Grote inbreng van Thoolse vissers op WK in Portugal Rapporteurs prijzen zwemonderwijs in zwembaden Haestinge en Spetter GRATIS De Knotwilg PROEFLES AQUASPORT Martij n Westdorp wint zilver Remi Lindhout (40) uit Sint-Maartensdijk wint brons én zilver Koersballen Smash speelt teleurstellend Jeugdtitels Eegedima de Donderdag 21 september 2006 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Ze keerden gebruind door de zon terug van de wereld kampioenschappen kustvissen in Portugal. Maar behalve dat brachten ze ook prijzen mee. Het landenteam heren, dames én jeugd werd tweede. Vier Tholenaren droegen bij tot het nationale succes. Voor Remi Lindhout uit Sint- Maartensdijk was het een dubbelslag. Hij pakte het brons individueel en het zilver met de ploeg en stond zo doende twee maal op het erepodium. Een punt tekort voor wereldkampioen Van maandag 11 september tot en met vrijdag 15 sep tember werd het wereldkampioenschap kustvissen in Troia, Portugal gehouden. Aan dit WK deed Martijn Westdorp uit Sint Annaland mee. Martijn is lid van HSV de Zeebaars uit Scherpenisse en had zich vorig jaar hier voor geplaatst. Vertrouwen Seizoen afgesloten met examens en marathon Sterk debuut Slöóvegooiers Open toernooi Emergo 2 verliest strijd om koppositie Jeugd Streekduel onbeslist Noad 2 knokt zich naar zege dinsdag 26 en donderdag 28 september en bij abonnement geen inschrijfkosten t.w.v. 20,- Alleen bij inlevering van deze advertentie Behalve de 40-jarige Remi Lind hout maakte ook Arjan Rijnberg (34) uit Oud-Vossemeer deel uit van het herenteam. I.inda van de Velde (37) uit Sehcrpcnisse debu teerde op het WK bij de dames en Marlijn Westdorp uit Sint-Anna- land gooide hoge ogen bij de jeugd. De wedstrijden vonden plaats over vier dagen aan het strand van Setu- bal onder Lissabon. De omstandig heden waren goed met veel zon. De derde dag was het regenachtig met 'veel groen in het water, wat het vis sen bemoeilijkte. Remi Lindhout is heel tevreden met het resultaat. Met het landen team is hij eerder twee keer op een vierde plaats geëindigd (Portugal in 1995 en Italië in 2000), maar hij stond nooit eerder met brons op het podium. „In 1989 was het de laat ste keer dat er een Nederlander in het buitenland brons won. Dit is gewoon schitterend. Toen deden er elf landen mee. nu zeventien. Dat zijn 85 vissers." Zijn hoogste klas sering was een zesde plaats bij een WK. Lindhout had net voor het WK al zijn bekers weggegooid die hij in de loop der jaren had gewonnen. Nu kreeg hij een grote beker die een mooi plekje krijgt in het huis aan de Gladiolenstraat. De eerste dag had hij wel pech toen hij de eerste vis, een harder, ver speelde. Een uur later lukte het wel om er een te vangen. „Daar gaat het om. Je moet grote vissen zien te vangen voor de bonuspunten. Het was wel een ommekeer, want ik was niet langer zenuwachtig." Ook de tweede dag verspeelde hij weer een vis in de branding „Je ziet er twee aankomen. Dan denk je, als ik er maar één op de kant krijg, dan ben ik al blij. Kustvissen is net als met voetbal of hoogsprin gen. de bal valt net in de goal, de lat blijft er net op liggen." Op de derde dag was het een stuk zwaarder vanwege het vele wier. De hengelaars gebruikten zwaarder materiaal, dikke lijnen, maar Lind hout haalde wel twee mooie har ders binnen. In het klassement was hij gestegen van de zestiende naar de twaalfde plaats. Op de derde dag stond hij op de zesde plek. „Het kwam op de laatste dag aan. Ik ving een dorado, vier kleine tar bot en een tong, maar Arjan ving bijvoorbeeld niks. Maar ook de mannen die 2, 3, en 4 stonden had den geen vis. Toen we dat wisten dacht ik wel bij de eerste tien te eindigen, niet wetende dat ik derde zou worden." Toen bleek dat het landenteam zil ver had gewonnen was iedereen de koning te rijk. zegt Lindhout. Na het wegen van de laatste vis, ver scheen de uitslag op het scorebord en zag Remi dat hij op de derde plaats was geëindigd. „Dat geloof je niet. Ik kwam twee punten te kort op nummer twee, maar stond er 22 voor op nummer 4." Het mooiste moment voor Remi was later toen alle landgenoten voor hem zongen. Hij moest er wel ver voor ingooien om zover te ko men, ongeveer 180 meter met een lijn van 16/00 en 220 gram lood. Rijnberg zegt dat er over het alge meen tot de laatste dag goed is ge vangen. De eerste dagen was hij steeds tweede in zijn vak, op de derde dag vierde. Het is voor het eerst dat Rijnberg met het landen team in de prijzen valt. „Ik ben al vijf keer mee geweest." Ze visten met sardines, zagertjes en slikza- gertjes. Behalve harders, werden er ook geep, zeebaars en dorado's ge vangen. De spanning aan het begin is vaak te snijden, zegt Rijnberg: „Iedereen staat op elkaar te wach ten. Gaan we voor de geep of voor de harders? Ik was de enige uit mijn vak die voor de harders ging." Rijnberg is ook trots op de presta tie. Niet eerder stond hij met het landenteam op het podium: „Hier doe je het voor." Voor Linda van de Velde was het een Tafeltennis Remi Lindhout met beker, een zilveren en bronzen medaille, Arjan Rijberg en Linda van de Velde delen in de vreugde met zilver. primeur. Zij begon met twee linkse handen, zegt ze omdat ze niet wist met welk materiaal ze zou moeten vissen. Maar op de trainingsdagen ving ze al veel vis. „Elke dag wel zes, zeven of acht vissen. Dat ging al heel goed. Bij het proefvissen met zes vrouwen, weet je dat er een naast komt te staan omdat er maar vijf mee mogen doen. Er waren er drie die geen vis hadden. Mijn plek was al zeker." Ze ving tijdens de wedstrijd steeds een vis die meetelde voor de punten. Op de derde dag stond ze zelfs derde individueel. „Op de vierde dag moest ik een visje vangen van vijf tien centimeter. Als dat was gelukt had ik ook op het podium gestaan. Ik ving wel kleinere visjes, een tarbot van 12 centimeter en een pieterman van tien centimeter, maar die kun je teruggooien. Dat was wel jammer." De laatste dag was spannend omdat er 2,5 uur nog geen vis door het da mesteam was gevangen. „Als we dan wat gevangen hadden dan waren we wereldkampioen geworden. Wij gooiden niet ver genoeg." Bij het bootvissen werd Nederland dertiende. Leo Havermans uit Oud- Vossemeer was invaller en viste geen drie wedstrijden zodat hij niet in de eindklassering werd opgenomen. Volgend jaar wordt het WK in Bra zilië gehouden. Het is de derde keer achtereen dat Martijn zich voor dit evenement heeft geplaatst. Hij heeft dus al aardig wat ervaring met het vissen in Zuid Europese landen. Tijdens de training op maandag behaalde Martijn gelijk al een goed resultaat. Hij werd 3e in de categorie 'overall' en 2e met zijn team. Hij ving deze dag 2 harders. Het werd een bijzonder WK. Want iedere wedstrijd was anders. De eerste wedstrijddag behaalde hij met het team een knappe le plaats met 1 puntje voor op thuisland fa voriet Portugal. Op de 2e werden ze het laagst ge- klassificeerd doordat niemand van het team ook maar een enkel visje ving. De derde dag werd er weer zeer weinig vis gevangen. Gelukkig viste Martijn en drie teamgenoten wel hun 'nul' weg en werden ze 5e in het dagklasse ment. Na 3 dagen stonden ze met 3 lan den op een gedeelde 4e plaats. De laatste dag zou heel erg spannend worden want ze konden in theorie zowel wereldkampioen worden als op een laatste 7e plaats eindigen. De avond voor de laatste wedstrijd werd dan ook enorm fanatiek lijn tjes geknoopt en verschillende tac tieken besproken. We hadden er erg veel vertrouwen in want we moesten naar het strand waar we de eerste wedstrijd hadden gewon nen. Het begon gelijk goed want na de eerste worp had Martijn al gelijk een mooie harder te pakken en dat gaf vertrouwen. Het Sportvisserij Nederland Juni oren Team viste de laatste wed strijddag enorm goed en belandde deze dag met 5 man bij de eerste 12 in het dagklassement. Die pres tatie was goed voor een dikke le plaats. Na de weging kwam de uitslag en bleek dat de ploeg zilver had ge wonnen met 14 klassementspun- ten. Achteraf is het enorm balen dat je 1 puntje te kort komt om wereldkampioen te worden. "Want zo een kans krijg je bijna nooit meer", zegt Martijn. Thuisland Portugal werd le met 13 klassementspunten en Frank rijk 3e met 16 klassementspunten. Martijn eindigde als 19e in het in dividuele klassement. Volgend jaar wordt het wereld kampioenschap in Zuid Frankrijk gehouden. In november worden er hiervoor weer nieuwe selectie wedstrijden gehouden. Martijn Westdorp won zilver bij de junioren. Het was zaterdag ideaal weer om een duik te nemen in het zwembad. De zon scheen en het kwik liep op tot 26 graden. Een prachtige nazo merdag. De beide Thoolse zwem baden beleefden de laatste dag van het seizoen, zij sloten zaterdag avond de poorten. In Haestinge zwommen 110 kinderen af voor het diploma (A. B of C), in De Spetter deden zeven teams mee aan de jaar lijkse zwemmarathon. Ook in de dagen voor het weekein de zwommen al groepen af. En de rapporteurs van het Nationaal Plat form Zwembaden/NRZ - die voor een steekproef de gemeente Tholen aandeden - lieten zich lovend uit over wat ze zagen. „Een rapporteur die dit werk al 35 jaar deed, zei dat hij nog nooit zo'n resultaat had ge zien", meldt een moeder die haar kind donderdag in Sint-Maartens dijk zag afzwemmen voor zwem- vaardigheid I. Badmeester Ko Stou- tjesdijk bevestigt dat de controleurs 'supertevreden' waren over wat ze in beide Thoolse baden zagen en hoorden. „Ik heb de rapporten ge kregen. De kwaliteit van het zwe monderwijs, maar ook de sfeer en de persoonlijke benadering - onze mensen kennen alle kinderen bij de naam - spraken de controleurs aan." Twee keer per jaar wordt er in de twee zwembaden afgezwom men. In Tholen kwamen er het afgelopen seizoen met zo'n 32.500 bezoekers ongeveer net zoveel recreatieve zwemmers als vorig jaar. Sint- Maartensdijk kende een lichte te ruggang met ongeveer 20.750 be zoekers. „Dat zijn alleen de recreatieve zwemmers. Met schooi en leszwemmers komen er nog vijf tot zesduizend bij", zegt Stoutjes- dijk. Vanaf de openstelling op Ko ninginnedag tot 1 augustus liep het fantastisch, aldus de badmeester. „Het leek een topseizoen te gaan worden. Maar door het slechte weer was augustus zó slecht als ik niet eerder heb meegemaakt. Daardoor komen we op ongeveer hetzelfde bezoekersaantal uit als in 2004." Stoutjesdijk vindt dat de 53.000 be zoekers de behoefte aan de zwem baden aantonen. „Voor de jeugd is In De Spetter deden zeven teams, met elk zes zwemmers, mee aan de marathon. het een ideale plek om zichzelf be zig te houden, vind ik." De marathon in De Spetter was voor de jeugd van 8 t/m 13 jaar. In zes uren tijd moesten de deelne mende ploegen zoveel mogelijk baantjes zwemmen. Elke zwemmer lag minimaal vijf minuten in het water en had daarna een half uur rust. Het laatste halfuur werd er ge sprint: twee banen per zwemmer en dan de volgende. Bij de wedstrijd- zwemmers won De Meermin 1 uit Steenbergen met 20.990 meter vóór Onderdak uit Zierikzee met 18.650 meter. De winnaar bij de recreanten - De Eendracht Sharks - had slechts 688 meter (dat zijn 27 baan tjes) minder dan Onderdak. Tweede werd De Meermin 2 met 15.970 m, 3. De Eendracht Dolphins 15.425 m, 4. De Eendracht Spetters 15.075 m en 5. De Kraal 13.790 m. „De zwemmers van De Kraal waren daags tevoren teruggekomen van schoolkamp en zwommen niette min de hele marathon uit. Dat is écht doorzettingsvermogen", zegt Paco Telderman van de organisatie. Een groep diplomazwemmers staat in Haestinge klaar om een stuk onder water te zwemmen. De competitie van de Roosendaalse dartsfederatie is afgelopen week van start gegaan. In de verschillende divisies komen zestien Thoolse teams in actie. Nieuwkomer de Slóövegooiers uit Sint- Annaland debuteerde sterk, door in 3B The Oldies A uit Tholen met 0-10 te ver slaan. Het team kan putten uit liefst acht spelers en daar komen er nog twee bij. „We gooien veel op donderdag. Dan zit ten we met de voetbaltraining van een aantal spelers en ook werken er mensen in ploegen", legt co-captain Marco Elenbaas uit. Uit Tholen doen vijf teams mee aan de competitie: New Flyzone. de Kroontjes en The Oldies A, B en C. Ook in Sint- Maartensdijk spelen vijf teams: Smer- diek 1 (voorheen De Babbelaar 1). 2 en 3 (voorheen Haestinge), De Babbelaar 2 en Hijc Piele Bieje. In Sint-Philipsland komen Sol 1 en Noad uit. in Sint-Anna- land 't Baeken en de Slöóvegooiers. in Poortvliet Dar'tcentrum en in Scherpe nisse Zwarte Magica. De uitslagen: Eredivisie: Smerdiek 1- Calypso Wizards 4-6, New Flyzone-The Fircstarters 3-7. IB: Fcndert Bulls-Sol 1 6-4. 2A: De Babbelaar 2-DVW 2 6-4, The Dolphins-de Kroontjes 5-5. 2C: Dis Nix-Smerdiek 2 1-9. 2D: No Score No Spore-Dar'tcentrum 4-6, La Plaza 7-'t Baeken 3-7. Smerdiek 3-The Diamonds 7-3. 3A: The Oldies B-DVW 5-5, Reser voir Dogs-Hije Piele Bieje 8-2. 3B: The Oldies A-de Slöóvegooiers 0-10. 3D: The Oldies C-'t Schclmke 9-1. Er zijn ook drie bekerwedstrijden ge speeld: Smerdiek 3-Blits Boys 9-8, The Oldies A-Carambole 2 3-14. Dartcen- trum-Spinooltjes 2 6-11. In partycentrum Haestinge wordt zon dag 22 oktober voor de derde keer een open darts kampioenschap georgani seerd. De wedstrijden beginnen om twaalf uur. De deelnemers strijden om de beker en een prijzenpot van 1000 eu ro. Inschrijving is mogelijk op de wed strijddag of via Hans Visser, lel. 662865. Uitslagen van de gespeelde wedstrijden van Tholen stad: 1. mevr. A. Scherpenisse 21 p; 2. W. Scherpenisse en mevr. F. Schellinger 16 p; 3. L. Soomers en mevr. C. Wilsing 9 p; 4. D. Schellinger, N. Moerkerken en mevr. R. van Driel 6 p; 5. mevr. R. Burrows 5 p. Gezelligheid voor alles: 1. mevr. W. Lutt en A. Wielaard 38 p; 2. mevr. C. van Mierlo en mevr. A. Bocxe 35 p; 3. mevr. L. Wielaard en W. Bijl 32 p; 4. mevr. W. Kloet en C. van Gorsel 17 p; 5. mevr. J. N ij stad 16 p. Het eerste team van tafeltennis vereniging Smash '76 uit Sint-An- naland is de competitie begonnen met een 8-2 nederlaag tegen Tana- ka uit Etten-I.eur. De Sint-Anna- landers stelden teleur tegen deze Brabantse tegenstander. Bij Smash won alleen Christian van 't Hof een partij, en hij zegevierde samen met Anné van Dijke ook in het dubbelspel. Remco Vroegop toonde veel strijd, maar kwam kwa liteit tekort, terwijl Van Dijke ver beneden zijn niveau speelde. „Er zal uit een ander vaatje getapt moeten worden, anders lijkt de komende competitie een flater te worden", al dus een teleurgestelde Christian van 't Hof, die al jarenlang het team op sleeptouw moet nemen. Het derde seniorenteam was met een 7-3 overwinning op ODT 7 uit Roosendaal wel succesvol. De broers Van der Graaf en Kees van Poortvliet wonnen allen twee enkelpanijen. Ook in het dubbel spel zegevierden de Sint-Annalandcrs. Het vierde team is gedegradeerd naar de zesde klasse, maar heeft als doelstelling om snel weer op het oude niveau terug te keren. De eerste wedstrijd resulteerde in een 7-3 overwinning op Hotak uit Hoogerheide. Jacob Elenbaas bleef on geslagen, terwijl Esther Bruijnzeel twee keer zegevierde. Anky Vroegop bleef op één overwinning steken. In de jeugdcompctitie stonden op de eer ste speeldag het eerste en tweede jeugd- team van Smash tegenover elkaar. In de onderlinge strijd werden de punten ge deeld. Erik Bruijnzeel imponeerde door al zijn partijen te winnen. Het derde jeugdtcam verloor met 8-2 van Tanaka. terwijl het vierde team met 10-0 klop kreeg van de tegenstanders uit Etten- Leur. Het vijfde jeugdtcam won met 8-2 van SAR uit Kloosterzande. Programma: Effect-Smash 2 (22/9), Witac-Smash 3 (21/9). Emergo 2 verloor in 's-Gravendeel voor de eerste keer in deze competitie. De Thoolse korfballers begonnen evenals te genstander Ado met een ongeslagen status aan het duel. De thuisploeg bleek echter een maat te groot zijn voor Emergo. Ado toonde zich trefzeker en stond bij rust al op een 4-0 voorsprong. In de tweede helft kwamen Marian Bazen. Arie Jansen en Helen Zimmerman voor Emergo nog wel tot scoren, maar Ado trof nog zeven keer doel, zodat er kansloos met 11-3 werd verloren. Enkele dagen eerder won Emer go 2 nog overtuigend met 8-14 van Hoogcrop IIn de eerste helft werd de te genstander uit Hoogerheide volledig over rompeld door het snelle combinatiespel van Emergo. Na een 1-9 ruststand liet Emergo in de tweede helft de teugels iets vieren, zodat de thuisploeg terug kon ko men in de wedstrijd, maar de zege kwam geen moment meer in gevaar. Voor Emer go scoorden: Jack van Rijsbergen (4x), Ad Farla (3x), Marian Bazen (2x). Arie Jan sen (2x), Marianne Rombouts (2x) en Harmcn van Heemskerk. De B-jeugd van Emergo verloor met 4-9 van Zevenbergen D. De ploegen waren in de eerste aan elkaar gewaagd, zodat bij een 3-3 tussenstand de rust werd bereikt. In de tweede helft bleek het team van Ze venbergen toch over de langste adem te beschikken. Voor Emergo scoorden in de ze wedstrijd Pascal Farla (3x) en Gisela v.d. Ree. Het Emergo CM-team wacht nog steeds op het eerste succes. Tegen Sporting Delta werd met 3-5 verloren door twee treffers in de slotminuut. Voor Emergo een bittere teleurstelling, want na een 1-3 achterstand ongedaan te hebben gemaakt, leek het team lange tijd op weg naar een goed re sultaat. Voor Emergo werden de treffers gemaakt door: Marcella Ballemans, Yvet te van Dijk en Renske de Rooij. De D-pupillcn van Emergo veroverden het eerste punt in deze competitie door met 2-2 gelijk te spelen tegen Juliana DM2. Voor Emergo wisten Debbie Hage en Amber Stoutjesdijk de korf te vinden. De E2-pupillen verloren met 4-0 van Keep Fit. De strafworpen werden wel met 5-4 door Emergo gewonnen. Programma zaterdag: Volharding- Emergo (21/9), Top 3-Emergo 1, Emergo 2-Vios (W) 14 u., Zcvenbergen-Emergo B, Emergo D-Juliana 11 u., Juliana-Emer- goEl. m Reserve derde klasse Het streekduel tussen WHS 3 en Tholense Boys 2 eindigde onbeslist I -1Eerder verloren de Sint-Annalanders nog voor het bekertoernooi met 2-4 van de Thoolse ri vaal. Dit keer konden de routiniers beter tegenstand bieden tegen het jonge Thoolse team. In de openingsfase moest WHS 3 zich beperken tot verdedigen. Tholense Boys domineerde het spel, maar men kreeg weinig uitgespeelde kansen. Slechts sporadisch kwam WHS 3 aan aanvallen toe. Ook wankelde enkele keren de defen sie bij de thuisploeg. Doelman Theo den Engelsman moest dan ook een paar keer zijn kunsten laten zien. waarbij één keer de hulp van de paal aanwezig was. Vlak voor rust kreeg WHS 3 twee goede scorings kansen. maar zowel Sander Westdorp en Richard de Jonge, speelden dit niet goed uit. zodat de ruststand 0-0 bleef. In de tweede helft begon WHS 3 prima. Tholense Boys werd ver van het doel ge houden met vooral achterin een sterke Ed win Geuze en op het middenveld zorgde vooral Arie Fase. dat Tholense Boys er op dat moment niet echt aan te pas kwam. WHS creëerde kansen en halverwege de tweede helft was het raak. Edwin Geuze onderschepte de bal en bediende Sander Westdorp op maat. die de aanval mooi af rondde (1-0). Ondertussen was bij WHS Ruurd Kats in het veld gekomen voor de leeg gespeelde Patrick Quist. Tholense Boys ging steeds meer risico nemen om de gelijkmaker te forceren, maar met uitval len was WHS de gevaarlijkste ploeg. De voorwaartsen van WlIS verzuimden ech ter de wedstrijd definitief in het voordeel van de Sint-Annalanders te beslissen. Ri chard de Jonge trof wel doel. maar zijn treffer werd op advies van de Thoolse grensrechter wegens buitenspel afgekeurd. Een beslissing die door de groen-witten fel werd bestreden. De gemoederen liepen re gelmatig flink op, maar scheidsrechter Stoutjesdijk zorgde er voor dat het niet uit de hand liep. Met nog ruim 5 minuten te spelen, leek de verrassing eraan te komen, want WHS 3 gaf op dat moment weinig meer weg. maar bij het uitverdedigen kwam de bal via de kluts zeer ongelukkig bij een voorhoedespeler van Tholense Boys en die lobdc de bal knap in het doel (1-1). Daarna gebeurde er weinig meer en bleef de 1-1 op het scorebord staan. Een uitslag waar WHS tevreden mee was, maar bij Tholense Boys heerste vooral teleur stelling na afloop van de derby. Het jonge reserveteam van Noad '67 be haalde een 1-2 overwinning tegen het ge routineerde zevende team van Rood Wit. In de eerste helft hielden de teams elkaar redelijk in evenwicht. Uit een voorzet van Michel Noorthoek kreeg Peter van Oude naarde de eerste doelkans voor Noad. maar zijn schot ging net over. Rood Wit zorgde diverse keren met afstandschoten voor gevaar. Peter van Oudenaarde bracht een keer op de doellijn redding, terwijl bij de andere pogingen doelman Jan van Duuren het gevaar keerde. In de eerste helft werd een doorgebroken Dennis van Starkenburg hard onderuit gehaald, maar tot grote onvrede van de Sint-Philipslan- ders werd dit niet bestraft door de scheids rechter. In de tweede helft probeerde Mi chel Noorthoek met enkele fraaie acties zich een weg te banen richting het vijande lijke doel, maar hij kwam niet tot sco- ren.Wel stond hij aan de basis van het eer ste doelpunt. Na een combinatie met Marco Reijngoudt gaf Noorthoek de bal aan Wesley Kievit, die vanaf veertien me ter de bal doeltreffend afrondde. Bij de 0-1 achterstand ging Rood Wit meer initiatief nemen, waardoor de defensie van Noad onder druk kwam te staan. Met kunst- en vliegwerk hielden de Sint-Philipslanders nog lang stand. Een kopbal van Rcxrd Wit belandde op de paal en enkele minuten la ter haalde Pint van der Est de bal van de doellijn. Uit een omstreden vrije trap kon de thuisploeg een kwartier voor tijd toch nog langszij komen. De verdediging lette onvoldoende op. waardoor de spits van Rood Wit de bal in doel kon koppen. Kort voor het einde stelde Noad alsnog de zege veilig. Thom Buijs kapte zich mooi vrij. waarna Wesley Kievit de winnende treffer scoorde. Op het tennispark van Eegedima streed de jeugd om het clubkampioenschap. Bij de latere schooljeugd namen vijftien jeugdleden aan het toernooi deel. Onder warme weersomstandigheden werd er fanatiek gestreden. In de leeftijd tot en met zeven jaar ging de beker naar Maud Maartense en in de gemengde poule tot en met negen jaar was Pim Werkman de beste. In de leeftijdscategorie van 9 tot en met 12 jaar ging bij de meisjes de clubtitel naar Demi Verhagen, terwijl bij de jongens Danny van Haaften de sterk ste bleek. Op vrijdagavond streden ze ven deelnemers om de clubtitel in de klasse voor de middelbare scholieren. Iedere deelnemer speelde zes wedstrij den van een half uur. Zowel Koen Wil sing als Juriaan Bout wonnen vijf partij en. De 13-jarige Koen Wilsing won echter meer games, zodat hij werd uitge roepen tot clubkampioen van Eegedima. De eindstand is: 1. Koen Wilsing, 5 winstpartijen en 32 games; 2. Juriaan Bout, 5 winstpartijen, 30 games; 3. Lau rens Bovenberg. 3 winstpartijen; 4. Ca- miel Jas, 2 winstpartijen en 24 games; 5. Stephanie Geluk, 2 winstpartijen en 18 games; 6. Eduard Jas, 1 winstpartij en 14 games; 7. Anne Wil Moerland. 0 punten. 7 gewonnen games. van 19.00 - 19.45 en van 19.45 - 20.30 uur aquajogging aquarobic aquavaria Zie ook onze website: www.deknotwilg.nl Wipstraat 2, 4651 XW Steenbergen - 0167 561188 Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2006 | | pagina 17