Famiüeberich ten li Vervolg familieberichten op pagina 6 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 14 december 2006 Johannes Machte! Jeroen Thomas Marinus Mattheü5 Mart Kees van Oeveren en Anja van Oeveren-Noom Jos en Janny Noorthoek- Joppe Kien en Anneke Wessels Jaap en Anja Nee!e- Kempeneers Jaap Neele Sz Anja Neele-Kempeneers Jaap Neele en Anja Neele-Kempeneers Jaap en Anja Bram Vake en Crerda Vake-Boogert ADDY LIEVE ADDY DAG LIEVE ADDY ADDY ADDY ADDY DE GROOT-RIJNBERG ADDY ADDY DE GROOT-RIJNBERG ADDY ADDY DE GROOT LIEVE ADDY ADDY ADDY ADDY DE GROOT-RIJNBERG HENDRIKA FAASSE OMA VAN DIJKE MARINUS REIJNGOUDT DHR. M. REIJNGOUDT MARINUS REIJNGOUDT Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje We noemen hem Jeroen is geboren op 8 december 2006 om 04.05 uur en weegt 3680 gram. Leo, Inge, Martijn en Stefan van't Hof-Slager Voorstraat 18,4697 EK Sint-Annaland. Tel. 0166-603070 Tevens wensen wij u fijne feestdagen en een voorspoedig 2007. Dolblij zijn wij met de geboorte van onze zoon Geboren op 05-12-"06 Robin en Celena Pot-Moerland 's-Gravenkreek 27 4697 DD Sint-Annaland 0166-654290 De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van onze zoon en broertje Wij noemen hem 08-12-2006 Bram en Kirsten Gunter Tienhoven 38, Sint-Annaland 18-12-1981 25 jaar 18-12-2006 Op !).V. 18 december is het 25 jaar geleden dat onze lieve ouders in het huwelijk zijn getreden. Wij willen ze daarmee van harte felicite ren en we wensen hen nog vele goede en gezonde jaren samen toe. Liefs, jullie kinderen Maarten en Marieke Jan en Anita Eduard Elzeline Corné Scherpenisse, december 2006 Wilhelminastraat 7 1981 2006 Op 11 december 2006 waren mijn geliefde kinderen, onze broer, zwager en schoonzus 25 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd. Wij wensen jullie nog vele gezonde en geluk kige jaren toe. C.J. Noorthoek-Labruyère Eljo en Bram Verwijs Carla Noorthoek Sint-Philipsland, december 2006 1971 17 december 2006 35 jaar getrouwd!! Van harte gefeliciteerd en nog vele geluk kige en gezonde jaren samen! Bianca en Evan Mitchel en Youri Marinka en Tim Oud-Vossemeer, Philips van Dorpstraat 35. Op 18 december 2006 zijn onze lieve ouders 25 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd en nog vele geluk kige en gezonde jaren toegewenst van Jurgen en Judith 4675 CB Sint-Philipsland Voorstraat 38 Op D.V. 18 december hopen 25 jaar getrouwd te zijn. Van harte gefeliciteerd en nog vele gezonde jaren samen, van Pa en ma Neele Marty en Jacoline Neele en kinderen December 2006 HM Op D.V. 18 december 2006 hopen onze geliefde kinderen, zus en schoonzus, zwa ger, oom en tante de dag te herdenken dat ze 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. We hopen dat de Heere jullie nog lang voor elkaar, voor jullie kinderen en voor ons wil sparen. Pa en Moe Kempeneers Wim en Annette Jan-Willem en Elise, Evelien, Anne-Marije, Daan. Jet Rianne en Arco Jannelize en Jan, Merlijne Arjan en Wilma Jan Lennard. Wendy, Reindert. Annelien 4675 CB Sint-Philipsland Voorstraat 38 Hartelijk gefeliciteerd met jullie 25-jarig huwelijk. Corry, Ellie, Arja en Rosa Sint-Philipsland, 18 december 2006. Op 16 december 2006 zijn onze ouders, opa en oma 40 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd van Anton en Lilian Bas Myrthe Ellen en Christian Jorick Esmee* Menno 4697 CV Sint-Annaland, december 2006 Anna van Bourgondiëstraat 27 Je moet je niet afvragen waarom, Maar hoe slaan we ons er doorheen Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die zij ons heeft gegeven en met een bevrijdend gevoel dat haar lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van mijn fantastische lieve [vrouw, onze lieve dochter en schoondochter in de leeftijd van 26 jaar Emile de Groot Han Diny Rijnberg Elly Rien van der Jagt Liesbeth de Groot 4697 GD Sint-Annaland, 7 december 2006. Bierensstraat 45 Dinsdag 12 december hebben we om 10.30 uur afscheid genomen van Addy in gemeenschapscentrum De Wellevaete, Hoenderweg 133 in Sint Annaland. Aansluitend hebben we haar begeleid naar de Algemene Begraafplaats in Sint-Annaland. Na vijfjaar moedig te hebben gestreden, kun je nu eindelijk gaan rusten. Woorden schieten tekort, voor de leegte die je achter laat. Onze lieve zus uit ons leven getrokken, maar voor altijd in ons geheugen gegrift. Rust zacht zusje, we zullen je nooit vergeten Iman Marion Jack Diana Theo December 2006 Now you 're a star in heaven vergeten doen we je nooit Marcel, Marinka en Caya Mark, Simone, Anouk en Fabiënne Sint-Annaland, december 2006. Met droefheid geven wij kennis, dat na een periode van afnemende krachten, door de HEERE uit dit leven is weggenomen ons zeer geliefd zusje Jacko en Marjo Knulst-v.d. Jagt Emmaly Julian Arjen Marcel en Connie v.d. Jagt-Heijboer Rosanne Marvin Wij wensen Emile en familie veel sterkte toe in dit smartelijke verlies. December 2006 Ik heb geen woorden voor een meisje van wie ik weet, zij redt het niet Maar terwijl zij worstelt met haar ziekte mij toch nog zoveel vreugde biedt Ik streel haar hand en kus haar wang dat deed ik al haar leven lang Veel liefde heeft ze mij gegeven maar God ontnam haar nu het leven Nu komen tranen en voel ik smart Ik steun op Hem, f maar koester jou in mijn hart Met groot verdriet, maar tegelijkertijd met diepe bewondering voor de manier waarop ze haar strijd heeft gestreden is toch nog onver wachts van ons heengegaan mijn lieve klein kind in de leeftijd van 26 jaar. Ik wens Emile en verdere familie veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Oma Rijnberg Sint-Annaland, 7 december 2006 Er zijn geen woorden voor een nichtje van wie je weet, zij redt het niet Je streelt haar wang, kijkt in haar ogen je bent bevangen door verdriet De warmte door haar aan ons gegeven is een warmte voor altijd Die zullen we altijd bij ons dragen het is die warmte die niet slijt We moeten haar nu toch gaan missen, na die ongelijke strijd Maar al die mooie herinneringen aan jou raken we niet kwijt Want in de schaduw van deze eeuwige smart Leef je voor altijd in ons hart Met heel veel bewondering voor de manier waarop ze heeft geprobeerd haar ziekte te bestrijden, hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van ons nichtje echtgenote van Emile de Groot We hebben bewondering en respect voor de manier waarop Emile haar met zoveel liefde en zorg heeft omringd en wensen hem en de verdere familie alle steun toe om dit zware verlies te dragen. Tante Dina Tante Mies en Ome Jap Tante Matty en Ome Gerard Tante Henny en Ome Theo Tante Annie Tante Tineke en Ome Jos Sint-Annaland, 7 december 2006 Er zijn geen woorden voor een nichtje van wie je weet, zij redt het niet Je wilt haar graag een toekomst geven maar bent ook bang voor groot verdriet Op haar bruiloft, niet lang geleden, hebben we gezongen, gedanst en gefeest Nu weten we maar al te goed dat dat één van haar laatste wensen is geweest Na een strijd dapper gestreden ging je heen, niet onverwacht We weten niet hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk was je kracht Maar ook hieraan kwam een einde, het deed je zeer ons te laten staan Maar hiermee hebben we vrede, omdat je nu kunt rusten gaan Al de vriendschap door jou gegeven Zal bij ons zijn, ons hele leven Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van ons nichtje Wij hopen dat Emile en de verdere familie de kracht zal kunnen vinden om dit verlies te dragen. Corné en Vanessa Imen Arne en Mireille Iman en Jaqueline Wendy en Wim Anton en Petri na Gerard en Florence Imanda en Johan Hans en Marjolein Annette en Manfred Colinda en Arie Elles en Johan Annemarie en Christian Peter Iman en Ingrid Lydia en Arjen Petra en Johan Anja Corné en Stephanie Kristian en Joyce Thony Sint-Annaland, 7 december 2006 Diepgeschokt waren we na het overlijden van onze oud-collega We hebben haar zeer gewaardeerd in haar werk en de situatie waarin ze dat deed. Addy was een fijne collega! We zullen haar missen. We wensen Emile, de ouders en verdere fami lie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Oud-collega's van afd. 't Nieuwlandje Corrie, Karina, Rianne, Anja, Elna, Leonie, Sjaan, Erna, Mina, Jacolien, Grieta, Jan, Willy, Anita en Marieke December 2006 Woorden schieten te kort. We zullen je nooit vergeten. Mijn lieve kleindochter en ons spontane en dappere nichtje Opa Goedegebuure Tante Isa oom Ray Jeroen Karin Miranda Hans - Tim Erik Nicky Tante Joke oom Hans Martin en Maaike Willy Sint-Annaland, 7 december 2006. Familie heb je Vrienden kies je We zijn het allebei Nichie, ik mis je. Annemarie Christian Na een heel lang gevecht van pijn en veel ver driet is overleden onze allerbeste vriendin Voor ons zal jouw kracht, je gezelligheid en de liefde voor het leven altijd bij ons zijn. We zullen je heel erg missen. John en Nelly Sint-Annaland, december 2006 De leegte zonder jou is met geen pen te beschrijven De leegte zonder jou zal altijd bij ons blijven. Maar veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. We zullen je erg missen. Liefs, Inge en Anton Sint-Annaland, december 2006 Verslagen en verdrietig zijn we door het bericht van overlijden van ons buurmeisje We wensen Emile, ouders en familie heel veel sterkte. Piet en Willie Piet en Wilma Daan en Willie Kees en Nellie Cent en Dieneke Sint-Annaland, december 2006 Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze jonge buurvrouw Adri v.d. Reest Fam. W. van Vossen Fam. L. van Vossen-Leinse Emile en familie, heel veel sterkte toege wenst. Sint-Annaland, december 2006 De dagen des mensen zijn als het gras, gelijk een bloem des velds, alzo bloeit hij. Psalm 103:15 Met leedwezen namen wij kennis dat na een zorgvolle tijd van ziekte en lijden is overle den In dankbaarheid zien wij terug op de periode dat Addy als vrijwilligster en later als zorgme- dewerkster zich heeft ingezet voor de bewo ners van ons zorgcentrum. Addy deed dit met de volle inzet van haar per soon totdat het voortschrijdende ziekteproces dit verder onmogelijk maakte. Wij wensen haar man Emile, haar ouders, schoonouders en alle verdere familieleden de nabijheid en de troost toe van de Heere God in dit grote verdriet. Namens bestuur, directie, managementteam, personeel, bewoners en vrijwilligers van zorgcentrum De Schutse PW. Kok, directeur. December 2006 Tot onze diepe droefheid is, door de Heere, na een tijd van afnemende krachten uit ons midden weggenomen onze geliefde zeer zorg zame moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 21 februari 1994 weduwe van Jan van Dijke in de leeftijd van 86 jaar. A. van Dijke (in herinnering) D. van Dijke-Reijngoudt (in herinnering) D. van Dijke H.W. van Dijke-Geense Kleinkinderen Achterkleinkinderen Sterke de Heere ons in dit verlies Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum De Schutse te Sint-Annaland, voor de liefdevolle verzorging Sint-Annaland, 8 december 2006. Correspondentieadres: Familie Van Dijke, Krabbenkreekstraat 1 a, 4675 AZ Sint-Philipsland. De rouwdienst heeft plaatsgevonden op dins dag 12 december om 13.15 uur in het vereni gingsgebouw van de Oud Ger. Gem. te Sint- Philipsland. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Sint- Philipsland. Met droefheid moesten wij afscheid nemen van onze innig geliefde en zorgzame in de leeftijd van 86 jaar. We zullen haar erg missen. Helma en John Joey Shana Arjan en Carina Erna en Albert Maurits en Lenny Esther Robert Werner Iris Marjolijn en Jan Mark Willemien Marieke Marijn Harm-Jan en Agnes Judith Michél en Marjan Sint-Philipsland, 8 december 2006 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve en altijd meelevende oom We wensen tante Corrie veel sterkte in de komende tijd. John en Mariëtte Reijngoudt-Sinke Leanne en Henk Hoogendijk-Reijngoudt Jozien en Jaap Neele-Reijngoudt Lia en Jan Westdorp-Reijngoudt Han Reijngoudt Johan en Stans Reijngoudt-Huystee Ad Reijngoudt en Astrid Kraal Anja en René Hollebrandse-Reijngoudt Sonja en Ko Lammers-Reijngoudt Cora en Harry Friesen-Reijngoudt Sint-Philipsland, december 2006 Bedroefd delen wij u mede dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen na een zeer geduldig gedragen lijden onze geliefde en zorgzame buurman in de leeftijd van 83 jaar. Wij zullen hem allen erg missen. De Heere sterke onze buurvrouw in dit zware verlies. P. van Vossen P.J. van Vossen-Rijnberg en al de kinderen en kleinkinderen Van Vossen Sint-Philipsland, 6 december 2006 Met droefheid heeft het comité van de Gere formeerde Bijbelstichting kennis genomen van het overlijden van haar comitélid Wij gedenken in dankbaarheid aan het vele werk wat hij jarenlang als comitélid voor de GBS mocht verrichten. We wensen zijn vrouw en verdere familie 'sHEEREN ondersteuning toe. GBS comité Tholen St. Philipsland Ds. J. van der Sleen, voorzitter C. den Hartog, secretaris Sint-Maartensdijk, december 2006

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2006 | | pagina 4