Diploma op zak? 20% - 50% korting Westerpoort College op de hele collectie Vele merkschoenen NU EXTRA VOORDELIG GEPRIJSD VERBURG Mede door de betrouwbare fiets van Terlouw kwam je nooit te laat op school en werd deze knappe prestatie geleverd! Loop bij de Rabobank binnen en wij regelen je betaalgemak! V.«HEfn Rabobank Oosterschelde www.rabobank.nl/oosterschelde 14 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 3 juli 2008 Het is tijd voor je eigen bankzaken. Mamix den Engelsman Poortvliet David Esch Sint-Maartensdijk Wilbert Klaasse Sint-Maartensdijk Saman Karim Sint-Maartensdijk Antoine Heijnen Sint-Maartensdijk Bart Geluk Tholen Maurice Ermerins Sint-Maartensdijk Bebouwdendam 5-7 4691 EH Tholen Tel. 0166-606300 tholen@peterterlouw.nl Rick Smaal Sint-Maartensdijk Wesley Withagen Sint-Maartensdijk Renaldo de Witte Sint-Annaland Dennis van Woerkom Scherpenisse Michael Polderman Scherpenisse Mare Korstanje Tholen Jeroen Deurloo Tholen Merel Boer Tholen Dennis van Dijke Tholen Jan-Kees Oosdijk Stavenisse Tim Smits Stavenisse Corné van Dijke Poortvliet Rabobank Jolanda Polderman Sint-Annaland Janny Mullie Poortvliet Carola Uijl Sint-Annaland Angelique van de Velde Sint-Annaland Jolita van As Poortvliet Mirjam Jeroense Tholen Yordi de Rond Tholen Ra hi ma Sagzai Tholen Yori de Bruijn Poortvliet Angela Stokman Sint-Maartensdijk Mark Tak Stavenisse Jennifer Deurloo Scherpenisse Roy van Dijke Tholen Tamar Griffioen Poortvliet Anne van derjagt Stavenisse Marijke van Keulen Sint-Maartensdijk Michelle de Jonge Stavenisse Melissa Kuiper Tholen Grote Markt 9 Goes jTel. 0113-215604 Nancy Spekman Sint-Maartensdijk Chantal van der Wielen Sint-Maartensdijk Colinda Quaak Sint-Annaland Jeffrey van Akkeren Poortvliet Walter Brasz Tholen Mieke Baay Tholen Jurian Geuze Sint-Maartensdijk Ronald Kaat Poortvliet Niels Dage Poortvliet Robert van 't Hof Sint-Annaland Lorenzo van Haatten Stavenisse Millani Huge Poortvliet Jeffrey Pals Sint-Maartensdijk Ramon Voshol Poortvliet Samantha Vroegop Poortvliet Irv Wagyo Sint-Maartensdijk Kevin Walter Poortvliet Talitha Michels Sint-Maartensdijk van Dijke Tholen van der Wal Oud-Vossemeer Pijpers Sint-Maartensdijk Liza de Winter Poortvliet Michael Overbeeke Sint-Annaland

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2008 | | pagina 14