Poortvliet Poortvliet medewerkers oedhart -alk •4 Bert Kramer VERANDA DAKEN - zonlicht in huis! Kerktelefonie? Vrijwilligers m/v Twee VERKOOPADVISEURS m/v Twee VERKOOPADVISEURS m/v 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 23 februari 2006 Woonboulevard Woonboulevard Vrijwillige Thuiszorg Zeeland Steunpunten Mantelzorg Zeeland Gevraagd: voor snijden van komkommers CAO glastuinbouw Wij komen bij u aan huis met de nieuwste stalen Bel vrijblijvend: 06-22375157 Voor onze kantoren in Roosendaal en Sint Maartensdijk zijn wij op zoek naar een: Teba Nationaal Laban AMBIANCE TEKENAAR/CONSTRUCTEUR m/v Ervaren assistent-accountant (m/v) Administratief medewerker (m/v) Beginnend assistent-accountant (m/v) Remmerswaal Accountants Prijsvoorteeld: 320 breed 250 ind. polycarbonaat platen 16 mm helder of opaal Ind. 2 palen ind. montage en BTW. RAL 9001 of 9010. Actie geldt van 27 januari t/m 28 februari. Op het eiland Tholen, in Poortvlietbevindt zich een succesvolle en nog immer groeiende Woonboulevard met maar liefst 14 verschillen de winkels onder één dak. Het succes van deze meubelspeci aalzaak is onder meer gelegen in de enorme service en het klantgerichte handelen van de inmiddels 150 medewerkers. Bergen op Zoom Krimpen aan den IJssel Oostkapelle Ouderkerk aan den IJssel Puttershoek Roosendaal Schiedam Sint Maartensdijk Remmerswaal Accountants Roosendaal en Remmerswaal Accountants Sint Maartensdijk hebben een zeer gevarieerde praktijk qua cliënten en maken deel uit van de Remmerswaal Groep, een samenwerkingsverband van zelfstandige kantoren van accountants, belasting- en bedrijfsadviseurs. De opdrachten die worden ontvangen, komen hoofdzakelijk van onderne mers uit het midden- en kleinbedrijf, want daar ligt de kracht van de Groep. Als dienstverlener hebben wij gekozen voor een aanpak die zowel professioneel als persoonlijk is. Cliënten kunnen bij ons dan ook terecht voor een breed pakket aan dien sten, volledig afgestemd op de individuele behoefte. Kijk voor meer informatie over onze groep op www.remmerswaal.nl Op het eiland Tholenin Poortvliet, bevindt zich een succesvolle en nog immer groeiende Woonboulevard, met maar liefst 14 verschillen de winkels onder één dak. Het succes van deze meubelspeci aalzaak is onder meer gelegen in de enorme service en het klantgerichte handelen van de inmiddels 150 medewerkers. Voor iedereen die thuis vrijwillige hulp nodig heeft wegens ernstige of chronische ziekte, een lichamelijke of verstandelijke beperking, demen tie, psychische problemen of eenzaamheid. Helpt u graag een ander en heeft u een paar uurtjes over Voor de regioTholen zoeken wij: U kunt zich vrijblijvend informeren bij de VrijwilligeThuiszorgTholen/ Steunpunt Mantelzorg tel: 0166- 663 784 op werkdagen van 10.00 tot 12.00 uur Uitgebreide informatie vind u op: www.vrijwilligethuiszorgzeeland.nl Stichting Coördinatiepunt VrijwilligeThuiszorg Zeeland P. Roggeband Molenvlietsedijk 15b 4691 HS Tholen 's Avonds bellen tussen 18.00 en 18.30 uur, tel. 0166-6040 14 vV Voor project- woningstoffering tapijt «vinyl gordijnen ■marmoleum (buiten)zonwering laminaat Vraag de Stichting IKN om een deskundig advies Wegens de groei van onze woningspeciaalzaak zijn wij voor onze afdeling meubelen met spoed op zoek naar Nijverheidsweg 6 4695 RC Sint-Maartensdijk Postbus 13 4695 ZG Sint-Maartensdijk GOEDHART COOL Is wereldwijd leidend in het leveren van maatwerk in luchtkoelers en luchtgekoelde con densors hoofdzakelijk voor de industriële koel- en vriestechniek.Het bedrijf maakt onder deel uit van het internationale GEA concern. Onze fabrieken in Sint Maartensdijk en Tsjechië produceren voor een breed scala van industriële en semi-industriële toepassingen Stichting IKN Beheer Golf van Biskaje 4-a 11 3446 CP Woerden Tel (0348) 4109 07 Fax (0348)410947 info9sikn.nl www.sikn.nl Het betreft één commerciële fulltime vacature voor 37 uur per week en één commerciële parttime vacature voor 7 uur vast per week met extra uren als oproepkracht. Waar ligt uw uitdaging? Op klantvriendelijke wijze ontvangen van bezoekers op de afdeling Het aanspreken van klanten door middel van een actieve en open verkoophouding Het adviseren van klanten aangaande de producten van de afdeling Het daadwerkelijk verkopen van de producten en dit administra tief verwerken Meewerken aan het realiseren van de verkoopresultaten, met als hoofddoel: een tevreden klant Het uitvoeren van taken op het gebied van het onderhoud van de showroom Zorgdragen voor een optimale service aan de klant Wat is hiervoor nodig? U bent iemand met verkooptalent, dus: klantgericht commerciëel communicatief en sociaal vaardig initiatiefrijk inspirerend zelfstandig én een teamplayer representatief iemand met MBO-niveau zelfverzekerd. U heeft voor de fulltime vacature de bereidheid om op zaterdag, koopavond en de feestdagen te werken. U heeft voor de parttime vacature de bereidheid om op zaterdag en de feestdagen te werken. Daarnaast ben u flexibel beschikbaar als oproepkracht. Wat hebben wij u te bieden? Een afwisselende en dynamische baan waarin u uw verkoop talenten ten volle kunt benutten; De uitdaging om met uw hulp de klant tevreden naar huis te laten gaan; Werken in een organisatie met een informele en open sfeer; Een passend salaris en goede arbeidsvoorwaarden. Interesse Als u denkt invulling te kunnen geven aan één van deze vacatures, schrijft u dan binnen 7 dagen na het verschijnen van deze adverten tie uw sollicitatiebrief met CV aan Woonboulevard Poortvliet, t.a.v. Afdeling P&O, Paasdijkweg 33, 4693 RE te Poortvliet. Voor meer in formatie over deze functies kunt u contact opnemen met de afdeling P&O, tel. 0166-619100. Wegens de groei van onze woningspeciaalzaak zijn wij met spoed op zoek naar Onze profielen zijn duurzaam, praktisch in onderhoud en in vele stijlen, vormen en kleuren leverbaar, De sIKN Beheer behartigt de belangen van kerken en kcrktelefoongebruikers. Dit doen we concreet door betaalbare alternatieven te bieden voor de traditionele kerktelefoon. In samenwerking met gespecialiseerde partners ontwikkelen en installeren we complete oplossingen. De sIKN Beheer biedt drie systemen, waarmee thuisblijvers snel en relatief voordelig kunnen meeluisteren: via de kabel, via de telefoon en via de ether. Bent u zich aan het oriënteren op de mogelijkheden? Vraag ons om gericht advies of kijk voor meer informatie op onze website: www.sikn.nl. Telefonisch zijn wij bereikbaar van 12.00 - 14.30 uur. Het betreft twee commerciële vacatures voor onze speciaalzaak Ta- pijtland. De afdeling Tapijtland is een sterk groeiende speciaalzaak op het gebied van vloeren, woningstoffering en zonweringen. Ter versterking van het team zoeken we één fulltime Verkoopadviseur voor 37 uur per week en één parttime Verkoopadviseur voor 7 uur vast per week met extra uren als oproepkracht. Waar ligt uw uitdaging? Op klantvriendelijke wijze ontvangen van bezoekers op de afdeling Het aanspreken van klanten door middel van een actieve en open verkoophouding Het adviseren van klanten aangaande de producten van de afdeling Het daadwerkelijk verkopen van de producten en dit admini stratief verwerken Meewerken aan het realiseren van de verkoopresultaten, met als hoofddoel: een tevreden klant Het uitvoeren van taken op het gebied van het onderhoud van de showroom Zorgdragen voor een optimale service aan de klant Wat is hiervoor nodig? U bent iemand met verkooptalent, dus: klantgericht commerciëel communicatief en sociaal vaardig initiatiefrijk inspirerend zelfstandig én een teamplayer representatief iemand met MBO-niveau zelfverzekerd. U heeft voor de fulltime vacature de bereidheid om op zaterdag, koopavond en de feestdagen te werken. U heeft voor de parttime vacature de bereidheid om op zaterdag en de feestdagen te werken. Daarnaast ben u flexibel beschikbaar als oproepkracht. Wat hebben wij u te bieden? Een afwisselende en dynamische baan waarin u uw verkoop talenten ten volle kunt benutten; De uitdaging om met uw hulp de klant tevreden naar huis te laten gaan; Werken in een organisatie met een informele en open sfeer; Een passend salaris en goede arbeidsvoorwaarden. Interesse Als u denkt invulling te kunnen geven aan één van deze vacatures, schrijft u dan binnen 7 dagen na het verschijnen van deze adverten tie uw sollicitatiebrief met CV aan Woonboulevard Poortvliet, t.a.v. Afdeling P&O, Paasdijkweg 33, 4693 RE te Poortvliet. Voor meer in formatie over deze functies kunt u contact opnemen met de afdeling P&O, tel. 0166-619100. Veranda's en winter tuinen brengen het zonlicht letterlijk in uw huis. Denk maar aan de vele uren zon in de lente, herfst en winter waarvan u buiten niet kunt genieten omdat het net iets te koud. www.ambiance-zonwering.nl www.tebazonwering.nl GOES Livingstoneweg 8 Tel. 0113 - 222 231 THOLEN Schelde Rijnweg 6 Tel. 0166 - 602 823 De afzet van het bedrijf heeft plaats in ongeveer 60 landen over de hele wereld. Van de omzet wordt ongeveer 70 gerealiseerd via export. In Sint Maartensdijk op het eiland Tholen hebben wij op korte termijn plaats voor een: Wat heeft Goedhart u te bieden: - Een interessante functie met technische aspecten, waarbij een eventuele koeltechnische opleiding via hel bedrijf kan worden gerealiseerd. - Uitslekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. - Goede beloning conform CAO Metalektro - Een prettige collegiale sfeer Wat heeft u Goedhart te bieden: - u heeft een opleiding MTS/HTS-WTB - u heeft tekenkamerervaring (liefst in de apparatenbouw) - u heeft een goede teamgeest - u heeft een praktische en oplossingsgerichte instelling - u heeft affiniteit met plaatwerk - kennis van de Engelse taal en kennis van electrotechniek strekt tot aanbeveling - u bent bereid tot het volgen van eventuele noodzakelijke cursussen Aankomende tekenaars ook met opleiding Elektrotechniek met affiniteit voor Werktuigbouwkunde kunnen solliciteren. Deze kandidaten kunnen intern worden opge leid. Heeft u interesse, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Goedhart Cooling Equipment BV, La.v. dhr. M.Smits Postbus 13, 4695 ZG Sint Maartensdijk Voor eventuele informatie betreffende de functie, kunt u telefonisch contact opnemen met de heer M. Smits, die tijdens kantooruren bereikbaar is onder telefoonnummer 0166- 665665. fulltime - kantoor Roosendaal Taken: het samenstellen van jaarrekeningen. verzorgen van fiscale aangiften. advisering cliënten op velerlei terrein. U beschikt over: een afgeronde HEAO-opleiding BE/AC of daarmee vergelijkbaar. een aantal jaren werkervaring in de accountancy. goede contactuele eigenschappen. een ruime mate van verantwoordelijkheidsgevoel. parttime (max. 20 uur per week) kantoor Roosendaal Taken: het verwerken van administraties. verzorgen van fiscale aangiften. U beschikt over: een relevant opleidingsniveau (PB/MBA), •werkervaring in de accountancy. enthousiasme en motivatie. ervaring met geautomatiseerde werkprocessen. fulltime - kantoor Sint Maartensdijk Taken: het verwerken van administraties. verzorgen van fiscale aangiften. opstellen van eenvoudige jaarrekeningen. U beschikt over: een relevant opleidingsniveau (MBO/MBA, studerend voor SPD of HEAO). werkervaring of stage in de accountancy. enthousiasme en motivatie. Wij bieden: Voor deze veelzijdige functies bieden wij u, naast een goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden, een optimaal geautomatiseerde werkomgeving en voldoende doorgroei- en opleidingsmogelijkheden binnen de eigen organisatie, alsmede een prettige werksfeer. Spreekt één van deze functies u aan? Stuur dan uw korte brief met uitgebreid C.V., binnen 2 weken aan: Centraal Dienstencentrum Remmerswaal Groep Accountants, t.a.v. mevrouw H.C.M. Hoens, personeelsfunctionaris, Postbus 494,4600 AL Bergen op Zoom. E-mail: vacature@remmerswaal.nl Professioneel en persoonlijk Pand Sint Maartensdijk Pand Roosendaal

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2006 | | pagina 8