familieberichten 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 17 april 2008 Familieberichten Joost Willem Jacob Joost Joris Wisse 8z Miranda Schetters René 8z Margriet opa en oma Van Leeuwen opa Leen en oma Lenie I.L. Potappel en A.F. Votappel-van Beveren I.L. Potappel en A. F. Potappel-van Beveren Izaak Leendert Potappel en Adriana Francina Potappel-van Beveren J.P. Hage en J. Hage-Cjunter Ko en Koba Priegelmee LIEVE LESLEY THOOLSE COURANT 1 maand GRATIS. ELIZA DE VOS LIZA LIZA DE VOS ELIZA DE VOS ELIZA DE VOS LIZA DE VOS MARINUS CORNELIS LINDHOUT MARINUS CORNELIS LINDHOUT MARINUS CORNELIS LINDHOUT vervolg zie pagina 6 MARINUS CORNELIS LINDHOUT MARINUS CORNELIS LINDHOUT JAN BOGERT MARINUS KAREL DEURLOO JACOBUS SLAGER KO Een wonder is hel telkens weer '1 nieuwe leven zo gaaf en teer Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en ons broertje Wij noemen hem 9 april 2008 Johan, Imanda, Nienke en Sietske van Vossen 4697 DE Sint-Annaland 's-Gra venkreek 34, tel. 0166- 652122 Imanda en Joost rusten van 12.30 tot 15.00 uur en na 21.30 uur. zijn voornemens te gaan trouwen op vrijdag 18 april 2008 om 13.00 uur in het Oude Raad huis te Halsteren. De kerkelijke inzegening zal plaatsvinden om 14.30 uur in de kerk van de Heilige Antonius van Padua te Lepelstraat. Ons adres is: Saaftingestraat 20 4411 BE Rilland 20 oktober 1995 20 april 2008 Papa en mama: 12,5 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd! Nathan Lara Fam. Polderman Fam. Lindhout April 2008 Op D.V. 18 april is het 30 jaar geleden dat onze lieve in het huwelijk zijn getreden. Wij willen jullie hiermee van harte felicite ren. Een groet van jullie kleindochters Ariëtte en Mathilde van Leeuwen Stavenisse, april 2008 Dr. Bernhardistraat 19 Op D.V. 19 april 2008 zijn onze lieve 40 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd! Job, Leendert, Liza en Anna Bram en Lennart 4691 HN Tholen, M. van Gelrestraat 81 Op D.V. 18 april 2008 hopen onze ouders en opa en oma hun 40-jarig huwelijk te herdenken. Dat zij voor elkaar en voor ons nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen en kleinkinderen. Marion en Dennis Kirnberly en Meivin Jolanda en Peter Brian en Noël Stavenisse, april 2008 Op D.V. 18 april hopen onze geliefde kinde ren, broer, schoonzuster, oom en tante te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen hen nog veel gezonde en geluk kige jaren toe. Pa Potappel Leen en Mina Marian en Wiert Mariska en Linda Sandra en Alistair Marsha, Emily en Chelsea April 2008. Op D.V. 18 april hopen mijn kinderen en onze zus en zwager, tante en oom 40 jaar getrouwd te zijn. Dat ze nog lang voor elkaar en ons gespaard mogen blijven is de wens van: Moeder Van Beveren Nellie en Kees Jan Jaap en Marion Leo Janita en Mare Neven en nichten Stavenisse, april 2008. Op D.V. 19 april hopen onze geliefde ouders, opa en oma 45 jaar getrouwd te zijn. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Jaap en Ina Jarco, Klarinda Els en Lies René, Jacoline, Lisanne, Robert-Jan, Jorian Betlina, Natanja, Joost, Marline, Jarno Jan en Jacqueline Sjacco, Annelien 4697 GH, Sint-Annaland, april 2008 Julianastraat 25 Hartelijk gefeliciteerd met jullie 45-jarig huwelijk en nog veel goede jaren toegewenst van: Moe Gunter Jacob en Jannie Jan en Ina 4697 GH Sint-Annaland, 19 april 2008 Julianastraat 25 al 20 jaar een begrip. Lucien, Diana, Monica en Carlo en een poot van Byke Tholen, april 2008 Uit het oog maar nooit uit ons hart. Wij missen jou nog elke dag! Theo, Rian, Nick en Boy Tholen, april 2008 Neem nu een abonnement op de Eendrachtbode en u krijgt de krant Bel nu: 0166-65 70 07 Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet open doen, want Gij hebt het gedaan. Psalm 39 vers 10 Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat, de Heere in Zijn ondoor grondelijke wijsheid, voor ons onverwachts uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader echtgenoot van Lena Lisseija de Rijke in de leeftijd van 53 jaar. Stavenisse: L.L. de Vos-de Rijke Hendrik Ido Ambacht: Elna Vroon-de Vos Maarten Vroon Tholen: Hubert de Vos Neeltje de Vos- Drooger Stavenisse: Pieter de Vos Sterke de Heere ons in dit zware verlies 11 april 2008 Kon. Haakonstraat 8 4696 CG Stavenisse De rouwdienst zal gehouden worden heden donderdag 17 april om 10.15 uur in de kerk van de Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland, Prins Bernhardstraat 35 te Stave nisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Indien u de dienst wenst bij te wonen, wordt u uitgenodigd om 10.05 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen Groot is ons verdriet nu onze broer, zwager en oom door een ernstig ongeval van ons is weggenomen. Gezien de al zorgelijke gezinsomstandigheden is dit voor zijn vrouw en kinderen een haast ondragelijke last. Wij wensen hen Gods nabijheid toe. Izak en Lydie de Vos Nel en Jan Westdorp Martin en Leny de Vos Tiny en Kees Goedegebuure Janny en Johan Schot Seija en Dirk Lindhout Piet en Ria de Vos Wim en Ria de Vos Jaap en Ina de Vos Nichten en neven Tholen, april 2008 Met verslagenheid geven wij u kennis dat de Heere, voor ons onverwachts, uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom op de leeftijd van 53 jaar. Wij zullen zijn behulpzaamheid en zorgzaam heid missen. Wij wensen Leny en de kinderen veel sterkte toe. Bram en Gerrie Li sard en Ria Leen en Izabella Wim en Willy Lia en Jaap Carina en Jan-Kees Neven en nichten Stavenisse, 11 april 2008 Tot onze diepe droefheid is, door de Heere, na een tragisch ongeval van ons weggenomen onze buurman Sterke de Heere bure Lenie en de kinderen met dit zware verlies. Fam. W. Potappel Mevr. M. Wesdorp Mevr. J.G.J. Knuist Dhr. W.M. Smits Fam. M.J. Neele Fam. M. de Vos Dhr. C. Moerland Fam. M.C. Hage Fam. A.J. de Graaf Fam. I. Neele Stavenisse, april 2008 Tot onze droefheid nam de Heere plotseling weg onze altijd meelevende vriend echtgenoot van Leny de Vos-de Rijke Sterke de Heere Leny en haar kinderen in deze smartelijke weg en heilige deze roepstem aan ons aller hart. Nemi en Ina Smits en kinderen Stavenisse, 11 april 2008. Heere, mijn God, ik zal U met mijn ganse hart loven, en ik zal Uw Naam eren in eeuwigheid; Psalm 86 vers 12 Met diepe droefheid, maar dankbaar voor de liefde en zorg die wij van hem mochten ont vangen, delen wij u mede dat de Heere tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa echtgenoot van Machelina Cornelia Uijl 11 januari 1941 12 april 2008 Poortvliet: M.C. Lindhout-Uijl Scherpenisse: Wim Lindhout Jenny Lindhout-Dekker Carlijne, Maurice, Rosalie Poortvliet: Elma Janse-Lindhout Peter Janse Marisa, Coen Burgemeester Van Doornstraat 5 4693 EL Poortvliet De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 17 april om 14.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Zuidstraat 15 te Poortvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Hogeweg te Poortvliet. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de zaal achter boven genoemde kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn heel verdrietig dat onze lieve OPA LINDHOUT is overleden. Wij zullen hem heel erg missen. Carlijne Maurice Rosalie Marisa Coen Poortvliet, 12 april 2008 Tot onze diepe droefheid is na een ernstige ziekte, door de Heere, uit onze familiekring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van M. C. Uijl op de leeftijd van 67 jaar. N. A. van Dijke-Lindhout J. J. van Dijke in herinnering A. N. Hage-Lindhout A. J. Hage C. M. Lindhout B. Ch. Lindhout-Lindhout J. K. Lindhout C. J. Lindhout-Polderman J. C. Lindhout E. J. Lindhout-den Boer K. E. Lindhout M. Lindhout-Evertse W. Lindhout S. J. Lindhout-Bak E. D. Evertse-Lindhout W. Evertse J. M. Steketee-Lindhout J. J. Steketee D. Lindhout L. Lindhout-de Vos Neven en nichten Sint-Annaland: Poortvliet: Poortvliet: Scherpenisse: Scherpenisse: Wijk en Aalburg: Tholen: Klaaswaal: Zwijndrecht: Poortvliet: 4693 EL Poortvliet, 12 april 2008 Burg. van Doornstraat 5 Het behaagde de Heere, na een ernstige ziekte, opnieuw een zwager en oom uit ons midden weg te nemen echtgenoot van M.C. Uijl in de leeftijd van 67 jaar. Poortvliet: J.C. Andriesse-Uijl A. Andriesse Poortvliet: T. Uijl-v.d Knijf Vlaardingen: M. Uijl-Ponse Yerseke: D.M. Uijl K. Scheele Neven en nichten. In dierbare herinnering: Henk, Koos, Jan, Tonnie en Corrie, Rinus. Poortvliet, april 2008. Gij zijt verlost, God heeft u welgedaan. Met diepe droefheid en verslagenheid ont vingen wij het bericht van het overlijden van onze vriend in de leeftijd van 67 jaar. Wij bidden zijn vrouw, kinderen en kleinkin deren toe, dat zij de ondersteuning en troost van de Heere mogen ontvangen dit smartelijk verlies te dragen. Piet en Leny Dekker Poortvliet, 12 april 2008 Met diepe ontroering hebben wij kennisgeno men van het overlijden van onze buurman Wij wensen Lien, de kinderen en kleinkinde ren veel sterkte toe. Fam. K. Deurloo Fam. C. de Jonge Fam. A. Bevelander Fam. P. Jasperse Fam. J. de Wit Fam. A. de Wit Fam. K. de Lijster Fam. F. van Dijke Poortvliet, 12 april 2008 Met droefheid maken wij bekend dat de Heere van ons heeft weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Jacomina Johanna Bogert-van Daalen in de leeftijd van 68 jaar. J.J. Bogert-van Daalen Lijsija en Ben Anthonet en Cees Johanna en Bram Rina en Bram Rinus en Joke Jan Liesbeth en Peter Hendrika en kleinkinderen 13 april 2008 Bebouwdendam 30 4691 EJ Tholen De rouwdienst zal worden gehouden D.V. vrijdag 18 april om 10.30 uur in de aula van Sola Terra, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Indien u de rouwdienst wenst bij te wonen, wordt u uitgenodigd om 10.20 uur, in gepaste kleding, aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in voornoemde aula. Geen bloemen Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze geliefde broer, zwager, oom en oud-oom in de leeftijd van 71 jaar. Geboren te Poortvliet en woonachtig: Grotestraat 5a, 5256 PA te Heesbeen W. Jansens M.E. Jansens-Deurloo Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sint-Annaland, 14 april 2008. Langzaam ben je van mij weggegleden elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen dat deed jou en mij zeer. Het is een gemis, een stille pijn dat je nooit meer bij mij zult zijn. Tot mijn groot verdriet is, na een ernstige ziekte, van mij heengegaan mijn lieve zorg zame broer 22 december 1927 11 april 2008 Rina Slager Ik zal hem heel erg missen. Kerkeblokstraat 7 4697 CT Sint-Annaland De rouwdienst is gehouden dinsdag 15 april in de aula van Monuta, F.M. Boogaardweg 17 te Sint-Annaland. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Sint- Annaland.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2008 | | pagina 4