I Honderden oud-leerlingen in Stavenisse J I Plaatselijk nieuws V Laban GS EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 18 mei 2006 Waterfront 30 km Kogge huurt kade 4 CENT KORTING op benzine Gunning rioolwerken Witte letters kapsalon Dakkapel Grindweg VERF NODIG? Drie woningen Afval opruimen Bouw hobbyruimte Jubileunimarkt De Kraal Publiek laat zich horen Fietstocht Immanuël Zangavond Rehobothkerk De Heer wint wedstrijd Fiets- en autotocht Lintje oud-inwoner VRIJDAG 26 MEI Ziekenhuis Lievensberg OVM in Slagharen Meer post bij de Plus Lentemarkt op school I! Actiedag in Trefpunt 1 Geslacht in eigen slagerij nu 2,98 Roomhoorns 4*1 GRATIS Lift dokterspraktijk Stacaravan chaletpark Verbouwing Annewas Puzzelrit per auto Van 't Hof geslaagd 84 mille voor Schalm Woningen Julianastraat Parkeerplaats Huizen in verhuur Nieuwe schuur/garage Parkeerplaats voor gehandicapten Markt voor jubileum Subsidie Haestinge Groen licht waterpartij Parkeren gehandicapten Eerste plaats Kooyman I 2 Tholen De nieuwbouwwijk Waterfront wordt een 30-kilometergebied. Het gemeentebestuur heeft daartoe be sloten en zal de verkeersborden aan de Schelde-Rijnweg en de Een- drachtsweg aanpassen. Ongeveer tachtig meter kade langs de haven is door de gemeente ver huurd aan watersportvereniging De Kogge. De vereniging betaalt daar jaarlijks 10.000 euro voor. De ge meente gaat met de belangengroep handelshaven over hafir positie pra ten. Profiteer van dit voordeel! Natuurlijk krijgt u ook bij iedere tankbeurt GRATIS zegels of airmiles. Heeft u vragen van technische aard, stel ze gerust. We zijn u graag van dienst Advertentie I.M. Aannemer De Voogd uit Grijpskerke gaat een gedeelte van de rioolpers leiding vervangen. De gemeente heeft het karwei aan hem gegund voor 208.000 euro exclusief btw. Het aanpassen van de rioolgemalen bij de Vest en in de Hoogaarsstraat wordt voor 117.255 euro (exclusief btw) uitgevoerd door Robot Pumps in Alphen a.d. Rijn. Op een van de donkergrijze panelen boven het raam van de kapsalon aan de Kerkstraat 6 komen witte letters met de naam van de zaak. De *vel- standscommissie ging er maandag mee akkoord. Wel gaat de commis sie ervan uit dat het een tijdelijke op lossing betreft omdat er achter de panelen nog glas-in-loodramen zit ten. De commissie wilde die hand haven. maar volgens de eigenaar wa ren ze in slechte staat. Gelet op de karakteristieke woning kan M.R.W. Schouten aan de Grint weg 26 volgens de welstandscom missie zijn dakkapel vernieuwen. Het gaat om een lichte bouwaan- vraag, maar het ligt in een be schermd stadsgezicht. Onze mengmachine maakt uw wenskleur terwijl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING Schilderspeciaalzaak Eendrachtsweg 13 Tholen, 0166-604923. Advertentie I.M. Aan de Dalemsestraat 35-37 kan P. Remnist drie woningen bouwen op de plaats van de vroegere groente winkel van de familie Tichem-van der Jagt. Die wordt gesloopt. Er voor in de plaats komen drie huizen die elk 4.20 meter breed en 10.80 meter lang worden. De gevels worden op getrokken uit rode bakstenen, de deuren krijgen een luifel en op het dak komen dakkapellen en oranje rode pannen. De welstandscommis sie had er maandagochtend geen moeite mee. Wel zullen de voorge stelde stenen en pannen nog ter goedkeuring moeten worden over legd. Als een ondernemer niet vóór 1 juni het afval en andere materialen heeft opgeruimd die bij zijn bedrijf zijn achtergelaten, gaat de gemeente dat afdwingen via bestuursdwang. Een bewoner van de Oudeland- sestraat mag een hobby- en berg ruimte bouwen bij zijn woning. Het gemeentebestuur werkt mee aan een vrijstellingsprocedure om de bouw mogelijk te maken. Montessorischool De Kraal bestaat zaterdag twintig jaar en viert dit met een jubileummarkt. Van tien uur 's ochtends tot één uur 's middags is er een rommelmarkt en een loterij. Kinderen kunnen deelnemen aan verschillende spelletjes of zich laten schminken. De Ierse band Slan zorgt voor de muziek. De opbrengst van deze dag gaat deels naar de Clini- clowns en deels naar de school. Bij slecht weer wordt het evenement binnen gehouden. Zangliefhebbers kunnen zaterdag in eetcafé The Sixties hun hart luchten tijdens een karaoke-avond. Een dj vermaakt het publiek eerst met lek ker in het gehoor liggende muziek, daarna kunnen mensen zich melden die graag de rest van de bezoekers willen toezingen. Het gratis toegan kelijk evenement begint om tien uur 's avonds. Voor meer informatie kan men terecht op www.eetcafethesix- ties.nl. De zangvereniging Immanuël organi seert op Hemelvaartsdag (25 mei) haar jaarlijkse fietstocht. Deelnemers kunnen kiezen tussen 15 en 25 kilo meter. Inschrijven kan vanaf half twee tot twee uur in verenigingsgebouw De Wingerd aan het Nieuwe Pad. In de Rehobothkerk van de Gerefor meerde Gemeente wordt zaterdag 27 mei een zangavond gehouden. De gemengde zangvereniging Vox Hu mana uit Krimpen a/d IJssel en de christelijk gemengde zangvereni ging Crescendo uit Tholen zullen onder leiding van Paul Heijboer hun medewerking verlenen. Tevens ver zorgt het mannenkoor Zeeuws Vlaanderen uit Terneuzen onder lei ding van Willy van Zweden een op treden. De collecte die deze avond gehouden wordt, is bestemd voor het deputaatschap bijzondere noden t.b.v. voedselhulp aan de slachtoffers in Darfur. De avond begint om half acht, de toegang is gratis. Paul de Heer heeft met 5727 punten de wedstrijd van klaverjasclub Stad Tholen gewonnen. Hij hield hiermee Monique Kijzers van de eerste plaats. Zij eindigde met 5394 punten op de tweede plek, gevolgd door Pe ter Luten met 5145 punten. Julian Poot behaalde met 4973 punten de vierde plaats, Leen Hage kwam met 4661 punten op de vijfde plaats te recht. De +16 jeugdvereniging van de Ge reformeerde Gemeente houdt 5 juni. Tweede Pinksterdag, de traditionele fiets- en autotocht. Bij de fietsroutes kan gekozen worden uit een korte tocht van ongeveer vijftien kilome ter en een lange tocht van ongeveer dertig kilometer. De autotocht is tachtig kilometer lang. Alle ritten worden op Tholen gehouden. Op één van de posten kunnen de deelne mers Oudhollandse spelletjes doen. Tijdens de lange fiets- en autotocht kan men de stellingmolen De Nij verheid in Sint-Maartensdijk bezich tigen. Na ailoop worden er poffertjes gegeten in de kerk. De tochten star ten tussen twee uur en half drie bij de kerk van de Gereformeerde Ge meente. De opbrengst is bestemd voor de kerk. Oud-inwoner D.J. (Dig) Ampt heeft onlangs een koninklijke onderschei ding gekregen. Hel gezin Ampt ver trok in 1954 vanuit de Dorpsweg naar de Noord-Oostpolder, waar va der Cor een boerderij betrok. Zoon Dig, toen zestien, ging later als pol derpionier voor de Rijksdienst IJs- selmeerpolders werken bij het ont ginnen van de Flevopolders. Het gezin Ampt woonde aanvankelijk in een barakkenkamp (bij Swifterbant) en betrok later een akkerbouwbe drijf van veertig hectare aan de Wi sent weg te Dronten. Daar woont de 68-jarige Ampt, inmiddels gepensio neerd, nog steeds. Zijn benoeming tot Lid in de orde van Oranje-Nassau dankt Dig Ampt aan een aantal maatschappelijke ver diensten. Hij was in 1964 mede-op- richter van wat nu de afdeling Swif- zijn alle poliklinische afdelingen gesloten, met uitzondering van de afdeling spoedeisende hulp. terbant is van de Ned. land- en tuin bouworganisatie NLTO. Ampt was in de periode 1964-1990 in totaal ruim zeventien jaar secretaris van de afdeling. In 1985 werd Dig Ampt lid van de voorbereidingsgroep Zuide lijke IJsselmeerpolders die de vor ming van een waterschap Heem raadschap Fleverwaard in 1986 begeleidde. Veertien jaar was Ampt lid van de verenigde vergadering van dit heemraadschap, dat in 2000 met andere waterschappen fuseerde tot het waterschap Zuiderzeeland. Ampt zat in het overgangsbestuur en maakte tot eind 2004 deel uit van de algemene vergadering. Tenslotte zette de oud-Tholenaar zich in voor de zangvereniging Echo der Golven in Swifterbant. Hij was in 1964 de initiatiefnemer, daarna ruim een jaar penningmeester ,en achttien jaar voorzitter van dit koor en is bij zijn veertigjarig lidmaat schap onderscheiden door de Ned. Zangersbond. De Oud-Vossemeers' Muziekvereni ging (OVM) heeft afgelopen zater dag haar medewerking verleend aan een streetparade in attractiepark Slagharen en waande zich een dag in het wilde westen. De stemming van de muzikanten was goed ondanks het vroege vertrek - half zeven 's ochtends - uit Oud-Vossemeer. Na een vlot verlopen reis kwamen zij om half elf in het attractiepark aan. De parade werd afgewisseld met showmomenten, waarbij de fanfare, het tamboerkorps en de majorette- groepen hun kunsten vertoonden. De OVM kan terugkijken op een ge slaagde dag met veel waardering van publiek en collega-muzikanten. Niet alleen het optreden van het korps trok de aandacht, ook viel de OVM op door haar vele leden. Ongeveer negentig muzikanten uit Oud-Vosse- meer lieten zich in Slagharen van hun beste kant zien. De dag werd af gesloten met een diner. TPG Post heeft bij Plus Klippel-Rog- geband aan de Molenstraat haar pro ducten en diensten uitgebreid, klan ten kunnen bij de supermarkt terecht voor het volledige postassortiment. Voorheen moesten mensen hiervoor naar het postkantoor. Klanten kunnen nu alle pakketten versturen èn opha len, aangetekende brieven versturen en postzegels kopen tijdens het win kelen in de supermarkt. De Sint Anthoniusschool hield zater dag haar lentemarkt. Volgens de orga nisatie is door het mooie weer, de ve le vrijwilligers en de sponsors de markt een groot succes geworden. Er werden Oudhollandse spelletjes ge houden, zoals petgooien, sjoelen en drie-op-een-rij. De blikken rolden re gelmatig over hel schoolplein bij het blikgooien. Er was ook veel interesse in het envelop trekken. In de party- tent beschilderden kinderen vaasjes, die vervolgens gebruikt werden voor zelfgemaakte bloemen. Een deel van het schoolplein was ingericht als rommelmarkt, hier wisselden diverse bruikbare spullen van eigenaar. De opbrengst wordt later op school be kend gemaakt. Een gedeelte gaat naar het Ronald McDonald kinderfonds. Sint-Annaland De evangelisatiecommissie van de Hervormde Gemeente organiseert Donderdag, vrijdag en zaterdag Haaskarbonade 1 kg 6,00 Ribkarbonade -1 kg 5,50 Schouderkarbonade 1 kg 4,00 Drumsticks 1 kg 3,50 I I I aandag, dinsdag en woensdag Rundvlees met randje Magere hamlappen Spareribs mtum/gm Achterham 100 gram 0,99 Gebraden gehakt 150 gra,m 0,99 Boterhamworst 150 gram 0,99 Heerlijke kalkoensalade 100 gram 0,99 Prepare 100 gram 0,99 Heerlijke malse rosbieflapjes, 500 gram voor maar 5,25 I I 1 kg 6,50 1 kg 5,50 I 1 kg 4,50 Rundervinken 5 halen 4 BETALEN! I I I I I Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 9 Advertentie I.M. Bourgondisch brood gevuld mei tomaat of olijf potje tapenade GRATIS KOMKOMMER WEEKENDAANBIEDING gevuld met banketbakkersroom Avond-4-daagse snoepcadeautjes ""XpboeL <Pekbl°en,en "cn «V&* V>o¥fbt ^Inohken I BrtM-tn Soul'. tlxtlAu-if W. Slager, Tevens ombijt brunch - lun- chservice www.sint-ann»land.conVbakkerslager.htm Nieuwstraat 10 Sint-Annaland, tel. 0166-652517 t Advertentie I.M. zaterdag een actiedag ter onder steuning van het diaconale project Blik op Stuk. Dit project richt zich op een betere toekomst voor kinde ren en tieners die wonen in de slop penwijken van Manilla, de hoofd stad van de Filippijnen. Tijdens de actiedag is er in 't Trefpunt aan de Ring van tien tot twaalf uur gele genheid om koffie te drinken en te rug te blikken op het uitstapje van de ouderencontactgroep naar Dor drecht. Deze ochtend kunnen ook de sponsor- en kluskaarten worden ingeleverd. Om twee uur wordt het startsein gegeven voor een fiets- en puzzeltocht. Het restaurant 't Tref punt is vanaf vijf uur 's middags geopend. De welstandscommissie is akkoord met het aanbrengen van een lift- schaft achter de dokterspraktijk van A. van den Berge aan de Voor straat. Bij de eerste tekening bleek een en ander niet goed ingemeten, maandag voldeed de aangepaste te kening wel. Het gaat om een lift plus een entree voor moeders met kinderen die naar het consultatiebu reau op de verdieping gaan. Er komt een kapje op het bijgebouwtje en de gevels worden met hout be kleed. Op het randje, oordeelde de wel standscommissie maandagochtend over de aanvraag van K.P. Jansen voor het plaatsen van een stacara van en berging op de Krabben- kreek. Het gaat om twee caravans die tegen elkaar worden geplaatst maar zodanig dat ze niet een geheel vormen. Gelet op de situatie kan het volgens de commissie omdat het receratiepark een 'laag wel standsniveau' heeft. Stichting Het Gors kan verder met de verbouwing van het gezinsver vangend tehuis de Annewas nu de welstandcommissie maandag ak koord is met het plan. Er komen aan de voorzijde twee nieuwe stuk ken aan, plus een gebouwtje voor de lift. Verder wordt de vluchttrap binnen aangebracht en niet buiten het gebouw. Het laatste ontwerp was veel evenwichtiger dan op de eerste tekening. De activiteitencommissie van de Gereformeerde Gemeente houdt donderdag 25 mei een autopuzzel- rit. Geïnteresseerden kunnen zich inschrijven op het parkeerterrein naast de kerk in de Weststraat tus sen twee en drie uur 's middags. Hier wordt ook gestart. Iedere deel nemer en passagier ontvangt een at tentie. De prijsuitreiking vindt rond vijf uur 's middags plaats in de vei ling. De. rit is uitgezet met mede werking van Han van Vossen. Christian van 't Hof is geslaagd voor de leergang senior-beleggings adviseur. De Sint-Annalander volg de de opleiding aan het Nederlands instituut voor het bank-, verzeke- rings- en effectenbedrijf (NIBE) en is werkzaam bij de Rabobank in Roosendaal als beleggingsadviseur. KK Stavenisse Het gemeentebestuur heeft het bud get voor onderwijskundige vernieu wingen voor basisschool De Schalm vastgesteld op 83.997 euro. Het speellokaal van de school zal niet voor dit project gebruikt wor den. De welstandscommissie wil nog wel de stenen zien waarmee de ze ven huizen aan de Koningin Julia nastraat worden gebouwd, maar voor het overige ging ze maandag akkoord met het plan van Talpa De velopment van W. Mol uit Tholen. Het gaat om drie blokjes woningen, plus een garage en berging voor starters. Als de herinrichting van de Schoolstraat en de Dr. Bernhardi- straat gereed is, zal op verzoek van een bewoner van eerstgenoemde straat een_ gehandicaptenparkeer plaats voor hem gereserveerd wor den. De twee koopwoningen aan de Ko ning Haakonstraat gaan mogelijk in de verhuur nu blijkt dat er nog steeds geen kopers voor zijn ge vonden. Dat zegt P. Bakx van Cas- tria Wonen: „De belangstelling valt erg tegen. We gaan sterk overwe gen of we de woningen biet in de verhuur doen." Over de hoogte van de huurprijs is nu nog niets be kend. Sint-Maartensdijk Aan de Provincialeweg kan S.P.M.M. van der Putten een schuur/garage bouwen. De wel standscommissie ging maandag ochtend akkoord met het plan. De gevels worden opgetrokken uit ro de baksteen. De kozijnen en ramen zijn van hout. De dakbedekking wordt voorzien van betonpannen. De gemeente heeft op het parkeer terrein van het woonzorgcentrum Maartenshof één plaats gereser veerd voor een mindervalide bewo- De Juliana van Stolbergschool houdt zaterdagochtend 10 juni van half elf tot twaalf uur een rommel markt op het schoolplein. Spullen voor de markt kunnen tijdens schooltijden worden ingeleverd. De opbrengst van de rommelmarkt is bestemd voor de kinderactivitei ten die gehouden worden op de ju bileumdag van zaterdag 2 septem ber. Op deze dag wordt het vijftigjarig bestaan van de basis school gevierd met een herden kingsdienst, een reünie en de uitga ve van een jubileumboek. Geïn teresseerden kunnen zich voor de reünie opgeven via www.jvanstol- bergschool.nl/50jaar, hier kan ook het jubileumboek gereserveerd worden. De stichting Gemeenschap Sint- Maartensdijk, het bestuur van re creatiecentrum Haestinge, kan 83.289 euro subsidie van de ge meente tegemoet zien. De gemeen teraad moet het besluit van burge meester en wethouders nog wel goedkeuren. De provincie heeft het echtpaar Cogels-Kuipers vergunning ver leend om een waterpartij te realise ren op het aan te leggen landgoed aan de Kastelijnsweg. Er mag tot maximaal 5,10 meter onder NAP afgegraven worden, ofwel 6,20 meter beneden het maaiveld. Er zal dertien kuub grond afgegraven worden, die wordt gebruikt om het terrein elders op te hogen. Ge meente, waterschap en rijkswater staat hebben geen bezwaar tegen dat afgraven. Advertentie I.M. Honderden oude schoolfoto 's zullen op de reünie in Stavenisse te zien zijn. Zoals dit plaatje van een klas met meester Van den Hoek. Liefst 460 mensen hebben zich aangemeld voor de reünie van de lagere school/basis school in Stavenisse. De oudste is de 92-jarige mevrouw J. Potter-Gebraad uit Sint-Maar tensdijk, die van 1919 tot 1927 de openbare la gere school bezocht. In het gebouw van De Schalm en de gymzaal vinden zaterdag tussen drie en acht uur de activiteiten plaats. Ook is nog een tent geplaatst van 20 bij 25 meter. Vanaf half drie worden de reüniegangers ont vangen. Oud-directeur Kees van den Hoek opent de happening om drie uur. Hij vormt, samen met de oud-leerkrachten Janet Addink- Brouwer en Carla van Hulle-van Sabben én oud-leerling Flip de Rijke het comité dat te kent voor de organisatie. Om vier uur zullen enkele oud-leerlingen en -leerkrachten anek dotes vertellen. Verder is het een dag van bij praten en herinneringen ophalen. Er komt zelfs een schoolfotograaf, zodat men in de ou de schoolbankjes opnieuw op de foto kan. De afgelopen tijd zijn er tussen de 600 en 700 foto's verzameld die met het openbaar onder wijs in Stavenisse te maken hebben. Flip de Rijke en zijn vrouw Matty hebben zoveel mo gelijk informatie verzameld, zoals namen van leerlingen en leerkrachten. Een deel van die foto's wordt verspreid over de schoollokalen, want die worden gereserveerd voor oud-leer lingen uit bepaalde periodes. In de gymzaal is een expositie te zien, ook is er een leestafel met mappen waarin veel is te vinden over zowel de openbare lagere school (tot 1974) als basis school De Schalm. Ook zijn er oude schoolma terialen te vinden uit streekmuseum De Meestoof. In verband met de reünie zijn de beide kerken in het dorp én de molen tussen tien en twee uur open voor bezoek. Overal vandaan komen zaterdag mensen terug naar het dorp waar ze zijn geboren of opgegroeid. Of waar ze les hebben gegeven. De jongsten zijn bijna dertig, de oudsten dik in de tachtig of zelfs in de ne gentig. Mogelijk zijn er zoons van de oud-on derwijzers Beneker en Oudesluijs (de laatste is een half jaar geleden in het buitenland gaan wonen) present. Het belooft in ieder geval een heel bijzondere dag te worden in Stavenisse. Predikbeurten Zondag 21 mei en Hemelvaarts dag donderdag 25 mei THOLEN HERVORMDE GEMEENTE zo 10 u. ds. Boon, Krabbendijke. 18.30 u. ds. Van Campen, Rotter dam. do 9.30 u. ds. Vernooij. HERSTELD HERV. GEMEENTE 8.45 u. ds. Van der Want. Schie dam. 14.30 u. ds. Gielen, Middelharnis. do 9 u. ds. Hoek, St.-Annaland. HERV. GEM. IMMANUËL zo 10 u. ds. Van de Heuvel, Oud- Beijerland. do 10.15 u. ds. Broere (Ichthus- kerk) GEREF. KERK zo 10 u. ds. Broere. do 10.15 ds. Broere (Gasthuiska pel). CHR. GEREF. KERK zo 10 en 18.30 u. ds. Den Boer. do 9 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. zo 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. do 10 u. ds. De Jongste. CHRISTENGEMEENTE zo 10 u. dhr. Van der Wiel. do 10 u. dhr. Van der Wiel. R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE zo 10 u. ds. Bevelander, Alblas- serdam. 18.30 u. ds. Van IJsseldijk, Haam stede. do 10 u. ds. Voortman.'s Hertogen bosch. GEREF. KERK zo 10 u. da. Langebeke, Westmaas. do 10 u. ds. Koppenaal, Oost-Sou burg. CHR. GEREF. KERK zo 10 u. leesdienst. 14.30 en 18.30 u. ds. Den Boer. do 10.45 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. IN NED. zo 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. do 10 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. woord- gebed- en com muniedienst. do 11 u. eucharistieviering (Lepel straat). SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE zo 10 u. en 18 u. ds. Versluis, do 10 u. ds. Versluis. HERSTELD HERV. GEMEENTE zo 11 u. kand. Burggraaf, Wijk en Aalburg. 16 u. ds. Hoek. do 11 u. ds. Hoek. GEREF. GEM. zo 9, 14 en 18.30 u. leesdienst. do 9 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. zo 9.45, 14.15 en 18.15 u. lees dienst. do 9.45 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE zo 10 u. ds. Bloemendal, Oud- Beijerland. 18 u. ds. Willemsen, Dirksland. do 10 u. kand. de Kruijf, Oud-Al- blas. OUD GEREF. GEM. zo 9.30 en 18 u. ds. Gerritsen. 14 u. leesdienst. do 9.30 en 14.30 u. ds. Gerritsen. SINT-MAARTENSDIJK HERSTELD HERV. GEMEENTE zo 9.30 (H.A.) en 14.30 u. ds. Joppe. do 9.30 u. ds. Joppe. HERV. GEM. REHOBOTH zo 10 u. ds. Vroegindeweij, Amers foort. 19 u. kand. De Braber, Klundert. do 10 u. da De Jong, Rotterdam. OUD GEREF. GEM. zo 9.30, 14.30 en 18.30 u. lees dienst. do 9.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. zo 9.30 en 18.30 u. leesdienst. do 9.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE zo 9.30 en 14.30 u. ds. Beider, Nieuwe Tonge. do 9.30 u. ds. Beider, Nieuwe Tonge. GEREF. GEM. zo 9.30, 14 en 18.30 u. leesdienst. do 9.30 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. do 18/5 19.30 u. ds. Van der Sleen. zo 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. do 9.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE zo 10 (HA.) en 18 u. ds. Den Har- tog, Kesteren. do 10 u. ds. Egas. GEREF. KERK zo 10 u. ds. Vlaardingerbroek, Rot terdam. 14.30 u. ds. Bos, Serooskerke (Sch.). do 9 u. ds. Broere. GEREF. GEM. zo 10 en 18.30 u. leesdienst. 14 u. ds. Verwey, Yerseke. do 10 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE zo 9.30 u. kand. Van Kralingen, Ridderkerk. 17 u. kand. De Vree, Dodewaard. do 9.30 u. kand. Jongeneel, Alblas- serdam. GEREF. GEM. do 18/5 19.30 u. ds. De Wit, Rijssen. zo 9.30 en 15 u. leesdienst. do 9.30 u. ds. Van Dijk. OUD GEREF. GEM. zo 9.30 en 18.30 u. ds. Van der Meer. 14.30 u. leesdienst. do 9.30 u. ds. Van der Meer. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK zo 10 u. ds. Hoffman, Halsteren, do 10 u. ds. Schneider, De Lier. Inkoopbureau. Gemeentesecretaris S. Nieuwkoop vertegenwoordigt Tholen de komende vier jaar in het bestuur van de stichting Inkoopbu reau West-Brabant. Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2). ma t/m vr 17-8 u., za en zo. APOTHEEK B.O.Z. Apotheek 't Fort Borgvliet, Antwerp sestraat 101-103, tel. 0164-259890. vrt/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28. za 11-12 u. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11.30-12 u„ Poort vliet za 8.30-9 u.. tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Ro de Kruis afd. Tholen. Voor reserve ringen tel. 06-30796206. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens- dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Allévo Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113- 249111 (Hoofdkantoor: Hollandia- plein 1Goes). Uitleen verpleegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 13-14 u. en ma 18.30-19 u. Tholen, ingang Regentessestr. wo 10.30-11.30 u. Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u„ tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. VRIJWILLIGE THUISHULP Op werkdagen van 10 tot 12 u., tel. 0166-663784. CHR. THUISZORG Curadomi, tel. 0166-667337. INDICATIESTELLING (CIZ) Haven 9, Sint-Maartensdijk, tel. 0166-664196. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Tho len 604275 en 653146; Sint-Philips- land 572342 of 572530. Vrijwillige thuiszorg 0166-662264. HET KLAVERBLAD IKG, 0113-249490, ma t/m vr 9.30- 12 u. WAO-platform, 0113-249315, ma t/m vr 9.30-11.30 u. ALZHEIMER Informatieverstrekking en gespreks partner bij dementie, tel. 030- 6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap. 06-0730 of 0166-692861. BLIJF VAN M'N LIJF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551kindertelefoon 0800 -0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. KINDEROPVANG KOBALT Kinderdagverblijf en gastouderbu reau tel. 0164-273633. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 662024. ANGO Telef. spreekuur: elke di. 18-20 u., 0166-603277 (vragen ook via e- mail: ango-krista@zeelandnet.nl). STORINGEN ENERGIE Tel. 0800-229596. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 18 t/m vrijdag 26 mei. donderdag 18 7.39 -20.02 vrijdag 19 8.29 -20.52 zaterdag 20 9.32 - 22.02 zondag 21 10.52 -23.17 maandag 22 12.07 - dinsdag 23 0.32 - 13.17 woensdag 24 1.37 - 14.15 donderdag 25 2.32 - 15.07 vrijdag 26 3.22 - 15.55 za 20/5 11.21 LK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Scherpenisse Het gemeentebestuur werkt mee aan de aanleg van een gehandicap tenparkeerplaats bij de kerk van de Gereformeerde Gemeente aan de Schoolstraat. Ook zal voor dat doel een parkeer plaats gereserveerd worden aan de Hoge Markt. Achtendertig leden van De Zee baars namen zaterdag deel aan de vijfde bekerwedstrijd van de ver eniging. M. Kooyman behaalde de eerste plaats met 725 punten, K.J. de Graaf eindigde met 690 punten op de tweede plek en D. Westdorp scoorde met 455 punten de derde plaats. De uitslag was verder als- volgt: 4. L. Poot 440 pt; 5. J. van Poortvliet 425 pt; 6. H. Larif 380 pt; 7. W. van As 365 pt; 8. Mevr. D. Poot-Polderman 350 pt; 9. M. Westdorp 335 pt; 10. C. van de Werff 150 pt. ZIE VFRDFR PAGINA 21

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2006 | | pagina 2