Timmerlieden Tegelzetters Keukenmonteurs bij Inema Mode Inema Mode Stuur oplossing in van de kerstpuzzel Om u lekker te maken tieleman Nu alle dames- en herenkleding Alle hoeden en mutsen Herensokken: Mededeling van het waterschap 3 paar halen, 2 PAAR BETALEN www.tieleman.nl keukencentrum uiillemsen accountancq Tel.0111643 58G. Oosferland v.d. SWALUW b.v. Botermarkt 16 Tholen 's maandags gesloten bij een offerte: het nieuwste boek van Jamie Oliver geven we nu een kookboek weg 14 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 28 december 2006 Door de grote vraag naar onze activiteiten zoeken wij (Leerling timmerlieden) (Leerling tegelzetters) (Leerling keukenmonteurs) Ook schoolverlaters kunnen solliciteren Je kunt reageren door een brief met CV te sturen naar: Montagebedrijf M.J. van Dijke b.v. Ooststraat 22 4697 ESt. Annaland Voor inlichtingen kan er gebeld worden naar bovenstaand telefoonnummer en vragen naar dhr. van Dijke Soms onzichtbaa altijd noodzakelijk Lid Raad van Toezicht IaJovUJ Int. Transportbedrijf CHAUFFEURS v.d. SWALUW b.v. Tot ziens bij Uiterlijk zaterdag 6 januari 2007 dienen de oplossingen binnen te zijn van de kerstpuzzel in de Eendrachtbode. Goede inzendingen maken kans op één van de tien prijzen. Stuur uw oplossing naar Eendrachtbode, de Thoolse Courant, Postbus 5, 4697 ZG Sint-Annaland. E-mailen is ook mogelijk naar kerstpuzzel@eendrachtbode.nl U kunt de oplossing ook in de bus doen van ons kantoor aan de Nieuwstraat 4 in Sint-Annaland. 4 Mo Keukens Badkamers Interieurafn' erking Ooststraat 22 4697 EG Sint Annaland Telefoon 0166 - 65 48 74 Telefax 0166-653015 Montagebedrijf M.J. van Dijke b.v. Montagebedrijf M.J. van Dijke is actief sinds februari 2004 en inmiddels uitgegroeid tot een 20 man sterk bedrijf wat gespeciali seerd is in het: plaatsen van keukens monteren van badkamers uitvoeren van tegelwerk complete verbouwingen Wij richten ons niet alleen op pro jecten van keukenspeciaalzaken en grote bouwondernemingen, maar zien steeds meer de vraag van particulieren op ons af komen voor bovenstaande werkzaamheden, waar dan ook voor een groot deel onze groei iigt. Wij zijn er van overtuigd dat de snelle groei voor het grootste deel ontstaan is door onze enthou siaste, betrokken en kwaliteitsbe wuste mensen wat de reden is dat wij voor de toekomst alleen perso neel zoeken met dergelijke eigen schappen. De activiteiten vinden plaats van uit de werkplaats te St. Annaland waar zich tevens het kantoor bevindt. Sinds april 2006 zijn wij door overname van een bedrijf ook actief vanuit Krabbendijke waar eveneens een werkplaats is. Werkplaats St. Annaland: Spastraat 9 Werkplaats Krabbendijke: Zuidweg 9 Algemene regels waterkeringen waterschap Zeeuwse Eilanden Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden maakt bekend dat de algemene vergade ring van het waterschap op basis van artikel 17, lid 4 van de Keur waterschap Zeeuwse Eilanden 2007 algemene regels heeft vastgesteld. De algemene regels richten zich op: 1. het bouwen, verbouwen en aanbouwen op regionale waterkeringen; 2. het aanbrengen van opgaande houtbeplanting op regionale waterkeringen; 3. het leggen van lagedrukleidingen en kabels in regionale waterkeringen; 4. de onderhoudsverplichting voor primaire waterkeringen; 5. het rijden met paarden op waterkeringen; 6. het plaatsen van strandhuisjes; 7. het plaatsen van vistuigen op Noordzeestranden en 8. grondroeringen op stranden binnen de kernzone van primaire waterkeringen. Dit betekent dat voor bepaalde activiteiten geen ontheffing is vereist, mits men de algemene regels in acht neemt. Deze algemene regels treden in werking met ingang van 6 januari 2007 en liggen met ingang van 2 januari tot en met 31 maart 2007 voor een ieder ter inzage op het kantoor van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg. U kunt het bestand ook downloaden via www.wze.nl/informatie/downloaden. Voor een mondelinge toelichting op de algemene regels kunt u telefonische een afspraak maken. Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 -621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl Waterschap Zeeuwse Eilanden Stichting Protestantse Bejaardenzorg Eiland Tholen en Sint-Philipsland F.M.Boogaardweg 10 4697 GM Sint-Annaland Tel. 0166-65 8600 E-mail: pw.kok@schutscstannaland.nl Website: www.schutsestannaiand.nl De Stichting Protestantse Bejaardenzorg Eiland Tholen en Sint-Philipsland beheert een zorgcentrum met 76 verzorgingshuisplaatsen. 20 verpleeghuisplaatsen, lijdelijke opvang, palliatieve zorg en dagverzorging. In 2005 is nieuwbouw van het zorgcentrum gerealiseerd. Extramuraal wordt AWBZ- zorg en huishoudelijke hulp (WMO) gegeven binnen het woonzorgcentrum Vroonhof. Door middel van de projecten voor uitbrengmaaltijden en open tafel vindt facilitaire dienstverlening plaats door de keuken van het zorgcentrum. Zorgcentrum De Schutse is in bezit van het Bronzen Keurmerk voor de zorg. Binnen de stichting participeert tevens servicecentrum Elenahof in Stavenisse en het aanleuncomplex Vroonhof in Sint-Annaland. De Raad van Toezicht bestaat uit 5-7 leden alkomstig uit de deelnemende kerkverbanden. In verband met een statutaire aanpassing D.V. per januari 2007 ontstaat er met ingang van 1 januari 2007 een vacature voor de functie van: Taken Als lid van de Raad van Toezicht oefent u toezicht uit op het strategisch (meerjaren)beleid van de Raad van Bestuur. Ook stelt u het jaarverslag, de begroting en de jaarrekening vast. U treedt op als kritisch klankbord voor de Raad van Bestuur en staat de Raad van Bestuur terzijde met gevraagde en ongevraagde raad. U houdt toezicht op het realiseren van de statutaire doelstellingen. Functie-eisen Van de kandidaat verwachten wij ruime bestuurlijke ervaring, affiniteit met de zorgsector en aantoonbare maatschappelijke betrokkenheid. De kandidaat dient de statutaire doelstelling en identiteit van de organisatie te onderschrijven en is gezien de toekomstige samenstelling van de Raad van Toezicht bij voorkeur afkomstig uit de achterban van de Gereformeerde kerken te Oud-Vossemeer of Tholen. Informatie Op de website www.schutsestannaland.nl is onder vacature Raad van Toezicht aanvullende informatie opgenomen. Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de voorzitter van het huidige bestuur: dhr. H.W.van Eenennaam, tel. 0166-65 32 36, e-mail: h.w.vaneenennaam@kpnplanet.nl Interesse Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, kunt u uw brief en cv binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan de Stichting Protestantse Bejaardenzorg Eiland Tholen en Sint-Philipsland, t.a.v. dhr. P.W. Kok, directeur, F.M. Boogaardweg 10, 4697 GM Sint-Annaland. Heb jij een Wajong-uitkering en ben jij op zoek naar een passende baan waarin er rekening met jou gehouden wordt? Dan kunnen wij je heipen! Wij, een jobcoachbedrijf dat mensen met een Wajonguitkering bemiddelt naar passend werk, hebben een aantal vacatures in deze omgeving. Heb je interesse in één van deze vacatures, of zou je graag willen weten of wij je met het vinden van een andere baan kunnen helpen? Neem dan gerust contact met ons op! Onze dienstverlening is geheel gratis! Uiteraard gaan wij mee naar het sollicitatiege sprek, helpen we je bij het aangaan van het dienstverband en gaan we je ook begeleiden op de werkplek, zodat je nooit zonder hulp zit! l'obcooching @tWork Jobcoaching T.a.v.: C.W. Dam Bierstraat 119 3011 XA Rotterdam 010-2280048 info@atworkjobcoaching.nl www.atworkjobcoaching.nl Visser Visser Middelharnis - Baiendrechl - Gouda - Barneveld www.visser-visser.nl is op zoek naar: De werkzaamheden: Het vervoer van voornamelijk losgestorte agrarische producten van de producen ten/landbouwers naar de verwerkende industrie in de Benelux-Frankrijk-Duits- land. Wij zoeken gemotiveerde personen die onregelmatige werktijden en overnachtin gen onderweg geen probleem vinden. Uw reactie, schriftelijk of telefonisch, aan: Int. Transportbedrijf Noordland 13 4451 RP Heinkenszand Telefoon: 0113-561561 E-mail: info@swaluw.nl BALANS OPRUIMING 2 HALEN, I BETALEN HALVE PRIJS Direct een afspraak in de showroom maken? Ga naar onze on-line afsprakenplanner Kiezen voor een keuken van Keukencentrum Tieleman is kiezen voor kwaliteit. Of u nu kiest voor een exclusieve keuken of de afgebeelde keuken van 5.995,-, u bent verzekerd van kwaliteit. En dan hebben we het niet alleen over de kwaliteit van de keuken zelf, maar ook over die van de apparatuur. We hebben graag dat die het volgend jaar ook nog doet als de garantie voorbij is, dus vindt u in onze keukens geen onbekende merken. De vakkundige plaatsing van de keuken bij u thuis is wat ons betreft een stuk kwaliteit. Geen ingehuurde bedrijven die snel moeten werken om iets aan de klus over te houden, maar eigen keukenmonteurs die pas weggaan als u tevreden bent. En vanwege die keuze voor kwaliteit, weten wij dat u nog jarenlang tevreden blijft. Melissant Binnenweg 7a tel. 0187 - 60 25 55 Spijkenisse Theemsweg 13 tel.0181 -62 21 22 Barendrecht StockholmlO projectkeukens KetdJcertt^Ce tilery- tvls

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2006 | | pagina 14