li OPEN DAG DOKTERS- OF APOTHEEKASSISTENTE 77A7/F zoekt verkoop talent Kraanmachinisten gevraagd K visgilde T Fixet VERKOOPMEDEWERKERS M/V TIXI-T Mededelingen van het waterschap 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 21 september 2006 Praktijk de Cock is op zoek naar een extra voor versterking van het team. Het betreft een part-time functie. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: voor torenkranen in de bouw met papieren. Voor info bel: 06 - 54 25 80 61 Kraanservice Post Zn. Anjerstraat 8 Sint-Maartensdijk Scholieren Studenten. ZORG ZIEKENHUIS DIRKSLAND Projectleider WWf VU u f«Jf Visgilde Oosterschelde enthousiaste collega BEZOEK ONZE ma fwi Fixet St Maartensdijk Nijverheidsweg 4 4695 RC ST MAARTENSDIJK 0166-667181 AGENT --politie zee Personeel Dhr. De Cock Zijpestraat 1 4675 CV Sint-Philipsland Agro Care produceert op verschillende vestigingen kwaliteitstomaten in verschillende variëteiten. Deze tomaten worden in onze moderne verpakkingshal in de Maasdijk gesorteerd en verpakt. Dit alles gebeurt volgens de hoogste normen op het gebied van voedselveiligheid, hygiëne en kwaliteit. Ambitieus, Anders, Enthousiast en Loyaal. Dat zijn de kernwaarden van Agro Care. een bedrijf dat heel bewust kiest voor een andere aanpak. In Rilland (provincie Zeeland) hebben wij drie vestigingen in de Bathpolder aan de oude rijksweg tussen Rilland en Bergen op Zoom. Voor deze vestigingen zijn wij op zoek naar: Werkzaamheden: Op onze vestigingen werken wij op de zaterdagochtenden en tijdens de vakanties met grote groepen scholieren studenten. De werkzaamheden bestaan onder andere uit hel oogsten van de tomaten en het verzorgen van het gewas. De minimum leeftijd voor dit werk is 13 jaar. Wij bieden: Een goed salaris bonussen bij goede prestaties Werken in een gezellige ploeg Flexibele werktijden Er is altijd werk Vervoer: Bij voldoende animo uit dc regio wordt het vervoer naar bedrijf geregeld. Vanuit de volgende plaatsen wordt op dit moment al vervoer geregeld: - Bergen op Zoom - Yerseke - St-Maartcnsdijk -Kruiningen -Tholen -Stavenisse Geïnteresseerd? Vul dan het sollicitatieformulier in op internet: www.agrocare.nl of neem contact op met de administratie 0174- 526810. Hier kun jc ook eventuele vragen stellen of een afspraak voor een sollicitatiegesprek maken. ZORGsaam biedt op Goeree-Overflakkee een aaneengesloten keten van zorgvormen aan. Van zorginstellingen (ziekenhuis, verpleeghuis en verzorgingshuizen) tot thuiszorg. ZORGsaam streeft ernaar om via regionale zorgloketten op een directe en persoonlijke manier contact te onder houden met de cliënten. Met 1500 medewerkers wordt zorg op maat geboden; de patiënt en cliënt/bewoner staan centraal. In ZORGsaam werken samen Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis, het verpleeghuis De Samaritaan en de verzorgingshuizen De Vliedberg, Geldershof, De Goede Ree en Ebbe en Vloed. Stationsweg 22 3247 BW Dirksland Tel. 0187 607300 Fax 0187 603739 Binnen het moderne Van Weel-Bethesda Ziekenhuis staat de kwaliteit van de zorg voorop. Het ziekenhuis heeft een capaci teit van 140 bedden en richt zich op Goeree-Overflakkee en de omliggende gebieden. In de regio wordt onder andere samen gewerkt met het Medisch Centrum Rijnmond Zuid te Rotterdam. De afgelopen jaren hebben in het teken gestaan van sterke groei en technologische innovatie; het aantal specialismen is toegenomen en de medische staf is uitgebreid naar ruim 50 leden. Deze lijn zal komende jaren worden voortgezet Kenmerkend voor de organisatie zijn de 'korte lijnen', de plezierige werkverhoudingen en de aantrekkelijke woonom geving met prima recreatieve voorzieningen. Het ziekenhuis heeft een protestants-christelijke identiteit. Wij zijn op zoek naar een die het projectplan diabeteszorg voor Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis te Dirksland en voor polikliniek 'Het Nieuwe Weergors' te Hellevoetsluis kan opzetten en leiden. Daarnaast zal de projectleider 8 uur per week werkzaam zijn als uitvoerend diabetesverpleegkundige. Het betreft een tijdelijk parttime dienstverband van 24 uur gemiddeld per week (66,67%) voor de duur van een jaar, met mogelijkheid tot verlenging c.q. vaste aanstelling. Functie-inhoud - opzetten van oproepsysteem voor diabetespatiënten; - ontwikkelen en implementeren van protocollen en een rapportagesysteem voor alle disciplines; - opzetten van klinische lessen en voorlichting; - onderzoek naar en uitwerken van geautomatiseerde rapportages voor diabetespatiënten; - implementeren van diabetesproject met betrekking tot multidisciplinair werken. Functie-eisen - diploma verpleegkundige bij voorkeur HBO-V; - diploma diabetesverpleegkundige; - ervaring met het zelfstandig opzetten en leiden van projecten; - goede communicatieve vaardigheden; - beschikking over eigen vervoer. Van kandidaten wordt gevraagd met respect om te gaan met de grondslag van het ziekenhuis. De salariëring (voorlopig ingedeeld in FG 50) en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Informatie Nadere informatie wordt u graag verstrekt door mevrouw J.A. Grootenboer-van der Made, hoofd sector poliklinische zorg, telefoon (0187) 60 72 00, of dr. C. Kroon, internist, telefoon (0187) 60 73 00. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 6 oktober a.s. richten aan de dienst personeel organisatie van het ziekenhuis. Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland of per e-mail naar d.kievit@zhsdirksland.nl. Agro Care Oranjepolderweg 33 NOL/MITS I NO NONSENSE 2676 CM Maasdijk Lombardenstraat 2 (v.h. Parade 2a) 4611 VZ Bergen op Zoom tel. 0164-25.55.24 fax. 0164-25.34.07 zvzvzu. visgilde. nl Visgilde Oosterschelde is gelegen in het centrum van Bergen op Zoom. Wij heb ben een uitgebreide sortering verse, gerookte en gebakken vis. Ook voor (luxe) visschotels, gourmet, fondue en barbecue pakketten kunt u bij ons terecht. Omdat onze klantenkring steeds groter wordt, willen wij ons verkoopteam per direct uitbreiden met een (20-30 uur per week) De werkzaamheden bestaan uit: Het opmaken van schotels Bakken van vis Advies en verkoopwerkzaamheden Schoonmaken Wij vragen: Klantgerichtheid Ook beschikbaar op de zaterdag Geen 9-5 mentaliteit Moet ook zwaar werk willen doen. Wij bieden: Salaris volgens CAO voor de vishandel Gezellige werkomgeving Leuke collega's Voor informatie: Bellen of schrijven naar Arie Schot op bovenstaand adres. Handelsonderneming Vroegindeweij Middelharnis tel. 0187-482319 fax 0187-482118 http://www. vroeghefnl op zaterdag 23 september a.s. JE MAAKT HET MET ffXET L Verkoop en verhuur van nieuw en gebruikt intern transport Fixet is een dynamische doe-het-zelfzaak, waarbij kwaliteit, service engoed advies centraal staan. 'Je maakt het met Fixet' geldt niet alleen voor onze klanten die met elk klus-probleem bij ons terecht kunnen. Ook voor onze medewerk(st)ers geldt dat zij het maken met Fixet! Wij zoeken op korte termijnenthousiaste Jij maakt het met Fixet omdat jij: -klantgericht en enthousiast bent; -bereid bent om verkoop- en producttrainingen te volgen; -(eventueel) ervaring hebt in de doe-het-zelf branche. Wij bieden je een fulltime plaats in een gezellig team, een goede beloning en een afwisselende werkomgeving. Ga jij het maken met Fixet? Stuur dan je schriftelijke sollicitatiebinnen 10 dagen naar: www.fixet.nl JE MAAKT HET MET FIXET I Politie Zeeland werkt op de grens van land en water. Zij biedt politiezorg op maat aan de Zeeuwse bevolking en haar 15 miljoen jaarlijkse gasten. Professioneel en integer levert het korps haar bijdrage aan de veiligheid en leefbaarheid in Zeeland. Door wijk-, buurt- en dorpsgericht werken met zichtbare en aanspreekbare politie geeft politie Zeeland invulling aan het motto: 'Waakzaam en Dienst baar'. Afwisselend werk met wisselende werkdruk tussen wisselende mensen. Politie Zeeland is op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functie van: Je werkomgeving De hoofdtaken van de politie zijn: hulpverlenen, handhaven van de openbare orde en opsporen van strafbare feiten. Die drie taken samen noemt de politie ook wel de basispolitiezorg. Je functie Een belangrijk kenmerk van het politiewerk is de onvoorspelbaarheid van het werkaanbod. Als agent en hoofdagent ben je de harde kern van het politiebedrijf. Je houdt je bezig met de basispolitiezorg. Je handelt 1-1-2 meldingen af en maakt processen-verbaal op. Je start na de opleiding in de rang van agent en wordt, bij tjoed functioneren, na ongeveer vier tot vijf jaar hoofdagent. Je profiel Om tot de politieacademie te worden toegelaten dien je 18 jaar of ouder te zijn en de Nederlandse nationaliteit te hebben. Verder beschik je over één van onderstaande diploma's: een VBO-diploma met twéé vakken op C-niveau, waaronder Nederlands een getuigschrift NT2 en drie vakken op B-niveau MAVO-diploma diploma VMBO Kader Beroepsgerichte Leerweg diploma Assistent politiemedewerker Informatie en sollicitatie Als je voor het politiewerk kiest, betaalt het korps je opleiding. Bovendien ontvang je vanaf de eerste dag dat je aangesteld bent, een salaris. Je bent dan aspirant (student op de politieopleiding). Dit salaris is, ongeacht je leeftijd, gelijk aan het wettelijk minimumloon voor werknemers van 23 jaar en ouder. Het basissalaris dat je ontvangt, bedraagt minimaal 1.252,- bruto per maand. Al tijdens de opleiding groeit je salaris met het behalen van certificaten. Na het afronden van je opleiding bedraagt je salaris minimaal 1.535,- bruto per maand. Daarnaast krijg je een vakantie-uitkering van 8%. De politie kent ook nog eens een 13' maand. Verder voorziet politie Zeeland je van kleding en leermiddelen. Heb je belangstelling voor deze functie, dan word je van harte uitgenodigd voor één van onze informatieavonden: dinsdag 3 oktober a.s., aanvang 20.00 uur, in Hotel Arneville te Middelburg, Buitenruststraat 22 donderdag 5 oktober a.s., aanvang 20.00 uur, in het Winston Churchill Hotel te Terneuzen, Churchilllaan 700. De ontvangst op beide avonden vindt plaats tussen 19.30 en 20.00 uur. Interesse? Meld jezelf aan vóór 2 oktober a.s. voor deze informatieavonden via het algemene nummer van de politie: 0900 8844 of via onze website www.politie.nl/zeeland/specjals K WAAKZAAM EN DIENSTBAAR Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Algemene vergadering en commissies De dijkgraaf van waterschap Zeeuwse Eilanden maakt bekend dat een openbare vergadering van de algemene vergadering plaatsvindt op woensdag 11 oktober 2006 in het waterschapskantoor, Kanaalweg 1 in Middelburg. De vergadering vangt aan om 20.00 uur. Op de agenda staan onder andere de Keur waterschap Zeeuwse Eilanden en herziening van het wegenbeheer in Zeeland en een voorstel over het beleid met betrekking tot de verkeersveiligheid. Voorafgaand aan de vergadering zijn er openbare bijeenkomsten van functionele commissies. Bij deze vergaderingen heeft u de gelegenheid direct na opening van de vergadering uw mening over een punt op de agenda uiteen te zetten. Hieronder vindt u een overzicht van deze commissievergaderingen, die worden gehouden in het waterschapskantoor, Kanaalweg 1 in Middelburg: Waterbeheer: dinsdag 26 september 2006 om 17.00 uur; Algemeen Bestuurlijke Zaken: woensdag 27 september 2006 om 19.30 uur; Economische Zaken: dinsdag 26 september 2006 om 17.00 uur; Waterkeringen en Wegen: woensdag 27 september 2006 om 19.30 uur. De vergaderbundel ligt vanaf maandag 25 september 2006 ter inzage op het hoofdkantoor in Middelburg. Ook in de bibliotheken in Goes, Zierikzee en Tholen kunt u de stukken inzien. Modder op de weg De donkere regenachtige dagen breken binnenkort weer aan en landbouwers beginnen met het rooien van aardappelen en bieten. Tijdens deze werkzaam heden kan er modder op de wegen terechtkomen. In combinatie met regen, mist of schemering kan dit tot gevaarlijke situaties voor het verkeer leiden. In deze periode is het belangrijk om te voorkomen dat er ongevallen door modder gebeuren. Informatie voor agrariërs Om ongevallen te voorkomen wijst waterschap Zeeuwse Eilanden alle agrariërs erop: ernstige vervuiling te voorkomen door modder van de wielen van de landbouwvoertuigen te verwijde ren voordat de voertuigen de weg op gaan; de vervuilde wegdekken zo snel mogelijk schoon te (laten) maken en geen grote blokken klei in de berm te laten liggen; contact met het waterschap op te nemen als een verkeersonveilige situatie dreigt te ontstaan door de modder op de weg. Het waterschap kan dan besluiten om borden met een maximumsnelheid van 50 km/uur en slipgevaar te plaatsen; voor aanvang van de werkzaamheden modder- stickers te plaatsen, zodat weggebruikers ruim van te voren op mogelijk gevaar geattendeerd worden. De stickers zijn voor leden gratis verkrijgbaar bij ZLTO (telefoon 0113-247700). Rol waterschap Het waterschap houdt toezicht op het naleven van de spelregels zoals die hierboven vermeld staan. Als het mogelijk is kan het waterschap ook een helpende hand bieden en bij nalatigheid de weg schoon laten maken op kosten van de vervuiler. Soms zal het waterschap besluiten borden met een maximum snelheid van 50 km/uur en slipgevaar te plaatsen. De weggebruikers Weggebruikers moeten er rekening mee houden dat zij modder op de weg tegen kunnen komen. Wanneer het regent of mistig is, kan dit al verraderlijke verkeerssitua ties opleveren en met modder op de weg wordt het nog belangrijker dat de weggebruiker de snelheid aan past aan de omstandigheden. In deze periode wordt van de weggebruikers extra alertheid gevraagd. Opslag van bieten Voor het opslaan van bieten in bermen of overhoeken is een ontheffing nodig. Informatie over de ontheffing en de voorwaarden kan verkregen worden bij waterschap Zeeuwse Eilanden, telefoon 0118-621000. Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 - 621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2006 | | pagina 8