C Opbrengst Bidt en Werkt 4000 euro ff Plaatselijk nieuws Laban 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 30 november 2006 Stikkie Djoo in Sixties 4 CENT KORTING op benzine Tholenaar betrokken bij botsing Roosendaal Sinterklaasconcert Rommelpotten in Meulvliet Bedrijfsinbraak Postweg Verkoping Dorkas 'Allen voor allen' met Boodschappenjongens Zeeuwse gedichten en lekkernij Samenzangavond Hervormde kerk Hage wint klaverjassen Sluipverkeer Roolandseweg VERF NODIG? Hoogste serie Rooij akkers Bromfietser gewond Man slaapt op Hiksedijk Hommel wint voorleeswedstrijd Ocean's Edge in De Hoop Vrouw in WHS-bestuur Bergse middag Plattelandsvrouwen Geslacht in eigen slagerij Bezwaar kerkbouw Concert rockband Hek tegen vandalisme Inbraak Kluutlaan Geen smalstadzegels meer Emergo zoekt seniorleden Grote kerstmarkt op Haven Hoedenlezing Plattelandsvrouwen Dief sti 'lt parfum en agendt Minipraiseavond Martin De Waal wint Q-factor niet Kerstmarkt op Eevliet Weg glad zonder slijtlaag Bestel-/Bedrijfsauto's Tholert Eetcafé The Sixties aan de Kaaij viert zaterdag haar zevenjarige be staan. De oude formatie van Stikkie Djoo geeft speciaal voor deze gele genheid een reünieconcert. De muzi kanten hebben er voor geoefend, om dat de band al bijna twee jaar ontbonden is. Het repertoire zat er echter nog aardig in. waardoor het enthousiasme al snel de boventoon voerde. Het optreden begint zaterdag rond tien uur 's avonds. De organisa tie adviseert om tijdig aanwezig te zijn. vanwege de verwachte drukte. Profiteer van dit voordeel! Natuurlijk krijgt u ook bij iedere tankbeurt GRATIS zegels of airmiles. Heeft u vragen van technische aard, stel ze gerust. We zijn u graag van dienst. Advertentie I.M. Een 53-jarige Roosendaler is maan dagmiddag in zijn woonplaats aan gehouden. omdat hij een aanrijding had veroorzaakt en niet wilde mee werken. De man reed op de Volta- straat en verleende bij het oprijden van de Zwaanhoefstraat geen voor rang aan een 21-jarige Tholenaar in een bestelauto. De 53-jarige bestuur der was in eerste instantie doorgere den na de aanrijding, maar keerde daarna terug. Bij onderzoek bleek dat het rijbewijs van de man eerder dit jaar in beslag was genomen we gens het veroorzaken van een aanrij ding door medische redenen. De Roosendaler werd meegenomen naar het bureau. Daar gedroeg hij zich zo opstandig, dat de politie hem arresteerde. Tegen hem is proces verbaal opgemaakt. Bij de botsing raakte niemand gewond, de auto's raakten licht beschadigd. Het jeugdorkest van Concordia houdt zaterdag een sinterklaascon cert in Meulvliet. Het optreden be gint om vier uur en zal bijgewoond worden door sinterklaas en zijn pie ten. De toegang is gratis. Stichting STAD organiseert dinsdag 12 december van zeven tot acht uur 's avonds een rommelpotmakerij in Meulvliet. Al tien jaar maakt STAD samen met de kinderen en hun ou ders op diverse scholen rommelpot ten. Aangezien niet alle scholen tijd vrij konden maken voor het creëren van de rommelpotten, heeft de stich ting besloten om de gebeurtenis cen traal op te zetten. Er zijn begeleiders aanwezig die het maken van een rommelpot beheersen en ondersleu ning bieden. De organisatie bena drukt dat de kinderen wél samen met een volwassene naar de knutsel- avond dienen te komen, omdat het maken van een romipelpot moeilijk is. De stichting zorgt voor het vel. stokje en touw. De deelnemertjes moeten zelf voor een stevig blik zor gen. het liefst eentje van 1,5 liter. Bij een bedrijf aan de Postweg is maandagnacht ingebroken. De da ders zijn het pand binnengekomen door een slot te forceren. Het bedrijf is doorzocht. Het is nog niet bekend wat er allemaal is weggenomen. Vrouwenvereniging Dorkas houdt zaterdag van tien uur 's ochtends tot een uur 's middags een verkoping in de Christelijk Gereformeerde kerk aan de Visstraat 14. Er wordt van al les te koop aangeboden, zoals plan ten, fruit, kruidenierswaren, tweede hands boeken. De Boodschappenjongens verzorgen zondagmiddag om vijf uur een jeugddienst in de Ichthuskerk aan de Doelweg. Deze enthousiaste heren maken er een bijzondere dienst van onder het thema 'Een voor een. allen voor allen'. Zowel de Boodschap, als de muziek en de sketches komen voor rekening van dit gezelschap. Ie dereen is van harte welkom tijdens de jeugddienst. De bijeenkomst van de Plattelands vrouwen had een Zeeuws karakter. Voor de pauze droeg Eef de Jonge- Everaert voor uit eigen werk, waar bij zij vaak geïnspireerd wordt door het Zeeuwse landschap. Daarna ver telde Cock Stoutjesdijk over de Thoolse dracht en was zelf hierin gekleed compleet met kap en sie raden. Verder gaf zij uitleg over an dere kledingstukken die zij bij zich had. Stoutjesdijk sloot af met een gedicht in het dialect. Tijdens de avond werden er ook diverse lekker nijen geserveerd, zoals speculaas en zwarte bessenwijn van Zeeuwse bo dem. Aan het eind van de avond kre gen de leden babbelaars mee, die door een echte Thoolse waren ge maakt. Stichting WWZ-concertcn organi seert 23 december een grote koor- en samenzangavond in de Hervormde kerk. Een groot samengesteld man nenkoor onder leiding van Dinant Struik. Korendijks- en Duivelands mannenkoor en jongerenkoor Jig- daljahu uit Barendrecht onder lei ding van Willem-Arie den Hertog werken aan deze avond mee. Zij worden muzikaal begeleid door de trompettisten Henk-Jan Drost en Maurice Veldhuizen en de organis ten Stephan Folmer en Marco den Toom. Het concert begint om half acht, de kerk gaat om kwart voor ze ven open. De opbrengst komt ten goede aan het werk van de stichting Hulp christenen Roemenië. Kaarten zijn vanaf 5 december o.a. te koop bij boekhandel Oostdijk in Tholen en boekhandel V.d. Boom in Som- melsdijk. Voor meer informatie over de WWZ-concerten kan de website www.wwz-concerten.nl worden be zocht. Met 5473 punten heeft Carlo Hage de onderlinge competitiewedstrijd van klaverjasclub Stad Tholen ge wonnen. Peter Luten behaalde met 5153 punten de tweede plaats. Her man Oldenburg eindigde op de der de plaats met 5051 punten. Edward Tazelaar wist 5006 punten en de vierde plaats te bemachtigen. Nelly Bestman scoorde met 4918 punten de vijfde plek. Oud- Vossemeer Mevrouw M. van Kempen heeft in de gebiedscommissie van het water schap aandacht gevraagd voor het sluipverkeer in de Roolandseweg. Autoverkeer tussen de Philips- en de Oesterdam blijft er gebruik van ma ken, bovendien wordt er met hoge snelheid gereden, aldus mevrouw Van Kempen die aan de weg woont. „De bermen zijn inmiddels helemaal kapot." Gezworene J.L.C. Mol gaf toe dat het een enorm probleem is. „Je kunt een weg natuurlijk afsluiten voor doorgaand verkeer, maar dan staan anderen weer op hun achterste benen." Navigatiesystemen schijnen het wegverkeer via deze route te stu ren. „We zitten ermee. We moeten verkeerstellingen hebben om het aan te pakken", aldus Mol. Onze mengmachine maakt uw wenskleur terwijl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING Schilderspeciaalzaak Eendrachtsweg 13 Tholen, 016&-6O4923. l«| Advertentie I.M. Nico Rooijakkers noteerde in de on derlinge competitie van biljartver eniging De Treffers de hoogste serie met elf caramboles. Het hoogste ge middelde was met 2,286 voor Karei Hommel. Sjaak Etienne speelde de kortste partij in 23 beurten. De uit slagen waren verder als volgt: P. de Leeuw-Hans van Daalen 10-7; J. de Koning-A. Hommel 10-4,146; Han van Daalen-S. Etienne 7,143-10; L. van Wezel-N. Rooijakkers 9,167- 10; P. Goossens-K. Hommel 8.611- 10. Een 16-jarige Oud-Vossemeerder is maandagmiddag gewond geraakt bij een verkeersongeval in De Heen. De jongen reed kort na half één op zijn bromfiets aan de ver keerde kant van de weg over het fietspad van de Zeelandweg-Oost richting De Heen. Hij zag ter hoog te van de Oude Heijdijk een af slaande auto uit dezelfde rijrichting over het hoofd, botste tegen de wa gen en sloeg over de kop. De auto werd bestuurd door een 74-jarige man uit Steenbergen. De bromfiet ser is met letsel aan zijn been naar het ziekenhuis gebracht. Een 39-jarige man is in de nacht van zaterdag op zondag rond drie uur aangehouden op de Hiksedijk. De man zat in een personenwagen die met draaiende motor deels in de berm en deels op de weg stilstond. De automobilist hing slapend met zijn hoofd uit het raam. Toen de agenten hem wakker maakten, ro ken zij een alcohollucht. De Thole naar gaf toe te hebben gedronken, maar werkte niet mee aan een ademanalyse. Hij werd meegeno men naar het politicbureau waar zijn rijbewijs werd ingevorderd. Toen de bestuurder op vrije voeten was gesteld, vernielde hij enkele ruiten van het politiebureau. De man werd wederom aangehouden, tegen hem is verder proces-verbaal op gemaakt. Amber Hommel uit groep acht gaat Die Heenetrechtschool vertegen woordigen tijdens de nationale voorleeswedstrijd. Alle kandidaten oefenden eerst in de klas en kregen daarbij advies en tips van hun klas genootjes. Het gemiddelde cijfer van de klas en de beoordeling van de jury, bestaande uit oud-directeur Vroege en zijn (voorheen medewer kers van de bibliotheek in Oud-Vos semeer) en de leesmoeders Versen- daal en Nijssen, brachten de uiteindelijk winnaar naar voren. De deelnemers gingen niet met lege handen naar huis: zij kregen alle maal een boekenlegger en een pen. Amber Hommel ontving een specia le oorkonde. Het is nog niet bekend wanneer en waar zij zal strijden in de kwartfinale van de voorleeswed strijd. De Oud-Vossemeerse rockband Ocean's Edge treedt zaterdag 9 de cember op in café De Hoop aan de Ring 13. De band biedt een geva rieerd programma van eigen werk. onder andere afkomstig van hun nieuwe cd Forever Seventeen, en covers van U2, Queen en de Red hot chili peppers. Het voorprogramma wordt verzorgd door de Nieuw-Vos- semeerse rockcoverband Garbitch. Bonnie van Poortvliet zal in de pau ze enkele nummers ten gehore bren gen. Het optreden begint om negen uur 's avonds, de toegang is gratis. Sint-Annaland Miranda Ketting-Stouten is be stuurslid van WHS geworden. Zij is de derde vrouw in de historie van de 75-jarige voetbalvereniging. Eerder gingen Hanna Moerland-Soeters en Janine van Broekhoven haar voor. Miranda Ketting was eerder leidster van een meisjesteam en nu verzorg ster van het eerste elftal. De mede werkster van de Rabobank kreeg van de 22 stemgerechtigden 20 stemmen; eenzelfde aantal waarmee de periodiek aftredende voorzitter Anco Fase herkozen werd. Miranda vervult de vacature die ontstond door het plotseling stoppen van La- ban Hage, die de taken sponsoring en materialen behartigde. Zijn op merkingen over een scheidsrechter in de bestuurskamer konden volgens de voorzitter niet door de beugel. WHS telt 339 leden, 22 meer dan vorig jaar. Het zijn 234 (223) spe lende leden en 105 (94) ondersteu nende leden. De club telt 72 (65) donateurs en 70 sponsors. WHS leed in het voorbije verenigingsjaar een verlies van 378 euro, mede door het achterblijven van de sponsorgel den met 4000 euro. Op het pro gramma staat het opknappen van de kleedlokalen en de scheidsrechters- ruimte. Samenwerking met de jeugdafdeling van S.C. Stavenisse is mislukt. Men koos voor s.v. Smer- diek, maar desondanks zijn vele jeugdspelers en -leiders van Stave nisse lid geworden van WHS. Dertien leden van de Plattelands vrouwen hebben stadspaleis Het Markiezenhof in Bergen op Zoom Donderdag, vrijdag en zaterdag Maandagdinsdag en woensdag Riblappen 1 kg 7,- Schouderkarbonade 1 kg 4,- Nasi of bamintwa* 500 gr. 1,95 I Babi pangang 400 gr. 2,95 Slavinken 5 halen 4 BETALEN! I Bij 1 kilo varkensfilet of filetrollade nu 500 gram verse worst gratis Spareribs mug*™ 1 kg 4,75 I Kalkoenfilet of schnitzels 500 gr. 4,50 Satévlees lo0.te« 500 gr. 4,- I Biefstukreepjes 250 gr. 3,40 I Rauwe hammetjes, vleescheque, vleesschotels, worstletters, I gourmet, fondue, steengrill, saladeschotels, saucijzenbroodje, bamiballetjes, minisnacks, gehaktstaaf enz. I Voor lekker vleesmals en mager I moet u zijn bij uw echte slager SLAGER V Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Eigen gekookte ham 100 gram Eigen gekookte tong 100 gram Leverworst 200 gram Bourgondische kipsalade 100 gram 1.25 1,35 1,- 1,10 Maandag en dinsdag: bij aankoop van 500 gram gehakt 1 choco surprise gratis T5ÏÏ3 I I I I I I I I I I Advertentie I.M. bezocht. Het monument werd ge bruikt door de Bergse markiezen, de machtigste edellieden in de zui delijke Nederlanden die in 1485 de Mechelse bouwmeester Anthonie Keldermans opdracht gaven tot de bouw van dit woonpaleis. De da mes kregen in het museum met stijlkamers een beeld van de le venswijze van de markiezen. Daar naast bezochten zij twee permanen te exposities: Bergs gebruiks- aardewerk en de kermistentoonstel- ling. In het museumcafé dronken zij een kopje koffie met banket en keerden na de Bergse middag huis waarts. De Plattelandsvrouwen ko men 12 december om twee uur bij elkaar in streekmuseum De Meestoof, waar zij deelnemen aan een workshop kerstdecoratie ma ken. De Middelburgse rechtbank buigt zich over een verzoek om de bouw van de nieuwe kerk van de Hersteld Hervormde Gemeente aan de F.M. Boogaard weg stil te leggen. Het gaat om een zogenaamde voorlopi ge voorziening van een inwoner die eerder al bezwaren maakte en een beroep deed op de anonimiteit. Aanvankelijk was er discussie tus sen de gemeente en de rechtbank wie bevoegd was om het bezwaar te behandelen. Inmiddels is duidelijk dat de gemeente aan zet is. Het col lege van b. en w. neemt binnenkort een besluit in deze kwestie. Inmid dels is het grondwerk voor de kerk bouw al uitgevoerd. Of het bezwaar tegen o.a. aantasting van de flora en fauna voor de rechtbank stand houdt, moet nog blijken. Rockband Backslash uit Vlissingen treedt zaterdagavond om tien uur op in café An de Slööve. De band vormde het voorprogramma van de Zeeuwse groep Surrender tijdens de braderie in augustus. Backslash voert nummers uit van Dire Straits, Queen, de Rolling Stones en de Dijk. De toegang is gratis. Stavenisse Het waterschap gaat een ander hek plaatsen aan de zuidkant van de keersluis. Het bestaande hek was afgelopen jaar met gaas verbeterd om overlast en vandalisme door jongeren tegen te gaan. Omdat dit onvoldoende effect heeft gehad, komt er nu een ander hek. Volgende week donderdag 7 de cember wordt voor de zending en Adullam oud papier opgehaald. Advertentie I.M. De politie heeft een onderzoek in gesteld naar een inbraak die tussen vrijdagavond en zaterdagochtend elf uur plaatsvond in een woning aan de Kluutlaan. Uit het huis zijn sieraden met nog onbekende waar de weggenomen. De dieven braken een raam open om binnen te komen. Het totale schadebedrag is onbe kend. De ondernemersvereniging Smal- stad trekt na vijftien jaar de stekker uit de smalstadzegelactie. Vanaf 31 december worden er geen zegeltjes meer verstrekt. De spaarkaarten kunnen tot 31 maart worden ingele verd bij schoenhandcl Quist en kan toorboekhandel v.d. Maarl. „Een zegelactie loopt altijd voor een be paalde termijn. Het systeem is bij iedereen bekend", legt Anujld Ver- jaal uit. „Er komt straks een actie naast de smalstadzegelactie, de Cas- triazegei. Dat is bijna hetzelfde, al leen doen er nóg meer ondernemers aan mee. Het.was dus een goed mo ment om te stoppen met de smal- stadzegel." Verjaal geeft toe dat er nog geen groen licht gegeven is voor de nieuwe zegelactie. „Ze zijn nog niet helemaal akkoord, we moeten nog zekerheid krijgen. Maar ik weet bijna zeker dat het eind maart helemaal rond is, zodat de mensen zegels voor de Castria-actie kunnen gaan plakken." Korfbalvereniging Emergo werd in 1974 opgericht. De 85 leden zijn ingedeeld in twee senioren- en vijf jeugdteams. Door het vertrek van een aantal mensen en enkele bles sures zoekt de sportclub op dit mo ment korfballers vanaf achttien jaar om de seniorenteams te ver sterken. De groep traint op woens dagavond van acht tot negen in Haestinge. Belangstellenden kun nen geheel vrijblijvend een kijkje nemen op de trainingsavond. De zaal is bereikbaar via de achterin gang, langs het zwembad. Voor meer informatie over de korfbal vereniging kan gebeld worden naar Jasper v.d. Linden, tel. 662985 of Marco v.d. Hoek, tel. 663138. Ondernemersvereniging Smalstad houdt donderdag 7 december we derom een kerstmarkt op de Haven van vier uur 's middags tot tien uur 's avonds. De organisatie heeft - wegens het grote succes van vorig jaar - besloten om de markt nog groter op te zetten. Samen met de firma Euromarkt presenteert de on dernemersvereniging dit jaar zo'n tachtig kramen. De allerjongsten kunnen zich vermaken bij het cen- denspel, daarnaast kan men een rit je maken met paard en wagen en de kerstman ontmoeten. Voor de in wendige mens zijn er poffertjes, glühwein, jagerthee en warme cho comel aanwezig. Op een catwalk op de Haven organiseert Fixet een modeshow met ski- en vrijetijds- kleding. De kerstmarkt wordt om negen uur afgesloten met de uitrei king van de hoofdprijs van de jaar lijkse winkelweek. De winnaar mag een jaar lang gratis in een Smart rijden, al dient de gelukkige wel aanwezig te zijn bij de uitrei king. Daarnaast maken mensen kans op een fiets, een retroradio en diverse boodschappenpakketten. Belangstellenden kunnen tot zes december hun deelnamebonnen in leveren bij de aangesloten winke liers. Myra van de Korput van Design hoeden Myra heeft een lezing ge geven voor de Plattelandsvrouwen. Zij vertelde over de geschiedenis van de hoed van vóór en na 1900 en toonde veel voorbeelden, zowel afbeeldingen als echte hoeden om de ontwikkeling aan te tonen. Daarnaast liet ze ook zien hoeveel mensen er nog steeds uit hoofde van hun beroep hoofddeksels dra gen, zoals de politie, operatiezus- ters en treinconducteurs. Na de pauze toonde zij hoe een hoed ge maakt wordt. Van de Korput had houten mallen meegenomen en de monstreerde hoe een vilten vorm met stoom naar eigen inzicht ge vormd kon worden. De Plattelands vrouwen kregen vervolgens de kans om de meegebrachte hoeden te passen. De hoedenmaakster liet zien dat er bij elk hoofd weer een ander hoofddeksel past en vertelde waar de dames op moeten letten bij de aanschaf van een hoed. In één van-Ie vier woningen aan de Zwanenlaffl is vrijdagavond tussen zeven ttu' n half twaalf ingebro ken. £n raam te forceren kon de dief het huis betreden. Er is een elektronische agenda, parfum en geld gestolen. De waarde van het gestolen goed is nog niet bekend. In de Rehobothkerk aan de West- vest wordt zaterdagavond 9 decem ber een minipraiseavond gehouden. Er wordt gezongen uit de bundel Opwekking over Advent en kerst, onder leiding van een speciaal voor deze avond samengestelde band. Daarnaast wordt gezongen over de tweede Advent, de wederkomst van de Here Jezus naar de aarde. De minipraiseavond is voor alle leef tijden en is bestemd voor belang stellenden die een uurtje willen zingen of luisteren. De zangavond begint om half acht, de toegang is gratis. Voor meer informatie kan gemaild worden naar jhage61@ zeelandnet.nl of gebeld naar 603089. Rianne van de Dorpel rekent af bij Elise Walpot bij de kraam met het oud-Hollands snoep in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente in Tholen. De verkoping van de vrouwenvereniging Bidt en Werkt van de Gereformeerde Gemeente in Tholen op vrijdagavond en zaterdagochtend heeft 4000 euro opgebracht. „We zijn heel te vreden met het resultaat", zegt presidente L. Aarnoudse- den Braber van de vrouwenvereni ging. „Vorig jaar hadden we 3000 euro. Dit jaar is de vrijdagavond erbij genomen, in plaats van de zaterdagmiddag. Dat heeft goed gewerkt." Er was van alles te koop, zoals geschenkartike len, zelfgemaakte wenskaarten, boeken en cd's (onder meer van Peter Wildeman), kaas, cake en koeken, kleding en oud-Hollands snoep. In de knutselkamer kon de jeugd pinda's rijgen, bedoeld als voerkransen voor vogels. „Er is veel door onszelf gemaakt, maar er staan ook een aantal commerciële verkopers die een deel van de opbrengst afstaan." Het geld heeft verschillende bestemmingen zo als de kerk, evangelisatie, gehandicaptenzorg (vakantieprojecten) en dovenzorg. Bidt en Werkt is in 1965 opgericht als zendingskrans, maar heeft nu een veel breder karakter. „We zijn bezinnend en dienend." Zondag 3 december THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Vernooij, (H.D.) 18.30 u. ds. Versluis, Sint-Anna land. HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 u. ds. Boesaard, Katwijk aan Zee. 14.30 u. ds. Van Estrik, Goederee- dc. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. mevr. Van der Meer, Baren drecht. GEREF. KERK 10 u. ds. De Graaf, Waalwijk. 17 u. ds. Broere (jeugddienst). CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Wisse (H.A.). R.K.-KERK zo 11 u. woord-, gebeds- en com munieviering (gezinsviering). OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. evang. Van Welie, Rotterdam. 18.30 u. ds. Bos, Serooskerkc. GEREF. KERK 10 u. ds. De Haan, Nieuw-en St.- Joosland. CHR. GEREF. KERK 10 leesdienst. 14.30 en 18.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, za 19 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Versluis. '18 u. ds. Vernooij, Tholen. HERSTELD HERV. GEMEENTE 11 u. ds. Hoek. 16 u. kand. Muilwijk. Kesteren. GEREF. GEM. 9, 14 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.45. 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Van Ginkel, Goes (H.A.) 18 u. ds. Talsma. Middelburg. OUD GEREF. GEM. 9.30 en 18 u. ds. Gerritsen. 14 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Joppe. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. ds. Schipper, Rotterdam. 19 u. ds. Van Noordennen, Hend- rik-Ido-Ambacht. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. vr 1 dec. 19.30 u. ds. v.d. Meer. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Van Kooten (H.A.) 14.30 u. ds. Van Kooten. GEREF. GEM. 9.30 (H.A.) en 18.30 u. ds. Gunst, Nieuwerkerk. 14 u. leesdienst. wo 6/12 19.30 u. ds. Veenendaal, Rhenen. VRIJE HERVORMDE GEM. do 30/11 19.30 u. ds. Van der Sleen. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 en 18 u. ds. De Boer, Rijnsburg. GEREF. KERK 10 u. ds. Broere. 14.30 u. ds. V.d. Woestijne, Waar de. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Den Boer. 17 u. ds. Breure, Bruchem-Kerk- wijk. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. ds. De Jongste. OUD GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Van der Meer. 14.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Van de Vegt, Oud-Beijer- land. Scherpenisse Martin de Waal heeft het als hard- core-dj The X-clusive niet voor el kaar gekregen om de talentenwed strijd Q-factor te winnen. De Scherpenissenaar nam het in de fi nale in de Amsterdamse Studio 80 op tegen Zoltar, Devillien en rookie-finalist dj Reiner. Uitein delijk werd Devillien door de jury tot winnaar uitgeroepen. Hij krijgt een jaarcontract bij Q-bookings. Poortvliet Basisschool de Eevliet houdt vrij dagavond 15 december een kerst markt. Iedereen is van zeven uur tot half negen welkom aan de Ju- lianastraat 1, waar diverse activi teiten worden georganiseerd. Bezoekers kunnen een levende kerststal bezichtigen, luxe kerstca deaus en kerststukjes kopen en erwtensoep of chocolademelk nut tigen. De kinderen kunnen op de foto met de kerstman. sten Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u.. za en zo. APOTHEEK B.O.Z. Apotheek 't Fort Borgvliet, Antwerp sestraat 101-103, tel. 0164-259890. vrt/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28. za 11-12 u. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11.30-12 u.. Poort vliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: Maatschap Steen bergen: tel. 604969. Sifra: 604664. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Ro de Kruis afd. Tholen. Voor reserve ringen tel. 06-30796206. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens- dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Allévo Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113- 249111 (Hoofdkantoor: Hollandia- plein l.Goes). Uitleen verpleegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 13.30- 14.30 u. en ma 18.30-19 u. Tholen, ingang Regentessestr. wo 10.30- 11.30 u. Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u„ tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. VRIJWILLIGE THUISHULP Op werkdagen van 10 tot 12 u„ tel. 0166-663784. CHR. THUISZORG Curadomi, tel. 0166-667337. INDICATIESTELLING (CIZ) Haven 9, Sint-Maartensdijk, tel. 0166-664196. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Tho len 604275 en 653146: Sint-Philips- land 572342 of 572530. Vrijwillige thuiszorg 0166-662264. HET KLAVERBLAD IKG, 0113-249490, ma t/m vr 9.30- 12 u. WAO-platform, 0113-249315, ma t/m vr 9.30-11.30 u. ALZHEIMER Informatieverstrekking en gespreks partner bij dementie, tel. 030- 6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 06-0730 of 0166-692861. BLUF VAN M N LIJF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551kindertelefoon 0800 -0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. KINDEROPVANG KOBALT Kinderdagverblijf en gastouderbu reau tel. 0164-273633. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 662024. ANGO Telef. spreekuur: elke di. 18-20 u„ 0166-603277 (vragen ook via e- mail: ango-krista@zeelandnet.nl). STORINGEN ENERGIE Tel. 0800-229596. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 30 november t/m vrijdag 8 december. donderdag 30 10.42 -23.32 vrijdag 1 11.52- zaterdag 2 0.37 - 12.57 zondag 3 1.37-13.49 maandag 4 2.27 -14.42 dinsdag 5 3.15-15.29 woensdag 6 4.02 -16.17 donderdag 7 4.45 - 17.02 vrijdag 8 5.29 -17.49 di 5/12 1.25 VM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Sint-Philipsland De Del Campoweg in Anna Jacoba- polder is in maart geasfalteerd, maar er is nog altijd geen slijtlaag aangebracht. Als het geregend heeft is het wegdek spiegelglad, zodat au to's die remmen meteen gaan schui ven. Er zijn er al verschillende in de sloot beland, zei J. de Jager donder dag in de gebiedscommissie van het waterschap. Gezworene J.L.C. Mol zegde toe te zullen uitzoeken hoe het met het asfalteren zit. Nieuw en gebruikt alle merken. Ook voor onderhoud en reparatie. Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. ZIE VERDER PAGINA 13

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2006 | | pagina 2