C.A. Geuze rlXh'T 14' FÏXET SINT-MAARTENSDIJK Nieuw dagelijks bestuur waterschap terke dijken §0 SP Veilige wegen m 9\ 4 Schoon en voldoende water Vragen over waterschapszaken altijd noodzakelijk Jft Wijken en duinen in topconditie als wapen tegen overstromingen Goede en veilige polderwegen met aandacht voor het landschap I Niet te veel en niet te weinig water in de sloot en gezond en schoon oppervlaktewater 12 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 4 mei 2006 Infrastructuur en Vervoer Uitnodiging Straal en coatingbedrijf www.straalbedrijfgeuze.nl Nijverheidsweg 4 Tel. (0166) 66 71 81 E. fixet.stmaartensdijk@fixet.nl I. www.fixetsintmaartensdijk.nl Waterschap Zeeuwse Eilanden heeft een nieuw dagelijks bestuur. Graag stellen we de leden aan u voor. Samen met de algemene vergadering en de medewerkers van Zeeuwse Eilanden zetten zij zich de komende jaren in voor: EU Jacob Mol: gebiedsaangelegenheden, beheer onderhoud wegen, waterlopen en waterkeringen en tweede waarnemend dijkgraaf drs. Bert van de Hoef: wegen en groenbeheer mr. Sophia van 't Westeinde: waterkeringen Willem Ginjaar: waterketen dijkgraaf Gosselaar: watersystemen, handhaving, personeel en organisatie, communicatie en algemeen bestuurlijke zaken Jaap Hoekman: economische zaken en waarnemend dijkgraaf J 99 f" Provincie Zeeland Informatieavond N656 Oud-Vossemeer De provincie Zeeland gaat dit jaar de weg door de be bouwde kom van Oud-Vossemeer reconstrueren. De recon structie bestaat uit het vervangen van de verharding en de riolering, de inrichting als 30 km-zone en het aanbrengen •van snelheidsremmende voorzieningen. De maatregelen hebben tot doel de overlast van het verkeer voor de aanwo- nenden te verminderen en de verkeersveiligheid te verbete ren. Voor het uitvoeren van de werkzaamheden zal de weg tijdelijk worden afgesloten en het verkeer worden omgeleid. Daarnaast heeft de provincie plannen om langs het wegvak Oud-Vossemeer-Broekseweg aan de noordzijde van de weg een vrijliggend fietspad aan te leggen. Voor deze werk zaamheden zullen gronden moeten worden aangekocht. Op donderdag 11 mei a.s. zullen de plannen voor de be bouwde kom en voor het fietspad worden gepresenteerd in het bedrijfsgebouw van de firma Bosters-Van Wezel BV, Molenweg 29 te Oud-Vossemeer. U bent daarbij welkom, vanaf 19.30 uur. Gedeputeerde Verkeer en Vervoer de heer mr. drs. A.J.G. Poppelaars zal om ca. 20.00 uur een korte toelichting geven op de plannen. Om ca. 21.30 uur willen wij de bijeenkomst sluiten. Tijdens deze avond kunt u vragen stellen en eventueel re ageren op deze plannen. De provincie gebruikt de reacties om, waar nodig, de plannen te optimaliseren. Ook kunt u de plannen vanaf 4 mei as. raadplegen op onze internet site www.zeeland.nf\nieuws\werkzaamheden Staalstralen Glasparelen Schooperen Aflakwerk Protective coatings Poedercoaten Nijverheidsweg 15, 4695 RC Sint-Maartensdijk tel 0166-662470 JE MAAKT HET MET FIXET L- Elesgo Kliklaminaat De enige vloer met het unieke Elesgo® oppervlak. Leverbaar met lijstwerk met identiek decor Dessin Eiken goud. GebruikskJasse W23/W32. per m1 van W voor Stanley de luxe schuifdeuren Een breed assortiment paneel-, spiegel en gekleurde glaspanelen in een maatwerk' frame. Op alle Stanley onderdelen geniet u bovendien maar liefst 15 jaar garantie! Desgewenst komt Fixet uw kast ook inmeten en plaatsen! CanDa van 269f voor Buitendeuren Nu 20% korting op de Cando buitendeuren in de series 500 en 600. Deze deuren zijn opgebouwd uit 40 mm. massief Merbau. Geleverd met respectievelijk 5 en 6 jaar garantie! Tevens een breed assortiment glas leverbaar. Vraagt u ook naar onze afhangservice! Prijsvoorbeeld: Type ML 660, afm. 201,5x83 cm. geldig t/m 13 mei 2006 1 M Voor vragen over waterschapszaken in het buitengebied kunt u bij onze opzichters terecht. De opzichters hebben elk hun eigen werkgebied en eigen taken. Voor vragen over waterbeheer (zoals sloten, gemalen, wateroverlast, maaien, baggeren) kunt u terecht bij: Schouwen-Duiveland en Sint Philipsland: Jos van Felius Tholen en Zuid-Beveland oost: Rini Anemaet Zuid-Beveland west: Rinus Verdonk Walcheren en Noord-Beveland: Freek Dekker Het gebied ruim rond de steden Goes, Middelburg en Vlissingen: Karei van Maasdam Voor vragen over waterkeringen en wegen (zoals dijken, plattelandswegen en fietspaden) kunt u terecht bij: Schouwen-Duiveland: Gert Stoutjesdijk Tholen en Sint Philipsland: Marco Berkey Zuid-Beveland oost: Hans van der Baan Zuid-Beveland west: Loek Hamelïjnck Walcheren west: Adri Simonse Walcheren overig: Joop de Wild Noord-Beveland: Johnny de Rijke Van links naar rechts: Zij zijn allen te bereiken via het algemene telefoonnummer van het waterschap: 0118-621000. Ook voor vragen aan bestuurders kunt u dit nummer bellen of een e-mail sturen naar info@wze.nl. Waterschap Zeeuwse Eilanden Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Kanaalweg 1, 4337 PA Middelburg Openingstijden: op werkdagen van 08.00 tot 17.00 uur Telefoon 0118-621000 Fax 0118-621990 E-mail: info@wze.nl www.wze.nl 2 VOOR! EEN F BRIL NAAR KEUZE, INCL.VARIFOCALE GLAZEN! Bij Specsavers krijg je 2 brillen voor de prijs van 1. Kies elke 2e bril met een montuur van dezelfde waarde en dezelfde PENTAX standaard enkel voudige of varifooale glazen. Dif oonbod geldt bij oonkoop von een montuur v.o. 99.- met grotis enkelvoudige glazen of met vorifocole glazen v.o. 79.-. Voor extra glosopties gelden voste toes logen. Dit oonbod geldt voor een persoon. Niet geldig in combinatie met ondere aanbiedingen. Bij Europa's beste betaal je minder

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2006 | | pagina 12