tuis, Neem nu een abonnement op de Eendrachtbode en u blijft op de hoogte van al het streeknieuws. Familieberich ten maandacties oktober Bel. 0166-657007 Mededelingen van het waterschap 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 5 oktober 2006 Corine Yedidyah Age Barendregt Jacqueline Poot Adrie en Heieen van Vossen Lieve op a en oma Piet en Coby Pietjouw- van Houte mevr. H.A. de Korte-Kout JAN CORNELIS VAN DIJKE JAN CORNELIS VAN DIJKE JAN CORNELIS VAN DIJKE CHRIST VAN DEN AARSSEN CHRIST VAN DEN AARSSEN SIEM VROEGOP MIENTJE VOSHOL- STOUTJESDIJK JAN ADRIAAN VAN ZETTEN AAN PETER WESSELS CORNELIS LINDHOUT drs. in Ser Jaap De Jet te RIOOL VERSTOPT? Gorter rum 70d 9,50 Gorter 1 liter 9,95 2 Fruity 70d 5,95 Affligem 3-pack 2,50 First Step 75 ci j&x 3,65 Nel Kars speelt "Koningin Emma, redster van Oranje". In dit bijzondere stuk wordt een genuan ceerd beeld geschetst van een bijzondere vrouw, die haar roeping vond in het hand haven van het Nederlandse Koningshuis. Het hart op de goede plaats? Vrijwilligers m/v GRAFMONUMENT steenhouwerij de kort Soms onzichtbaar. dochter van Maarten en Ida van Harberden Wij, zoon van David en Tirza Bar David zijn blij u kennis te geven van ons voorgenomen huwelijk op Deo Volente donderdag 12 oktober 2(X)6 om 13.00 uur in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. U bent van harte welkom op de receptie vanaf 20.00 tot 22.00 uur in het Grevelingen Restaurant, Parallelweg 1, Grevelingendam, 4311 NE te Bruinisse. We willen Gods zegen over ons huwelijk vragen in onze gemeente te Yad HaShmona in Israël op shabbat 14 oktober 2006. Thuisadres: Schoolstraat 16 4675 BM Sint-Philipsland Ons toekomstige adres: D.N. Harei Yehuda Yad HaShmona 90895, Israël Cadeautip: vanwege plaatsgebrek in het vliegtuig: Wij gaan trouwen! op zaterdag 7 oktober om 15.45 uur in Mansion Bos Ven te Oisterwijk. Ons adres blijft: Oudenboschstraat 6, 5045 SZ Tilburg 1981 2006 Op 9 oktober zijn onze lieve pa en ma 25 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd en we wensen jullie nog vele fijne jaren toe. Martine en Daphne Sint-Annaland, oktober 2006 's Gravenkreek 40 Hartelijk gefeliciteerd met jullie 35-jarig huwelijk van Jelle, Noortje, Rozemarijn en Roel Sint-Philipsland, 7 oktober 2006. Op D.V. vrijdag 13 oktober 2006 hopen onze (o)pa en (o)ma 40 jaar getrouwd te zijn. Wij wensen hen nog vele goede en gezonde jaren toe! Trudy Herry Jaap Jacintha Diana 4671 EH Dinteloord Groenekruisstraat 25 8 oktober 2006 Deze dag kan niet meer stuk, wat hebben wij toch een geluk. Echt, we zijn ontzettend blij met een (o)ma zoals jij. HG met je 60ste verjaardag. Gerard, Daniël en Mike Sophia, Julian, Elise en Teun Jack Sint-Annaland, oktober 2006 Vandaag, donderdag 5 oktober, hoopt onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder wonend in zorgcentrum Ten Anker te Tho- len, haar 90e verjaardag te vieren. Wij danken God dat ze nog steeds in ons midden mag zijn en wensen haar met deze bijzondere dag van harte geluk. Haar verjaardag hopen wij zaterdag 7 okto ber in familiekring te vieren. Haar liefhebbende kinderen, klein- en achterkleinkinderen Tholen, oktober 2006. Heden behaagde het de Heere van mijn zijde weg te nemen mijn innig geliefde zorgzame man echtgenoot van Pieternella Maatje van der Male op de leeftijd van 75 jaar. P.M. van Dijke-van der Male Mijn dank gaat uit naar het verplegend per soneel van zorgcentrum Maartenshof voor de liefdevolle verzorging aan hem gegeven. 4695 HW Sint-Maartensdijk, 30 september 2006 Maartenshof 23 De rouwdienst zal worden gehouden heden, donderdag 5 oktober, om 13.15 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Kastelijns- weg 2a te Sint-Maartensdijk, waarna aanslui tend de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot afscheid nemen voor aanvang van de rouwdienst. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Geen bloemen geen toespraken Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen mijn geliefde zwager en onze oom echtgenoot van P.M. van Dijke-van der Male in de leeftijd van 75 jaar. J.G. van der Male-Roelofsen Neven en nichten Zierikzee, oktober 2006 Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en bete kend, geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen, na een geduldig gedragen ziekte echtgenoot van Pieternella Maatje van der Male op de leeftijd van 75 jaar. Wij zullen hem herinneren als een lieve mee levende man, ook voor onze kinderen, en zul len hem nooit vergeten. Wij wensen Pie veel sterkte toe de komende tijd. Theo en Petra Mamix Diana Jacquelien den Engelsman Poortvliet, oktober 2006 Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van hem mochten ontvangen, heeft de Heere op Zijn tijd van ons weggenomen mijn lieve man en onze vader echtgenoot van Annie van den Aarssen-Kwist 30 augustus 1916 f2 oktober 2006 Tholen: A. van den Aarssen-Kwist Tholen: Ben en Elly 4691 GB Tholen Simon Lindhoutstraat 36 Heden, donderdag 5 oktober, wordt om 10.15 uur de afscheidsdienst gehouden in de aula van het uitvaartcentrum van Monuta, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor de dienst is er in het uitvaartcentrum gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis kunt u de familie persoon lijk condoleren in het uitvaartcentrum. Met droefheid delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Annie van den Aarssen-Kwist in de leeftijd van 90 jaar. Wij wensen Annie, Ben en Elly sterkte bij het verwerken van dit verlies. Tholen: P Hage-Kwist t I.L. Hage Oud-Vossemeer: L.W. van Poortvliet-Kwist t V.J. van Poortvliet Scherpenisse: C.J. Bevelander-Kwist t C.M. Bevelander Tholen: J.L. Kwist A. Kwist-Schot Tholen: f J W. de Rooij-Kwist t L.D. de Rooij Tholen: A. Duijzer-Kwist J.L. Duijzer Neven en nichten Tholen, 2 oktober 2006. Daar het ons onmogelijk is om u persoon lijk te bedanken voor de grote belangstelling tijdens het ziekzijn en bij het overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager en oom zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons allen goed gedaan. J.M. Vroegop-Bruynzeel Kinderen en kleinkinderen Sint-Annaland, oktober 2006 Hoenderweg 57 Een hand, een woord, een gebaar doen zo goed als je iemand die je liefhebt verliezen moet. Uw medeleven, zo warm en liefdevol, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoe der en oma is ons een grote troost en steun geweest. Onze oprechte dank hiervoor. G. Voshol Kinderen Klein- en achterkleinkinderen f Sint-Maartensdijk, oktober 2006 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. M. van Zetten-den Braber Kinderen en kleinkinderen Sint-Maartensdijk, oktober 2006 IN LIEFDEVOLLE HERINNERING 06-10-95 06-10-2006 Een lege plek, een groot gemis een fijne herinnering, is alles wat van jou nog is. Wij missen jou nog steeds in dit leven en zullen altijd om je blijven geven. Je pa en ma en Valery en verdere familie Oktober 2006 Wip staan niet altijd stil, bij het woord "samen Maar het is een groot gemis, als "samen uil je leven is. Het heeft ons goed gedaan te ervaren, dat zovelen met ons meeleefden na het overlijden van mijn man, onze vader en trotse opa Hartelijk dank voor al uw steun, kaarten en persoonlijke belangstelling. E.C. Lindhout-van Gorsel Kinderen en kleinkinderen Sint-Maartensdijk, oktober 2006 Wij feliciteren met zijn behaalde resultaten aan de Erasmus Universiteit te Rotterdam Willie en Peter Dekker Sint-Annaland, oktober 2006, Huygensstraat 6 geweldig! Gefeliciteerd met het in lx halen van je rijbewijs. Opa en oma Sint-Maartensdijk, oktober 2006 Bel 06-534051 94 Boers riooltechniek, die lost het voor u op! Mede namens mijn vrouw dank ik u voor de telefoontjes, de vele kaarten, de steun en alle attenties die ik tijdens mijn verblijf in zieken huis Lievensberg en daarna thuis van u heb mogen ontvangen. M.C. den Engelsman Sint-Maartensdijk, oktober 2006 Langs deze weg wil ik, namens mijn man en kinderen, iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties, die ik in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst heb mogen ontvangen. Lia Neele-Andriesse Stavenisse, oktober 2006 Na de Heere wil ik ieder een, ook namens mijn vrouw, hartelijk bedan ken voor het medeleven tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en de vele kaarten en attenties die ik mocht ontvangen. Ook dank aan onze kin deren en kleinkinderen voor hun hulp. M.J. van den Berge Sint-Maartensdijk, oktober 2006, Oostsingel 56 Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloe men en attenties, die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 55- jarig huwelijksjubileum. Het heeft ons heel goed gedaan. Fam. J. Bijnagte- Bevelander Sint-Maartensdijk, oktober 2006 Al is de weg die ik moet gaan nog niet klaar en zal die best af en toe zwaar en moeilijk zijn, toch wil ik iedereen bedanken voor de vele attenties, in welke vorm dan ook, na mijn ope raties en bij mijn thuis komst. Het geeft mij de kracht om door te gaan. Lieve mensen, het doet niet alleen mij maar ook Jan en de kinderen erg goed. Namens ons allen harte lijk dank hiervoor! Marianne Zuidweg- Kosten 4675 BR St. Philipsland, oktober 2006, Wilhelminastraat l Bedankt Bedankt Be dankt aan iedereen die mijn 50e verjaardag zo bij zonder heeft gemaakt. Ook namens Johan, Remco, Lindsey en Ani- que. Marina Geuze Oud-Vossemeer, oktober 2006 Onze hartelijke dank voor alle felicitaties die we kregen bij ons gou den huwelijk. Adrie en Mees Punt 4698 PD Oud-Vossemeer, oktober 2006, Hikseweg 7 Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de bloemen, kaarten en het geld dat we ter gelegen heid van ons 60-jarig huwelijk mochten ont vangen. J.G. Steyns-van Dorst Oud-Vossemeer, oktober 2006 wit en bruin jonge jenever fruitlikorette van Hooghoudt blond - dubbel - tripel Australische wijn in wit en rood .kel.nl www.de-blerwm Halst er se'weg 110, 4 613 BA Bergen op Zoom tel.0164- 25 56 06/fax0164- 25 56 91 UIT OP THOLEN: ALTIJD VERRASSEND! Foto: Pator Kars 13 oktober 2006. Aanvang 20.15 uur. Locatie: De Stove te Stavenisse. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de WV te Sint- Maartensdijk, kantoorboekhandel Dieleman in Tholen en 's avonds voor aanvang van de voorstelling aan de zaal. Dan zoeken wij u! De Vrijwillige Thuiszorg Tholen Steunpunt Mantelzorg zoekt Voor het project Dementie: Vrijwilligers die l a 2 keer per week ca. 3 uur dementerenden die thuis wonen, willen begeleiden ter ontlasting van de mantelzorgen Omg. Sint-Maartensdijk Voor het project Vriendendienst: Vrijwilligers die een vriendschappelijk contact willen opbouwen met mensen die ten gevolge van een psychische aandoening in een sociaal isolement drei gen te komen of verkeren. (1 a 2 dagdelen per 14 dagen) Omg. Sint-Annaland Wij bieden: Vrijwilligerswerk op maat Autokosten vergoeding, introductie cursus, persoon lijke begeleiding. groepsbijeenkomsten met collega vrijwilligers Heeft u interesse in deze zinvolle en boeiende vorm van vrijwilligerswerk? Neemt u dan contact op met Anja van Damme tel.: 0166-663784 op werkdagen van 10.00 tot 12.00 uur of stuur een mail: vriiwilligethuiszorgtholen@planet.nl Acupunctuur Alle pijnthcrapiccn, zoals migraines, rug- en nekklachten. arlrose. verlammingen en onbegrepen pijnklachtcn. Chelatietherapie De moderne Amerikaanse infuustherapie voor hart-, bloedvatenziekten, reumatoïde en verouderingsklachtcn. zowel iherapcutisch als voorkomend. HCG-dieet gewichtsverliestherapie De gezonde en verantwoorde manier om overgewicht kwijt te raken. Niet Toxische tumortherapie volgens Houtsmuller. Bio-Medisch Centrum P. J. C. Riethoven, arts. Lid NAAS/NGVA, Academy Chinese Genees kunde, Beijing, China. Wijngaardstraat 37 - Goes - Tel. 0113 - 22 3999 ma., di. en vr. van 9.00 tot 15.00 uur Verzekerings- en ziekenfondsvergoeding www.biomedischcentrum.com Koop UW rechtstreeks bij: NATUURSTEENBEDRIJF Bergen op Zoom Zonder bemiddeling tussenpersoon altijd een stuk voordeliger Bijna 70 jaar ervaring in ambachtelijk vakmanschap. Bezoek onze showroom en showtuin met o.a. vele modellen grafmonumenten. Abraham de Haanstraat 6 Tel. 0164-23 41 09 4624 HX Bergen op Zoom Fax 0164 - 24 51 00 www. de kortnatuursteen, nl Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Aansluitvergunning Gebr. Gresnigt Holding b.v. Kapelle Waterschap Zeeuwse Eilanden heeft op 2 oktober 2006 een aansluitvergunning op grond van de Verordening waterhuishouding Zeeland 2002 (VwZ 2002) vastgesteld ten behoeve van het aansluiten van een persleiding. Met behulp van die persleiding worden afvalstoffen, verontreinigende of schadelijke stoffen van het glas tuinbouwbedrijf "Seasun" geloosd op een zuiverings- technisch werk van het waterschap Zeeuwse Eilanden. Het besluit ligt vanaf 9 oktober tot en met 20 november 2006 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur. Voor inzage op een ander tijdstip kunt u een afspraak maken; in de hal van het gemeentehuis van de gemeente Kapelle, Kerkplein 1 in Kapelle, elke maandag en woensdag van 9.00 tot 16.00 uur, dinsdag en vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag van 9.00 tot 18.00 uur. Bezwaar Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan tegen dit besluit binnen zes weken na de dag waarop dit bekend is gemaakt een bezwaarschrift worden ingediend. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1, 4337 PA Middelburg. Het bezwaarschrift dient te zijn ondertekend en ten minste het volgende te bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. vermelding van de datum en het nummer of kenmerk van het besluit waartegen het bezwaar schrift zich richt; d. een opgave van redenen waarom men zich met het besluit niet kan verenigen. Indien een bezwaarschrift is ingediend is het mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen. Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzieningen- rechter van de Rechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Het verzoek dient te zijn ondertekend en ten minste het volgende te bevatten: a. de naam en het adres van de verzoeker; b. de dagtekening; c. vermelding van het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen en datum en nummer of kenmerk van dat besluit; d. de gronden van het verzoek (motivering). Bij het verzoek dient voorts een afschrift van het bezwaarschrift te worden gevoegd. Naar aanleiding van het verzoek kan de voorzieningen- rechter een voorlopige voorziening treffen indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Voor de behandeling van een verzoek om een voor lopige voorziening wordt een bedrag aan griffierecht geheven. De griffier van de Rechtbank wijst de verzoe ker na de indiening van diens verzoek op de verschul digdheid van het griffierecht en bericht de verzoeker binnen welke termijn het verschuldigde griffierecht moet worden voldaan. Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 -621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl j Waterschap Zeeuwse Eilanden

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2006 | | pagina 4