O DE NISSAN NOTE LIFE 1.750 EURO VOORDEEL €17.845 Mededelingen van het waterschap Tafeltennissers Smash voorkomen degradatie Kraal vijfde bij zwemkampioenschap Minder brievenbussen op het eiland Jeugd redt naam Emergo, senioren pakken punt Aluminium in de bouw een duurzame oplossing Autobedrijf Sogers Informatieavond beroerte Türegluren met boswachter in Scherpenisse Vossemeerse band op cd Uitbreiding digitale tv Donderdag 21 februari 2008 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 De Nissan NOTE LIFE is niet alleen ruim, hij zit ook nog eens ruim in de gratis extra's: Radio CD speler met MP3 verbinding 16" Lichtmetalen velgen Airconditioning Privacy Glass Bluetooth Soms onzichtbc Sint-Annalanders strijden 4,5 uur Koploper verliest Heuse topscorer Smerdiek vecht hard voor overwinning Noad straft Hije Piele Bieje af mmsmssmsK Rommelmarkt Jeugddienst Ontmoetingskerk Woningen Stationsstraat degelijk - duurzaam NOTE LIFE NU VANAF Steenbergseweg 98, DINTELOORD T: 0167 - 52 29 67 www.autobedrijf-boqers.nl SHIFT family life --PI5 GR/KM TOT 166 GR/KM OVEREENKOMSTIG RICHTUJN 90/12669/EEG AFGEBEELDE VERSIE KAN AFWUKEN VAN STANDAARD rV0ERt.<> WIJZIGINGEN VOORBEHOUDEN NISSAN NEDERLAND. BU AANKOOP VAN EEN NIEUWE OF GEBRUIKTE NISSAN ONTVANGT U LEVENSLANG GRATIS APK VRAAG ERNAAR IN ONZE SHOWROOM OF KIJK OP VAPKFORLIFt NL Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Tijdelijke wegafsluiting Molendijk Oud-Vossemeer Vanaf maandag 25 februari is de Molendijk bij Oud- Vossemeer tijdelijk afgesloten voor het verkeer. Het gaat hier om het stuk Molendijk dat grenst aan de Zoetendijk. De wegafsluiting duurt ongeveer vijf weken. De reden van de afsluiting is het aanleggen van een nieuwe duiker onderdoor de dijk. Meer informatie over dit project kunt u lezen op www.wze.nl. Lozingsvergunning V.O.F. B. Jansen in Kruiningen Op 18 februari 2008 is naar aanleiding van een ambtshalve wijziging een lozingsvergunning op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren vastgesteld voor de lozing van afvalwater, afkomstig van de wasplaats van het loonbedrijf, op de sloot langs de Sluisweg in Kruiningen. Wij zijn van plan de vergunning onder het stellen van voorschriften ambtshalve te wijzigen. Het besluit ligt vanaf 25 februari tot en met 7 april 2008 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur. Voor inzage op een ander tijdstip kunt u een afspraak maken; bij het bureau Voorlichting van de gemeente Reimers- waal, Oude Plein 1 in Kruiningen, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Op afspraak van 13.00 tot 16.00 uur. Tot het einde van bovenvermelde termijn staat beroep open bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; degenen die zienswijzen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn ingebracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De vergunning wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt tenzij gedurende deze termijn bij de voorzieningenrechter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 -621000 Fax 0118-621990 info@wze.nl www.wze.nl De derde speelronde van de voorjaarscompetitie leverde mooie uitslagen op voor de tafeltennissers van Smash '76 uit Sint-Anna- land. Alle vier seniorenteams wonnen met ruime cijfers en ook bij de jeugd waren er twee van de vier teams met een positieve uitslag. Heren 1 trad aan tegen Veghel/Herwaarden 3 uit Veghel en behaalde een ruime zege in de hoofdklasse: 9-1. Heren 1 speelde met Anné van Superweekend Dijke, Christian van 't Hof en Me- rijn van de Klooster in de basis. Smash moest in deze wedstrijd punten pakken om niet te ver ach ter tc raken op de concurrentie, want het is wekelijks hard strijden tegen degradatie. Beide tegenstanders waren erg aan elkaar gewaagd en knokten voor elk punt. Zeven van de acht partijen gingen in vijf games naar thuisploeg Smash. Vier daarvan zelfs met minimaal verschil. Smash won met 9-1 en mag daar mee zeer tevreden zijn. Op de beslissende momenten wa ren de Setallanders net iets beter dan de gasten. Van 't Hof en Van de Klooster bleven ongeslagen. Alleen Van Dijke liet een steekje vallen. Voor Van de Klooster is het de eerste keer dat hij op dit niveau ongeslagen weet te blijven. Heren 1 hebben vier en een half uur voor hun zege moeten vech ten. Door deze klinkende zege is Smash van de laatste plaats af en stijgt het twee plaatsen tot net bo ven de degradatielijn. De uitslag geeft vertrouwen voor de komen de wedstrijden op het hoogste ni veau van Zeeland en Brabant. Ook het tweede herenteam kende een superweekend. Het won met 7-3 in Biggekerke van 't Batje 1. Tegen 't Batje verloor Merijn van de Klooster geen enkele partij, zodat hij nog steeds ongeslagen is deze competitie. Remco Vroegop won tweemaal en Peter Bazen eenmaal. Het dubbelspel bracht het zevende punt. De reserves van Smash staan momenteel al vier punten voor op de nummer twee, Ar- nemuiden 4. Heren 3 trad aan in Oudelande tegen TTVO 2 in de vierde klasse. Ook daar kwam er een mooie overwin ning voor Smash uit de bus gerold. Het werd 8-2. Mamix van de Graaf heeft al zijn partijen gewonnen. Zijn broer Mathijs en Jacob Elenbaas wonnen elk tweemaal. Het dubbel spel werd gewonnen door de broer tjes Van de Graaf. Door deze zege staat Heren 3 momenteel op een fraaie tweede plaats met slechts één punt achterstand op koploper Mid delburg 9. In de vijfde klasse ging het vierde se niorenteam op bezoek bij Het Mar- kiezaat 7 in Bergen op Zoom. Ook daar werd het 8-2 voor Smash. Est her Bruijnzeel bleef ongeslagen. Haar teamgenoten Anky Vroegop en Cindy van de Klooster kwamen goed voor de dag met beiden tweemaal winst. Het dubbelspel werd gewon nen door het duo Bruijnzeel/Vroeg- op. Smash staat nu derde met slechts twee punten achterstand op koploper Vice Versa 7 uit Oudenbosch, Het tweede jeugdteam, spelend in de vierde klasse junioren, won thuis met 6-4 van Tanaka 6 uit Etten-Leur. Pe ter Overbeekc, Gertjan van de Berg en Leroy Geuze namen elk twee pun ten voor hun rekening en deden dus niet voor elkaar onder. Jongens 2 staat na deze wedstrijd tweede met drie punten achterstand op koploper BSM 2 uit Dongen. Het derde jeugdteam was thuis met 7-3 te sterk voor koploper Scaldina 3 uit Zierikzee dat met slechts twee spelers naar Sint-Annaland kwam. Bennie van Poortvliet scoorde twee maal voor zijn club. Petriek Vroegop en Christel Vroegop wonnen beiden eenmaal. Jongens 3 staat in de mid denmoot van de vijfde klasse junio ren. De twee jongste jeugdteams verlo ren. Smash 4 (vierde klasseaspiran ten) ging met 10-0 de boot in tegen Tanaka 7 in Etten-Leur. Het vierde jeugdteam staat voorlaatste met vijf punten voorsprong op Witac 2 uit Willemstad. Het vijfde jeugdteam verloor thuis met 7-3 van RDT 4 uit Lamswaarde. Een teleurstellende uitslag, aangezien RDT laatste stond en Smash op kop. René van Egmond scoorde tweemaal, maar Tom Verburg en Esther Overbeeke kwamen niet tot scoren. Het dubbel spel bezorgde Smash het derde punt, maar dit was niet voldoende om de leiding te houden in de vijfde klasse aspiranten. Smash staat nu tweede met slechts één punt ach terstand op de nieuwe koploper Middelburg 9. Zaterdag is er een beperkt competi tieprogramma met slechts een paar inhaalwedstrijden. Heren 2 speelt tweemaal: vrijdagavond thuis tegen Amemuiden 4 en zaterdag thuis te gen Het Markiezaat 3 uit Bergen op Zoom. Het eerste jeugdteam gaat za terdag op bezoek bij Effect 1 in Ter- neuzen. Het zwemteam van basisschool De Kraal uit Tholen is zaterdag vijfde geworden bij de Open Bergse zwemkampioenschap- pen. Zwemvereniging De Krab ben uit Bergen op Zoom organi seerde deze wedstrijd voor schoolploegen waaraan leerlin gen uit de regio Bergen op Zoom deelnamen. De Kraal en De Regenboog waren de deelne mende basisscholen uit Tholen. Er is gezwommen door 130 deelnemers. Zowel de individu ele zwemmers als de estafette teams hebben drie afstanden af gelegd: 25 meter schoolslag, 25 meter rugslag en 25 meter vrije slag. De estafetteteams legden 6 x 25 meter schoolslag, rugslag en vrije slag af. De Kraal bracht naast de indivi duele zwemmers ook twee esta fetteteams bij elkaar. Team 1 eindigde als veertiende. Het tweede team begon goed met de vrije slag (derde plaats) maar verloor punten bij de schoolslag (vierde plaats) en de rugslag (vijfde plaats).Het eerste team van de Nieuwe Veste uit Steen bergen werd winnaar. De leer lingen van de Rode Schouw uit Halsteren zwommen naar de tweede stek. Bij de individuele zwemmers is Stijn Coninck van De Kraal tweede geworden. Klasgenoot Ralph Damen haalde een zeven tiende plaats. Laura van Dijke van de Regenboog werd derde in haar leeftijdscategorie, ge volgd door Marlinde Tump (vierde) en Margeaux Damen (vijfde), beiden van De Kraal. Van laatstgenoemde school wer den Janna de Smet en Janne de Laet tiende en twaalfde, even eens bij de meisjes geboren in 1997-1998. Overige prijswin naars van De Kraal waren Veerle de Smet (dertiende), Daniel Kreiter (twaalfde) en Sascha Paffen (zevende). TNT Post heeft het vernieuwen van de brievenbussen aange grepen om het aantal in de ge meente Tholen met vijf te ver minderen. Oud-Vossemeer, Sint-Annaland, Sint-Maar tensdijk, Poortvliet en Sint- Philipsland zijn één van hun brievenbussen kwijtgeraakt. Er blijven er negentien over, die als volgt zijn verdeeld: Tholen 9, Sint-Annaland en Sint-Maartensdijk elk 2, Oud- Vossemeer, Stavenisse, Scher- penisse, Poortvliet, Sint-Phi- lipsland en Anna Jacobapolder elk één. In heel Nederland worden 20.000 brievenbussen vervan gen tussen nu en 2010. Het postbedrijf heeft gekozen voor een oranjekleurige bus die aan de voorkant lichtgebogen is en strakker oogt dan het oude, ro de en hoekige model. Hij is ook iets groter geworden. Uit gangspunt is, dat de nieuwe brievenbussen op de best mo gelijke plek neergezet worden. Daarbij weet TNT zich aan een wettelijke spreidingsnorm ge bonden: in plaatsen met meer dan 5000 inwoners (dat is hier alleen Tholen - red.) moet bin nen een straal van 500 meter een brievenbus aanwezig zijn; voor plaatsen met minder in woners geldt een straal van 2500 meter. In principe blijven de bussen staan, tenzij er een logischer plek is, aldus een woordvoer der. Daarbij speelt een rol dat de brievenbussen met een be tonblok in de grond zitten, waardoor ze voor een ver plaatsing uitgegraven moeten worden. „We letten bijvoor beeld op de verkeerssituatie, of ze afgezonderd staan en daar door nauwelijks gebruikt wor den, en of ze op een plek staan waar ze snel vernield worden. Verder is het belangrijk dat geen blinde vlek ontstaat." Dat het aantal brievenbussen wordt verminderd, heeft er ook mee te maken dat mensen minder post versturen dan vroeger. Ziekenhuizen, ver pleeghuizen en zorgcentra, winkelcentra, bedrijventerrei nen en nieuwbouwwijken zijn plaatsen waar brievenbussen blijven. Bewoner van Stadslicht, de heer Rommers, post brieven in de nieuwe bus aan de Windsingel in Tholen. Het steunpunt mantelzorg Tho len organiseert op donderdag 6 maart een informatieavond over beroerte voor getroffenen en hun mantelzorgers. De bijeen komst vindt plaats in zorgcen trum ten Anker in Tholen en be gint om 19.30 uur. Deelname is gratis en u kunt zich opgeven bij het steunpunt mantelzorg in het gemeentehuis in Tholen op werkdagen van 10.00 tot 12.00 uur via telefoon 0166-668200 of via e-mail jdi@tholen.nl Ook als u vervoer of vervangen de zorg nodig heeft, kunt u het steunpunt mantelzorg bellen. De heer Bastiaansen, beroerte- specialist van ziekenhuis Lie- vensberg in Bergen op Zoom, vertelt wat een Cerebro Vascu lair Accident (CVA) ofwel be roerte nu eigenlijk is. Tevens belicht hij de gevolgen ervan en welke problemen getroffenen en hun naasten hierdoor erva ren. Bastiaansen begeleidt als transmuraal verpleegkundige mensen die een beroerte hebben gehad. De begeleiding, die in het ziekenhuis wordt gestart, vindt vaak een vervolg in de thuissituatie. De heer Dekker van de CVA vereniging 'Samen verder' af deling Zeeland vertelt over het doel van CVA-trefpunten en het belang van de CVA-patiënten- vereniging. De CVA-trefpunten zijn inmiddels in alle regio's in Zeeland gestart. De CVA ver eniging zou ook in de gemeente Tholen een CVA trefpunt willen starten. Het trefpunt houdt in dat vier keer per jaar een bij eenkomst plaatsvindt voor men sen die een beroerte hebben ge had en hun naasten. Op elke Staatsbosbeheer organiseert zaterdag een excursie langs Plan Tureluur in de Scherpenissepolder aan de zuidkust van Tholen. Een deskundige gids van Staatsbosbeheer vertelt wetenswaardigheden van dit grote natuurgebied en zijn bewoners. De tocht duurt ongeveer anderhalf uur en begint om 13.30 uur van af de voormalige kruising Platteweg/Gatweg/ Schoondorpseweg te Scherpenisse. De polder wordt in de late winter als er geen sneeuw en ijs ligt. door duizenden ganzen, eenden en kust- vogels gebruikt om zo goed mogelijk voorbereid te zijn op de voorjaarstrek. Er wordt flink gegeten. Op het ogenblik zijn er grote groepen smienten en wintertalingen, maar ook steltlopers, eenden en gan zen te zien. Waar grote concentraties vogels verblij ven, zijn ook vaak roofvogels als buizerds, kieken dieven en slechtvalken te vinden. Vanaf de hoger gelegen randen van het natuurgebied zijn de vogels heel goed te bekijken zonder dat ze worden verstoord. Informatie, aanmelden en kaartverkoop kan men te recht aan de balie van VVV Tholen in Sint-Maar tensdijk. De hond mag aangelijnd mee en u wordt geadviseerd warme kleding aan te trekken en een verrekijker mee te nemen. De volgende wandeling is op zaterdag 19 maart. De D2-jcugd heeft als enige team van korfbalvereniging Emergo twee keer op rij weten te winnen in de zaalcompetitie. De C-meisjes, de E- en de F-jeugd moesten zich zaterdag neerleggen hij een nederlaag. De se nioren haalden het tweede punt binnen in de negende competitiewed strijd met 12-12 tegen Blauw-VVit 4 uit Kloetinge. bijeenkomst van het CVA-tref- punt wordt een ander thema be sproken. Een beroerte betekent een in grijpende verandering in het le ven van degene die getroffen is, en van de mensen in de naaste omgeving. Na de plotselinge gebeurtenis van de beroerte zelf en de revalidatiefase wordt pas duidelijk wat de blijvende ge volgen zijn. Dan begint een langdurig en moeilijk proces van zich aanpassen aan de mo gelijkheden en zoeken naar een nieuw evenwicht. Steunpunt mantelzorg nodigt getroffenen en hun mantelzor gers die vragen hebben of pro blemen ervaren door het mee maken van een beroert van harte uit deze avond bij te wo nen. Naast de informatie die wordt gegeven is er voldoende gelegenheid tot het uitwisselen van ervaringen en het stellen van vragen. Hoewel de senioren van Emergo een goede wedstrijd speelden, na men de bezoekers in het eerste deel van de eerste helft een 3-6 voorsprong. De Tholenaren kwa men terug en bereikten de rust met 7-7. Na de hervatting was Blauw Wit iets scherper en bouwde op nieuw een marge op van drie pun ten. Bij een 8-11 tussenstand knokten de rood-zwarten zich te rug in de wedstrijd en een zege leek nog tot de mogelijkheden te behoren. Drie minuten voor het einde kwam Blauw Wit opnieuw op voorsprong. Het duel leek ge speeld, maar in de laatste minuut benutte Emergo een strafworp en sleepte daarmee verdiend een punt in de wacht. Aan Thoolse kant scoorden Gerrie Anthonisse (3x), Jaco Rip (3x), Marianne Rom- bouts (3x), Marian Dijkshoorn, Harmen van Heemskerk en Marco v.d. Hoek. Emergo D2 heeft aan Frenk van de Hoek een heuse topscorer. Hij gooide over twee wedstrijden acht keer de bal door de korf van de tegenstander. In de wedstrijd tegen Good Luck wonnen de Tholenaren met 7-0. Naast Frenk van de Hoek scoorden Romy Stoutjesdijk (2x) en Julienne Zimmerman (lx). De rood-zwarten hadden zaterdag de smaak te pakken tegen Voltreffers. De wedstrijd werd afgesloten met een 9-1 zege door een uitstekende samenwer king tussen de ploegleden. Tot de doel puntenmakers behoorden wederom Frenk van de Hoek (4x) en Julienne Zimmerman (lx). Daarnaast vulden Il se Leemreijze (3x) en Floor Leijs (lx) het scorebord aan. De C-meisjes waren in de tweede wed strijd weer een maatje te klein voor TOGO. Hadden ze in het vorige duel nog kansen, ditmaal speelden ze te on rustig in de .aanval. Hoewel TOGO wellicht onterecht wist te scoren - een tegenspeler wist ongehinderd een doelpunt te maken via een overtreding die niet bestraft werd -, moesten de meisjes in de thuisploeg hun meerdere erkennen. Yvette van Dijk maakte in de eerste en Renske de Rooij maakte in de tweede wedstrijd de eretreffer voor de Thoolse club. Het werd achter eenvolgens 1-3 en 1-4. De E-jeugd voelde zich thuis duidelijk lekkerder tegen Scheldevogels. Na het verlies in Bergen op Zoom zorgde de thuisploeg deze keer voor een span nend spel. Toch waren de gasten iets beter. Na het eerste punt van Schelde vogels, knokte het Thoolse team hard terug, maar zonder resultaat: 0-2. De F-jeugd strafte in de vorige compe- titiestrijd het zwakke spel van het be zoekende DSO meedogenloos met 9-0 af. Zes treffers waren voor Dellano Zimmerman, twee voor Suzanne de Jong en één voor Michael Stander. Aan Springfield hadden de Smurdiekse korfballers een harde dobber. Beide ploegen wisten regelmatig de korf te vinden, zodat er lange tijd niets te zeg gen viel over de eventuele eindstand. Het thuisspelende Springfield kwam net iets vaker vrij voor de korf en won met 4-3. Programma zaterdag: ONDO C3-Emergo Cmeisjes 12 u, ELKV El-Emergo El 12 u. Emergo F1-Scheldevogels F1 10 u. Damesvoetbal Dames 2 van Smerdiek heeft zaterdag bij een thuiswedstrijd tegen Meeuwen I de overwinning gepakt. Het werd 2-1 voor de voetballers uit Sint Maartens dijk. De dames uit Zoutelande gaven de winst niet cadeau. Het was dus knokken geblazen voor Smerdiek. Meeuwen begon fel aan de wedstrijd waardoor Smerdiek zich in de beginfa se alleen kond beperken tot verdedigen. Er waren agressieve duels, met telkens voordeel voor de Zoutelandse dames. In de 24e minuut kwam het daadwerkelijk tot een punt voor Meeuwen. Na ver keerd instappen van de verdediging kwam de bal bij de vrijstaande spits, die alleen op keeper Bianca Brouwer af kon en de bal onder haar doorspeelde. Meeuwen domineerde de eerste helft en kreeg ook de mogelijkheden om de score verder uit te bouwen. Gelukkig voor Smerdiek stond het vizier van de spitsen niet op scherp, waardoor de schade werd beperkt tot een 0 - 1 rust stand. In de tweede helft kwam Smerdiek be ter in de wedstrijd. De strijd ging meer gelijk op met kansen voor beide ploe gen. In de 57e minuut viel de gelijkma ker door Ilse Polderman. Zij werd door een steekpass van Josca Jansen de diepte in gestuurd en nadat zij zich van haar directe tegenstandster had ontdaan stond zij ineens alleen voor de keep- ster. Haar schot werd in eerste instantie gestopt, waarna de terugkomende bal opnieuw voor haar voeten viel om de bal alsnog binnen te schieten. Nog geen twee minuten later kwam de thuisploeg op voorsprong, opnieuw door een doelpunt van Polderman. Uit een voorzet van Cynthia Kramer kon zij nog met de punt van haar schoen bij de bal, waarna de bal via de handen van de keepster in het doel verdween. Door deze tegentreffer nam Meeuwen weer enigszins het heft in handen, waardoor het billenknijpen was tot aan het fluitsignaal. Het was een zeer zwaar bevochten overwinning voor Smerdiek, met goed spel van Meeu wen. De darters van Noad hebben Hije Piele Bieje 1 in eigen huis een fikse afstraffing ge geven. Het duel in divisie 2B eindigde in een 0-10 zege voor de Sint-Philipslanders, die na drie ronden bovenaan staan in de derde periode. In 2D liep ook het Thoolse The Oldies C tegen een 0-10 verlies op. De Thoolse uitslagen in de verschillende klassen: Eredivisie: Smerdiek 1-La Plaza Rataplan 8-2. IA: Smerdiek Incredibles-Jansen Jansens 1 3-7. 2A: Dar"tcentrum-No Score No Spore 4-6. The Oldies B-Game Over 5-5. 2B: Peperbus 2-de Kroontjes 1-9, Hije Piele Bieje 1-Noad 0-10. Die 2-Hije Piele Bieje 1 7-3. 2C: Wapen van Nassau 3-de Slöövegooiers 5-5. 21): The Oldies C-Fen- dert Bulls 0-10. 3C: The Oldies A-café de Biebar I 4-6. Niet te Pijle 't Schelmke- Hije Piele Bieje 3 7-3. 3D: Koch 2-Hije Piele Bieje 2 3-7. koor Polyhymnia verleent muzika le medewerking. De Hersteld Hervormde Gemeente houdt op zaterdag 14 juni een rom melmarkt. De verkoop vindt van 10 tot 15 uur plaats op het terrein van familie Heijboer aan de Paas- dijkweg 16. Bruikbare spullen voor de rommelmarkt kunnen op de laatste zaterdag van de maan den februari en maart worden in geleverd op hetzelfde adres, van 11 tot 12 uur. In april, mei en juni kan dit elke zaterdag op dezelfde tijd en plaats. Op zondag 24 februari wordt er om 14.30 een jeugddienst gehou den in de Ontmoetingskerk. Het thema van de jeugddienst is 'door dik en dun'. Tijdens de jeugd dienst zal het gaan over vriend schap. Wanneer noem je iemand je vriend? Wat houdt een vriend schap in? Wat verwacht je van ie mand en wat wordt er van jou ver wacht? De jeugddienst is in samenwer king met jongeren uit de gemeente tot stand gekomen en zij zullen zorgen voor een verrassende in vulling. De jeugddienst wordt ge leid door dominee P. Broere. Het Sint-Philipsland Er komen geen appartementen meer aan de Stationsstraat maar woningen. Aan appartementen is geen behoefte. Daarom komen nu in totaal acht woningen in het te bouwen complex op de dijk. Aan vankelijk waren er vier woningen en zes appartementen, de zes wor den nu omgezet in vier woningen. Aan de gevel verandert er niet veel, alleen de balkons vervallen. De welstandscommissie had er maandagochtend geen moeite mee. Wel moet nog gekeken worden of het nog voldoet aan het bestem mingsplan. Bestel-/Bedrijfsauto's Nieuw en gebruikt alle merken. Ook voor onderhoud en reparatie. Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. Rockband Ocean's Edge uit Oud- Vossemeer staat met het zelf geschreven nummer 'No Man's Land' op de verzamel-cd 'Neder land Rockt' die onlangs is uitge bracht. Het album bevat uitsluitend muziek van Nederlandse bodem. Frank Schoep, gitarist van de band. is blij dat hij Zeeland landelijk kan verte genwoordigen met zijn muziek. Het nummer 'No Man's Land' is afkom stig van 'Forever Seventeen', het tweede album van Ocean's Edge. Na enkele selectierondes is het nummer op het verzamclalbum te rechtgekomen. Wie Ocean's Edge live wil zien en horen, kan zaterdagavond rond half negen terecht in cultuurcentrum De Spot in Middelburg. Delta, de aanbieder van digitale te levisie in Zeeland, voegt een aantal televisieprogramma's en een radio programma toe aan het digitale pak ket. De televisieprogramma's BBC3 en BBC4 worden per 21 februari toe gevoegd aan het digitale pluspakket. Overdag vinden via deze zenders de uitzendingen plaats van de kinder kanalen CBBC en Cbeebies. Via de kanalen 477 en 478 van het plus pakket kunnen mensen met een di gitale televisieontvanger genieten van deze Britse programma's. Het radioprogramma KXradio van Rob Stenders wordt eveneens aan het di gitale pakket toegevoegd. Dit pro gramma is te beluisteren via het di gitale standaardpakket, kanaal 920. ALUMINIUM kozijnen deuren serres Ind. terrein Borchwerf Bosstraat 46 4704 RL I ROOSENDAAL tel. 0165 - 535036 www.dago.nl Voor vrijwel elk ontwerp hebben wij een creative, degelijke oplossing, of het nu om een totale gevelpartij gaat of om een enkel kozijn. Onze jarenlange ervaring, eigen kozijnenfabriek en eigen montageteams staan steeds borg voor kwaliteit.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2008 | | pagina 15