Mobiele heaters 2 PAAR HALEN 1 PAAR BETALEN! OF 30% KORTING! Secretaresse Raad van Bestuur Personeelsadviseur II fluijts EENDRACHTBODE - verkoop verhuur - buren onderdelen reparatie/ onderhoud 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 4 december 2008 bekijk ook onze website www.eendrachtbode.nl GROEN VAN PRINSTERERSCHOOL SCHERPENISSE Administratief Medewerker MA/ Indiensttreding: Kan direct aan de slag! De school telt momenteel 182 leerlingen en heeft een prachtig nieuw schoolgebouw, mooi gelegen aan de rand van het dorp lo r g aewïwBÈ zorg/jEBE7 Onderhoud APK Schade herstel Verkoop nieuw en gebruikt Ampèrestraat 1 4691 RE Tholen Tel. 0166-603079 AUTODEMONTAGE- BEDRIJF FIRMA HOOGERWERF Van steenis Auto's Verkoop, verhuur en onderhoud van aggregaten, kachels en bouwmaterialen. STANDAARDCOLLECTIE NU 20% KORTING! THOLEN: Brugstraat 21 T 0166-602321 ST-MAARTENSDIJK: Ds. De Bresstraat 10 T 0166-662167 Vr. koopavond Ma. gesloten Domaine de Bisconte Cotes du Roussillon Frankrijk, rood Tholenseweg 4, 4661 PB Halsteren www.luvala.nl Tel. 0164-68 37 50 Fax 0164-68 64 90 info@luvala.nl tel. 0164-255606 fax 0164-255691 www.de-bierwinkel.nl info@de-bierwinkel.nl Maandacties december Zorgcentrum De Schutse l-'.M.Boogaarthveg 10 4697 GM Sint Annaland Tel.0166 658600 E-mail: pw.kok@schutsestannaland.nl Website: www.schutsestannaland.nl Een zorgcentrum met 60 verzorgingshuisplaatsen, 20 verpleeghuisplaatsen, tijdelijke opvang, palliatieve zorgen dagverzorging. Extramuraal wordt zorg gegeven binnen het woonzorg centrum Vroonhof. Door middel van de projecten voor uitbrengmaaltijden en open-tafel vindt facilitaire dienstverlening plaats door de keuken van het zorgcentrum. Het zorgcentrum gaat uit van de Stichting Protestantse Bejaardenzorg Eiland Tholen en Sint-Philipsland. Lid-Stiba Voor het secretariaat van de Raad van Bestuur van ZORGsaam komen wij graag in contact met kandidaten voor de functie van Het betreft een fulltime dienstverband van gemiddeld 36 uur per week. In deze uitdagende functie voert u zelfstandig alle reguliere secretariële taken uit, waaronder agendabeheer, correspondentie, het voorbereiden en notuleren van vergaderingen, telefoonbehandeling en archivering. U bent een professionele ondersteuner, met een proactieve instelling en met interesse voor de zaken die spelen in de organisatie. U neemt initiatief waar nodig. U heeft uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden, bent representatief, stressbestendig en flexibel. Daarnaast heeft u een discrete en integere opstelling. U vervangt, waar nodig, uw collega-secretaresses binnen het secretariaat Raad van Bestuur. Functie-eisen - afgeronde opleiding tot directiesecretaresse, - aantoonbare ervaring als directiesecretaresse, - beheersing van Microsoft Office. De salariëring (voorlopige indeling FG 50) en de overige arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Informatie Voor meer Informatie kunt u contact opnemen met drs. W.G.A. Driesse, lid Raad van Bestuur, telefoon (0187) 48 82 00. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 15 december a.s. richten aan de dienst personeel organisatie van het ziekenhuis, Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland, of per e-mail naar p&o@zhsdirksland.nl. Halsterseweg 110, 4613 BA Bergen op Zoom Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor de onlangs op centraal niveau samengevoegde afdeling Personeel, Organisatie en Opleidingen, die werkzaam is voor alle instellingen binnen ZORGsaam, komen wij graag in contact met kandidaten voor de functie van Het betreft een parttime dienstverband van gemiddeld 30 - 32 uur per week. Wij zoeken een enthousiaste collega voor ons team personeelsadviseurs, die bijdraagt aan de invoering van uitdagende organisatieveranderingen binnen ZORGsaam en aan de verdere integratie van de afdeling P,0&0. Als personeelsadviseur adviseert en ondersteunt u het lijnmanagement bij het uitvoeren van het personeelsbeleid. U heeft een heldere kijk op personeelsadvieswerkzaamheden en de diverse in te zetten instrumenten en u heeft grondige kennis van de relevante wet- en regelgeving. U bent een goede gesprekspartner voor diverse niveaus binnen de organisatie en weet vertrouwen te winnen. U heeft een zakelijke maar betrokken werkhouding, een flexibele instelling en u bent in staat om te werken met meerdere CAO's. Functie-eisen - afgeronde relevante HBO-opleiding, bijvoorbeeld Personeel en Arbeid, - meerdere jaren werkervaring, bij voorkeur in een ziekenhuisomgeving, - uitstekende communicatieve vaardigheden en adviesvaardigheden. De salariëring (voorlopige indeling FG 55) en de overige arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw drs. M.A. Dogterom-Huijsen, hoofd Personeel, Organisatie en Opleidingen a.i., telefoon (0187) 60 73 00. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 15 december a.s. richten aan de dienst personeel organisatie van het ziekenhuis, Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland, of per e-mail naar p&o@zhsdirksland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Altijd al iets in de zorg willen doen? In ons zorgcentrum start een project voor zorgzwaarteondersteuning op de zorgafdelingen: Wij vragen voor deze functie: gemotiveerde krachten die van aanpakken weten en graag ondersteuning bieden in de ochtenden en avonden rond de directe bewonerszorg. Daarbij zijn ook diensten in het weekend van toepassing. Wij verwachten: V Betrokkenheid op oudere zorgvragers; V Een positief christelijke levensovertuiging; V Bereidheid tot het volgen van scholing. Taken: ■S Verzorgen van /en hulp bij het eten en drinken voor bewoners; V Verrichten van huishoudelijke werkzaamheden bij de bewoner als bedden opmaken, vuile en schone was, de afwas etc. Wij bieden: een contract, vooralsnog voor één jaar, met een omvang van 16-28 uur per week, ingevuld in blokjes van 3 uur 7.30 uur - 10.30 uur en van 19.00 uur - 22.00 uur) Ons aanbod Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO VVT. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de manager zorg, mevrouw W.M. van Ommen- de Wit, tel.: 0166 658603 .Uw sollicitatie kunt u binnen tien dagen richten aan de heer P.W. Kok, bestuurder zorgcentrum De Schutse. Het bestuur van de Vereniging tot het Verstrekken van Onderwijs op Reformatorische Grondslag te Scherpenisse vraagt een: (Het aantal uren wordt in nader overleg vastgesteld) Wij zoeken een administratief medewerker die: bij voorkeur een administratieve opleiding heeft gevolgd moeiteloos met de PC kan omgaan alle vergaderingen van het bestuur bijwoont en deze notuleert alle correspondentie verzorgt van harte de grondslag van de school, zijnde Gods Woord en de drie formulieren van Enigheid, onderschrijft kerkelijk behoort tot de Gereformeerde Gemeente of meelevend is met één van de Reformatorische kerken Wilt u meer weten over deze functie, neem dan contact op met de secretaris, dhr. C.W. Kleppe, tel. 0166-66 31 26. (na 19.30 uur) U wordt verzocht uw sollicitatiebrief binnen 14 dagen na verschijning van deze krant te zenden aan de secretaris, dhr. C.W. Kleppe, Hoge Markt 22, 4694 CG Scherpenisse, Tel. 0166-66 31 26 ZORGsaam biedt op Goeree-Overflakkee een aaneengesloten keten van zorgvormen aan. Van zorginstellingen (ziekenhuis, verpleeghuis en verzorgingshuizen) tot thuiszorg. ZORGsaam streeft ernaar om via regionale zorgloketten op een directe en persoonlijke manier contact te onder houden met de cliënten. Met 1800 medewerkers wordt zorg op maat geboden; de patiënt en cliënt/bewoner staan centraal. In ZORGsaam werken samen Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis, het verpleeghuis De Samaritaan en de verzorgingshuizen De Vliedberg, Geldershof, De Goede Ree en Ebbe en Vloed. Mtmmmmmmg mmmmmiF BNAUTOBCHADB ADRIE VAN BURGH ruime sortering onderdelen, gebruikt en nieuw In- en verkoop schadeauto's, aangestoten bij auto- recycling Nederland U ontvangt officieel vrijwaringsbewijs Molenweg 2 Bruinisse tel. 0111 -4814 00 ZORGsaam biedt op Goeree-Overflakkee een aaneengesloten keten van zorgvormen aan. Van zorginstellingen (ziekenhuis, verpleeghuis en verzorgingshuizen) tot thuiszorg. ZORGsaam streeft ernaar om via regionale zorgloketten op een directe en persoonlijke manier contact te onder houden met de cliënten. Met 1800 medewerkers wordt zorg op maat geboden; de patiënt en cliënt/bewoner staan centraal. In ZORGsaam werken samen Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis, het verpleeghuis De Samaritaan en de verzorgingshuizen De Vliedberg, Geldershof, De Goede Ree en Ebbe en Vloed. Verkoop en verhuur van nieuwe en gebruikt intern transport Voor verschillende brandstoffen: Propaan •Petroleum Diesel T •Zibro plus Handelsonderneming Vroegindeweij Middelharnis Tel. 0187-482319 fax 0187-482118 http://www.vroeghef.nl Floryn jonge jenever Liquer 43 70 cl likeur op basis van citrusvruchten 15,05 Glenfiddich 70ci 2*rti scotch whisky 27,00 1 liter 70 cl Deze speciale Tawny Port heeft 7 jaar op hout gerijpt per fles 18,10 Tiramisu likeur met 2 gratis glaasjes Graham's Port 'The Tawny' Verkoop nieuw en gebruikt ^if Reparatie - Onderhoud - APK Schakelweg 2A 4695 RD Sint - Maartensdijk Tel 0166 - 66 23 97 Fax: 0166 - 66 22 75 REPARATIE-ADRES Voor al uw schades, reparatie en vervanging glasschades Tevens steunpunt ZLM reparateur

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2008 | | pagina 8