Voor een Zorgzame Begeleiding m Familieberich ten Plaats uw familie berichten in de Mededeling van het waterschap 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 30 augustus 2007 Pieter Jacobus Dirk van de Weteringh 8z Lisette Verwijs Mare en Karin Wilbrink Jaco enJoUnda Ja co en JolmcU van Zetten-Sturris op a in oma Donken Marien Potappel en Phi en Potappel-Hoek Appie Wagemaker en Mattïe Wagemaker-van Dijke Qert Noorthoek Sz Jannetje Noorthoek-Neele MATTHIJS BRUIJNZEEL MATTHIJS BRUIJNZEEL MATTHIJS BRUIJNZEEL M. BRUIJNZEEL LEENDERT SLAGER GERARD HEIJBOER AAD BAZEN JAN HAGE NEELTJE V.D. BERGE-SCHOT JACOMINA VAN DIJKE- GOEDEGEBUURE JOHANNIS OVERBEEKE 60jaar Op I oktober 2007 zal kapsalon Silvia, Spuidamstraat 2 te Sdierpenisse, overgenomen worden door Gerrianne Ponse uit Sint-Maartensdijk De tarieven blijven hetzelfde! Grootste/goedkoopste assortiment in de regio Snelle levertijden „SCHOUWEN-DUIVELAND" mm* altijd noodzakelijkI Hij, de Schepper van al het leven, heeft ons opnieuw verblijd met de geboorte van een zoon en broertje We noemen hem Ruben Kristian en Sandra den Braber-Potappel Daniël en Jesse 4696 RA Stavenisse, 24 augustus 2007 Kerkstraat 63 Tel. 0166-692427 Wij, hopen op D.V. vrijdag 31 augustus elkaar het ja-woord te geven. Toekomstig adres: Wilhelminastraat 41 4675 BS Sint-Philipsland Op D.V. 1 september 2007 zijn onze papa en mama 1214 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd. Marlinde en Rob 4695 GX Sint-Maartensdijk W. Boothstraat 42 Op 3 september 2007 zijn 25 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd. Moeder van Zetten Arie en Elma Perry en Kim Henk en Kathie Tholen, augustus 2007. Op 3 september 2007 zijn onze ouders 25 jaar getrouwd. Gefeliciteerd! Elza en Mariëlla 4691 HK Tholen, augustus 2007 J. v. Bloisstraat 27 25 aug. 1967 25 aug. 2007 Op vuufentwintig augustus waeren onze feertig jaer hetrouwt. Linda, Rajko, Pieter, Sanni, Nathanael, Jet, Elias, Irene, Maud en Milena willen ulder iermee van arte filesetere. Met vreugde, grote dankbaarheid en stille verwondering mochten we jl. 28 augus tus beleven dat onze dierbare, lieve ouders, groot- en overgrootouders hun 55-jarig huwelijk mochten gedenken. Hun dankbare kinderen, klein- en achter kleinkinderen hopen nog vele jaren van hun liefde, zorg en warmte te mogen genieten en dat ze samen in moeite en zorg sterk en moe dig verder mogen gaan! Leen en Susan Ineke en Jaap, Denise, Tymo Johnny en Martine, Lucas Jan en Hélène Annepien en Bennard, Jennefer, Rick, Anna Martijn en Anne Hilbert Pim en Elna Mark Leon ie Perry Bert en Jeannet Riny Erwin 4696 BW Stavenisse, 28 augustus Pr. Bernhardstraat 8. 4* i D.V. zaterdag 1 september is het 40 jaar geleden dat onze geliefde ouders in het huwelijk zijn getreden. Hartelijk gefeliciteerd. Jaap, Yvonne, Peter en André Sint-Philipsland, september 2007. Op donderdag 30 augustus 2007 is het 50 jaar geleden dat onze lieve ouders en groot ouders in het huwelijk zijn getreden. De hartelijke felicitaties worden ze toege wenst door de kinderen en kleinkinderen en dat ze nog lang in gezondheid en geluk voor elkaar gespaard mogen blijven. Sint-Philipsland: Gerard Noorthoek Sint-Philipsland: Sarina en Kees Kosten Jacqueline en Vincent Alexandra en Bart Stephanie en Maurice Monique Sint-Philipsland: Miranda en Glen Moerland Jennifer Justin Gladiolenstraat 7 4675 BA Sint-Philipsland, augustus 2007. De Heere kent degenen, die de Zijne zijn 2 Tim. 2 vers 19 b Heden heeft de Heere, na een kortstondige ziekte, van ons weggenomen onze geliefde en dierbare vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader gehuwd geweest met Adriana den Engelsman Geboren Overleden 14 september 1918 24 augustus 2007 Sint-Annaland: Sint-Annaland: Kloetinge: Sint-Annaland: Sint-Annaland: Oost-Souburg: Sint-Annaland: D.K. Bruijnzeel L.A. Bruijnzeel- Goedegebuure in herinnering A.D. Bruijnzeel S.C. Bruijnzeel-Ridderhof D.E. Riedijk-Bruijnzeel K.J. Riedijk J.J. Bruijnzeel J.H. Bruijnzeel-van Gorsel J.J. Bruijnzeel E.A. Bruijnzeel-Bout E.M. den Hollander- Bruijnzeel P.J. den Hollander J. Bruijnzeel Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum De Schutse voor de liefdevolle verzorging Zorgcentrum De Schutse F.M. Boogaardweg 10, kamer 210 4697 GM Sint-Annaland Correspondentieadres: D.K. Bruijnzeel, Huygensstraat 5, 4697 DA Sint-Annaland. De rouwdienst is gehouden jl. dinsdag 28 augustus om 10.15 uur in de aula van Monuta, F.M. Boogaardweg 17 te Sint-Annaland. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats aldaar. Heden heeft de Heere, na een kortstondige ziekte, van ons weggenomen onze geliefde grootvader en overgrootvader Thijs en Mariëlle, Yoeri Jappie en Renate, Didier, Julie Rianne en Arie, Kaleigh, Esra Corona en Aart, Sharon, Angela, Robin Diana en Marcel, Dimitri, Armando Judith en Marc, Emiel, Esmee Elly Anita Wilbert en Margriet, Christiaan, Louise Shirley Romy Patricia en Gerard, Eva, Britt Matthijs Hubert Arno Esther Erik Alex Keith en Veronique Sint-Annaland, 24 augustus 2007. Diepbedroefd hebben wij, toch nog onver wachts. afscheid moeten nemen, omdat de Heere op Zijn tijd van onze zijde heeft weg genomen onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 88 jaar. Sint-Annaland: G. Bruijnzeel-Ketting Sint-Annaland: C. Bruijnzeel W.E. Bruijnzeel-Keur Goes: A. Bruijnzeel-Fierloos Tholen: J. Bruijnzeel-Kalle Neven en nichten Sint-Annaland, 24 augustus 2007. Tot onze droefheid heeft de Heere, na een kortstondige ziekte, van ons weggenomen onze zwager weduwnaar van Adriana den Engelsman J.J. den Engelsman G.N. den Engelsman-Ponse J.J. den Engelsman A. den Engelsman M. den Èngelsman-van As M. den Engelsman-Jansens P. Jansens M. den Engelsman Augustus 2007 Bedroefd geven wij u kennis van het overlij den van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en opa echtgenoot van Wilhelmina Maria Francina Geluk 28 oktober 1917 Sint-Annaland t 22 augustus 2007 Bergen op Zoom Tholen: W.M.F. Slager-Geluk Tholen: Lia van Doorn-Slager t Daan en Caroline van Doorn Willem, Mineke Hoeven: Ans Ahuis-Slager f Henk Ahuis Amsterdam: Kees Slager Meanderlaan 88 4691 LJ Tholen De afscheidsdienst is gehouden zaterdag 25 augustus om 11.00 uur in de Nederlands Her vormde Kerk, Ring 10 te Oud-Vossemeer. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Protestantse Begraafplaats, Marco- nilaan te Bergen op Zoom. Jezus zeide: Ik ben de Deur: Als iemand door Mij binnenkomt, zal hij behouden worden; En hij zal ingaan en uitgaan en weide vinden. Joh. 10:9 Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Ten Anker te Tholen, is in de leeftijd van 93 jaar in zijn Heer en Heiland ontslapen onze oud-buurman Sint-Annaland: Sander Polderman Sija Polderman-Prins Natasja Tholen, 24 augustus 2007 Correspondentieadres: S. Polderman Nieuwstraat 15, 4697 CA Sint-Annaland De afscheidsdienst is gehouden dinsdag 28 augustus om 14.00 uur in de aula van Monuta, F.M. Boogaardweg 17 te Sint-Annaland. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Sint- Annaland. Heel verdrietig zijn we, door het plotseling over lijden van onze lieve broer, zwager en oom Truus en Michel Pia en Paul Misha en Sanne Milan Simone en André Myra en Dies Remco en Petra Diemen, 16 augustus 2007. Met grote droefenis hebben wij kennis geno men van het overlijden van onze oud-werkne- mer/collega Wij wensen zijn echtgenoot en de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens alle medewerkers van Geuze Transport Sint-Annaland, augustus 2007 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn zorgzame en onze lieve moeder en oma betuigen wij u onze oprechte dank. C. v.d. Berge Kinderen en kleinkinderen Tholen, augustus 2007. Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zorg zame moeder, schoonmoeder en oma willen wij u heel hartelijk bedanken. In het bijzonder zorgcentrum De Schutse voor de liefdevolle verzorging. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Sint-Annaland, augustus 2007. In plaats van kaarten In ons verdriet om het heengaan van onze lieve zorgzame vader en opa mochten wij uw hartelijk medeleven onder vinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Tholen, augustus 2007 Op haar kamer bracht Anke de afgelopen jaren haar dagen door Want deze doorzetter ging er met volle overtuiging voor Eerlijkheid en rechtvaardigheid zijn al belangrijk van kinds af aan En vanaf nu maakt Anke van deze zaken haar baan In juli verbonden in de echt In augustus Mr. A.M. Rijnberg-van der Aa in het recht In september als notarieel jurist aan de slag Veel succes, we hopen dat eerlijkheid altijd de hoofdrol spelen mag. We zijn erg trots op je!!! Theo, je ouders, Liecke, René en Marianne, Björn, Rhodé, John en Martine, Lucas Het is echt waar, deze jongeman is onze opa en wordt 5 september toch echt Hartelijk gefeliciteerd! Mauro van As en Jantine Guequierre Scherpenisse, augustus 2007 Silvia zal de eerste tijd een helpende hand uitsteken. De openingstijden van kapsalon Gerrianne zijn: maandag gesloten dinsdag 08.30-17.30/18.30-21.00 uur woensdag 08.30-18.00 uur donderdag 08.30-17.30 uur vrijdag 08.00-18.00 uur zaterdag 08.00-13.00 uur Voor meer informatie: 06 - 23 67 91 70 T Garantiecertificaat, van de Alg. Bond van PASCAL 6, MIDDELHARNIS TEL. 0187-489088 www.corwagemaker.nl info@corwagemaker.ni Hartelijk dank voor de vele kaarten, telefoon tjes, attenties en bezoe ken in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Betsy Bijnagte Scherpenisse, augustus 2007 Molenweg 10 Bedankt voor de vele kaarten, telefoontjes, attenties etc. die ik tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis van Antwer pen en bij thuiskomst heb ontvangen. Bijzon der fijn dat zoveel men sen met je meeleven. Bedankt ook namens Jan, Chantal en Martijn. Cora Hage Sint-Annaland, augustus 2007 Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Te ontbieden op Schouwen-Duiveland, Goeree-Overflakkee en Tholen UITVAARTVERZORGING M. DE BRUIJNE J. C HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl Lieve mensen, bedankt voor alle kaar ten, geschenken, felici taties en wensen. Het was geweldig!!! Johan en Lenie Elenbaas Sint-Annaland, augustus 2007 Den Hamel 6 Lozingsvergunningen bagger- en gronddepot Willem- Annapolder in Biezelinge, Autosloopbedrijf H.C. Stouten in Serooskerke en BP tank-station "Vliete" in Krabbendijke. Op 27 augustus 2007 is naar aanleiding van een ambtshalve wijziging een lozingsvergunning op grond van de Wet veront reiniging oppervlaktewateren vastgesteld voor de lozing van afvalwater van bagger- en gronddepot Willem-Annapolder, gevestigd aan de Weg langs de Zeedijk in Biezelinge. Op 27 augustus 2007 is naar aanleiding van een ambtshalve wijziging een lozingsvergunning op grond van de Wet veront reiniging oppervlaktewateren vastgesteld voor de lozing van afvalwater van autosloopbedrijf H.C. Stouten, gevestigd aan de Oostkapelseweg 12 in Serooskerke (Walcheren). Op 27 augustus 2007 is naar aanleiding van een ambtshalve wijziging een lozingsvergunning op grond van de Wet veront reiniging oppervlaktewateren vastgesteld voor de lozing van afvalwater van het BP tankstation "Vliete", gevestigd aan de noordelijke rijbaan van rijksweg A58 in Krabbendijke. Wij zijn van plan de vergunningen onder het stellen van voor schriften ambtshalve te wijzigen. De besluiten liggen vanaf 3 september tot en met 15 oktober 2007 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaal- weg 1 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur. Voor inzage op een ander tijdstip kunt u een afspraak maken; in de hal van het gemeentehuis van de gemeente Kapelle, Kerkplein 1 in Kapelle, elke maandag en woensdag van 9.00 tot 16.00 uur, dinsdag en vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag van 9.00 tot 18.00 uur; bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis. Traverse 1 in Domburg, elke werkdag van 9.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur; bij het bureau Voorlichting van de gemeente Reimerswaal, Oude Plein 1 in Kruiningen, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Op afspraak van 13.00 tot 16.00 uur. Tot het einde van bovenvermelde termijn staat beroep open bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die zienswijzen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn ingebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De vergunning wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt tenzij gedurende deze termijn bij de voorzieningenrechter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Soms onzlchtbaï Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 -621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl Waterschap Zeeuwse Eilanden

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2007 | | pagina 4