Schooljeugd steunt team Roparun ^STA*% '4,75°/o* Kampioenschap lonkt voor tennisheren Sint-Annaland Regio Bank Snelste duif van Tholen komt uit het hok van J. Moerland spaarrente Zwagemaker wint opening cup Tennisenkels redden hun team Lentetoe rnooi Koersballen MultiMedia producten van Bose Emergo 1 wint met voorsprong Schietprijs Van Tiggele Vrijdag 2 mei 2008 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Tennis Clubkampioen van damesdubbel bekend Moerland vierde NK veteranen Naar schatting een kleine 200 leerlingen van vijf Thool se basisscholen trotseerden donderdagavond een regen bui voor het goede doel. Ze renden een uur lang rondjes, waarvoor ze zich lieten sponsoren voor het doel van de Roparun: voorzieningen voor kankerpatiënten. Na de voorjaarsvakantie zal de opbrengst bekend zijn. Eerste veldstrijd Overbeeke Van Dijke Assurantiën Burgemeet 25 4693 CJ Poortvliet T 0166 - 61 25 09 E info@overbeeke.nl I www.overbeeke.nl Heren zaterdag wonnen met 4-2 van TEBC) 3 uit Heinkenszand. Na deze overwinning lonkt met nog twee wed strijden te gaan het kampioenschap in de derde klasse voor de tennisheren van TC Sint-Annaland. Als de komende twee thuiswedstrijden Worden gewonnen, is de titel binnen. He ren zaterdag hebben tot nu toe nog alle wedstrijden met winst afgesloten. Bij een verlies of een gelijkspel zal de kampioen bekend worden aan de hand van het aantal punten. Op dat gebied zijn dc nummer 2 Kruiningen en nummer 3 MLTC langzamerhand dichterbij aan het komen. Zij wonnen hun laatste wedstrijd allebei met 6-0. Dennis Borst en broer Jeroen Borst speel den de eerste dubbel en wonnen overtui gend met 6-1 en 6-2. Op de baan ernaast ging het een stuk moeizamer voor Wil- liitm Quist en Curtis Goedcgebuure. Na een setpoint tegen in de eerste set werd deze toch nog met 7-5 binnengesleept. De Setal landers keken tijdens een groot ge deelte van de tweede set tegen een ach terstand aan. Toch werd deze set uiteinde lijk gewonnen met 6-4 en daarmee wonnen ze tevens de wedstrijd. De tus senstand voor aanvang van de enkelspe len was zodoende 2-0. Curtis Goedegebuure won erg snel zijn wedstrijd met 6-0 en 6-1 en ook Dennis Borst had weinig moeite met zijn tegen stander. Hij won met 6-1 en 7-5. Daarmee was de winst binnen. Jeroen Borst verloor zijn wedstrijd in een spectaculaire driesetter met driemaal een tie-break. Na de eerste met 7-6 verloren te hebben, won hij de tweede met dezelf de cijfers. Het ging mis in de derde set en met 14-12 in de tie-break ging de winst naar TEBO. William Quist was als laatste aan de beurt tegen de nummer 4 van TEBO. Ondanks af en toe goed spel kon Quist de wedstrijd niet naar zich toe kantelen. Hij verloor met 6-0 en 6-1 wat de eindstand op 4-2 in het voordeel van de Setallanders bracht. De heren spelen morgen thuis tegen de nummer 4 van het klassement, Duiveland 2. Een overwinning is noodzakelijk om de kansen op het kampioenschap in eigen handen te houden. Rick Zwagemaker van Jacoba van Beieren uit Sint-Maartensdijk heeft de openingswedstrijd van de Goed- ware eilanden cup individueel gewon- nert^ Hij versloeg Bart Hertog van TOV uit Oud-Vossemeer op sport park 't Spookhuisje van TC Sint-An naland in de heren klasse 4/5/6 met 6- 2 en 6-0. Bij de individuele eilandencup spelen deeihemers van de gemeentelijke ten nisverenigingen in het enkelspel een on derlinge competitie om uit te maken wie ztctfaan het eind van het jaar de beste tennisser of tennisster van de gemeente Tholen mag noemen. Qua rating van de spelers was de wed strijd tussen Dennis Borst van TC Sint- Annaland en Bas Vroegop van Jacoba van Beieren de hoofdmatch van de dag. Vroegop staat op nummer 2 van de plaatsingslijst in de klasse 4/5/6. De spelers waren in de eerste set aan el kaar gewaagd en Dennis Borst won deze set. met 7-5. Vroegop kreeg in de tweede set, steeds meer de overhand en met 6-2 bjacfit hij de setstand weer gelijk. Borst liep in de volgende set snel uit naar 5-0, maar toen had de kracht hem verlaten en vond de ommekeer plaats. Vroegop won de derde set en trok de wedstrijd naar zich toe met 7-5. De enige klasse bij de dames is 7/8/9 en daarin speelde de als tweede geplaatste Ljjdie Kot van TV de Ruucstoppelen uit Sint-Philipsland tegen thuisspeelster Marion Quist van TC Sint-Annaland. Lijdie Kot maakte haar plaatsing tijdens de'wedstrijd waar en won met 6-1 en 6- 2. Hiermee pakte ze de voorlopige lei ding in de poule. De Setallanders Cent van Dijke en Wil liam Quist moesten het tegen elkaar op nemen in de klasse 7/8/9 op de voor hun bekende banen. De ervaren Van Dijke had weinig moeite met de nog maar re cent lid geworden Quist en won overtui gend met 6-2 en 6-0. De nummers 1 en 2 van de plaatsings lijst uit de klasse, Richard van Kuijk van Eegedima uit Tholen en Antal Joppe van Jacoba van Beieren stapten tegenover elkaar de baan op. Antal Joppe kon er voor zorgen dat de Smerdiekenaren met 3 uit 3 naar huis zouden gaan om zo in alle herenklasses aan de leiding te gaan. Joppe speelde een goede wedstrijd met soms hele mooie slagen, maar kon het op de beslissende momenten niet afma ken. Daardoor won de solide en rustig spelende Richard van Kuijk de wed strijd met tweemaal 6-3. De wedstrijd tussen Jeroen Borst en Curtis Goedegebuure van TC Sint-An naland ging niet door wegens ziekte van eerstgenoemde. Deze wedstrijd wordt op een ander tijdstip ingehaald. Met twee goede overwinningen hebben de spelers van Jacoba van Beieren hun visitekaartje bij de heren afgegeven. Er zijn nog vier speeldagen te gaan waarin nog van alles kan gebeuren in de poule standen bij de heren en bij de dames. De volgende speeldag is op maandag 12 mei om 13 uur op het sportpark van Ee gedima in Tholen. Dan binden de reste rende deelnemers de strijd aan om de Eilanden Cup Individueel. Het tennisteam Ruucstoppelen 1 nam het op het kunstgras van Biervliet op tegen de koploper die nog geen punt verspeeld had. De Fluplandse mannen leken in eerste instantie de wedstrijd te verliezen na de dubbels, maar in het enkelspel trokken de tennissers de stand gelijk: 3-3. Alex Wischlinski en Patrick Walpot speejden in de eerste dubbel een zeer sterke partij tegen een op papier sterkere tegenstander. De eerste set trokken de Flujjlahders verrassend met 3-6 naar ziüh toe en na een vroege break in de tweede set leek een stunt in de maak. De mannen uit Biervliet namen met veel la ge sliceballen het tempo uit de wedstrijd en. wonnen de tweede set met 6-4. De derde set was hierna een formaliteit: 6-1 voor Biervliet. Jack Neele en Michiel van der Est, dit jaar nog geen partij verloren, speelden zoèls altijd de tweede dubbel. Na een steilte start met een 4-2 voorsprong viel het koppel echter neer. De eerste set ging m?t 6-4 naar Biervliet en na een vroege break in de tweede set leek het pleit be slecht toen op 5-4 Biervliet twee match points kreeg. Een mooie passeerslag van 'Air van der Est' en een goede volley van Néele zorgden voor de re-break. In de tiebreak namen de Fluplanders opnieuw een 4-2 voorsprong maar ze konden niet doordrukken. Ze verloren met 6-4 en 7-6. Alex Wischlinski speelde zijn enkelpar tij tegen de topspeler van Biervliet. Wi schlinski klaagde na afloop over rugpijn, maar dit was vooral te wijten aan het feit dat hij bijna de gehele wedstrijd ballen aan het oprapen was. Het werd 6-1 en 6- 0 voor Biervliet en daarmee was de stand 3-0. De Ruucstoppelen dacht nog niet aan opgeven. Jack Neele speelde de tweede single erg sterk. Met veel druk vanuit het achterveld dreef hij zijn tegenstander tot wanhoop. 'Smashing Jack' maakte met een smash de partij overtuigend af: 2-6 en 0-6. Michiel van der Est speelde de mooiste partij van de middag. Zijn baselinespel was bij tijden fenomenaal en tegen een zeer sterke enkelspeler was van der Est op de belangrijke momenten de sterkste. Na twee spannende sets en het ongedaan maken van vijf breakpoints in de laatste game won hij met 4-6 en 5-7. Aan Patrick Walpot de eer om de stand gelijk te trekken. Met sterk serveerwerk maakte 'The Ace' korte metten met zijn tegenstander. Hij trok de eerste set via een netbal op breakpoint naar zijn kant. Met 4-6 en 3-6 zette Walpot de stand ge lijk. Hiermee blijft de achterstand op Bier vliet vier punten. TEBO uit Heinkens zand kan na hun inhaalpartij op Koning innedag de tweede plaats in het klassement overnemen. Ruucstoppelen treft morgen thuis dit team. Hanna Moerland en Jolita Meijnderts hebben de uitgestelde damesdubbel fina le van de clubkampioenschappen van TC Sint-Annaland gewonnen. Met af en toe een regendruppel gingen ze de strijd aan met Carina en dochter Sophie Droogendijk. Al snel werd duidelijk dat de ervaring van het eerste koppel de uitslag zou be palen. Ondanks af en toe goed en veel belovend spel van Carina en jeugdlid Sophie Droogendijk wonnen Moerland en Meijnderts snel met 6-0 en 6-1. Ze werden daardoor tot clubkampioen ge kroond. Voor Meijnderts was dat de eerste maal. Moerland had al meer titels achter haar naam staan. De vier dames zullen elkaar in septem ber waarschijnlijk weer tegenkomen tij dens de clubkampioenschappen enkel die dan op het programma staan. Tennisvereniging Jacoba van Beieren uit Sint-Maartensdijk organi seert van zaterdag 17 tot en met zondag 25 mei voor de vierde maal het open lente dubbel tennistoernooi. Er wordt met Treton-tennisbal- len gespeeld op 3 verlichte kunstgrasbanen. Inschrijven is nog tot en met 11 mei mogelijk via www.toernooi.nl. Jaap Moerland en zijn paard Tim zijn vierde geworden op het Neder lands kampioenschap voor vetera nen in Mierlo. Dat werd naast het Nederlands kampioenschap voor springruiters verreden, wat in ver band met het Olympisch jaar werd gehouden. De Thoolse ruiter was één van de 35 deelnemers aan de veteranenwedstrijd. Het paard van de Stavenissenaar vond het in de grote springring heel span nend, maar sprong toch foutloos rond. Dat betekende dat de combinatie in de barrage mocht starten. Dit ging snel en foutloos. Lang waren ze aan de lei ding tot de laatste drie combinaties over Moerlands tijd heengingen. De diverse koersbalclubs op het eiland hebben hun wekelijkse wedstrijd gespeeld. De uitslagen: Tholen Stad: 1. dhr N. Moerker ken 47 p.; 2. mevr. R. Nagtegaal 32 p.; 3. mevr. C. Wilsing 16 p.; 3. dhr. W. Scherpenisse 16 p.; 5. mevr. F. Schellinger 15 p. 6. mevr. A. Scherpenisse 12 p. Meulvliet: l.mevr. B. Schot en dhr. W. Bijl 34 p.; 2. mevr. R. Vroegop en mevr. J. Verbraeken 30 p.; 3. mevr. J. Bos en dhr. G. Bolier 25 p.; 4. mevr. L. Ver schoor en mevr. H. Schot 21 p.; 5. mevr. R. Bolier en mevr. C. Sprenkels 20 p.; 6. mevr. A. Hil- gerson en dhr. W. Deurloo 19 p.; 7. mevr. D. Lindenberg en dhr. J. Sprenkels 6 p. Sint-Maartensdijk: 1. mevr. T. Breure en dhr. A. Wielaard 30 p.; 2. mevr. J. Nijstad en dhr. W. Bijl 27 p.; 3. mevr. B. Bijnagte en dhr. C. v. Gorsel 26 p.; 4. mevr. W. Kloet en dhr. C. Breure 23 p.; 5. mevr. L. Wielaard en dhr. J. Bij nagte 15 p.; 6. mevr. M. Dane en mevr. C. v. Mierlo 14 p. Oud-Vossemeer: 1. mevr. M. van Poortvliet 18 p; 2. mevr. D. van Dijke 17 p; 3. mevr. J. van Houte en mevr. C. Havermans 15 p; 5. mevr. L. van Poortvliet 11 p; 6. mevr. J. Timmermans 10 p; 7. me vr. L. Weezenaar 8 p. -JBJBSET Hi-Fi. LCD DVD Plasma Automatisering Antwerpsestraat 12-14-16 4611 AC Bergen op Zoom tel. 0164 237940 www. verburghnl De regen weerhield de kinderen er niet van om te starten in de 'mini Roparun De mensen van het runningteam Tholen - de eerste Thoolse groep die meedoet aan de estafetteloop in het pinksterweekeinde - baalden donderdag even. Een hele dag was het mooi weer, maar tegen dat ze bij Meulvliet in Tholen de zaak gereed gingen zetten voor de sponsorloop - de mini roparun - vielen de eerste druppels. En toen wethouder Van Dis om half zeven het startschot los te op dc Zoekweg, regende het pij penstelen. Maar de kinderen lieten zich er niet door weerhouden. Ze renden over de Zoekweg, via het parkeerterrein en over de brug naar het gemeenschapscentrum, een af stand van ongeveer 300 meter. Het waren kinderen van De Kraal. De Regenboog en De Veste in Tholen, De Ark in Oud-Vossemeer en de School met de Bijbel in Poortvliet. Leden van het team vertelden tevo ren op de scholen over de Roparun, de estafette tussen Parijs en Rotter dam, waarbij hardlopers en fietsers gezamenlijk een afstand van 530 ki lometer overbruggen. Ze laten zich sponsoren, wat vorig jaar het re cordbedrag van 3,7 miljoen euro op bracht. Dit geld wordt gebruikt om voorzieningen te realiseren voor mensen met kanker. Aan de zeven tiende editie doen 258 teams mee. Runningteam Tholen heeft nummer 85 gekregen. De geplande starttijd in de Boulodröme op het Pare la Courtneuve is 19.52 uur op zaterdag 10 mei. „We zitten in de tweede groep", vertelt initiatiefnemer Den nis van Lent. Er is aan de organisa tie een gemiddelde snelheid opge geven van 12,5 km/u. Het Thoolse team bestaat uit 24 mensen. De lo pers hebben twee weken geleden een trainingsloop gehouden. Boudie Hoogedeure is één van hen en hij slaat donderdag het spektakel bij Meulvliet gade. Ook Nick Visser is van de partij, hij draait muziek bij de sponsorloop. De wethouder is positief over de Thoolse deelname aan het evene ment. Het gemeentebestuur liet die waardering ook op een andere ma nier blijken: met een subsidie van 1250 euro. Een discoavond in Haes- tinge bracht onlangs, met 51 bezoe kers, 206 euro op voor het goede doel. Deelnemende teams moeten niet alleen al hun kosten zelf beta len, maar ook een inschrijfgeld be talen en zich daarnaast inspannen om zoveel mogelijk sponsorgeld voor het goede doel bijeen te bren gen. „De eerste 2500 euro is inmid dels overgemaakt", vertelt Van Lent die een speciale pet draagt met daar op de mascotte van het Thoolse team. Ondertussen lopen de kinderen hun rondjes. Op de Zoekweg laten ze steeds hun kaart aftekenen, en op het pad bij Meulvliet pakken ze gretig de aangeboden bekertjes water. Inmid dels is blaaskapel De Klienkers gear riveerd om met hun muzikale klan ken de sfeer te verhogen. En de laatste tien minuten laat zowaar de zon zich nog zien. Om half acht geeft Van Lent het stopteken, maar hij moet een lint spannen om de fana tiekste kinderen duidelijk te maken dat ze hun prestatie geleverd hebben. Voor alle deelnemers is er tot slot een pakje drinken en een zakje chips. De seniorenteams van korfbal club Emergo zijn ongeslagen ge bleven op het veld. Emergo 1 won met 13-7 van KVK 3 en het tweede hield met 10-7 tegen Oranje Zwart 4 de punten in ei gen huis. Emergo 1 leek al snel de wedstrijd onder controle te hebben. Er werd geduldig gespeeld en goed verde digd, zodat er een 4-1 voorsprong tot stand kwam. Daarna kwam KVK nog iets terug, maar bij de rust was de marge nog altijd twee doelpunten met een 5-3 stand. De rood-zwarten liepen in de tweede helft verder uit en de gasten kwa men niet meer terug. Via een 9-6 tussenstand werd er nog een eind sprint geplaatst, die eindigde bij een 13-7 zege. Gerrie Anthonisse scoorde 4 keer. Hans Peter de Jong 3 maal. Ook Liesbeth Potappel (2x), Marianne Rombouts (2x), Harmen v. Heemskerk en Jaco Rip vonden de korf. Het tweede team speelde een prima wedstrijd tegen Oranje Zwart. De gasten kwamen in de openingsfase nog wel op voorsprong, maar gaan deweg de eerste helft kwam de ploeg uit Sint-Maartensdijk beter in haar spel. Ze vocht terug tot een 4-3 voorsprong. Oranje Zwart kwam in de tweede helft bij 5-5 langszij, maar daarna bleef het spelpeil bij de thuisploeg op een hoog niveau, terwijl de gasten terugzakten. Bij 9- 5 was de wedstrijd dan ook ge speeld, waarna de eindstand werd bepaald op 10-7. Emergo pakte de tweede winst op rij met treffers van Rick Bazen (2x), Jan v.d Kleijn (2x), Marijke v. Keulen (2x), Mad- dy Muis (2x) en Jeffrey Pals (2x). De jeugdteams waren minder gelukkig, want de C- en E-jeugd verloor met 3-4, terwijl de D2 met 4-8 ten onder ging. De F-jeugd haalde wel een 2-0 over winning. De C-Jeugd had een lastige te genstander in Voltreffers. Toch hield de ploeg uit Sint-Maartensdijk in de eerste helft gelijke tred, waardoor er met een 1-1 stand gerust werd. Uiteindelijk was het toch Voltreffers dat met de volle winst aan de haal ging. Heieen Hoek, Joyce Hoek en Renske de Rooij vonden de korf. D2 ging eveneens lang gelijk op in de wedstrijd tegen DSO. Toch gingen de rood-zwarten ten onder. Voor de Tholenaren scoorden Frenk v.d Hoek (2x), Martijn Keur en Carly Overbeeke. Bij de nederlaag van de E-jeugd tegen Scheldevogels waren invaller Frenk v.d Hoek, Sanne Jansen en Christian Stan der trefzeker. Lijstaanvoerder Schelde vogels had een harde dobber aan de thuisspelende F-jeugd, waarbij Suzanne de Jong en Michael Stander de doel punten maakten. Emergo 1 korfbalde een week eerder te gen DSO. Bij de uitwedstrijd in Klun- dert werd het gelijkspel: 5-5.Emergo, dat de eerste wedstrijd gelijk in moest halen, speelde een behoorlijke eerste helft tegen DSO. De thuisploeg nam weliswaar als eerste de leiding, maar moest daarna toezien hoe de rood-zwar ten door behoorlijk aanvalsspel en zeer scherp verdedigen uitliep naar een rui me 1-4 voorsprong bij de rust. Het spelbeeld ging in de tweede helft echter de andere kant op. De ploeg uit Sint-Maartensdijk scoorde nauwelijks meer en DSO kwam steeds beter in de wedstrijd. Bij een 5-5 stand leek het dan ook de verkeerde kant op te gaan voor de Tholenaren, maar toch kon het ge lijkspel over de streep worden getrok ken. Ad Farla (2x), Liesbeth Potappel (2x) en Marco v.d. Hoek waren trefze ker. De Dl-jeugd had in Breda de eerste winst op het veld te pakken. Ze speel den een prima wedstrijd tegen Terda. dat nog kampioen was geworden in de zaal. De Sint-Maartensdijkers versloe gen de club met 4-2. De D2-ploeg bleek een paar maatjes te klein voor DSO. De marge bleef in de eerste helft nog redelijk beperkt, maar in de tweede helft lieten de meeste spe lers het hoofd hangen. De rood-zwarten leden uiteindelijk een zeer ruime 15-1 nederlaag. Frenk v.d Hoek maakte de eretreffer. Het El-team had een moeilijke tegen stander om de veldcompetitie mee te openen. Scheldevogels bleek dan te sterk, en de rood-zwarten keken al snel tegen een achterstand aan. Het spel liep in de tweede helft niet veel beter bij de ploeg uit Sint-Maartensdijk, zodat er uiteindelijk een 8-0 nederlaag op het bord stond. Daarnaast verloor Emergo ook de strafworpen met 6-1 Schietvereniging Prinses Juliana in Scherpenisse heeft tijdens haar jaar vergadering op de schietbaan de be kers uitgereikt aan de winnaars van de interne competitie. In de diverse klassen werden de volgende resulta ten behaald: geweer 12 m. Klasse H. Jan van Ttggele 48,10; A. Leen Bijnagte 47,4; B Han van Tiggele 46,44; C. Bram Lindhoud 42,75; D. Huib de Vos 40,56; geweer 10 m. Klasse B. Rien Dorst 40.0; E. Eddy Anthonisse 40,19; F. Berry de Graaf 32,86; geweer 10 m. Klasse A. Gabi Bolier 46,69; B. Corné Lindhoud 45,19; C. Leen Reijngoudt 45,28; D. Levien Quist 43,72; liggend kara bijn 12 m. Klasse 1. Victor Cras 48,5; 2. Nico Tijssen 45,95: Jeugd Klasse 1. Wilbert Klaasse 44,93. Advertentie I.M. Advertentie I.M. J. Moerland van De Reisduif in Scherpenisse heeft de op één na snelste duif van het rayon Tholen, Sint-Philipsland en Schouwen- Duiveland. Zijn duif vloog bij een kalme zuidwesten wind van het Franse Morlincourt in 2 uur en 21 minuten naar zijn Thoolse hok. Dat deed het dier met een snelheid van ruim 99 kilometer per uur over een afstand van gemiddeld 230 kilometer. De Thoolse duiven- houders lieten in totaal 1084 dui ven los voor de wedvlucht. De Trouwe Duif Tholen, 118 dui ven van 8 deelnemers. Eerste duif 10.53.27 u. is 1633,211 m/min, laatste duif 11.04.48 u. is 1516,646 m/min. M.J. Laban 1, 2, 5, 8, 18, 22, 28, 29; C. Moeliker 3, 11, 13, 16, 17, 19, 25; T. Teunisse 4, 7, 30; P. Laban 6, 9, 10, 12, 14, 21, 23, 24, 26, 27; Mario de Graaf 15,20. De Vredesduif Sint-Philipsland, 225 duiven van 11 deelnemers. Eerste duif 10.58.41 is 1627.128 m/min, laatste duif 11.19.38 is 1426,239 m/min. Comb.Reijngoudt zn 1, 30, 37, 53, 56; R. Reijngoudt 2, 4, 5, 12, 13, 21, 34, 36, 37, 51, 54; Gebr. Reijngoudt 3, 25; Comb. Hoek 6, 7, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 26, 29, 35, 38, 39, 40, 45, 46. 48; J.D. Quist 8, 41, 55, 57; I. Quist 14, 22,31,32, 33,42, 43,44; S.A.M. Vermaas zn 20, 24, 27,52; Comb. Bolijn 28,29, 50. De Zwaluw Sint-Maartensdijk, 137 duiven van 9 deelnemers. Eer ste duif 10.52.20 u. is 1641,125 m/min, laatste duif 11.17.48 u. is 1385,728 m/min. J. Heijboer 1, 11, 15, 17, 24; D. de Wilde 2, 7, 13, 14, 21, 25, 30, 34; H. v. Hemert-Rijnberg 3,4, 8, 10, 16; C. Potappel 5, 9; J. de Rijke 12, 18, 29, 33; A.J. Scherpenisse 19, 20, 23, 26; J. Benningshof 22; A. Bijl 27, 28. De Reisduif Scherpenisse, 280 dui ven van 12 deelnemers. Eerste duif 10.51.58 u. is 1657.582 m/min, laatste duif 11.11.12 u. is 1446,944 m/min. J. Moerland 1, 2, 8, 11, 16, 44, 52, 55, 59. 60; A. Moerland 3, 4, 7, 31, 37, 45; D.J. Menheere 5, 17, 21, 48. 62,63, 83; L. Hage 6, 23, 34, 35,47, 49, 54, 57, 80, 85; P. Potappel 9, 13, 14, 18, 20, 22, 30, 36, 38, 46, 68, 72, 73, 81, 82; J.J Bolier 10, 19, 24, 32, 41,42, 43, 53,64, 65. 66,67, 70, 75, 90,91; J. de Graaf 12, 25, 26, 28, 29, 56, 69, 76; C.D. Uijl 15, 33, 39, 58, 74; A. Hage 27, 51, 79; M.Y. Ponse 40; L. de K-Koolaard 50, 61, 77, 78, 88; Comb. Van der Zanden 71, 84, 86, 87, 89,93. De Zwaluw Oud-Vossemeer, 324 duiven van 20 deelnemers. Eerste duif 10.57.44 u. is 1613,306 m/min, laatste duif 11.10.12 u. is 1467,549 m/min. A. Capeile 1, 7; P. Vis 2, 27. 46, 70; D. Vaders 3, 15, 16, 20. 21, 33, 42, 59; J. Capeile 4,6, 18, 22,43,57,62, 68,72, 73, 79: R. Fonteijne 5. 10, 23, 63, 71P. de Wilde 8, 1130, 38, 40; A. Havermans 9, 17, 19, 34, 35, 52, 66, 74, 76, 77; H. Rensink 12,49; K. v.d. Berge 13, 44, 50. 58, 60. 81; I. Berkey 14. 25, 39,45, 53, 61, 64; M. de Graaff 24, 26. 56: Comb. Hom mel-Walpot 28, 31, 67, 78; P. Hom mel 29, 51; M. Fonteijne 32, 41, 55, 75; C. Rijnberg 36; M. Vaders 37, 54,65; M. de Jager 47,48,69; J. v.d. Berge 80.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2008 | | pagina 17