Echt werk werkt... Roosagro Poortvliet Kom jij bij ons werken? s UW NIEUWSBLAD VAN HET EILAND TH0LEN EN ST. PHILIPSLAND medewerker varkenshouderij Medewerker postkamer Medewerker receptie/telefonist WANTlil) Zeilmakerij Rikkers Dinteloord GEVRAAGD STOP Personeel gezocht fruitplukken met meerwaarde! Als je snoeit kun je niet piekeren! www.fruithoeve.nl Pater Visserslaan 12 5464 RB Mariaheide te Poortvliet vanaf 16 jaar Telefoon 06-50508721 G. van Bergen KOT HAGE SNS& Regio Bank 15 BEL 076-5482529 - Chauffeurs binnenland - Chauffeurs buitenland - Heftruckchauffeurs trans f/Cx DE THOOLSE COURANT Soms onzichtbaar, altijd noodzakelijk Vereniging Wegens doorstroming en capaciteitsuitbreiding hebben wij na lange tijd weer plaats in ons A-team (administratie- en activiteitenteam) en in ons B-team (boomgaard Fruithoeve-team). Ben je werkloos en in behandeling vanwege je psychische gezondheid bij Emergis, huisarts of andere GGZ-hulp- Iverlener? Wil je met vrijwilligersvergoeding werken aan je eigen gezondheid? Start dan 2008 goed met sfeer, structuur, belangen behartiging en onderlinge steun! Ook administratief Informeer naar het jaarprogramma van onze resultaatrijke Fruithoeve-mogelijkheden, die wij als patiëntenbelangen organisatie in nauwe samenwerking met Emergis, Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg in Zeeland, u kunnen bieden: A-team: Adri Walhout, directeur, 0113-316400. B-team: Sandra den Toom, hoofdcoach, 06-28716600. E-mail info@psyient.nl Vereniging Psyiënt Nederland (VPN) Voor en met elkaar - Concreet en daadwerkelijk Goede motivatie en technische onderbouwing gewenst. Diploma's niet vereist. Woonruimte aanwezig. I FINANCIEEL ADVISEURS Botermarkt 5,4691 CZTholen T 0166 - 60 64 07 Voorstraat 14,4675 CZ Sint Philipsland T 0167-57 21 21 E infotJDkhgadvies.nl I www.khgadvies.nl s>*STA*0, We zijn op zoek naar drie nieuwe collega's. Onze Facilitaire Dienst wordt uitgebreid en is op zoek naar een medewerker postkamer en medewerker receptie/telefonist, Bij dit team werken 21 mensen onder leiding van een teamleider. Samen zijn zij verantwoordelijk voor operationele ondersteuning binnen het waterschap en houden ze zich bezig met huisvesting binnen de kantoren, documentaire informatie voorziening (post- en archiefzaken), receptie/telefonie, catering, schoonmaak en centrale inkoop van goederen en diensten. De zeventien collega's van het laboratorium zijn op zoek naar een administratief medewerker. Het Laboratorium neemt water-, bodem- en grondmonsters en analyseert deze voor overheidsorganisaties en bedrijven. Ze werken volgens de norm NEN-EN-ISO 17025 geaccrediteerd kwaliteitssysteem. salaris maximaal 853,- bruto per maand voor 16 uur per week SOD-I (of bereid deze opleiding te volgen) vacaturenummer: 08/01 Wat ga je doen? Je sorteert, registreert, scant en verspreidt alle binnenkomende post van het waterschap. Alle uitgaande brieven verzamel je en sorteer je aan het einde van de dag voor TNT-Post. De post registreer je in het digitaal postregistratiesysteem Walvis. Soms zal je ook de dossiers in het dynamisch en semistatisch archief ordenen, beheren en uitlenen. salaris maximaal 427,- bruto per maand voor 8 uur per week oproep mbo opleiding receptioniste/telefonist vacaturenummer: 08/02 Wat ga je doen? Je bedient de telefooncentrale en ontvangt bezoekers op het hoofdkantoor in Middelburg. Daarnaast reserveer je onder andere vergaderruimten, dienstauto's en dienstfietsen voor het personeel. Bovendien assisteer je bij het verzenden van mailings en bij reprowerkzaamheden, beheer je de kantoorartikelen en neem je goederen in ontvangst. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkerin gen, aanleg, onderhoud en veiligheid van plat telandswegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlakte water en zuivering van Wat ga je doen? Naast het zorgen voor de inkomende en uitgaande post van het laboratorium, codeer je de facturen en monstername-verzoeken. Je registreert, muteert en controleert de aangeleverde gegevens en je houdt het contractenregister en de abonnementen bij. Daarnaast stel je werkdossiers samen en notuleer je bij klantenoverleggen. Wil je meer weten over deze functies? Voor informatie over de medewerker postkamer en de medewerker receptie/telefonist kun je bellen met de teamleider van de Facilitaire Dienst, Paul van Hercules, telefoon 0118-621298 of 06-53363846. Voor informatie over de administratief medewerker kun je bellen met drs. Ellen Verbraeken-Lambert, afdelingshoofd laboratorium, telefoon 0118-621072 of 06-51101240. Op www.wze.nl vind je meer informatie over deze functies, het salaris, onze arbeidsvoorwaarden en de functie-eisen. Hoe kun je reageren? Je schriftelijke reactie kun je tot 5 februari 2008 sturen naar: Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. Personeelszaken, postbus 1000, 4330 ZW Middelburg. Je kunt je brief en cv ook mailen naar personeel@wze.nl. Vermeld het vacaturenummer linksboven op je brief en envelop of in de e-mail. hieuw kantoor heeft Jonge, slimme, enthousiaste MAMhEH en VROUWEN nodig Geen ervaring vereist Vast werk Volledige bedrijfstraining hoog salaris Goede commissies EIGEH AUTO MODIG Transflex is een uitzendbureau voor de logistieke sector. Wij zijn met spoed op zoek naar: Betaling in overeenstemming met de CAO-beroepsgoederenvervoer. Interesse? Neem dan contact op met Peter of Bera of ga naar onze website en schrijf je in. Tel.: 0166 - 697755 www.transflex.nl info@transflex.nl 3 rn Zeilmakerij Rikkers is een jonge onderneming die service en kwaliteit hoog in het vandel heeft staan. Wij produceren vele toepassingen die van zeil-/doek gemaakt kunnen worden, en leveren dit aan consumenten en bedrijven. Ook voor reparaties kunnen klanten bij ons terecht. Alles is maatwerk dus elke keer een nieuwe uitdaging. Voor ons jonge bedrijf zijn wij op zoek naar gemotiveerde, hardwerkende mensen die graag zelfstandig willen zijn en goed willen verdienen. Functie eisen: aantoonbare ervaring hebben, zelfstandig zijn om in een klein team het voortouw te nemen, nauwkeurig en flexibel zijn, goed Nederlands kunnen spreken/schrijven en rijbewijs B(E) bezitten. Takenpakket: o.a. adviseren, meten, mallen, ontwerpen, naaien, plaatsen, buizenframes maken en reparaties uitvoeren. Wat wij bieden: Een gezellige werksfeer in een klein team, een goed salaris met max. 35 vakantie dagen p.j. Functie eisen: Je moet snel en nauwkeurig kunnen werken, ervaring op industrie naaimachines is een pré, goed Nederlands kunnen spreken. Takenpakket: o.a. naaien, assisteren van de zeilmakers, commercieële activiteiten en opruimen. Wat wii bieden: Een gezellige werksfeer in een klein team, een goed salaris met max. 35 vakantie dagen p.j. Flexibele werktijden i.v.m. schoolgaande kinderen o.i.d. is GEEN probleem. Tevens bieden we de kans om het vak van zeilmaker bij ons te leren. Voor meer informatie kan je bellen naar 0167-524464 of mailen naar kantoor@zeilentent.nl. Stuur je sollicitatie incl. je cv naar: Zeilmakerij Rikkers t.a.v. Pierre Rikkers, Oostgroeneweg 2a, 4671 BLte Dinteloord. E-mailen kan ook: kantoor@zeilentent.nl Kanaalweg 1 Postbus 1000 4330 ZW Middelburg Tel. 0118 621000 Fax 0118-621990 info&wze.nl www.wze.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2008 | | pagina 10