Familiebericht ten 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 21 september 2006 Bram Verwijs Mees en Adrie Joost Jzmo Helena Ad.ria.na. Noëlle Johannes van de Burgt 8z Jacoba Cornelia Knuist Crijsbert Hendrikus van de Zandschulp &z Wlllemma Maria Aarnoudse en Wijntje Verwijs-Hoeflaken (o)pa Bram en (o)ma Martijntje Boluijt 27 september 50 jaar samen!! PROFICIAT NAOMI BOEIER LIEVE NAOMI LIEVE NAOMI ADRIANA ABRAMINA DUIJZER ADRIANA ABRAMINA DUIJZER OMA VAN DIJKE A.A. VAN DIJKE-DUIJZER CORNELIA CATHARINA BOOGAARD CORNELIA CATHARINA BERKHEY-BOOGAARD CORNELIA BOOGERD LIZA MOERLAND LIZA MOERLAND DHR. LIZA MOERLAND DE HEER L. MOERLAND WILLEM JAN HAGE WILLEM JAN HAGE WILLEM JAN HAGE WILLEM JAN HAGE 5jaar Vervolg lamilieberichten zie pagina 6 Zie, hoor en geniet Lachen, voelen, ook verdriet Liefde, warmte en soms pijn, maar wat er ook gebeuren mag. wij zullen er altijd voor je zijn! Wij zijn blij en gelukkig met de geboorte van onze zoon We noemen hem Geboren op 15-09-2006 Johan en Arjanne Moerland Joeri Poststraat 20,4696 BC Stavenisse. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje 14 september 2006 Peter en Jorien Priem-de Bonte Julia Kerkstraat 75,4696 RA Stavenisse. En nu blijft geloof, hoop en liefde, deze drie. doch de meeste van deze is de liefde. I Kor. 13:18 hebben het genoegen u kennis te geven van hun voornemen in het huwelijk te treden op D.V. vrijdag 29 september 2006. De voltrek king zal plaatsvinden om 15.30 uur in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Receptie wordt gehouden van 20.00 tot 22.30 uur in Restaurant Grevelingen, Parallelweg 1 te Bruinisse. Bosdreef 29 Achter 't Bos 25 4695 JD 4695 GB Sint-Maartensdijk Sint-Maartensdijk Toekomstig adres: Bosdreef 29.4695 JD Sint-Maartensdijk Tel. 0166-797003 Cadeautip 13 geven u. mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk, waar van de voltrekking zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 29 september 2006 om 11.30 uur in het stadhuis te Tholen. De kerkelijke bevestiging zal plaatsvinden om 13.15 uur in de Geref. Gemeente, Ds. G.H. Kerstenstraat te Tholen. In deze dienst hoopt voor te gaan de weleerwaarde heer ds. C. de Jongste. Larekamp 1 Jan van Beaumontstraat 5 3921 EG Eist (Utr.) 4691 JB Tholen Toekomstig adres: Remmerden IA. 3911 TZ Remmerden Tel. 0317-619260 Onze zus. broer, schoonzus en zwager, vriend en vriendin zijn D.V. 27 september 45 jaar getrouwd. Wij feliciteren hen met dit heugelijke feit en hopen dat ze nog lang gespaard mogen blij ven. Dat is onze wens en bede. Kaatje Hoeflaken-v.d. Heuvel Heiltje Schouten-Hoeflaken Rinus en Leny Verwijs Lex en Jo de Gast Leen en Arja Geluk Chris en Rosa van 't Hof Marius en Bets Lebbink Jan en Gommerina Reijngoudt Gerard en Netty Verwijs 4675 CZ Sint-Philipsland, september 2006 Schelpkreekstraat 30 1961 7 2006 22 september Van harte gefeliciteerd met jullie 45-jarig huwelijk van jullie kinderen en kleinkinderen! 4691 JT Tholen. september 2006. Jolstraat 41 In memoriam 24-09-2005 24-09-2006 Dagen werden weken Weken werden maanden Maanden zijn nu 1 jaar Maar het gemis om jou is oneindig. Papa. mama en Mike Sint-Maartensdijk, september 2006. 21-09-05 24-09-06 Je was hier maar even Het was wel je hele leven al een jaar voorbij. We zullen jou en Mike blijven noemen. Jullie horen erbij. Opa en oma Koos en Tilly v.d. Hoek Kevin en Claudia Sint-Maartensdijk, september 2006. 21-09-2005 21-09-2006 Ik zwijg in stilte Ik vind geen woord versta mijn stilte mijn stilte huilt. Dag lieverdje Oma Lindhout Sint-Maartensdijk, september 2006 Maartenshof Johannes 6:44 Met grote droefheid delen wij u mee dat, na een geduldig gedragen ziekte zacht en kalm, in de hoop des eeuwigen levens is overleden onze innig geliefde moeder, groot- en over grootmoeder sinds 12 juni 1974 weduwe van Marinus van Dijke Geboren Overleden 15 april 1919 13 september 2006 Scherpenisse: J.H. Heijboer-van Dijke W. He ij boer Sint-Annaland: M.P. van Dijke J.A. van Dijke-van Iwaarden Apeldoorn: L. van Dijke C.H. van Dijke-Korteland Dordrecht: C.L. van Dijke N.M. van Dijke-Klippel Oud-Vossemeer: E.M. Aarnoudse-van Dijke M. Aarnoudse Vlissingen: L.C. van Dijke H.M. van Dijke-van Gorsel Klein- en achterkleinkinderen F.M. Boogaardweg 20 4697 GZ Sint-Annaland Correspondentieadres: Hoge Markt 20,4694 CG Scherpenisse. De begrafenis heeft plaatsgevonden j.l. maan dag 18 september op de Algemene Begraaf plaats te Sint-Annaland. Ik ben de Goede Herder; en Ik ken de Mijnen en wordt van de Mijnen gekend. Joh. 10:14 Met droefheid delen wij u mede dat na een geduldig gedragen ziekte, in de hoop van het eeuwige leven, van ons is heengegaan onze geliefde zuster en schoonzuster sinds 12 juni 1974 weduwe van Marinus van Dijke in de leeftijd van 87 jaar. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen 's Heeren kracht toe om dit gemis te dragen. Sint-Annaland: t J.A. van Winkelen-Duijzer t C. van Winkelen Sint-Annaland: t A.J. Duijzer C.J. Duijzer-van Dijke Tholen: J.L. Duijzer A. Duijzer-Kwist Neven en nichten Sint-Annaland, 13 september 2006. Op woensdag 13 september overleed onze lieve Dineke en André Carlijne, Dankwart, Willem, Pieter en Jesse Jan en Jolande Aafke en Wout Ina en Jaap Jarco en Klarinda Els Bram en Hanneke Pim, Annemiek en Lieke Neleward en Petra Wulfert en Clarence Karin en Jan Bertus. Wilmer. Kees, Andries en Nathan Willeke en Johan Carlinde, Niels, Willemijn en Sander Jacoba Lydia Elnèt. en Mare Julian, Marèns, Niels, Arjen en John Marnix en Anja Lianne, Jannita en Marijn Leonard en El ine Larissa en Maurice Arenda Janneke Corné Louise Reinier Marco en Hanny f Lucas Annemarieke en Chiel Marianneke en Hans Elly en Jan Elze, Steven, Corstiaan en Norbert Marry en Jan Ad, Niels, Bas, Mariene, Marijn en Daan René en Willeke Christian, Anne, Jan-Willem en Maarten Ab en Betty-An Sander en Jolien Mare en Catharina Corry en Piet Inge Miranda Bas Heieen en Jaco Maarten en Ingeborg Rink en Margrethe Anne, Daniel, Robert en Olaf Niels en Natalie Robin Albert Ruth en Leon Judith, Eva en David Mariëlle Lydia en Dirk Laura en Gerben Sint-Annaland, F.M. Boogaardweg 20 In onze familiekring is overleden, onze tante, mevrouw Wij wensen de familie Gods kracht toe om dit verlies te dragen. Rien van Winkelen Leuntje en Han van Popering Kees en Katie van Winkelen Sint-Annaland, september 2006. Met grote droefheid geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte uit ons midden is wegge nomen mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma sinds 30 april 1963 weduwe van Jan Berkhey Geboren Overleden 8 november 1935 17 september 2006 Sterke de Heere ons in dit zware verlies Krabbendijke: Marjet en André Schriek- Berkhey Carolien in liefdevolle herinnering Karin en Christian Miranda en Malt hijs Adriaan Bergen op Zoom, 17 september 2006 Correspondentieadres: A. Schriek, Zwartebessestraat 25, 4413 DJ Krabbendijke. Heden, donderdag 21 september, wordt om 13.15 uur de rouwdienst gehouden in de aula van Monuta, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maar tensdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de familie te condoleren. - Geen bloemen Met droefheid geven wij kennis, dat na een ernstige ziekte, de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzus ter en tante C.C. Paape-Boogaard PM. Andriesse-Boogaard L. Andriesse J.P. Ridderhof-Boogaard L. Ridderhof Neven en nichten Sint-Maartensdijk, 17 september 2006 Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het met veel moed gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden? En wie kan voelen wat je hebt doorstaan Verdrietig, verslagen, maar dankbaar voor haar liefde, zorg, toewijding en vriendschap, die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u ken nis dat na een moedig gedragen lijden, van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Willem Abraham Boogerd op de leeftijd van 79 jaar. Ineke en Piet Marcel en Bibi André en Janet 4691 LG Tholen, 18 september 2006 Jonkheer van Vredenburchlaan 77 De rouwdienst zal gehouden worden heden, donderdag 21 september om 13.15 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen, waarna aanslui tend de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot afscheid nemen voor aanvang van de rouwdienst. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Geen bloemen Bedroefd geven wij u kennis dat na een arbeid zaam leven en een liefdevolle verzorging in zorgcentrum de Schutse van ons is heengegaan onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Drager van de Eremedaille verhonden aan de Orde van Oranje-Nassau weduwnaar van Pieternella Maatje van de Velde in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Sint-Annaland:C.J. Moerland L.T. Moerland-Hartog Stavenisse: J. Moerland Irene Paja Scherpenisse: A. Moerland J.W. Moerland-van der Gouwe Stavenisse: J.M. Riedijk-Moerland A.K. Riedijk Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum de Schutse. Sint-Annaland, zorgcentrum de Schutse, 14 september 2006 Correspondentieadres: Mevrouw J.M. Riedijk-Moerland, Wilhelminastraat 2, 4696 BS Stavenisse. J.l. dinsdag 19 september is de rouwdienst gehouden in de aula van Monuta, F.M. Boo gaardweg 17 te Sint Annaland. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsge vonden op de Algemene Begraafplaats, Prins Bernhardstraat te Stavenisse. Bedroefd, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde opa en overopa in de leeftijd van 92 jaar. We zullen hem erg missen. Lizanno en Elza Marjolein, Lyzaya Dave in herinnering Perrie en Susan Anne Fleur Celena en Robin John en Ina Corné Petra en Leo Leandra. Yordi Heieen en John Vivian. Bjarne William en Maria Marietta, Arjan Lizanno en Grieta Edwin Sint-Annaland, 14 september 2006 Wij namen kennis van het overlijden van ons (oud) bestuurs- en erelid Dankbaar gedenken we hem en het werk dat hij met liefde voor de ijsclub vele jaren heeft gedaan. Bestuur en leden IJsclub Eendracht bindt Stavenisse, september 2006 Op 92-jarige leeftijd is overleden onze trouwe oud-medeweker Meer dan 45 jaar heeft hij met toewijding op het bedrijf gewerkt en meegeleefd met onze familie. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat God op Zijn tijd. na een arbeid zaam leven, van ons heeft weggenomen onze lieve vader en opa sinds 22 augustus 2002 weduwnaar van Maatje Izabella Ketting 19 februari 1919 t 14 september 2006 Poortvliet: Arie en Anja William en Suwanda Poortvliet: Dies en Rachie Wil co Denny en Anita Correspondentieadres: Familie Hage, Randweg 8,4693 PA Poortvliet. J.l. dinsdag 19 september om 13.00 uur is de rouwdienst gehouden in het uitvaartcentrum van Monuta. Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Poortvliet. Met droefheid namen wij kennis van het over lijden van onze geliefde broer en zwager irf de leeftijd van ruim 87 jaar. Scherpenisse: M.H. Joppe-Hage Poortvliet: L.C. Hage Sint-Annaland: M.E. Bevelander-Hage W. Bevelander September 2006 Onze opa is op 14 september 2006 overleden. Wij zullen hem herinneren als een lieve meele vende opa en zullen hem nooit vergeten. William en Suwanda Wilco Denny en Anita Poortvliet, september 2006 Tot onze droefheid heeft de Heere uit het mid den van ons weggenomen onze geliefde zwa ger en oom in de leeftijd van 87 jaar. Sint-Annaland: E.M. Lindhout-Ketting G. Bruijnzeel-Ketting Dirk 14 september 2006 25 september Durfde ik dat? Tholen, september 2006. Op ons 40-jarig huwe lijksfeest waren we ver rast door de vele kaarten, bloemen en geschenken. Hiervoor willen we iedereen bedanken. Kees en Cobie v.d. Velde Tholen, september 2006 Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken die met ons meegeleefd heeft in de vorm van kaarten, telefoontjes, geld, bezoekjes en bloe men tijdens de zieken huisopname van onze kleine Nick. Het heeft ons erg goed gedaan. Arnold Evelien en Nadine Aarnoudse-Romijn Oud-Vossemeer, september 2006 Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, cadeaus, geld en andere attenties die wij mochten ontvan gen bij de geboorte van onze zoon en broertje Luc. Leon, Petra en Nienke Hommel 4697 GG Sint-Annaland september 2006 Bierensstraat 48 Dank na Hem, voor alles wat ik mocht ontvan gen van hier en elders van familie, vrienden en zusters bij mijn 85e verjaardag, zeg ik u, ook namens mijn kinderen, hartelijk dank. J.L. Bazen-Hage 4691 Z A Tholen september 2006 Pr. Clauslaan afd. Stelberg Familie Stoutjesdijk September 2006 Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de bloemen, kaarten, geld en cadeaus die we ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk mochten ontvangen. Fam. J. Potappel- Eerland Stavenisse, september 2006 Heel dankbaar en blij zijn we nu onze doch ter Arian tijdelijk uit het ziekenhuis te Antwerpen naar huis mocht komen, zodat we onze 50-jarige bruiloft samen met de kinderen en kleinkinde ren in huiselijke kring mochten vieren. Wij willen ook u nog hartelijk danken voor de vele kaarten, de bloe men en andere geschen ken die we mochten ont vangen. Het was voor ons een onvergetelijke dag. Teun en Coba Struijk Kinderen en kleinkinderen Stavenisse september 2006 Kerkstraat 8

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2006 | | pagina 4