van der L Verzorging en Verpleging van Thuiszorg West-Brabant Mededelingen van het waterschap NIEUW in Tholen! EEiffOTDODE verkoop - verhuur keuren - onderdelen - reparatie/ onderhoud Autoambulance - aanhangwagens Wijnproeverij administratief medewerk(st)er (M/V) 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 2 oktober 2008 Voor een spoedige indiensttreding zijn wij op zoek naar: Soms onzichtbaa dinsdag 7 oktober REAGEREN OP ADVERTENTIE Faxnummer 0166-657008 Schitteren, 6ehangen, wandafwerking Brengt extra sfeer èn tteur> in uw êestaande of nieuwe interieur. Vraag naar onze aantrekkelijke winteractieü! Telefoon 06 - 24 58 87 04 0166 - 60 69 95 4> verzorgenden (m/v) niveau 3: uijks amnteren Goed nieuws voor de gemeente Tholen Uw keuze voor Thuiszorg West-Brabant Verzorging en Verpleging Thuiszorg nodig? Bel (0165) 56 02 00 HKZ' MEER TOTAL SOLUTIONS ASSEMBLAGE MEDEWERKERS M/V WERKVOORBEREIDER M/V ELEKTROMONTEURS M/V Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Openbare kennisgeving De dagelijkse besturen van de waterschappen Zeeuws- Vlaanderen en Zeeuwse Eilanden leggen onderstaande stukken ter inzage: de ontwerp-1e wijziging begroting 2008 van de gemeen schappelijke regeling Muskusrattenbestrijding Zeeuwse waterschappen; de ontwerpbegroting 2009 van de gemeenschappelijke regeling Muskusrattenbestrijding Zeeuwse waterschappen; de ontwerpbegroting 2009 van de gemeenschappelijke regeling Peilingen en Landmeetkundige werkzaamheden Zeeuwse waterschappen. De stukken liggen ter inzage vanaf 3 oktober 2008 tot en met 14 november 2008 op de volgende adressen en zijn tegen betaling van de kosten algemeen verkrijgbaar: waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Kennedylaan 1 in Terneuzen; waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg. Besluit wijziging lozingsvergunning De Jong Reiniging Riooltechniek B.V. in Zierikzee Op 29 september 2008 is naar aanleiding van een ambtshalve wijziging een ontwerp lozingsvergunning op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren vastgesteld voor de lozing van afvalwater afkomstig van De Jong Reiniging Riool techniek B.V. gevestigd aan de Industrjeweg in Zierikzee. Wij zijn van plan de vergunning onder het stellen van voorschriften ambtshalve te wijzigen. Het besluit ligt vanaf 6 oktober tot en met 17 november 2008 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur. Voor inzage op een ander tijdstip kunt u een afspraak maken; door de cluster milieu van de afdeling R&M in de leesruimte van het gemeentehuis van de gemeente Schouwen-Duiveland, Laan van St. Hilaire 2 in Zierikzee van 8.30 tot 17.00 uur. Tot het einde van bovenvermelde termijn staat beroep open bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn ingebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De vergunning wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt tenzij gedurende deze termijn bij de voorzieningenrechter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Ontwerplozingsvergunning Koninklijke Maatschap de Wilhelminapolder Op 29 september 2008 is een ontwerplozingsvergunning op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren vastgesteld voor de lozing van afvalwater afkomstig van de bassins voor de mosselkweek voor de pilot De Zeeuwse Tong, uitgevoerd door Koninklijke Maatschap de Wilhelminapolder, op de sloot tussen de Nieuwe Dreef en de Binnen Dreef in de Wilhelminapolder. Het ontwerp-besluit ligt vanaf 6 oktober tot en met 17 november 2008 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur. Voor inzage op een ander tijdstip kunt u een afspraak maken; bij de afdeling Publiekszaken van de gemeente Goes, M.A. de Ruijterlaan 2 in Goes, maandag tot en met donderdag van 9.00 tot 16.00 uur en op vrijdag van 9.00 tot 12.30 uur. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden schriftelijke zienswijzen inbrengen tegen de ontwerp-lozingsvergunning. Deze zienswijzen moeten worden gestuurd naar het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg. Ontwerpen van de meerjarenraming 2009- 2012, de programmabegroting 2009 en de 3e begrotingswijziging 2008 ter inzage Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden maakt bekend dat vanaf vandaag gedurende veertien dagen de ontwerpen van de meerjarenraming 2009-2012, de programma begroting voor het dienstjaar 2009 en de 3e begrotings wijziging 2008 ter inzage liggen. De behandeling van deze documenten vindt plaats in de bijeenkomst van de algemene vergadering op 27 oktober 2008. Bezwaren tegen deze ontwerpen kunt u schriftelijk indienen bij de algemene vergadering van waterschap Zeeuwse Eilanden, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg. U kunt de ontwerpen inzien bij de receptie van het hoofdkan toor in Middelburg, Kanaalweg 1, elke werkdag tussen 8.00 en 17.00 uur. Ook op de website (www.wze.nl) van het waterschap zijn ze in te zien. Het is mogelijk een afschrift van de ontwerpen te verkrijgen tegen betaling van de kosten. watenchtpt «•rittofingtn Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 - 621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl ook uw wijnspecialistj Halsterseweg 110, 4613 BA Bergen op Zoom tel. 0164-255606 fax 0164-25 56 91 www.de-bierwinkel.nl info@de-bierwinkel.nl Om het najaar goed te starten en met een blik op de laatste (gezellige) maanden van het jaar, organiseren wij een wijnproeverij die daar geheel op aansluit. De proeverij zal bestaan uit verschillende thema's zoals: Bubbels en feestelijkheden, Seafood co, lekkere wijnen voor alle dag, wild(e) wijnen, wijnen voor kerst en andere feestelijkheden en snoepjes om je vingers bij af te likken. De proeverij vindt plaats op dinsdag 7 oktober, Halsterseweg 110 te Bergen op Zoom en begint om 20.00 uur. De kosten bedragen 7,50 p/p Wilt u de proeverij graag bijwonen, geef u dan op. Dit kan per telefoon, fax of e-mail. Binnen 14 dagen E-mail: vanmeer@vanmeer.nl R.H.M. van Meer Van Meer Total Solutions Welgelegen 4 4691 SJ THOLEN Tel. 0166-602010 Fax 0166-603880 www.vanmeer.nl DE THOOLSE COURANT 4d Zorgcentrum De Schutse F.M. Boogaardweg 10, 4697 GM Sint Annaland Tel. 0166-658600 E-mail: pw.kokCq schutscstannaland.nl Website: www.schutsestannaland.nl Een zorgcentrum met 60 verzorgingshuisplaatsén. 20 verpleeghuisplaatsen, tijdelijke opvang, palliatieve zorg en dagverzorging. Extramuraal wordt zorg gegeven binnen het woonzorg centrum Vroonhof. Door middel van de projecten voor uitbrengmaaltijden en open-tafel vindt facilitaire dienstverlening plaats door de keuken van het zorgcentrum. Het zorgcentrum gaat uit van dc Stichting Protestantse Bejaardenzorg Eiland Tholen en Sint-Philipsland. In ons zorgcentrum ontstaan vacatures voor: voor 28 uur per week ingaande per november 2008 voor de extramurale zorg (avond/weekend) voor 12 uur per week tijdelijke vacature i.v.m. zwangerschap per november 2008 t/m maart 2009 Wij vragen voor deze functie Een relevante opleiding. Een positief christelijke levensovertuiging. Ons aanbod Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO VVT. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de manager zorg. mevr. W.M. van Ommen-de Wit (zorg), tel. 0166 658600. Uw sollicitatie kunt u binnen tien dagen richten aan dhr. P.W. Kok. bestuurder zorgcen trum De Schutse. «ifci Dacomex is een modern en succesvol familiebedrijf, dat gespecialiseerd is in de im- en export van uien, aardappelen en groenten over de gehele wereld. Door de jaren heen is Dacomex, met ruim 15 enthousiaste medewerkers, uitgegroeid tot een van de grootste exporteurs van Nederland. Om ons team te versterken zijn wij dringend op zoek naar: Hij of zij houdt zich hoofdzakelijk bezig met de financiële administratie. Tot de werkzaamheden behoren het inboeken van facturen en bankbescheiden, de debiteuren/crediteuren-administratie en het voorbereiden van betalingen. Tevens ondersteunt hij of zij de administratie daar waar nodig is. Deze functie is voor tenminste 16 uur per week en wordt mogelijk in de toekomst uitgebreid. Aan de werktijden wordt in onderling overleg invulling gegeven. De kandidaat die wij zoeken heeft aantoonbare ervaring op een boekhoudkundi ge afdeling. De kandidaat heeft verantwoordelijkheidsgevoel, is dynamisch, kan in goed overleg samenwerken en staat volledig achter het product. Solliciteren? Bent u iemand die zich voor de volle 100 procent inzet en bent u woonachtig in de nabije regio? Solliciteer dan binnen 2 weken en stuur uw CV naar onder staand adres, t.a.v. Mart Huijbregts. Dacomex b.v. Postbus 3 4695 ZG Sint-Maartensdijk Tel. 0166-6625 50 Fax 0166-6642 60 Kijk voor meer informatie over ons bedrijf op: www.dacomex.nl of neem contact met ons op. Thuis kunnen zijn. Dat wil bijna iedereen. Nu en in de toekomst! Ook als zelfstandig wonen door ouderdom of gezondheidsproblemen moeilijker wordt. Daarom is het goed nieuws voor alle inwoners van Tholen dat Thuiszorg West-Brabant nu ook in gemeente Tholen Verzorging en Verpleging aanbiedt. Als inwoner van de gemeente Tholen kunt u voor uw zorgaanvraag bij Thuiszorg West-Brabant terecht. Thuiszorg West-Brabant is een ervaren thuiszorgorganisatie. U bent er zeker van de beste zorg door deskundige en gemotiveerde verzorgen den en verpleegkundigen. Al onze producten en diensten zijn bovendien HKZ- gecertificeerd. Thuis zijn en thuis blijven. Aan u de keus. Want, Thuiszorg West-Brabant verzorgt eenvoudige tot zeer complexe zorg thuis. Van een paar uurtjes per week tot meerdere zorgmomenten per dag of nacht! Zo krijgt u altijd de zorg die u nodig heeft! Heeft u, voor uzelf of een familielid thuiszorg nodig? Neemt u dan gerust contact met ons op. Wij helpen u graag verder. Heeft u direct zorg nodig, dan zijn we zelfs dag en nacht bereikbaar eveneens via: (0165) 56 02 00. rISOl r900i^ Thuiszorg West-Brabant Postbus 1116* 4700 BC Roosendaal Van Meer Total Solutions is onderdeel van de VAN MEER GROEP. Zij opereert zelfstandig binnen de groep in Europa. Van Meer Total Solutions maakt vele soorten assemblages voor telecom, computer, audio video en industriële sector. Aangezien elke sector zijn eigen specifieke eisen heeft, worden veel van onze producten in nauw en goed overleg met onze klanten gemaakt. Dit alles om samen tot een zo goed mogelijk eindresultaat te komen. Hier wordt alle kennis op het gebied van kabel, glasvezel, connectoren en alles wat daarbij komt kijken samengevoegd. U maakt deel uit van een team van assemblage mon teurs. Aan de hand van tekeningen en instructies bent u na een inwerkperiode in staat om zelfstandig assem blages te maken. Vaardigheden: U beschikt over een goed gevoel voor techniek, kunt secu ur werken en steekt graag de handen uit de mouwen. Bovendien vindt u het prettig om in teamverband te werken. Wij vragen van u een gezonde inzet en het overige, zoals opleiding, kennis van onze installaties etc. kunnen wij u geven! Wij bieden u: Een fulltime/parttime dienstverband, een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor de Klein Metaal. Omdat wij het net zo belangrijk vinden als u dat u uzelf vakinhoudelijk en persoonlijk kunt ontplooien, is er een inspirerend intern en /of extern cursusaanbod. Uw werkzaamheden bestaan uit werkvoorbereiden, het uitwerken van klantenopdrachten, het voorberei den van offertes, inkopen van materialen en gereed schappen en het verwerken van orders. U werkt vol gens de verstrekte informatie en u bent medeverant woordelijk voor de kwaliteit en de juistheid van het uit gevoerde werk. Vaardigheden: MBO-niveau U beschikt over een goed gevoel voor techniek, kunt accu raat werken en vindt het prettig om in teamverband te werken. U kunt zelfstandig en oplossingsgericht werken. U heeft technisch inzicht en neemt de juiste beslissingen op de juiste momenten. Bovendien houdt u van aanpakken en de handen uit de mouwen te steken. Wij bieden u: Een fulltime dienstverband, een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor de Klein Metaal. Een zelfstandige functie met ruimte voor eigen inbreng, een afwisselende baan in een groeiende onderneming en een plezierige werkomge ving. Volop mogelijkheden voor vakgerichte opleidingen. Het monteren van elektrische leidingen, zowel sterk stroom als zwakstroom, in buis, kabel of draadvorm, alsmede de bijbehorende verdeelpunten. Het mon teren van kabelgoten en dergelijke. Het samenstellen en aansluiten van (verdeel)kasten. De (voor)montage van stekkers aan kabels en het afmonteren van schakelmateriaal. Vaardigheden: U beschikt over een goed gevoel voor techniek, maar u heeft ook de bereidheid het vak on the job te leren. Daarnaast beschikt u over een zelfstandige, serieuze en klantgerichte werkhouding. U werkt volgens de verstrekte informatie en u bent medeverantwoordelijk voor de kwaliteit en de juistheid van het uitgevoerde werk. Bovendien heeft u een flexibele instelling en een goed ver antwoordelijkheidsgevoel. Wij bieden u: Een fulltime dienstverband, een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor de Klein Metaal. Wij bieden een boeiende en afwisselende baan, waarin hoge mate van eigen initiatief wordt gevraagd. Een plezierige werkomgeving in een groeiende onderneming.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2008 | | pagina 8