PERSONEEL DRICKX 't Kompas Mobiele heaters Nieuwe manier insturen oplossing van kerstpuzzel groepsleerkracht (m/v) 2 allround broodbakkers 1 jonge banketbakker Gratis internet in de bieb grondverzet verkoop verhuur buren onderdelen reparatie/ onderhoud TEAMLEIDER M/V Docent/begeleider (0,4231 Fte> Luxe bakkerij Ad Gladdines 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 8 januari 2009 ZOR EZJjJ VOOR MINIMAAL 28 UUR PER WEEK PAG <spatie> 1651 <spatie> oplossing Agenda Westerpoort College www.westerpoortcollege.nl VOF Hendrickx Molenbosstraat 6 4641 SK Ossendrecht ZOEKT: Een ervaren machinist voor een rupskraan Wij komen graag in contact met een gemotiveerde machinist die ons team wil komen versterken. In het bezit van een VCA 1 diploma. U kunt ons telefonisch bereiken na 18.00 uur op Telefoon: (0164) 672644 of GSM 06-534 04 534 Christelijke Basisschool C.B.S.'t Kompas Nassaustraat 24 3258 AR Den Bommel 0187-612064 Email: info@kompas-denbommel.nl www.kompas-denbommel.nl AUTODEMONTAGE- BEDRIJF AD STOUTEN B.V. Ervaren Exportmedewerker gKLUSSENlEÏT THEO WINKELS ZORGsaam biedt op Goeree- Overflakkee een aaneenge sloten keten van zorgvormen aan. Van zorginstellingen (ziekenhuis, verpleeghuis en verzorgingshuizen) tot thuiszorg. ZORGsaam streeft ernaar om via regionale zorgloketten op een directe en persoonlijke manier contact te onder houden met de cliënten. Met 1500 medewerkers wordt zorg op maat geboden. De patiënt en cliënt/bewoner staan centraal. In ZORGsaam werken samen Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis, het verpleeg huis De Samaritaan en de verzorgingshuizen De Vliedberg, Geldershof, De Goede Ree en Ebbe en Vloed. ZVGO Koningin Julianaweg 59 3245 KA Sommelsdijk ZORGsaam staat na een jaar van voorbereiding aan de voor avond van een nieuwe fase waarbij voor de ouderenzorg locaties de vereenvoudiging van de organisatiestructuur het meest kenmerkend is. In nauwe samenwerking met de locatie managers zullen de teamleiders van afdelingen hét verschil gaan maken waar het gaat om de tevredenheid van de cliënt, de werkomstandigheden voor de medewerkers en het toepas sen van de meest innovatieve zorgconcepten met als kern het kleinschalig wonen! Deze ontwikkeling zal mede ondersteund worden door totale nieuwbouw op diverse locaties. Voor het completeren van de managementteams op onze locaties zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van Wat gaat u doen? Als teamleider heeft u de dagelijkse leiding over een afdeling van een zorglocatie. U creëert een woon-, zorg-, en werkklimaat waarbij de cliënt centraal staat en de zorgprofessional zijn vak kan uitoefenen binnen de kaders van verantwoorde zorg en de budgettaire mogelijkheden van de zorgzwaartepakketten. U organiseert in dat kader mede de bijdrage van de medische en paramedische disciplines alsmede de nodige facilitaire zaken die centraal werken ten behoeve van alle locaties. U inspireert en stimuleert uw medewerkers in hun ontwikkeling en werkt samen met de collega teamleiders aan het steeds verder verbeteren van de kwaliteit van zorg alsmede de voor cliënten en medewerkers gewenste samenwerkingscultuur. Ook bevordert u het welzijn van de bewoners door ten aanzien van familieleden en overige mantelzorgers een transparant beleid te voeren zodat het wonen zoveel mogelijk "als thuis" kan worden gerealiseerd. Wat vragen we van u? U heeft een verpleegkundige opleiding op minimaal MBO-4 niveau afgerond en bij voorkeur meerdere jaren ervaring met het organiseren van zorg en leidinggeven. Wij verwachten van u een grote mate van zelfstandigheid. U beschikt over sterke sociale vaardigheden en schept voorwaarden voor samenwerking en teamprestaties met daarbij oog voor het geven en ontvangen van feedback, omgaan met kritiek en een open communicatie. Goede communicatieve vaardigheden, doorzettingsvermogen en accuratesse zijn in deze functie onmisbaar. Wat bieden wij u? Wij bieden u een dynamische en inspirerende werkomgeving waarbij volop ruimte is voor ontwikkeling van persoonlijke talen ten. De CAO Verpleeg-, Verzorgingshuizen en Thuiszorg is van toepassing met inbegrip van diverse uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder het aantrekkelijke meerkeuze- systeem arbeidsvoorwaarden. Meer informatie? Bel voor meer informatie over de functie naar telefoonnummer 0187-488 221. De sollicitatieprocedure. Richt uw sollicitatie met motivatie, curriculum vitae en een toelich ting op de gevraagde competenties vóór 15 januari a.s. aan de afdeling Personeel en Organisatie ZVGO. Email: sollicitatie@zvgo.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bezoekers van de vestigingen van de BibliOosterschelde kunnen vanaf deze maand gratis internetten. De bibliotheek breidt hiermee haar dienstverlening uit. In vrijwel alle vesti gingen van de BibliOosterschelde staan één of meerdere computers en bij vragen schieten medewerkers te hulp. Een ander nieuw product is een digitale nieuwsbrief die elke maand wordt verstuurd aan bibliotheekleden. Die worden zo op de hoogte gesteld van activiteiten en nieuwe ontwikkelingen in de bibliotheken. Belangstellenden die thuis deze informatie ook willen ontvangen kunnen zich aanmelden via de website www.bibliooosterschelde.nl/nicuwsbrief. V mm mm mm mm mm wm Niet meer per briefkaart of per e-mail, maar via de telefoon of per sms-be- richt kunt u de oplossing van de kerstpuzzel insturen. Een nieuw systeem, dat misschien even wennen is, maar de jeugd groeit ermee op en ouderen kun nen eventueel met hulp van hun (klein) kinderen vast en zeker de oplossing verzenden. Er zijn weer tien prijzen te winnen met de kerstpuzzel in de Eendrachtbode van 24 december. Geef de slagzin door voor zaterdag 10 januari 2009. De oplossing van de prijspuzzel kunt u doorgeven via de telefoon. Wilt u meedoen via SMS, dan maakt u een sms-bericht, dat als volgt is opgebouwd: U stuurt het bericht naar 4422 en ontvangt een bevestiging. Vergeet niet uw naam, adres, postcode en woonplaats te vermelden. U kunt de oplossing ook doorbellen naar 0909-400.4000. U voert eerst uw telefoonnummer in, daar na het puzzelnummer (1651), waarna u vervolgens de oplossing kunt inspre ken. (Kosten voor deelname bedragen 60 eurocent per ontvangen bericht 60 eurocent per gesprek.) Brasserie Du Bois is een kleinschalig dagbestedingsproject van Stich ting Sjaloom Zorg. In de brasserie werken mensen met een (verstan delijke) beperking onder leiding van activiteitenbegeleiders en een professioneel horecateam. Brasserie Du Bois is een culinaire plek waar u welkom bent voor een kop koffie of een lunch. Maar u kunt ook met vrienden afspreken voor een borrel met bittergarnituur. Heeft u iets te vieren dan is de brasserie een unieke locatie om uw gasten te laten verwennen met een buffet, diner of bij mooi weer een barbecue. Wij hebben ook een terras met prachtig uitzicht. Kortom brasserie Du Bois is een veelzijdige ontmoetingsplaats waar u in een ongedwongen sfeer voor zowel zakelijk als privé- afspraken terecht kunt. Het team van Du Bois hoopt u binnenkort te ontmoeten in onze gezellige brasserie. De nieuwe openingstijden van Brasserie Du Bois vanaf heden zijn: Zondag en maandag Gesloten Dinsdag en woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 12.00 uur - 17.00 uur 12.00 uur - 17.00 uur 12.00 uur - 18.00 uur 12.00 uur - 17.00 uur Brasserie Du Bois, Stevinweg 1, 4691 SM Tholen, tel: 06-57931612 THOLEN 8 jan Borstvoeding informatie. LLL, Stoof- straat. 20-22 u. 8 jan Nieuwjaarsreceptie, leden COV, NPB- gebouw, 14.30 u. 11 jan Jamsessie, eetcafé The Sixties, 16.30 u. 13 jan Alphaintroductieavond, cursus over christelijk geloof, Alphateam, De Oester schelp, 20 u. 14 jan Nieuwjaarsbijeenkomst, leden VVB, NPB-gebouw, 14 u. 17 jan Praiseavond, M. en L. Zimmer met R. en E. Krijgsman. Meulvliet, 19.45 u. 28 jan Kader Abdolah, literaire avond. Uit op Tholen, bibliotheek, 20.15 u. OUD-VOSSEMEER 8 en 29 jan Repetitieavond gelegenheids koor, gospel impuls Tholen, Geref. Kerk, 19.45 u. 17 en 24 jan Hotel op stelten, klucht, to neelver. St. Joseph, Vossenkuil, 19.30 u. 31 jan Willem Vermandere, muziek/klein kunst, Uit op Tholen, Vossenkuil, 20.15 u. SINT-ANNALAND 13 jan Bingo, café An de Slööve, 19 u. 14 jan Bijeenkomst plattelandsvrouwen, le zing W. Hartog. Wellevaete, 19.30 u. 17 jan zwemfestijn, voor jeugdleden Smash '76, vertrek Wellevaete, 10 u. STAVENISSE 8 jan Openbare jongerenraadsvergadering, De Stove, 19.30 u. SINT-MAARTENSDIJK 11 jan Extran open darttoernooi, Haestinge, 13 u. 17 jan Snerttocht, Scaldis Naturalis, 13.30 u. 21 jan Vrouwenochtend, Hervormde gem. Rehoboth, kerkzaal, 9.15-11.15 u. 11 feb Bijeenkomst VOMI, voor oud-Indië- gangers, Haestinge, 13.30 u. POORTVLIET 10 jan Snerttocht, start sportpark d'n Aeker- boam, 13 u. BERGEN OP ZOOM 8 jan De Batavia, toneel, de Maagd, 20 u. 9 jan Ialma, Galicischc folk, de Maagd, 20 u. 10 jan Sara Kroos: Bries, cabaret, de Maagd, 20 u. 11 jan Frank Groothof als Vincent, theater- plusspektakel, de Maagd, 14 u. 11 jan Concert Ibach-orgel, J. Verpoorten en J. den Engelsman, Gertrudiskerk, 16 u. 15 jan Op hoop van Zegen, musical, de Maagd, 20 u. 20 jan l/m 29 mrt Carnavalsdagen, fototen toonstelling, Markiezenhof, di t/m zo 11-17 u. +fiIni+++filni+++Hlm+++filin+ CINEM'ACTUEEL: Australia - do en ma t/m wo 20 u., vr t/m zo 20.45 u. Bedtime stories - vr 18.45 u., za. zo en wo 16 u. Brideshead revisited - zo 19 u., en ma 20.30 u. High school musical 3: Senior year - vr 18.45 u., za 13.45 en 18.45 u., zo en wo 13.45 u. James Bond: Quantum of solace - za en zo 18.45 u. Le voyage du ballon rouge - di 20.30 u. Madagascar: Es cape 2 Africa (Nederlandstalig) - za, zo en wo 13.45 en 16 u. Niko en de vliegende bri gade - za, zo en wo 13.45 u. Oorlogswinter -vr 18.45 u.,zaenzo 16 en 18.45 u.,wo 16 u. Piet piraat en het zwaard van Zilvertand - za, zo en wo 13.45 u. The day the earth stood still - do en wo 20 u., vr t/m zo 21.15 u. Wit licht - do en ma t/m wo 20 u„ vr t/m zo 21.45 u. Yes man - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.15 u., za en zo 16, 18.45 en 21.15 u., wo 16 en 20 u. Verkiezingen EP. Bij de verkiezingen voor het Europees Parlement op 4 juni 2009 doet de gemeente Tholen mee met het experi ment stemmen in een willekeurig stemlo kaal. Dit houdt in, dat iedere Tholenaar op elk stembureau binnen de gemeente zijn of haar stem kan uitbrengen. Westerpoort College Abraham Beeckmanlaan 6 4691 JZ Tholen Het Westerpoort College In Tholen is een moderne dynamische school voor VMBO met de sectoren Zorg Welzijn, Techniek en QL Technologie. In ons gloednieuwe gebouw, dat geheel op basis van ons eigen onderwijsconcept is ingedeeld, volgen ca. 350 leerlingen hun lessen. Het team bestaat uit 35 personen. Wij zijn op zoek naar een: Het betreft een tijdelijk aanstelling tot einde schooljaar 2008-2009. Tot de taken van de docent/begeleider hoort onder meer lesondersteuning voor LWOO- leerlingen bij diverse vakken in de onderbouw. De gedachten gaan uit naar iemand met een Pabo-diploma. Kennis van het programma Kurzweil strekt tot aanbeveling. Inschaling van deze functie vindt plaats conform de CAO Bve in schaal LC. Voor informatie kunt u terecht bij de heer W. Dominicus, vestigingsdirecteur, tel. 06 10961848. Uw sollicitatie kunt u sturen ter attentie van onze algemeen directeur, de heer L. Verbeek, postbus 6956,4802 HZ, Breda. Mailen kan natuurlijk ook: centraalkantoorbreda@rocwb.nl. v sollicitatie graag uiterlijk 23 januari 2009 in huis hebben. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Nationaal Onderwijs te Den Bommel vraagt met ingang van 9 februari 2009, voor haar basisschool 't Kompas een voor de bovenbouw wtf. 0,5426 i.v.m zwangerschapsvervanging, tot het einde van het schooljaar voor de maandag, dinsdag (elke week) en woensdag om de week. Vanaf augustus 2009 is voortzetting van de benoeming mogelijk in gr 5/6 gecombineerd met IB-taken. Wij zoeken iemand die - bewust kiest voor Prot.Chr. onderwijs; - meelevend lid is van één der Prot.Chr. kerken; - bereid is zich -ook buiten schooltijden - in te zetten voor de belangen van de school; - zich in teamverband collegiaal en creatief wil inzetten t.a.v.de onderwijskundige ontwikkelingen en activiteiten die de school ten goede komen; - kansen geeft aan alle leerlingen. 't Kompas is een kleine basisschool en heeft op dit moment 56 leerlingen, die verdeeld zijn over drie combinatiegroepen. De school is gehuisvest in een goed geoutilleerd gebouw. We werken met nieuwe methodes. Het team werkt samen in een ontspannen sfeer en bestaat uit 6 personen. De klassen worden enkele dagen per week uitgesplitst. Groep 7/8 heeft dan 13 leerlingen. Verdere informatie over onze school is op de website te vinden. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de locatieleider, mevr. W. Poldervaart-Noorlander.tel.:0187-612064 (school) of 0187-631627 (privé). Sollicitaties kunnen binnen 7 dagen na het verschijnen van deze advertentie gericht worden aan de secretaris van het bestuur, mw. K.D. Mooijaart-Bogerman p/a Nassaustraat 24,3258 AR Den Bommel. grote sortering gebruikte en nieuwe onderdelen, van alle merken inkoop van sloop- en schadeauto's afgifte van origineel R. D. W.-vrijwarings- bewijs, lid van A.R.N. Ringweg 1A, Oosterland Tel. 0111-4821 30 Profielnorm is fabrikant en leverancier van entresolvloeren en magazijninrichtingen. Kijk voor meer info op: www.profielnorm.com, Ons adres: Slabbecoornweg 29,4691 RZ in Tholen geeft uw bedrijf de ruimte Voor de nieuwe exportafdeling zoeken wij een Je hebt een MBO/HBO opleiding en je beheerst de talen Duits, Frans en Engels. Je werkzaamheden bestaan met name uit het verzorgen van aanbiedingen en calculaties voor bedrijven/agenten uit diverse landen. Je bent de dagelijkse intermediair tussen de exportmarkt en de Nederlandse organisatie. Je hebt ervaring met het eigene van diverse landen met hun zakelijke cultuur. Werken in een groeiende organisatie zie je als een uitdaging. Profielnorm biedt een nieuwe functie binnen een gemotiveerd team van collega's met goede arbeidsvoorwaarden. Voor een nadere toelichting kunt u bellen met Jos C. Schot. Of solliciteer en stuur je CV naar jcs@profielnorm.com .of naar Profielnorm b.v.- Postbus 1-4690 AA Tholen. Luxe Bakkerij Ad Gladdines is een jong dyna misch en hard groeiend bedrijf. Specialist in luxe brood en banketproducten. Door de enorme expansie zijn wij met spoed op zoek naar nieuwe collega's, waar verant woording, flexibiliteit en enthousiasme voorop staan (zeker geen 9-tot-5 mentaliteit). Met spoed vragen wij: Stuur uw schriftelijke sollicitatie of per e-mail met CV en recente pasfoto naar: Energieweg 32 4691 SG Tholen ad@bakkerijgladdines.nl Gespecialiseerd in dakramen, keukens, badkamers, vloeren, tegelwerk en verbouwingen met 30 jaar ervaring in deze branche. Voor grote en kleine klussen in en om het huis. Snel, (iegelijk én afspraak afspraak! Geen voorrijkosten. 12 maanden garantie De Klussenier Theo Winkels Tel. 0166-677745 Mob. 06-28645509 Fax 0166-677746 e-mail: t.winkels@klussenier.nl Voor verschillende brandstoffen: Propaan Petroleum Diesel Zibro plus Verkoop, verhuur en onderhoud van aggregaten, kachels en bouwmaterialen. 'rofieitoepassingen vo ar bouw en industrie Tholenseweg 4, 4661 PB Halsteren www.luvala.nl Tel. 0164-68 37 50 Fax 0164-68 64 90 info@luvala.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 8