Familieberichten Tycho- 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 8 januari 2009 LötU&es a- Q yietcv Q oed&%ebuMre/ Canny van PoperLnc^- CjoedegebiuAre/ 8 rccwv A cu'noud&es en 50 jaar!! MARINUS JACOB ROELAND Maurits MAURITS ROELAND MAURITS ROELAND MAURITS ROELAND MAURITS ROELAND MAURITS ROELAND MAURITS ROELAND MAURITS ROELAND MAURITS ROELAND MAURITS ROELAND MAURITS ROELAND CHRISTOFFEL ADRIAAN HAGE JOHANNES BIJNAGTE echtgenoot van Riek Bijnagte-Bevelander JOHANNES BIJNAGTE KRINA PAULINA UIJL weduwe van Daniël Marinus Bijl KRINA PAULINA BIJL-UIJL KRINA PAULINA BIJL-UIJL Vervolg familiebericht ten zie pagina 6. Nog nooit waren einde en begin Voor ons zo met elkaar verweven Intens gemis en stralend nieuw Beide met liefde omgeven Onze zoon en broertje is geboren op 3 maart 2009 en weegt 3210 gram. Alex en Marian Tichem Maricha Quinty 4695 HP Sint-Maartensdijk, Bloemenlaan 147 De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een dochter en zusje Alidosfrcuuina/ We noemen haar Corné en Sandra van Leeuwen-Eerland Ariëtte Mathilde 5 Maart 2009 4696 BW Stavenisse Prins Bernhardstraat 4, Tel. 0166-697327 Namens wederzijdse ouders geven wij u kennis van ons voorgenomen huwelijk Li^xv^uy-Piedljh Op vrijdag 20 maart 2009 om 13.00 uur hopen wij elkaar het ja-woord te geven in het gemeentehuis van Tholen. De kerkelijke bevestiging van ons huwelijk vindt plaats om 14.15 uur in de Maartens kerk te Sint-Maartensdijk door ds. J. Joppe. Ons toekomstig adres: Plevierlaan 13, 4695 JC Sint-Maartensdijk Ps. 37:5 Wentel uw weg op de Heere en vertrouw op Hem, Hij zal het maken. D.V. 16 maart zijn onze ouders H cvn& van/ PoperLvx# en/ 25 jaar getrouwd Hans en Lennard 4697 CR Sint-Annaland, maart 2009 Kloosterstraat 17 Op D.V. 13 maart 2009 zijn mijn geliefde ouders JopLesAcwnxyudtes-Coroh 40 jaar getrouwd Mirjan Aarnoudse 4695 HM Sint-Maartensdijk, maart 2009 Hogeweg 49a Sinds 10 maart 1959 Zijn jullie een paar Even rekenen Dat is al Hartelijk gefeliciteerd met jullie gouden jubileum. Peter Jacqueline, Stephanie Stuart, Daniël, Theo Rian, Nick Michelle en Boy. Tholen, maart 2009 De dagen des mensen zijn als het gras; gelijk een bloem des velds, alzo bloeit hij. Als de wind daarover gegaan is, zo is zij niet meer, en haar plaats kent haar niet meer. Psalm 103 vers 15 en 16 Met diepe droefheid geven wij u kennis dat, na een ernstig ongeval, voor ons on verwachts, door de Heere, uit ons midden is weggenomen onze innig geliefde zoon, broer, zwager, oom en kleinzoon in de leeftijd van 12 Sint-Annaland: Terneuzen: Sint-Annaland: Gouda: m/s Expansie: Ede: Sint-Annaland: Sint-Annaland: Hardinxveld- Giessendam: jaar. G.D. Roeland N.A. Roeland-Hage Andrea en Wilco Niels, Rick Erik en llsa Rens Jorien Ingrid en Adriaan Anne-lène, Rosalie Nienke Gosine Opa Hage Oma Roeland-Zwart 5 maart 2009 Burgemeester Smithstraat 37 4697 HD Sint-Annaland De rouwdienst is gehouden j.l. dinsdag 10 maart om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Hervormde Gemeente aan de Ring te Sint-Annaland. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Sint- Annaland. Ps. 89 19 (ber.) Met grote verslagenheid en droefheid geven wij u kennis dat, voor ons op het alleronver wachtst, door de Heere uit dit leven is weg genomen, door een ernstig ongeval, mijn ge liefde kleinzoon en onze geliefde neef op de jeugdige leeftijd van 12 jaar. Sterke de Heere Goos en Nelly en hun kinde ren in dit smartelijk verlies en heilige de Heere deze ernstige roepstem aan ons aller hart. Sint-Annaland: Opa J. Hage Stavenisse: F.F. Knulst-Hage N. Knuist Stavenisse: I.G. Smits-Hage N. Smits Neven en nichten Sint-Annaland, 5 maart 2009 Tot mijn groot verdriet is, na een ernstig ongeval, door de Heere weggenomen mijn goede vriend Julian Elenbaas en familie Sint-Annaland, maart 2009 Met verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden na een ernstig ver keersongeluk van onze leerling Maurits was leerling in het eerste leerjaar op de locatie Tholen. Wij wensen de familie de troostrijke nabij heid van de Heere toe. In het bijzonder den ken we daarbij aan zijn zus Gosine in de examenklas havo op de locatie Goes. Dat onze tijd maar een handbreed is gesteld, wordt ons allen op deze wijze voorgehou den. De Heere heilige deze roepstem aan ons aller hart. Bestuur en toezichthouders Calvijn College, A.J. Vogel, voorzitter College van Bestuur C.A. Hoekman, voorzitter Raad van Toezicht Goes, maart 2009 "Gelijk het gras is ons kortstondig leven Met diep leedwezen hebben wij kennisge nomen dat door een tragisch ongeval is over leden de zoon van onze voorzitter in de leeftijd van 12 jaar. De Heere ondersteune onze geliefde ambts broeder en zijn gezin in dit smartelijk verlies en heilige de ernstige roepstem die van dit sterven uitgaat. Kerkenraad van de Gereformeer de Gemeente te Sint-Annaland J.G. van Vliet K.A. Heijboer G.J. Bosman Sint-Annaland, 5 maart 2009 Wij, van de JeV Ad Fontes van de Gere formeerde Gemeente in. Sint-Annaland en Poortvliet, zijn door verslagenheid bevan gen door het ernstige bericht van het over lijden van Wij wensen onze JeV-leden Nienke en Go sine en hun familie veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Gertjan, Gertrude, Gijs, John, Kailey, Leon, Leonard, Marc, Marlies, Nathalie, Nico, Simon, Stephan, Ellie, Pieter, Ria, Wim. Sint-Annaland, 5 maart 2009 De -12 jeugdvereniging Samuël van de Ge reformeerde Gemeente te Sint-Annaland deelt u bedroefd mee dat de Heere op het aller onverwachts heeft weggenomen ons oud-JeV lid Zijn familie wensen wij Gods troost en na bijheid toe. Marianne, Janienke, Eline, Anneloes, Li- anne, Maurice, Jacoline, Lisanne, Marens, Niels, Dorothe, Jolitha, Jasper, Edwin, Jozet- te, Nilson, Joost, Jan-Kees, Hennie, Lilian, Elena, Hans. Sint-Annaland, 5 maart 2009 Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet open doen, want Gij hebt het gedaan. Onber. Ps. 39: 10. Door een ernstig verkeersongeval is door de Heere van ons weggenomen onze medeca techisant en lid van de JeV -16 Het Anker van de Gereformeerde Gemeente te St-An- naland. in de leeftijd van 12 jaar. Ons medeleven gaat uit naar de ouders, broer, zussen en verdere familie. Elina, Annelien, Jan Willem, Dennis, Mari- elle, Maarten, Maartje, René, Peter-Jan, Co- rine, Andreas, Annelena, Remco, Annelies, Arjen, Emily, Ellen, Gertrude, Ria, Hans, Corstian, Leontine, Julian, Cyprian, Mario, Diana, Erik, Henriëtte, Debora, Marjolein, Marnix en ouderling van Vliet. Sint-Annaland, 5 maart 2009 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de zoon van ons oud-bestuurslid op de leeftijd van 12 jaar. Wij wensen het gezin Roeland en de familie Gods onmisbare troost en ondersteuning toe en Hij heilige deze roepstem aan ons aller hart. Bestuur, fractie, leden van de SGP in Tholen. Sint-Annaland, 5 maart 2009. Het bestuur, personeel en MR van de School met de Bijbel te Sint-Annaland hebben met verslagenheid kennis genomen van het on verwacht overlijden van hun oud-leerling in de leeftijd van 12 jaar. Sterke de Heere de ouders en andere nabestaanden in dit grote verlies. Sint-Annaland, maart 2009 Met verslagenheid en droefheid hebben wij kennis genomen dat op het alleronverwachts door de Heere is weggenomen Van harte wensen wij onze vriendin Nelly, haar man Goos en hun (klein)kinderen de vertroosting van de Heere toe in dit smarte lijke verlies. Willie de Boer, Ria Heijboer, Corry van Lit, Lida van Vliet en families Sint-Annaland, 5 maart 2009 Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Intens verdrietig, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, la ten wij u weten dat, vier maanden na het overlijden van Mam, na een kortstondige ziekte is overleden onze vader, schoonva der, opa en overopa Chris weduwnaar van Maatje Cornelia Hage-Moerland Hij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Tholen: Nan en Alex Hoogerheide: Jaap en Elly Sint-Annaland: Sjaak en Arna Tholen: John en Sandra Kleinkinderen Achterkleinkinderen Breda, 3 maart 2009 Tienhoven 71, 4697 GP Sint-Annaland De crematieplechtigheid heeft zaterdag 7 maart in Bergen op Zoom plaatsgevonden. johannes 14 vers 1 en 2 Bedroefd delen wij u mede dat, na een moe dig gedragen ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn zeer geliefde man, onze lieve vader en grootvader op de leeftijd van 85 jaar. Sint-Maartensdijk: H. Bijnagte-Bevelander Harmeien: Elma van Lindenberg- Bijnagte Koos van Lindenberg Erika en Bart-Jan Hans Berkel en Rodenrijs: Jaap Bijnagte 4 maart 2009 Gladiolenstraat 30, 4695 HS Sint-Maartensdijk De begrafenis heeft plaatsgevonden maan dag 9 maart 2009 j.l. om 14.00 uur op de Al gemene Begraafplaats te Scherpenisse, voor afgegaan door een rouwdienst die gehouden is in het verenigingsgebouw De Hoeksteen, te Scherpenisse. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggeno men onze geliefde broer, zwager en oom A.J. Bijnagte-Jagt M. Bijnagte P. J. Bijnagte-Bolier C. J. Vroegop-Bijnagte J. Vroegop Neven en nichten Sint-Maartensdijk, 4 maart 2009 Bedroefd, doch dankbaar voor de liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte is overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder 25 mei 1922 Zuidland, Scherpenisse, Sint-Maartensdijk, Bergen op Zoom, Poortvliet, t 10 maart 2009 Kees Bijl Frida Bijl-Kik Jaap Bijl Annie Bijl-Jansens Els op den Brouw-Bijl Piet op den Brouw Maarten Bijl Roos Suikerbuik Leen Bijl Lien Bijl-Schot Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verplegend per soneel van zorgcentrum Ten Anker en Maar- tenshof voor de liefdevolle verzorging. Tholen, zorgcentrum Ten Anker. Correspondentieadres: Mevrouw E.M. op den Brouw-Bijl, Bloemenlaan 104, 4695 HE Sint-Maartensdijk. De rouwdienst zal worden gehouden op za terdag 14 maart om 13.15 uur in het dorps huis vt Ouwe Raed'uus, Langestraat 16 te Poortvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Poortvliet. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis kunt u de familie persoon lijk condoleren in het dorpshuis. Bedroefd om haar heengaan, hebben wij af scheid moeten nemen van onze lieve oma Antoinette en Peter Is may, Gavin Daan en Regina Wendy, Simone Jolanda en Martin Iris, Aaron Danny en Inge Cynthia, Natscha Edward Danny Renate en Mario Kris Dennis en Carol Claudia en Corné Marchia, Mario, Mariska Karin en Johan 5ven, Maud Karei en Carolien Daan en Maaike Tholen, 10 maart 2009 Nog verdrietig om het overlijden van onze broer geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte uit onze familiekring is weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Zierikzee: PK. Suurlant-Uijl Stavenisse: H. de Graaf-Uijl Poortvliet: L.M. Uijl-Hollebrands Sint-Maartensdijk: C.D. Uijl R. Uijl-Janse Zwijndrecht: A. Uijl N. Uijl-Lagendijk Nieuwerkerk: M. Rijnberg-Uijl A. Rijnberg Sint-Maartensdijk: L. van Oeveren A. van Oeveren- Scherpenisse Bergen op Zoom: M.A. Uijl Poortvliet: J.J. Priem I. Priem Neven en nichten Poortvliet, 10 maart 2009

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 4