Poortvliet Medewerker orderadministratie m/v Loterij 200 jaar voetbal muziek Verkoopmedewerker m/v Zelfstandig verkoopmedewerker m/v werkplaats medewerker MAISON VISSER Woonboulevard Fulltime Monteur Nettendienst E/C ASSISTENT ZORGKUNDIGE ASSISTENT-ZORGKUNDIGEN en ZORGKUNDIGE-COACHES part-time ong. 30 uur full-time 40 tot 50 uur per week Van Os Medical B.V. Buys Partners (gqn} Reken op meer rendement DE NIEUWE COLLECTIE HOEDEN MANTELS IS BINNEN! Wanneer u geïnteresseerd bent in deze vacature kunt u binnen 10 dagen uw sollicitatie met CV sturen naar: Woonboulevard Poortvliet, t.a.v. afdeling P&O, Paasdijkweg 33, 4693 RE Poortvliet. U kunt ook reageren per mail: pz@wbpoortvliet.nl. Voor meer informatie bezoekt u onze website: www.woonboulevardpoortvliet.nl of belt u 0166-619100. Scholieren Studenten. Sjaloom Zorg 10 uur per week (27,78%) Donderdag 28 september 2006 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 Personeel e s B a Ons bedrijf is een ambulante vishandel die vanuit Tholen markten en standplaatsen bezoekt in Zeeland, Brabant en Zuid-Holland. uw ^spe Telefoon 0166-604873 of 06-53423040 (alleen 's avonds) In verband met het vertrek van een van onze medewerkers naar een ander vak gebied en omdat onze klantenkring steeds groter wordt vragen wij per direkt: (voor de dagen woensdag, donderdag en vrijdag Wij vragen - enige kennis van vis- en visprodukten - representatief - klantvriendelijk ingesteld - onder druk kunnen werken - geen 8 tot 5 mentaliteit - schoon en hygiënisch willen werken Wij bieden - salaris boven CAO voor de vishandel - werken binnen een klein team - zondagen en christelijke feestdagen vrij Wij vragen: - enige kennis van vis- en visprodukten of dit te willen leren - representatief - klantvriendelijk ingesteld - onder druk kunnen werken - in bezit van groot rijbewijs of dit te willen behalen - geen 8 tot 5 mentaliteit - schoon en hygiënisch willen werken Wij bieden: - salaris boven CAO voor de vishandel - werken binnen een klein team - zelfstandig standplaatsen bezoeken - zondagen en christelijke feestdagen vrij Reacties: Uw schriftelijke sollicitaties kunt u tot 21 oktober 2006 richten aan: Kees Bazen Uw Visspecialist Ondernemersweg 3, 4691 SL Tholen of per email naar bazevish@concepts.nl Voor onze vestiging in Steenbergen zijn wij op zoek naar een Functie: - afmonteren van rolstoelen en revalidatiehulpmiddelen magazijnwerkzaamheden - assisteren bij laad- en loswerkzaamheden - eventuele verdere voorkomende werkzaamheden Profiel: - heb je een technische achtergrond op minimaal LBO niveau? - ben je flexibel? - heb je verantwoordelijkheidsgevoel? - kun je zelfstandig werken? - heb je geen 9 tot 5 mentaliteit? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Geïnteresseerd? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie met CV naar: Van Os Medical B.V. T.a.v.: Peter van Os Koperslagerij 9 4651 SK Steenbergen EXCEL peter.vanos@vanosmedical.nl www. vanosmedica I .com Stichting Kreateam Sint-Annaland organiseerde een verloting ter financiering van de jubileumactiviteiten van voetbalvereniging WHS en de Koninklijke Fanfare Accelerando. De trekking vond plaats op zaterdag 23 september 2006. Hieronder treft u de winnende lotnummers aan: le prijs 750,- lotnr. 1226 2e prijs 250,- lotnr. 3351 3e prijs 100,- lotnr. 1069 4e prijs 100,- lotnr. 3984 5e prijs 75,- lotnr. 4618 6e prijs 75,- 7e prijs 50,- 8e prijs 50,- 9e prijs 25,- 10e prijs 25,- Prijzen af te halen t/m 14 oktober bij Boekhandel Heijboer, Ring 66, Sint-Annaland, tel. 0166-657099 Goedgekeurd door B W van de gemeente Tholen d.d. 29.05.2006 onder nummer 3702/IIPub. Reken op meer incassorendement. Een goede relatie met uw klanten is commercieel van groot belang. Maar u wilt ook dat uw facturen op tijd betaald worden. Dan staat u voor een dilemma. Buys Partners/GGN biedt u de oplossing, wij beschikken namelijk over diverse effectieve strategieën waarbij incasseren en klanten behouden hand in hand gaan. HrM>Et RYi.aDtRs fc Ixr.tvu Ondernemersweg 5 4691 SL Tholen Tel. 0166 60 10 20 Fax: 0166 60 10 30 lnfo@buyspartners.nl www.buyspartners.ggn.nl Tevens gevestigd te Schoondijke, Zierikzee Goes Hoeden mantels Papegaaistraat 9,4461 AD Goes, tel. 01 13 - 22 82 31 www.maisonvisser.nl Woonboulevard Poortvliet is een nog steeds groeiende Woonboulevard. Met maar liefst 15 woonwinkels onder één dak en een showroomruimte van meer dan 30.000m2 behoren we tot één van de grootste Woonboulevards in Zuidwest Nederland. De afdeling orderadministratie van Woonboulevard Poortvliet verzorgt de afhandeling van de verkooporders die in de showroom worden uitgeschreven. Op de afdeling worden de verkooporders ingevoerd in een geautomatiseerd systeem en verwerkt tot bestellingen bij de verschillende leveranciers. In het verdere traject tussen bestelling en aflevering monitoren we onder andere het nakomen van gemaakte leverafspraken en prijsafspraken. Op de afdeling komen ook alle inkomende telefoongesprekken binnen van Woonboulevard Poortvliet. Ter versterking van het huidige team van deze afdeling zijn wij op zoek naar een doortastende De hoofdtaak van deze functie zal bestaan uit het invoeren van verkooporders in ons geautomatiseerd systeem. Wij bieden u een administratieve functie in een gezond bedrijf wat één doel heeft: een tevreden klant. Spreken de woorden enthousiast, klantvriendelijk, collegiaal, accuraat, representatief, flexibel, Havo-MBO niveau, zelfstandig werken en werken in teamverband u aan, en u beschikt over de nodige ervaring met Word Excel, dan zijn we op zoek naar u. .cP>RF Agro Care produceert op verschillende vestigingen kwaliteitstomaten in verschillende variëteiten. Deze tomaten worden in onze moderne verpakkingshal in de Maasdijk gesorteerd en verpakt. Dit alles gebeurt volgens de hoogste normen op het gebied van voedselveiligheid, hygiëne en kwaliteit. Ambitieus, Anders. Enthousiast en Loyaal. Dat zijn de kernwaarden van Agro Care, een bedrijf dat heel bewust kiest voor een andere aanpak. In Rilland (provincie Zeeland) hebben wij drie vestigingen in de Bathpolder aan de oude rijksweg tussen Rilland en Bergen op Zoom. Voor deze vestigingen zijn wij op zoek naar: Werkzaamheden: Op onze vestigingen werken wij op de zaterdagochtenden en tijdens de vakanties met grote groepen scholieren studenten. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het oogsten van dc tomaten en het verzorgen van hel gewas. De minimum leeftijd voor dit werk is 13 jaar. Wij bieden: Een goed salaris bonussen hij goede prestaties Werken in een gezellige ploeg Flexibele werktijden Er is altijd werk Vervoer: Bij voldoende animo uit de regio wordt het vervoer naar bedrijf geregeld. Vanuit dc volgende plaatsen wordt op dit moment al vervoer geregeld: - Bergen op Zoom - Ycrseke - Sl-Maarlensdijk -Kruiningen -Tholen -Stavenissc Geïnteresseerd? Vul dan het sollicitatieformulier in op internet: www.agrocare.nl of neem contact op met de administratie 0174- 526810. Hier kun je ook eventuele vragen stellen of een afspraak voor een sollicitatiegesprek maken. Agro Care Oranjepoldcrweg 33 2676 CM Maasdijk NO LIMITS NO NONSENSE DELTA is een multi-utility bedrijf met een breed pakket aan diensten en producten. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen, digitale telefonie en internet via de kabel zijn daarvan de belangrijkste. Onze focus ligt op Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie en internationaal actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De divisie Infra is verantwoordelijk voor het beheer van alle netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. De afdeling Nettendienst E/C, met voorzieningsgebied Schouwen-Duiveland en Tholen, heeft een vacature voor een fulltime monteur Nettendienst E/C. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Montage van hoog- en laagspanningverdeelkasten, trafostations, schakelstations en graafwerkzaamheden. - Maken van hoog- en laagspanningsmoffen. - Oplossen van storingen in laagspanning, 0V en CAI en overig onderhoud aan CAI-netten uitvoeren. - Deelname aan de wacht- en storingsdienst. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een lts-E diploma, het VEV-diploma monteur Laagspanningsnetten, het diploma MMI en een CAI-opleiding aansluitingen (bijvoorbeeld MHA-moduleCai). - Bereid zijn om zonodig aanvullende opleidingen te volgen. - Rijbewijs B(E). Bij deze functie is de regel standplaats (Schouwen-Duiveland en Tholen) woonplaats van toepassing. Wat bieden wij? Werken bij DEITA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 2.293,- bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Arnold Schiettekatte, teamleider Uitvoering Distributie, telefoon (0900) oi» 00 018. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. DELTA N.V. Postbus 50i»8 6330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl Sjaloom Zorg is eert regionale netwerkorganisatie die be geleiding, hulp en ondersteu ning biedt aan ongeveer 200 mensen met een lichamelijke of verstandelijke beperking en anderen die zorg behoeven. Deze zorg varieert van enkele uren begeleiding per week tot dagelijkse intensieve zorg, van logeeropvang tot dagbeste ding en begeleidende woonvor men. Sjaloom Zorg heeft negen zorgvoorzieningen en drie dag centra van waaruit ruim 100 medewerkers werkzaam zijn. Een regiokantoor, gevestigd in Dirksland ontwikkelt strate gisch beleid en ondersteunt de organisatie bij de uitvoering van haar kerntaken. Sjaloom Zorg werkt vanuit een christelijk perspectief. In de visie van de organisatie staan de zorgvraag en het volwaar dig burgerschap van cliënten centraal. Voor onze woonvoorziening 'Elkersweide' te Dirksland zijn we per direct op zoek naar een: Inhoud van de functie: De assistent zorgkundige assisteert de zorgkundige-coach bij het begeleiden, ondersteunen en verzorgen, op individueel en groepsniveau, van cliënten met een verstandelijke beperking en met een meervoudig complexe handicap, hieronder valt ook het assisteren bij de uitvoering van het zorgplan. Hij/zij organiseert, begeleidt en verricht huishoudelijke en/of recreatieve activiteiten. U bent iemand die: - in het bezit is van een relevante MBO opleiding op niveau 3 of bereidheid tot studie hiervoor - kennis heeft van werkwijzen en procedures en ervaringskennis in de omgang met cliënten met een verstandelijke beperking en met een meervoudig complexe handicap - zelfstandig kunnen werken, op aanwijzingen van de zorgkundige-coach - goede sociale vaardigheden - redelijke schriftelijke en mondelinge vaardigheden - bewegingsvaardigheid bij verzorgende handelingen en huishoudelijke activiteiten - geduld en doorzettingsvermogen in de omgang met cliënten - gevoel voor ordelijkheid en hygiëne Gezien de doelgroep van de cliënten vragen we respect en invoelingsvermogen met de achtergrond van de organisatie en de doelgroep. De functie is ingedeeld in FWG 25 van de CAO-Gehandicaptenzorg (min. 1265,- /max. 1998,-). Tevens zijn we per direct op zoek naar: voor een tijdelijk dienstverband op locatie Elkersweide wegens ziekte, alsmede invalkrachten voor deze functies. U heeft een relevante MBO-opleiding op niveau 3/4. Voor meer informatie over bovengenoemde vacatures kunt u contact opnemen met: mevr. L.C.E. Kievit-Holleman, locatiemanager, tel. (0187) 609400/06-53525219. Een schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 12 oktober 2006 richten aan: Regiokantoor Sjaloom Zorg, t.a.v. mevr. M.C. Quist, personeelsfunctionaris, Watertoren 8c, 3247 CL Dirksland. Of per e-mail m.quist@sjaloomzorg.nl De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op maandag 16 oktober a.s.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2006 | | pagina 13