Familieberichten DROOGERS Voor een Zorgzame Begeleiding VERSPREIDINGEN Officiële Mededelingen EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 28 december 2006 Crerrit-Jm en Katrien van der Wart Johan 8z Rian Baauw MARINA ADRIANA MOL SIMON JANSEN SIMON JANSEN SIMON JANSEN SIMON JANSEN IZAK MARINUS KWAAK MEVR. POLDERMAN MOERLAND ADAM ANDRZEJ MAZUR HENDRIK MARINUS SCHEERMEIJER MARIA CATHARINA SCHOEP 4x10 RIOOL VERSTOPT? „SCHOUWEN-DUIVELAND" GRAFMONUMENT steenhouwerij de kort www. dekortnatuursteen. ril Het adres voor het bezorgen van al uw folders op Tholen en Sint-Philipsland Raadhuisstraat 40 4698 AK Oud-Vossemeer Tel. 0166-6724 58 Provincie Zeeland Diversen AbdijNieuws Natuur en landschap Vergunning Natuurbescher mingswet 1998 Vergunning Natuurbescher mingswet 1998 Milieu Natuursteenïïuis Vandaag, 28 december, is het 50 jaar gele den, dat onze geliefde ouders, opa en oma in het huwelijk zijn getreden. We hopen, dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Hans en Joke Gerard Augusta Lianne Ewald Karine Elize 4691 DA Tholen, Windsingel 32. Het is 25 jaar geleden dat in het huwelijk zijn getreden. Wij feliciteren onze ouders met dit jubileum! Willemien en Hans John en Irina Sint-Philipsland, 30 december 2006. BMP Diepbedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma echtgenote van Willem Reijngoudt 29 augustus 1930 f 20 december 2006 W. Reijngoudt Lena en Krijn Brouwer Elly Goudzwaard (in herinnering) Adri Goudzwaard Marja en Giel van der Est Leen en Adrie Reijngoudt Kleinkinderen 4675 BM Sint-Philipsland Schoolstraat 46 Zaterdag 23 december is om 10.15 uur de rouwdienst gehouden in dorpshuis De Wim pel, Eendrachtstraat te Sint-Philipsland. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Sint- Philipsland. 'De Heer is mijn Herder' Gezang 14 Na een kortstondige ziekte is geheel onver wachts, vredig op 2e kerstdag van ons heen gegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa echtgenoot van Maria Janna Slager 24 februari 1931 Tholen t 26 december 2006 Bergen op Zoom Tholen, Marie Jansen-Slager Tholen, Piet en Roos Sander Heinkenszand, Anja en Peter Marloes, Pieter 4691 EV Tholen, Grindweg 50. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 29 december van 19.00 tot 20.00 uur in het uit vaartcentrum van Monuta, Prins Bernhard- straat 2 te Tholen. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. zaterdag 30 december om 10.30 uur in de Gereformeerde kerk, Doelweg 7 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Tholen. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het uit vaartcentrum aldaar. - Liever geen bezoek aan huis - Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een kortstondige ziekte is overleden onze lieve broer M. Dijkslag-Jansen K. Waal-Jansen P. Jansen C.Jansen-Schot Tholen, 26 december 2006. Verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze zwager en oom Jenny en f Izak t Hans, Christien en Jan Nicky, Levi Mirjam en Corné Pepijn, Rosan, Marit We wensen tante Marie, kinderen en klein kinderen veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Sint-Maartensdijk, december 2006. 26 december 2006 is na een kortstondige ziek te van ons heengegaan, onze altijd behulp zame buurman Moge bure Marie, kinderen, kleinkinderen en wij de kracht ontvangen dit verlies te kunnen verwerken. Fam. W. Van Burgh en kinderen Fam. P. Altema en kinderen Tholen, december 2006, Grindweg 46 - 48. 'The long dav closes...' Najaren van afnemende gezondheid is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame pa en schoonpa en onze sterke opa Overleden te Zierikzee 20 december 2006 Geboren te Sint-Maartensdijk 26 augustus 1928 Zierikzee: A.P. Kwaak-Bakker Zierikzee: Petra en Kees Hanse-Kwaak Karl Lenno Romany Verpleeghuis Cornelia, Allévo Correspondentieadres: De Cranestraat 8 4301 MJ Zierikzee De herdenkingsdienst is gehouden op woens dag 27 december in de Gasthuiskerk, Haven plein 17 te Zierikzee. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevonden op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Dag lieve, ijzersterke OPA KWAAK Nu mag u voor altijd uitrusten. Kusjes van Karl, Lenno en Romany Op 19 december heeft de Heere uit dit leven weggenomen, ons trouw meelevend oud lid op de hoge leeftijd van 97 jaar. Bestuur en leden Vrouwenvereniging Martha Tholen, 19 december 2006. Je Hebt Naar Je Vrijheid Gezocht, Die Heb Je Nu Gevonden. We Zullen Altijd Aan Je Blijven Denken. Szukales Wolnosci I Ja Odnalazles. Kochany Adasiu Na Zawsze Pozostaniesz. W Naszych Sercach. Bedroefd delen wij u mede dat plotseling van ons is heengegaan mijn dierbare zoon, onze lieve broer en oom Adamski Geboren 12 april 1984 Chojna Overleden 23 december 2006 Sint-Maartensdijk Jolanta Beurkens-Hulewicz Willem Beurkens Monika en Mariusz Nicole Krzysztof en Magda Kasper, Anouk Anna en Sander 4695 GZ Sint-Maartensdijk, Hogeweg 22a. Adam is opgebaard in de aula van Monuta, Kastelijnsweg 2a te Sint Maartensdijk, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen donderdag 28 december van 20.00 tot 20.30 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 29 december om 13.00 uur in de R.k. kerk Onze Lieve Vrouw Hemelvaart, Markt 22 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.k. begraafplaats 'Sint Barbara', aan het Hertenkamp te Tholen. Samenkomst in de kerk. Er is gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aanvang van de dienst in de kerk, per soonlijk condoleren na de begrafenis in het parochiecentrum van voornoemde kerk. - Adam hield van rode rozen Wilt u indien u geen rouwbrief heeft ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, stel ik u in kennis dat is overleden mijn broer 3 december 1930 Sint-Annaland t 21 december 2006 Lelystad D.M. Niebeek-Scheermeijer Correspondentie-adres: 8071 HP Nunspeet, Secretaris van Marleplantsoen 5 De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaats gevonden. f Haar leven was geven en zorgen, voor eenieder op haar pad. Nu kwam voor haar de grote morgen, waar zij laatst vaak om bad. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar hebben ontvangen en na een welbesteed leven, is van ons heengegaan, voorzien van het H. Sacra ment der Zieken, in de leeftijd van 85 jaar, onze zorgzame moeder en allerliefste oma weduwe van Adrianus Franciscus Cornelis van Treijen Oud-Vossemeer: Diny en Cees Mark en Marsha Debbie en Guido Lepelstraat: Joke en Cor Peter en Joyce Meriam en Corné Oud-Vossemeer: Peter en Cobie Nieuw-Vossemeer, 24 december 2006, Zorgcentrum De Vossemeren Correspondentie-adres: 4698 AB Oud-Vossemeer, Patrijzenweg 26 De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 29 december om 10.30 uur in de kerk van de H. Willibrordus te Oud-Vossemeer, waarna de begrafenis zal volgen op het paro chiekerkhof aldaar. Samenkomst in de kerk. De avondwake wordt gehouden heden don derdag 28 december om 19.00 uur in de voor noemde kerk, waarna gelegenheid tot afscheid nemen zal zijn in het mortuarium van zorg centrum De Vossemeren, Burg. Janssensstraat 1 te Nieuw-Vossemeer. Speciaal een woord van dank aan het personeel van zorgcentrum De Vossemeren Willen zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ont vangen deze advertentie als zodanig beschouwen. Dit lieve ventje, mooi om te zien wordt 1 januari Tholen, december 2006. Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, cadeaus en andere attenties bij de geboorte van onze zoon en broertje Mart. Bram en Kirsten (en natuurlijk) Nelianne Gunter Sint-Annaland Tevens wensen wij ieder een een Gelukkig en Gezond 2007. Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties die we bij ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen, ook namens onze kinderen en kleinkinderen. Han en Hannie Kurvers-van As Poortvliet, december 2006. Het heeft ons goed gedaan de vele felicita ties, in wat voor vorm dan ook, van u te ont vangen, voor ons 40- jarig huwelijk. Heel hartelijk dank. Tevens wensen wij u een gezegend 2007 toe. C. van Haaften en C. van Haaften- den Engelsman Stavenisse, december 2006. Langs deze weg wil ik u hartelijk bedanken voor uw medeleven, de vele kaarten, bloemen en andere attenties die ik heb gekregen tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuiskomst. Tevens wens ik u allen een voorspoedig 2007. P.A. Priem-Hage Stavenisse, december 2006, Elenahof. Mede namens onze kin deren en kleinkinderen willen wij iedereen har telijk bedanken voor uw aanwezigheid, voor de attenties en de vele kaar ten die wij bij ons 65- jarig huwelijk hebben ontvangen. Het heeft ons verrast en goed gedaan. J.A. Kaashoek M. Kaashoek- Heyboer Sint-Annaland, december 2006, Nieuwstraat 29. Hiermee wil ik, na de Heere, iedereen bedan ken voor het hartelijk meeleven, bezoeken, post en andere attenties bij mijn ziekenhuisop name en bij mijn thuis komst. Zoveel men sen hebben er aan ons gedacht. Nogmaals har telijk dank, ook namens mijn man en kinderen. P. Heijboer- van Dijke Sint-Annaland, december 2006. Wij willen mede namens onze kinderen en klein kinderen iedereen heel hartelijk bedanken voor de zeer vele kaarten, bloemen, cadeaus en andere attenties die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk moch ten ontvangen. Het was hartverwarmend. Bram en Gerda Dake-Boogert Sint-Annaland, december 2006. Na de Heere, willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 65- jarig huwelijk. Fam. A. Scherpenisse- Quaak Sint-Maartensdijk, december 2006 Pres. Rooseveltstraat 64 VERHUISD: Dhr. en mevr. Feleüs-Everaers van: Eendrachtstraat 2 4675 CS Sint-Philipsland naar: De Schutse, kamer 116 F.M. Boogaardweg 10 4697 GM Sint-Annaland Tevens de beste wensen voor familie, kennissen en vrienden. Sint-Annaland, december 2006. Bel 06-534051 94 Boers riooltechniek, die lost het voor u op! Naai- en lockmachines Breimachines Alle reparaties Wol breimachinegarens Borduurpakketten Inruil en financiering Iedere 1e zaterdag van de maand VERKOOP MODESTOFFEN A.B.S. Naai- Breimachines Bedrijventerrein "Welgelegen" Ondernemersweg 19 4691 SL Tholen Tel.: 0166 - 60 70 85 Open: dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen U* Vraag om ons gratis informatiepakket! Te ontbieden op Schouwen-Duiveland, Goeree-Overflakkee en T holen UITVAARTVERZORGING M DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl w&m* Koop uw rechtstreeks bij: NATUURSTEENBEDRIJF Bergen op Zoom Zonder bemiddeling tussenpersoon altijd een stuk voordeliger Bijna 70 jaar ervaring in ambachtelijk vakmanschap. Bezoek onze showroom en showtuin met o.a. vele modellen grafmonumenten. Abraham de Haanstraat 6 Tel. 0164-23 41 09 4624 HX Bergen op Zoom Fax 0164 - 24 51 00 WÉÉ» Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl In verband met het kerst reces van het provinciaal bestuur verschijnt er mo menteel geen AbdijNieuws. Het eerstvolgende AbdijNieuws is vanaf 10 januari 2007 weer te raad plegen via www.zeeland.nl. Van 25 december 2006 tot 3 januari 2007 liggen provinciale stukken ter inzage in het Zeeuws Documentatiecentrum in de Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7 in Mid delburg. Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week 50 in het kader van artikel 19d, eerste lid, van de Natuurbescher mingswet 1998 de vol gende vergunning heeft verleend. Voor schelpdieronder- zoeks activiteiten in de Natura2000-gebieden Oosterschelde en Wester- schelde is vergunning ver leend aan Wageningen IMARES afdeling Yerseke. Bezwaar De vergunning ligt 6 weken ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1, Middelburg, werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantoor uren, mondelinge toe lichting en kopieën van ter inzage gelegde stuk ken kunt u zich wenden tot Mevrouw M. Pross (tel. 0118-631988) of de heer B. Bouwman (tel. 0118- 631795). Van 27 tot en met 29 december 2006 liggen de stukken ter inzage bij het Zeeuws Documentatie centrum in de Zeeuwse Bibliotheek, Kousteense dijk 7, Middelburg op maandag van 17.30-21 uur, dinsdag tot en met vrijdag van 10-21 uur en zaterdag van 10-13 uur. Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na bekendma king van het besluit tot verlenen van de vergun ning bezwaar tegen de vergunning indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, Post bus 6001, 4330 LA Mid delburg Voor de goede orde wijzen wij erop dat het bezwaar niet de werking van het besluit schorst. Op grond van art. 8.81, lid 1 van de Algemene wet bestuurs recht kan de indiener van een bezwaarschrift bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopi ge voorziening indienen, indien - gelet op de be trokken belangen - onver wijlde spoed dit vereist. Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week 51 in het kader van artikel 19d, eerste lid, van de Natuurbescher mingswet 1998 de vol gende vergunning heeft verleend. Voor werkzaamheden ter verbetering van de steen bekleding op het dijktra- ject Tholen 2: Poortvliet-, Nieuw Strijen-, Klaas van Steenland en de Schaker- loopolder ter plaatse van het Natura 2000-gebied Oosterschelde is vergun ning verleend aan Water schap Zeeuwse Eilanden. Bezwaar De vergunning ligt 6 we ken ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1, Middelburg, werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantoor uren, mondelinge toe lichting en kopieën van ter inzage gelegde stuk ken kunt u zich wenden tot De heer J. F. Brilman (tel. 0118-631154) of de heer B. Bouwman (tel. 0118-631795). Van 27 tot en met 29 de cember 2006 liggen de stukken ter inzage bij het Zeeuws Documentatiecen trum in de Zeeuwse Bibliotheek, Kousteense dijk 7, Middelburg op maandag van 17.30-21 uur, dinsdag tot en met vrijdag van 10-21 uur en zaterdag van 10-13 uur. Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na bekendma king van het besluit tot verlenen van de vergun ning bezwaar tegen de vergunning indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg Voor de goede orde wijzen wij erop dat het bezwaar niet de werking van het besluit schorst. Op grond van art. 8.81, lid 1 van de Algemene wet bestuurs recht kan de indiener van een bezwaarschrift bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopi ge voorziening indienen, indien - gelet op de betrokken belangen - onverwijlde spoed dit ver eist. Melding BUS-sanering Oostvest 11 te Sint Maartensdijk Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 15 december 2006 een 'Melding BUS-sanering' op grond van artikel 6 Besluit uniforme saneringen ont vangen voor de sanering op de locatie Oostvest 11 te Sint Maartensdijk. Tegen de melding of een mededeling van gedepu teerde staten naar aanlei ding van de melding kan door belanghebbenden geen bezwaar of beroep worden aangetekend. Wel is er de mogelijkheid om gedeputeerde staten er op te wijzen dat de verontrei niging of de voorgenomen sanering niet voldoet aan de eisen van het Besluit uniforme saneringen. Voor het inzien, monde linge toelichting en kopieën van de 'Melding BUS-sanering' kunt u zich wenden tot de heer G. Schrage (tel. 0118- 631736). vnhrstrvsew v-crreiUw n.tv wttuttv Marmer, graniet en hardsteen voor binnen en buiten Vloeren, werkbladen, etc Grafgedenktekens Goes tel (0113) 216555 Middelburg tel (0118) 612579 Kijk ook eens op www.notuursteenhuis.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2006 | | pagina 4