Personeel MEDEWERKERS irpcick DROOGERS MMGiT Bert Kramer ^MaAd kijk op www.janbogert.nl Autobedrijf Jan Bogert Secretarieel medewerker ervaren Notulist m/v op oproepbasis Kemet van oute VERSPREIDINGEN GEVRAAGD Van Rossum Fruit nadsrlnnd bv U zoekt mu TOPOCCASIONS in uw regio? EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 4 mei 2006 MEDEWERK(S)TER Voor: - grondwerk - bomen schoonmaken - trekker rijden - diverse andere buitenwerkzaanheden (MBO) de groot partners de Groot 8( Partners te Bergen op Zoom en MMG&T v.o.f. te Sint Annaland zoeken op korte termijn een Functie eisen: rUiteraard beheerst u de Nederlandse taal uitstekend; U hebt veel ervaring met notuleren van vergaderingen op directieniveau, van Bestuursvergaderingen, maar ook vergadering van de OR, MR en Raden van Toezicht zijn voor u niet onbekend, r Het is een pré wanneer u ook in het Engels kunt notuleren. f U wilt op oproepbasis werken op verschillende dagen (ook 's avonds) U functioneert op MBO-niveau f U kunt feilloos omgaan met vertrouwelijke stukken U hebt een ruime reisbereidheid; werken in de provincie Zuid-Holland of Noord-Brabant vormt voor u geen probleem, r U spreekt Algemeen Beschaafd Nederlands en heeft een representatief voorkomen. Wanneer u voldoet aan het hierboven geschetste profiel en u bent geïnteres seerd in deze baan op oproepbasis, dan verzoeken wij u vriendelijk om uw brief met uitgebreid CV te zenden aan: De Grbot partners t.a.v. mevrouw P.M. de Groot Zuidzijde Haven 39a 4511 HC Bergen op Zoom Voor meer informatie kunt u bellen met mevrouw de Groot op telefoonnummer 06-53324875. Wij komen bij u aan huis met de nieuwste stalen Bel vrijblijvend: 06-22375157 www.kemet-europe.com MEDEWERKER BINNENDIENST, MA/ productiechef kwaliteitscontroleur Altijd 65 TOP occasions op voorraad. Levering, reparatie en onderhoud aan alle merken. Specialist in personen- en bedrijfswagens wipmolen 3 - dinteloord - 0167 524721 Het adres voor het bezorgen van al uw folders op Tholen en Sint-Philipsland Raadhuisstraat 40 4698 AK Oud-Vossemeer Tel. 0166-67 24 58 Provincie Zeeland Officiële Mededelingen Natuur en landschap Rapportages Faunabeheereenheid Zeeland Vergunning Natuurbeschermings wet 1998 Ontwerp-beschikkin- gen ontgronding waterpartij landgoed Sint Maartensdijk 8 ::plus Plus Supermarkten, er zijn er al 220 in Nederland - een hard groeiende organisatie, door de ruime opzet - hel derheid - hygiëne, goede prijsstelling en hef prima aan- biedingenbeleid, weten steeds meer mensen de weg naar de Plus Super markt te vinden. Wij vragen voor onze Plus Supermarkt in Oud-Vossemeer een: (tot 22 jaar) Je wilt graag werken in een team, je bent (Plus)- gemotiveerd en je kunt de handen uit de mou wen steken, dan nodigen wij je uit om te solliciteren. Je sollicitatie met CV kun je richten aan: Dhr. E. Epskamp p/a Molenstraat 1 4698 BA Oud-Vossemeer Tel. 0166-6723 84 van half mei t/m oktober De CAO 'Open teelt' is van toepassing Buurtweg 18, Stavenisse, 06-46 34 60 26 Groeneweegje 25 4301 RN ZIERIKZEE Tel. 0111 - 41 54 55 Fax 0111 - 41 33 38 www.airpack.nl Airpack bouwt al meer dan 25 jaar complete installaties voor het leveren van samengeperste lucht, gas en/of stikstof. Door het aantrekken van de economie stijgt de omzet en dientengevolge zoeken wij voor de projectafdeling ondersteuning. De werkzaamheden omvatten assistentie verlenen aan de projectafdeling, waarop drie projectleiders en een assistent reeds werkzaam zijn. De taak omvat administratieve medewerking, instructieboeken schrijven, corres pondentie met de klant, documenten controle etc. Kortom zeer afwisselend werk. Wij bieden een jaarcontract en de mogelijkheid van een vaste overeenkomst. Aanvullende opleidingen en trainingen worden zowel intern als extern gegeven. Carly is altijd aanwezig om u de nodige informatie over deze betrekking te geven, echter voor u haar belt, bezoek eerst even onze website www.airpack.nl Heeft u interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV naar het volgende adres: Airpack Nederland B.V., t.a.v. Carly Romeijn, Groeneweegje 25, 4301 RN Zierikzee. E-mail: jobs@airpack.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. dolocrmfng D«>ioctoroJ«rtJouninc Cfftdttmonogen'Mnt tnetmo h MTS De Stel berg zoekt per half mei Voor project- woningstoffering tapijt vinyl gordijnen ■marmoleum (buiten)zonwering laminaat Acupunctuur Alle pijntherapieën, zoals migraines, rug- en nekklachten. artrose, verlammingen en onbegrepen pijnklachlen. Chclatietherapie De moderne Amerikaanse infuustherapie voor hart-, bloedvatenziekten, reumatoïde en verouderingsklachten. zowel therapeutisch als voorkomend. HCG-dieet gewichtsverliestherapie De gezonde en verantwoorde manier om overgewicht kwijt te raken. Niet Toxische tumortherapie volgens Houtsmuller. Bio-Medisch Centrum P. J. C. Riethoven, arts. Lid NAAS/NGVA, Academy Chinese Genees kunde. Beijing. China. Wijngaardstraat 37 - Goes -Tel.0113-223999 ma., di. en vr. van 9.00 tot 15.00 uur Yërzekerings- en ziekenfondsvergoeding www.biomedischcentrum.com Voor een aantal opdrachtgevers zijn wij op zoek naar: Elektro monteurs utiliteit Panelenbouwers Constructiebankwerkers Betonafwerkers met Isvb Heeft u interesse in een van deze functies kunt u contact op nemen met Voor laohnisen personeel piannino en proioctwerfc Uw nieuwe maat in technisch werk! Raadhuisplein 7a, 4671 DA Dinteloord Tel. 0167- 52 14 98 «fax 0167 - 52 10 57 v a.vandewater@maadinterim.nl Kemet Europe gevestigd te Bergen op Zoom zoekt voor haar deelmarkt 'ultrasoon reinigen' dringend een Uw functie Noteren en uitwerken van telefonische aanvrageq, orders en offertes (vaak op projectbasis) Facturering Telefonisch contact met cliënteel en leveran cier Verzorgen van inkoopvoorstellen t.b.v. reparaties Uitwerken handlei dingen Bijhouden van prognoses en Excel bestanden Uw profiel: Zeer accuraat Affiniteit met techniek Verantwoordelijkheidsgevoel Gevoel voor teamgeest Tweetalig NL/E (kennis Frans is een pré) Assertief Communicatief Stuur uw reactie per email naar: Kemet Europe B.V. T.a.v. Mw. Lidwien van den Broek info@kemet-europe.com, B 0164-271701 Inlichtingen over functie: B 0164-271723 Dragon Plastics is een kunststofverwerkend bedrijf waar d.m.v. rotatiegieten holle kunststof producten gemaakt worden. Voor de productieafdeling zoeken wij een voor het aansturen en plannen van de productie in overleg met de bedrijfsleider en verkoopafdeling; instructie geven aan de productiemedewerkers; kwaliteitscontrole van de producten en productprocessen en het in kaart brengen van productieresultaten. U wordt verantwoordelijk voor de werkmethodes productieresultaten en productkwaliteit. U heeft een technische achtergrond, ervaring met het aansturen van mensen en ziet het als een uitdaging om vanuit uw eigen inbreng de productie te optimaliseren. Wij verwachten een enthousiaste werkhouding met aandacht voor kwaliteit en rendement. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar Mevr. E. De Jonge. Dragon Plastics bv, Schakelweg 8, 4695 RD, St. Maartensdijk Tel. 0166 663 831www.dragonplastics.nl. Van Houte Systeembouw Pluimpotweg 21b 4695 RS SINT-MAARTENSDIJK Van Houte Systeembouw is op zoek naar een Allround timmerman Van Houte Systeembouw biedt houtskeletbouw op maat voor de woning- en utiliteitsbouw. Wij werken erg klantgericht. Ons zusterbedrijf, Shopwand BV, gevestigd op dezelfde locatie, levert maatwerk interieurs en winkelinrichtingen. Werkzaamheden: Divers, vanaf het maken van de fundering en het skelet tot het afwerken van de woning. Wat verwachten wij van u? - een aantal jaren relevante werkervaring - een positieve, gemotiveerde werkhouding - Het goed kunnen werken in teamverband. Wat bieden wij? - afwisselende werkzaam heden. - prima overige arbeids voorwaarden Heeft u belangstelling, stuur dan uw sollicitatiebrief, voorzien van c.v., binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar Van Houte Systeembouw, t.a.v. Stephan Hollebrandse, Pluimpotweg 21B, 4695 RS SINT-MAARTENSDIJK Naai- en lockmachines Breimachines Alle reparaties Wol breimachinegarens Borduurpakketten Inruil en financiering A.B.S. Naai- Breimachines Bedrijventerrein "Welgelegen" Ondernemersweg 19 4691 SLTholen Tel.: 0166 - 60 70 85 Open: dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl Door Gedeputeerde Staten van Zeeland zijn in het kader van artikel 68 van de Flora- en faunawet onthef fingen verleend aan de Faunabeheereenheid Zeeland (FBEZ) te Goes. Het betreft ontheffingen voor het doden van overzo- merende grauwe gans met gebruik van het geweer op cultuurgronden gelegen binnen het werkgebied van de FBEZ en voor het doden van Canadese gans met gebruik van het geweer op cultuurgronden gelegen binnen het werkgebied van de FBE in Zeeuws- Vlaanderen in de periode van 1 april tot en met 14 september 2005, ter voor koming van belangrijke schade aan landbouwge wassen. Conform de voorschriften in de ontheffingen heeft de Faunabeheereenheid Zee land gerapporteerd over de wijze waarop van de onthef fingen gebruik is gemaakt. Deze rapportages liggen van 8 mei 2006 tot en met 5 juni 2006 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1, Middelburg, werk dagen van 8-17 uur en des gevraagd buiten kantooru ren. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stuk ken kunt u zich wenden tot mevrouw L. Wijgman (tel. 0118-631984) of de heer R. Steijn (tel. 0118- 631196). De rapportages zijn (vanaf medio mei) tevens te downloaden via de provinciale website (www.zeeland.nl). Gedeputeerde Staten van Zeeland maken bekend dat zij in het kader van artikel 19d, eerste lid, van de Natuurbeschermingswet 1998 de volgende vergun ningen heeft verleend. Voor het voor eigen gebruik snijden van zeegroenten, ter plaatse van het Natura 2000-gebied Oosterschelde zijn 284 vergunningen ver leend. De vergunningen heb ben betrekking op delen van enkele schorgebieden, behorende tot de gemeen ten Noord-Beveland, Reimerswaal, Tholen en Schouwen-Duiveland. Bezwaar De vergunningen liggen van 27 april tot 8 juni 2006 ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 Middelburg, werkdagen van 8-17 uur en desge vraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stuk ken kunt u zich wenden tot de heer E.C. Stikvoort (tel. 0118-631128) of de heer B. Bouwman (tel. 0118- 631795). Belanghebbenden kunnen tot en met 8 juni 2006 bezwaar tegen de vergun ning indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Voor de goede orde wijzen wij erop dat het bezwaar niet de werking van het besluit schorst. Op grond van art. 8.81, lid 1 van de Algemene wet bestuurs recht kan de indiener van een bezwaarschrift bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorzie ning indienen, indien - gelet op de betrokken belangen - onverwijlde spoed dit ver eist. ding betrokken belangen. Tevens heeft de aanvrager verzocht een machtiging ex artikel 12 Ontgrondin- genwet te verlenen, tenein de zo spoedig mogelijk met de werkzaamheden te kun nen aanvangen. Gedeputeerde staten willen ook de gevraagde mach tiging verlenen met voor schriften ter bescherming Milieu van de bij de ontgronding betrokken belangen. Gedeputeerde staten van Zeeland willen de door R.M. Cogels en M.P. Cogels- Kuipers te Sint Maartensdijk (tussenpersoon: Bosch Slabbers te Middelburg) aangevraagde vergunning ingevolge de Ontgron- dingenwet voor het uitvoe ren van ontgrondingswerk zaamheden ten behoeve van de aanleg van een waterpartij in het kader van een te realiseren landgoed aan de Kastelijnsweg ten zuiden van Sint Maartens dijk, verlenen met voor schriften ter bescherming van de bij de ontgron- De aanvraag, de ontwerp beschikkingen en de overi ge stukken liggen van 5 mei tot en met 16 juni 2006 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8-17 uur en desge vraagd buiten kantooruren, alsmede in het gemeente huis van Tholen, Markt 1- 5 te Sint Maartensdijk, op werkdagen van 9-12 en van 13.30-15 uur, met uitzonde ring van de maandagmid dag. Gedurende de periode van terinzagelegging kan een tel. afspraak worden gemaakt voor het inzien bui ten kantooruren. Na 16 juni 2006 tot einde beroepstermijn liggen de stukken op genoemde plaat sen ter inzage op werkda gen tijdens kantooruren. Tot en met 16 juni 2006 kan een ieder schriftelijk of mondeling zienswijzen over de ontwerp-beschikkin- gen indienen bij gedeputeer de staten van Zeeland, postbus 165, 4330 AD Middelburg (tel. 0118- 631786). Van hetgeen mondeling naar voren is gebracht wordt een verslag gemaakt. De aanvrager van de ver gunning/machtiging zal zo nodig in de gelegenheid worden gesteld te reageren op de naar voren gebrachte zienswijzen. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stuk ken, kan men zich v.w.b. de Directie ruimte, milieu en water wenden tot G. Beckers (tel. 0118- 631786).

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2006 | | pagina 8