Provincie: bezwaren tegen kom Sint-Annaland ongegrond Nieuwe bedrijven Zeeuws participatiefonds bedrijven krijgt impuls Echtpaar Morelli wandelt ook over Chinese Muur Lievensberg in top tien Politie fietst met camera Uitbreiding kassen Kaljouw Keurmerk voor kinderopvang Vijf kandidaten voor brandweer Cd voor honden Officiële Mededelingen natuur en landschap EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 17 juli 2008 Afgeschreven vordering 40 mille komt nog binnen Het Zeeuws Participatiefonds krijgt een nieuwe impuls onder de hoede van de Economische Impuls Zeeland (EIZ). Deze organisatie voert voortaan de directie over het fonds, waar directeur J.J. Koeman zijn werkzaamhe den heeft beëindigd. Het in 1997 opgerichte fonds bevor dert de werkgelegenheid in Zeeland, voornamelijk voor starters en doorstarters. In eerste instantie bedoeld voor vernieuwende bedrijven, later uitgebreid naar kleine en middelgrote perspectiefvolle ondernemingen. In 2006 werd het eigen vermogen uitgebreid van 453.780 naar 854.014 euro. Poortvlietenaren lopen 30 kilometer op Vierdaagse Adrie en Gianni Morelli uit Poortvliet zijn fanatieke wandelaars. Ze lopen vandaag hun derde dag in de Nijmeegse vierdaagse. Al voor de vijfde keer de 30 ki lometer. Het eerste jaar liepen ze 40 kilometer. Als ze klaar zijn met deze tocht is er bijna geen tijd om uit te rusten. De volgende wandeling staat alweer voor de deur. Ze beginnen woensdag aan een wandeltocht in China. Groen licht voor bouw school, alleen nog beroep bij Raad van State De provincie wijst de bezwaren af van drie inwoners te gen het gewijzigde bestemmingsplan kom Sint-Anna land. De provincie is het eens met de gemeente die eer dere bezwaren al afwees. Twee Sint-Annalanders maken bezwaar tegen de komst van de brede school, één tegen het veranderen van de bestemming tuin in woondoelein- den. De provincie adviseert de gemeente de bezwaren ongegrond te verklaren. Openbare orde Heemschut Bloemenveldjes open voor publiek Tholen Oud-Vossemeer Sint-Annaland Stavenisse Sint-Maartensdij k Scherpenisse Sint-Philipsland nbua •verzekeringen «financiële diensten •hypotheken «pensioenen Onderzoek naar bedrijven buiten Sint-Annaland Het aantal participaties en leningen is lager dan de doelstelling van het fonds. Dit wordt ondermeer gewe ten aan de beperkte omvang en dus de slagkracht van de organisatie. Via de samenwerking met de EIZ moet daar verbetering in komen. Daarnaast onderzoekt de raad van commissarissen hoe de samenwer king kan worden uitgebreid. Ook in 2007 was het aantal serieuze aanvragen vrij beperkt. Van de vier verzoeken is er slechts 1 gehono reerd. Eén is er nog in behandeling, de derde was veel te groot voor het fonds en de vierde is afgewezen. Er werd vorig jaar 33.455 euro winst geboekt en dat was minder dan de 51.562 euro in 2006. De voornaam ste oorzaak van de daling was het lagere resultaat uit participaties en leningen: 29.736 tegenover 55.065 euro in 2006. De rentebaten waren met 17.921 (13.837) wel hoger dankzij het forsere bedrag in depo sito's: 493.668 (312.700) euro. Er stond vorig jaar maar 12.370 (18.162) euro meer uit bij Zeeuwse bedrijven. Een meevaller voor het fonds was dat een in 2005 afgeschreven vorde ring van 40.000 euro vorig jaar nog volledig binnenkwam. Hierdoor werden de in het verleden geleden verliezen (door faillissementen) weer voor een behoorlijk deel ge compenseerd, zodat het eigen ver mogen op 800.564 euro uitkwam. De deelneming van 100.000 euro in het fonds Technostarters, dat opge richt is voor de grotere technisch vernieuwende ondernemingen in de drie zuidelijke provincies, is posi tief in ontwikkeling. Het aantal deelnemingen erin ligt inmiddels op acht. Daarbij zijn zeker perspectief volle bedrijven, aldus de directie van het Zeeuws Participatiefonds, maar pas over enkele jaren is de af loop vast te stellen. De stoop van her hoofdgebouw van de basisscholen aan de Schoolstraat in Sint-Annaland. De 66-jarige vrouw en 71-jarige man blijven 19 dagen in China. Daarvan lopen ze 3 dagen op ver schillende plaatsen 30 kilometer met tussenpozen van 4 a 5 dagen. Er is ook een traject over de Chinese Muur. Tussendoor zijn er excursies naar Chinese wijken en bezoekt het echtpaar een Kung Fu demonstratie. Ze gaan niet alleen op reis. De tocht is georganiseerd door de KNBLO. de Nederlandse wandelsportclub, vanwege het 100-jarig bestaan. Er gaan in totaal 650 leden mee naar China. Onderdeel van de reis is ook de opening van de Olympische Spe len in Beijing. Het echtpaar woont die bij in het Holland Huis. Daar naast bezoeken ze de voetbalwed strijd Nederland-Nigeria in Peking. Getraind hebben ze genoeg. Al van af het begin van het wandelseizoen hebben ze vrijwel elk weekend een tocht van 25 tot 30 kilometer gelo pen. Ook de Zevendorpentocht heeft het echtpaar niet laten schie ten. Daarbij liepen ze eveneens de 30 kilometer. In Nijmegen hebben ze het prima naar hun zin. „Vanmorgen hebben we wel in de regen gelopen", vertel de Adrie gistermiddag. Dat is niet de enige beproeving die ze moeten doorstaan. Elke morgen staan de twee wandelaars om 5 uur op. Ze logeren namelijk in een hotel buiten Nijmegen, in Oosterbeek. „Als je in januari gaat kijken voor een slaap plaats is alles al bezet", verklaart Adrie. „En we doen dit al een paar jaar en dat bevalt prima. Lekker rus tig." De eerste trein gaat om 6 uur en dan zijn de Morelli's iets na ze venen in Nijmegen. Terug hebben ze minder geluk. De stoptrein die ze in Arnhem moeten hebben, vertrekt pas een uur later dan hun aankomst. Na zo'n lange dag gaan ze weer vroeg naar bed. Om 8 uur 's avonds kruipt het echtpaar al onder de wol. Drie Tholenaren hebben ze al ge zien bij de Vierdaagse: Coby Hage uit Scherpenisse, oud-Poortvliete- naar Wim Slootmaker - die liep bij de politie - en nog een man uit Tho- len. „Maar die kent mijn man. Ik zou niet kunnen zeggen hoe die heet." Het gaat om de zienswijzen van A. Duine en A.J. Vaders van de Hoen- derweg die door de bouw van de brede school aan de Schoolstraat vrezen dat hun uitzicht zal vermin deren. dat ze minder privacy zullen hebben en dat de waarde van hun huizen daalt. Ook zijn ze bang voor geluidsoverlast, wateroverlast, tril lingsgevaar (bij het heien voor de nieuwbouw) en overlast door hang jongeren. C.A. Noordhoek uit de Nieuwstraat heeft bezwaar gemaakt tegen het wijzigen van de bestem ming tuin in woonbestemming van de achtertuinen aan het verbindings pad tussen de Brugstraat en de Tuin straat. Volgens haar zal daarmee de schaarse open ruimte achter de Ring en Voorstraat verder worden ver minderd. Wat betreft de bezwaren tegen de komst van de brede school, ant woordt de provincie dat het gebouw ongeveer even hoog wordt als het ge bouw dat is gesloopt. Er kan hooguit een verschil van één meter ontstaan. Verder heeft de gemeente rekening gehouden met de bezwaren door de bebouwing vijf meter op te schuiven van de achterste perceelsgrenzen van de woningen. Daardoor ontstaat er een vrije strook van tien meter. De goot- en boeiboordhoogte en de bouwhoogte zijn gelijk getrokken op acht meter. De provincie vindt dat het gemeentebestuur feitelijk tege moet is gekomen aan de bezwaren. Volgens de provincie bestaat er geen recht dat een bestaand uitzicht blijvend is en onveranderd zal blij ven. Bewoners moeten er rekening mee houden dat de bebouwing aan verandering onderhevig is. In de nieuwe situatie zal er een afstand van ongeveer dertig meter ontstaan tussen de huizen van de bezwaar makers en de school. Dat de school acht meter hoog wordt, is niet bo venmatig, vindt de provincie. Daar mee wordt voldaan aan de richtlij nen van de vereniging Nederlandse gemeenten. De bezwaarmakers von den dat de bouw hiermee in strijd is. Volgens de VNG-richtlijn zal er bij een school nauwelijks sprake zijn van aantrekkend verkeer. Voor wat geluid betreft moet de afstand van 30 meter voldoende zijn om er geen hinder van te ondervinden. Gezien de toegestane bouwhoogte en de afstand vindt de provincie dat er geen overschrijding plaatsvindt van de grenzen voor geluidshinder, uitzicht, privacy, verkeersoverlast en vermindering van zonlicht. Andere zaken zoals wateroverlast, trillingsgevaar en asbestgevaar ko men bij de bouw zelf aan de orde. De gevreesde overlast van hangjon geren is volgens de provincie een kwestie van het handhaven van de openbare orde. De provincie deelt de mening van de bezwaarmakers dat er een jongeren hangplek zal ontstaan niet. De provincie conclu deert dat er geen reden is om aan enig plandeel goedkeuring te ont houden. Net als de gemeente ver klaart de provincie de bezwaren niet gegrond. t Datzelfde geldt voor de bezwaren van mevrouw Noordhoek uit de Nieuwstraat. Zij betoogt dat er door het wijzigen van het bestemmings plan er garages gebouwd kunnen worden op de gronden die nu nog de bestemming tuin hebben. Daardoor moet het gemotoriseerd verkeer over het voetpad tussen de Brug straat en de Tuinstraat rijden. Het voetpad is vanouds in gebruik als kerkenpad. Als het voor verkeer wordt opengesteld doet dat afbreuk aan het historisch karakter. Volgens haar wordt ook veel groen opge offerd voor parkeerplaatsen. Verder vindt ze dat het achterpad te smal is voor gemotoriseerd verkeer. Het zal ook de rust in de achtertuinen ver storen. Het is volgens haar onver mijdelijk dat autoverkeer gebruik gaat maken van haar perceel. Ze is niet van plan grond voor dit doel af te staan, dan wel te gedogen. Ze wil dat het voetpad de bestem ming voetpad krijgt. Maar volgens de provincie heeft het pad al een verkeersbestemming en wordt de bestemming alleen maar besten digd. Er zijn voor de provincie geen planologische redenen om het be stemmingsplan te wijzigen op dit punt. Verder vindt de provincie het redelijk dat aanwonenden de gele genheid wordt geboden om hun per celen te bebouwen tot een bepaald maximum. Dat kunnen bijvoorbeeld garages of tuinhuisjes zijn. Om er van af te wijken zouden er steden bouwkundige argumenten voorhan den moeten zijn. Er is ook een brief van Heemschut overlegd (van 30 oktober 2007). De ze is niet tijdens de procedure voor het vaststellen van het plan inge bracht. Bovendien is ter plaatse ook al veel gebouwd. In de brief ont breekt het aan stedenbouwkundige aanknopingspunten om de aanwo nenden bouwmogelijkheden te ont houden. Het afstaan van gronden of het gedogen van autoverkeer op de grond van de bezwaarmaakster, zijn privaatrechtelijke aangelegenheden. Volgens de provincie kan ze haar percelen afsluiten als ze zich be roept op de bevoegdheden in het burgerlijk wetboek. En dat kan ge regeld worden buiten de wet op de ruimtelijke ordening om. De provin cie sluit zich aan bij de weerlegging van de bezwaren door de gemeente. Het bestemmingsplan wordt nu weer ter inzage gelegd. Belangheb benden kunnen tegen het besluit van de provincie beroep instellen bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Adrie en Gianni Morelli uit Poortvliet tijdens de avondwandelvierdaagse in Tholen. Stichting Kobalt, die vestigingen voor kinderopvang in Tholen heeft, voldoet aan de hoogste kwa liteitsnormen voor haar sector. TiiV Nederland heeft begin deze maand de kwaliteit van Kobalt ge controleerd. De stichting kwam hierbij zo goed uit de bus, dat zij het HKZ-certificaat heeft gekre gen. Puk en Muk in Tholen, Kids&Co in Oud-Vossemeer, Puk en Muk huis 't Hoefje in Sint-An naland en Yuppies zijn onderdelen van de stichting Kobalt uit Bergen op Zoom. De medewerkers hebben de afgelo pen twee jaar hard gewerkt om het gewenste niveau te halen en noe men het keurmerk een kroon op hun inzet. Of het certificaat kan worden behouden, wordt jaarlijks door TüV gecontroleerd. Stichting Kobalt moet daarbij aantonen dat het kwaliteitsniveau is gehand haafd en dat er steeds wordt ge poogd om beter te worden. Het Lievensberg ziekenhuis staat met haar specialisten in de landelijke top tien. Dat blijkt uit een onderzoek van Elsevier en onderzoeker/beleids- adviseur Peter Lagendijk. Daarin is gekeken naar de beste medisch spe cialisten in 17 regio's en in de totale Nederlandse ziekenhuizen. De dermatologen van het Bergen op Zoomse ziekenhuis staan op de eerste plaats van hun specialisme. Dat vin den huisartsen, specialisten, verpleeg kundigen, managers en bestuurders. Zij konden aangeven welke zieken huizen uitblinken in welke specialis men. Bij de 24 onderzochte specialis men heeft Lievensberg vaak hoog gescoord. Andere medisch specialis ten uit Lievensberg haalden de vol gende plaatsen in hun specialisme: 2. psychiaters; 3. keel-, neus- en oorart sen; 3. reumatologen; 4. geriaters; 6. anesthesisten/pijnbestrijders; 8. urolo gen; 10. gynaecologen; 10. revalida tieartsen. In de regio Zeeland/West- Brabant staan de Lievensbergse artsen het meest op de eerste plaats. Er zijn vijf kandidaten voor de vaca ture van beleidsmedewerker voor de Thoolse brandweer. Na het vertrek van beleidsmedewerker Leon Haver- mans is de gemeente op zoek naar een opvolger. Volgens brandweer commandant J. de Feijter zijn er vijf kandidaten. Ze komen uit de eigen organisatie en van buiten, zegt hij. Op 1 september moet de functie ver vuld zijn. Liefhebbers van bloemen kunnen zaterdagmiddag terecht aan de Mo- lendijkseweg in Sint-Annaland. Tus sen twee en vier uur zijn de aange legde veldjes met bloemenmengsels bij Van Dijke Zaden open voor het publiek. Mensen kunnen er zelf hun boeket samenstellen, tegen een klei ne vergoeding. Ook zijn er zaden be schikbaar: zowel van een mengsel van eenjarige en vaste planten, als van afzonderlijke soorten. De politie in Bergen op Zoom gaat fietsen met een mobiele camera op zak. De gemeente Bergen op Zoom heeft de camera aangeschaft en ter beschikking gesteld aan het team Bergen-Woensdrecht van de politie Midden- en West-Brabant. Hiermee hebben ze een primeur. De werking is gisteren gedemonstreerd tijdens een bijeenkomst op het gemeente huis. Burgemeester Han Polman en districtschef Fred Stegman gaven een toelichting. De camera wordt bevestigd op de helm van de agenten en wordt gebruikt bij evenementen en demonstraties. De eerstvolgende keer dat de camera wordt gebruikt is bij de Krabbenfoor die op 24 juli be gint. Het mobiel cameratoezicht is een proef van 1 jaar. Anita en Ed Kouwenhoven uit Tho len hebben een single cd opgenomen ten bate van Personal Sendee Dogs. Deze stichting leidt hulphonden op voor kinderen met een motorische beperking. Het Thoolse zangduo heeft het lied 'Scrvicedogs I love you' samen met collega-artiesten uit voornamelijk Groningen opgeno men. Er is ook een videoclip ge maakt. De cd is verkrijgbaar via in- fo@showbizzinfo.com. Anita en Ed zingen vaker voor een goed doel, ze hebben dat onder meer voor stich ting Yentl gedaan. Het duo viert in november dat ze 30 jaar samen zin gen. Maatschappelijk werk 3 ton. Stichting maatschappelijk werk Oosterschelderegio krijgt volgend jaar 293.825 euro subsidie van de gemeente Tholen. Inschrijving van nieuwe bedrijven op Tholen en Sint-Philipsland in het Handelsregister in de maand mei 2008. J.C. Schot holding b.v.. Energieweg 16, holding, directeur-grootaandeel- houder J.C. Schot. M.C. Schot-van Dijke holding b.v., Energieweg 16, holding, directeur grootaandeelhouder mevr. M.C. Schot-van Dijke. W. Schot holding b.v., Energieweg 16, holding, directeur-grootaandeel houder W. Schot. Stragac, Dorsvloer 13, advisering, opzetten, uitbouwen en ondersteu ning op het gebied van strategie en controle, eenmanszaak van R.F. Fructuoso van der Veen. Mediterranova. Dorsvloer 11groot- en detailhandel in bomen en planten, alsmede im- en export, vennootschap onder firma van A. Mennen en J.M.M. van Dis. BZG advies, Windsingel 6, zakelijke en financiële dienstverlening, een manszaak van L.J. Kuijken. Oor ons Us, Prinses Beatrixstraat 2, vereniging, voorzitter J.A. Geilings, secretaris mevr. J.P. van Oorschot- Kleppe, penningmeester mevr. M. Kleppe, bestuursleden mevr. C.L. Ti- chem-Schot en mevr. H.H. van Dijke. Newprof holding b.v., Het Lint 15, holding, directeur-grootaandeelhou der E.J. Nieuwkerk. Jachtverhuurbedrijf Patrick Jansen, Oude Werf 4, eenmanszaak van PW. Jansen. Teuthof service. Hofstraat 29, het verlenen van diensten op het gebied van spoor-, huishoudelijke, adminis tratieve en horecawerkzaamheden op locatie, in- en verkoop van partijgoe deren, vennootschap onder firma van mevr. P.J.L. Teuthof-van de Sande en A.F. Teuthof, ieder beperkt bevoegd. Buijs eco consult, Philips van Dorp straat 49, adviseur flora en fauna, in ventarisaties, gedragscodes en be- heerplannen opstellen, begeleiden bij ruimtelijke ontwikkeling, eenmans zaak van R.J. Buijs. Recreatiepark Krabbenkreek, Nieuw- landseweg 2, exploitatie recreatie park en café-restaurant, 5 medewer kers, vennootschap onder firma van L.F.P. Stokx en mevr. W.C.A.M. Stokx-Rijk, ieder beperkt bevoegd, nevenvestigingen: café-restaurant de Lagune en partyservice de Meekrap. Pedicure Ria Suijkerbuijk, F.M. Boogaardweg 10, eenmanszaak van mevr. M.C. Suijkerbuijk-van der Klij uit Steenbergen. Kaljouw holding b.v., Oudelandse- weg 2, directeur-grootaandeelhouder M.J. Kaljouw. Kaljouw onroerend goed b.v.. Oude- landseweg 2, directeur-grootaandeel houder Kaljouw holding b.v. Kwekerij Kaljouw b.v., Oudelandse- weg 2, tuinbouwbedrijf, directeur grootaandeelhouder Kaljouw onroe rend goed b.v. Johan Moerland, Poststraat 20, vrachtwagenchauffeur en montage bedrijf, eenmanszaak van J.C. Moer land. Klussenbedrijf Paul Oosdijk, Boswei 34a, eenmanszaak van P. Oosdijk. Stichting Ouderraad de Rieburch, Bloemenlaan 3, voorzitter mevr. A.M.J. Priem-van Houdt, secretaris mevr. U. van Damme-Linschoten, penningmeester mevr. J.J. Deurloo- Hartog. bestuursleden mevr. M.M.Hagenbeek en mevr. E.N. Wit- hagen-Overbeeke. J&A steigers. Bloemenlaan 59, stei gerbouw, vennootschap onder firma van A. Smits en J. van Haaften. Westvest projectontwikkeling b.v., Kluutlaan 3, directeur-grootaandeel houder J.L. van den Bosch. Schildersbedrijf Van der Reest Scher penisse, Westkerkseweg 25, schil ders- en glaszettersbedrijf, eenmans zaak van A.P. van der Reest. Merle zakelijke dienstverlening, Geertruidaweg 3, dienstverlening aan recreatie en horeca, eenmanszaak van W.G. Merle. Front Row, Prins Hendrikstraat 22, technische dienstverlening op het ge bied van de autosport, constructie technieken en metaalbewerking, on derhoud en montage, eenmanszaak van A. Droogsma, gevolmachtigde mevr. J. Jans. Chauffeurs Vereniging Flupland. Schelpkreekstraat 12, voorzitter H.C. den Haan, secretaris P.W. van de Vel de, penningmeester D.E. van de We- teringh, bestuursleden B.G. Afink en A.M. Kosten. Bowlingpaleis Malibu, Prins Hend rikstraat 8, restaurant en café/bar, eenmanszaak van M. Seffelaar. SN S Regio Bank IfCketdl^l Hypotheek adviseur twtiokken adviseurs Burgerneet 25 4593 CJ Poortvliet T: (0165) 612509 F: (0166) 612912 Postbus 47 4690 RR Tholen E: info@overbeeke.nl I: ujujuj.overbeeke.nl De provincie vraagt aanvullende informatie voor het uitbreiden van het glastuinhedrijf van de familie Kaljouw aan de Oudelandseweg in Sint-Annaland. Kaljouw wil voor de uitbreiding gebruik maken van een regeling om groen of andere elementen te realiseren als compensatie voor het bebouwen van landbouwgrond. Volgens de provincie kunnen ondernemers ge bruik maken van speciale regelingen. Als Kal jouw geen groen wil aanleggen, maar een ander zogenaamd vereveningselement, dan stelt de provincie voor één hectare groen 64.000 euro beschikbaar. Dat is verdeeld in 34.000 euro voor verwervingskosten, 20.000 euro voor in richtingskosten en 10.000 euro voor beheers kosten. Als de investering ook nog eens milieu winst oplevert en commercieel aantrekkelijk is, (door kostenbesparing) dan wordt bekeken of dit nog voldoet aan het doel. Volgens de provin cie lijkt het redelijk dat dan vijf procent van de investeringen meegenomen kan worden, tot een maximum van 50 procent van de noodzakelijke bijdrage voor de verevening. De kassen van Kaljouw voor de teelt van komkommers liggen in de bestaande Zeeuw se glastuinbouwlocaties. De provincie is be zig met een onderzoek naar glastuinbouwbe drijven die buiten deze gebieden liggen. Op die manier wil ze een volledig inzicht krijgen in de ontwikkelingen. In het omgevingsplan Zeeland 2006-2012 is beleid opgenomen voor de glastuinbouwsector. Voor zogeheten soli taire bedrijven geldt dat ze mogen groeien tot ten hoogste twee hectare. Maar als er op an dere plekken in Zeeland kassen verdwijnen, kan er tot vier ha. worden uitgebreid. Dat kan echter alleen als de verdere uitbreiding niet in strijd is met 'omgevingskwaliteiten.' van de Provincie Zeeland Vergunning Natuurbeschermingswet 1998 Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week 28 in het kader van artikel 19d, eerste lid. van de Natuurbeschermingswet 1998 vergunning hebben verleend aan Waterschap Zeeuwse Eilanden voor de aanleg van een Provincie Zeeland schorrandverdediging en nieuw schor ter plaatse van het Natura 2000-gebied Oosterschelde. Ter inzage De vergunning ligt 6 weken ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1. Middelburg, werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer E.C. Stikvoort (tel. 0118- 631128) of de heer B. Bouwman (tel. 0118- 631795). Bezwaar Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na bekendmaking van het besluit tot verlenen van de vergunning bezwaar tegen de vergunning indie nen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Wij wijzen erop dat de termijn voor het indienen van een bezwaarschrift is gekoppeld aan de datum van verzending of uitreiking van het besluit aan de aanvrager, die mogelijk niet samenvalt met de termijn van terinzagelegging. Op bovenstaande telefoonnummers kan informatie worden inge wonnen over de exacte verzenddatum van het besluit. Voor de goede orde wijzen wij erop dat het bezwaar niet de werking van het besluit schorst. Op grond van art. 8.81lid 1 van de Algemene wet bestuursrecht kan de indiener van een bezwaar schrift bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening indienen, indien - gelet op de betrokken belangen - onver wijlde spoed dit vereist. matie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws. vindt u op www.zeeland.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2008 | | pagina 8