HOME Dé specialist in zonwering Familieberichten Aan de inwoners van Tholen, De koffie staat zaterdag 21 april van 11.00 - 13.00 uur voor u klaar! Elenbaas-Noom 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 19 april 2007 DAMJAN ch'<L Hendrik Michiel Cornells Martin Vorst Marijke Jeroense Arjan van Qurp en Vineke van Vijke Piet Bazen en Mina Koopman Bastiaan Aarnoudse 8z Maatje Aarnoudse- van Dommele JANNETJE KOEMAN-VAN DIJKE JACOBUS ANTHONY VROEGOP JACOBUS ANTHONY VROEGOP KO VROEGOP KO VROEGOP KO VROEGOP DE HEER KO VROEGOP MARIA CHRISTINA DE BAKKER-VAN ESCH MARINUS WILLEM VAN DIJKE HENDRIKA MARIA VAN DER SLIKKE-DONKEN GEERTJE DEN BRABER- REIJNGOUDT SUZANNA KLOET-BOOGAARD Hoera! 5x10 1 50jaar Saar VERHUISD VERHUISD GRAFMONUMENT steenhouwerij de kort www. dekortnatuursteeru til 50jaar Zoals u wellicht weet zijn onze praktijken ver huisd naar de Vliethof. Wij nodigen u uit een kijkje te nemen in ons nieuwe onderkomen. Huisartsenpraktijk Vliethof A.H.B. Bakkerus M.H. Bierema L. van Wingerden-Klootwijk Fysiotherapiepraktijk Van Tilborg A.J.H. van Tilborg F.M. Liefting G.J. Geuze J.D. Bogert A.M. Spelt-Ras Samenwerkende Verloskundigen Steenbergen e.o. Huisartsenlaboratorium SHL Laat de zon maar schijnen! Knikarmschermen Sereens Markiezen Rolluiken Uitvalschermen Kom naar de winkel en laat u inspireren! ^aeco"- Uit de moederschoot geweven tot een wonder van bestaan. Werd jij gebracht in ons leven dankbaar noemen wij jouw naam. Damian is geboren op 31 maart 2007 om 7.26 uur en weegt 4660 gram. Danny, Jeannet en Julia Wagenaar 4675 CL Sint-Philipsland Prins Hendrikstraat 34 Wij zijn dolgelukkig met de geboorte van onze zoon en broertje 16 april 2007 Harry, Marie-Cristien en Marleen van der Moere Weststraat le, 4697 GA Sint-Annaland Tel. 0166-65 72 21 Marie-Cristien en Chiel rusten van 13.00 tot 15.00 uur. Wilt u langskomen? Belt u dan even. Na een kort maar krachtig overleg... ...hebben wij besloten te gaan trouwen! Op vrijdag 20 april 2007 in het gemeente huis van Sint-Maartensdijk. &L U bent van harte welkom op onze receptie, welke gehouden zal worden van 19.00 tot 20.30 uur in Café Restaurant Havenzicht te Sint-Annaland. Ons adres is: Vroonland 7,4697 DH Sint-Annaland zijn blij u, ook namens onze ouders, mee te kunnen delen dat wij op D.V. vrijdag 27 april 2007 in het huwelijk treden. De voltrekking hiervan vindt plaats om 12.00 uur in het gemeentehuis te Sint-Maar tensdijk. Ons huwelijk zal kerkelijk bevestigd worden door de weleerwaarde heer ds. G.J. Baan, om 14.00 uur, in het kerkgebouw van de Gere formeerde Gemeente te Sint-Annaland. U bent van harte welkom op onze receptie van 19.30 tot 20.45 uur in De Stove, Voor straat 42 te Stavenisse. Pilootweg 9 4696 RJ Stavenisse Steketeepad 9 4455 AZ Nieuwdorp Ons toekomstig adres: Hertenweg 25,4455 TJ Nieuwdorp Op 7 april hebben mijn kinderen hun 40-jarig huwelijk herdacht. Dat God hen nog sparen wil tot in lengte van jaren is de wens van hun liefhebbende moeder. J.L. Bazen-Hage De Schutse, Sint-Annaland, april 2Ó07 1967 2007 Op D.V. zaterdag 21 april is het 40 jaar gele den dat onze geliefde ouders en grootouders in het huwelijk zijn getreden. We wensen hen toe dat de Heere hen nog lang voor elkaar en ons wil sparen. Willy en Wim Nelieke, Bas en Pieter Lenie en Johan Louise, Coen en Bas Ria en Lisard Martine en Nienke Marco en Willie-Janne Bastian, Charlotte en Cornelis Hannie Coby en Pim Bram en Rianne Bastiaan Wim 4696 BW Stavenisse, april 2007 Prins Bernhardstraat 16 Vanaf het eiland Tholen en Dinteloord gaan onze felicitaties naar Emmeloord; want op 21 april van het jaar 2007 hoopt Corrie haar 60ste verjaardag te beleven! Een fijne dag toegewenst met heel je gezin, GEFELICITEERD en houd er de moed maar in! De familie April 2007 Veel te vroeg is van ons weggenomen, na een slopende ziekte, onze dierbare dochter, zus en schoonzus (Jeanne) 1 december 1954 15 april 2007 Tholen: M. van Dijke-van Bergeijk Nieuwdorp: Elza van As-van Dijke t Koos van As Kruisland: Karei en Mieke van Dijke- v/d Plasse Tasmanië: Ad en Trijnie van Dijke- Spijker Middelburg: Annemarie van Dijke Scherpenzeel: Suzan en William Banfield Neven en nichten De rouwdienst wordt op vrijdag 20 april om 11.00 uur in de Opstandingskerk te Wissen- kerke gehouden. Corr.adres: Fam. Van Dijke, Roemrijkhof 5, 4756 CM Kruisland Want wij hebben hier geen blijvende stad Hebreeën 13 vers 14a Diepbedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons omringde, delen wij u mede dat na een arbeidzaam leven, de Heere op Zijn tijd, uit ons midden heeft weggeno men mijn geliefde man, onze lieve vader en opa echtgenoot van Adriana Jannetje Cornelia Bos in de leeftijd van 76 jaar. A.J.C. Vroegop-Bos Rien en Hanny Ida en Stephan Annet en Neem Wim en Hetty Bas en Carola Anke Lianne Maaike en Erwin Anna 4695 ET Sint-Maartensdijk, 12 april 2007 Henri Dunantstraat 21 De rouwdienst is gehouden j.l. dinsdag 17 april in de aula van Monuta, Kastelijnsweg 2a te Sint Maartensdijk. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats aldaar. Tot onze droefheid overleed op 12 april onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van A.J.C. Vroegop-Bos op de leeftijd van 76 jaar. Wij wensen Adri, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Goes: P.A. Bazen-Vroegop M.A. Bazen Sint-Maartensdijk: A.J. Vroegop (in herinnering) J.W. Vroegop-Bevelander Neven en nichten April 2007 Op 12 april is door de Heere uit onze familie weggenomen onze geliefde zwager en oom Jo en Cor Lia en Rinus en (klein) kinderen Sint-Maartensdijk, april 2007 Op 12 april 2007 is overleden onze gewaar deerde oud-medewerker Wij zullen hem blijven herinneren als een integer mens, die inzet combineerde met col legialiteit en vriendschap. De dagelijkse bezoekjes aan ons bedrijf zul len wij gaan missen. We wensen Adrie en de kinderen de kracht toe om dit grote verlies te verwerken. Directie en personeel DACOMEX Sint-Maartensdijk Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Geertje en Izaak Riedijk-Bos Heieen en Piet Ineke en Floor Anja en Piërre Mario en Tanja Achterneven en -nichten Sint-Maartensdijk, april 2007 Helaas bereikte ons het droevige bericht dat ons gewaardeerd lid en vader van onze voor zitter is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden SV Smerdiek Sint-Maartensdijk, april 2007 Na een lange periode van afnemende gezond heid is op 17 april in zorgcentrum Ten Anker te Tholen in volle vrede overleden, mijn lieve zus en onze tante weduwe van Dingenus de Bakker Geboren Overleden 14 september 1923 17 april 2007 Tholen: G. Boontjes-van Esch Neven en nichten Achterneven en -nichten Onze dank gaat uit naar het personeel en vrij willigers van zorgcentrum Ten Anker voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum Ten Anker Correspondentie adres: Dhr. W. Boontjes, Westkruisstraat 4,4494 ND Geersdijk. De afscheidsdienst zal in besloten kring gehouden worden vrijdag 20 april om 10.30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Voor de vele blijken van belangstelling en uw medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa willen wij u hartelijk dankzeggen. P. van Dijke-Fieret Dini Geerard en Jacobine Juliette Annora Oostburg, april 2007 Voor de vele blijken van medeleven en belang stelling die wij, zowel persoonlijk als schrifte lijk, mochten ontvangen na het overlijden van onze innig geliefde moeder en oma betuigen wij u onze oprechte dank. In het bijzonder willen wij thuiszorg Cura- domi en dr. A.J.S.H. Brussen bedanken voor de liefdevolle zorg en medische begeleiding van onze moeder. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Poortvliet, april 2007 Voor uw blijken van medeleven en belang stelling, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder en onze zuster betuigen wij u onze oprechte dank. Uw schrijven en uw persoonlijke aanwezig heid hebben wij zeer op prijs gesteld. A.M. den Braber P. den Braber-de Jong L.J. den Braber M. den Braber-Neele C. den Braber M. den Braber-Breeman Klein- en achterkleinkinderen Sint-Philipsland, april 2007 Wij zijn verrast door de hartverwarmende belangstelling en talloze kaartjes, die wij ont vangen hebben na het overlijden van onze zorgzame moeder, lieve oma en overgroot moeder Wij danken u daarvoor hartelijk. Voor ons was het een grote steun te weten dat zij door zovelen gekend en gewaardeerd werd. Rinus en Rie Kloet Jaap en Joke Kloet Klein- en achterkleinkinderen Sint-Maartensdijk, april 2007 21-04-07 Het is niet aan haar te zien, deze juf wordt U kent haar vast al menig jaartje, dus maak haar blij met een kaartje. 4697 CJ Sint-Annaland, Schoolstraat 57 Van je collega's! Wie is toch dit meisje met het leuke haar? Zondag wordt ze Wie het weet mag ze zondag 22 april komen feliciteren. Sint-Annaland, april 2007 17 april 1957 17 april 2007 De tijd gaat snel dat is waar... en daarom noemen we Ina vanaf nu Na de Heere willen we iedereen hartelijk bedan ken voor de vele kaar ten en geld, cadeaus en andere attenties die we hebben ontvangen bij ons 40-jarig huwelijk. Mede namens onze kin deren en kleinkinderen, zeer hartelijk dank! P. Bazen-Koopman Sint-Maartensdijk, april 2007 Wij willen iedereen bedanken voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties, die wij bij ons 25-jarig huwelijk mochten ontvangen. Jaap en Maya van Oudenaarde Sint-Annaland, april 2007 Wij willen iedereen, ook namens onze kinderen, klein- en achterkleinkin deren hartelijk bedanken voor de vele felicitaties, bloemen en attenties die wij bij ons 60-jarig huwelijk hebben mogen ontvangen. Hein en Bella op den Brouw Sint-Maartensdijk, april 2007 Ik wil iedereen bedan ken, ook namens vrouw en kinderen, voor de vele kaarten, telefoontjes en andere attenties die ik voor, tijdens en na mijn opname in het Daniël den Hoed ziekenhuis mocht ontvangen. M. Hout Sint-Annaland, april 2007 Tienhoven 55 Mede ook namens onze kinderen moeten wij een ieder hartelijk dankzeg gen voor de vele felicita ties in de vorm van kaar ten, bloemen, fruit en geld die wij mochten ont vangen bij het gedenken van ons 55-jarig huwelijk op 3 april jl. Nogmaals dank voor al dit mede leven. Onze bijzondere dank aan de Grote Gever, de Heere Die ons deze dag nog gaf om dit alles nog te mogen beleven. Fam. D.F. Bentschap Knook-Voshol 4695 EL Sint-Maartensdijk M.A. de Ruyterstraat 1 april 2007 Hartelijk bedankt voor alle medeleven en belangstelling tijdens en na mijn verblijf in het ziekenhuis. Sytze Ponsteen Stavenisse, april 2007. Lieve, lieve mensen, wat een belangstelling mocht ik van jullie ont vangen! Voor alle atten ties, in welke vorm dan ook, heel hartelijk dank. Het heeft mij erg goed- gedaan. Dick Lindhout-Priem Stavenisse, april 2007 Mevr. v.d. Griek- v.d. Boogaard Tienhoven 63 gaat m.i.v. 12 april 2007 wonen in: Zorgcentrum De Schutse F.M. Boogaardweg 10, K 020, 4697 GM Sint-Annaland 0166 - 65 87 62 per 25 april 2007 S.E. Ligtendag- van Dijke van Wilhelminastraat 46, Sint-Philipsland naar Zorgcentrum De Schutse F.M. Boogaardweg 10, K 108, 4697 GM Sint-Annaland 0166 - 65 87 31 Koop uw rechtstreeks bij: NATUURSTEENBEDRIJF Bergen op Zoom Zonder bemiddeling tussenpersoon altijd een stuk voordeliger Bijna 70 jaar ervaring in ambachtelijk vakmanschap. Bezoek onze\showroom en showtuin met o.a. vele modellen grafmonumenten. Abraham de Haanstraat 6 Tel. 0164-23 41 09 4624 HX Bergen op Zoom Fax 0164 - 24 51 00 Het is echt waar. Deze marinier wordt 21 april Sint-Annaland, april 2007 Hierbij wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. M. Poot Poortvliet, Kalfdamseweg 1 april 2007 Wij willen u allen, mede namens onze kinderen en kleinkinderen, har telijk bedanken voor de blijken van medeleven, naar aanleiding van ons 55-jarig huwelijk op 3 april jl. A. de Lange J.W. de Lange- de Jonge Tholen, april 2007 Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor de bloemen, kaarten, telefoontjes tijdens en na mijn verblijf in het ziekenhuis. Ook namens mijn man en kinderen hartelijk dank. Fien Scherpenisse Sint-Annaland, april 2007 Biezelingsestraat 51 Kerkstraat 4 4421 BN Kapelle Scherpenisse 0113-342101 0166-662880 U wilt toch de scherpste prijs? Kom dan vandaag nog langs! www.decohomeelenbaasnoom.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2007 | | pagina 4