Tholenderwijs VAN ALTEN pvPUBUEKH AlLLISSEMENl LEEGVERKOOP BOMVOL UIT DIVERSE FAILLISSEMENTEN Van Houte wonen carrosserie elenbaas bottv T 0166-612310 Verbeteren verkeersveiligheid Steenbergseweg Werkzaamheden Thoolse brug WÖÖNËNSUAPMËÜBËLËNI M0DERN-DESIGN-EIKEN-R0MANTISCH Bedrijfswagen in reclame en autobelettering bedrijfswagenschadeherstel EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 26 februari 2009 week 9 Donderdag 26 februari 2009 Juridisch Advies Specialisten in ondernemingsrecht en arbeidsrecht Tel: 0166 60 36 60 E-mail: info@vanaltenjuridischadvies.nl Website: www.vanaltenjuridischadvies.nl Ondernemersweg 5 4691 SL THOLEN MAGAZIJNLEEGVERKOOP OP VERDIEPING!!! Alles wat LOS EN VAST zit wordt verkocht. Kasten, stoelen, bankstellen, fauteuils voor te gekke prijzen!!! Diverse artikelen met extra kortingen van 20% tot 50% op de faillissementsprijzenü! Ook geschikt voor handelaren!!! Enorme partij Nasa Traagschuimmatrassen Nieuwe aanvoer partij Boxsprings Grote partij laminaat en karpetten halve prijs Partij lederen bankstellen 12 De raad heeft in zijn vergadering van 5 februari 2009 een groot aantal besluiten genomen. U vindt hieronder een overzicht van deze besluiten: Gemeentelijk Verkeers- en Vervoersplan De raad heeft besloten om het Gemeentelijk Verkeers- en Vervoersplan 2009 - 2018 vast te stellen. Speelmansplaten De raad heeft besloten tot afwijzing van het verzoek van Speelmansplaten B.V. om medewerking te verlenen aan uitbreiding van het aantal recreatiewoningen en de recreatievoorzieningen op Speelmansplaten Milieu De raad heeft besloten tot vaststelling van het milieu programma 2009. De raad heeft besloten tot vaststelling van de kader stellende notitie "Ontwerpkaders milieubeleidsplan" voor de periode 2009-2014 Voetgangersbrug Kotterstraat/ Maria van Vlaanderenstraat te Tholen De raad heeft besloten om de in zeer slechte staat ver kerende voetgangers brug tussen de Kotterstraat en de Maria van Vlaanderenstraat te Tholen te vervangen door een nieuwe brug van duurzame materialen. Willekeurig stemlokaal De raad heeft besloten om in te stemmen met deelna me aan het experiment Stemmen in een willekeurig stemlokaal voor de verkiezing van de leden van het Europees Parlement op 4 juni 2009. Peuterspeelzalen De raad heeft besloten om de subsidie van de St. Peuterspeelzalen Tholen structureel te verhogen met 12.000 voor de start van twee extra dagdelen. Speelterreinen De raad heeft besloten om de 3 speelterreinen in de kleine kernen die de kwalificatie matig tot slecht heb ben gekregen alsmede het speelterrein aan de Steintjeskreek in Anna Jacobapolder te renoveren van het resterende budget van het kleine kernenbeleid ten' bedrage van 86.000,00 exclusief btw. Samenwerkingsverband Welzijnszorg Oosterschelderegio De raad heeft besloten om geen opmerkingen te maken over de 3e begrotingswijziging 2008 van Samenwerkingsverband Welzijnszorg Oosterschelderegio. Vrijwilligers De raad heeft besloten om een verzekering af te slui ten voor alle vrijwilligers van de gemeente Tholen. t Strandjes van Sint-Annaland, Sint Philipsland en Stavenisse De raad heeft besloten om krediet beschikbaar te stel len ten behoeve van opspuiten van de strandjes van Sint-Annaland, Sint Philipsland en Stavenisse en de begroting 2009 dienovereenkomstig te wijzigen. Deltaplan De raad heeft besloten tot vaststelling van de startno titie Deltaplan wonen-zorg-welzijn Inleiding Thans is het moment aangekomen dat na een uitge breid proces van besluitvorming de Steenbergseweg op het grondgebied van de Gemeente Bergen op Zoom voorzien wordt van snelheidsremmende maatregelen. Omdat dit soort werkzaamheden niet ongemerkt voor bij kunnen gaan, informeren wij u via dit bericht. Werkzaamheden In de periode 2 maart 2009 t/m 27 maart 2009 zal de Gemeente Bergen op Zoom op diverse locaties werk zaamheden verrichten aan de Steenbergseweg Deze werkzaamheden bestaan uit: Verhogen verkeersveiligheid Door de aanleg van de autosnelweg A4 is de verkeers druk op de Halsterseweg- Steenbergseweg sterk afge nomen. Gezien deze lage intensiteiten kan de weg een andere functie krijgen en minder als ontsluitingsweg fungeren. Hierdoor worden diverse aanpassingen aan gebracht om de weg als 50 km-weg in te richten con form de huidige wet- en regelgeving. Het uiteindelijke doel van de werkzaamheden is het verhogen van de verkeersveiligheid voor zowel gemotoriseerd verkeer als fietsers. De werkzaamheden worden tussen het gedeelte rotonde Vogelenzang en de kruising Steenbergseweg - Eendrachtsweg verricht. De werkzaamheden omvatten: 1. Plateaus Het realiseren van enkele plateaus. Hierbij wordt op diverse locaties verhogingen en verbredingen in de bestaande asfaltverharding aangebracht waarbij het gemotoriseerde verkeer gescheiden word door midden geleiders. De locaties (2,3,4,6 en 7) zijn op het kaartje weergegeven. 2. Fietsstroken Bij de plateaus zullen de fietsstroken aangepast wor den. Tevens zal bij rotonde Vogelenzang een deel van het fietspad opgeknapt worden. Verder wordt bij de locatie ter hoogte van de Eenlandsweg en de Kapelaan Molstraat een nieuwe fietsontsluiting gerealiseerd. Op het kaartje zijn de locaties (1 en 2) te zien. 3. Bushaltes In het werkvak bevinden zich twee bushaltes. Deze zullen conform de laatste richtlijnen uitgevoerd wor den. De locaties (4 en 5) zijn op het kaartje te zien. 4. Belijning Het betreft het verwijderen van alle bestaande belij ning om vervolgens het gehele werkgebied te voorzien van nieuwe aangepaste belijning. 5. Bebording De bestaande bebording zal op een aantal locaties aangepast en verbeterd worden. 6. Verlichting Om de nieuwe aanpassingen goed zichtbaar te maken is natuurlijk goede verlichting nodig. Zo zullen nieuwe masten bij de verkeersremmende maatregelen geplaatst worden. Om deze werkzaamheden vlot en veilig uit te kunnen voeren zal de Steenbergseweg hiervoor geheel afgeslo ten worden. Om de overlast zoveel mogelijk te beper ken zullen alle werkzaamheden zoveel mogelijk tegelij kertijd uitgevoerd worden. Dit houdt in dat korte maar relatief hevige overlast zal ontstaan. Halsteren Omleiding en afsluiting ivm werkzaamheden duurzaam veilig verkeerskunde Gcaani (togen eg lom AIO down™ Ru»» h»iem 35 r oa*-?nsa» 4600 AA Bergen 00 lom f 0S4 M61» De doorgang van fietsers en voetgangers op de Steenbergseweg is gewaarborgd. Verkeersafwikkeling De Steenbergseweg is van 2 maart 2009 tot 27 maart 2009 volledig afgesloten voor doorgaand gemotori seerd verkeer. Dit verkeer wordt vice versa omgeleid via de nieuwe A4. Alle bedrijven en woningen van Halsteren blijven bereikbaar. Hiervoor wordt een route aangeven. Om het overzicht te bewaren zullen alleen algemene tek sten aan het begin en eind aangeven worden. De locaties 1 t/m 6 worden tegelijk aangepakt. Aansluitend wordt locatie 7 gemaakt. Hiervoor wordt een aparte omleidingsroute aangeplaatst. De omleidingen zoals hierboven en hiernaast aangege ven zijn op het kaartje te zien. Fietsers en voetgangers De fietsers en voetgangers zullen enige overlast onder vinden, echter zullen deze te allen tijde doorgang Rijkswaterstaat voert van maandag 2 maart tot en met donderdag 9 april 2009 werkzaamheden uit aan de Thoolse brug. Werkzaamheden Veel bruggen in de regio Zeeland hebben een opknap beurt nodig. Zo ook de Thoolse brug. De werkzaamhe den bestaan onder meer uit het vervangen van de vang rail en het vervangen van de voegovergangen. Aannemerscombinatie BEM0V0 voert deze werkzaamhe den uit in opdracht van Rijkswaterstaat. Verkeershinder Tijdens de werkzaamheden wordt op de brug één rij strook afgesloten. Het verkeer wordt om en langs het werkvak geleid met behulp van een verkeerslichtinstal latie. Dit zal leiden tot verkeershinder. Om deze zo veel mogelijk te beperken, zullen de werkzaamheden worden uitgevoerd in de nacht of in het weekend. De werk zaamheden staan gepland: - van maandag 2 maart tot en met donderdag 9 april: elke maandag tot en met donderdag tussen 20.00 uur en 06.00 uur; - in het weekend van vrijdag 13 maart om 20.00 uur tot en met maandag 16 maart om 06.00 uur, continu; - in het weekend van vrijdag 20 maart om 20.00 uur tot en met maandag 23 maart om 06.00 uur, continu. De werkzaamheden zijn voor een deel afhankelijk van goed weer. Daarom zijn reservedagen ingepland: - in het weekend van vrijdag 27 maart om 20.00 uur tot en met maandag 29 maart om 06.00 uur, continu; - in de nachten van maandag 13 april tot en met zon dag 18 april tussen 20.00 uur en 06.00 uur. Wanneer er gebruik wordt gemaakt van de reservetijd stippen, zult u hiervan op de hoogte worden gesteld via vooraankondigingen langs de weg en de lokale media. Fietsers en langzaam verkeer kunnen tijdens de werk- kunnen vinden op de Steenbergseweg Algemeen De werkzaamheden worden door Heijmans Wegenbouw bv uit Roosendaal verzorgd. Tijdens de werkzaamhe den wordt de overlast zo veel mogelijk beperkt en zijn de woningen en bedrijven in ieder geval te voet of met rolstoel bereikbaar. Aandachtspunt is dat de werk zaamheden weersafhankelijk zijn. Tevens kan het voorkomen dat door onvoorziene omstandigheden er afgeweken wordt van de planning. Wij vragen uw begrip als er toch enige, niet te vermijden, overlast is. Kijk voor meer informatie over dit project op www.bergenopzoom.nl bij het onderdeel gemeente werken in de wijk Halsteren Steenbergseweg Bij vragen kunt u contact met de gemeente Bergen op Zoom opnemen, telefoonnummer: 0164 - 27 74 53 (de heer G. van Dijk). zaamheden gewoon gebruik blijven maken van de Thoolse brug. Geluid tijdens de werkzaamheden Bij een deel van de werkzaamheden wordt gebruik gemaakt van materieel dat hoge geluidsniveaus kan produceren. Mogelijk ondervinden omwonenden hier door enige hinder. Hiervoor willen wij ons bij voorbaat excuseren. Overigens maakt de aannemer bij de uitoefe ning van de werkzaamheden altijd gebruik van machi nes die zo min mogelijk geluidsoverlast veroorzaken. Voor specifieke vragen over de werkzaamheden kunt u contact opnemen met de aannemer, BEM0V0. Projectleider is de heer J. de Cat en hij is te bereiken op telefoonnummer: 0180 62 07 21. Heeft u algemene vragen over de werkzaamheden, dan kunt u contact opnemen met het gratis telefoonnummer van Rijkswaterstaat 0800 - 8002. w.o. exclusieve merken zoals: Auping, Chateau, 3b meubel, Gaasbeek van Tiel, Hulsta, Leolux, Livigno, Montel, Novio Forum, Perlato, Pullman, Schuitema, De Spieghel, De Toekomst, Ubica, Zero Stress en vele andere merken. Ca 2 500 stuks meubelen modern en klassiek; Eiken Lifestyle programma Chateau in kleur kersen copy antiek; Grote partij eiken meubelen van grote Belgische fabrikant; Partij teak meubelen. Romantische kasten diverse merken w.o. De Spieghel; Fauteuils w.o. Zero Stress; Boxsprings w.o. Auping en Pullman; Grote partij boxsprings van het merk Ubica; Matrassen en lattenbodems diverse merken w.o. Nasa Traagschuim; Smeedijzeren ledikanten, Grote partij hoofdkussens w.o. Nasa Traagschuim; Zitmeubelen diverse merken w.o. Leolux; Honderden eetkamerstoelen diverse merken w.o. De Toekomst; Rieten stoelen; Partij karpetten; Moderne en klassieke wandmeubelen in diverse uitvoeringen; Exclusieve plafond-, wand- en vloerverlichting; Fabrieksverkoop op verdieping tegen fabrieksprijzen; etc, etc. GEOPEND: GEOPEND: GEOPEND: Dinsdag t/m Vrijdag Zaterdag donderdag koopavond hele dag 13.00-17.30 13.00-21.00 10.00-17.00 Stevinweg 1, 4691 SM THOLEN Industrieterrein Welgelegen l.o.v. belanghebbenden van goederen uit diverse faillissementen Verkoop geschiedt o.l.v. Bouman-Potter BV ramo Bezoek voor meer informatie de website:

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 12