Uw kind onverzekerd? De zorgverzekering is voor iedereen verplicht! Alle kinderen tot 18 jaar betalen geen premie! MEGA SALE KOOPJES M =t >4 JI =1 FAILLISSEMENTSVERKOOP Van Houte wonen Wat moet u doen? 3 halen 2 betalen SUPER GEVULD ALLES STAAT WEER VOL www.kledingshoprico.nl 16 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 4 december zw»o Werk vinden via Bergse basketbalclub Radiostations stoppen Schrijfwedstrijd Smiley voor Lievensberg Dit is een publicatie van het Ministerie van Volksgezondheid Welzijn en Sport Steluw kind valt uit het klimrek en moet in het ziekenhuis worden behandeld. De medische kosten kunnen dan al gauw zeer sterk oplopen. Als uw kind niet bij een zorgverzekeraar is ingeschreven, moet u de rekeningen zelf betalen. Laat uw kind dus direct inschrijven bij een zorgverzekeraar. De kosten van de zorgverzekering voor kinderen tot 18 jaar worden door de overheid betaald. Voor kinderen betaalt u dus zelf geen premie en er geldt geen eigen risico. Heeft u nog geen zorgverzekering voor uw kind afgesloten? Regel dat dan direct! ledereen in Nederland moet een zorgverzekering afsluiten. U bent daarom verplicht ook uw kinderen te verzekeren. Dat staat in de Zorgverzekeringswet. Laat uw kind inschrijven bij een zorgverzekeraar van uw keuze. Elke zorgverzekeraar is verplicht uw kind als verzekerde te accepteren. Zodra uw kind is ingeschreven worden medische kosten vergoed. U voldoet aan de wettelijke verzekeringsplicht Elke zorgverzekeraar moet uw kind als verzekerde accepteren Voor uw kind betaalt u geen premie Voor uw kind geldt geen eigen risico U loopt geen financieel risico, omdat u de kosten van medische zorg niet meer zelf hoeft te betalen U krijgt geen boete bij inschrijving als het kind voorheen niet verzekerd was De verzekering gaat direct in De verzekering in drie stappen: Kies een zorgverzekeraar Meld uw kind direct aan bij de zorgverzekeraar 3- De verzekeraar schrijft uw kind in. Er zijn geen kosten aan verbonden. Hoe kiest u een zorgverzekeraar? Raadpleeg de websitévww k^esBeter nl Of bel gratis voor hulp bij het sluiten van een zorgverzekering Stichting de Ombudsman (0800 - 64 64 644 op werkdagen van 10.00 uur tot 16.00 uur) Leuke stoere maar vooral écht betaalbare kinderkleding! Icincfler- dames- en herenhoeden MAISON VISSER WOON EN SLAAPMEUBELEN MODERN - DESIGN - EIKEN - ROMANTISCH VERKOOP GESCHIEDT O.L.V. BOUMAN-POTTER BV Sinterklaas was speciaal voor de kinderen van de Thoolse leden van de vak bond FNV afdeling bouw uitgenodigd in de Vossen- kuil. Hij deelde daar zater dag aan 56 kinderen ca deautjes uit. Sint was met zijn pieten die pepernoten uitdeelden. Goochelaar Ja cobus zorgde daarnaast voor een tovershow. Op de achtergrond zorgde Rick van Poortvliet voor de sin terklaasmuziek. Voorzitter van de afdeling Tholen, Jack van Poortvliet, vertelt dat de vakbond elk jaar een Sinterklaasviering houdt, alleen vorig jaar niet. „Toen overleed onze voor zitter Martin de Haan." Het feest is na twee jaar af wezigheid terug in Oud- Vossemeer. Want wegens verbouwing van de Vossen- kuil werd het in 2006 in de Wellevaete in Sint-Anna- land gehouden. De VVD-fractie wil Thoolse werk zoekenden aan een baan helpen via leden van de businessclub van de Bergse basketbalclub West-Brabant Giants. Bij thuiswedstrijden van de club zouden de werkzoekenden in contact gebracht moeten worden met ondernemers die vacatures open heb ben staan. Het bestuur van de Giants staat in beginsel positief tegenover het idee. De VVD noemt het een vernieu wende methode, die niets kost en de kans van mensen op een betaalde baan vergroot. De fractie vindt dat burgemeester en wethouders hierover contact moeten zoeken met Bergen op Zoom, en in een later stadium an dere West-Brabantse gemeenten. Ze vraagt het college of het bereid is dit voorstel uit te voeren, en zo ja om in de loop van juni volgend jaar de ge meenteraad te informeren over de be- haalde resultaten. De radiostations Juize.fm en Radio Noordzee Nationaal verzorgen sinds maandag geen uitzendingen meer via de kabel. Dat betekent dat de zenders zowel in het analoge als het digitale kabelpakket niet meer te beluisteren zijn. De Zeeuwse programmaraad buigt zich over de nadere invulling van het analoge radiopakket. Juize.fm is al van de kabel verdwenen. Radio Noordzee Nationaal gaat vanaf 21 de cember verder als webradiostation. Zeeuwen in de leeftijd van 15 tot en met 24 jaar kunnen tot 1 februari meedoen aan de schrijfwedstrijd Wri te Now! van magazine Passionate. Deelnemers kunnen een verhaal van maximaal 2000 woorden in het Ne derlands insturen via info@write- now.nu. Ze doen dan mee aan de Zeeuwse voorronde van de prijs, waarvan de uitreiking op 24 maart in 't Beest in Goes is. Van alle inzenders uit Nederland en Vlaanderen worden er 21 geselecteerd voor de finale op 21 juni in Rotterdam. Voor drie schrijvers is er een zogeheten wild card. Degene die de finale wint, mag zich het grootste Nederlandse schrijf- De kinderafdeling van het Lievens berg ziekenhuis in Bergen op Zoom heeft een smiley ontvangen. Dit is een keurmerk van de landelijke vereni ging Kind en Ziekenhuis. De criteria hiervoor worden op grond van drie bronnen vastgesteld: dat wat ouders willen, de richtlijnen van de profes sionals zelf en wetenschappelijk on derzoek. Op afdelingen met een smiley kunnen ouders bijvoorbeeld de hele dag bij hun kind blijven en vaak ook over nachten. Ouders kunnen in de meeste gevallen ook aanwezig zijn bij het in leiden van de narcose van een te ope reren kind en bij het ontwaken. De Landelijke Vereniging Kind en talent noemen. De winnaar krijgt daarnaast een laptop ter waarde van 1500 euro, een masterclass van uitge verij Augustus en mag optreden op het GDMW festival in Rotterdam en De Nachten in Antwerpen. Ook mag hij het ontwerp van de campagne tekst voor de volgende editie van Write Now! maken. Bij de voorron des is de eerste prijs een boekenbon van 250 euro. De tweede prijs is een boekenbon van 125 euro en die van de derde prijs heeft een waarde van 75 euro. De Analiste van vorig jaar, Maartje Wortel uit Eemnes. heeft in middels een contract bij uitgeverij de Bezige Bij. Meer informatie is te vin den via www.writenow.nu. Ziekenhuis is in 1977 opgericht door een aantal ouders. Zij vonden dat, in het belang van het kind, ouders meer moesten worden betrokken bij de op vang en begeleiding van hun kind in het ziekenhuis. Dit is nog steeds het leidend principe van de organisatie, die in september 2008 een stichting is geworden. Sinds 2003 wordt een keurmerk voor de kindvriendelijkheid van kinderafdelingen en dagbehande lingen uitgereikt. In 2006 is daar een srniley bijgekomen voor de kraamaf- deling. De vereniging Kind en Ziekenhuis kent smiley's toe aan zie kenhuizen die zich positief onder scheiden door hun kindgerichte voor zieningen. De srniley staat op de vergelijkingssite van de vereniging Kind en Ziekenhuis: www.kindenzie- kenhuis.nl. Alleen als een jongere loon krijgt uit een baantje, dan betaalt hij inkomensafhankelijke premie. De werkgever vergoedt die kosten en 11 de jongere betaalt belasting over de vergoeding. Dat wordt automatisch op het loon ingehouden. Ook als de jongere niet bij een zorgverzekeraar staat ingeschreven en dus niet verzekerd is! ■■J V Deze advertentie heeft alleen betrekking op de basisverzekering en dus niet op aanvullende verzekeringen. tegen de bekende leuke prijzen Hoeden Mantels Papegaaistraat 9, 4461 AD Goes, tel. 0113-22 82 31 Extra toegevoegd uit diverse faillissementen i.s.m. fabrikanten Stevinweg 1, 4691 SM THOLEN Industrieterrein Welgelegen w.o. exclusieve merken zoals: Antidiva, Auping, 3b meubel, Gaasbeek van Tiel, Hulsta, Leolux, Livigno, Marinello, Montel, Norma, Novio Forum, Perlato, Pullman, De Spieghel, De Toe komst, Ubica, Zero Stress en vele andere merken. Ca. 2.500 stuks meubelen modern en klassiek; Grote partij eiken meube len van grote Belgische fabrikant; Partij teak meubelen; Romantische kas ten w.o. De Spieghel; Fauteuils diverse merken w.o. Zero Stress; Box- springs diverse merken w.o. Auping en Pullman; Grote partij boxsprings van het merk Ubica; Matrassen en lattenbodems w.o. Norma; Smeedijze ren ledikanten; Grote partij hoofdkussens diverse merken w.o. Nasa Traagschuim; Zitmeubelen diverse merken w.o. Leolux; Honderden eet- kamerstoelen diverse merken w.o. De Toekomst; Rieten stoelen, Partij karpetten; Moderne en klassieke wandmeubelen in diverse uitvoeringen; Exclusieve plafond-, wand- en vloerverlichting; Schilderijen en andere wanddecoraties; Fabrieksverkoop op verdieping tegen fabrieksprijzen, etc. Geopend: Geopend: Geopend: Dinsdag t/m Vrijdag koop Zaterdag donderdag avond hele dag 13.00-17.30 13.00-21.00 10.00-17.30

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2008 | | pagina 16