Personeel Monuta W Overhemden Vakbekwame stoffeerder Calculator/projectleider Bert Kramer ervaren tegelzetter Van Houte Montagebedrijf M.J. van Dijke BV Choice Company DEURLOO S YERSEKE ENGINE SERVICES BV Van Houte pro jee t i n r i c h t i ng Algemeen medewerker uitvaartverzorging m/v Zanco Mode 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 1 december 2005 won e n 2 voor €30,- Geldig t/m 3 december Wij komen bij u aan huis met de nieuwste stalen Bel vrijblijvend: 06-22375157 Montagebedrijf M.J. van Dijke BV Ooststraat 22, 4697 EG Sint-Annaland Wij zijn op zoek naar een Allround timmerman Sollicitaties richten aan: Aannemingsbedrijf P.J.J. Deurloo b.v. Energieweg 17 4691 SE Tholen Tel. 0166 607025 HVOB Schrauwen Vorkhef trucks b.v. konstruktie bankwerker m/v - fuii time electricien m/v - fulltime leerling dieselmonteur m/v - fulltime ervaren dieselmonteur m/v - fulltime technisch commercieel medewerker m/v - fuiitime Service and Trading Caterpillar engines Van Houte Wonen heeft alles in huis om van uw huis een droomhuis te ma ken. Naast een ruime exclusieve collectie zitmeubelen vindt u bij ons ook een toonaangevend assortiment kasten, eetkamermeubelen, salontafels en klein- meubelen. Maar ook tapijt, marmoleum, vitrage, gordijnen en zonwering zijn belangrijke producten voor ons. Van Houte Wonen is een dynamisch bedrijf met een duidelijke visie voor de toekomst. Jij kan eventueel deel uit gaan maken van deze toekomst. Ter versterking van ons team zijn wij namelijk op zoek naar een: Fulltime Jouw takenpakket: Het zelfstandig leggen van tapijt, marmoleum, vinyl en laminaat Het opmeten van vloerbedekkingen, gordijnen en zonwering Het bezorgen en eventueel monteren van meubelen Wij vragen: Een stoffeerder die in het bezit is van een rijbewijs Iemand met een positieve instelling, die van aanpakken weet, Iemand die goed in teamverband kan werken, maar ook zelfstandig kan functioneren. Een flexibele instelling Iemand die geen 9 tot 5 mentaliteit heeft Wij bieden: Een plaats in een perfect op elkaar ingespeeld team Goede salariëring en uitstekende secondaire arbeidsvoorwaarden Een uitdagende, afwisselende baan Een omgeving waarin meedenken en goede ideeën altijd welkom zijn Voor uitgebreidere informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met Erik van Houte tel. 0166-609333 of e.vanhoute@vanhoute.nl Is deze baan jou op het lijf geschreven, stuur dan binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, je sollicitatiebrief voorzien van een pasfoto en CV: Van Houte Projectinrichting B.V., t.a.v. Erik van Houte Stevinweg 14691 SM Tholen Stevinweg 1Tholen tel. 0166- 60 92 22 Kwekerij Van Antwerpen Van Veen Kwekerij van Antwerpen - van Veen produceert kwalileitstomaten in verschillende variëteiten. Deze tomaten worden in onze moderne vcrpakkingshal in de Maasdijk gesorteerd en verpakt. Dit alles gebeurt volgens de hoogste normen op het gebied van voedselveiligheid, hygiëne en kwaliteit. Kwekerij van Antwerpen - van Veen, een bedrijf dat heel bewust kiest voor een andere aanpak. Kwekenj an Antwerpen - an Veen is op zoek naar: Enthousiaste productie medewerkers. Functiebeschrijving Vore onze vestigingen in Rilland zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers. Het werk bestaal uit hel verzorgen van het gewas en hel oogsten van trosiomaien. Dit gebeurd op een zodanige manier dai wordt voldaan aan de gestelde kwalitatieve eisen. Om aan al deze eisen te voldoen wordt er gewerkt met vooraf vastgestelde productienormen en werkvoorschriften. De werktijden zijn van ma tot vr van 7.00 i/m 16.00." Functie eisen Vore deze funciie zoeken we gemotiveerd en flexibel personeel. Kennis en ervaring in soortgelijke werkzaamheden heeft een pré. Gezien de ligging van het bedrijf is eigen vervoer van belang. De bedrijfscultuur bij van Antwerpen - van Veen kan worden omschreven met: No Limits. No Nonsense. Concreet houdt dit in dat er een open. informele en betrokken sfeer heerst waarbinnen hard wordt gewerkt en afspraken nagekomen worden. Spreekt dit jou aan en heb je interesse in een uitdagende haan hij kwekerij van Antw erpen van Veen stuur dan je sollicitatiebrief met C.V. naar antveen#houn ail.com NO LIMITS I NO NONSENSE Zorgcentrum De Schutse F M Boogaard weg 10 4697 GM Sint Annaiand Tel .0166 658600 E-mail: pw kok a sehutsestannaland.nl Website: www sc hu tsestannal and.nl Een zorgcentrum met 76 verzorgingshuisplaatsen, 20 verpleeghuisplaatsen, tijdelijke opvang, palliaticve zorg en dagverzorging Extramuraal wordt zorg gegeven binnen het aanleun- complex Vroonhof. Door middel van de projec ten voor uitbrengmaaltijden en open-tafel vindt facilitaire dienstverlening plaats door de keuken van het zorgcen trum Het zorgcentrum gaat uit van de Stichting Protestantse Bejaardenzorg Eiland Tholen en Sint Philipsland. Met ingang van heden zijn er in ons zorgcentrum vacatures voor Verzorgenden met tijdelijk contract ter vervanging i.v.m. ziekte/zwangerschapsverlof (m/v), contractomvang 8-32 uur. Verzorgenden op oproepbasis (m/v) Verzorgenden verrichten in wisselende diensten verzorgen de taken aan de hand van individuele zorgplannen ten be hoeve van bewoners met een zorg en/of verpleegindicatie. Wij vragen voor deze functie V Een relevante verzorgende opleiding niveau 3; v Een positief chnstelijke levensovertuiging Ons aanbod Flexibele invulling van taken en uren: V Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de directeur, dhr .PW. Kok (0166 6586Ö0). Informatie over ons zorgcentrum en de vacature is tevens te vinden op de website Uw sollicitatie kunt u binnen tien dagen richten aan dhr. P.W.Kok, directeur zorgcentrum De Schutse Van Houte Projectinrichting is een gespecialiseerde projectinrichter in de zorg en het bedrijfsleven. Naast een ruime collectie projectmeubelen vindt u bij ons ook een toonaangevend assortiment vloerbedekking, gordijnen inbet- weens en binnenzonwering. Van Houte Projectinrichting is een dynamisch bedrijf met een duidelijke visie voor de toekomst. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: Fulltime Jouw takenpakket: Het opstellen van offertes Het uitvoeren van het gehele geautomatiseerde in- en verkooptraject Het maken van planningen en werkstaten voor de buitendienst Het afhandelen van after-sales services Het verzorgen van algemene correspondentie Wij vragen: Iemand met een Mbo-opleiding bv. Detailhandel of MEAO Goede kennis van word, excel en internet Een uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Een enthousiaste, representatieve persoonlijkheid Stressbestendigheid Iemand die geen 9 tot 5 mentaliteit heeft Wij bieden: Een plaats in een perfect op elkaar ingespeeld team Goede salariëring en uitstekende secondaire arbeidsvoorwaarden Een uitdagende, afwisselende baan Een omgeving waarin meedenken en goede ideeën altijd welkom zijn Voor uitgebreidere informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met Erik van Houte tel. 0166-609333 of e.vanhoute@vanhoute.nl Is deze baan jou op het lijf geschreven, stuur dan binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, je sollicitatiebrief voorzien van een pasfoto en CV: Van Houte Projectinrichting B.V., t.a.v. Erik van Houte Stevinweg 1, 4691 SM Tholen projecten a ia minute Voor het cluster Tholen zoekt Monuta kandidaten voor de functie van (gemiddeld 3 uur per week) Uitvaartzorg en -verzekeringen Wat mag je van deze functie verwachten? - Het verrichten van laatste verzorging, kisten, overbrengen en opbaren van overledenen; - Toepassen van restauratieve technieken op het uiterlijk van de overledene; - Het halen van overlijdenspapieren, specifieke (reis-)documenten, het doen van aangiftes, maken en bezorgen van rouwdrukwerk en dergelijke; - Begeleiden van condoleancebezoeken; - Verrichten van diverse werkzaamheden in en om de uitvaartcentra. Wat verwachten we van je? - Je bent kwaliteitsgericht:je streeft naar het overtreffen van verwachtingen van cliënten; - Je neemt verantwoordelijkheid ten opzichte van verplichtingen en komt deze resultaatgericht na; - Je voert de werkzaamheden zorgvuldig uit en je staat klaar voor cliënten en collega's; - Je bent het visitekaartje van het bedrijf en je komt je afspraken na; - Je werkt zeer efficiënt en doet er alles aan om de doelstellingen te bereiken; - Je bent bereid om avond-, nacht- en weekenddiensten te draaien en je bent in staat om fysieke arbeid te verrichten; - Je bent in het bezit van rijbewijs B. Voor informatie over deze functie kun je op werkdagen contact opnemen met Theo Jansen, teamleider, telefoonnummer 06 - 202 451 41 Monuta biedt, naast een goed salaris, onder meer een eindejaarsuitkering ter grootte van een dertiende maand en studiefaciliteiten. Heb je belangstelling voor deze functie? Stuur dan je brief, o.v.v. vacaturenummer 74, met curriculum vitae, binnen 14 dagen naar Monuta, t.a.v.Tilly Huisman, Postbus 20,7300 AA te Apeldoorn of mail deze naar personeelsadministratie@monuta.nl. De Papi-persoonsvragenlijst maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure. Kortemeestraat 9 (in 't Vierkantje) 4611 TK Bergen op Zoom Tel. 0164-26 34 85 Voor project- woningstoffering tapijt «vinyl gordijnen «marmoleum (buiten)zonwering laminaat Keukens ^Badkamers Intericurafwerking Montagebedrijf M.J van Dijke BV houdt zich bezig met het monteren van keukens en badkamers, zowel in de particuliere markt als in projecten. Binnen ons team hebben wij plaats voor een: Wij zoeken iemand die: - zowel zelfstandig als in teamverband kan functioneren - geen 9-5 mentaliteit heeft - accuraat kan werken Bent u degene die wij zoeken? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar onderstaand adres. Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met M.J. van Dijke: tel. 0166-65 48 74 zoekt wegens nieuw te openen kantoor in Tholen AANNEMINGSBEDRIJF in bezit van auto geen 9-5 mentaliteit Hoge verdiensten. Bel. 0166-612710 Industrieterrein Vijfhuizenberg 72a 4708 AL Roosendaal Tel. 0165-559320 0165-547982 Verkoop (nieuw en gebruikt), verhuur, leasing, reparatie, service en onderdelen van vorkheftrucks. Yerseke Engine Services BV staat 24 uur per dag klaar voor klanten in binnen- en buitenland. Werkzaamheden worden zowel uitgevoerd in de werkplaats, waar motoren gereviseerd worden, als op locatie ten behoeve van bin nenvaart, visserij en zeevaart. De kracht en het doorzet tingsvermogen van een diesel motor. Twee eigenschappen die kenmerkend zijn voor ons bedrijf en onze medewerkers. Yerseke Engine Services BV is een snelgroeiend bedrijf met 17 enthousiaste medewerkers die zich direct of indirect bezighou den met onderhoud, reparatie, revisie en in- verkoop van Caterpillar scheepsdieselmoto- ren en generatorsets. Wegens groei van ons bedrijf hebben wij vacatures voor de functies van: Functie inhoud: Vervaardigen kleine konstructies t.b.v. machinekamer inrichting Vervaardigen hulpgereedschap Assisteren bij revisie van motoren in eigen werkplaats In voorkomende gevallen assisteren bij hermotorisering aan boord van schepen Overige voorkomende werkzaamheden Functie inhoud: Reparatie van installaties aan boord van schepen Het maken van elektrische schema's op locatie dan wel in eigen werkplaats Overige voorkomende werkzaamheden Functie eisen: SOM opleiding Lasdiploma's (vlamboog en CO-2) Enkele jaren werkervaring Zelfstandig kunnen werken Functie eisen: MBO niveau Enkele jaren werkervaring in de maritieme sector Functie inhoud: Assisteren in eigen werkplaats bij onder houd en revisie van Caterpillar motoren en onderdelen Incidenteel assisteren bij onderhoud, reparatie of revisie van Caterpillar moto ren aan boord van schepen Overige voorkomende werkzaamheden Functie eisen: Minimaal LBO techniek (C/'D) niveau Affiniteit met dieselmotoren Enkele jaren werkervaring Functie inhoud: Onderhoud en revisie van Caterpillar motoren aan boord van schepen Zelfstandig storingen lokaliseren en oplossen aan boord van schepen In eigen werkplaats onderhoud en revisie van Caterpillar motoren en onderdelen Overige voorkomende werkzaamheden Functie eisen: Minimaal MBO niveau Gedegen kennis van en ervaring met scheepsdieselmotoren Ruime werkervaring Gedegen kennis van MS-Office Functie inhoud: Maken van calculaties Werkvoorbereiding Project management Overige voorkomende werkzaamheden Functie eisen: Affiniteit met scheepsmotoren HTS - werktuigbouwkunde Enkele jaren ervaring bij voorkeur opge daan in een maritiem technisch bedrijf Gedegen kennis van MS-Office Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift (Frans is een pre) Wij bieden voor deze functies: een verantwoordelijke en zelfstandige functie in een gezond bedrijf. een goede werksfeer en fijne collega 's een salaris dat is afgestemd op de inhoud van de functie. wij vragen voor alle functies een flexibele en service gerichte instelling. goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u in 1 van nevenstaande vacatures geïnteresseerd, stuur dan uw sollicitatie binnen 10 dagen naar ons postadres: Yerseke Engine Services BY Postbus 66, 4400 AB Yerseke. MARINE POWER Kreeft 21 4401 NZ Yerseke Tel. 0113-576100 Fax 0113-576101, E-mail: info@yesbv.nl Internet: www.yesbv.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 8