Verkoping in Stavenisse levert stichting Adullam 6900 euro op Plaatselijk nieuws Nieuw Zout 5 programma's op Tholen Geen optreden Seth Gaaikema EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 3 april 20(18 Halve ton voor molen 4 CENT KORTING op benzine SHELL C. BAL Urker zangers Creamiddag en lentemarkt Schilderen met de Bijbel Julian Poot wint klaverjassen Koninginnedag Jeugddienst Zelfs in bezems zit muziek Jaaruitvoering Schorrekoor Bodem Suzannaweg Smurfenvoetbal Bestemmingsplan Inspraak zorgcomplex Bestel-/Bedrijfsauto's Zeskamp en oranjebal Geslacht in eigen slagerij Dienst over prestaties Sprookje voor Rieburch Week van mijn naaste en ik Actie voor dermatomiositis Inloopochtend obs de Eevliet Werkgroep I)orp Woord Daad 2 Tholen Provincie Zeeland trekt bijna 50.000 euro uit voor de restauratie van mo len De Verwachting. Aanvrager J. van Gorsel ontvangt binnenkort 50 procent van de subsidie om met dit werk aan de slag te kunnen. Dat is hem in een brief van de gedeputeer de staten medegedeeld. Profiteer van dit voordeel! Natuurlijk krijgt u ook bij iedere tankbeurt GRATIS zegels of airmiles. Heeft u vragen van technische aard. stel ze genist. We zijn u graag van dienst. Wattstraat 3,Tholen O Advertentie I.M. Mission Music concerten houdt 12 april een grote koor- en samen- zangavond in de Hervormde kerk. Het mannenkoor de Urker zangers onder leiding van Jacob Schenk verleent hieraan medewerking. Daarnaast treedt het christelijk ge mengd eilandenkoor en jongeren koor Matthanja op onder leiding van Peter Wildeman. Joost van Belzen en Peter Wildeman bespe len het orgel en Jacob Schenk geeft begeleiding op piano. Het concert begint om 19.30 uur en in formatie is verkrijgbaar bij Mis sion Music via telefoonnummer 0187-603510 of e-mail mission- music@solcon.nl. De stichting In de rechte straat wordt gesteund met dit concert. Basisschool ter Tolne houdt vandaag een creamiddag in het teken van de lente. Elke groep gaat creatief aan de slag met dit thema. De dag wordt in geluid door een powerpoint presen tatie van de stagiaires. Alle groepen krijgen via deze presentatie uitleg over de middag en avond. Iedere groep maakt iets om te verkopen. Dit zijn onder meer vogelkastjes, een herinneringsknijper, lentebloe men en bloemenkronen. De kinde ren sluiten de middag af met een te kening van lentebloemen op het plein. De spullen die de kinderen gemaakt hebben, worden 's avonds verkocht op de lentemarkt die van 18 uur tot 20 uur duurt. Naast de verkoop kun nen de kinderen geschminkt worden, zijn er verschillende raadspellen en kunnen de kinderen blikgooien, sjoelen en spijkerbroekhangen. De kinderen van groep 6 en 8 hebben de afgelopen weken kettingen gemaakt. Ook deze worden verkocht. Er is een grote loterij met mooie prijzen, leer lingen van groep 8 staan als levende standbeelden in de school en kinde ren uit verschillende klassen verzor gen optredens in de speelzaal. Verder zijn er suikerspinnen, ham burgers, hotdogs en drankjes te koop. Ook is er een mystery guest in de school. De vrijzinnige geloofsgemeenschap NPB houdt op 12 april een works hop over religieus schilderen met Wietske Lamper. Aan de hand van een bijbeltekst of een verhaal wordt een verbinding gemaakt met de ac tualiteit. Hel thema is 'Als je bent opgestaan, hoe ga je dan verder?'. Er wordt met twee mensen aan één schildering gewerkt. Hierdoor is er meer uitwisseling mogelijk. De schilderdag begint om 10 uur en na afloop worden er afspraken gemaakt over de presentatie van het geheel. De presentatie vindt plaats in een themadienst over het onderwerp op zondag 20 april. Aanmelden kan tot morgen bij Marinus Geuze of Ma rianne Zandbergen via telefoonnum mer 0166-612465. Bij de wedstrijd van klaverjasclub Stad Tholen heeft Julian Poot ge wonnen met 5059 punten. Han Vis ser werd tweede met 4929 punten. 3. Huib Oostdijk 4913 p.; 4. Henk Snepvangers 4805 p.; 5. Magda Noordijke 4769 p. Oud- Vossemeer Een aubade met oplaten van ballon nen, spelletjes voor de schooljeugd op het sportveld, kindertheater, stra- tenvolleybaltoernooi en versierde fietsen. Koninginnedag in het dorp kent op woensdag 30 april een aantal vertrouwde elementen. Nieuw is dat kinderen en hun ouders 's middags allerlei activiteiten kunnen doen, zo als paardrijden, penalty schieten en bezig zijn op een springkussen. Een rommelmarkt van de peuterspeelzaal vermeldt het programmaboekje dit keer niet. en dat geldt ook voor de bingo voor oudere inwoners. De Hervormde Gemeente houdt zondagavond om half zeven een jeugddienst met als thema 'Help! Een virus'. Dominee G. van der Pol uit Rijnsburg is de voorganger van deze dienst. Het gospelkoor Poly hymnia. de organiste Marianne van Dijke-Droogers, en de blazers Jan en Abram de Pagter verlenen hun me dewerking. De collecte is bestemd voor Tanaka, een hulpverleningspro ject van Dorcas Hulp Nederland in Zimbabwe voor de opvang van aids- kids in Mutare. In samenwerking met een plaatselijke kerk wordt hulp gegeven aan HlV-geïnfecteerde moeders en kinderen door hen via cursussen te leren voorzien in hun eigen levensonderhoud. Je hoeft geen dure instrumenten te hebben om muziek te maken. De slagwerkgroep van Accelerando bewees het vrijdagavond tijdens het jaarconcert. Met bezems, een trap en andere voorwerpen die da gelijks in het huishouden gebruikt worden, werd muziek gemaakt o.l.v. Johan van Vossen. Even later stond het podium echter weer vol met slagwerkinstrumenten die wat meer kosten dan bezems. De muzi kanten bleven echter verrassen, want de meezingers ,Heb je even voor mij' van Frans Bauer en .Dro men zijn bedrog' werden ook door de slagwerkers uitgevoerd en dat zou je eerder van de fanfare ver wachten. Die opende met de klas sieker Cabaret, filmmuziek van Last of the Mohicans o.l.v. Cle mens Rosmulder. Met ruim 300 be zoekers, onder wie de wethouders Velthuis en Van Dis, had Accele rando weer niet over belangstelling te klagen. Koen Schyvens, regis seur tijdens het theaterspektakel Sint Atlantis in 2006. presenteerde het programma in sappig Vlaams en ook dat droeg bij aan het amuse ment. evenals de fraaie bloemver- sieringen in de sportzaal van de Wellevaete. Er was nog meer om te zien. Tijdens diverse nummers werden filmbeelden vertoond die op dat muziekstuk betrekking had den. De samenspeelgroep o.l.v. Monique de Rooij werkte ook mee aan het programma, evenals een groep kinderen die als pinguïn ver kleed waren en de slagwerkgroep assisteerden. Janine Vroegop-Pleu- ne liet haar mooie stem behalve tij dens de opening ook horen in het nummer Telkens weer, samen met de fanfare en pianist Pierre van Broekhoven. Gastoptredens waren er van de dansgroep DhanZa uit Zundert en tubakwartet Tubis uit Wouw. Een groot contrast tussen flitsende danseressen en gemoede lijke tubablazers. Voor de laatsten was wel heel veel tijd ingeruimd in het programma, terwijl de fanfare na de pauze heel beperkt aan bod kwam. Tubis behoort echter tot de muzikale top gezien de deelname aan het beroemde muziekconcours in Kerkrade. Accelerando bereidt zich nu zelf voor op het concours, maar niet in Kerkrade. Violen, mannenzang, films en foto's. The Lowland Paddies en het eerste Eurovisiefolkfestival. Dat zijn de in grediënten van de jaaruitvoeringen die het Schorrekoor houdt op 17 en 18 april houdt De jaarlijkse muziek avonden staan onder leiding van Pierre van Broekhoven en vinden om 19.30 uur plaats in café-restau rant Havenzicht. Het koor zet de voorronden van een internationaal songfestival op een prominente plaats in het programma. Er zijn directe verbindingen tussen diverse Europese hoofdsteden met de daaraan verbonden juryleden. Die bepalen aan de hand van het geven van punten welke muzikale prestatie in aanmerking komt voor een af vaardiging naar Ierland. De activitei ten van die avonden worden live be oordeeld door de Eurovisiefolkfestivaljury in Dublin. Het aanwezige publiek in Haven zicht krijgt ruim de gelegenheid commentaar te leveren op de toebe deelde punten. De toehoorders hou den samen met presentator Harry Weijler tevens de controle over de rechtmatigheid van de gebeurtenis sen. Violisten Adriana en Willemien van den Berge treden op naast het duo Nico en Arie Neef. Ook het eigen accordeonorkest laat van zich horen en er zijn diverse andere muzikale verrassingen. Daarnaast worden er Ierse dans, zwaar weer op zee, or ka's en zeilschepen getoond En er is uitleg over alle gebeurtenissen van Schorrekoortenor Sander Westdorp. Kaarten zijn vanaf zaterdag te koop bij boekhandel Heijboer aan de Ring. De gemeente weet nog niet wat de kosten zijn van het opruimen van de bodemverontreiniging van de voor malige stortplaats aan de Suzanna weg. Voordat de verontreiniging daadwerkelijk wordt aangepast, dient eerst verder bodemonderzoek te worden uitgevoerd. „Pas daarna is bekend hoeveel het precies gaat kos ten. Dat zal dit jaar nog moeten blij ken", zegt voorlichter Angelique de Rijk. De voormalige stortplaats is verontreinigd met diverse zware me talen en kooldeeltjes, pak's. Die ver spreiden zich niet naar de omgeving, zodat er geen sprake is van actuele risico's voor de omwonenden. Er is geen direct gevaar voor de volksge zondheid, aldus de gemeentevoor- lichter. Voetbalvereniging WHS organiseert ook dit jaar weer smurfenvoetbal voor zowel jongens als meisjes die dit jaar vijf jaar worden of al zijn. Dit team traint één keer per week op sportpark "de Waaje". Een WHS- smurf maakt kennis met de voetbal sport door het deelnemen aan voet baltrainingen. De training is iedere woensdag van 18.15 uur tot 19 uur. Hieraan zijn geen kosten verbonden. Info is verkrijgbaar bij Wilko Elen- baas via telefoonnummer 654929. Stavenisse Het voorontwerp-bestemmingsplan voor de kom van Stavenisse wordt ter inzage gelegd. Het gaat om de eerste herziening waarin is opgeno men de voorgenomen bouw van het ouderencomplex in de nieuwbouw wijk Poststraat-Zuid en het vergro ten van de winkeloppervlakte van de supermarkt aan de Voorstraat. De eerste herziening van bestem mingsplan Kom ligt voor inspraak ter inzage bij de gemeente. Het gaat om het bouwen van een woonzorg complex van de Oud Gereformeerde Gemeente aan de Poststraat Zuid en het vergroten van het winkelopper vlak voor de supermarkt in de Voor straat. B. en w. hebben ingestemd met het voorontwerp-bestemmings plan. dat aan diverse overlegpartners is toegestuurd. Nieuw en gebruikt alle merken. Ook voor onderhoud en reparatie. Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. Stichting Actief Stavenisse organi seert op Koninginnedag een zes kamp en een oranjebal. Voor de zeskamp worden teams van mini maal 6 personen uitgenodigd om deel te nemen. Er zijn spelletjes die een beroep doen op kracht, cre ativiteit en denkvermogen. Een team verdient extra punten en maakt meer kans op de hoofdprijs als het zich verkleedt. Het thema hiervoor is 'Oranje en het konings huis'. De zeskamp begint om 14.30 uur op het havenplateau. Teams kunnen zich tot en met 26 april opgeven bij Martin Moer land, telefoonnummer 692934 of via e-mail m.moerland@zeeland- net.nl. Het oranjebal vindt 's avonds om half negen plaats in dorphuis De Stove. De prijsuitreiking van de zes kamp vindt plaats tijdens het bal. Donderdag, vrijdag en zaterdag Maandagdinsdag en woensdag I I I Kalkoenschnitzels500 gr. 4,50 Cordon Bleu.«i«geni«ten 250 gr. 2,45 Gebraden gehaktbal lemum»»* 4+1 GRATIS Haaskarbonade 1 6,50 Bij 500 gr. Shoarma, 4 broodjes saus GRATIS Magere Runderlappen 1 kg Hachee- of soepvlees 500 gr. Vetspek of spekblokjes 500 gr. Kip-Pilaf uit eigen keuken 500 gr. Slavinken 5 halen Runderrollade 100 gram 1,50 Kiprollade 100 gram 1,29 Zalmsalade 100 gram 1,29 ZU11 urt eigen keuken 150 gram 1,00 Beckers vleeskroketten 10 stuks 3,25 Wie wil ons team versterken? Slachthuis Slager is op zoek naar een LEERLING SLAGER Ben je tussen de 16 en 20 jaar, heb je interesse, solliciteer dan bij Slagerij Slager! V Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 8,50 3,75 I 2,50 3,75 1 4 BETALEN! I I I I I I I I Advertentie I.M. n Sint-Maartensdijk De Hervormde Gemeente Rehoboth houdt zondag om 19 uur een dienst met de naam 'Ga voor Go(u)d!'. Deze is geïnspireerd op de komende Olympische Spelen. Het gaat over de vraag hoe het zit met het leveren van prestaties, wat belangrijk is en wat iemand een winnaar maakt. Volgens de kerkgemeenschap maakt God geen onderscheid en staat voor Hem iedereen op het podium. Theatergroep Hillaria bracht de leerlingen van basisschool de Rie burch in oosterse sferen in gemeen schapscentrum Haestinge. Ze speel den het oosterse sprookje 'Het amulet' twee keer: 's ochtends voor de groepen 6, 7 en 8 en 's middags voor de kinderen van de groepen 3,4. en 5. De kinderen maakten kennis met Lee Lu Tsi, die diep in het woud woont en over wie vreemde geruch ten de ronde doen. Zo zou hij ouder zijn dan 200 jaar, en kunnen praten met dieren. Maar er wordt ook be weerd dat hij zijn bijzondere krach ten alleen heeft te danken aan een bijzonder amulet dat hij draagt. Als zijn amulet wordt gestolen door een oosterse reus begint een spannend verhaal. Lee Lu Tsi probeert na tuurlijk zijn amulet terug te krijgen. Daarbij is de hulp ingeroepen van kinderen uit de zaal. De Rieburcher- tjes twijfelden geen moment en pro beerden onverschrokken de reus te slim af te zijn. Theatergroep Hillaria had weinig tekst.veel muziek en prachtige de cors en kostuums bij het optreden. Het publiek is actief bij de voorstel ling betrokken en na afloop vertel den de beide acteurs de geheimen over het decor en de hulpstukken. Scherpenisse De leerlingen van de Groen van Prin- stererschool werken deze week rond het thema 'Mijn naaste en ik'. Groe pen 0 en 1 besteden aandacht aan 'Mijn zieke naaste'. Groep 2 werkt over 'Mijn naaste in vuur en vlam'. De groepen 3 en 4 werken over hun naaste in de zending. Bij groep 3 is dit de hulp door de MAF (vliegtui- genvervoer) en bij groep 4 de Bonisa- zending in China. 'Mijn naaste als adoptiekind' is het onderwerp van groep 5 en dat gaat over adoptiekin deren fdie de school sponsort via Woord en Daad. Groep 6 behandelt de rode kruishulp onder te titel 'Mijn naaste in nood'. Groep 7 werkt over 'Mijn naaste op zee' de reddings- maatschappij) en groep 8 werkt over 'Mijn naaste thuis- en daklozen' (werk van de stichting Ontmoeting). In alle groepen worden werkstukken gemaakt die te zien zijn op de kijk- avond op donderdag 10 april. De kin deren van groep 8 houden tijdens de avond die duurt van 19 uur tot 21 uur een verkoping en er is een actie voor onder meer de stichtingen Ontmoe ting en Woord en Daad. Poortvliet De Jenaplanschool houdt tot en met 18 april een kaartenverkoopactie aan familie en vrienden om geld in te zamelen voor medisch onderzoek bij dermatomiositis. Een leerling uit groep 5, Mariëtte van de Berge is een patiënt met deze zeldzame huid- en spierziekte. Om hiervan te kunnen genezen is veel aandacht en geld nodig voor onderzoek. Een deel van het geld wordt besteed aan het maken van bloemstukjes. Deze bloemstukjes worden geschonken aan iemand die een hart onder de riem kan gebruiken, bijvoorbeeld een zieke of een grootouder in het verzorgingstehuis. Basisschool de Eevliet houdt dins dag 22 april een inloopochtend. El ke ouder, opa of oma, oom of tante en iedereen die de school eens in bedrijf wil zien, kan tijdens deze in loopochtend vrij binnenlopen van 9 uur tot 11 uur. De bezoekers kunnen gewoon de klas inlopen om een les te zien. Ook is informatie verkrijgbaar over de school, de werkwijze, het zorgsys teem en de resultaten van het onder wijs. Het is slechts beperkt mogelijk om tijdens de lessen vragen te stel len. Dat kan eventueel wel in de pauze, of aan de directie. Voor infor matie vooraf of vragen achteraf kan telefonisch contact worden opgeno men met de heer Neelen via 617016. Sint-Philipsland De werkgroep Dorp in Anna Jaco- bapolder krijgt subsidie van de ge meente voor het uitvoeren van ver schillende activiteiten, maar hoe groot de eenmalige bijdrage wordt, is nog een verrassing. Vrouwenvereniging Tabitha hoopt DV 12 opril een verhoping t.b.v. ndullom te houden in het ver. Geb. Voorstraat 36 van 10.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 15.30 uur. Nieuwe en tweedehands- boehen, oliebollen, haarten, en nog veel meer, homt u zelf maar hijhen. Advertentie LM. Verkoping voor Adullam Vrouwenvereniging Tabitha houdt op 12 april een verkoping voor Adullam. Deze vindt plaats van 10 uur tot 15.30 uur in het verenigings gebouw aan de Voorstraat 36. tussen 12.30 uur en 13.30 uur is het pauze. Er worden onder andere bloemen en planten, bolussen, knabbelspek, ad vocaat, nieuwe en tweedehands boeken en oliebollen aangeboden. Nieuw Zout, een initiatief van de provincie Zeeland onder de noemer 'cultuur verbindt', organiseert vijf programma's in de gemeente Tho len. Na de officiële opening in Goes op 12 april, komt de fototentoon stelling cultuur, wereldbeeld en reli gie naar Tholen. Welke plaats en tijd, wordt nog nader bekend ge maakt. Dat geldt ook voor de beel dende kunst rond het thema 'Gelo ven in?' In de zomerperiode geeft Geert d'Hol lander een carilloncon cert in Sint-Maartensdijk of Tholen. Op 15 november is er in de Grote Kerk in Tholen een concert. Daan Manneke en Margreeth de Jong voeren het programma Studium Ge nerale uit. Op 12 december is in de Grote Kerk in Tholen een concert te horen van Studium Chorale met re naissancemuziek van de in Tholen geboren Dankerts. Met Nieuw Zout wil het provincie bestuur de rol van de religie duide lijk maken; 2008 is ook het jaar van het religieus erfgoed. Ook de her denking van 400 jaar Nadere Refor matie past in dit thema. Een bijzon der onderdeel is Zeven eeuwen muziek in Zeeland. Andere activitei ten leggen een relatie met de Four Freedoms Awards (de Roosevelt-on- derscheidingen in mei) en 400 jaar telescopic. Cultuur, wereldbeeld, re ligie, staat centraal bij Nieuw Zout, die van april tot en met december activiteiten organiseert. Niet tot ie ders tevredenheid, want de SP-sta- tenfractie zet vraagtekens bij de ma nifestatie, die met heel veel provinciale subsidie tot stand komt. Diederik Buijs probeert het record kledingestafette te doorbreken op het schoolplein van de Rehobothschool. Juf Nicolien de Vos houdt de stand bij. De verkoping voor de gehandicaptenzorg van de stichting Adullam heeft zaterdag in Stavenisse 6900 opgeleverd. Dat is minder dan vorig jaar toen ongeveer 8000 euro werd opgehaald, maar de werkgroep is niettemin weer tevreden met het resultaat. Het was minder druk in en om de Rehobotschool aan de Pilootweg. Het leek ook wat rustiger. Dat kwam echter ook omdat de kramen en de ac tiviteiten meer verspreid waren dan voor heen. Dit keer stonden er meer kramen bui ten op het schoolplein. Dat was ook ingegeven door het feit dat de gemeenschapsruimte ont zien moest worden omdat daar nieuwe vloer bedekking is gelegd. De ruimte was nu inge richt als zaaltje om de dia's te kunnen bekijken van de activiteiten van de stichting. Bezoekers konden er ook koffie drinken. Er was een groot aanbod aan artikelen, zoals hoeden, boeken, kaarten, cadeau-artikelen, kaas, hobby-artikelen, planten, groente, tuin- artikelen en zelfgemaakte taarten. Voor de kinderen was er binnen en buiten wat te doen. In een van de lokalen konden ze sjoelen en pijltjes gooien en buiten was een circuit gemaakt voor kinderspelen. Dat was nieuw. Juffrouwen Marieke de Bruijn en Nicolien de Vos begeleidden de spelletjes. Er was een kis- tenracc, een kledingestafette, een waterrace en spijkerbroek hangen. Nieuw als ook de beenmode van de familie Jansen en de ver koop van oude spulletjes van de familie A. Jansen. I Predikbeurten Zondag 6 april THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Wassinkmaat, Hoevela ken. 18.30 u. ds. Scheurwater, Oud-Vos semeer. HERSTELD HERV. GEMEENTE 9 u. kand. Donselaar, Oosterland. 15.30 u. ds. Verheul, Woudenberg. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. Van der Zee, Sleeuwijk. GEREF. KERK 10 u. ds. Van der Griend, Krabben- dijke. 17 u. ds. Broere. CHR. GEREF. KERK 10 u. ds. Tanis. 18.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. geen opgave. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Van den Berk (H.A.). VRIJZ. GEL. GEM. N.P.B. 10.30 u. ds. De Graaf, Waalwijk. R.K.-KERK zo 11 u. woord- gebed- en commu nieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Janse, Middelburg. 18.30 u. ds. Van der Pol (jeugd dienst). GEREF. KERK 10 u. mevr. Koppenaal-van Putten. Stellendam. CHR. GEREF. KERK 10 u. ds. Den Boer. 15.30 u. ds. Tanis, Werkendam. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. onbekend. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Prins, Ederveen. HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 u. ds. Hoek. 16 u. ds. Gielen, Poortvliet. GEREF. GEM. 9.30 en 18 u. leesdienst. 14.30 u. ds. De Jongste. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Zeedijk (H.D.). 18 u. ds. Boon, Krabbendijke. OUD GEREF. GEM. 9.30 en 18 u. ds. Gerritsen. 14 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Joppe. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. ds. Reehorst. 19 u. evang. Den Breejen, Bergsen- hoek. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30u. leesdienst. wo 9/4 19.30 u. ds. Gerritsen. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Van Kooten. 14.30 u. ds. Kwint, Sir Jansland. GEREF. GEM. (Maartenskerk, St.- Maartensdijk) do 3/4 19.30 u. ds. Pater, Opheus- den. 11 en 18.30 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. do 3/4 19.30 u. ds. Van der Sleen. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Gielen. GEREF. KERK 10 u. ds. Broere. 14.30 u. ds. Kant. Ouddorp. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Den Boer. 17 u. ds. De Jong, Nieuw Beijer- land. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. IN NED. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. di 8/4 19.30 u. dhr. Zwartbol, We- kerom. OUD GEREF. GEM. IN NED. (B.V.) 10 en 18 u. ds. Van der Meer. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Van de Beukei, Kapelle- Biezelinge. Het programma van Uit op Tholen is gewijzigd voor 26 april. Voor die dag stond een optreden van Seth Gaaikema gepland, maar die is van wege een klein ongeval verhinderd. Hij komt later in het seizoen alsnog een voorstelling geven. De Zeeuws-Vlaamse volksmuziek groep Ambras, die in januari ook de voorstelling moest afgelasten we gens gezondheidsredenen, treedt op 25 april op in Meulvliet in Tholen. Deze voorstelling begint om 20.15 uur. De jaarlijkse huis-aan-huiscollecte ten bate van Woord Daad. die van 17 tot en met 22 maart werd gehou den, heeft het volgende opgebracht: Stavenisse 456,10 euro, Sint-Maar tensdijk 792,55 euro, Scherpenisse 618,47 euro. Poortvliet 460,60 eu ro, Tholen 1750,42 euro. Het geld is bestemd voor het project Moeder en kindzorg in Haïti, waarbij de armste en meest hulpbehoevende moeders en kinderen de nodige me dische zorg ontvangen. De totale opbrengst van de collecte voor dit project wordt verdriedubbeld door subsidie. Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. TANDHEELKUNDIGE HULP 0900-82637456. APOTHEEK THOLEN Vliethof8, za 11-12 u. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11.30-12 u.. Poort vliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: Maatschap Steen bergen: tel. 604969. Sifra: 604664. Dé Provinciale Kraamzorg, tel. 0113-224000. Bcvallingenlijn tel. 0113-224022 (24 u. p.dag). Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst HOOGWATERSTANDEN Donderdag 3 t/m vrijdag 11 april, donderdag 3 2.15-14.42 vrijdag 4 3.05 -15.32 zaterdag 5 3.45 -16.10 zondag 6 4.25 -16.49 maandag 7 5.05 - 17.30 dinsdag 8 5.45 -18.12 woensdag 9 6.25 -18.55 donderdag 10 7.07 - 19.39 vrijdag 11 7.52 - 20.25 zo 6/4 5.56 NM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Agenda THOLEN 3 apr. Dia's Trans-Siberië express, Chr. ouderenver.. Wingerd, 14.30 u. 3 apr. Lentemarkt, basisschool Ter Tolne, 18 u. 11 apr. Algemene jaarvergadering. Wereldwinkel, Kerkstraat 28, 20 u. 12 apr. Koor- en samenzangavond, Mission Music Concerten,Herv. kerk, 19.30 u. 17 apr. Borstvoeding, info.bijeen- komst, borstvoedingsorg. LLL, Stoofstr. 8, 20 u. 25 apr. Ambras, Zws-Vlaamse volksmuziek. Uit op Tholen. Meul vliet, 20.15 u. 26 apr. Natte Kernenslag. zeskamp Joth, zwembad de Spetter, 10 u. SINT-ANNALAND 17 apr. Jaaruitvoering Schorrekoor, muziekavond. Havenzicht, 19.30 u. 18 apr. Jaaruitvoering Schorrekoor, muziekavond. Havenzicht, 19.30 u. SINT-MAARTENSDIJK 4 apr. Roparun discoparty, dj-mu- ziek, Runningteam Tholen, Haes tinge, 20 u. 12 apr. Rommelmarkt, Herv. Ge meente Rehoboth, loods Wouthoek- weg 5, 10 u. 18 apr. Musical I love Mama Mia, Haestinge, 19.30 u. 26 apr. Streetshowteam, automee ting/open autoshow, Pluimpotweg, 18.30 u. SINT-PHILIPSLAND 9 apr. Kinderbingo, werkgr. Dorp AJP, Dorpsh. Anna Jacobapolder, 13.30 u. 12 apr. Verkoping Adullam, vrou wenver. Tabitha, verenig.geb. Voor straat, 10 u. BERGEN OP ZOOM t/m 13 apr. Tentoonst. Nico Vis- scher, pol. spotprenten. Markiezen hof, 11 u. t/m 15 jun. Tentoonts. A la carte, landmetersfam. Adan, Markiezen hof, 11 u. 3 apr. Volmaakt geluk, toneel met Renée Soutendijk e.a., de Maagd, 20.15 u. 4 apr. Gerard v. Maasakkers en de Vaste mannen, concert, de Maagd, 20.15 u. 4 apr. Bluesroute, live blues in ca fe's in het centrum, 21 u. 4 apr. Trijntje Oosterhuis, concert, de Stoelemat, 20.15 u. 5 apr. Ashton Brothers, theatershow, de Maagd, 20.15 u. 5 en 6 apr. Museumweekend, thema kunst v. de waarheid, Markiezen hof, 11 u. 6 apr. Koopzondag, thema kunst in de stad. Markiezenhof, 11 u. 6 apr. Poppentheater Tierelijn, fami lievoorstelling. de Maagd, 14.30 u. 6 apr. Boekenmarkt, logegebouw Vrij metselarij, Engelsestr. 30,13.30 u. 6 apr. Bezoek vogelkijkhut, excur sie IVN, bezoekerscentr. Kraaijen- berg, 9.30 u. 9 apr. Barbiance poppentheater, 3 voorstellingen. Markiezenhof, 14, 15 en 16 u. 9 apr. Sjaak Bral, cabaret, de Maagd, 20.15 u. +film+++film+++film+++film+ CINEM'ACTUEEL: 10.000 BC - do 20 u., vren za 18.45 en 21.15 u„ zo 18.45 en 21 u, ma, di en wo 20 u. Alibi -vr 21.15 u., za 18.45 u., zo 21 u„ di en wo 20 u. Alvin and the chipmunks (Nederlandstalig) - za, zoen wo 13.45 u. Bin Jip - zo 19 u„ ma 20.30 u. De Spiderwick kronie ken (Nederlandstalig) -za, zo en wo 13.45 en 16 u. Horton hears a who! (Nederlandstalig) - vr 18.45 u., za, zo en wo 13.45 en 16 u. Khadak - ma 20.30 u. Nadine - zo 19 u., di 20.30 u. Samson en Gert. Hotel op stelten - za 13.45 en 16 u„ zo 13.45 u„ wo 13.45 en 16 u. Verrassingsvoorpremière - do 20.30 u. Step up 2 - vr 18.45 u., za 18.45 en 21.15 u., zo 16 en 18.45 u., ma 20 u., wo 20 u. The kite runner - do 20 u., vr, za en zo 20.45 u. Zomer hitte - do 20 u., vr 18.45 en 21.15 u., za 16, 18.45 en 21.15 u., zo 16, 18.45 en 21 u., ma en di 20 u„ wo 16 en 20 u. I

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2008 | | pagina 2