Joth werkt enthousiast aan feest en negenkernenslag bij Haestinge Kiesdistricten bij waterschap passé Contrasten in muziek Kunstroute Amateur schildert graag scheepjes, ook als ze niet echt op zee varen Krasactie Oei-leirons Mo4e Bestrating voor de Vossenkuil 'Met 17 deelnemende teams is jeugdevenement nu al geslaagd' Hangplekken Vragen PvdA over café Stavenisse Jo de Kok uit Tholen doet voor het eerst mee aan Kunstroute Donderdag 19 april 2007 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Rattenvangers in clinch over functie Waterschap wil taak dijkversterking „Het wordt een geweldige dag." Michiel van der Vel de en Simon van Lit van de jongerenraad Joth zijn op timistisch over de negen- kernenslag en het aanslui tende feest op zaterdag 28 april in Sint-Maartensdijk. Het evenement leeft onder de Thoolse jeugd, zeggen ze. De Joth-leden hebben er dan ook druk voor ge- folderd. Aan de zeskamp doen meer dan honderd jongeren mee. Lasergamen Serieus Twee Thoolse hoofdingelanden tegen Hoelang er nog Tholenaren deel uitmaken van het be stuur van het waterschap Zeeuwse Eilanden, is de vraag. Op dit moment is de Thoolse inbreng gewaarborgd door het werken met kiesdistricten, maar dat verandert. In 2009 moet de nieuwe waterschapswet van kracht wor den. Vanaf dat moment verdwijnen de historische bena mingen hoofdingeland en gezworene, zoals de algemeen en dagelijks bestuurders nu nog worden genoemd. Eerste Kamer Pestproject krijgt gaandeweg gestalte Muzikaal gezien telt de Kunstroute in Tholen vele con trasten. Van improvisatie tot klassiek, van pop tot opera. Het duo Fuut uit Krimpen aan den IJssel opent vrijdag 27 april het jaarlijkse culturele evenement. Zij improvi seren op het thema van de Kunstroute: toekomst. Tijdelijk De Tho 28 ligt op de stenen. Jo de Kok uit Tholen heeft het vissersschip zo geschilderd. De aquarel hangt in de hal van het huis aan de Regentessestraat 1 dat zaterdag en maandag onderdeel is van de Kunstroute. De 70-jari- ge tekent en schildert vooral bootjes, zegt hij. Ook als ze niet echt langs varen. Tot en met zaterdag 19 mei kunt u 5 weken lang korting krassen bij aankoop boven de 50,-. U heeft altijd prijs en maakt kans op 5,-, €10,- of €15,- korting! Koninginnedag gesloten De 18 muskusrattenvangers van het waterschap - en vier andere medewerkers - zijn het niet eens met de functiewaardering die hen afgelopen jaar is toebedeeld. Ze zijn tegen het afwijzen van hun bezwaarschriften in beroep ge gaan. Het waterschap had de rat tenvangers in bepaalde salaris schalen ingedeeld op grond van landelijke functiereferenties opge steld door de Unie van Water schappen. Volgens de belangenor ganisatie van de rattenvangers zijn die functiereferenties niet repre sentatief. Er zouden méér en zwaardere functieonderdelen zijn, die indeling in een andere schaal rechtvaardigen. De Unie bekijkt dit momenteel en het waterschap wacht die beslissing af, waarbij de behandeling van de bezwaren tij delijk is opgeschort. In het gebied van het waterschap zijn vorig jaar 2143 muskusratten gevangen, de vangers maakten 12.174 velduren. Versterking van de primaire water keringen (zeedijken), en de daarbij behorende financiering, zou overge heveld moeten worden van het rijk naar de waterschappen. Dat vindt het dagelijks bestuur van water schap Zeeuwse Eilanden. Een ruime meerderheid van het algemeen be stuur deelt die mening. Voorwaarde daarbij is wel, dat de kosten volle dig betaald worden via een vereve ningsfonds. Voeding van dat fonds moet verzekerd zijn, waarbij de vraag is of dat uit waterschapsbelas tingen of rijksmiddelen moet ge beuren. Zeeuwse Eilanden bena drukt dat de lasten van de dijk versterking over heel het land ver deeld moeten worden en niet uit sluitend mogen rusten op een dun bevolkt gebied als Zeeland. Voor het bestraten van de School straat, een deel van de Bou Kooij- manstraat, de Boneblokstraat en het terrein van de nieuwe Vossen kuil in Oud-Vossemeer was De Groot en Schagen uit Sliedrecht met 177.900 euro de laagste in schrijver. De anderen waren De Voogd uit Grijpskerke met 178.000 euro, Gebr. J. en P. Oomen uit Sprundel met 178.700 euro, Gebr. Moer land bv. uit Sint-Annaland met 182.000 euro en C.A. Scherpenis- se en zn. uit Bergen op Zoom met 187.000 euro. De Thoolse jeugd vanaf 12 jaar een leuke dag bezorgen, dat is wat Joth met het evenement wil bereiken. Het sportieve gedeelte speelt in op het thema 'bewegen', wat erg actu eel is. Verder is de titel 'Hangplek van Nederland 2007' in het geding. Tholen heeft de activiteit aange meld voor deze competitie, onder de naam Hang Out georganiseerd door het bureau voor maatschappelijke ontwikkeling Stade Advies. De op zet is dat groepen hangjongeren zich van hun beste kant laten zien. Joth is één van de tien genomineer den voor de titel, de winnaar wordt op 23 juni bekendgemaakt. In het kader van Hang Out zijn de Joth-leden op twee avonden hang plekken in alle Thoolse woonkernen langsgegaan om jongeren te vragen mee te doen aan de negenkernen- slag. „Dat heeft veel contacten op geleverd en er is enthousiast gere ageerd", vertelt jongerenwerkster Ingrid Bras. Michiel en Simon coördineerden die bezoeken en vin den ze prima verlopen. Het negatie ve beeld dat over het algemeen van hangjongeren wordt geschetst, klopt volgens het tweetal helemaal niet. „Er zijn natuurlijk uitzonderingen. Maar hangjongeren mogen ook wei eens in een positief daglicht gesteld worden", zegt Simon. Het persoon lijk benaderen van jongeren, en het uitdelen van strooibiljet op bijvoor beeld scholen en aan passerende jeugd op de Thoolse brug, heeft ge werkt. Er zijn zeventien teams van zes of zeven jongeren die meedoen aan de negenkernenslag. Daaronder twee groepen uit Polen, leden van de jeugdraad uit de regio Iwawa die vier dagen op Tholen zijn. Het organiseren van het evenement is veel meer werk dan ze vooraf hadden gedacht, zeggen Michiel en Simon. Vanuit de Joth zijn vijf werkgroepen gevormd: zeskamp, feest, promotie, sponsors en locatie. „Elke keer als we vergaderen, zie je dat het vordert", aldus Michiel. Hij vertrouwt erop dat alles op tijd gere geld zal zijn. Tijdens de Joth-verga- dering, donderdag in Meulvliet, werden verschillende zaken doorge Met het verspreiden van stooibiljetten heeft de Joth de negenkernenslag en Orange Night onder de aandacht van de Thoolse jongeren gebracht. sproken. Daar bleek dat de werk groep sponsors geen resultaten heeft geboekt. Evenmin is het gelukt een bekende Nederlander te strikken. De negenkernenslag wordt een competitie met zeven spelonderde- len, zoals levend tafelvoetbal, le vend sjoelen, touwtrekken en sumo worstelen. Er wordt gespeeld tussen half drie en zeven uur op het trai ningsveld van Smerdiek bij Haestin ge, en in het zwembad. Wethouder Velthuis zal gevraagd worden om het startschot te geven, terwijl de burgemeester is gevraagd als scheidsrechter te fungeren bij het sumo worstelen. De GGD, die pre sent is om gezond bewegen te pro moten, heeft via het fitnesscentrum in Sint-Maartensdijk een aantal aan elkaar geschakelde hometrainers geregeld, waarop deelnemers het te gen elkaar kunnen opnemen. Om acht uur 's avonds barst in Haestinge een feest los: de Hang Around Orange Night. De entree is gratis, maar legitimatie verplicht omdat aan jongeren onder de zes tien jaar geen alcohol wordt ge schonken. Er is een lasershow en bezoekers kunnen lasergamen en smoothies (drankjes) maken. J&E Entertainment verzorgt de muziek. Emergis is aanwezig om te informe ren over gezond uitgaan, en deelt hebbedingetjes uit. Ook kunnen jongeren op plattegronden van de woonkernen aangeven, waar ze zich gewoonlijk ophouden en vermaken. Een jury van Hang Out komt het he le project beoordelen. Als leden van de werkgroep promo tie hebben Simon en Michiel de tek sten gemaakt voor de strooibiljet en posters, in overleg met J&E. Simon stelde een uitnodiging op voor de burgemeester en Michiel moet een opzet maken voor een persbericht. Dat doet hij wel vaker, want hij stu deert communicatie aan de Hoge school Zeeland in Vlissingen. Bei den vinden het leuk om met het organiseren van dingen bezig te zijn. „En dan is het ook niet erg dat het veel tijd kost." Michiel is nog met wat anders bezig: een film voor het antipestproject. Ook moet er een presentatie gemaakt worden voor de slotdag van Hang Out, op 23 juni in Walibi World in Biddinghuizen. De jongens vinden dat alle Joth-leden enthousiast met het evenement be zig zijn en die instelling draagt vol gens hen bij aan het succes ervan. Ook merken ze dat leeftijdgenoten hen geregeld over zaken aanspreken sinds ze deel uitmaken van de jon gerenraad. Maar erg vinden ze dat niet. „Daar zijn we voor. En als het serieus is, kunnen we er ook iets mee", zegt Michiel. Hij noemt de veiligheid van fietspaden als voor beeld, een onderwerp waarover de Joth ongevraagd advies heeft uitge bracht aan burgemeester en wethou ders. Dat de jongerenraad door het gemeentebestuur geregeld bij zaken wordt betrokken, vinden de twee al leen maar goed. „Anders heeft de Joth geen zin. Bovendien heeft de jeugd de toekomst", zegt Simon. Ook hun scholen staan positief te genover het werk voor de jongeren raad. Simon merkt dat op het Cal- vijn college als hij in verband met een activiteit vrij vraagt. En Michiel kan zelfs studiepunten halen met bepaalde onderdelen van zijn werk voor de Joth. Het contact dat via de jonge renraad met hangjongeren in de verschillende woonkernen tot stand is gekomen, wordt door het Thoolse jeugd- en jongerenwerk uitgebouwd. In samenwerking met het bureau Qui-Vive gaat men ter plekke activiteiten aanbieden aan de jeugd. In mei gaan de jonge renwerkers de hangplekken af om de wensen van de jongeren te inventariseren en belangstel ling te kweken. Een maand la ter worden de activiteiten uit gevoerd. In verband met de veranderingen zal het waterschapsreglement aangepast moeten worden en dat is een be voegdheid van de provincie. Vooruit lopend op overleg over deze kwestie, heeft het dagelijks bestuur de mening gepeild van de hoofdingelanden (het algemeen bestuur). Daarbij bleek een ruime meerderheid het niet nodig te vinden om in de nieuwe situatie nog kiesdistricten te hebben. Twee (van de vier) Thoolse bestuurders - de heren Van den Dorpel en Koopman - spra ken zich als enigen uit vóór het hand haven van de districten. Nu is het zo dat de gebieden Tholen/Sint-Philips- land, Schouwen-Duiveland, Zuid-Be veland en Walcheren/Noord-Beve land elk verzekerd zijn van een vast aantal plaatsen in zowel het algemeen als het dagelijks bestuur. Zo zijn voor Tholen minimaal drie van de 35 zetels gereserveerd. Wordt dat losgelaten, dan is het - gezien het beperkte aan deel van Tholen in het totale aantal Zeeuwse kiezers - afwachten of even tuele Thoolse kandidaten voldoende stemmen zullen krijgen om in het be stuur te komen. Overigens heeft de Eerste Kamer de nieuwe wet vorige maand geblok keerd. Alle partijen, uitgezonderd VVD, SGP en CU, hadden er moeite mee dat een deel van de waterschaps bestuurders benoemd wordt in plaats van gekozen. Dat is niet democra tisch, is de gedachte. De opzet van de wet was om vertegenwoordigers van bedrijven, agrariërs en natuurterrein- beheerders te laten benoemen op voordracht van respectievelijk de Ka mer van Koophandel, bocrenorgani- saties en het Bosschap. Dat zijn zoge naamde geborgde zetels en die wil een ruime Kamermeerderheid dus niet. De staatssecretaris bekijkt nu hoe aan de bezwaren van de senaat te gemoet kan worden gekomen. Ten aanzien van de kandidaten vexrr de in gezetenen komen er verkiezingen met lijsten en niet langer met individuele personen. Een waterschapsbestuur mag straks maximaal 30 leden tellen en Zeeuwse Eilanden heeft zich unaniem voor dat grootst mogelijke aantal uitgespro ken, met een dagelijks bestuur van vijf leden, of minimaal drie. Van de 30 zouden negen zetels geborgd moe ten zijn, vindt een ruime meerderheid (25 van de 32 aanwezige bestuur ders). Van die negen moet er één naar de natuurterreinbeheerders gaan en vier naar zowel de bedrijven als naar de categorie agrariërs en overig onge bouwd. Dan blijven er 21 over voor de ingezetenen, de categorie gebouwd (huiseigenaren) verdwijnt op grond van de wet uit het bestuur. De nieuwe wet kent de waterschap pen twee taken toe: waterbeheer (wa tersysteem) en zuiveren van afvalwa ter. Het heffingstelsel zal daaraan aangepast worden. Aanslag eigenaren. Het water schap Zeeuwse Eilanden heeft de belastingaanslagen verstuurd voor de eigenaren van gebouwen en van ongebouwde grond. De eersten be talen 1,40 euro per 2500 euro ge taxeerde waarde, de laatsten 59,22 euro per hectare. De ruim 87.000 belastingplichtigen brengen samen ongeveer 19,5 miljoen euro op. Leden van de jongerenraad zijn druk doende met het pestproject dat op de beide Thoolse middelbare scholen plaats gaat vinden. Voor de film die wordt gemaakt, is er een gesprek ge weest met de man die dit gaat begelei den. En ook is een workshop gegeven voor medewerkers. Als filmers zijn Marciano v.d. Meijden en Laurens Riemens gekozen, de actrices worden Roxanne Amoh en Carola den Braber. De insteek is om meer begrip voor el kaar te kweken bij de leerlingen van het Calvijncollege en het Markiezaat college. Daarom wil de Joth ook een fotoproject uitvoeren. Daarbij maken leerlingen zelf foto's. Die worden ver volgens in de aula van de andere school op een scherm geprojecteerd, waar de leerlingen punten kunnen ge ven zodat er winnaars uit de bus ko men rollen. Na de herfstvakantie wil de Joth workshops aanbieden als ge zamenlijke activiteit. De twee muzikanten spelen cello, gitaar en trompet. Ook op zaterdag 28 april spelen ze, maar dan in het oude stadhuis in de Hoogstraat, van half twee tot twee uur. Er is veel klassieke muziek. Zowel instrumen taal als vocaal. Het programma biedt verder Nederlandse liedjes, pop, gospel, folk, beiaardmuziek, iiedjes uit andere culturen, balladen, schanty en liedjes uit musicals en opera. De uitvoeringen vinden op beide dagen van de Kunstroute plaats: op zaterdag 28 april en maandag 30 april van elf uur 's ochtends tot zes uur 's avonds in de rooms-katholie- ke kerk, het voormalige stadhuis, de Nederlands hervormde kerk en in het woonhuis aan de Paulinastraat 8. Voor exposanten van kunst is er weer onderdak gevonden in kerken, molens en woonhuizen. In de Gast huiskapel en de tuin zijn schilderij en en beelden te zien van beroeps kunstenaar Rijnhard Schregardus. Deze tentoonstelling is ook op zon dag te zien en van 1 tot en met 5 mei. Al een jaar loopt ondernemer M. van Prooijen met het plan om een bruin café aan de Voorstraat 26 in Stavenisse te beginnen. De ge meente lijkt hier echter niet aan mee te willen werken, meent PvdA- fractievoorzitter J. Oudesluijs. De ondernemer kreeg in februari vorig jaar te horen dat zijn verzoek voor een café werd meegenomen in het nieuw op te stellen bestemmings plan. „Nu blijkt dat daarvan geen sprake is, krijgt hij de mededeling dat hij moet wachten op het nieuw op te stellen horecabeleid", aldus Oudesluijs. De PvdA'er heeft daar om schriftelijke vragen aan het col lege gesteld. „Die ondernemer wil verder. Zeker nu er plannen zijn om de haven aan te pakken. Dat bete kent een toename van passanten, die gebruik kunnen maken van het bruin café. Ook voor de plaatselijke bevolking is het een plaats waar je elkaar kan ontmoeten. De onderne ming zou een belangrijke taak in de samenleving kunnen vervullen. Binnen het dorp is geen café, enkel een restaurant", lichtte hij maandag in de commissie ruimte toe. „Wat kan het college doen om de zaak te bespoedigen, zodat hij alsnog kan starten?" Oudesluijs verwondert zich over het feit dat de ondernemer eerst het nieuwe horecabeleid moet afwachten, terwijl dat argument niet is toegepast bij twee panden die de gemeente in Sint-Annaland en Sint-Maartensdijk aankocht. Ook het - zonder procedure - weg halen van de horecabestemming op het pand in de jaren tachtig be vreemdt de fractievoorzitter: 'Wat heeft het college ertoe doen beslui ten om deze bestemming weg te ha len?' Wethouder K.A. Heijboer verklaarde maandag dat het ge meentebestuur de vragen zo spoe dig mogelijk schriftelijk zal beant woorden. De stichting Zeeland nazomerfes tival krijgt een provinciale subsidie van 203.213 euro voor het komend Zeeland nazomerfestival. Daarnaast kan de stichting uitkijken naar een subsidie van 100.000 euro voor het organiseren van twee theaterproje- ten in het voor- en najaar door het theaterproductiehuis Zeelandia. VERVOLG VAN VARKENS De PvdA en CU bleven echter met enkele vragen zitten. Zo bevreemd de het Van der Wal dat Varkens Nee niet in de klankbordgroep zat. Ook vreesde zij dat de boeren méér var kens nemen wanneer door de proef blijkt dat de geuroverlast inderdaad vermindert. Bij het proefproject wordt een biobedfilter geplaatst, die de geur- en ammoniakuitstoot moet terugdringen. Volgens Hage was er geen rekening gehouden met het feit dat de biobedsystemen arbeids intensiever zijn. „Dat is niet waar. Ze zijn niet arbeidsintensiever, inte gendeel zelfs", weerlegde wethou der C.L. van Dis. Zowel Van der Wal als Hage wilden het plan toch terugkoppelen naar hun partij en namen nog geen standpunt in. Het ABT stemde als enige partij tégen het voorstel. De wethouder had dinsdag een gesprek met Varkens Nee Dis over de toetreding tot de klankbordgroep van het proefpro ject. De stichting maakt 3 mei be kend of zij in de klankbordgroep plaatsneemt. van de Noordzee, vaart er wel een schip langs dat De Kok zelf heeft geschilderd. Meestal een vissers schip dat zijn netten heeft uitgezet. De Kok heeft al heel wat werk. In zijn map zitten tientallen vellen pa pier met tekeningen en aquarellen. Op een van de tekeningen ligt een schip in een haven met gebouwen. Hij wijst op de bebouwing: „Hier deugen mijn huisjes niet. Perspec tief tekenen is niet mijn sterkste kant. Het is ook maar een beetje prullen van mij, hoor." Sommige werken zijn nog niet af. Hij wijst op een klipper van zijn (overleden) zwager, een tweemaster die met volle zeilen door de golven klieft. „De touwtjes moeten nog vast worden gezet, en hier moet het vlaggetje nog worden geschilderd." Volgens de amateurschilder wordt het aantal werken zo groot dat hij er ook al vaak weggeeft aan de familie en de kleinkinderen. „De kleinkin deren vragen ook dikwijls of ik wat wil maken: opa maak eens een scheepje, zeggen ze dan." De Kok doet mee aan de Kunstrou te, maar stelde al eerder werk ten toon samen met de andere deelne mers aan de cursus. „Op de braderie in de Gasthuiskapel hebben we werk gemaakt. En we hebben ook werk gemaakt dat in Lievensberg heeft gehangen. Iedereen heeft op een doek van veertig bij veertig een bloem geschilderd. Die zijn alle maal aan elkaar gezet. Veertig blok jes met bloemen. Dat heeft ook bij Van Houte gehangen." De Kok woont samen met zijn vrouw tijdelijk in de woning van zijn dochter Leanne en schoonzoon en Piet Swarthoff. In de monumentale woonkamer op de bovenste verdie ping zou het werk van Jo niet mis staan. Alleen is het lastig om het werk op te hangen omdat de huiska mer zich onder de kap bevindt. Het echtpaar gaat in het voormalige koetshuis wonen in de Paulinastraat. Daar zijn de kamers nog groter, ver telt De Kok. Hij denkt er over om er een vide in te maken waar hij kan gaan schilderen. „Hier doe ik het ge woon aan de tafel en ruim ik het elke keer op als we gaan eten. Daar kan ik het dan gewoon laten liggen." Het pand wordt wel eerst flink on der handen genomen voordat ze het kunnen betrekken. De Kok verheugt zich er op. „Het is uit de zeventien de eeuw. De kamers zijn groot en hoog en hebben prachtige grote bal ken." Hij vindt het geen bezwaar als een deel van de nieuwe woning in de toekomst ook gebruikt kan wor den tijdens de Kunstroute. Jo de Kok uit Tholen toont zijn werk tijdens de Kunstroute in het woonhuis aan de Regentessestraat 1. De Kok is bezig een selectie te ma ken van zijn werk. Hij denkt er een stuk of tien op te hangen in de hal van het monumentale pand dat elk jaar gebruikt wordt voor een expo sant van de Kunstroute. De Kok vindt het wel spannend. Hij is zelfs een beetje zenuwachtig, zegt hij. „Het is de eerste keer. Mensen van de Kunstroute hebben me gevraagd om mee te doen. Maar ik ben maar een amateurtje, hoor." Tekenen doet hij al lang. Het zit een beetje in de familie, vertelt hij. „Mijn broers kunnen het goed en mijn dochter Leanne tekent en schildert ook veel. Zij heeft tegen me gezegd dat ik eens les moest ne men. Dat heb ik gedaan. Sinds een jaar of vijf, zes zit ik op cursus Jules Thannhauser in Poortvliet bij THAKS, de Thoolse amateurkunst schilders. Ik doe graag aquarelleren, maar ik werk ook wel met potlood en krijt." De Kok is zeer te spreken over de lessen die om de veertien dagen worden gegeven. En de sfeer die er onderling heerst. „Thannhau ser kan het heel goed overbrengen. Het is ook nog een gezellige club met elk jaar een tentoonstelling en een etentje. We zijn gewoon lekker bezig." De Koks voorliefde voor 'scheep jes' is verklaarbaar. In een ver verle den viste hij zes jaar met de THo 6 op garnalen. Het was een houten Deense kotter van zijn zwager Kees Bout. Ze voeren ermee op de Oos- terschelde en voor de kust, op de steenbanken om 'hornet' vangen. De Kok voer daarna nog eens acht jaar op de THo 48 (eens de Vier Ge broeders), een mosselkotter van de firma De Jonge waarmee hij op de Oosterschelde en de Waddenzee viste. Daarna werd hij visboer. „Die schepen zitten nog wel in mijn hoofd, ja. Ik schilder ze na van een foto of ook wel deels uit mijn herin nering." De Kok is ook nog vaak aan de haven te vinden. „Ik loop er graag zomaar een beetje te sjoeren. En als ik iets leuks zie, dan maak ik een fotootje." De visserij, het water de haven. Ze komen vaak terug in de tekeningen en de aquarellen van De Kok. Vaak varen de schepen met bolle zeilen. Hoogaarzen zoals de Arn 21 en de VI 37, of een hengst zoals de THo 49. Of ze liggen op de stenen of 'op 't ööd' om te banken, vertelt hij. „Banken betekent teren of er aan rommelen, reparaties uitvoeren. Vroeger had je op de stenen twee grote brede balken waar ze het schip op lieten varen. Als het water dan afging, dan zakte de boot op die bal ken. Dan lag het hoog en droog en kon je er goed bij." Het is allemaal verdwenen. De schepen zijn groter, de getijdehaven is verdwenen, de Oosterschelde ligt achter de Oesterdam. De Kok doet ook inspiratie op als hij samen met zijn vrouw op vakan tie is. Hij laat een duinlandschap zien in het noorden van Duitsland. Tussen de met bomen en struiken begroeide zandheuvels is de zee te zien. En waarachtig ook een schip. „Dat bootje heb ik er in geschilderd want ik heb het er niet gezien. Nee, ook al zijn ze er niet, ik schilder ze wel." Ook als hij het water schildert www.oerlemansmode.nl Maandag 13.00- 17.30 uur Dinsdag t/m donderdag 09.00- 17.30 uur Vrijdag 09.00 - 20.30 uur Zaterdag 09.00- 17.00 uur Kaaislraaf 4, 4651 BN Steenbergen 0167-563 430 Volop parkeergelegenheid Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2007 | | pagina 5