0 Sint-Philipslander belandt in kanaal I Plaatselijk nieuws 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 21 februari 2008 Serre kleiner 4 CENT KORTING op benzine Chiel van der Linde Kunstwerk Voorerf Leen Hage wint klaverjassen M Nieuwe ouderling Loos alarm Tijdelijke wegafsluiting Open ochtend De Pluus Open ochtend De Ark Sprookjesweek in tentoonstelling Bouw 21 huizen Vroonstede Kandidaten diaken Noodgebouwen Zangavond in de Bethelkerk Helpende Handen Start voorverkoop fanfare Accelerando Geslacht in eigen slagerij GESLOTEN! Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Andere gevel Seniorenhuizen Tjalk Huizen Bos gesloopt Baggeren Oosterschelde Depots buitendijks Predikant blijft Verkoping Sola Gratia Vernieuwen dak Uitbreiden loods Aanbouw BBA-stalling Lezing diabetes Jeugddienst Rehoboth Vernieuwen chalet Gouden Regenlaan Papierwagen laat verstek gaan Agenda Tholen De welstandscommissie wil dat J. Geilings een kleinere serre bouwt achter dc woning aan de Binnenka mer. Maandagochtend sprak de commissie uitvoerig over het plan van Geiling die het kwam toelichten. De commissie vond de vorm van de serre onvoldoende passen bij de wo ning. Volgens voorzitter M. Onrust heeft dat met de grootte van de serre te maken. Onrust zei dat de serre in het plan van Geilings een wedstrijd speelt met het huis, vooral aan de zijgevel. Geilings bracht daar te genin dat de serre vanaf de straat he lemaal niet te zien is, maar Onrust vond dat dit geen argument was. „Wij kijken naar het bouwwerk op zich." Naast de woning is een liets/voetgangerspad gelegen. Geilings zei geen aanbouw te wil len, maar een serre die echt in de tuin ligt. Onrust stelde voor een gemetselde muurtje te bouwen aan de achtergevel om de serre als het ware op te sluiten. Maar ook om er meer glas in aan te brengen. Op die manier wilde de voorzitter meer een relatie met de woning creëren. Een alternatief was ook om de serre ten opzichte van de woning iets te rug te laten vallen. Op die manier is er meer verschil met het huis. Dat betekent wel dat de serre kleiner wordt. Het zou niet meer dan 30 centimeter hoeven te verspringen. Geilings kon zich daar wel in vin den, maar dat houdt wel in dat de lichtkoepel op het dak verschuift omdat die boven het glazen gedeelte hoort. Profiteer van dit voordeel! Natuurlijk krijgt u ook bij iedere tankbeurt GRATIS zegels at airmiles. Heeft u vragen van technische aard, stel ze gerust. We zijn u graag van dienst. Advertentie I.M. Voormalig PvdA-fractievoorzitter en FNV-bestuurder M.A.J. van der Lin de is voorgedragen voor de cliënten raad van de afdeling werk en inko men van de gemeente. Hij volgt J. van Akkeren op, oud-PvdA-afde- lingsvoorzitter en FNV-bestuurder. De gemeenteraad moet formeel de benoeming bekrachtigen. Het gaat om een periode van drie jaar tot 1 november 2010, want Van Akkeren is 1 november vorig jaar al gestopt. Mevr. A.M.M. Kwaak en de heren W. Lindhout en R. Berm woren voor een tweede termijn van drie jaar her benoemd tot 1 januari 2011. De cliëntenraad adviseert b. en w. over o.a. bijstandszaken en sociale rege lingen voor inwoners met een mini mum inkomen. Aan het Voorerf in de nieuwbouw wijk Stadszicht komt een kunstwerk. Om tot plaatsing te kunnen over gaan. moet het bestemmingsplan ge wijzigd worden. B. en w. willen hier graag aan meewerken en hebben een vrijstellingsprocedure opgestart. Leen Hage is met 5529 punten de winnaar van de klaverjaswedstrijd die donderdag bij club Stad Tholen plaatsvond. Hij maakt hiermee een sprong van de vijfde naar de eerste stek en verwijst de kampioen van de voorgaande keer. Jan van de Spek, met 5080 punten naar de tweede plaats. 3. Rinus Moeiliker 4984 p; 4. Herman Oldenburg 4961 p: 5. Henk Snepvangers 4895 punten. Oud-Vossemeer G. Goedegebuure (Bartelmeetweg) is door de leden van de Hervormde Gemeente gekozen tot nieuwe ou derling. Hij heeft zijn benoeming in middels aangenomen. De brandweer van Tholen rukte za terdagmorgen voor niks uit. In de Vossenkuil ging rond half tien het automatische brandalarm of, maar onderzoek leerde dat er niets aan de hand was. In het dorpshuis, waar ge werkt werd aan het decor voor de Rederijkerskamer Eendracht, stelde een dichtslaande deur het alarm in werking. De voorgaande weken kreeg de brandweer soortgelijke loze meldingen in Sint-Annaland en Poortvliet. De Molendijk is vanaf maandag 25 februari tijdelijk afgesloten voor verkeer. Het gaat om het gedeelte tussen de Mareweg en Zoetendijk. De wegafsluiting duurt ongeveer vijf weken. De reden is het aanleggen van een nieuwe duiker onderdoor de dijk. Peuterspeelzaal De Pluus houdt op zaterdag 1 maart een inloopochtend in de Vossenkuil. Deze ochtend is bedoeld voor ouders met peuters in de leeftijd vanaf 1,5 jaar. De ochtend duurt van 10 tot 11 uur. De leidsters geven informatie en zijn aanwezig om vragen te beantwoor den. Voor ieder kind komt een keer het moment dat ze naar de basisschool moeten. Voor zowel ouders als kin deren een spannend moment. U bent vast wel eens benieuwd naar wat uw kind te wachten staat zodra deze stap gemaakt moet worden. Daarom organiseert protestants-christelijke basisschool De Ark op donderdag 28 februari van 8.30 uur tot 10.30 uur een open ochtend in de groepen 1 en 2. U kunt dan een stukje van het da gelijkse programma van De Ark meemaken. De kinderen laten zien wat ze doen, leren en maken. Tevens is er gelegenheid om vragen te stel len en staat de koffie klaar. Jonge kinderen kunnen tijdens het bezoek bij de aanwezige crèche terecht. Be langstellenden kunnen geheel vrij blijvend met hun peuter de open ochtend bezoeken. Uw kind mag de ze ochtend gewoon met de groep meedraaien. Die Heenetrechtschool heeft deze week het thema sprookjesland. Het resultaat is maandag 25 februari van 18.30 uur tot 20.00 uur te bekijken in een tentoonstelling op de school. De leerlingen hebben begin deze week het project geopend door in het dorp sprookjespostbodes te zoe ken. De onder meer als heks en de gelaarsde kat verklede postbodes deelden letters uit die samen een zin vormden. Na gepuzzel van de groep 8 leerlingen kwam de uitkomst: "Vandaag begint het project Die Heenetrechtschool in sprookjes land." Tot en met vrijdag kunnen de kinde ren alleen het schoolplein op met hun eigen sprookjespaspoort, dat ie dere dag voorzien wordt van een sticker. Sint-Annaland Kleinbouw Techniek uit Sint-Phi- lipsland heeft van Marsaki/Castria Wonen opdracht gekregen om 21 huizen te bouwen in de nieuwbouw wijk Vroonstede. Het gaat om 16 starterswoningen in de koopsector en 5 seniorenwoningen in de huur sector. De koophuizen (o.a. twee-on- der-één-kap) komen aan het Smal- schip, de huurwoningen aan Tjalk. De gemeente hanteert voor Castria een lagere grondprijs. Gezien de grote belangstelling voor ouderen huisvesting wil Castria ook in de volgende fase van Vroonstede (naast de begraafplaats en het hertenkamp) huizen voor senioren bouwen. De gemeenteraad heeft onlangs de herziene grondexploitatieberekening vastgesteld. Voor de vrije sector moet 198 euro per m2 betaald wor den. Bij enkele kavels wordt er een stuk sloot meeverkocht en daarvoor geldt de helft van deze prijs. Voor sociale huur zoals Castria rekent de gemeente een lagere prijs van 150 euro per m2. Dit alles exclusief 19% btw. De gemeente zegt marktconfor me prijzen te hanteren met regelma tige verhogingen om de kostenstij gingen bij de aanleg van straten en riolering op te kunnen vangen. Ove rigens liggen de winstprognoses van de gemeente voor Vroonstede tussen de 4,6 en 5,7 miljoen euro. Tussen tijds is daarvan al 1 miljoen euro be stemd voor bouw van een nieuw dorpshuis met gymzaal in Sint- Maartensdijk (Haestinge). De kerkenraad van de Hervormde Gemeente heeft aan de hand van suggesties van de leden L. Hofland en C.J. Vroegop kandidaat gesteld voor de vacature van diaken die is ontstaan door de benoeming van diaken J.G. Kats tot ouderling. Na de avonddienst op biddag kunnen de leden hun stem uitbrengen op Hof land of Vroegop. Aan de Koelhuisweg 5 mogen tijde lijk drie noodgebouwen worden ge plaatst. B. en w. hebben hiervoor vrijstelling van het bestemmingsplan verleend. Maandag 25 februari wordt er voor de zending oud papier opge haald. Advertentie LM. Op zaterdag 1 maart organiseert de activiteitencommissie van de Her steld Hervormde Gemeente een zangavond in de Bethelkerk. De avond begint om 19.30 uur. Mede werking wordt verleend door jeugd koor Sjaloom te Tholen onder lei ding van Martijn Bakker en organist René Polderman. Ook de christelijke gemengde zangvereniging Crescen do uit Tholen onder leiding van Paul Heijboer en organist Eric Quist treedt op. De samenzang wordt be geleid door Lené de Graaf. De alge hele leiding is in handen van ds. P.C. Hoek. Naast koorzang is er ook veel samenzang. Er zal een collecte ge houden worden ten behoeve van het bouwfonds. De School met de Bijbel heeft een projectavond gehouden voor fami lieleden en kennissen. Het resultaat van het project Helpende Handen werd aan hen gepresenteerd. De inhoud van de dokterstas is voor de kinderen van groep 0 tot en met 4 geen geheim meer. Ze heb ben onder meer de stethoscoop, de lamp. de injectienaald en de tas zelf nauwkeurig nagemaakt. Ook was er een heuse apotheek met een dokterspraktijk gemaakt in de speelhoeken. Zo is ieder kind in de afgelopen weken weieens dokter, patiënt of apotheker geweest. De kinderen hebben ook onderzoek naar zichzelf gedaan via de groei- boekjes van het consultatiebureau. De grotere leerlingen hebben ge leerd om lengte en gewicht in een grafiek weer te geven en er is het gemiddelde van de hele groep bere kend. In groep 4 was een kraamaf- deling ingericht. Groep 5/6a hield zich met daklozen bezig. In maquettes was te zien hoe mensen soms onder een brug de nacht moeten doorbrengen en hoe ze opgevangen kunnen worden door het Leger des Heils of Stichting Ont moeting. Tijdens de kijkavond was er soep waarvan de opbrengst naar deze twee goede doelen ging. Groep 5/6b werkte over mensen met een handicap. De leerlingen hadden één van de volgende onderwerpen gekozen om zich meer in te verdie pen: doof zijn, blind zijn, niet kun nen lopen en mensen met een gees telijke handicap. Er waren leuke activiteiten bedacht om ook wat centjes op te halen voor het goede doel. Zo was er een rolstoelenrace, waarbij een parcours moest worden afgelegd binnen zo kort mogelijke tijd. Verder konden belangstellen den in de klas een ogentest laten doen. Groep 7 besteedde aandacht aan het ziekenhuis. De leerlingen heb ben veel geleerd over de verple ging van vroeger, zowel in de tijd van de Bijbel als in onze vader landse geschiedenis. Groep 8 had het onderwerp Artsen zonder gren zen. De leerlingen hebben een ten toonstelling gemaAt>an het werk van deze hulpverleners. Daarnaast voerden de kinderen van groep 8 een toneelstuk op over oorlog die uitbreekt in een Afrikaans dorp. De spelers verpleegden de 'gewon den' die vielen en brachten hier mee hun EHBO-lessen in de prak tijk. Ook de opbrengst van het toneelstuk ging naar het goede doel, ditmaal Artsen zonder gren zen. De koninklijke fanfare Accelerando houdt op vrijdag 28 maart haar jaar uitvoering met de titel 'Willkom- men Bienvenue Welkom' in de Wel- levaete. Na een onderbreking van twee jaar pakt de vereniging de draad weer op. 'Willkommen Bien venue Welkom' is de titelsong van de musical Cabaret en één van de muziekwerken die op het program- Donderdag, vrijdag en zaterdag Maandag en dinsdag I Varkenshaas spies 250 gr. 3,25 Malse biefstuk 250 gr. 3,95 Malse bieflappen Verse varkenslever 500 gr. 6,00 500 gr. 1,80 Hamlappen 1 kg Magere speklappen 1 kg Gekruide speklappen 500 gr. Hachee- of soepvlees 500 gr. Bij 500 gr. shoarmavlees, 4 broodjes saus GRATIS Gegrilde fricandeau 100 gram 1,39 Rundertong 100 gram 1,39 Snijworst 100 gram 0,99 Ham-preisalade 100 gram 0,99 Leverworst uil eigen keuken 200 gram 1,20 6,00 - 4,50 1 2,50 2,50 Hamburgers 5 halen 4 BETALEN! Dinsdag a.s. zijn wij geopend tot 17.00 uur Woensdag a.s. i.v.m. biddag Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. ma staat. Kaarten zijn vanaf maandag 3 maart te koop bij boekhandel He ijboer aan de Ring. Het jaarconcert brengt instrumente le muziek van fanfare, slagwerk groep en samenspeelgroep. De vo cale bijdrage wordt geleverd door de Setallandse Janine Vroegop- Pleune. Danstheater DhanZa uit Zundert en Tubakwartet Tubis uit Wouw maken hun debuut in Sint- Annaland. Er is gekozen voor een repertoire van onder meer bekende film- en musicalmelodieën, zoals het eerder genoemde 'Cabaret' en muziek uit de films 'Robin Hood' en 'Last of the Mohicans'. Aan de Oude Zeedijk 10 gaat J.S. van der Spek de gevel van zijn gara ge wijzigen. Er komt een pui in met kozijnen en ramen van hout. De pui wordt verder ingevuld met trespa in de kleur donkergroen. En in de Bie- rensstraat 45 heeft E. de Groot de maat van zijn dakkapellen aange past. Ze worden nu maximaal 150 centimeter hoog. Maandagochtend kreeg de welstandscommissie het plan weer onder ogen, maar dat was in feite niet meer nodig omdat het nu vergunningsvrij was. De dakka pellen worden wel breed, maar ko men in het zijvlak van de woning waardoor ze niet opvallen. Aan het achtererf van de vijf senio renwoningen aan Tjalk nummer l, 3, 5, 7 en 9 komt een open raster wat de bewoners zelf kunnen invul len met een deur, gaas of houten pa nelen. Daarmee komt Marsaki (die de huizen bouwt) tegemoet aan de wens van de welstandscommissie die vond dat er in het plan al wat opgenomen moet worden om de scheiding met de openbare ruimte vorm te geven. Volgens de commis sie is dat nodig om te voorkomen dat er te veel afwijkende afscheidin gen komen. Stavenisse Castria Wonen sloopt nog voor de zomervakantie vier oudere wonin gen in het Bos. Drie zijn er al leeg en met de bewoner van de laatste is overeenstemming bereikt over ver huizing. Op de vrijkomende plaats gaat Castria geen nieuwe huizen bouwen. Rijkswaterstaat gaat met een sleep hopperzuiger baggeren in de Witte Tonnen Vlije en het Brabantsche Vaarwater, in het kader van onder houdswerk aan de vaargeul. Naar verwachting wordt 450.000 kubieke meter baggerspecie naar bovenge haald, die grotendeels wordt afge voerd naar noodstortlocaties bij Go- rishoek en Kattendijke. Ongeveer 15.000 kuub wordt waarschijnlijk gebruikt voor het met zand aanvul len van de vlakbij gelegen Galge plaat (een proefproject). Omdat er gewerkt wordt in het Natura-2000 gebied de Oosterschelde, is bij de provincie een natuurbeschermings vergunning gevraagd. Die procedu re loopt nog, maar de provincie heeft al ^astgesteld dat het baggeren past binnen het provinciale beleid en niet strijdig is met de instand houdingsdoelstellingen, algemene doelen en kernopgaven voor de Oosterschelde. Het projectbureau zeeweringen gaat twee buitendijkse depots aanleggen in het kader van de versterking van de dijken van de Margaretha- en de Oud-Kempenshofstedepolder. Voor de depots is een vergunning vereist op grond van de natuurbescher mingswet en die procedure loopt in middels bij de provincie. Ds. Gerritsen heeft bedankt voor het beroep dat de Oud Gereformeerde Gemeente van Barneveld op hem had uitgebracht. Sint-Maartensdijk De vrouwenvereniging Sola Gratia hoopt dinsdagmiddag haar kfisten leeg te verkopen met korting. Ook Corry Besseling is met stoffen aan wezig op deze verkoping. Belang stellenden zijn tussen half twee en half vier welkom in gebouw Cal- vijn. Aan de Lange Kruisweg 1 kan M.C. Don het dak van zijn woning ver nieuwen. Het gaat om het vernieu wen van het hele dak met nieuwe dakpannen, baksteen en kunststof boeidelen. De welstandscommissie had er maandagochtend geen moeite mee. Straalbedrijf Geuze kan aan Nijver- heidsweg 15 zijn loods uitbreiden. Het gaat om ongeveer 11,5 meter bij 50 meter. De wand wordt ge maakt van zogeheten sandwichpa nelen en krijgt een donkergroene kleur. De wand wordt brandwerend. De welstandscommissie kon zich maandagochtend vinden in het plan. De welstandscommissie ging maan dagochtend akkoord met het aange paste plan van Profile Tyre Center Rinus Roon voor de uitbreiding van de voormalige busstalling van de BBA aan de Nijverheidsweg. Het plan voorziet onder meer in een ma gazijn, receptie, kantoor en kantine. De aanbouw met luifel wordt iets naar voren geplaatst. Ook wordt de raampartij op de hoek doorgezet en krijgt een aantal wanden een hori zontale uitstraling. De uitbreiding wordt ongeveer twaalf bij twintig meter groot. De afdeling Tholen van de Diabetes Vereniging Nederland organiseert op maandag 25 februari een lezing over hart- en vaatziektes bij mensen met diabetes. Deze bijeenkomst vindt plaats in Haestinge aan de Sportlaan 2 en begint om 19.30 uur. De spreker voor deze avond is dr. Dc Clerq. Zij is cardiologe in zie kenhuis Lievensberg in Bergen op Zoom. Na de pauze is er gelegen heid tot het stellen van vragen aan dr. De Clerq. Zondagavond 2 maart is er om 19.00 uur een jeugddienst in de Hervormde Gemeente Rehoboth aan de Westvest 2. Het thema van deze dienst is 'niet mijn wil, maar Uw wil'. Bij de dienst wordt nage dacht over hoe we kunnen leven naar Gods wil en hoe je de leiding van God in je leven merkt of er vaart. De voorganger is dominee P. de Graaf uit Zevenbergen. De cate chisanten verlenen hun medewer king en een combo zorgt voor de muzikale begeleiding. Op camping Gorishoek kan K.W.H. Kloosterman zijn recreatiewoning vervangen. Er komt een kunststof exemplaar voor in de plaats. De welstandscommissie had er maan dagochtend geen moeite mee. Gouden Regenlaan en Zeepaard zijn twee nieuwe straatnamen in het dorp. B. en w. hebben besloten om het verlengde van de Maluslaan ook die naam te geven. De nieuwe zijstraat van de Maluslaan wordt Gouden Regenlaan gedoopt. De doodlopende zijstraat van de Mo lenweg zal Zeepaard worden ge noemd. Poortvliet Tevergeefs wachtten de mensen van voetbalclub SPS maandag avond op de vrachtwagen om oud papier op te halen in het dorp. Maar die kwam niet opdagen. ,,De volgende morgen kregen we een telefoontje. Met excuses, maar door een mis verstand was de auto niet naar Poortvliet gekomen. Daar schieten wij echter niks mee op", zegt woordvoerder Hans van Dijke van SPS. De club haalt maandelijks oud papier op en daarvoor is in principe alles geregeld. Dinsdagavond is het papier dat nog langs de straat stond, alsnog opge haald. ZIE VERDER PAGINA 15 Een bergingswerker is onderweg om de auto uit het kanaalwater te lichten. Een 23-jarige automobilist uit Sint-Philips- land is dinsdagmiddag omstreeks drie uur in het water beland. Hij reed vanuit Tholen over de Oesterdam en raakte bij een inhaal manoeuvre vermoedelijk de macht over het stuur kwijt. Zijn zwarte volkswagen Golf ein digde in het Schelde-Rijnkanaal op de grens van de gemeente Tholen en de gemeente Rei- merswaal. Het voertuig is als verloren te beschouwen. De man kwam er met slechts een paar schaafwon den vanaf. „Hij heeft twintigduizend engeltjes boven zijn hoofd, zo'n geluk heeft hij gehad", meende brigadier Cees van der Wielen van de politie Tholen. De Sint-Philipslander is door de duikploeg van de Thoolse brandweer uit zijn auto bevrijd en ter controle naar het ziekenhuis overgebracht. Garage van Hoek uit Rilland heeft het voer tuig uit het water gelicht. De politie heeft vooralsnog geen getuigen van het ongeval kunnen vinden. Van de bestuurder die vermoedelijk werd gepasseerd door de Sint-Philipslander is geen enkel spoor. „Die is waarschijnlijk gewoon doorgereden en moet hebben gedacht: „Eigen schuld, dikke bult", aldus de politie. Zondag 24 en woensdag 27 februari (biddag) THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. kand. Van 't Hof, St.-Anna- land. 18.30 u. ds. Van den Berg. Nieuw- Lekkerland. wo 9.30 u. ds. Meijer, Yerseke. 19 u. ds. Van de Akker, Nieuwerkerk a/d IJssel. HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 u. leesdienst. 18.30 u. ds. H. Verheul, Woudenberg, wo 9.30 u. ds. J.W. van Esterik, Goedereede. 19 u. ds. J.G. van Tilburg, Waddinx- veen. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. drs. Hendriks, Zoeterwoude. wo 19 u. ds. Balk (in de Ichthus- kerk). GEREF. KERK 10 u. ds. Broere. wo 10 u. ds. Broere. 19 u. ds. Balk (gezamenlijke dienst Herv. Gem. Immanuel). CHR. GEREF. KERK 10 u. leesdienst. 18.30 u. ds. den Boer. wo 10 en 18.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. wo 10 en 19 u. ds. De Jongste. 14.30 u. ds. Van der Heiden. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Grabijn (gezinsdienst). R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18.30 u.ds. Scheurwater. wo 10 u. ds. Scheurwater. 19.30 u. gezamenlijke dienst Ger. Kerk, ds. Scheurwater. GEREF. KERK 10 u. da. De Jong, Rotterdam. CHR. GEREF. KERK 10 en 15.30 u. ds. Den Boer. wo 10 u. ds. Visser. Barendrecht. 18.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. wo 9.30 en 19 u. leesdienst. 14 u. ds. Van Voorden (H.D.). R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. kand. Kooij. Barendrecht. 18 u. ds. Van Meijeren, Dirksland. wo 10 u. ds. Versluis (kinderdienst). 19 u. ds. Versluis. HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 u. ds. Hoek. 16 u. ds. Van Oorschot, Stellendam, wo 10 u. ds. Hoek. 19 u. ds. Van Esterik, Goedereede. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18.30u. leesdienst. wo 9.30 en 18.30 u. ds. Van der Hei den. 14.30 u. ds. De Jongste. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. wo 9.45 en 14.15 u. leesdienst. 19 u. ds. Van Voorden (H.D.). STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. kand. Lugthart, Dirksland 18 u. ds. Heikoop, Nieuwegein. wo 10 u. ds. Van Bennekom, Som- melsdijk. 19 u. ds. Zeedijk. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. wo 9.30 en 14.30 u. leesdienst. 19 u. ds. Gerritsen (H.D.). SINT-MAARTENSDIJK HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Joppe. wo 9.30 en 14.30 u. ds. Joppe. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. ds. Van der Ploeg, Bruinisse. 19 u. ds. Van Laar. Rotterdam, wo 19 u. ds. Catsburg, Stad aan 't Haringvliet. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. wo 27/2 9.30 u. ds. Van Prooijen, Hendrik-Ido-Ambacht. 14.30 en 18.30u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. wo 9.30 u. leesdienst. 18.30 u. ds. Mallan (bevest. ambts dragers). SCHF.RPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Van Kooten. wo 9.30 en 19 u. ds. Van Kooten. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Schot, Nun- speet. 14 u. leesdienst. wo 9.30 u. ds. Gunst, Nieuwerkerk (bev. ambtsdragers). 14 en 18.30 u. ds. Van Boven, De Valk-Wekerom. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. wo 9.30 en 19 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 u. ds. Van Wijk, Herkingen. 18 u. ds. Gielen. wo 10 en 19 u. ds. Gielen. GEREF. KERK 10 u. dr. Den Hartogh, Krimpen a/d IJssel. 14.30 u. ds. Broere. wo ds. Bijman, Arnemuiden. 19 u. ds. Broere. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. stud. Boeder. 14.30 u. leesdienst. wo 10, 14.30 en 18.30 u. ds. Tuin- nier. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Burger, Waddinveen. 17 u. ds. Doorneweerd, Den Bom mel. wo 9.30 ds. Den Boer. 19 u. ds. Breure. Bruchem-Katwijk. GEREF. GEM. 9.30 u. leesdienst. 15 u. ds. Schot, Nunspeet. wo 9.30 en 18.30 u. ds. Schipper, Dirksland. OUD GEREF. GEM. IN NED. 9.30, 14.30 en 18.30u. leesdienst. wo 9.30 en 14.30 u leesdienst, 19.30 Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o.. tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2). ma t/m vr 17-8 u., za en zo. TANDHEELKUNDIGE HULP 0900-82637456. APOTHEEK THOLEN Vliethof 8, za 11-12 u. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11.30-12 u.. Poort vliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: Maatschap Steen bergen: tel. 604969. Sifra: 604664. Dé Provinciale Kraamzorg, tel. 0113-224000. Bevallingenlijn tel. 0113-224022 (24 u.p.dag). Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst INDICATIESTELLING (CIZ) Haven 9, Sint-Maartensdijk, tel. 0166-664196. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. PATIËNTEN VER. Advies- en informatielijn NPV Tho len 604275 en 653146; Sint-Philips- land 572342 of 572530. Vrijwillige thuiszorg 0166-662264. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 21 februari t/m vrijdag 29 februari. donderdag 21 3.45 -16.09 vrijdag 22 4.22 -16.45 zaterdag 23 4.59 -17.22 zondag 24 5.32 - 17.55 maandag 25 6.05 -18.25 dinsdag 26 6.32 - 18.52 woensdag 27 7.02 -19.22 donderdag 28 7.32 - 19.55 vrijdag 29 8.12 -20.35 do 21/2 4.31 VM vr 29/2 3.20 LK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. THOLEN 23 feb. Sing-in met gospelband, Meul- vliet 19.45 u. (kindermiddag 15 u.) 23 feb. Zeeuwse Psalmzangdag, Grote Kerk, 14 u. 29 feb. Concert Apollo Ensemble, vml. stadhuis, 20.15 u. 6 mrt. Beroerteavond, steunpunt mantelzorg, Ten Anker, 19.30 u. 8 mrt. Het is niet alles goud wat er blinkt, blijspel. Rederijkerskamer Eendracht. Meulvliet, 19.30 u. OUD-VOSSEMEER 23 feb. Het is niet alles goud wat er blinkt, blijspel. Rederijkerskamer Eendracht, Vossenkuil, 19.30 u. 29 feb. Amanda, huwelijksthriller, Vossenkuil, 20 u. 1 mrt. Inloopochtend peuterspeel zaal De Pluus, 10-11 u. 6 mrt. Vergadering jongerenraad, Vossenkuil, 19.30 u. SINT-ANNALAND 23 feb. Jamsessie, café An de Slóö- ve, 20 u. 26 feb. Paastasje maken, Platte landsvrouwen, de Krabbenkreek, 19.30 u. 26 feb. Rabobank tafeltennistoer nooi, Wellevaete, 19 u. 1 mrt. Zangavond. Bethelkerk. 19.30 u. 4 mrt. Jaarvergadering speeltuinver. Vrij en Blij, Wellevaete, 19.30 u. 10 mrt. Jaarvergadering heemkun dekring, Wellevaete, 19.30 u. SINT-MAARTENSDIJK 25 feb. Lezing dr. De Clercq, Dia betesver., Haestinge, 19.30 u. SCHERPENISSE 23 feb. Turegluren, Scherpenisse- polder, 13.30 u. BERGEN OP ZOOM 21 feb. Beminde klassiekers. De Maagd, 20.15 u. 23 feb. Kabouter Plop, familievoor stelling, De Maagd, 13 en 15.15 u. 24 feb. Hofconcert. madrigalen uit de Barok, Markiezenhof, 15 u. 26 feb. Echt Antwaarps theater, klucht. De Maagd, 20.15 u. 27 feb. Roue Verveer, cabaret. De Maagd, 20.15 u. 28 feb. Loverboy, De Maagd, 20.15 u. +film+++film+++film+++film+ CINEM'ACTUEEL:Alibi - do en di 18.45 en 21 u„ vr 18.45 en 21.15 u„ za en zo 16, 18.45 en 21.15 u., ma 18.45 u„ wo 13.45, 16 en 18.45 u. Alvin and the chipmunks (Neder landstalig) - za, zo en wo 13.45 en 16 u. Asterix en de olympische spe len (Nederlandstalig) - za en zo 13.45 u., wo 16 u. Atonement - zo 19 u. en di 20.30 u. Bee movie (Ne derlandstalig) - za, zo en wo 13.45 u. John Rambo IV - do 21 u., vr 21.15 u., za en zo 18.45 en 21.15 u., ma t/m wo 21 u. Jumper - do en di 18.45 u., vr 18.45 en 21.15 u., za en zo 16, en 21.15 u., ma en di 20 u., ma en wo 18.45 en 21 u. Verras singsvoorpremière - do 20.30 u. Step up 2 - do, ma en di 18.45 en 21 u., vr 18.45 en 21.15 u., za, zo en wo 13.45, 16, 18.45 en 21.15 u.The assassination of Jesse James - ma 20.30 u. The kite runner - do t/m za 18.30 u., wo 21 u. u ds. A. Kort. Krimpen a/d IJssel (bev. ambtsdrager). OUD GEREF. GEM. IN NED. (B.V.) 10 en 18 u. ds. Van der Meer. wo, geen opgave. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. De Zeeuw. Zierikzee. wo 19 u. ds. Klap.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2008 | | pagina 2