Italiaanse barok Grote Kerk Tholen I 'Er is behoorlijk wat verkocht: het liep boven verwachting' Bouw nieuwe loods bij Van Dijke Plaatselijk nieuws Nieuwe Bedrijven Donderdag 8 mei 2008 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Optreden sopraan Berna Kousemaker Expositie rond eeuw suikerfabriek Dinteloord Fysiotherapeuten over diabetes Jongens vernielen bushokje Bergen Bouwwerken Gatweg Camping de Striene Minimarkt Grote prijzen verloting SPS Bestuurder verdwijnt na ongeval Bram Noorthoek is beste visser Verkoping vrouwenclub Rommelmarkt stichting Ontspanning Gehandicapten levert 7300 euro op Traditiegetrouw komen ze van heinde en verre, de koop jesjagers op de rommelmarkt van de stichting Ontspan ning Gehandicapten. Deze vindt al bijna 40 jaar plaats en werd nu voor de tweede keer gehouden in de loods van de familie Quaak aan de Veerdijkseweg in Scherpenisse. „Er is behoorlijk verkocht", zegt vrijwilliger Jan Rijstenbil. Ruim 7300 euro kan de stichting besteden aan de ont spanningsavonden in het clubgebouw Ons Huis in Scher penisse en de uitstapjes. Dat is iets meer dan vorig jaar. Topper Mond-op-mondreclame Brandhout Rekenkamer maakt opmerkingen over subsidiebeleid 15 Tholen Oud-Vossemeer Sint-Annaland Stavenisse Sint-Maartensdijk Scherpenisse Poortvliet Sint-Philipsland nbua •verzekeringen •financiële diensten hypotheken •pensioenen 'De Italiaanse barok rondom Antonio Vivaldi' is het thema van het concert dat koor en orkest van het Colenso Consort uit Soest op zater dagavond 17 mei geven in de koorkerk van de Grote Kerk in Tholen. Onder leiding van dirigent Jan Hulst worden het Magnificat, het Glo ria, de aria Umbrae carae en het fluitconcert opuslO, nummer 5 van Vi valdi uitgevoerd. Sopraan Berna Kousemaker uit Tholen treedt op als soliste. Het Magnificat en het Gloria beho ren tot de bekendste koorwerken van Vivaldi. Musicologen stellen deze werken op één lijn met de koorwerken van Vivaldi's tijdge noot Johann Sebastian Bach. Ook staan een Sinfonia van Tomasso Albinoni en een Concerto grosso van Francesco Barsanti op het pro gramma. Berna Kousemaker is tevens de koorleidster van het ensemble. Ze studeerde zang en piano aan het Rotterdams Conservatorium. Al op 17-jarige leeftijd behaalde zij het diploma koordirectie. Zij is jaren lang lid geweest van het Groot Omroepkoor. In haar vroegere woonplaats Soest heeft zij een toonaangevende rol gespeeld in het culturele leven. Berna Kousemaker is vorig jaar met haar echtgenoot Paul Hofstede (die ook in het koor van het Colenso Consort zingt) verhuisd naar haar geboortegrond. Zeeland. Ze woont in Tholen, maar ze is haar muziek gezelschap in Soest trouw geble ven. Het is op haar initiatief, dat het Colenso Consort naar Tholen komt. Ook de alt Pauline van Eijk en de fluitist Martin Slagt verlenen solis tische medewerking aan het con cert, dat om 20.15 uur begint. Kaarten zijn verkrijgbaar bij boek handel Oostdijk, Kerkstraat 19 in Tholen, en vanaf 19.45 uur aan de kerk. Aanpak leesproblemen. B. en w. gaan de leesproblemen bij leerlin gen van de openbare basisscholen aanpakken. Het is nog wachten op de instemming van het personeel via de gezamenlijke medezeggen schapsraad. Het deelzorgplan omvat de jaren 2008 en 2009. Het is opge zet door het samenwerkingsverband Weer Samen Naar School Zeeland oostelijk van de Schelde. De fabriek van de Suiker Unie in Dinteloord bestaat honderd jaar. Ter gelegenheid daarvan organiseren de cultuurhistorische vereniging De Nyen Aenwas van Nassau, de heem kundekring Het land van Gastel en de heemkundekring Stampersgat een tentoonstelling. In de expositie komen de bietenteelt en de suiker winning aan bod, het accent ligt op de mensen die zich de afgelopen eeuw in de regio met de suiker be zig hebben gehouden. Streekmuse um De Meestoof te Sint-Annaland, het suikermuseum te Klundert en de Suiker Unie hebben materialen voor de tentoonstelling beschikbaar ge steld. De drie organiserende vereni gingen werken bovendien aan een gedenkboek. De expositie duurt van zaterdag 17 mei tot en met zaterdag 14 juni. Ze staat opgesteld in het oude kerkge bouw aan de Westgroeneweg 67 in Dinteloord. De openingstijden zijn op vrijdagavond van zes tot acht uur en op zaterdag van elf tot twee uur. Groepen kunnen op afspraak te recht. Drie fysiotherapeuten uit zorgcen trum Ten Anker laten hun licht schij nen over diabetes. Dat gebeurt op maandag 19 mei op de informatieve avond van de diabetesvereniging Tholen in Haestinge in Sint-Maar tensdijk. De fysiotherapeuten Moni que Calon, Tonja Boluijt en Erica Touw behandelen verschillende on derwerpen: wat kan een fysiothera peut betekenen voor iemand met diabetes, het belang van bewegen bij diabetes en vergoeding voor sport/fysiotherapie via de zorgverze keraar. Bert Janse uit Sint-Annaland is op 1 april gestopt als diabetes in formatie post. De voorlichtings avond begint om half acht. Twee zestienjarige jongens uit Tho len hebben aan de Burgemeester Stulemeijerlaan in Bergen op Zoom een bushokje vernield. Iemand die dat zondagavond zag gebeuren. waarschuwde de politie en gaf de signalementen door van de vanda len. Op de Halsterseweg zag de ster ke arm even later twee jongens lo pen die aan de beschrijving voldeden. Eén van hen gaf toe, de vernieling gepleegd te hebben. De ouders van de beide minderjarigen zijn door de politie op de hoogte ge bracht. Vervolg van pagina 2 Scherpenisse Aan de Gatweg staan diverse illega le bouwwerken, hoofdzakelijk die renverblijven. Ze zijn zonder ver gunning geplaatst en ontsieren nu het buitengebied. B. en w. zijn van plan een dwangsom op te leggen wanneer de illegale bouwwerken niet worden verwijderd. Poortvliet Het voorontwerp-bestemmingsplan de Striene is door b. en w. goedge keurd. Het gaat hierbij om kwali teitsverbetering en uitbreiding van de gelijknamige camping bij Strij- enham, één van de oudste recreatie- bedrijven van het eiland. Ook de naast de camping gelegen manege en hondenfokkerij vallen onder dit bestemmingsplan. Er wordt zaterdag een minimarkt gehouden in de Ontmoetingskerk, van 14 uur tot 16 uur. Bezoekers kunnen boeken en cd's meebrengen voor de tweedehands boeken- en cd-markt. Ook is er tweedehands kinderkleding voor de zomer, speel goed, en zijn er wenskaarten en planten. Meer informatie is telefo nisch verkrijgbaar via Martha Poot 662297 of Olga Molegraaf 663398. Voetbalvereniging SPS organiseert vanwege het 45-jarig bestaan een verloting waarbij grote prijzen te winnen zijn. De hoofdprijs is een weekend in Barcelona. De verloting is zowel voor leden als niet-leden. Met de opbrengst wil SPS het jubi leumfeest op 5. 6 en 7 juni bekosti gen. Hierbij is er onder meer een kindershow, een feestavond en een historische voetbalwedstrijd. Onder de overige prijzen van de verloting is een dvd-speler een di gitale fotocamera en een beauty- bon. De uitslag wordt op 7 juni om 21.30 uur bekend gemaakt. Loten zijn te koop in de kantine van SPS. De politie kreeg vorige week rond 1 uur 's nachts een melding binnen van een auto die tegen een boom was gereden op de Postweg. De be stuurder was in geen velden of we gen te bekennen. Agenten gingen poolshoogte nemen en troffen de vernielde auto aan waarvan de knip perlichten brandden. Ze konden via het kenteken de bestuurder opspo ren, een 39-jarige man uit de ge meente Tholen. Die verklaarde dat hij aan het rommelen was met zijn autoradio en toen hij opkeek was het al te laat voor zijn correctiepo ging. Hij reed tegen de boom aan. De man kroop zelf uit het voertuig en hield een auto aan. Hij mocht meerijden van de bestuurder. De Tholenaar hield lichte verwondin gen over aan zijn ongeval die hij heeft laten behandelen in de huisart senpost. Hij ontving een proces-ver baal voor het verlaten van de plaats van het ongeval. Sin t-Philipsland De sportvissers van De Makreel hebben zaterdag 5,27 meter vis ge vangen. Bij de senioren ving Bram Noorthoek de meeste vis met 76 centimeter. Coen Noorthoek volgde met 72 centimeter. Bart de Witte was de beste junior. Hij ving 70 centimeter vis. Uitslag: 3. Leo van Sas 70 cm.; 4. Cenny Reijngoudt 42 cm.; 5. Jan van Moort 40 cm. Junio ren: 2. Marco Glasbergen 34 cm.; 2. Anneloes van Kolthoorn 34 cm. De vrouwenvereniging houdt zater dag van 10 uur tot 14 uur haar ver koping in het jeugdgebouw van de Hervormde Kerk. Er zijn spelletjes voor de kinderen, baby-born kle ding, tuin- en woonaccessoires en perkplantjes. Ook is er kaas te koop en kaarten, slaatjes, kokkienen, tex tielartikelen. advocaat en schoolarti- kelen. Daarnaast kan er geraden worden voor een taart. Helena de Bruin tweede van links), komt elk jaar speciaal voor de rommelmarkt uit Limburg. Ze bezoekt de hal altijd met haar ouders Leen en Hester de Bruin uit Stavenisse. „De verkoping bij opbod is boven verwachting verlopen", vertelt Rijs tenbil. De organisatie heeft de arti kelen tot halverwege de middag ver borgen gehouden onder een zeil. Voordien heeft Rijstenbil niet willen onthullen wat er onder lag. „Ik zeg alleen dat er een sportwagen is, meer niet", plaagde hij. Die sportauto blijkt een trapwagen te zijn die 50 euro heeft opgebracht. De topper van de veiling is een Bea- trixservies. De koper heeft er 60 eu ro voor overhandigd. En de organi satie werd verrast door de fractie van de PvdA. „Die belde aan het eind van de dag om te zeggen dat ze 50 euro schenkt." Volgens Rijstenbil komt dit initiatief van raadslid Peter Suurland, die vrijwilliger is bij de rommelmarkt. Lang voordat de loods open gaat. staan er al tientallen mensen te drommen voor de gesloten deur. Het duurt nog bijna een half uur voordat de bezoekers hun slag mogen slaan bij de rommelmarkt van de Stichting Ontspanning Gehandicapten. „Moet je eens opletten als de deur open gaat. Dan is het net oorlog", zegt Hester de Bruin uit Stavenisse. Ze bezoekt elk jaar met haar man worden driftig afgesnuffeld en zodra er wat in het vizier komt, twijfelt de consument geen moment. Hup, mee die lamp, alle fornuizen, die gieter en die klok. Een ander krijgt geen kans om ook zijn blik over de koop waar te laten glijden. Gerard Quaak. geen familie van boer Quaak, deelt nummertjes uit bij de tijdelijke bewaarplek van de verkoch te waar, zodat mensen verder kunnen snuffelen zonder de hele tijd te hoe ven sjouwen. Hij is mede-oprichter van de rommelmarkt. ..We begonnen indertijd met drie tafels en een paar bk nM mm mm „stoelen", lacht hij. Naast het aanbod Leen het evenement. Haar dochter Helena komt er speciaal voor uit Limburg. Ze neemt elk jaar wat mee. A „Het is een grotel Op 0GI1 SCllOCIl ^van sPullen hee,t hÜ rommelmarkt met| «ook de bezoekers- veel keus en een naar huis aantallen zien groei- goede prijs-kwali-l Arendje Bolier uit Scherpenis- lcn,van een ba tenverhouding j se vond na afl van dc rom_ jvol tot een massa, verklaart ze. De melmarkt van de stichting Ont- schat dat we nu Limburgse zoektl spannj Gehandicapten een 1/03(XX) man op serviesgoed en eenj kinderschoentje maa. 20. De |fcn da£ hebbfn- tafel voorde tuin. eigenaar van het schoentje kan .komen overal van" °ok m de nj staatl het bjj haar afha|en He( Idaan en de meeste schoentje is wit met groen en beige. Bovenop zit klittenband. Mevrouw Bolier is bereikbaar via telefoonnummer 662621 Nesrin Haidar uit Sint-Maartensdijk. Zij is net als Del Bruin geïnteres-1 seerd in een tuin tafel en daarnaast wil ze naar vazen speuren. Maar ze komt ook voor de gezelligheid: „Je hebt hier veel mensen bij elkaar. Leuk!" Stipt om half twee wordt de nieuws gierigheid van de wachtende menig te beloond. De roldeur gaat open en de mensen verdwijnen als een zwerm bijen in de 1750 vierkante meter grote hal. Direct bij binnen komst gaan de eerste verkochte wa ren al over de toonbank. De kramen weten via mond- op-mondreclame Idat de markt er is. gOok zijn er veel campinggasten. Die hebben de spullen vaak het hardst nodig." De spullen halen de vrijwilligers het hele jaar door op bij de mensen thuis. Het zijn er inmiddels zoveel, dat er een grote ruimte voor nodig is om ze uit te stallen. De rommel markt werd voorheen altijd aan de Langeweg gehouden en tot drie jaar terug in de veiling aan de Veerdijk seweg. Vorig jaar verhuisde de orga nisatie naar de loods van Quaak. Bram Quaak zei meteen ja toen hij werd benaderd om zijn toen nieuwe schuur ter beschikking te stellen: „Het is gezellig en leuk, en het is vooreen goed doel." 's Winters wordt de schuur gebruikt voor opslag van aardappels, kunst mest en graan, maar die inhoud is er al uit als het tijd is voor de rommel markt. die elk jaar op de zaterdag na Hemelvaartsdag wordt gehouden. Qua opbrengst verwacht Rijstenbil niet dat deze nog stijgt. „Die blijft redelijk stabiel. Er komen elk jaar wel wat spullen bij, maar op een ge geven moment zitten we vol." Wat er aan kasten en dergelijke overblijft na de markt, gaat naar de milieustraat. „Alles wordt gescheiden. Het glas gaat in de glasbak en het hout wordt soms nog door een opkoper gekocht als brandhout", zegt Rijstenbil. Een aantal leden van de stichting, de doelgroep van de opbrengst, is ook op de rommelmarkt aanwezig. Leen van der Kleijn uit Tholen helpt mee bij het verkopen van de meubels. „Ik help al jaren mee", zegt hij. Van der Kleijn bezoekt alle ontspannings avonden en gaat elk reisje mee. Overdag werkt hij bij de sociale werkplaats de Betho in Goes, waar hij dozen maakt en schroeven telt. Medelid van de stichting is Corien Scherpenisse. De 24-jarige Sint- Maartensdijkse speelt met een touw tje en verwelkomt de bezoekers. „Ze woont nu toch thuis, maar ze staat ingeschreven voor de Annewas", zegt moeder Adri. Over de soos zegt ze: „Corien geniet er echt van. Het is belangrijk dat ze contact met elkaar hebben. Dat is er ook met - zal ik maar zeggen - de 'gewone' mensen, maar dit heeft ze nodig." Volgens Scherpenisse trekt het doel de be zoekers van de rommelmarkt aan. „Het leeft onder de mensen. Ze ko men'van alle richtingen hierheen." De nieuwbouw van Van Dijke aan de voet van de watertoren in Sint-Philipsland is goed zichtbaar vanaf de Rijksweg. Vanaf de Rijksweg bij Sint-Philipsland wordt de nieuwe loods van machinebouwer voor de bollenteelt Van Dijke Zeeland zichtbaar. Het bedrijf gaat uitbreiden met een opslagloods op het terrein van 4000 vierkante meter aan de voet van de watertoren. De loods is bestemd yoor de opslag van halffabricaten en producten die helemaal afgewerkt zijn. Ook komt er een overdekte wasplaats. De spanten staan inmid dels overeind. De voorgevel komt aan de zijde van de Rijks weg. Daar loopt het dak op van vier meter (goothoogte) naar 7,5 meter (nokhoogte). Daar bij is gekeken naar de dijkhoogte aan de andere kant van de Rijksweg. Achter het pand komt een plek om machines te stallen waardoor ze uit het zicht staan. Nu heeft Van Dijke maar één in- en uitgang voor het aanleveren en afhalen van goederen. Door een extra inrit te maken wordt het in- en uitkomende verkeer van elkaar ge scheiden. Het voordeel is dat een deel van de Kwekerijweg wordt ontlast. Verder betekent dit dat de grote machines op het eigen terrein ge reed gemaakt kunnen worden voor transport. Verder gaat Van Dijke regenwater opvangen van het dak. Daarvoor wordt een bergbassin gemaakt van ongeveer tien kubieke meter. Er komt een overloop naar de sloot. Het regenwa ter wordt gebruikt om machines te testen. Bij de tests wordt het water niet vervuild; het kan op het oppervlaktewater geloosd worden. De grond van het bouwterrein is vorig jaar gesa neerd. De bouwplannen van Van Dijke passen niet in het bestemmingsplan voor de kom van Sint-Philipsland, maar gedeputeerde staten hebben er goedkeuring aan verleend. De rekenkamer Schouwen-Duive- land en Tholen heeft opmerkingen gemaakt over het subsidiebeleid van de gemeente Tholen. Naar aanlei ding van het onderzoek van de re kenkamer hebben Thoolse ambtena ren in twee termijnen gereageerd op de kritiek. Na het al dan niet geheel of gedeeltelijk verwerken van deze opmerkingen heeft de rekenkamer de rapportage in het kader van het bestuurlijk wederhoor aan het colle ge voorgelegd. B. en w. hebben be sloten de opmerkingen in het nieu we subsidiebeleid mee te nemen. Over de inhoud wil het college geen mededelingen doen. De rekenka- mercommissie zal het rapport eerst nog aan de gemeenteraad voorleg gen. In Schouwen-Duiveland is een soortgelijk onderzoek gebeurd. Daar hebben b. en w. 12 februari al een brief aan de gemeenteraad ge stuurd waarin ze het rapport van de rekenkamercommissie onderschrij ven. Het Schouwse college is het met de rekenkamer eens, dat er niet voldoende beleidsinhoudelijke ka ders zijn om te sturen op prestaties en effecten. In 2007 zijn inmiddels wel regels gesteld voor incidentele subsidies. Alle aanbevelingen van de rekenkamer worden betrokken bij de herijking van het subsidiebe leid zoals dat in 2008 en 2009 gere aliseerd moet worden. In Schouwen constateerde de rekenkamer dat de subsidieverlening procesmatig en fi nancieel goed op orde is. Inschrijving in het Handelsregis ter van nieuwe bedrijven op Tho len en Sint-Philipsland in de maand februari. Ello beheer b.v.. Oude Werf 64, hol ding en consultancy, directeur- grootaandeelhouder L. Ottevanger. Bruj Nederland b.v.. Oude Werf 64, groot- en tussenhandel in plastic grondstoffen voor de verpakkings industrie, directeur-grootaandeel houder Ello beheer b.v. Underground streetwear, dj Dulac, Dulac entertainment, (internet)win- kel in kleding en accessoires, ver huur van dj's en licht en geluid, een manszaak van W.A. van Meer. B+B assurantie- en hypotheekadvi seurs, Meanderlaan 8, assurantie kantoor, hypotheekbemiddelings- en/of adviesbedrijf, makelaardij in onroerend goed, inclusief taxaties en registergoederen, vennootschap onder firma van Th.J.M.M. Bink horst en mevr. B.X. de Baiine-Don uit Nieuwerkerk, ieder beperkt be voegd. My Legacy, Gareelmakersdreef 6, het vastleggen van de laatste wil van personen op video, adviseren en uit voeren van de laatste wil. tevens za kelijke dienstverlening bij onroe rend goed, eenmanszaak van Ch. Hasny. Eskes Tholen holding b.v., Windsin- gel 12, het ter beschikking stellen van kennis en leiding op financieel, industrieel en commercieel gebied, directeur-grootaandeelhouder Y.H. Eskes, mede-directeur mevr. A. Eskes-van Ettekoven. Autobedrijf Eskes Tholen b.v.. Ohmstraat 2, het exploiteren van een autobedrijf, 2 medewerkers, di recteur-grootaandeelhouder Eskes Tholen holding b.v. Pepehomework, Binnenkamer 4, klussenbedrijf, plaatsen badkamers, keukens, enz. bij particulier en be drijf, eenmanszaak van P.K.M. de Nijs. Coöperatieve Rabobank Ooster- schelde u.a., Brugstraat 27-29, bankbemiddeling en assurantiebe middeling, 13 medewerkers, neven vestiging van Rabobank Ooster- schelde te Goes. All-in control ltd. Burg. Van Ber- chemstraat 10, het detacheren van professionals in administratieve on dersteuning, mechanische werk voorbereiding en supervisie, be stuurder M.J.J. Schakel. R.S. Mechanische Techniek, Klin ket 14, mechanische sleutel- en montagewerkzaamheden, onder houd, revisie en assemblage van machines, eenmanszaak van R. Schouten. Scheepvaartonderneming Ashling, Zilverstraat 2, exploitatie van een containerschip, eenmanszaak van mevr. C.E. Zoer. Omega games. Dorpsweg 35, de tailhandel in nieuwe en gebruikte computerspellen voor consoles, spelcomputers, direct aan te sluiten op t.v., eenmanszaak van J.H.P. Mantel. De Viet Afbouw, John. F. Kennedy- straat 8, afbouwbedrijf stukadoren en tegelen. eenmanszaak van W. de Viet. Rikxoort Event Dressing b.v. in op richting, Duivekeetseweg 9, advise ring op het gebied van evenemen- tenkleding bij (groot)stedelijke evenementen, alsmede advies op het gebied van buitenreclame en recla- mebeleid, directie M.L. van Rikxoort holding b.v. S&V lijmwerken b.v. in oprichting, F.D. Rooseveltstraat 14, het verlij- men van kalkzandsteenblokken. machinaal en handmatig, directie S&V Materiaal b.v. in oprichting, 2 personeelsleden. S&V Materiaal b.v. in oprichting, F.D. Rooseveltstraat 14, deelnemen in en directie voeren over andere ondernemingen, verhuren van be- drijfsinventaris aan groepsmaat schappijen, directie Van Mierlo b.v. in oprichting en Moerland b.v. in oprichting uit Lepelstraat. Coöperatieve Rabobank Ooster- schelde u.a., Raiffeiscnstraat 24, bankbedrijf en assurantiebemidde ling, 2 medewerkers, nevenvesti ging van Rabobank Oosterschelde te Goes. De Groot internet retail, Bierens- straat 45, internetwinkel op het ge bied van watersportartikelen, een manszaak van E.A.Th, de Groot. W. van den Berge steigerbouw, Mo lendijk 52, eenmanszaak van W.C.J. van den Berge. Scheepvaartonderneming Nova Cu- ra c.v., Dokter Bernhardistraat 47, het in eigendom verwerven en ex ploiteren van één of meer schepen of aandelen in schepen. 4 medewer kers, beherende vennoten J.M. van Eenennaam en H.R Lanser uit Graf horst, alsmede 6 stille vennoten. Fast Support. Provincialeweg 48, het verlenen van hulp aan vaartui gen in nood met een snelle rubber boot in het Oosterscheldegebied, eenmanszaak van A.C. van den Ber ge. Coöperatieve Rabobank Ooster schelde u.a., Markt 13, bankbedrijf en assurantiebemiddeling, 63 mede werkers, nevenvestiging van Rabo bank Oosterschelde te Goes. Rien van der Jagt, Poortvlietsedijk 2, zich verhuren als arbeidskracht op het gebied van de agrarische sec tor en hovenierswerkzaamheden, eenmanszaak van M.P. van der Jagt. Coupe Coriene, Molenweg 25, am bulant kapster, eenmanszaak van C. Bolier. T.M. de Waal, Bakkerstraat 20, het zichzelf verhuren als dj en het pro duceren van muziek, eenmanszaak van T.M. de Waal. Stichting Administratiekantoor re creatieterrein de Pluimpot, Geer- truidaweg 3, bestuurder J.H.C. Knols uit Maastricht. JW fotografie, Burg. Bouwen- sestraat 29, eenmanszaak van J.W.L. van Vossen. Noorman v.o.f., Noormansweg 3, agrarisch bedrijf (varkens), ven nootschap onder firma van A.H.A.G. van Duijnhoven en mevr. J.H.C. van Duijnhoven-Peters uit Oss, elk beperkt bevoegd. Stichting Poortvliet, Hogeweg 17a, voorzitter/secretaris H. Pardoen uit Rotterdam, penningmeester G.C. Schram uit Rotterdam. Danjatrans, Voorstraat 15, exploite ren van duwboot Scaldis, vennoot schap onder firma van C.A.M. Hoek en J.F. Hoek. Kempeneers multimedia, Wilhelmi- nastraat 59, het bouwen van websi tes en fotografie, eenmanszaak van J.W. Kempeneers. B.Q. holding b.v.. Handelsweg 4, ter beschikking stellen van kennis en leiding van ondernemingen op fi nancieel, industrieel en commer cieel gebied, directeur-grootaan deelhouder B.F.D. Quist. SNSft*'*0 Bank Hypotheek adviseur betrokken adïtsaui Burgemeet 25 4593 CJ Poortvliet T: (01561 512509 F: 101561 612912 Postbus 47 4690 flfl Tholen E: info@overbeeke.nl I: ujujuj.overbeeke.nl Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2008 | | pagina 15