Familieberichten Van de Breevaart kunststof dakkapel EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Nog altijd houden ze van elkaar, daarom zijn ze vandaag al 50 jaar een paar. Liefs kinderen en kleinkinderen Tholen, april 2009 Op 4 april zijn onze lieve papa en mama 12Vz jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd van Arné en jarno 4691 BT Tholen, april 2009 Molenvlietsestraat 7 Op 27 maart j.l. waren 12 V2 jaar getrouwd. Wij feliciteren hen daar van harte mee en wensen hen nog gezegende jaren toe, samen met Remco en Leon ie. Pa en ma Henk, Ria, Joni, Maikel en Janco Wilma, Peter, Anna, Julia en Maria 4695 GB Sint-Maartensdijk, april 2009 Achter 't Bos 23 Bedroefd zijn wij om het verlies van onze broer, zwager en oom MARINUS KLIPPEL echtgenoot van Jacomina Pieternella van Driel op de leeftijd van 78 jaar. Breda: B. Havermans-Klippel J. Havermans Oud-Vossemeer: L.C. Klippel P. Klippel-van Driel Middelburg: J. Klippel Oud-Vossemeer: M. Potappel-Klippel W.J. Potappel Neven en nichten Oud-Vossemeer, april 2009 Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van OME RIEN KLIPPEL Ria en Kees Martin en Annelies Jacqueline en Ward Jolanda en Gert Petra en Ronald achterneven en nichten Tholen, april 2009 Heden overleed na een kortstondig ziekbed onze geliefde zuster, schoonzuster en tante WOUTERINA WIJSMA-POTAPPEL echtgenote van Godfried Wijsma in de leeftijd van 86 jaar. Leerdam: M. Dorst-Potappel Stavenisse: M.Potappel H. Potappel-van Beveren Sint-Annaland: M. Smits-Potappel Neven en nichten Correspondentieadres: M. Potappel, Wilhelminastraat 1, 4696 BR Stavenisse Bech (Luxemburg), 30 maart 2009 Bedroefd geven wij u kennis dat, na een moeitevol leven, door de Heere van ons is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom MARINUS DEN BRABER Geboren 16 oktober 1934 Stavenisse Overleden 26 maart 2009 Bergen op Zoom Krabbendijke: W. den Braber-Geluk Sint-Maartensdijk: M. van Zetten- den Braber Barneveld: E. van Middendorp den Braber J. van Middendorp Stavenisse: M.A. Poot Stavenisse: A. den Braber Neven en nichten Correspondentieadres: M. de Rijke, Kerkstraat 47, 4696 RA Stavenisse. De rouwdienst is gehouden j.l. dinsdag 31 maart om 13.00 uur in het verenigingsge bouw van de Oud Gereformeerde Gemeen te in Nederland, Prins Bernhardstraat 35 te Stavenisse. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsge vonden op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, door de Heere, na een periode van af nemende krachten van ons is weggenomen onze lieve zeer zorgzame moeder, schoon moeder en oma IDA VERWIJS-VAN WESTEN sinds 11 oktober 1997 weduwe van Cornel is Verwijs in de gezegende leeftijd van 94 jaar. Dingeman Verwijs Jan Verwijs Christina Verwijs-Hoek Rida Kees Verwijs In liefdevolle Tholen, 28 maart 2009 Correspondentieadres: Familie Verwijs, Prins Bernhardstraat 27, 3262 SM Oud-Beijerland. De rouwdienst zal gehouden worden heden donderdag 2 april om 13.00 uur in het ver enigingsgebouw van de Oud Gereformeer de Gemeente in Nederland, Voorstraat 36te Sint Philipsland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sint Phi lipsland. Na de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in voornoemd vereni gingsgebouw. Geen bloemen - Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt U deze kennisgeving als zodanig be schouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit onze familiekring is weggeno men onze geliefde zuster, schoonzuster en tante IDA VERWIJS-VAN WESTEN in de leeftijd van 94 jaar. Heilige de Heere deze roepstem aan ons al ler hart. C. Verwijs-van der Male C. M. van Westen-Neele H. van Westen L. van Westen-Janssens Sint Philipsland, 28 maart 2009 Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat, de Heere op Zijn tijd en wijze, uit ons midden heeft weggenomen op de leeftijd van ruim 90 jaar onze zorg zame moeder, groot- en overgrootmoeder ADRIANA DINGENA GOEDEGEBUURE sinds 19 oktober 2000 weduwe van Marinus Jacob Ampt 9 februari 1919 24 maart 2009 Prades sur Vernazobres (FR), Sari Moerland-Ampt Hans Moerland André en Isabel Ie Anke Ampt-Rijnberg Linda en Marco Elvira en Magali Maurice en Alyssa Sint Philipsland, Nellie Geluk-Ampt Henk Geluk Peter en Mitzy Marijn Lennert en Tanja Hermen Zorgcentrum De Schutse, kamer 023 F.M. Boogaardweg 10, 4697 GM Sint-Annaland Correspondentieadres: Familie Geluk-Ampt, Zijpestraat 18, 4675 CV Sint Philipsland. J.l. zaterdag 28 maart is om 14.15 uur de rouwdienst gehouden in de Bethelkertë, F.M. Boogaardweg 1 7a te Sint-Annaland. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsge vonden op de Algemene Begraafplaats te Sint-Annaland. De Heere heeft uit ons midden weggeno men ons rustend lid MEVR. A.D. AMPT- GOEDEGEBUURE in de leeftijd van 90 jaar. Bestuur en leden van de t Herst. Herv. vr. ver. Tryfosa Sint-Annaland, maart 2009 Dankbaar voor de liefde en zorg, waarmee hij ons gedurende zijn leven heeft omringd, geven wij u kennis dat van ons is heenge gaan mijn man, onze vader, groot- en over grootvader PIETER MARINUS POTAPPEL echtgenoot van Wilhelmina Jozina van Daalen op de leeftijd van 88 jaar. W. J. Potappel van Daalen Coba Izaak en Jopie Nel en Wim Klein- en achterkleinkinderen 4698 CD Oud-Vossemeer, 25 maart 2009 Dokter Renesstraat 20 De crematieplechtigheid heeft plaatsgevon den, maandag 30 maart in het crematorium Zoomstede te Bergen op Zoom. Bedroefd zijn wij om het verlies van onze broer, zwager en oom PIETER MARINUS POTAPPEL echtgenoot van Wilhelmina Jozina van Daalen op de leeftijd van 88 jaar. Families Potappel Neven en nichten Oud-Vossemeer, 25 maart 2009 Bedroefd om zijn heen gaan, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve opa PIETER MARINUS POTAPPEL echtgenoot van Mientje Potappel-van Daalen - Opa Piet John en Petra Piet en Adriënne Michel en Marja Amanda Emmy en Jaco Mark Oud-Vossemeer, 25 maart 2009 Molenpad 4 4696 BP Stavenisse Telefoon: 0166-69 74 38 Mobiel 06-10 64 28 07 Wij verzorgen alléén begrafenissen 21 maart 2009 was de dag van ons 40-jarig hu welijksjubileum. Dat er aan ons gedacht werd door zovelen, heeft ons toch wel stil gekregen. Wat werden er veel kaarten bezorgd. Ook bossen bloemen en planten werden aan de deur afgegeven. Geld en persoonlijke felici taties kwamen daar ook nog eens bij, 's avonds stonden ze daarvoor in een lange rij. Dankzij u en jullie is het een mooie dag ge weest, het was gewoon de hele dag een beetje feest. Dus daarom zeggen wij via deze weg, GRAFMONUMENT steenhouwerij de kort Sint-Maartensdijk, april 2009 OO oo Voor de vele blijken van belangstelling die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst zeg ik u allen heel hartelijk dank. Sint Philipsland, april 2009, Esdoornhof 12 Hierbij willen wij, mede namens de kin deren, iedereen be danken voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties ter ge legenheid van ons 40- jarig huwelijk. Sint-Annaland, april 2009 Aanmelding leerlingen schooljaar 2009-2010 Ouders waarvan hun kind D.V. komend schooljaar 4 jaar hoopt te worden zijn in de gelegenheid hun kind aan te melden voor D.V. 15 april. U wordt zo spoedig mogelijk uitgenodigd voor een persoonlijke kennismaking en gesprek met de directeur. Voor aanmelding of-informatie kunt u bellen naar dhr. W. van den Dikkenberg. Tijdens schooldagen 0166-692800/697170 of 's avonds privé 0166-653183. h Lieve Van harte gefeliciteerd met je 65e verjaardag Liefs Demi Krabbendijke, april 2009 Nergens goedkoper Heeft u iets te vieren? Brasserie Du Bois is een kleinschalig dagbestedingsproject van Stichting Sjaloom Zorg. In de brasserie werken mensen met een (verstandelijke) beperking onder leiding van activiteitenbegeleiders en een professioneel horeca- team. Brasserie Du Bois is een culinaire plek waar u welkom bent voor een kop koffie of een lunch. Maar u kunt ook met vrienden afspreken voor een borrel met bittergarnituur. Het maandmenu april Lente baguette 3,00 Broodje filet americain 3,50 Kip kerrie met rijst 7,95 De nieuwe openingstijden van Brasserie Du Bois vanaf heden zijn: Zondag en maandag Gesloten Dinsdag t/m donderdag 12.00 uur - 17.00 uur Vrijdag 12.00 uur - 18.00 uur Zaterdag 10.00 uur - 17.00 uur Brasserie Du Bois, Stevinweg 1, 4691 SM Tholen, tel: 06-57931612 Voor de zomer nog 6 tot 11 kg minder wegen? Dat kan!! 4 Donderdag 2 april 2009 A rjcvw eAVJolcwidcv de/Witte/ Carney en/ Margorv varvVijhe/ In liefdevolle herinnering Carmen, Elles Anita en Aswin Kelly, Sander, Bart, Miclielle, Danique herinnering Aukje Verwijs-Zonneveld Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Ten Anker voor de liefdevolle verzorging. Psalm 42 vers 5 ....en mijn hart, wat mij moog' treffen, tot den Cod mijns levens heffen. Lou Christine lui ie, Thomas, Guillaume Richard en Beatrice Maxime, Arnaud Oudenbosch, Cees Ampt Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum De Schutse voor de liefdevolle verzorging. Wij willen je rust gunnen, al is vol droefheid ons hart. je lijden zien en niet helpen kunnen, dat was onze smart. Derpi Perry en Ellen Dimitri, Lizelot, Lorenzo Dennis en Brenda i Dylan, Noëlle BEGRAFENISVERZORGING Koop uw rechtstreeks bij: NATUURSTEENBEDRIJF Bergen op Zoom Zonder bemiddeling tussenpersoon altijd een stuk voordeliger Bijna 80 jaar ervaring in ambachtelijk vakmanschap met een persoonlijke benadering naar de klant. Bezoek onze showroom en showtuin met o.a. vele modellen grafmonumenten. Abraham de Haanstraat 6 'Iel. 0164 - 23 41 09 4624 HX Bergen op Zoom Fax 0164 - 24 51 00 www. dekortnatuursteen. nl Heel hartelijk bedankt. Kees Annie Klaasse 1/eut viae* fxnfect Cf&ieyetd! Canada weg 12a 4661 PZ Halsteren T 0164 630 329 www.vdbkeukens.nl keukens badkamers vloeren Maat Verstrate Tjerk en Tina Mulder Rehobothschool Pilootweg 2 4696 RJ Stavenisse rlm.'dtii/k httdm&rtift jprftrtoetttitgnmdttaz' Opa/ van/ der Male/ 300 x150 3.500,= 06-10895019 Het team van Du Bois hoopt u binnenkort te ontmoeten in onze gezellige brasserie. Door middel van een uniek afslankconcept. Onder persoonlijke begeleiding, een individueel alslankprogramma. De zomer in met een maatje minder is echt mogelijk. Geen crashdieet maar een verantwoord concept met als doel: gewichtsstabilisatie! Voordelen: - Snelle vetverbranding - Behoud van spiermassa - Duurzaam behoud van gewicht - Geen hongergevoel - Gezondere huid - Snel en eenvoudig te bereiden producten Massagepraktijk Effleurage is HET adres voor: Sport- en ontspanningsmassage - Manuele Lymfedrainage - Blessurepreventie - Tapen - Bandageren - Hotstonemassage - massage voor ouderen. Bel vrijblijvend voor informatie of een afspraak. Behandeling op afspraak: 06-19055743 In de praktijk of bij u thuis!! woonzorgcentrum DALEM HOF 5, Tholen. v

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 4