Tholenderwijs Tholenderwijs Kinderopvang in café de Tol Autobedrijf breidt uit met grote showroom en wasboxen Vergaderingen raadscommissies J" Peuterspeelzalen gaan na 2010/11 op in kinderopvang B. en w. Oost-Indisch doof voor Scherpenisse en het Holland Huis Rommelmarkt in Poortvliet Nieuwbouw met glazen puien, maar ook beplanting op terrein oonderdag 12 juni 2008 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 week 24 Donderdag 12 juni 2008 Raadscommissie Ruimte Raadscommissie Samenleving Raadscommissie Bestuurszaken Probleemkinderen opvang met paarden Peuters Waterschap Klippel 1 van hen Schepenenrace is zaterdag te volgen in Sint-Annaland Geluidsoverlast Lege bus De commissie Ruimte vergadert op maandag 23 juni 2008 om 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis in Tholen. Op de voorlopige agenda staan o.a. de volgende punten: Schriftelijke vragen voor het college van burgemeester en wethouders Antwoord b&w op de vraag 08.05480 fractie WD over regionale initiatie ven om startende ondernemers te ondersteunen bij verkrijgen krediet. Ingekomen stukken en mededelingen Brief mevrouw C. v.d Horst d.d. 01/04/08 over Masterplan Tholen. Mailbericht van mevrouw C. van Gorsel d.d. 27/03/08 over klimaatneu- trale gemeente. Door burgemeester en wethouders voorbereide stukken Voorstel tot vaststelling van het Beleidsplan natuur en milieueducatie NME 2008-2012. Voorstel tot intrekking van de "Verordening onderhoudssubsidies beschermde rijksmonumenten" en het vaststellen van de "Verordening subsidie instandhouding rijksmonumenten 2008". Voorstel om de beleidsuitgangspunten voor de inrichting van de uitbrei dingen van de begraafplaatsen alsmede voor het opstellen van de beheersverordening en aanhangende documenten voor die uitbreidingen vast te stellen. Voorstel om in te stemmen met de jaarrekening 2007 en de begroting 2009 van het Woonwagenschap Midden- en Noord-Zeeland. Voorstel tot aanpassing van bouwgrondprijs voor bouw van starterswo- ningen aan Wethouder C.J. Moerlandstraat te Stavenisse en tot machti ging van B&W om in voorkomende gevallen beslissing te nemen m.b.t. aanpassing van bouwgrondprijs voor bouw starterswoningen. Door leden van de commissie ingebrachte onderwerpen Bespreken woningbouwprogramma 2007-2016 en planninglijst woning bouw 2008-2018/monitor 2007. Informatie over de Grondexploitatiewet per 1 juli 2008. De commissie Samenleving vergadert op dinsdag 24 juni 2008 om 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis in Tholen. Op de voorlopige agenda staan o.a. de volgende punten: Schriftelijke vragen voor het college van burgemeester en wethouders Antwoord B&W op vraag 08.06317 van fracties PvdA/WD over WoZoCo Scherpenisse. Ingekomen stukken en mededelingen Eindrapportage Stuurgroep Bibliotheken over vernieuwingsproces in openbare bibliotheken. Door burgemeester en wethouders voorbereide stukken Voorstel om het gemeentelijk deel van De Vossenkuil te Oud Vossemeer te verkopen aan stichting Castria Wonen en tegelijkertijd weer terug te huren tegen de in de bijlage opgenomen condities en voorwaarden Voorstel tot vaststellen van het Beleidsplan Wet maatschappelijke onder steuning gemeente Tholen 2008-2012 Door leden van de commissie ingebrachte onderwerpen Brief Prov. Raad van kerken in Zeeland d.d. 12/04/08 over mogelijke beperking bij toelating van levensbeschouwelijke instellingen voor ver slavingszorg door Zeeuws Kompas De commissie Bestuurszaken vergadert op woensdag 25 juni 2008 om 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis in Tholen. Op de voorlopi ge agenda staan o.a. de volgende punten: Ingekomen stukken en mededelingen voorstel van actiegroep 'Vroegopstap', mailbericht d.d. 26/05/08 Door burgemeester en wethouders voorbereide stukken Voorstel tot vaststelling van de Programmarapportage per 1 mei 2008 over het begrotingsjaar 2008, inclusief vaststelling van de 8e begro tingswijziging 2008. Voorstel om de nota "Risicomanagement en weerstandsvermogen vast te stellen. Door leden van de commissie ingebrachte onderwerpen Brief gemeente Moerdijk d.d. 14 mei 2008 over bestuurlijke legitimatie West-Brabantse vergadering. Na 100 jaar verdwijnt de horecafunctie van café de Tol in Tholen. Aan de Postweg komt nu kinderopvang Toerdeloo. In het vorig jaar gesloten café de Tol aan de Postweg in Tholen komt kinderopvang Toerdeloo. Dit najaar nog komen er 36 kindplaatsen van 0 tot 4 jaar voor dagopvang tussen zeven uur 's morgens en zes uur 's avonds. Initiatiefnemer Johan Bosters heeft na overleg met de wethou ders Velthuis en Heijboer medewerking van de gemeente gekregen als de horecabestemming verdwijnt. EquiMio, gespecialiseerd in het ge ven van begeleiding, coaching en therapie met behulp van paarden, is met een nieuw project begonnen: zaterdagopvang voor kinderen met gedragsproblemen. Twee keer per maand begeleidt ze kinderen van 6 t/m 12 jaar met gedragsproblemen door ADHD, ADD, PDD-NOS en ontwikkelingsachterstanden. Op die manier wil EquiMio kinderen de ge legenheid geven om de prikkels en frustraties die ze op school ervaren, kwijt te raken. En ouders krijgen de kans om uit te rusten en op te laden voor de nieuwe week. In het project gaan de kinderen aan de slag met de verzorging van de paarden, en ook van de stal en het erf. Ervaringsgericht leren, staat centraal, het uitgangspunt is om aan te sluiten bij de belevingswereld van het kind. De begeleiders zorgen er voor dat elk kind de juiste taken en opdrachten krijgt, waardoor het on gemerkt de gestelde doelen bereikt. In de zomervakantie biedt EquiMio extra mogelijkheden tot opvang via vakantieprojecten. Zo kan men uit proberen of de aanpak bij hem of haar past. Er is een indianenproject van 7 t/m 9 juli, een trekkamp op 12 en 13 juli en een regenboogproject op 14 t/m 16 augustus. Voor infor matie kan men terecht bij EquiMio te Sint-Annaland, tel. 0166-692492 of e-mail eefke@equimio.nl Het pand bij de nieuwbouwwijk Stadszicht en ook vlakbij het nieuwe gemeentehuis, krijgt de bestemming maatschappelijke doeleinden. De procedure daarvoor vergt volgens Jo han Bosters zo'n acht weken. De nieuwe wet op de ruimtelijke orde ning die 1 juli in werking treedt, kan wat dat betreft ook gunstig werken. Het voormalige café zal verbouwd en uitgebreid worden en ook daarvoor heeft de gemeente de principe-mede werking toegezegd. Na ruim 100 jaar café te zijn geweest, wordt De Tol nu het domein van de kinderopvang. Vorig jaar december kocht beheers- en beleggingsmaat schappij W. van den Berge b.v. het pand aan. Het bedrijf koopt recht streeks onroerend goed van particu lieren en ondernemingen tegen con tante betaling. Na vijf maanden - De nieuwbouw komt ten oosten van het bestaande bedrijf en grenst aan de achterzijde van de erven van bewoners en ondernemers aan de Hogeweg. Er komt verder een groot parkeerterrein van 40 bij 25 meter. Voor de rest van het terrein is een beplantingsplan gemaakt. Voor een deel komt het in het groen te staan. Voorzitter M. Onrust van de wel standscommissie vroeg zich af waarom er naast het hele grote be staande bedrijf dat 'zo zichtbaar in het landschap staat' weer een groot pand moet komen. „Er komt weer een hele aparte vorm bij." Mathijs- sen lichtte toe dat het gebouw voornamelijk in de hoogte zal op vallen. En dat dit komt omdat het een multi-functioneel gebouw moet worden voor de1 'hoge wa gens' (bestelwagens en campers) op de benedenvloer én een etage waarbij er veel gegadigden uit de ho reca waren - is het café verkocht aan Toerdeloo onroerend goed b.v. Di recteur Johan Bosters heeft al vesti gingen in Poortvliet en Sint-Anna- land, naast het hoofdkantoor in Steenbergen en. Binnenkort komt Sint-Philipsland erbij, waar de Rabo bank wordt verbouwd, maar Castria Wonen is daar de tussenschakel. Die koopt het pand van de bank, ver bouwt het en verhuurt het aan Toer deloo. In Sint-Philipsland komen 16 plaatsen voor dagopvang en 10 voor buitenschoolse opvang. Toerdeloo nam vorig jaar Teuntje in Poortvliet over en kijkt nu al uit naar andere huisvesting om meer armslag te krijgen. Johan Bosters is in onder handeling met de Rabobank om het kantoor aan de Schoolstraat over te nemen en in te richten voor kinderop- waar de gewone personenauto's ge poetst kunnen worden. Volgens Niemantsverdriet was de hoog bouw 'uit nood' geboren omdat er niet meer ruimte beschikbaar is. „We wilden ook niet direct de hoogte ingaan." Volgens Mathijs- sen is nu aansluiting gezocht bij de bestaande bouw. Op het nieuwe stuk is in het plan een luifel opge nomen, die architect T. Jansen als een vleugel omschreef. „Op zich is dat wel een nette oplossing maar in combinatie met de bestaande bouw valt het wel erg op." Mathijssen had er geen moeite mee de luifel lager aan te brengen, zei hij. Voor zitter M. Onrust vond het een stuk beter: „Daarmee druk je het hele gebouw." Het nieuwe pand krijg aan drie zij den een schuine glazen gevelwand. Vanaf de grond tot aan het dak. De vloer van de showroom ligt enkele vang. Dat pand ligt vlakbij de chr. basisschool en het bankgebouw heeft een eigen parkeerterrein. Daarmee is de wensenlijst van Toer deloo nog niet klaar, want buiten schoolse opvang bij de nieuwe ba sisscholen in Tholen heeft Johan Bosters ook nog op zijn verlanglijstje staan. De kinderopvang wordt in de toe komst steeds belangrijker, want op termijn zullen de peuterspeelzalen opgaan in de kinderopvang. B. en w. van Tholen hebben onlangs besloten om een vooronderzoek uit te laten voeren naar harmonisatie tussen peu terspeelzaal en kinderopvang. Lande lijk wordt er van uitgegaan, dat er na 2010/2011 één voorschoolse voorzie ning komt voor kinderen van 0-4 jaar. De peuterspeelzalen zullen dan ook vallen onder de wet kinderopvang. Om voorbereid te zijn op die toe komstvisie, gaan b. en w. kijken hoe nadere samenwerking tussen peuter meter achter de glazen wand. De nieuwbouw krijgt verder de kleuren van het bestaande gebouw. Ook komt nu definitief de naam van het bedrijf op het gebouw. In het voor stel stond de naam boven op het ge bouw, maar de commissie was daar op tegen. Volgens Jansen is het be ter om het onder de kap op het rooster aan te brengen. Het rooster komt als een soort zonnescherm aan het dak. Het zou ook op het glas aangebracht kunnen worden, maar Mathijssen vreest dat dit te veel spanning zal geven. „Ik ben bang voor een thermische breuk." De commissie stelde verder voor om de luifel ook door te trekken naar het bestaande gebouw, en daar de naam van het bedrijf op te plaat sen. Maar Mathijssen is bang dat hij dan weer kolommen moet gaan gebruiken. In dat gedeelte moet na melijk ook een lift komen om de auto's naar de verdieping te bren gen. Volgens Niemantsverdriet is het 'goochelen met de ruimte'. Achter het bestaande gebouw gaat Niemantsverdriet een wasserette en drie wasboxen bouwen. Daar zou speelzalen en kinderopvang vorm zou kunnen krijgen. Het college gaat, met ondersteuning van een landelijk bureau, hoe de nieuwe situatie in de praktijk vorm gegeven kan worden. B. en w. hebben verder een protocol vastgesteld dat het doelgroepenbe reik ten behoeve van de peuterspeel zalen moet vergroten. In het verleden hebben de jeugdgezondheidszorg en de stichting peuterspeelzalen een sa menwerkingsovereenkomst gesloten. Daarin werden - na toestemming van de ouders - afspraken vastgelegd over het onderling uitwisselen van informatie. Met name of de peuters een peuterspeelzaal bezoeken. Deze samenwerking is nu aangescherpt zodat aanvullende informatie gege ven kan worden aan ouders waarvan het kind de peuterspeelzaal niet be zoekt. De onbekendheid met de werkwijze van de peuterspeelzaal vermindert hierdoor, zodat ouders mogelijk gemakkelijker hun weg weten te vinden naar de peuterspeel zaal. Overigens blijft het een keuze van de ouders om dit wel of niet te doen. al eerder een bouwvergunning voor zijn afgegeven, maar die was vol gens Mathijssen zoek geraakt. Daarom had hij nieuwe tekeningen gemaakt. De boxen voor het pu bliek komen ongeveer tien meter vanaf de Paasdijkweg op een deel van het terrein waar eerst een sloot lag. Die is gedempt waardoor de ondernemer meer ruimte heeft ge kregen. Er is aan die kant vijf me ter bijgekomen. Niemantsverdriet kocht het stuk van het waterschap Zeeuwse Eilanden, zei hij. De muur voor de wasboxen wordt vijf tien meter lang. De commissie zag de opstallen liever aan elkaar ge koppeld, maar dat is gezien de functie niet mogelijk. Ze moeten juist een stuk uit elkaar staan zodat de gebruikers van de wasserette en de gebruikers van de wasboxen el kaar niet belemmeren bij het in- en uitrijden. Op de tekening staan de wasgelegenheden voor voertuigen niet evenwijdig aan het hoofdge bouw. Onrust stelde dat het beter was om het wel te doen. Naast de nieuwe showroom is ook een parkeerterrein voorzien van 65 bij 45 meter. De welstandscommis sie was 'in principe akkoord met de hoofdopzet van de uitbreiding.' Stemmen van lezers 'Vraagstelling SP Holland Huis deug de niet', concludeert wethouder Van Dis volgens het verslag in de EB in de raadscommissie samenleving. Onze enquête onder de inwoners van Scher penisse over de toekomst van het Hol land Huis wordt nu verdacht ge maakt. B. en w. hebben niet het fatsoen kunnen opbrengen om zich met hun kritiek rechtstreeks tot ons te richten. Uit onze enquete bleek, dat 89,5% van de deelnemers voor behoud van het Holland Huis was. En dan zegt wethouder Van Dis dat de enquete inhoudelijk niet representa tief is op basis van een suggestieve vraagstelling. Wij dagen de heer Van Dis uit om te vertellen wat er sugges tief is aan onze, onderstaande vragen: 1.- Wat is uw oordeel over het Hol land Huis als dorpshuis? (tevre den/kan beter/ontevreden) 2.- Kent u het plan voor het dorps- huis-nieuwe-stijl binnen het wozo- co? (ja/ nee) 3.- Wat vind u van die plannen? (goed/overbodig/geen oordeel) 4.- Als u de plek mocht kiezen waar het nieuwe wozoco moet komen, koos u dan voor: Laban Deur- loostraat/ het dorpscentrum/ an ders, namelijk:) 5.- Vind u dat het Holland Huis be houden moet blijven voor het dorp?( ja/nee/maakt me niet uit). Daarnaast maakten de inwoners veel vuldig gebruik van de mogelijkheid om aanvullende opmerkingen te ma ken. Wat is daar suggestief aan? Wij hebben de indruk dat wethouder Van Dis zich eerder bezondigt aan sugges tieve opmerkingen aan ons adres. Helaas is het niet gebleven bij de be schuldiging van één wethouder. Ook in een brief van het college van b. en w. aan de commissie samenleving d.d. 29 april blijkt het resultaat van onze enquête in twijfel te worden ge trokken via de volgende (qua taalge bruik en logica) kromme tekst: "Ook wij hebben gesprekken en an dere contacten die wij met inwoners van en vertegenwoordigers van inwo ners van Scherpenisse over deze ma terie en over het te ontwikkelen woonzoig- en servicecentrum gehad. Inwoners hebben aangegeven zich niet in de uitslag van deze enquête te herkennen, waardoor er naar onze mening er een genuanceerder beeld bestaat dan rapport weergeeft. In elk geval hebben wij voldoende aanlei ding om niet de conclusie van de rap portage te onderschrijven dat er geen draagvlak is voor de nieuwe voorzie ning." Onze vraag aan b. en w. is: hoeveel in woners hebben verteld zich niet te herkennen in de uitslag? Dat moeten er tientallen zijn wil u de conclusie kunnen trekken dat onze enquête niet klopt. Begrijpelijk dat u geen aantal len noemt, want een goed onderzoek heeftu nooit gedaan, hoewel u dat de bevolking van Scherpenisse tevoren wel had beloofd. Uit onze enquête bleek overigens dat 10% der deelnemers van mening is dat het Holland Huis niet behouden hoeft te blijven als dorpshuis. Wij vonden dat opvallend, want wij weten ook wel dat een bepaalde bevolkings groep in Scherpenisse zich niet ver bonden voelt met het dorpshuis, om dat ze er zelden of nooit gebruik van maakt (raadslid Klippel is één van hen). Maar het college draagt geen enkel feit aan waarmee het de conclu sies van onze enquête ontzenuwt. Kortom: niet de SP, maar het college doet aan wensdenken. Bovendien is de stelling van b. en w. dat onze enquête zou concluderen dat er geen draagvlak is voor het wozoco onterecht. Wij hebben nooit geschre ven dat de Scherpenissenaars geen wozoco willen. Wat wij concludeer den was dat ze geen wozoco mét in gebouwd dorpshuis wensen. Dat weet het college natuurlijk ook wel, want het is tijdens de druk bezochte bijeenkomst van 13 maart in het Hol land Huis door vele inwoners duide lijk gemaakt. Helaas hadden b. en w. toen de moed niet om de aanwezigen Via luidsprekers is de schout- en schepenenrace zaterdagmiddag voor belangstellenden direct op de havendijk in Sint-Annaland te vol gen. De 16 oude zeilschepen blij ven in de Krabbenkreek, zodat de hoogaarsen en hengsten goed te volgen zijn. De wedstrijd waaraan 16 Zeeuwse en West-Brabantse gemeentebesturen meedoen, be gint om 13.30 uur en de finish is om 15.00 uur gepland. Daarna volgt het afplonzen van de eerste van vier afmeerboeien door His- wa-voorzitter Luit Ezinga en Hans van der Togt, directeur water en scheepvaart van Rijkswaterstaat. De Zeeuwse commissaris van de koningin Karla Peijs reikt in res taurant de Buutengaets de nieuwe schout- en schepenenbokaal (ge- Zaterdag houdt de activiteitencom missie van de Hersteld Hervormde Gemeente een rommelmarkt en ver koping. Op het terrein van de fami lie Heijboer aan de Paasdijkweg 16. Behalve tweedehands spullen zijn te laten stemmen over de vraag of ze een wozoco mét of zónder dorpshuis functie wensten. Begrijpelijk dat u dat niet durfde, want dan was de uitslag van onze enquête bevestigd en daar had u geen behoefte aan. De inwoners die ons spontaan schreven dat de ge meente hen de plannen gewoon door de strot duwt, blijken gelijk te krijgen. Uit alle handelingen van b. en w. blijkt immers dat ze de mening van de inwoners van Scherpenisse in deze kwestie niet serieus neemt. Dat be gon met het niet nakomen van de be lofte van lang geleden dat het college hen tevoren zou laten meepraten over dorpshuis en wozoco. En dat is daar na bevestigd door nieuwe daden. Bij voorbeeld door het niet nakomen van de belofte die op 13 maart werd ge daan om in april terug te komen en de bevolking uitleg te geven over de in vulling van het wozoco. In plaats van het beloofde gesprek met de bevolking te voeren, laat de gemeente in mei een nieuwe bouw- nieuwsfolder in het dorp rondbren gen, waarin het college opnieuw Oost-Indisch doof blijkt voor eerdere uitspraken van de bevolking. De ge meente komt met het oude liedje dat het Holland Huis niet aan de moderne eisen voldoet en dat er dus een dorpshuisvoorziening in het wozoco moet komen. De bezwaren tegen ge luidsoverlast in nachtelijke uren na een feest, heeft het college kennelijK niet willen horen op 13 maart, want opnieuw wordt verteld dat er onder zocht gaat worden hoe de zaal 'opti maal geïsoleerd kan worden.' Maar daar ging de vraag niet over. B. en w. doen opnieuw alsof de mensen nog geen duidelijke uitspraak hebben ge daan. Daarom mogen ze nu - o hoe democratisch - meepraten over een nieuwe bestemming voor het Holland Huis. Bij de drie suggesties die het college zelf alvast doet (en dus kennelijk seri eus neemt) is die om 'een stichting er een watersnoodmuseum in te laten vestigen.' Alsof de gemeente niet weet dat op dit moment een eiland verder (bij Ouwerkerk) het bestaande watersnoodmuseum wordt uitgebreid met nog eens drie van de daar aan wezige caissons en daarmee elk ander watersnoodmuseum overbodig maakt. Wat een onzinnige en bij voor baat verloren concurrentie zou het be tekenen en wat een geldverspilling ook. Dat is toch niet serieus bedoeld!? Het college wil toch alleen maar aan sturen op de enige (door de gemeente gewenste) keuze dat het Holland Huis wordt afgebroken zodat er huizen op die plek gebouwd kunnen worden. Wees nou eindelijk eens eerlijk naar de bevolking en stop ermee om de mensep met doorzichtige truckjes te laten gelovep dat ze mogen beslissen. Maar nee, b. en w. gaan stug door. De gemeente heeft nu in de hal van het Holland Huis een bus geplaatst waar de inwoners hun ideeën vow het Hol land Huis in mogen deponeren.Wij hebben overwogen om alle 190 inge vulde enquêteformulieren in die bus te stoppen, zodat de gemeente nog maals kan lezen dat de mensen het Holland Huis gewoon willen houden. Maar toen we hoorden dat die bus na een paar weken nog steeds leeg was, hebben we er van af gezien. Die lege bus is een duidelijk antwoord van de Scherpenissenaars. Zij weten intussen dat het totaal geen zin heeft om je me ning te geven, als die niet overeen stemt met de gemeente, want dan blij ven b. en w. er gewoon Oost-Indisch doof voor. En degene die toch nog naïef blijft ge loven in de democratische bedoelin gen en van plan is een idee in de bus te doen.die leest in de bouwnieuws- folder dat het niet de bedoeling is om over de voorstellen te gaan correspon deren. Nee, stel je voor zeg, dan be ginnen die burgers misschien wel op nieuw te drammen over het behoud van het Holland Huis. Zo werkt de lokale democratie anno 2008 kennelijk in Tholen. SP- werkgroep Tholen, Roland van Tilborg, Sint-Maartensdijk. schonken door de gemeente Tho len) uit aan de winnaar. De wissel trofee is gemaakt door de Goudse edelsmid Menno Meijer en Jantine Kroeze. De koninklijke fanfare Accelerando brengt de bemanning van de 16 Zeeuwse platbodems (met de gemeentevlaggen) bij bin nenkomst in de haven een serena de. Er is ook een rondgang door het dorp. Zaterdagmorgen geeft de Zeeuwse gedeputeerde Harry van Waveren een lezing over de rol van de watersport in de zuidweste lijke Delta. De organisatie hoopt op windkracht 4 zodat de oude zeilboten in volle glorie kunnen schitteren in de Krabbenkreek. Het evenement wordt financieel mogelijk gemaakt met subsidies van de provincie Zeeland, de ge meente Tholen, de Ambachtsheer lijkheid van Oud- en Nieuw-Vos semeer en Vrijberghe, Rabobank Oosterschelde, de Rewin, Econo mische Impuls Zeeland en Vereist. er ook diverse kramen met nieuwe artikelen, zoals kinder- en dames kleding. onderkleding, sokken, stoffen, gereedschap, klein bouw materiaal, grasmaaiers, speelgoed, verpakte levensmiddelen, nieuwe aardappelen en fruit. De rommelmarkt duur van 's och tend tien uur tot 's middags drie uur. Autobedrijf Niemantsverdriet kocht een stuk grond aan van het waterschap om zijn terrein uit te breiden. Autobedrijf Niemantsverdriet in Poortvliet gaat uitbreiden. Aan het be staande gebouw wordt een nieuwe bedrijfsruimte gebouwd van 2000 vierkante meter groot. De uitbreiding aan de Paasdijkweg bestaat uit twee bouwlagen en krijgt glazen puien. Op de begane grond is plaats voor de bestelbussen. Boven komen de personenauto's. Verder komen er op het terrein een wasserette en wasboxen. De plannen werden on langs toegelicht in de welstandscommissie door architect W. Mathijssen en directeur J. Niemantsverdriet.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2008 | | pagina 15