Voldoende perspectief jeugdselectie Iedereen wil winnen, maar alleen Van 't Hof lukt het nog Smash-jeugdteam kampioen maakt reclame in Canada Bruine ruin Tholen NL Koersballen CVV-vervoer stuiver duurder Zestiende tafeltennistitel voor 40-jarige Sint-Annalander Jeugd voetbalt in de zaal Havenplein verontreinigd Haestinge onderuit Donderdag 22 december 2005 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Christian van 't Hof geniet op zijn veertigste nog net zo van zijn 16de titel Thools kampioen tafeltennis als toen hij de eilandelijke trofee voor het eerst won. Organisator Smash '76 moest een nieuwe wisselbeker aanschaffen omdat Van 't Hof drie jaar achter elkaar de hoogste eer voor zich opeiste. Zaterdag deed hij dat weer met verve. „Hij speelde zelfs beter als in de competitie", consta teerde voorzitter Kees Vroegop. Iets speciaals Neefjes Emergo in mineur Jeugd Van den Berg Jubileum voor the Clams Smerdiek geklopt door koploper Eindstanden Noad 3 bekert verder Smerdiek 3 wint derby Anné van Dijke moest met 11-9. 11- 6 en 11-4 het onderspit delven. Hij nam nog wel een voorsprong in de eerste set met enkele flitsende pun ten. maar Van 't Hof blokte enorm en wist in zijn voordeel om te bui gen. „Christian had alles vandaag", stelde wedstrijdleider Vroegop. „Hij kwam veel sneller terug dan vorig jaar. toen hij meer moeite had met Anné van Dijke." Johan Snoep, die uit Dordrecht naar de Wellevaete gekomen was .voor het bier en de kerstkrans', eindigde op de derde plaats. Volgens de routi nier is het gevecht om de titel ge woon een kwestie van psychologie. „Ik kan niet winnen van Anné, maar zelf legt hij het in de finale altijd af tegen Christian. Dat heeft niets met het spel te maken, het is gewoon psychologie!" De wedstrijdleider houdt het er maar op, dat Van 't Hof 'iets extra's in huis heeft.' „Ik hoop dat je nog lang mee blijft doen, net zolang tot er iemand van je wint." Daarop lijkt het nog lang wachten, maar de Thoolse kampioen tafelten nis relativeert dat. „Ik kan hier al leen maar verliezen, want iedereen wil van mij winnen." Die rivaliteit maakt het Thools kampioenschap tot een traditie met spanning, zegt Kees Vroegop. „Het is iets speci aals, al lijkt het op een clubtoernooi gezien de grote vertegenwoordiging van Smash." De organisatoren waren blij met de grotere deelname: 34 jeugdspelers (4 meer dan vorig jaar) en 25 senio ren (plus 3). Totaal 59 spelers die voor het eerst gratis konden mee doen. Voorgaande jaren betaalde men altijd inschrijfgeld. Uit Tholen en Sint-Maartensdijk waren er elk 3 deelnemers, uit Poortvliet, Oud- Vossemeer, Bergen op Zoom, Dor drecht en Lepelstraat elk 1. Onder hen 7 spelers die geen lid zijn van een club. De 25 senioren (4 dames, 21 heren) waren verdeeld over twee klassen: 12 A en 13 B. Christian van 't Hof was met 11 overwinningen uit de laatste 13 edities weer de grote fa voriet. Anné van Dijke was de laat ste drie jaar tweede, Johan Snoep werd zeven keer Thools kampioen en de jeugdige Merijn v.d. Klooster en Remco Vroegop zitten daar te genaan. De poulewedstrijden leverden geen verrassingen op, al was de plaatsing van Leen Guiljam (vorig jaar kam pioen in de B-klasse) het meest op merkelijk, evenals de uitschakeling van Adrie Aarnoudse en Peter Ba zen. Guiljam verweest, Marnix v.d. Graaf naar de troostronde en ging dus zelf door naar de beste acht. Aarnoudse had zwaar geloot met Johan Snoep en Merijn v.d. Kloos ter, maar hij verloor zijn partijen maar nipt. Bazen (vorig jaar 6de) verloor het sleutelduel met Harm Westdorp en verzeilde eveneens in de troostronde. In de kwartfinales wonnen alle titel kandidaten vrijwel zonder proble men. Christian van 't Hof schakelde Matthijs v.d. Graaf uit, Anné van Dijke deed Harm Westdorp de das om en Johan Snoep passeerde Leen Het lukt Emergo niet om de neer waartse spiraal te doorbreken. In het thuisduel tegen Good Luck 2 begonnen de Tholenaren redelijk goed, maar verloren uiteindelijk met 9-15. Door deze vierde neder laag op rij zakt de Thoolse korf balvereniging steeds verder weg. In de openingsfase van de wedstrijd hielden de teams elkaar nog redelijk in evenwicht, maar in de slotfase van de eerste helft nam de tegen stander uit Middelharnis afstand. Bij rust stond Emergo met 6-10 ach ter. In de tweede helft lukte het de thuisploeg niet meer om de bakens te verzetten, zodat de bezoekers uit konden lopen naar een 9-15 score. Voor Emergo waren Marco v.d. Hoek (3x), Marchel de Frel (2x), Kristian van Heemskerk (2x), Ma rian Bazen en Harmen van Heems kerk trefzeker. Het tweede team van Emergo verloor met 9-13 van Ondo 4, zodat de Tholena ren nog steeds wachten op de eerste zege in de zaalcompetitie. Emergo nam nog wel een 3-2 voorsprong, maar vervol gens was de Middelburgse tegenstander te sterk. Voor Emergo scoorden Jaco Rip (5x), Ad Farla (2x). Gcrrie Anthonisse en Patricia Pelgrim. B-junior Marijke van Keulen speelde een sterke partij. De B-jeugd van Emergo blijft goed pres teren in de zaalcompetitie. Tegen Oranje Wit uit Dordrecht werd met 4-2 gewon nen. In de eerste helft domineerden de Tholenaren. waardoor men bij rust al op een comfortabele 4-0 voorsprong stond. In de tweede helft wist Emergo de score echter niet meer verder op te voeren. Oranje Wit maakte twee treffers, maar de zege kwam niet in gevaar. Voor Emer go scoorden: Rick Bazen (2x) en Pascal Farla (2x) Het C-meisjesteam van Emergo verloor met 1-6 van Keep Fit. Tegen de sterke tegenstander uit Roosendaal kwam al- Guiljam. Alleen het duel tussen Me rijn v.d. Klooster en Remco Vroeg op was een interessante, open wed strijd. Beide neefjes kennen elkaar goed en spelen aanvallend. Van de Klooster was uiteindelijk de sterkste en plaatste zich bij de top 4 van Tholen. In de halve finale werd het pas seri eus. De spanning nam toe. Van 't Hof won met 3-1 van Merijn v.d. Klooster en Van Dijke kende geen problemen met verdediger Snoep. Eenzelfde finale dus als de vorige drie jaar en het publiek ging er op de volle tribune weer voor zitten. Marco Saarloos doorbrak in 1998 de hegemonie van Christian van 't Hof, maar de beleggingsadviseur straalde zaterdag zoveel zelfvertrou wen uit, dat de veel jongere Van Dijke (24) niet aan een stunt toe kwam. Met 11-9, 11-6 en 11-4 speelde Van 't Hof een goede partij. „Toch moet ik me steeds opladen voor dit toernooi, want iedereen wacht erop tot ik verlies." De Thoolse tafeltenniskampioen zou het geen goed teken vinden, wan neer hij over vijf jaar nog op het erepodium zou staan. „Niet voor onze vereniging en niet voor het ta feltennis." De oudjes doen het echter nog pri ma, want de 46-jarige Johan Snoep werd met gemak derde door Merijn v.d. Klooster te verslaan. De B-klasse leverde wel een nieuwe kampioen op, want Leen Guiljam kwam in de hoogste klasse uit en de nummer 2, Peter Dieleman, was er niet bij. Van de 13 spelers (vorig jaar 10) zegevierde Jacob Elenbaas door in de finale Anky Vroegop met prachtige setstanden te verslaan: 12- 10. 13-11, 11-13 en 11-8, dus 3-1. Zij werd wel de beste dame van het toernooi. Vorig jaar was Esther Bruijnzeel dat, die zaterdag derde werd door Chris Hage te verslaan. Jeugdkampioen Eric Bruijnzeel mocht ook uitkomen bij de senio ren: hij werd vijfde. Ellen Hage won de troostronde. In de hoogste klasse bij de jongens waren er 13 deelnemers. Grote fa voriet en titelverdediger was de 11- jarige Eric Bruijnzeel. Komend uit een tafeltennisfamilie, maakte hij zijn favorietenrol geheel waar. Zo versloeg hij in de kwartfinale Job Moerland en in de halve finale Lau rens den Engelsman. „Het valt nooit mee om van een Bruijnzeel te win nen", zei Kees Vroegop. In de finale kreeg Eric echter een verrassende tegenstander: Gertjan v.d. Berg, vorig jaar slechts negen de. Hij werd nu winnaar in de poule en klopte later Huib v.d. Klooster en Jan-Willem van Vossen. Pas in de fi nale moest Van den Berg met 3-0 zijn meerdere erkennen in Bruijn zeel en won de 2e prijs. Voor Eric zijn tweede Thools kampioenschap. Van Vossen en Den Engelsman moesten genoegen nemen met de kleine finale. Van Vossen werd der de met 3-2. De troostronde werd ge wonnen door Leroy Geuze. In de B-klasse jongens met 12 deel nemers kwam er wél een nieuwe kampioen uit de bus: Vic Mens, niet aangesloten bij een vereniging. Hij verloor in de poule nog van Bennie van Poortvliet, maar stootte later leen Annet Bentschap-Knook tot scoren. De D-pupillen verloren met 2-3 van Ze venbergen en blijven door deze neder laag in de middenmoot staan. In een spannende wedstrijd maakten de bezoe kers uit Zevenbergen in de tweede helft de winnende treffer. De beide treffers van Emergo werden gemaakt door Juli- un Zimmerman. De E2-pupillen van Emergo behaalden een verrassende 0-1 overwinning op koploper DSO. De thuiswedstrijd werd tegen deze sterke tegenstander nog ruim verloren. Dit keer hield de verdediging van Emergo prima stand. In de tweede helft maakte Frenk v.d. Hoek de winnen de treffer voor de Tholenaren. Emergo F leed de eerste nederlaag in de zaalcompetitie. Tegen koploper Spring field werd met 6-2 verloren. Bij rust stond de thuisploeg al op een 5-0 voor sprong. In de tweede helft wisten de rood-zwarten zich enigszins te herpak ken. maar uiteindelijk was de marge te groot om nog in te halen. Voor Emergo scoorden in deze wedstrijd Yoni van Daalen en Diego Kuipers. Uitslagen van de gespeelde wedstrijden van Gezelligheid voor alles: 1. mevr. A. Poot en mevr. L. Wielaard, én J. Bijnagte en W. Bijl 27 p; 3. mevr. A. Bocxe en C. van Gorsel 20 p; 4. mevr. T. Breure en mevr. J. Nijstad 17 p; 5. mevr. W. Kloet en mevr. M. Dane 16 p; 6. mevr. B. Bijnagte 12 p. Tholen stad: 1. N. Moerkerken 37 p; 2. mevr. R. van Driel 23 p; 3. mevr. C. Wil- sing 17 p; 4. W. Scheipenisse 14 p; 5. me vr. R. Nagtegaal 13 p; 6. mevr. A. Scher- penisse en L. Soomers 12 p; 8. mevr. R. Burrows 7 p. Meulvliet: 1. R. Vroegop 32 p; 2. H. Schot en W. Bijl 25 p; 4. L. van Bale 20 p; 5. T. Goode 18 p; 6. D. Lindenberg 15 p; 7. J. Verbraeken 9 p. Oud-Vossemeer: 1. mevr. D. van Dijke 22 p; 2. mevr. L. van Poortvliet 21 p; 3. mevr. C. Havermans 20 p; 4. mevr. J. van Houte 19 p; 5. mevr. C. van Mierlo 15 p; 6. mevr. N. Minheere 13 p; 7. mevr. A. Blommerde en mevr. A. Bosters 9 p. Basketbalvereniging the Clams or ganiseert, in verband met haar vijf jarig bestaan, op zaterdag 7 januari een oliebollen/jubileumtoemooi. Het evenement wordt gehouden in Meulvliet in Tholen en begint om twaalf uur 's middags. Het toernooi duurt tot ongeveer zes uur. Damesvoetbal Smerdiek verloor in Leiderdorp met 2-0 van RCL, dat daardoor de kop positie pakte in de eerste klasse. Ondanks deze nederlaag gaan de dames met een tevreden gevoel de winterstop in. In de openingsfase probeerde de thuisploeg met een afstandsschot een treffer te forceren, maar doel- vrouw Conny Gulden liet zich niet verrassen. Smerdiek kon voorin geen vuist maken tegen deze sterke tegenstander. Halverwege de eerste helft kwam RCL op voorsprong en bleef daarna voornamelijk met vrije trappen voor dreiging zorgen. De muur van Smerdiek stond echter el ke keer goed opgesteld en Conny Gulden wist een goed geplaatste bal over de lat te tikken. In de tweede helft profiteerde Smer diek van het windvoordeel. waar door het spel beter tot zijn recht kwam. Tamara Jakobusse was met een fraaie lob dicht bij de gelijkma ker, maar de inzet ging net naast de paal. Bij RCL kwam voor de slotfa se de van een blessure herstellende Claudia van de Heiligenberg in het team. De sterke speelster, die ook uitkomt voor Oranje, besliste met een tweede treffer de wedstrijd de finitief in het voordeel van RCL. RCL 9 23 39-5 Ter Leede 2 11 21 33-30 Reiger Boys 10 20 30-8 Rijnvogels 10 20 18-7 Muiden 10 14 18-16 Smerdiek 10 11 15-18 Rijsoord 10 11 15-28 Oostkapelle 11 11 19-27 CSW 11 10 11-18 Wartburgia 2 11 8 12-28 Pancratius 11 3 8-33 De 5-jarige bruine ruin Tholen NL gaat in Canada reclame maken voor het eiland Tholen. De ruin is welis waar geboren in Ommen, maar het paard werd door de fokkers Maartje Lanooy en Dinand Noeverman naar het eiland Tholen vernoemd. De ou ders van Maartje wonen op Tholen. Onlangs is het paard verkocht aan een paardenliefhebber in Canada, waar een 14-jarige jongen het paard zal gaan rijden en op wedstrijden de naam Tholen NL zal versprei den. Het collectief vraagafhankelijk ver voer (CVV) in Zeeland wordt vol gend jaar duurder. De zoneprijs stijgt met een stuiver, heeft de pro vincie besloten. Het volle tarief van de teletaxi gaat van 1,15 naar 1,20 euro per zone. een stijging van ruim vier procent. Het reductietarief, dat geldt voor kinderen van 4 t/m 11 jaar. 65-plussers en houders van OV-abonnementen, gaat met dik vijf procent omhoog van 95 cent naar een euro per zone. De stijgingen lig gen aanmerkelijk hoger dan die van de nationale vervoerbewijzen, want daarvan komt de verhoging gemid deld uit op 2,6 procent. De 40-jarige Christian van 't Hof neemt voor de 16de keer de wisselbeker in ontvangst als Thools kampioen tafeltennis. Rechts voorzitter Kees Vroegop. Achter hen v.l.n.r. Esther Bruijnzeel, Jacob Elenbaas, Anky Vroegop, Johan Snoep en Anné van Dijke met voor hem knielend Eric Bruijnzeel. Het Thools voetbalelftal onder 13 jaar speelt zaterdagmiddag in Stavenisse. Op het sport terrein aan de Pilootweg is om half 3 Halste ren Dl de tegenstander. Dit team komt voor de competitie uit in de eerste klasse, het op twee na hoogste niveau in deze leeftijdsklasse. Afge lopen donderdag stond de eerste officiële wed strijd van de Thoolse selectie op het program ma. Er werd in Oud-Vossemeer gespeeld tegen een elftal van JVOZ (Jeugd Voetbal Opleiding Zeeland). Dat is de Zeeuwse voetbalschool, ge leid door de uit Oost-Souburg afkomstige tweelingbroers De Nooijer die momenteel uit komen voor eerste divisionist FC Dordrecht. Gérard de Nooijer was erbij in Vossemeer, en zag zijn team al snel op achterstand komen door verkeerd uitverdedigen. De Thoolse voet ballers waren vanzelfsprekend niet super op elkaar ingespeeld, maar ze boden met name in de eerste helft prima tegenstand. Na de ope ningstreffer had JVOZ een kwartier lang het beste van het spel. wat resulteerde in twee doelpunten. Het laatste deel van de eerste helft was, via goede combinaties over de flanken, weer voor de Thoolse D-pupillen. De JVOZ- keeper ging ook niet helemaal vrijuit bij de twee treffers die de stand op 3-2 brachten. Na de thee waren de Tholenaren niet meer opge wassen tegen hun Zeeuwse opponenten. Er werd druk gewisseld, maar ook de conditie ging een rol spelen. Doordat de tegenstander in een hoger tempo speelde, kwam de Thoolse selectie er niet goed meer uit. De werklust bleef prinia en mede door goed keeperswerk bleef de schade beperkt tot 3-5. Ondanks de nederlaag was de technische staf tevreden over het vertoonde spel en de discipline die de spelers opbrachten om de taken uit te voeren die ze tijdens de tactische bespreking hadden meegekregen. „Er is voldoende perspectief om beter te worden", aldus trainer Erwin de Nijs. In Stavenisse krijgt het team het officiële tenue uitgereikt, dat samen met trainingspakken en kleding voor de leiding mede is gesponsord door Ringsport te Sint-Annaland. De kleuren zijn geel en blauw, kleuren die zijn terug te vinden in de Thoolse gemeentevlag. Daarvoor is gekozen om aan te geven dat deze selectie een cluboverstijgend initiatief is van de jeugdcommissie van de Thoolse voetbalfede ratie. De 5-jarige ruin Tholen NL actief op een springconcours. tijdens de boringen een oliegeur vastgesteld. De omvang is ongeveer 200 kubieke meter. Ook het grond water is matig tot sterk verontreinigd met minerale olie. Dit betreft 60 ku bieke meter. Omdat er geen sprake is van ernstig verontreinigde grond wordt niet overgegaan tot sanering. Wel zal er bij toekomstige graafactiviteiten in de straat rekening gehouden moeten worden met de verontreinigde grond. Door een 6-0 overwinning op GPC 4 heeft de derde keus van Noad zich op overtuigende wijze geplaatst voor de volgende bekerronde. Het speelveld in Sint-Philipsland verkeerde zaterdag door de regen in slechte conditie, maar con sult Wim v.d. Burg zag geen reden om het veld af te keuren. Met de wind in de rug begonnen de Sint- Philipslanders sterk tegen GPC. Wel zorgde de stevige wind ervoor dat de aanvoer richting de spitsen Kees Vroeg op en Ronnie v.d. Ree vaak niet op maat was. Na een mooie aanval via Edwin Hage en Ronald den Braber werd Kees Vroegop wel goed aangespeeld, wat di rect resulteerde in de openingstreffer. Noad probeerde snel een tweede treffer te forceren, maar schoten van Menno Fonteijne en Leo Polderman gingen over het doel. Uiteindelijk was het Ron v.d. Ree die een voorzet van Ronald den Bra ber doeltreffend afrondde. Voor de tweede helft kwamen bij Noad Bram Filius en Cenny Reijngoudt in het veld voor Jaap van Oudenaarde en Leo Polderman. Ondanks dat Noad na rust tegen de stevige wind moest spelen kwam de thuisploeg geen moment in de problemen. De meeste hinder ondervon den de spelers nog van een zeer stevige hagelbui. Voor de slotfase van de wed strijd werd bij Noad Roel den Engels man in het veld gebracht voor Kees Vroegop. De invaller stond met zijn snelheid aan de basis van het derde doel punt. Hij omspeelde twee verdedigers van GPC, waarna Ron v.d. Ree zijn fraaie actie kon bekronen met een doel punt. GPC probeerde bij deze 3-0 tus senstand een speler in het veld te bren gen. die al eerder in deze wedstrijd had gespeeld. Noad doorzag deze poging en protesteerde, waardoor GPC met tien spelers de wedstrijd moest vervolgen. Vooral via de rechterflank zorgden de Sint-Philipslanders voor veel gevaar. Op aangeven van Leon Hoek scoorde Roel den Engelsman 5-0. In de laatste minuut schoof uitblinker Ricn Filius mee naar voren. Hij speelde twee man uit en legde de bal op Cenny Reijngoudt die met een schot in de kruising de eindstand op 6-0 bepaalde. Voetbal Uitslagen Dames: RCL-Smerdiek 2-0, Smerdiek 2-Veere 5-0. Vijfde kl. res.: Smerdiek 3-SPS 3 3-2. Zesde kl. res.: WW 4-Vosmeer 2 5-0. Beker: Thol.Boys 2-WHS 2 afgelast, Noad 3-GPC 4 6-0. Oefenvoetbal: Noad-Bruse Boys 1-3. Alle overige wedstrijden zijn afgelast. sterker, maar verdediger Jos Leemreijze gaf de sterke speler weinig ruimte. Toch wist SPS op een 1-2 voorsprong te ko men, maar Jan van Haaften scoorde ver volgens weerde gelijkmaker. Enkele mi nuten later besliste Van Haaften met zijn tweede treffer het streekduel in het voor deel van Smerdiek. Hij kon vrij op het doel afgaan, nadat Corné Stoutjesdijk door goed storend werk de bal had vero verd. SPS drong in de laatste minuten nog aan maar Smerdiek kwam niet meer in de problemen, waardoor de laatste punten voor de winterstop op Smerdiek bleven. Voor de jeugd van de Thoolse voetbalclubs staat komende week het traditionele kerstzaaltoernooi op het programma. Vosmeer organiseert in Meulvliet in Tholen de wedstrijden voor de A-, B- en C- junioren, de D-pupil len en de jeugdleiders. De D's ko men op dinsdag in actie, de C's op woensdag, de B's op donderdag morgen en de A's op donderdag middag. De wedstrijdjes beginnen om 9 uur en zijn rond vijf uur af gelopen. Het leiderstoernooi op donderdagavond duurt van half ze ven tot negen uur. In de Wellevaete te Sint-Annaland komen de E- en F-pupillen in actie en daar tekent SPS voor de organi satie. door naar de finale. Daarin trof hij wederom Van Poortvliet, maar nu was Mens de baas met 11-5, 11-6 en 11 -4: 3-0. De troostronde werd ge wonnen door Samuel Lammers. Bij de meisjes met 9 deelnemers (vo rig jaar 10) dezelfde finale als in 2004, maar wel met een andere win naar: Eva Geuze, vorig jaar nog ver liezend finaliste won nu wel van Alieke Vroegop: 11-8, 13-11 en 16- 14, dus 3-0. Haar eerste Thoolse ti tel! De 11-jarige Geuze had tijdens de finale minder last van zenuwen en last van o.a. de grote belangstelling van publiek, fotografen en de film ploeg van Omroep Zeeland. Connie Moerland won de troostronde. Dennis Oudesluijs (Sint-Maartens dijk) winnaar troostronde; 10. Leroy Geuze (Sint-Maartensdijk); 11. Ju lian Elenbaas; 12. Eldert Besseling; 13. Jan Aarnoudse Jongens B: 1. Vic Mens (Tholen); 2. Bennie van Poortvliet; 3. Jurian Heij- boer; 4. Andreas van Lit: 5. Petriek Vroegop; 6. Diederik Elenbaas; 7. Marius Besseling; 8. René van Eg- mond; 9. Arjen v.d. Klooster winnaar troostronde; 10. Samuel Lammers; 11 .Joris Zwagemaker; 12. Johan Aarnoudse Meisjes A: 1Eva Geuze (Tholen); 2. Alieke Vroegop; 3. Christel Vroegop; 4. Sharon Heijboer; 5. Lonneke den Engelsman; 6. Marinda Hoek; 7. Connie Moerland, winnaar troostron de: 8. Leontine Aarnoudse; 9. Tessa Bouters. Indien geen plaatsnaam vermeldt, is de deelnemer afkomstig uit Sint-An naland. Heren A: 1. Christian van 't Hof; 2. Anné van Dijke; 3. Johan Snoep (Dordrecht); 4. Merijn v.d. Klooster; 5. Harm Westdorp; 6. Mathijs v.d. Graaf; 7. Remco Vroegop; 8. Leen Guiljam; 9. Adrie Aarnoudse winnaar troostronde: 10. Peter Bazen (Poort vliet); 11. Marnix v.d. Graaf; 12. Da vid van Driel (Bergen op Zoom) Heren B: 1. Jacob Elenbaas; 2. Anky Vroegop. beste dame; 3. Esther Bruijnzeel; 4. Chris Hage; 5. Erik Bruijnzeel; 6. Cindy v.d. Klooster; 7. Martijn v.d. Klooster; 8. Bram Boog aard; 9. Ellen Hage, winnaar troostronde; 10. Maurits Keur (Sint- Maartensdijk); 11. Peter de Blaaij (Lepelstraat); 12. Johan Moerland (Tholen): 13. Marijn Snoep Jongens A: 1. Eric Bruijnzeel; 2. Gertjan v.d. Berg (Oud-Vossemeer); 3. Jan-Willem van Vossen; 4. Laurens den Engelsman; 5. Jochem v.d. Klooster; 6. Job Moerland; 7. Peter Ovcrbeeke; 8. Huib v.d. Klooster; 9. Het tweede jeugdteam van Smash '76 uit Sint- Laurens den Engelsman en Eric Bruijnzeel eerste. Annaland is zaterdagavond in de Wellevaete Sponsor Wim Slager bood de jeugdkampioenen gehuldigd ter gelegenheid van het kampioenschap, alvast een kerstkrans aan. Voorzitter Kees Vroegop In de najaarscompetitie van de vijfde klas junioren zorgt op de ledenvergadering in 2006 voor een werden Job Moerland, Jan-Willem van Vossen, blijvend aandenken. De derde keus van Smerdiek won zater dag met 3-2 het inhaalduel tegen SPS 3. In de openingsfase was Smerdiek 3 de betere ploeg, wat resulteerde in enkele kleine kansen. Na een half uur spelen kwam Smerdiek via een treffer van Gert jan Snip verdiend op voorsprong. De glorie was echter van korte duur. want na enkele minuten scoorde SPS al de ge lijkmaker. In de tweede helft werd SPS door de in breng van eerste elftalspeler Bevelander l)e Thoolse selectie onder dertien jaar telt achttien spelers: de keepers Michael de Jonge en Merein de Hond; de verdedigers Machiel den Engelsman, Dennis Polderman, Mike Menheere, Lucas den Hartog en Thiemo Heijboer; de middenvelders Rudy Ridderhoj, Freek Bahlke, Corné Fase, Jelles de Kok en Wisse Abma; de voorhoedespelers Thuy Pham, Amoud Hage, Mandy Schot, Robin Hommel, Marco Wagner en Lennart Noorthoek. Aan het Havenplein in Sint-Anna land is de grond ter hoogte van het perceel 19 op de plaats van de voor malige tanks licht tol matig veront reinigd. Dat blijkt uit onderzoek van de provincie naar de bodem onder het voormalig tankstation. Ook is er Darten In divisie 2A was koploper Calypso Undertakers veel te sterk voor Ha estinge: 10-0. Ook Dartcentrum uit Poortvliet kwam niet tot winst; Dis tel 5 won met 3-7. De verdere uitslagen zijn als volgt. Eredivisie: De Babbelaar l-'t Vos- sehol 1-9, Jansen Jansens 1-Pole Position 3-7. IB: Zaal Koch-New Flyzone 5-5. 2B: 't Baeken-Spee- dy's 2-8.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 17