Q 30 jaar Hoedenverkoping Ellen Fleur Familieberich ten 60 jaar 60 jaar 80 jaar 69,95 2 mei 9.00-12.00 uur kunststof dakkapel EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 30 april 2009 Jetley VejcM/ Kralj'eA/Lo H eleen/K ottter - Q Leen/ en/ M hno/ Petappel/ JAAP HENDRIKSE JACOB HENDRIKSE JAAP JOOST OVERBEEKE JOOST OVERBEEKE JOOST OVERBEEKE DHR. J.OVERBEEKE ANNA CORNELIA STEIJNS-VAN DORST ELIZABETH MARIA LINDHOUD-KETTING JAN WILLEM DE RIJKE Deze boer uit de Weihoek wordt 25 jaar bij Vishandel Deurloo van Ann en Deurloo Team Speciaal voor dit bijzondere jubileum speciale prijzen op 1 en 2 mei nieuwe haring stuks 2,50 ibeling 2,50 Gerookte makreel 2,50 Actie: alle dameshoeden Kerkgebouw GerCem te Scherpenisse Molenpad 4 4696 BP Stavenisse Telefoon: 0166-69 74 38 Mobiel 06-10 64 28 07 Wij verzorgen alléén begrafenissen GRAFMONUMENT steenhouwerij de kort www. dekortnatuursteen. nl Hiep hiep hoera Hiep hiep hoera Nergens goedkoper 4 Dolgelukkig en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon broertje van Lindsey, Daisey en Nickey. Jesley is geboren op 27 april 2009 om 18.46 uur, is 50 cm lang en weegt 3060 gram. Piet, Anja, Lindsey, Daisey en Nickey van Gorsel 4697 CL Sint-Annaland Schoolstraat 4, tel. 0166-612605 Wij zijn ontzettend blij en gelukkig met de geboorte van onze zoon en broertje: Hij is geboren op 16 april 2009. Vladimir, Nadia, Ivana Jelena Kraljevic 4698 DD Oud-Vossemeer Pompoenwei 7 Mede namens onze wederzijdse ouders geven wij AdrLacwv vasvBLmbergeAV en/ L ie^betK K ytferibvL kennis van ons voorgenomen huwelijk op D.V. 1 mei. De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden om 12.30 uur in het oude stadhuis teTholen. Gods Zegen over ons huwelijk willen wij vragen in een dienst die geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds. A. Schultink in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Tuinstraat 39a te Sint-Annaland om 14.30 uur. De receptie zal gehouden worden in Restaurant Grevelingen, Parallelweg 1, te Bruinisse. Ons adres wordt: Zuidplansoen 15 4693 BC Poortvliet •N Wie zijn wij Heere Cod, en wat is ons huis dat Cij ons tot hiertoe gebracht hebt D.V. 4 mei 2009 mogen wij Johcwv Kottier en/ samen met onze kinderen vieren dat wij 25 jaar getrouwd zijn. Corné en Erika Ellen Martijn en Mariëtte Arno Annelies Arjan 4693 CG Poortvliet, april 2009 Deestraat 39 D.V. 1 mei vieren wij, dat onze ouders en grootouders 45 jaar geleden getrouwd zijn. Wij willen hen hiermee feliciteren en hopen dat ze nog vele jaren samen mogen zijn. Marian en Wiert Mariska en Linda Sandra en Alistair MarshaEmily en Chelsea 4691 jT Tholen, april 2009 Jolstraat 55 Weinig woorden, soms niet te doorgronden, vaak ongezien, maar toch verbonden. Ie laatste reis is nu gekomen, wij wensen je een behouden vaart. Rust zacht, rust zacht, Lieve Pa, stille kracht. Toch nog onverwacht is op zondag 26 april overleden mijn zoon, onze vader, schoon vader en opa, *Nieuw-Vossemeer, 26 oktober 1944 t Bergen op Zoom, 26 april 2009 Mevr. P. Hendrikse-Smit Marco en Baukelien Luca Isis Diana en Johan W.G. Witteveenplein 36 3071 MA Rotterdam De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 1 mei om 14.00 uur in het crematorium Zoom- stede, Mastend reef 5 te Bergen op Zoom. Voorafgaand aan deze dienst kunt u van 12.30 uur tot 13.00 uur persoonlijk afscheid nemen in het Uitvaartcentrum, Drebbel- straat 66 in Bergen op Zoom. Gelegenheid tot condoleren schriftelijk voorafgaand aan de dienst en persoonlijk in de koffiekamer van het crematorium. Bedroefd geven wij u kennis dat na een lange periode van afnemende gezondheid is overleden onze broer, zwager en oom op de leeftijd van 64 jaar. Ria en Diest Lenie van Dave Maddy en Aad en kinderen Sint-Annaland, 26 april 2009 "Mijn genade is u genoeg" Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van hem moch ten ontvangen, geven wij u kennis dat on verwachts van ons is heengegaan mijn ge liefde man, onze zorgzame vader en opa echtgenoot van Willemina Maria van der Sande in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Tholen, Tholen, Sint-Maartensdijk, W.M. O verbeeke van der Sande Kees en Diny los Petra en Patrick, jeremy Wilfred en Leonie Francien en Rien Marco en Janet Madelief, Merijn Miranda en Gert, Iris, Fleur Onze dank gaat uit naar het personeel van thuis zorg Allévo en Zorgcentrum Ten Anker, afdeling Stelberg 7 voor de liefdevolle verzorging. Tholen, zorgcentrum Ten Anker, 28 april 2009 Verbrandestraat 20 4691 CM Tholen De rouwdienst zal worden gehouden zater dag 2 mei om 10.15 uur in het uitvaartcen trum van Monuta, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum. Na de begrafenis kunt u de familie persoon lijk condoleren. Geen bloemen Bedroefd geven wij kennis van het overlij den van onze oom Kees en Claudia Coba en Kees Esther en Martien Kees en Lia Maddy en Leo Coby Ada en Witte April 2009 Diepbedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer en zwa ger echtgenoot van W.M. van der Sande f in de leeftijd van 90 jaar. Tholen, J. Overbeeke t M. Overbeeke-Nelisset M.W.C. de Klerck- Overbeeke j.P. deKlerckt Oud-Vossemeer, W.C. Istha-Overbeeke M. Istha Tholen, 28 april 2009 De colleges van kerkenraad en kerkrent- meesters van de Hervormde gemeente te Tholen delen met leedwezen en ontroering mee dat de Heere uit dit leven heeft weg genomen op de leeftijd van 90 jaar. In dankbaarheid denken wij aan de langdu rige periode dat dhr. Overbeeke als notabel werkzaam is geweest. Sterke de Heere mevrouw Overbeeke, de kinderen en kleinkinderen in dit zware ver lies. Namens de kerkenraad: Ds. L.W.den Boer, consulent PA. Baaij, scriba Namens de kerkrentmeesters: A.P. van Elsacker, voorzitter L.l. Potappel, secretaris Tholen, 28 april 2009 Voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma willen wij u hartelijk dank zeggen. Het gaf ons steun en troost en zal in onze herinnering blijven. j.G. Steijns kinderen kleinkinderen Tholen, april 2009 Op 5 maart jl. overleed onze lieve MAURITS na een ernstig verkeersongeval. Vanwege de zeer vele blijken van deelne ming in de vorm van bijwonen van de be grafenis, condoleren in de aula, bezoeken aan huis, kaarten, brieven, of anderszins, is het niet mogelijk iedereen hiervoor per soonlijk te bedanken. Daarom willen wij u/jou op deze wijze har telijk bedanken voor het medeleven. Het heeft ons goed gedaan dat zo 'velen blijk hebben gegeven - en overigens nog doen - van hun betrokkenheid. I Fam. G.D. Roeland-Hage Sint Annaland, april 2009. De overweldigende belangstelling en deel neming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn zuster, schoonzuster, tante en oud-tante hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dank baar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. G. Bruynzeel-Ketting Familie Lindhoud Neven en nichten Sint-Annaland, april 2009 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader en meele vende opa betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. P.J. de Rijke-Vinjé Jaap de Rijke Elly de Rijke-Schot Petra en Jaco Corné en Adriënne Tholen, april 2009 Bouwt een trekker maar die is nog niet klaar. Trekkertrek doe hij graag. Heeft hij nu een vriendin? Dat is de vraag. R.B.L.C.A.C.N.S.P.S.L.R.J.J.! Poortvliet, april 2009 1984 3ï[arion ie Jacfer-Capede 2009 1 au harte cjejeficiteerd! Nieuwe zomercollectie 2009 kinder- en dameshoeden BEGRAFENISVERZORGING Koop uw rechtstreeks bij: NATUURSTEENBEDRIJF Bergen op Zoom '/.onder bemiddeling tussenpersoon altijd een stuk voordeliger Bijna 80 jaar ervaring in ambachtelijk vakmanschap met een persoonlijke benadering naar de klant. Bezoek onze showroom en showtuin met o.a. vele modellen grafmonumenten. Abraham de Haanstraat 6 Tel.0164-2341 09 4624 HX Bergen op Zoom Fax 0164 - 24 51 00 Naast de Heere die ons kracht en onder steuning schonk,willen wij eenieder, die aan ons gedacht heeft in deze moeilijke tijd op welke wijze ook, met heel veel kaarten, tele foontjes, andere atten ties en ook degene die met de auto naar het ziekenhuis gereden hebben heel hartelijk bedanken Rienus en Nelly ten Hove-Vaders 4675 BB Sint Philipsland, april 2009 Gladiolenstraat 24 Hierbij willen wij ie dereen hartelijk be danken voor de vele kaarten, bloemen, geld en andere attenties die wij ter gelegenheid van ons 55-jarig huwelijk hebben ontvangen. M.G. van As en P.J. van As-Feijtel Scherpenisse, april 2009 Wij willen iedereen heel hartelijk bedan ken voor alle kaarten, cadeaus, geld of an dere attenties die wij mochten ontvangen bij de geboorte van onze zoon en mijn broertje Nieb. HerbertMargreet en felle Mol Sint Maartensdijk, april 2009 Heideweg 1 Wij willen iedereen hartelijk bedanken, mede namens onze kinderen, voor de vele gelukwensen, bloe men erv attenties die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. L.J.Potappel en C.P.A. Potappel-Hage Stavenisse, april 2009 Onze pa wordt 2 mei Ook gaat hij 1 juni met pensioen dus daarvoor een dikke zoen Van harte gefeliciteerd Liefs Hierbij willen wij, ook namens onze kinde ren, iedereen hartelijk bedanken voor de zeer vele kaarten, bloemen, geld en andere atten ties die wij ter gelegen heid van ons 60-jarig huwelijk hebben ont vangen, waardoor het een onvergetelijke dag voor ons is geworden. Hartelijk dank. L.J. van Vossen M.J. van Vossen-Leinse Sint-Annaland, april 2009 Bierensstraat 62 Onze lieve opa wordt Dikke knuffel Anna en Koen Tholen, april 2009 Graag wil ik jullie, ook namens Rosi, harte lijk bedanken voor de vele kaarten, bezoek jes, telefoontjes'en alle belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Dick Riedijk Sint-Maartensdijk, april 2009 Wij willen iedereen heel hartelijk bedan ken voor de vele kaar ten, goede wensen, bloemen en andere attenties die wij voor ons 60-jarig huwelijk mochten ontvangen. Jo en Mina Geene-Brouw Tholen, april 2009. M. van Gelrestraat 47 Hierbij wil ik iedereen bedanken voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties die ik heb gekregen na mijn thuiskomst Uit het zie kenhuis in Roosendaal en Breda. Het was hart verwarmend zoveel me deleven te ontvangen. Adri Kosten 4675 CS Sint Philipsland, april 2009 Eendrachtstraat 46 Wij willen iedereen heel hartelijk bedan ken voor de kaarten, cadeaus, geld en an dere attenties die we gekregen hebben voor onze verloving. Hartelijke groeten Nico en Paula Stavenisse, april 2009 D.V. 6 mei Opa Krijn Van harte gefeliciteerd! André, Simone, Naomi, Esther, Melanie, Artjan, Rolinca, Julia, Gustavo, Hanneke, Pieter, Martijn, Esther, Adriaan, Linda, Anita, Patricia Sint-Philipsland, april 2009 300 x150 3.500,= 06-10895019

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 4