Wonen zoals wilt leven! V 15% KORTING FIXET SINT-MAARTENSDIJK 3 herenhuizen 2 woningen onder één kap 9 levensloopbestendige woningen Zonwering Ie maakt het met Fixet Mededeling van het waterschap t 2006 10 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 4 mei 2006 T KraamzorgtjtentadministratiE pcrfbevtxW Marsaki staat voor betaalbaar bouwen. Of het nu gaat om huur- of koopwoningen. Marsaki ontwikkelt projecten die een bijdrage leveren aan de kwaliteit van de woonomgeving. Als dochteronderneming van woningcorporaties uit de regio heeft Marsaki het hart op de juiste plaats en investeert ook daar waar andere projectontwikke laars niet durven. Marsaki is een onderneming van RWS partner in wonen Goes r escaut woonservice Vlissingen Castria Wonen Tholen, Halsteren Woningstichting Walcheren Koudekerke Clavis Terneuzen Zeeuwland Zierikzee Midden in dorpskern Vernieuwende architectuur Nog in verkoop: twee levensloop- bestendige woningen één herenhuis met vier slaapkamers twee woningen onder één kap met drie slaapkamers Alle woningen met garage Fijne tuin www.marsaki.nl Molenvlietsestraat 5 4691 BT Tholen t. 0166-603525 e. info@hopmansengeense.nl CASTRIA wonen vestiging Tholen Haven 9 4695 CN Sint Maartensdijk t. 0166-668000 www.castria.nl Nijverheidsweg 4 Tel. 0166-667181 E: fixet.stmaartensdijk@fixet.nl W: www.fixetsintmaartensdijk.nl Zwanger? Gefeliciteerd! Geniet ervan en regel de kraamzorg tijdig en goed. Schrijf je bij ons in via: Tel: 0113 - 22 40 40 of via: info@spkez.nl Per jaar verlenen wij zorg bij ruim 3300 bevallingen. Dit doen wij op een persoonlijke manier met meer dan 200 professionele medewerkers. www.kraamzorgzeeland.nl r Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Intrekkingbesluiten Wet verontreini ging oppervlaktewateren Waterschap Zeeuwse Eilanden heeft op 1 mei 2006 de volgende intrekkingbesluiten op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren vastgesteld: de intrekking van de Wvo-vergunning voor het tankdeaningbedrijf HTC de Poort te Rilland, wegens het gedurende een periode van drie jaar geen gebruik maken van de Wvo-vergunning; de intrekking van de Wvo-vergunning voor Stichting Dierenasiel Schouwen-Duiveland, wegens het aansluiten op de gemeentelijke riolering waardoor de stichting niet meer Wvo-plichtig is. De besluiten liggen vanaf 8 mei tot en met 19 juni 2006 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 te Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur. Voor inzage op een ander tijdstip kunt u een afspraak maken (0118-621360); bij het bureau Voorlichting van de gemeente Reimerswaal, Oude Plein 1 te Kruiningen, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Op afspraak van 13.00 tot 16.00 uur (HTC); door de cluster milieu van de afdeling R&M in de leesruimte van het gemeentehuis van de gemeente Schouwen-Duiveland, Laan van St. Hilaire 2 te Zierikzee van 8.30 tot 17.00 uur (Dierenasiel). Beroep/voorlopige voorziening Tot het einde van bovenvermelde termijn staat beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn ingebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het intrekkingbesluit wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt tenzij gedurende deze termijn bij de voorzieningenrechter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 -621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl Marsaki en Castria realiseren Onder de Molen S JE MAAKT HET MET FIXET HET HUIS... Het is heerlijk als de zon weer gaat schijnen, maar 's zomers kan de zon ook erg fel zijn en daarmee een probleem vormen. Buitenzonwering is hier voor de meest effectieve en duurza me oplossing. Het creëert sfeer, schaduw en verkoeling en bovendien gaat u verkleuring van uw interieur tegen. Met de juiste zonwering houdt u de warmte buiten en het hoofd koel zonder dat dit ten koste gaat van het zonnige uitzicht. Actie geldig t/m 2 juni. Knikarmscherm Optima Terras Luxe softdesign semi cassette, hoogwaardige aluminium profielen in geanodiseerd aluminium of in wit gemoffeld. Leverbaar in diverse dessins, zowel uni als streep, breedte vanat 300 cm. Tevens is dit scherm voorzien van een perfect sluitsysteem. mef motor vanaf Verkrijgbaar in vele uni- of dessinstoffen en op de centimeter nauwkeurig voor u gemaakt. Bovendien komen wij gratis opmeten I Nu bij Fixet

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2006 | | pagina 10