. „In onze schuur lieten we dia's zien van de omgeving. Er werden grote pan nen macaroni klaargemaakt, en schragen met planken geplaatst als tafels." De jubilaris kon in verband met ge zondheidsproblemen de laatste ja ren niet aan alle activiteiten mee doen. „Maar wat ik nog kan, dat doe ik", zegt ze. De Sint-Philipslandse peinst er dan ook niet over om haar lidmaatschap op te zeggen. „Zelfs ook logisch om de bestaande door snede van het huis door te trekken in de aanbouw. Maar daar was Onrust het maar deels mee eens. „Vanuit de doorsnede gezien wel, maar vanuit het aanzicht niet." Schoep wees er op dat hét de binnen ruimte beperkt als de goot lager moet wanneer ik zou verhuizen, zou ik toch lid blijven." De feestelijke bijeenkomst begon met hel optreden van een gelegenheids koor, dat de afgelopen tijd onder lei ding van Cora de Oude een lied instu deerde. De dames waren herkenbaar door hun paarse sjaal. De kleuren paars en wit kwamen ook- terug in de zaalversiering. De feestcommissie die het programma voorbereidde, werd door het bestuur bedankt met een bloemetje. De groep bestaat uit de dames Ingrid Goense, Toos en Lia van Dijke, Anneke van Strien en An nie Reijngoudl. Ook Rietje Verwijs hoorde erbij, maar zij moest door ziekte afhaken. De aanwezige leden tekenden een kaart en die werd met een bloemetje bij mevrouw Verwijs bezorgd. Na de pauze konden de aanwezigen - waaronder genodigden van afdelin gen uit de buurt - creatief aan de slag. Er waren vier workshops: glas versie ren, figuren op schoteltjes aanbren- 'gen. vogelkooitjes versieren en een halsketting maken. Aan de hand van een nummer dat iedereen kreeg bij binnenkomst, werd bepaald bij wélke workshop men kon aanschuiven. Op 14 mei heeft de afdeling de vol gende activiteit. Dan bezoeken de dames de basiliek en de botanische tuin Arboretum in Oudenbosch. komen. Onrust zei dat de commissie er is om de buitenkant te beoordelen. De goot zou volgens de commissie 40 tot 50 centimeter lager moeten, maar Schoep zag daar geen mogelijk heden voor. Volgens het bestem mingsplan mag het zelfs op zes me ter, zei hij. De commissie en de tekenaar kwamen er niet uit. Onrust vroeg om een en ander nog eens te bespreken. Volgens Onrust was het geen rigoureuze ingreep. Schoep nam de tekening mee en zei het jam mer te vinden dat de commissie niet mee kon gaan in zijn argumentatie. „Dat valt me een beetje tegen." „In de commissie hebben we al ge zegd dit voorstel niet te zullen steu nen", maakte H.W. van Eenennaam duidelijk. De positieve elementen van sport, zoals het samenbindend karakter en het meer bewegen, we gen bij de SGP minder zwaar dan de negatieve randverschijnselen, aan tasting van de normen en waarden, bleek uit zijn betoog. En sportacti viteiten op zondag hoeven al hele maal niet op de sympathie van de SGP te rekenen. M.J. Klippel vond het niet juist om nu een nota vast te stellen en vervol gens ieder jaar opnieuw te gaan be kijken wat er uitgevoerd gaat wor den. Volgens hem zijn de in de nota genoemde projecten in het kader van het Nationaal actieplan sport en bewegen (NASB), en Brede school sport en cultuur, gebaat bij continuï teit. Iets wat door de voorgestelde werkwijze in de ogen van RFT niet wordt verkregen. Daarnaast past het volgens de fractie niet in het door de raad vastgestelde duurzaam finan cieel beleid. Want daarin is afge sproken dat beleidsnota's pas opge steld worden als er financiële dekking is. Wethouder Van Dis zei dat aan de nota jaarlijks een uitvoe ringsprogramma wordt gekoppeld, en dat de raad bij de behandeling Een geluidszone geeft bedrijven op een aangewezen terrein de ruimte om lawaai te maken, zolang er aan de grenzen van dat terrein aan be paalde normen wordt voldaan. Ge- zoneerde terreinen zijn er juist om grote lawaaimakers een plaats te bieden. De twee metaalbedrijven, gevestigd aan de Sportiaan en de Nijverheidsweg, voorzien een be perking van hun bedrijfsvoering. Zo liggen er op het bedrijventerrein ver spreid enkele bedrijfswoningen die nu beter tegen lawaai beschermd gaan worden nu de geluidszone is opgeheven. Volgens hun advocaat betekent dit dat de gemeente kan dwingen om het lawaai bij de bedrij ven te reduceren. Ook het verkeer van en naar de bedrijven moet voor taan worden meeberekend bij het vaststellen van het lawaai. Maar de gemeente zegt dat de bedrijven zich ten onrechte zorgen maken. Ze kun nen hun huidige bedrijfsvoering ge woon voortzetten, aldus een woord voerder. Beperkingen kunnen wel van de kadernota keuzes kan ma ken. Hij sprak tegen dat alle facetten in de nota gericht zijn op een meer- jarenbeleid, en legde uit dat inter venties in het kader van het NASB soms na een bepaalde periode zelf voorzienend worden. De concentratie van voorzieningen - uit financieel oogpunt en het stre ven naar meer kwaliteit - waarin de sportnota voorziet, noemde A.G. van de Sande (CU) 'gevoelige uit spraken voor juist weer de kleine kernen'. Zijn fractie zal ernaar stre ven ze te behouden, wat strookt met de in Bestemming Tholen gemaakte afspraken. Van de Sande vond dat de raad daar over niet al te lange tijd maar eens, in een brede context, moet discussiëren. „Zodat er een einde komt aan de onduidelijkheid die allerlei losse flodders bij vereni gingen veroorzaken." Volgens J.J.P.A. Boulogne (ABT) is er daar over al een toezegging van het pre sidium. SGP, CDA en VVD konden meegaan in de gedachte om de toe komstvisie een keer tegen het licht te houden. Dat gold ook voor het college. „Dat is een groot voorstan der van duidelijkheid", zei Van Dis. Een ruime meerderheid - veertien van de achttien aanwezige leden - schaarde zich achter de nota.' ontstaan als de bedrijven bijvoor beeld willen uitbreiden. Dan moet namelijk gekeken worden naar de nieuwe situatie en de regelgeving die dan geldt. Weggemans en Goedhart hebben volgens de gemeente geen blijvend recht op de voordelen die de ge luidszone hen eerder nog bood. Het is eerder toeval dat ze konden mee liften met de betonfabriek die ruimte kreeg om lawaai te maken. De rech ters van de Raad hielden de advo caat van'de metaalbedrijven voor dat de geluidszone in feite geen beteke nis meer heeft nu de betonfabriek is vertrokken. Dat heeft de Raad ook in eerdere oordelen in soortgelijke kwesties zo bepaald. Daarmee lijken de rechters ook meteen duidelijk te maken dat Weggemaps en Goedhart weinig kans maken om de zaak te winnen. De uitspraak volgt binnen twee maanden. „Het was een donderend geraas", zegt Petra van Bellen. De bewoonster van een huis aan Het Lint in Tholen zag vrijdagmorgen rond half tien recht tegenover haar woning een te lescoopkraan voorover slaan. Die was bezig steigerplanken op te hijsen voor het werk aan het toekomstige huis van supermarkteigenaar Jurgen Stroot. „Ik stond boven mijn ramen te zemen en tegelijkertijd met mijn moeder te bellen. Ik zag het allemaal gebeuren", aldus Van Bellen. De chauffeur, van Evertz kraanverhuur in Til burg, kwam met de schrik vrij. Hij is door het voorraam, dat open kon, naar buiten geklom men. Van Bellen is met hem gaan praten. „Hij zei dat zijn vracht te zwaar was en dat die te ver weg stond. Normaalgesproken zou hij ook extra gewichten voor zijn kraan gebruiken, maar hierna had hij nog een klus in België. Daar mag hij zijn gewichten niet mee naar toe nemen, dus daarom had hij ze niet bij zich." De chauffeur wil niets kwijt aan de verslagge ver van deze krant, alleen dat hij erg ge schrokken is en blij is dat hij nog leeft. „Ge lukkig was het een nieuwe cabine. Bij die oude kan het voorraam niet open, maar dan had ik het wel kapotgeslagen." Volgens een medewerker van de firma Krijger die aan het huis naast dat van Stroot aan het werk was, deed de alarmlijn het niet. „Nor maalgesproken geeft de machine alarm als de lading te zwaar is." De chauffeur laat de vraag hiernaar wederom onbeantwoord. Zijn colle ga's van aannemersbedrijf Denco uit Goirle willen wel vertellen wat ze gezien hebben. „De boel ging schommelen. Er stonden hier alle maal werkbusjes in de straat, maar de kraan plofte er zo tussenin." De straat was niet afgezet tijdens de werk zaamheden in de woonwijk Stadzicht, maar niemand raakte gewond. Na het ongeval is de ruimte rondom de kraan afgezet met lint. Het wegdek raakte beschadigd. Zowel de rand van de wagen als de hijsarm boorden zich in de be strating. Er was lichte schade aan de kraan. De machine is met behulp van twee andere hijskranen 's middags rond tien voor twee weer overeind gezet. Iemand die mijn stijl tot zijn stijl maakt. Iemand die meedenkt en zich in mijn leoen verdiept. Ik voel me begrepen. En tóch is het mijn interieur, mijn stijl! .idweê www.interieur-paauwe.nl eM* Zonnemaire figt vlakbij Zierikzee; 50 autominuten uan Rotterdam, Roosendaal en Terneuzen. *Let op afwijkende openingstijden Bergen op Zoom: Zeelandhaven 7, T 0164 - 27 15 00 www.logus.nl Advertentie I.M. Bedrijven klagen bij Raad van State over geluidsmaatregel

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 5