Personeel Woonboulevard JSjirpaclc RE( NLOF b.v. (gjjjercules Verkoopadviseur moderne meubelen m/v Logistiek medewerker m/v Kwaliteitscontroleur m/v Assistent planning expeditie m/v Assistent Bedrijfsleider RIEDIJK v®**30* VAKBEKWAAM HOVENIER AANKOMEND HOVENIER 12.50 ANNETTE Betaalbare nieuwe kinderkleding (ervaren) Technisch Onderwijsassistent voor scheikunde (m/v) Conciërge/Onderhouds medewerker (m/v) Hoveniersbedrijf Timmerman Natuursteen bv Pensionstal Galja" GIRO 3910 -^NOaSOUVVM - NINNOaiOHtD EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 13 september 2007 Warden, wie je zijn. mtuj WW.C5GPM.NL PERSONEEL GEZOCHT: Woonboulevard Poortvliet is een stabiele organisatie die nog altijd gestadig groeit. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar gemotiveerde medewerkers. Deze medewerkers kunnen starten op verschillende afdelingen in ons logistiek centrum en in onze showroom. Al onze medewerkers werken samen aan ons belangrijkste doel: Een tevreden klant Wij bieden u een commerciële en uitdagende functie. Wanneer u een representatief verkooptalent bent die zeer klantvriendelijk is zijn wij op zoek naar u. Wij zoeken een enthousiaste, pittige verkoopadviseur die op basis van productkennis onze klanten op een goede manier kan adviseren en overtuigen. U bent parttime beschikbaar op zaterdagen en Feestdagen. Daarnaast bent u door de week en in vakanties parttime oproepbaar. Wij bieden u een functie binnen ons magazijn wat een vloeroppervlakte heeft van 24.000 m2. Wanneer u flexibel bent en over een goede fysieke gesteldheid beschikt zijn wij op zoek naar u. Wij zoeken een werklustige logistiek medewerker die de artikelen voor onze klanten ontvangt, controleert en op locatie zet. Daarnaast verzamelt u de orders en zet u deze gereed voor onze meubelbezorgers. Wij bieden u een functie op onze afdeling waar het oplossen van de service aanvragen de grootste uitdaging is. Wanneer u gevoel voor kwaliteit heeft en handig bent zijn wij op zoek naar u. Wij zoeken een kwaliteitscontroleur die in staat is om service aanvragen zelfstandig op te lossen. De controles van onze artikelen hebben een hoge prioriteit waarbij de nadruk op kwaliteit ligt in plaats van kwantiteit. U heeft technisch inzicht en u bent innovatief. Wij bieden u een afwisselende functie binnen onze afdeling waar dagelijks alle routes van de meubelbezorgers worden gepland. Wanneer u de combinatie van telefonisch klantencontact en het werken met een modern route systeem als uitdaging ziet zijn wij op zoek naar u. Wij zoeken een assistent planning expeditie die op klantvriendelijke, efficiënte en commerciële wijze bijdraagt aan het inplannen van de routes. U maakt onderdeel uit van de telefoongroep en verwerkt een deel van het administratieve gebeuren van deze afdeling. U heeft affiniteit met geautomatiseerde systemen, bent klantvriendelijk en stressbestendig. Initiatief nemen, zelfstandig én in een team kunnen werken zijn voor u vanzelfsprekend. U kunt nauwkeurig werken en heeft een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Voor de functies van Verkoopadviseur en Assistent planning expeditie zoeken wij kandidaten met een MBO-niveau. Voor de functies van Logistiek medewerker en Kwaliteitscontroleur dient u over een goede fysieke conditie te beschikken en heeft u een opleiding op VMBO-niveau. Voor meer informatie verwijzen wij u naar onze website: www.woonboulevardpoortvliet.nl Wanneer u geïnteresseerd bent in deze vacatures kunt u uw sollicitatie met CV binnen 10 dagen sturen naar: Woonboulevard Poortvliet, t.a.v. afdeling P O, Paasdijkweg 33, 4693 RE Poortvliet. U kunt ook reageren per mail: pz@wbpoortvliet.nl Of u belt 0166-619134. 445- fladerland bv TEKENAAR WERKVOORBEREIDER (MBO Werktuigbouwkunde) Assistent PROJECT MANAGER (MBO) Zweed ij kse weg 29, 4401 NH Yerseke Wij zoeken een: en een - je bent in bezit van rijbewijs b e - je hebt een afgeronde of bijna afgeronde opleiding - je bent nauwkeurig en secuur ingesteld - je kunt zelfstandig alle werkzaamheden uitvoeren - je bent ambitieus en beschikt over een enthousiast karakter - je kunt de opdrachtgever netjes te woord staan - je hebt ervaring met sierbestrating - kortom, je bent een handige duizendpoot met groene vingers Herken je jezelf hierin, solliciteer dan naar een van deze func ties. Voor sollicitatie en/of informatie kun je contact opnemen met: Hoveniersbedrijf Riedijk Tel. 06-534031 01 Timmerman Natuursteen is een natuursteenverwerkend bedrijf met traditie. Al jaren verwerken wij het mooie natuur steen tot prachtige eindprodukten als grafgedenkstenen, aanrechtbladen, vensterbanken, dorpels etc. Het ambach telijke beoefenen wij nog steeds, maarwij hebben ook mo derne machines. Voor onze afdeling BELETTERING zoeken wij iemand die zowel machinaal als handmatig teksten aan kan brengen. Interes seert het je wel maar heb je de vaardigheid nog niet,ook dan moetje reageren. We Ie Om bij ons uit te groeien tot je wel - gemotiveerd zijn, he echt wille - de nederlands taal - nauwkeurig werken - in teamverband funktioneren en het je graag. >n vakm vakvrouw moet oed beheersen Ben je geïnteresseerd, neem dan kontakt op met Martin Tim merman, tel. 0111 -641798. Vierbannenstraat 1 4306 BH Nieuwerkerk Zld. info@timmerman-natuursteen.nl www.timmerman-natuursteen.nl Kledingbeurs en rommelmarkt www.pensionstal-galja.nl of bel met 06 12833679. oogfonds Vraag nu aan: de gratis oogtestkalender! www.kledingshoprico.nl 16 CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP VOOR: ATHENEUM HAVO VMBO LWOO PRO C5G PRINS MAURITS zoekt z.s.m. een en een Meer informatie kunt u vinden op: www.csgpm.nl of via de heer A. van Heinsberg school: 0187-482745; privé: 0187-651741 i. Julianaweg 57 1XB Middelharnis Hercules bedrijfsdiensten is een snel groeiend en leuk bedrijf om bij te werken. Wij zoeken voor een aantal objecten in de regio Zuid-Holland, Brabant en Zeeland nieuwe medewerkers die onze ploeg kun nen versterken. Wij zijn op zoek naar part-time medewerkers voor de ochtend en de avonduren. Wat vragen wij: Je moet teamgeest hebben. Bereid zijn om te leren. Heb je een certificaat van de SVS, dan moet je zeker reageren. En natuurlijk moet je betrouwbaar zijn. Wat bieden wij: Een goed salaris volgens de CAO van de schoonmaakbedrijven. Prettige werksfeer. Fijne collega's. Mogelijkheid om jezelf te ontwikkelen. Heb je zin om bij ons aan de slagte gaan? Bel:0167-534756 Of mail naar info@herculesbd.nl Of schrijf een kort briefje met je CV naar Pr. Reinierstraat 18H, 4651 RZ Steenbergen t.a.v. Jan van Meggelen of Angeet Bout. Wil je meer weten over ons bedrijf bezoek dan onze website www.herculesbd.nl Poortvliet Parttime (7 - 14 uur per week) Fulltime (37 uur per week) Fulltime (37 uur per week) Fulltime (37 uur per week) Voor alle functies geldt: BRUIDSJAPONNEN v.a. werken niet op afspraak IANNETTE Zandpad 90 - Middelharnis Tel. (0187) 48 24 31 Airpack bouwt al bijna 30 jaar complete installaties voor het Midden en Verre Oosten. De installaties leveren samengeperste lucht, gas en/of stikstof. Kapitaalprodukten maken is investeren over een zeer lange termijn en als het produkt goed is, dan neemt de omzet sneller toe dan je verwacht, maar ook de complexheid van de contracten. Wij zoeken een Na een interne opleiding zal hij/zij de inkoop/werkvoorbereiding moeten realiseren voor frames en constructiematerialen. Intern zal hij/zij een opleiding volgen voor Inventor (3D) tekenen. Ervaring met AutoCad is een noodzaak. Kennis van de compressortechniek strekt tot aanbeveling. Voor de afdeling projecten zoeken wij een jonge Hij zal de projectleider assisteren met de volgende taken: CAD tekenwerk, samenstellen van data- en instructieboeken, direct contact onderhouden met de klant over de voortgang van de projecten, dus kennis van de Engelse taal is een vereiste, echter er kan een privécursus voor worden gevolgd. Ervaring met kapitaalprodukten in de petrochemische industrie strekt tot aanbeveling. Wij bieden een jaarcontract en bij succes een vaste aanstelling. Carly is altijd aanwezig om u de nodige informatie over deze betrekking te geven, echter voor u haar belt, bezoek eerst onze website www.airpack.nl Heeft u interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV naar het volgende adres: Airpack Nederland B.V., t.a.v. Carly Romeijn, Groeneweegje 25, 4301 RN Zierikzee. E-mail: jobs@airpack.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Reijnlof B.V te St. Philipsland behoort tot één van de grotere witlofbedrij- ven in Nederland. In een moderne productieomgeving (hydrocultuur) wordt jaarrond door zo'n 30 medewerkers een hoogwaardig kwaliteits product opgekweekt, geoogst en verpakt. De producten van Reijnlof wor den afgezet in het supermarktkanaal In Nederland en België. Het bedrijf wordt gekenmerkt door een 'doeners mentaliteit', waarbij het iedere week weer een uitdaging is om een maximaal volume te produceren tegen de hoogste kwaliteit. In verband met het verder vormgeven van de interne organisatie zijn we op zoek naar een verantwoordelijk voor de interne logistiek De assistent-bedrijfsleider gaat zich primair bezighouden met coördinatie en uitvoering van de interne logistieke activiteiten. Hiertoe behoren het op tijd voorzien van de öpzet- en oogstafdelingen van de juiste materialen, afvoer van gereed product, beheer over magazijn en koelcel, en laden en lossen van vrachtwagens. Daarnaast zal de assistent-bedrijfsleider de bedrijfsleider gaan ondersteunen bij de teelt en kweek van witlof. Hiertoe zal de assistent -bedrijfsleider in de praktijk opgeleid gaan worden en het vak van kweker gaan leren met alle daarbij behorende teelttechnische aspecten. Voor deze functie zoeken wij een enthousiaste, gedreven en stressbesten dige persoon, die goed kan communiceren, praktisch ingesteld is en van aanpakken weetAffiniteit met tuinbouw en groene vingers is een pré. Bezit van het heftruckcertificaat is vereist. Reijnlof biedt de juiste kandidaat voor deze spilfunctie een stuk zelfstandig heid in een dynamische omgeving, met ruimte voor persoonlijke ontwik keling. Binnen het bedrijf is de CAO voor de AGF van toepassing. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Dhr. Rien Reijngoudt, tel. 0167-573148. Reacties per email aan Reynlof® hetnet.nl of per post aan Reijnlof BV Kwekerijweg 8, 4675 PZ te St. Philips land. D.V. vrijdag 21 september is er weer een kinderkledingbeurs t.b.v. 'De Schutse' in 'Ons Dorpshuis' te Kruiningen van 13.00 - 18.00 uur. Hele, schone kleding van mt. 80 t/m 188 kunt u inleveren op 21 september tussen 9.00- 10.00 uur in de zaal van 'Ons Dorpshuis', Berghoekstraat 3 te Kruiningen, of na telefonisch overleg. Voor een code belt u Marja Penning, 0113-38 37 76 De opbrengst is 50% voor u en 50% voor 'De Schutse'. Tevens is er een rommel markt en 2e hands boeken. De nieuwe eigenaars van de pensionstalling aan de Hogeweg 17a te Poortvliet if bieden u de beste zorg aan voor uw paard. Wij beschikken over een grote binnen- en buitenbak, mooie ruime stallen en wasplaats met warm en koud water en 4 ha weidegrond. Ook bieden wij rijlessen aan voor kinderen. Ook kinderen met een (verstandelijke) be perking zijn bij ons van harte welkom. Voor meer informatie, kijkt u eens op NIDIRUNO Help het Oogfonds mee om onnodige blindheid en slechtziendheid te voorkomen. Test daarom ook uw eigen ogen. ICBFr tel. (030) 254 57 11 oogtest@oogfonds.nl www.oogfonds.nl Allemaal opgelet! U ontvangt de gehele maand september op alle afdelingen bij iedere een waardebon van Grote keuze in: dames-, heren- en jonge mode. Kom eens passen bij: Zandpad 90, Middelharnis, 0187-4824 31 Dan bent u bij Kledingshop Rico aan het juiste adres. Leuke betaalbare kinderkleding in de maten 86 t/m 176. Elke week de nieuwste modellen voor de laagste prijs. 4 4 I

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2007 | | pagina 16