Financieel-administratief medewerker Gratis! bij besteding var Dieleman Productiemedewerkers m/v DETHOOLSE COURANT Elektro-, gas- en waterinstallatie DE WEEK VAN HET ZEEUWSE BOEK Th. Laurentius bruynzeel •BEVELANDER De Rembrandts van Oostkapelle MAISON VISSER maandacties november Mededelingen van het waterschap HL EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 2 november 2006 Bij onze uitgeverij worden twee nieuwsbladen (Eendrachtbode en de Westbrabander) en twee kerkbladen (Kerkbode Tholen en SoW Zeeuws-Vlaanderen) vervaardigd. Er werken 11 medewerkers in een enthousiast team aan de wekelijkse lokale nieuwsvoorziening. Ter ondersteuning van de advertentie- en de abonnementenaf deling zoeken wij een U verzorgt met name de boekhouding, de advertentie- en abonnementenadministratie en ondersteunt de advertentie- en abonnementenverkoop. U hebt een meao- of soortgelijke opleiding en bent vertrouwd met geautomatiseerde systemen en programma's als Word en Excel. Kennis van het boekhoudprogramma Exact is een plus. Accuraat en nauwgezet werken is een vereiste, evenals flexibiliteit. U kunt zowel goed zelfstandig werken als in een hecht team. Hebt u belangstelling, stuur dan uw sollicitatiebrief en cv voor 11 november naar Eendrachtbode, Postbus 5, 4697 ZG Sint-Annaland sollicitatie@eendrachtbode.nl Voor al uw werkzaamheden aan: Centrale verwarming Lokale verwarming Dakbedekking EPDM Zinkwerken Nieuwbouw en verbouw Dé specialist op ons vakgebied! 1 t/m 11 november 2006 22x14 cm, 64 pagina's, geïllustreerd tenminste 15,- aan boeken bij Tweeploegendienst en Fulltime DE NIEUWE COLLECTIE HOEDEN MANTELS IS BINNEN! Kopke port Bailey's, original 70d 14,15 Hoya deCadenas 75d 4,95 Goblet Dujardin iliter ï^a-r 11,25 Wat bieden wij Voorde afdelingen Magazijn,Voormontage en Assemblage: het inslaan, opslaan en verzamelen van keukendelen, het bouwen van keukenkasten o.a. met gebruik van moderne machinestraten en het continu uitvoeren van kwaliteitscontroles volgens vastgelegde systemen. Voor de afdeling Verzending: het verzamelen van keuken onderdelen per order en vrachtwagen, het laden van vrachtwagens met behulp van moderne verladinghulpmiddelen, het uitvoeren van uitgangscontroles op compleetheid en juistheid van te laden onderdelen en het continu uitvoeren van kwaliteitscontroles volgens vastgelegde systemen. Wat zoeken wij LBO werk- en denkniveau, goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is een must, minimaal twee jaar werkervaring in een productie omgeving, werkervaring in de keuken- en/of meubelproductie is een pré, deelnemer willen zijn in verbeterteams, bereid zijn tot het volgen van werkgerelateerde oplei dingen, teamplayer, gedreven, accuraat, proactief, flexibel, praktisch en zelfstandig, gevoel voor techniek, perfectie en kwaliteit. De werktijden tweeploegendienst: 06.00 -14.15 uur 14.10 - 22.25 uur. Onze procedure Indien je geïnteresseerd bent en aan de functie-eisen voldoet, kun je tot en met 20 november aanstaande reageren via een sollicitatiebrief met motivatie en curriculum vitae.Je kunt je gegevens sturen naar Bruynzeel Keukens B.V., afdeling personeel en organisatie, t.a.v. mevrouw D. Zandee, Postbus 140,4600 AC Bergen op Zoom. Je kunt ook solliciteren via onze website www.bruynzeelkeukens.nl. www.bruynzeelkeukens.nl Technisch medewerker. Soms onzichtbaa eEIDRRCIITBDDe Het gaat om een voltijdsbaan met veel afwisseling. of per e-mail aar K INSTALLATIEBEDRIJF 00 Uw partner In: elektra, gas, water, c.v., dakbedekking en zink- en loodwerk. n 19 Uneto-Vni Gladiolenstraat 24 4695 HS Sint-Maartensdijk Tel. 0166-66 28 76 Fax 0166-66 40 97 Scherpenisse: 0166-6631 22 Tholen: 0166-6064 06 Boekhandel en Kantoorinrichting Hoogstraat 14-16 4691 CB Tholen Telefoon 0166-602597 Fax 0166-603954 Als gevolg van een sterk gestegen vraag naar Bruymeel-keukens, zal de productiecapaciteit worden verhoogd. Voor de afdelin gen Magazijn, Voormontage Assemblage en Verzending is Bruynzeel Keukens daarom op zoek naar nieuwe collega's. Hoeden mantels Papegaaistraat 9.4461 AD Goes. tel. 0113 - 22 82 31 www.maisonvisser.nl rubyentawny 70ci 8,45 nieuwe smaken; creme caramel - mint chocolate Spaanse rode wijn, tempranillo jonge jenever vieux 1 liter YUtt 11,45 Halsterseweg 110,4613 BA Bergen op Zoom Tel0164- 25 5606/fax0164- 25 56 91 Bruynzeel Keukens heeft ruim 40 winkelvestigingen in Nederland en België. Deze winkels zijn alle ingericht met de allernieuwste kwaliteitskeukens; topmodellen met een puur Nederlands design. De keukens worden geproduceerd in Bergen op Zoom, waar de fabriek en het hoofdkantoor gevestigd zijn. 650 vakkundige en enthousiaste collega's zijn dagelijks bezig met het ontwerpen, produceren en leveren van keukens. Bruynzeel Keukens is zeer slagvaardig op zowel de particuliere als de projectenmarkt. Voor nadere informatie over de functie kun je contact opnemen met mevrouw D. Zandee, telefoon: 0164 285390. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. KEUKENS Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Gebiedscommissie Zuid-Beveland Wilt u weten welke werkzaamheden het waterschap uitvoert in uw omgeving? Kom dan eens naar een vergadering van de gebiedscommissie. Tijdens deze vergaderingen is iedereen welkom. Direct na de opening van de vergadering kunt u inspreken over een onderwerp dat u onder de aandacht van het waterschap wilt brengen. Gebiedscommissie Zuid-Beveland Datum: maandag 13 november Tijdstip: 19.30 uur Locatie: Gemeenschapscentrum De Vroone, C.D. Vereekestraat 74 in Kapelle Op de agenda onder andere: evaluatie Yerseke Moer Lozingsvergunningen Baggerdepot Mortiere in Middelburg en Reinigings dienst Schouwen-Duiveland in Zierik- zee, rioolwaterzuiveringsinstallaties De Verseput in Sint-Maartensdijk Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden heeft op verzoek van de gemeente Middel burg de op 20 december 2005 door het waterschap verleende vergunning voor het lozen van afvalwater afkomstig van baggerdepot Mortiere, gevestigd aan de Torenweg in Middelburg, ambtshalve te wijzigen. t Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden heeft op verzoek van de gemeente Schouwen- Duiveland de op 4 oktober 2005 door het waterschap verleende vergunning voor het lozen van afvalwater afkomstig van de inrichting, gevestigd aan de Deltastraat 37 in Zierikzee, ambtshalve te wijzigen. Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden heeft op 27 september 2005 waterschap Zeeuwse Eilanden, afdeling Zuivering- en installatiebe- heer op de hoogte gesteld van het voornemen de op 28 februari 2000 door het waterschap 2000/01745a verleende vergunning voor het lozen van afvalwater afkomstig van de rioolwaterzuiveringsinstallatie, gevestigd aan de Verseputseweg 42 in Kerkwerve, ambtshalve te wijzigen. Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden heeft op 27 september 2005 waterschap Zeeuwse Eilanden, afdeling Zuivering- en installatie- beheer op de hoogte gesteld van het voornemen de op 18 februari 1998 door het waterschap 98/1464a verleende vergunning voor het met behulp van een werk lozen van gezuiverd afvalwater op de noordelijke wegsloot van de Oudelandseweg in Sint-Maartensdijk, afkomstig van de rioolwaterzuiveringsinstallatie gelegen aan de Oudelandseweg 3 in Sint-Maartensdijk ambtshalve te wijzigen. Wij zijn van plan de vergunningen onder het stellen van voorschriften ambtshalve te wijzigen. Het besluit ligt vanaf 6 november tot en met 18 december 2006 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur. Voor inzage op een ander tijdstip kunt u een afspraak maken; bij de informatiewinkel van de gemeente Middelburg, Kanaalweg 3 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 15.30 uur en op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur; door de cluster milieu van de afdeling R&M in de leesruimte van het gemeentehuis van de gemeente Schouwen-Duiveland, Laan van St. Hilaire 2 in Zierikzee van 8.30 uur tot 17.00 uur. Tot het einde van bovenvermelde termijn staat beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die zienswijzen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn ingebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De vergunning wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt tenzij gedurende deze termijn bij de voorzieningen- rechter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Ontwerp intrekkingbesluit Wet veront reiniging oppervlaktewateren Op 30 oktober 2006 is het volgende ontwerpbesluit genomen in verband met veranderingen in de bedrijfsvoering. Door deze wijzigingen is de lozing van verontreinigd hemelwater stopgezet. De intrekking betreft de aan waterschap Zeeuwse Eilanden verleende vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren. Het ontwerpbesluit betreft het lozen van afvalwater afkomstig van het steunpunt in Kerkwerve. Het ontwerpbesluit ligt vanaf 6 november tot en met 18 december 2006 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur. Voor inzage op een ander tijdstip kunt u een afspraak maken (tel. 0118-621360); door de cluster milieu van de afdeling R&M in de leesruimte van het gemeentehuis van de gemeente Schouwen-Duiveland, Laan van St. Hilaire 2 in Zierikzee van 8.30 tot 17.00 uur. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijke zienswijzen inbrengen tegen het ontwerp intrekking- besluit. Deze zienswijzen moeten worden gestuurd naar het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg. r.AR/ï Agro Care produceert op verschillende vestigingen kwaliteitstomaten in verschillende variëteiten. Deze tomaten worden in onze moderne verpakkingshal in de Maasdijk gesorteerd en verpakt. Dit alles gebeurt volgens de hoogste normen op het gebied van voedselveiligheid, hygiëne en kwaliteit. Ambitieus, Anders, Enthousiast en Loyaal. Dat zijn de kernwaarden van Agro Care, een bedrijf dat heel bewust kiest voor een andere aanpak. Voor onze technische dienst in Rilland zijn wij op zoek naar een: Functie omschrijving: Als technisch medewerker ben je verantwoordelijk voor het onderhoud en los je allerhande problemen ter plekke op. Daarnaast behoord het draaien van storingsdiensten tot het takenpakket en ben je het aanspreekpunt voor diverse technische toeleveringsbedrijven. Functie eisen: Vanwege de diversiteit in het werk zijn wij op zoek naar een all-round techneut met een middelbare technische opleiding of vergelijkbaar. Kennis van Elektrotechniek, meet en regeltechniek en watertechniek is voor deze functie een vereiste. Technische ervaring in de tuinbouw is uiteraard een pré Agro Care biedt: Bij Agro Care kom je te werken in een jong team van professionals waar voldoende ruimte wordt geboden voor persoonlijke groei. Wij bieden je een uitdagende functie met een goed salaris en uitstekende secundaire voorwaarden. Geïnteresseerd? Spreken de bovenstaande punten jou aan reageer dan snel. Stuur je sollicitatiebrief met c.v. naar bas.h@aarocare.nl of bel naar 0174-526816, hier kun je ook terecht voor meer informatie over de functie. Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 -621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl Ajjro ('are Oranjepolder»eg.'3 NO LIMITS NO NONSENSE 2676 CM Maasdijk

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2006 | | pagina 10