PERSONEEL VI gHANDEL Bert Eskes tr Cüat hbjij schoenmode? H3 i' OPROEPKRACHT CALAMITEITENDIENST m/v Verkoopster/Verkoper Mededelingen van het waterschap VERKOOPMEDEWERKER m/v Wil jij hier ook kom&n tvwketi? THOLEN EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Schipper f OAZ We zoeken jou (Ervaren) medewerker aangiftepraktijk Junior belastingadviseur MET HET OOG OP JOUW TOEKOMST... Administratief medewerker gemeente Tholen MlSICW ^fSj Meer info: www.musicalxpres.nl BRUIDSJAPONNEN 398,- parttime [16-24 uur] GEVRAAGD: Werkzaamheden: Na een inwerkperiode gaat u zelfstandig op pad om bij te springen bij calamiteiten. Tevens krijgt u een interne opleiding te wegdekreiniger. Eisen: U bent minimaal 20 jaar en in het bezit van rijbewijs B en liefst ook E. U bezit goede contactuele eigenschappen, kunt verant woordelijkheid dragen, bent stressbestendig, hebt een goed inschattingsvermogen en bent klantvriendelijk. U toont de bereidheid om zeer beperkt storingsdienst te draaien en weekendwacht te houden. Wij bieden: Goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een wachtdiensttoeslag. Wij zoeken: Agrariërs, tuinders of zelfstandigen. Ook vitale vutters nodigen wij graag uit om te solliciteren. Klaverveld 5 4698 PS Oud-Vossemeer Tel. 0166-672130 Fax 0166-672152 altijd noodzakelijk! Donderdag 2 april 2009 mr. Dick Gunst FB, belastingadviseur Wie rijn wij? Schipper/OAZ is met 280 medewerkers en 8 vestigingen één van de meest toonaan gevende accountants- en advieskantoren in Zuidwest- Nederland. Op ons kantoor in Tholen werken 15 mede werkers. G» Ben jij op zoek naar een leuke, uitdagende baan in Tholen? G» Werkje graag samen met klanten en collega's? G» Pas jij in een dynamische organisatie met een informele bedrijfscultuur? G» En heb je de ambitie om je te blijven ontwikkelen? Wij zoeken nieuwe collega's (en werkstudenten) voor de volgende functies: In deze functie ben je verantwoordelijk voor be lastingaangiften, verzorg je correspondentie en bezwaarschriften en onderhoud je contacten met klanten en de belastingdienst. Je beschikt over een afgeronde MBO+ of HBO-opleiding. Als junior belastingadviseur bereid je belasting adviezen voor onder begeleiding van een ervaren belastingadviseur. Je stelt de meer complexe aangiften inkomsten- en vennootschapsbelas ting samen en beoordeelt de door je collega's opgestelde eenvoudigere aangiftes. Ook beoor deel je jaarrekeningen op fiscale aspecten en ondersteun je collega's uit de accountancy bij fiscale vragen. Tevens bereid je bezwaar- en beroepschriften voor. Beide functies zijn veelzijdig en bieden zeker doorgroeimogelijkheden binnen de organisatie. Heb je belangstelling: Je sollicitatie (met cv) ontvangen we graag binnen twee weken en kun je sturen naar Schipper, t.a.v. afdeling PZ. Postbus 8,4460 AA Goes of per e-mail aan: jkuiper@schipperoaz.nl www.ondernemendoeje5amen.nl Wij zijn op zoek naar een 18 uur - afdeling Vergunningen en Handhaving Je verzorgt administratief ondersteunende taken op het terrein van vergunningverlening (met name aanvragen-bouw- en sloopvergunningen) en handhaving. Je draagt zorg voor eenvoudige correspondentie, zoals het opbergen van stukken op afdelingsniveau en het verzamelen en verspreiden van benodigde stukken. Je verzamelt, completeer en verwerk je gegevens in de (geautomatiseerde) administratie. Je controleert gegevens op volledigheid en correcte verwerking. Je zorgt voor het opvragen en aanleveren van gegevens aan externe organisaties (zoals bijvoorbeeld het Kadaster of CBS). Je stelt de agenda van de Welstandscommissie samen, verzamelt en je verstuurt stukken, en verstuurt uitnodigingen en draagt zorg voor de verwerking van genomen beslissingen. Je draagt zorg voor de telefonische achtervang van de afdeling. Je verricht overige werkzaamheden op het werkterrein. Wij verwachten dat je een VMBO werk- en denkniveau hebt; kennis hebt van relevante wetgeving en beleid; een flexibele, klantgerichte, dienstverlenende en accuraate werkhouding hebt. rdam rgen op Zoom >rpen Het salaris voor bovenstaande functie bedraagt in de functierang (schaal 5) maximaal 2.320,- bruto per maand bij een volledig dienstverband. Bovengenoemde functierang is indicatief in verband met een lopend functiewaarderingstraject. Interesse? Voor inlichtingen kun je contact opnemen met het hoofd van de afdeling, Sander Westdorp, telefoon 0166 668334. Je sollicitatiebrief met cv kun je vóór 18 april richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen, Postbus 51,4690 AB THOLEN of per e-mail naar vacature@tholen.nl. Acquisitie n a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bij MusicalXpres Instroomcursus leer je alles op het Een serie van 8 lessen van 2,5 gebied van theater, uur, waarbij je kennismaakt zingen, dansen en met alle elementen rond acteren! musical. Tijdens de laatste les kunnen familie en vrienden je kunsten bewonderen! Collectie 2009 vanaf (ook kleur) Él ANNETTE Zandpad 90 - Middelharnis Tel. (0187) 48 2431 Graag even bellen Ter versterking van ons team zijn we dringend op zoek naar: Quist Schoenmode behoort tot de Quist Schoenengroep. Een groei ende schoenmodeformule met inmiddels 10 vestigingen. Je kunt rekenen op een goede, passende beloning, leuke collega's en een fijne werksfeer. Is dit de baan die je zoekt, stuur dan voor 18 april je sollicitatiebrief met CV naar: Quist Schoenmode Brugstraat 214691 EB Tholen Voor info tel. 0166-60 2321 Quist Schoenmode is een allround schoenenwinkel in het levendige stadje Tholen. Sinds 1922 het adres voor alle mer ken schoenen voor kinderen, dames en heren. Kwaliteit, goed advies en persoonlijke aandacht houden we hoog in ons vaan del. We mogen rekenen op een grote kring trouwe klanten. Ter versterking van ons team zijn we dringend op zoek naar een parttime verkoopster/verkoper. Ben je enthousiast, flexibel, ga je graag met mensen om en houd je van smaakvolle schoenmode? Reageer dan direct op deze veelzijdige functie. Wegdekreiniging Modder en olie bestrijding Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Informatieavond waterplan buitengebied Zak van Zuid-Beveland Het waterschap nodigt alle belanghebbenden van het buitengebied van de Zak van Zuid-Beveland (zie onderstaand kaartje) uit voor een voorlichting op 22 april over de voortgang van het waterplan buiten gebied. Het betreft hier de bewoners buiten de bebouwde kom. We geven informatie over de doorgerekende oplossingsrichtingen voor het op orde brengen van het oppervlaktewater in het buitengebied. Hierbij wordt rekening gehouden met de klimaatontwikkelingen (voorkomen wateroverlast) en de Europese eisen aan de waterkwaliteit. We presenteren de kosten en de effecten op het watersysteem. Naar aanleiding van deze voorlichting zal met de vertegenwoordigers van de belangengroepen op 20 mei een workshop worden gehouden. De workshop is bedoeld om te komen tot voorstellen voor concrete inrichtingsmaatregelen voor het watersysteem in dit gebied. U bent van harte welkom op woensdag 22 april om 19.30 uur (zaal open 19.00 uur) in De Stenge, Stengeplein 1 in Heinkenszand. Wegen afgesloten bij gemaal de Piet Het waterschap gaat binnenkort aan de slag met de tweede fase van de bouwkundige renovatie van gemaal de Piet bij Wolphaartsdijk. In 2008 werd het instroomgedeelte en het gewelf gerestaureerd, dit seizoen gebeurt dit bij de maalkom. Tijdens de werkzaamheden wordt êen tijdelijke bemaling opgesteld (mobiele pomp). Hierdoor is het noodzakelijk om twee wegen af te sluiten voor doorgaand verkeer. Het betreft de weg voorlangs het gemaal: Sluis de Piet en de hoger gelegen weg: Pietweg. Doorgaand verkeer tussen Lewedorp en Wolphaartsdijk kan gebruik maken van een ander gedeelte van de Pietweg. De woningen bij gemaal De Piet blijven bereikbaar. De wegen zijn afgesloten van vrijdag 3 april tot de bouwvakantie begint. Lozingsvergunning Sinke v.o.f. in Kruiningen Op 30 maart 2009 is een lozingsvergunning op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren vastgesteld voor de lozing van afvalwater afkomstig van Sinke v.o.f. op de sloot langs de Blauwhoefseweg in Kruiningen. Het besluit ligt vanaf 6 april tot en met 18 mei 2009 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur. Voor inzage op een ander tijdstip kunt u een afspraak maken; bij het bureau Voorlichting van de gemeente Reimerswaal, Oude Plein 1 in Kruiningen, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Op afspraak van 13.00 tot 16.00 uur. Tot het einde van bovenvermelde termijn staat beroep open bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn ingebracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De vergunning wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt tenzij gedurende deze termijn bij de voorzieningenrechter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Soms Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 - 621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl met flexibele instelling voor 38 uur per week leeftijd vanaf 17 jaar Wij staan op diverse standplaatsen op het eiland Tholen en in West Brabant Uw reactie zien wij graag tegemoet. Schriftelijk naar Vishandel Bert Eskes Energieweg 34 4691 SG THOLEN 06-51481230 na 18:00 Berteskes@kpn-officedsl.nl n Sint-Joosland KIDS D/XN/IEES GROTE KEUS IN DE BETERE MERKEN VOOR DE BESTE PRIJS II EREN

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 6