50 65 jaar! Familieberich ten Kuberv opa Flup 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 8 januari 2009 Ucncvnrves FRANS HOOGLANDER Mathieu en Jolinda Bout BERNARDUS JACOBUS VAN RIJN Opa Ben, ik zal je missen BEN VAN RIJN BEN VAN RIJN KAREL HENDRIK ELENBAAS K.H. ELENBAAS K.H. ELENBAAS KAREL HENDRIK ELENBAAS K.H. ELENBAAS JOHANNES HENDRIK OOSTERBOER - JOOP - JOOP OOSTERBOER DINAADRIANA GRIEP P. C. de Jonge onze Peer Vervolg familieberichten zie pagina 6. Gelukkig en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Antonia Nelleke 27 december 2008 Adrie en Carolien Aalbrechtse 4691 GV Tholen Ten Ankerweg 27 Een nieuw leven, een klein wonder. Het klinkt zo gewoon, maar voor ons zo heel bijzonder. Dankbaar en gelukkig mochten wij uit Gods handen een zoon ontvangen. We noemen hem Geboren op 5 januari 2009 Mark Tineke Bosman 4695 GH Sint-Maartensdijk Winston Churchillstraat 26 Ja het is echt waar: deze jongen wordt op 8 januari Hartelijk gefeliciteerd! Jetty Carla en Franklin Sanne, Tom, Jesse Gerry en Gerard Annette Hans Peter Co Dinteloord, januari 2009 Hoera, onze wordt 70 jaar. Hartelijk gefelici teerd, Caroline William Jeroen Kim Sint-Philipsland, 10 januari 2009 Hengelosestraat 18 "Jezus Christus leeft en redt" In dankbare herinnering aan de Here Thuis gehaald, onze wat hij voor ons heeft betekend, heeft lieve vader, groot- en overgrootvader Sint Philipsland 8 mei 1919 t Alblasserdam 31 december 2008 sinds 6 februari 2007 weduwnaar van Elisabeth Maria Hooglander-Verwijs Hun trouwtekst: "Here, Gij zijt ons geweest een toevlucht van ge slacht tot geslacht" heeft hen alle jaren geleid. Nieuwerkerk a/d IJssel: Johan Hooglander Anneke Hooglander-Bolhuis Frank en Courtney, Annalies, Izabella Arjan Papendrecht: Peter Hooglander Thea Hooglander-Verdoorn Annelies en Arjan, Ruben, Susanna Eelco en Debbie, Jesse Ilse en Peter Papendrecht: Kees Hooglander Marjan Hooglander-Korteweg Sander en Marijke, Laurens Joël en Lize Kees-Jan en Wendy Papendrecht: Frans Hooglander Marry Hooglander-van de Minkelis Wendy en André, Kristan, Jessin, Bente, Melle Yvonne en Emile, Chiem, Joris, David Arnold en Inge Papendrecht: Onno Hooglander Marrie Hooglander-Verdoorn Tiemen Géon en Anna Joyce Kapel Ie: Ernst Hooglander Willy Hooglander-Nieuwdorp Jocelyne en Levien Huizen: Ruud Hooglander Papendrecht: Paul Hooglander Marjan Hooglander-Klop Marlou Auke Oud-Alblas: Elsbeth Elkhuizen-Hooglander Piet Eikhuizen Astrid en Willem Stefan ie Sylvia Papendrecht: Eric Hooglander Zorgcentrum De Alblashof. Correspondentieadres: Het Havenhoofd 13, 3351 RZ Papendrecht De begrafenis heeft op 5 januari 2009 plaatsgevonden in Papen drecht. Op 5 januari 2009 waren mijn lieve papa en mama 12 1/2 jaargetrouwd. Veel liefs van jullie Josephine. 4691 LW Tholen, januari 2009 Touwslagersdreef 75 Jan Si mi na Jonker-de Korte 13 januari 1959 Op dinsdag 13 januari 2009 a.s. vaart hun huwelijksbootje al 50 jaar. Hierbij willen wij hen van harte feliciteren en dat we nog vaak bij jullie mogen meren, veel liefs van Rien, Bea, Selma Jonker Petra, Jan-Willem, Rick en Marijn Bolier 4691 KG Tholen, januari 2009 Mossellaan 2 "....geloof, hoop en liefde de grote drie, de liefde is de grootste." Vol bewondering voor zijn doorzettingsver mogen tijdens zijn ziekte, delen wij u tot onze diepe droefheid mede dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze vader, schoonvader en trotse opa van zijn 9 maanden oude kleinzoon echtgenoot van Jannetje Carol op de leeftijd van 67 jaar J. van Rijn-Carol Kees en Angel iek René en Lizet Dennis 4695 HV Sint-Maartensdijk, 30 december 2008 Maartenshof 94 De afscheidsdienst werd gehouden op zater dag 3 januari 2009 om 11.00 uur in het Hol land Huis, Laban Deurloostraat 28 te Scher- penisse, waarna aansluitend de begrafenis plaatsvond op de Algemene Begraafplaats Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk. Onze dank gaat in het bijzonder uit naar het Allevo-team voor hun ondersteuning tijdens de ziekte van mijn man. Zo kort op deze wereld Zo kort samenzijn Jij bent mijn ster in de hemel". Je trots, Dennis Zuidland, 30 december 2008 Tot onze droefheid heeft de Heere na een ge duldig gedragen lijden uit ons midden weg genomen onze geliefde zwager en oom Aat en Corrie Aarnoudse-Carol Maja en Jan en kinderen Jolanda en Gilbert en kinderen Martine en Christian Sterke de Heere onze zus en tante, René, Lizet en Dennis in dit zware verlies Tholen, 30 december 2008 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde en dankbare zwager echtgenoot van Janny Carol Gerard en Ina Mol-Carol Sint-Maartensdijk, 30 december 2008 Maar ik riep den Naam des Heeren aan, zeggende: Och, Heere, bevrijd mijn ziel. De Heere is genadig en rechtvaardig; en onze God is ontfermende. Psalm 116 vers 4 en 5 (onberijmd) Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor al het goede dat wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere, op zijn tijd en wijze, van ons heeft weggeno men mijn zorgzame man, onze vader en opa echtgenoot van Willemina Cornelia Krijger in de leeftijd van 75 jaar. W.C. Elenbaas-Krijger J.A. Elenbaas M. Korporaal Walter en Suzanne Matthijs P.W.M. Elenbaas P. Kolthof Joyce, Carlo, Lorenzo, Naomi, Ivra G.K. de Graaf-Elenbaas J.L. de Graaf Ju an, Rebecca 4693 BG Poortvliet, 2 januari 2009 Schoolstraat 4 De rouwdienst hééft jl. woensdag 7 januari plaatsgevonden in de Hersteld Hervormde Kerk, Markt 2 te Poortvliet. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevonden op de Algeme ne Begraafplaats te Poortvliet. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oom en oud-firmant de heer Wij herinneren ons oom Karei als iemand die zich altijd met zeer grote toewijding en gedrevenheid heeft ingezet voor zijn bedrijf Carrosserie Elenbaas. Als oom konden we al tijd op hem rekenen. Wij wensen tante Willy, Anja, Pia en Gina en overige familie veel sterkte toe met het ver werken van dit grote verlies. Directie Carrosserie Elenbaas partners: Rens Elenbaas en Addie Suurland Henry en Ingrid Elenbaas Hans Elenbaas en Mirjam Kon Poortvliet, januari 2009 Met verslagenheid hebben wij kennisgeno men van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-directeur de heer Gedurende zijn werkzame leven was zijn inzet en betrokkenheid voor het bedrijf een voorbeeld voor iedereen. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Namens collega's en oud collega's Carrosserie Elenbaas BV Poortvliet, januari 2009 Met grote droefheid bereikte ons het bericht dat de Heere, op Zijn tijd en wijze, van ons heeft weggenomen onze vriend in de leeftijd van 75 jaar. Sterke de Heere Willie, de kinderen en klein kinderen met dit grote verlies en Hij heilige deze ernstige roepstem aan ons aller hart. Poortvliet: Kees en Jopie Nieuwenhuis Scherpenisse: Gert-Jan Nieuwenhuis Poortvliet, januari 2009 Met droefheid hebben wij kennis genomen dat de Heere op 75-jarige leeftijd voor ons geheel onverwachts heeft weggenomen onze oud-notabel en oud-kerkvoogd de heer Na het lidmaatschap van het college van notabelen van 1987 - 1993 heeft hij de ge meente in de periode 1994 - 2002 negen jaar met grote inzet en ijver mogen dienen als kerkvoogd. We wensen mevr. Elenbaas, de kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid en vertroos ting toe bij dit verlies. Hersteld Hervormde Gemeente Poortvliet Kerkenraad Kerkvoogdij ds. C. Gielen, preses M. Bijl, voorzitter A.M. Verwijs, scriba J. de Graaf, secretaris College van notabelen J.L. de Graaf, voorzitter Poortvliet, 2 januari 2009 Z'n stoel blijft leeg Z'n stem blijft zwijgen Maar in ons hart Zal hij voor altijd blijven. Rustig is ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Dien Oosterboer-Schot Geboren 8 juli 1934 Tholen, Tholen, Bergen op Zoom, Overleden 3 januari 2009 D. Oosterboer-Schot Anita en Kees Miranda en Jan-Willem Rick Marja en Ronald Machteld van Gelrestraat 36 4691 HP Tholen De afscheidsdienst is gehouden op woensdag 7 januari in de aula van het crematorium Zoom- stede, Mastend reef 5 te Bergen op Zoom. Bedroefd geven wij u kennis van het overlij den van onze geliefde zwager en oom We wensen Dien en de kinderen heel veel sterkte toe. Fam. J. van 't Hof-Schot en kinderen Fam. J. Kruize-Schot en kinderen. Tholen, januari 2009 Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen en dank baar voor alles wat zij voor ons heeft bete kend is heel rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en zus Geboren 7 december 1928 Overleden 3 januari 2009 Jaap en Lisette Rosanne, Tim Matty en Hans Phylicia, Clarissa en Bart Marian en Dirk Demy, Floor C. Griep en C. Griep-Deurloo "Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Ten Anker, afdeling Vliedberg, voor de liefdevolle verzorging" Correspondentieadres: Marian van Duiven- dijk, Ten Ankerweg 60, 4691 GX Tholen. De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 8 januari om 10.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum. Na de begrafenis is er gelegenheid de naaste familie persoonlijk te condoleren. Verhuisd: Tuinstraat 37 Sint-Annaland Naar nieuw adres: Maartenshof 21 4695 HW Sint-Maartensdijk Tel. 0166-654266 Uw belangstelling voor ons 40-jarig hu welijk was geweldig. Wij willen u heel hartelijk bedanken. Arie en Cobie Schot-Quist 4691 EP Tholen, januari 2009 Kruittoren 19 Voor de vele kaarten en andere blijken van medeleven tijdens mijn verblijf in het zieken huis, wil ik allen harte lijk bedanken en tevens u allen een voorspoe dig 2009 toewensen. K.P. Bijl-Uyl Tholen,Ten Anker januari 2009 Al de goede wensen die wij van u mochten ontvangen en het mee leven in het afgelopen jaar hebben ons erg goed gedaan. Hartelijk dank daarvoor. Tevens wensen wij u allen een voorspoedig nieuwjaar toe. Aad en Heieen Houweling Tholen, januari 2009 Voor de vele bezoek jes, telefoontjes, kaar ten, bloemen en an dere attenties bij mijn thuiskomst uit het zie kenhuis, wil ik na de Heere, iedereen heel hartelijk bedanken. Tevens wens ik familie, vrienden en beken den een voorspoedig nieuwjaar toe. Alie Hage-Wielaard Scherpenisse, januari 2009 Hartelijk bedankt dat u aan ons heeft gedacht bij ons 40-jarig huwe lijksjubileum. Het was hartverwarmend. Tevens wensen wij u een goed 2009 toe. Piet en Anneke Bout Tholen, januari 2009 Jan van Bloisstraat 11 Zaterdag is geen 49 meer, maar Scherpenisse, 10 januari 2009

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 4