VAN HARTE GEFELICITEERD! VAN HAAFTEN Familieberich ten Jeremy Jeremy Versprille, Krabbendijke tel. 0166-6037 66 50ste kunststof dakkapel 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 9 april 2009 AALTJE DE RUITER-VOS MEVROUW A. DE RUITER-VOS COR REIJCHLER Anna Cornelia MARTINA CATHARINA DE BRUIJN-RIJK Te koop gevraagd: (oude) THEOLOGISCHE BOEKEN Antiquariaat Boekhandel tel. 0113-502004 MEVR. M.C. DE BRUIJN-RIJK PAULUS ABRAHAM DOUW MARINUS UYL CORNELIS LOBBEZOO Groenteboer Koos en Elly vieren hun Kinderen kleinkinderen Begrafenisonderneming Algehele verzorging Oostrum-van Haatten Markt 56 4695 CH Sint-Maartensdijk Dag en nacht bereikbaar Molenpad 4 4696 BP Stavenisse Telefoon: 0166-69 74 38 Mobiel 06-10 64 28 07 Wij verzorgen alléén begrafenissen Pa, Nergens goedkoper 300 x150 3.500,= 06-10895019 Een zwangerschap opnieuw beleven, een tijd vol vreugde, maar ook vol angst en pijn. lij hebt ons weer een toekomst gegeven. Wat zijn we blij, dat jij eindelijk bij ons mag zijn! Met Naomi en Mike voor altijd in ons hart zijn we héél blij met de geboorte van onze zoon 7 april 2009 Marco Bolier Carmen van den Hoek Naomi Mike 4695 HP Sint-Maartensdijk Bloemen laan 137 7 april 2009 hebben twee sterretjes de aarde gekust. Toen is ons derde kleinkind geboren. Opa en oma Koos en Tilly van den Hoek 4695'HJ Sint-Maartensdijk Anjerstraat 21 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere, op Zijn tijd en wijze, van ons weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder echtgenote van Berend de Ruiter in de leeftijd van 81 jaar. Stavenisse: B. de Ruiter Sint-Annaland: H. de Ruiter M. de Ruiter-Boomsluiter Galder: P. Jansen-de Ruiter J.N. Jansen Stavenisse: A. Eerland-de Ruiter G.J. Eerland B. Dorst-de Ruiter C.P. Dorst G. de Rijke-de Ruiter A.L. de Rijke M. de Ruiter A.C. de Ruiter-van Haaften J. Klippel-de Ruiter M.W. Klippel H. Ponsteen-de Ruiter J. Ponsteen A. Polderman-de Ruiter J. Polderman G. van Dijke-de Ruiter J. van Dijke Arnemuiden: F. Meulmeester-de Ruiter P. Meul meester Stavenisse: H. de Ruiter C.A. de Ruiter-Lindhout 's-Gravenpolder: M. van de Wege-de Ruiter C. van de Wege Huijbergen: C.J. Niemantsverdriet- de Ruiter J.J. Niemantsverdriet Stavenisse: B. de Ruiter J. de Ruiter-Geuze J.F. Vlot-de Ruiter P. Vlot Klein- en achterkleinkinderen 4696 BW Stavenisse, 4 april 2009 Prins Bernhardstraat 24 De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 10 april om 13.00 uur in de kerk van de Oud Gereformeerde Gemeente in Neder land, Prins Bernhardstraat 35 te Stavenisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Indien u de dienst wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 12.45 in de kerk aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Bedroefd delen wij u mee dat de Heere van onze zijde heeft weggenomen ons oud-be stuurslid De Heere sterke de achtergebleven familie in dit grote verlies. Vrouwenvereniging Stavenisse Stavenisse, april 2009 Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En al die beetjes die je stierf, 't is vreemd maar die vergeet je. Het is je dikwijls %elf ontgaan, je zegt ik ben wat moe. Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Vertrouwend op God is na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum De Vossemeren van ons heengegaan onze zorgzame moe der, oma en overoma weduwe van Piet Mees in de leeftijd van 90 jaar. t Riet en Otto Bertus en Annie Jacques en Willy Ineke en Ko Annemarie en Ad José.en Adrie kleinkinderen achterkleinkinderen Nieuw-Vossemeer, 1 april 2009 Correspondentieadres: Oranjerie 1, 4691 LK Tholen De uitvaartdienst is gehouden op maandag 6 april om 10.15 uur in de kerk van de H. Willibrordus, Dorpsweg te Oud-Vossemeer, gevolgd door de crematie in crematorium Zoomstede te Bergen op Zoom. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, delen wij u mede dat rustig is inge slapen onze lieve moeder en oma sinds 9 maart 1980 weduwe van Godefridus de Bruijn in de leeftijd van 95 jaar. Oudenbosch: Cees de Bruijn Kruisland: jac de Bruijn Thea de Bruijn-van Dongen Jonica Marilein Sint-Annaland: Magda Kuzee-de Bruijn Ad Kuzee Jochem en Marloes Els en Mare josefien Oud-Vossemeer: Wim de Bruijn Carla de Bruijn-Jacobs In liefdevolle herinnering Ellen en Johan Goort Sint-Annaland, 4 april 2009 Correspondentieadres: Familie Kuzee-de Bruijn, Anna van Bourgon- diëstraat 14, 4697 CW Sint-Annaland. De uitvaartdienst zal gehouden worden he den donderdag 9 april om 10.30 uur in de parochiekerk H. Willibrordus, Dorpsweg 7 te Oud-Vossemeer, waarna we haar begeleiden naar de R.K. Begraafplaats aan de Langeweg te Kruisland. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in De Commerce, Markt 5 te Kruisland. Na jaren van vriendschap is overleden onze lieve buurvrouw Wij zullen haar vriendschap missen. Mevr. A. v.d. Boogaard- Scherpenisse Mevr. S. Rijnberg-Kloet Dhr. D. Bruijnzeel Fam. P. Baaij-Duijzer Fam. C. v.d. Repe Fam. L. Theunisse Mevr. Leni Hage-Hoek Mevr. N. Vermaas Dhr. J. Koelewijn Sint-Annaland, april 2009 Tot ons verdriet is overleden onze schoon zoon, zwager en oom echtgenoot van Neeltje Jozina Pipping Oud-Vossemeer: Mevr. J. Pipping- van Dienst Assen: Koos en Liesbeth Pipping- Harderwijk Goes: Corrie en Jan de Grip- Pipping neven en nichten Halsteren, 6 april 2009 Wij voelen ons gesterkt en gesteund door alle fijne en ontroerende reacties, die wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Uw aandacht en medeleven hebben iets weergegeven van de plaats die hij in uw en ons leven heeft ingenomen. t Heel hartelijk dank hiervoor. L.M. Uyl-Hollebrands Kinderen Kleinkinderen Poortvliet, april 2009 Daar het ons onmogel ijk is een ieder persoon- lijk te bedanken voor de Zeer vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en mijn lieve opa Kees - willen wij u langs deze weg onze welge meende dank betuigen. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. J.M. Lobbezoo-Bout Kinderen en kleinkind Krabbendijke, april 2009 Lieve/ ennev Marie alvast een dikke kus voor je 70e verjaardag van Bram en Driek Sint Philipsland, april 2009 Voor alle kaarten, bloemen, fruit en an dere attenties in het ziekenhuis en thuis, ook die hun auto aan boden om te rijden, al len hartelijk dank. M.C. Hage 4696 CG Stavenisse, april 2009 Kon. Haakonstraat 9 Hierbij willen wij ie dereen hartelijk be danken voor alles wat we gekregen hebben na de geboorte van onze Myrthev. EdwinEllen en Annelie Haak Stavenisse, april 2009 i Voor de vele felicitaties ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk en de vele bemoedi gende woorden willen wij u allen hartelijk be danken. Het is fijn te weten dat zovelen met ons meeleven. Piet en Sjaan Baaij Sint-Annaland, april 2009 Tijdens en na mijn verblijf in het Ikazia ziekenhuis en het Eras mus MC te Rotterdam mocht ik vele blijken van medeleven ont vangen. Hiervoor wil ik iedereen, ook na mens mijn vader, heël hartelijk.bedanken. Marita Steijn Sint Philipsland, april 2009 KoosenhllyS^ykerbuyk-Oerlemans pp 11 willen iedereen, ver en dichtbij, Wij van van harte bedanken voor alle kaarten, bloe men en cadeaus en al het meeleven in welke vorm dan ook rondom onze 25-jarige huwe lijksdag. Hans en Tanneke en kinderen Aarnoudse 4691 GZ Tholen, april 2009 Ten Ankerweg 98 Hierbij wil ik iedereen bedanken voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties, tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en de nabehandeling in Vlis- singen. Corrie van Oudenaarde Sint Philipsland, april 2009 Gladiolenstraat 29 Voor de vele geluks wensen, bloemen en attenties die wij ter ge legenheid van ons 50- jarig huwelijk mochten ontvangen, zeggen wij u, ook namens de kin deren, hartelijk dank. Jan en Janny Verwtjs 4675 CA Sint Philipsland, april 2009 Voorstraat 21 Wij zijn vandaag getrouwd John/Hoehman/ (Jerda/ van/ Vliet 4697 BG Sint-Annaland, 9 april 2009 Hoenderweg 53 Dankbaar mogen wij erop terugzien dat onze 40-jarige trouwdag, sa men met de kinderen en kleinkinderen, een onvergetelijke dag is geweest. Maar ook zijn wij verwonderd over de stroom van kaarten, bloemen, geld en ande re attenties die wij heb ben ontvangen. Hier voor willen wij u heel hartelijk danken. Rinus en Lia van Gorsel Sint-Maartensdijk, april 2009 1949 2009 D.V. 14 april hopen onze ouders, groot- en overgrootouders J.V. Qeevie enz W. Cjeene-BrouAAj 60 jaar getrouwd te zijn. Dat zij nog maar lang in ons midden mo gen zijn, is de wens van Piet en Corrie Jeroen, Rowena en Youri Leanne en Jos, Estelle Ria Jos en Josien Jorica en Stefan Joline 4691 HN Tholen, april 2009 M. van Gelrestraat 47 BEGRAFENISVERZORGING Hierbij willen wij, ook namens de kinderen, iedereen bedanken voor de vele kaarten, bloemen, geld en an dere attenties die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk heb ben ontvangen. Jo en Bep Dorst- van Daalen Stavenisse, april 2009 van harte gefeliciteerd met je verjaardag. Gea Hilbert Petra Stavenisse, april 2009 UITVAARTZORG Tholen Sint-Philipsland 0167-572105 Dag en Nacht Contactpersoon J.M. Steijn, Eendrachtstraat 49 4675 CR Sint Philipsland

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 4