Lieve Janneke, heel veel succes met de heropening van Sturris Schoenen Sint-Annaland Familieberich ten www. huppel-kinderkledingnl John, Miranda, Jean, Valerie en Carl Sturris Schoenen Yerseke Cris Krijger Sz Marlies Menheere Peter en To Sjaak Steijn en Elly Steijn- van Vuuren Ad 4- Adrie Deurioo HarteiijK gefeliciteerd! Vries en Bea Verkamman-Wij ma KLAZINA JACOBA BOLIER- QUIST KLAZINA JACOBA QUIST SIEN BOLIER-QUIST LIEVE TANTE SIEN CORSTIAAN DE BEELD SUZANNA WILLEMINA BOOGAARD SUZANNA KLOET-BOOGAARD CORNELIS FAASSE FRANS HOOGLANDER DHR. A. KRAMER PIETERNELLA ISABETH QUIST-JEROENSE JACOMINA VAN VOSSEN GERARD POOT Tante Ina werd 50 jaar Adreswijziging Hieperde- piep 50 jaar 50 kaarsjes op de taart.' Naar eigen ontwerp Snelle levertijden vanaf 1 maart online bezoek onze webwinkel: Vrijdag 9 maart 2007 hopen wij te trouwen. De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden om 13.30 uur in het gemeentehuis van Sint-Maartensdijk. Een zegen over ons huwelijk willen wij vra gen in de Ned. Herv. Kerk te Sint-Annaland. De dienst zal beginnen om 15.00 uur en zal worden geleid door ds. E. Versluis. Ons adres wordt: Hogedorpstraat 2d, 4693 EG Poortvliet Tel. 0166-61 75 69 Hoera, hoera het is echt waar deze week zijn het koperen paar GEFELICITEERD De Verkerkjes aanhang Scherpenisse, maart 2007 Op D.V. maandag 5 maart 2007 zijn onze geliefde ouders 25 jaar getrouwd. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen: Bart en Jolies Gerina en Marco Eline en Jan 4675 AV Sint-Philipsland, Esdoornhof 5 Op 3 maart 2007 zijn w jaar getrouwd. Lianne José Pa en Ma "Rja en Wim Marc en Danielle 2 maart zijn onze ouders, opa en oma 45 jaar getrouwd. Gefeliciteerd. Kinderen en kleinkinderen Tholen, maart 2007 Je hebt zo hard gestreden, zo je best gedaan, tot op het laatst ons jouw lach gegeven, en toen ben je gegaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door een voud, zorgzaamheid, goedheid, liefde en eer lijkheid is na een langdurig ziek zijn van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma, dochter en zus echtgenote van Izak Leendert Bolier op de leeftijd van 67 jaar. Anna-Jacobapolder: I.L. Bolier Sint-Philipsland: Piet en Jacolien Kaj Amber Anna-Jacobapolder: Lauran en Alexandra Den Haag: Sjaak en Marjan Anna-Jacobapolder: L. Quist en verdere familie 22 februari 2007 Noordweg 22 4675 RP Anna-Jacobapolder De herdenkingsdienst is gehouden dinsdag 27 februari om 13.15 uur in Ons dorpshuis, Lan- geweg te Anna-Jacobapolder. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Anna- Jacobapolder. Tot onze diepe droefheid is mijn lieve, behulp zame dochter en onze zus overleden echtgenote van les Bolier Met al haar wilskracht heeft ze toch de strijd moeten verliezen. les en de kinderen wensen we veel sterkte. Pa Quist Coba (in herinnering) en Jan Mientje en Adrie Jan Rietje en José Bram en Ans Dini en Chris Connie en Sander Neven en nichten Anna-Jacobapolder, 22 februari 2007 Uit de kring van onze familie is, na langdurig ziek zijn, overleden in de leeftijd van 67 jaar onze lieve schoonzuster en tante Wij bidden om troost voor les, de kinderen en kleinkinderen. Anna-Jacobapolder: Leendert en Janny Sint-Philipsland: Janny en Kees (in her innering) Oud-Vossemeer: Jaap en Sjaan Neven en nichten. Anna-Jacobapolder 22 februari 2007 In onze gedachten was je In onze gedachten ben je In onze gedachten zul jij altijd blijven. Pim en Carola Danielle en Michel Christian en Colinda Anna-Jacobapolder, februari 2007 Iedere dag een beetje. Steeds meer leverde je in. Je wereld werd steeds kleiner, Wij pasten er bijna niet meer in. Zoveel vragen, zonder antwoord. Wat ging er nog allemaal in je om? Steeds proberen alles te begrijpen, en steeds weer afvragen: Waarom De deur naar jouw wereld Ging voor ons steeds verder dicht, Kende je ons eigenlijk nog wel? Afscheid nemen, steeds een beetje. En nu eindelijk: Vaarwel. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u ken nis dat van ons is heengegaan mijn man, onze zorgzame vader en opa echtgenoot van Jantiena Geessien Knevelbaard J.G. de Beeld-Knevelbaard Laura Piet en Pascalle Richard Kleinkinderen 4695 EH Sint-Maartensdijk, 22 februari 2007 Frank van Borselenstraat 9 De crematiedienst heeft plaatsgevonden op dinsdag 27 februari om 11.00 uur in het cre matorium te Bergen op Zoom. Door heel veel fijne herinneringen, doet het pijn je te moeten missen, na de laatste jaren van moeite en zorg, heb je nu de rust waarnaar je verlangde. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft bete kend, geven wij u kennis, dat toch nog onver wachts van ons is heengegaan, onze lieve moe der, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Laurens Kloet in de leeftijd van 88 jaar. Doetinchem: Rinus en Rie Leon en Bernie Jordy en Lotte Marcel Sint-Maartensdijk: Jaap en Joke Jeroen en Irene Ivo Marjolein en Jeffry Het wonen in Maartenshof heeft moeder altijd erg gewaardeerd. Personeel, vrijwilligers, bewoners en alle anderen die daaraan hebben bijgedragen, heel hartelijk dank. Sint-Maartensdijk, 21 februari 2007 Maartenshof 52 d Correspondentie-adres: J. Kloet, Zwanelaan 5, 4695 JH Sint-Maartensdijk. De rouwdienst werd gehouden op maandag 26 februari om 13.10 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk, waarna aansluitend de begrafenis plaatsvond aldaar. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze tante Fam. Vroegop-Kloet en Nel Fam. Kloet-Baai Maart 2007 Herinnering... aan spelletjes doen op de Parallelweg op een regenachtige middag, aan verhalen over "vroeger" toen alles heel anders was, aan leuke, mooie, maar later ook moei lijke momenten, we herinneren met een glimlach. Lieve oma, bedankt voor al je zorg en liefde. We zullen je missen. Jeroen, Ivo en Marjolein Diepbedroefd geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve vader en opa weduwnaar van Cornelia Maaike Lommers in de leeftijd van 84 jaar. Halsteren: J.M. Kruit-Faasse M. Kruit Maaike en William Willemijn en Camiel Joanne Sint-Philipsland: C. FaAsse N.W. Faasse-Everaers Adriënne en Corné Comé 1 Sint-Philipsland, 26 februari 2007 Correspondentieadres: Familie C. Faasse, Volkerakstraat 7,4675 CT Sint-Philipsland. Heden donderdag 1 maart is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid de familie te condo leren in het verenigingsgebouw van de Oud Gereformeerde Gemeente, Voorstraat te Sint- Philipsland. D.V. vrijdag 2 maart wordt om 13.15 uur de rouwdienst gehouden in bovengenoemd ver enigingsgebouw. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Oude Algemene Begraafplaats te Sint-Philipsland. - Geen bloemen Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde die wij van hem mochten ontvangen, delen wij u mede dat, voor ons niet geheel onverwachts, na een kortstondige ziekte, van ons is heen gegaan mijn lieve man, onze onvergetelijke zorgzame vader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Janneke Hendrika Plandsoen in de leeftijd van 86 jaar. Tholen: J.H. Hooglander-Plandsoen Oud-Beijerland: Elly en Cor van den Ouden Dico en Sandra Yair, Mi ka, Zoë Frank en Magdalena Joshua, Thirza Jovanka en Marco Sara, Levi, Jael Eric-Jan en Danja Purmerend: Chris Hooglander (in herinnering) Frankwin en Deanara Danielle en Peter Jenine, Kirsten, Thijs Tholen: Francien en Cees Zwaai Henrike en Louis Leendert en Adriënne Christa Elseline Frank Jarco Marije Anne-Co 4691 HN Tholen, 27 februari 2007 Machteld van Gelrestraat 55 D.V. zaterdag 3 maart om 13.15 uur zal de rouwdienst gehouden worden in de aula van het uitvaartcentrum van Monuta Tholen, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van Tholen. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum. Na de begrafenis kunt u de familie persoon lijk condoleren in het uitvaartcentrum. Geen bloemen - Geen bezoek aan huis Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van betuigen wij u onze oprechte dank. Rien, Heieen Ketting Kinderen en kleinkinderen Sint-Annaland, maart 2007 Overweldigend en hartverwarmend was de belangstelling en het medeleven na het over lijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. W.M. Quist, kinderen en kleinkinderen Tholen, 1 maart 2007 Voor het medeleven en de belangstelling zowel persoonlijk als schriftelijk die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze tante betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: Neven en nichten Sint-Annaland, maart 2007 Groot is de leegte die hij achterlaat, dierbaar zijn de herinneringen die blijven. De vele blijken van medeleven na het overlij den van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa hebben ons bijzonder geraakt en waren voor ons een grote troost. Wij hebben uw medeleven, in welke vorm dan ook, zeer op prijs gesteld en zijn daar oprecht dankbaar voor. B.J. Poot-Franke Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sint-Annaland, maart 2007 Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaartjes en cadeaus die wij hebben ontvan gen bij de geboorte van onze zoon Jelle. Herbert, Margreet en Jelle Mol Sint-Maartensdijk, Maart 2007 Alsnog wil ik u allen bij mijn thuiskomst uit het ziekenhuis hartelijk dankzeggen voor de vele bloemen, telefoontjes en kaarten, tevens ook voor mijn 90ste verjaardag. Voor alle goede wensen en bezoeken zeer harte lijk dank. Mevr. M. Rijnberg- Geluk Schutse K20, Sint-Annaland Mede namens mijn man, wil ik iedereen harte lijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen, fruit en telefoontjes en andere attenties die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis Lievensberg en bij mijn thuiskomst. A.F. Potappel- van Beveren Schoolstraat 41 Stavenisse, Maart 2007 Lieve mensen. Heel hartelijk bedankt voor al het medeleven voor en tijdens mijn zie kenhuisopname en bij mijn thuiskomst, in welke vorm dan ook. Het heeft mij heel erg goed gedaan, te weten dat zoveel mensen met je meeleven. Nogmaals hartelijk dank, mede namens mijn vrouw en kinderen. Cor van Dijke Maart 2007 Deze jonge dame, je ziet het niet aan haar af, als je nu vraagt hoe oud ben je, dan zegt zij, ik ben al jaren 37. Nu is het dan zover, op 5 maart ziet Liane Sara. Van harte gefeliciteerd met je 50e levensjaar. Henk Liselotte - Mario Lieke Maart 2007 Het is echt waar. Ook gefeliciteerd van mij, al stond ik er vorige week niet bij. Rick Maart 2007 Op zaterdag 3 maart D.V. hoop ik te verhuizen van Achterstraat 48 naar Eendrachtstraat 14 De Rozenboom 4675 CS Sint-Philipsland Mevrouw C. Reyn- goudt-Verhage Telefoon 0167-57 31 70 DANKBETUIGING Omdat het onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, doe ik het op deze manier. Allereerst dank aan de Heere dat ik geestelijk en lichamelijk in goede conditie in staat was om mijn 104e verjaardag te gedenken. Daarna dank aan alle mensen die mij op zoveel verschillende manieren hebben gefeliciteerd. Verwonderd ben ik over zoveel aandacht en medeleven. Iedereen hartelijk dank voor uw bijdrage. Mevr. W.K. Beeke-v.d. Werf Tholen, maart 2007 Na een lange periode van onderzoeken en operaties willen wij u bedanken voor de overweldigende belangstelling, in welke vorm dat ook mag zijn, voor het geld, bloemen, fruitmanden, telefoontjes, de vele kaarten en alle andere attenties van familie, vrienden, collega's en bekenden. Ook bedank ik de chauffeurs die iedere dag klaarstonden om bij mij op bezoek te komen tijdens mijn verblijf in het Erasmus MC Daniël den Hoed. Ook voor de belangstelling bij mijn thuiskomst, namens mijn ouders en broer hartelijk dank. Jan van Dijke Sint-Philipsland, maart 2007 Vrijdag 2 maart wordt mijn lieve oma Toos Gefeliciteerd en een dikke kus van Julian Sint-Annaland, Havenplein 16 Maart 2007 Dit baasje telt de 2e dag van maart Hartelijk gefeliciteerd XXX Je meisje én de kids Garantiecertificaat van de Alg. Bond van Natuursteenbedrijven. PASCAL 6, MIDDELHARN1S TEL. 0187-489088 www.corwagemaker.nl info@corwagemaker. nl Verrassend was het week end, de bloemen, de kaar ten met alle goede wen sen en attenties die wij bij ons 25-jarig huwelijk mochten ontvangen. Het was hartverwarmend en onvergetelijk. Allen hartelijk dank. Chris en Anita van 't Hof 4697 EM Sint-Annaland Havenplein 10 Maart 2007 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en cadeaus die wij moch ten ontvangen bij ons 65-jarig huwelijk. Ook namens onze kinderen en kleinkinderen harte lijk bedankt. Piet en Mientje Potappel-van Daalen Oud-Vossemeer, Dr. Renesstraat 20 Maart 2007

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2007 | | pagina 4