Familieberichten J X 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 1 december 2005 Gabriël Hendrik Geert J éT X 'Opa en oma Tholen' W'im de Witte Sz Arina Ketting (o)pa en (o)ma Schot-van Vijke Gerrie en Pety van Ast Opa en Oma N M. Heijboer en L. Heijboer-den Boer Rinus Sz Corrie Re ij ngo udt-Ve rhage MARTIE FRANKEN MARTIE FRANKEN ADRIAAN JACOB GOEDEGEBUURE ADRIE GOEDEGEBUURE ADRIAAN JACOB GOEDEGE BUURE ADRIE GOEDEGEBUURE KEES HARTOG LIEVE OPA KEES, IZAAK QUIST IZAAK QUIST DHR. IZAAK QUIST PIET SMITS PIET SMITS OME PIET MARINUS SCHERPENISSE DHR. M. SCHERPENISSE WILHELMINA AALTJE DE GRAAF-STEUTEL VERVOLG F AM.BERICHTEN ZIE PAG. 6 Het wonder van het nieuwe leven, heeft God op Zijn tijd aan ons gegeven. Hij, Die ons leven onderhoudt en leidt, heeft ons met een zoon en broertje verblijd. Zaterdag 26 november 2005 Henk Borsboom Liesbeth Borsboom-Heijboer Daan Julia Willemijn Garnalenstraat 14.4691 KJ Tholen Tel. 0166-6051 11 Het is echt waar zijn zaterdag al 40 jaar een gelukkig paar! Proficiat, kinderen en kleinkinderen! December 2005. hopen D.V. vrijdag 9 december 2005 te gaan trouwen. Om 13.00 uur zal de huwelijksvoltrekking plaatsvinden in het gemeentehuis te Sint- Maartensdijk. Wij willen Gods zegen over ons huwelijk vragen in een kerkdienst die gehouden zal worden in het kerkgebouw van de Gerefor meerde Gemeente te Sint-Annaland. In deze dienst, die begint om 14.30 uur. hoopt ds. P.C. Hoek voor te gaan. U wordt hiervoor vriendelijk uitgenodigd. Wij gaan wonen: Tienhoven 88,4697 GT Sint-Annaland 4-12-1980 4-12-2005 Dit paar al 25 jaar echt waar een echtpaar Hartelijk gefeliciteerd en nog vele jaren van: Wilbert, Nathalie, Alexandra, Pa en ma, Anja en Bram, Mandy en Albert, Mylou, Wim en Agna, Ashley, Jeremy en Opa Stavenisse, december 2005. 2 december a.s. hopen onze lieve 45 jaar getrouwd te zijn. Van harte gefeliciteerd en nog vele goede en gezonde jaren toegewenst! Elly en Bram Cees Ellen en Marijn Linda Daan Anita en Dick Jorian Daan Niek Liza Petra en Krijn Elise 4691 ET Tholen Grindweg 6 Zaterdag 3 december 2005 zijn onze (schoonjouders en trotse Opa en Oma 40 jaar getrouwd. Wij wensen hen samen nog veel geluk en gezondheid toe en hopen nog veel plezier met hen te mogen hebben. Jessica en Veter Kayleigh en Nicky December 2005 50 jaar getrouwd! Gefeliciteerd van: Mieke en Martin Thomas Niels, Carolien, Rebecca Marjolein, Jurrian Scherpenisse, 1 december 2005 Heden donderdag 1 december hopen onze ouders, groot- en overgrootouders te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons mag sparen, is de wens van hun kin deren, klein- en achterkleinkinderen. Bep en Piet Marcel en Jolande, Anne Leon en Arina, Sanni, Jet, Maud Maja en Theo Hendrik en Petra, Martina, Joanna Elena en Leon, Petran, Mattheo Connie, Marlies Jan en Dilly Marvin, Rick, Karen, Leanne René en Marjanne Marius, Joëlle Johan en Anneke Marinelle, Marlijn, Pie ter, Lennard 4693 BE Poortvliet, Schoolstraat 11 'k Wil U, o God, mijn dank betalen U prijzen in mijn avondlied. Het zonlicht moge nederdalen, Maar Gij, mijn God, begeeft mij niet. 1945 - 2005 Met grote dankbaarheid en blijdschap geven wij u er kennis van dat op D.V. 6 december 2005 zestig jaar getrouwd zullen zijn. We feliciteren hun van harte en wensen hen ook voor de toekomst veel zegen en geluk Hun broers/zwagers en schoonzusters, Kees en Marie Reijngoudt-Geense Jo en Jo Re ij ngoudt-Padmos Jan en Riet Reijngoudt-Kempeneers Anton en Corrie Rcijngoudt-Reijngoudt Achterstraat 48,4675 BX Sint-Philipsland Vader uit miljoenen en om nooit te vergeten niets zal meer zijn zoals 't was ooit voorheen Maar als ik kijk naar de sterren lieve vader, moet je weten tel ik er voortaan miljoenen plus een... Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van vader van Björn en Jella Wij wensen Hel ma en de kinderen sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. Namens leerlingen, ouders en team van Die Heenetrechtschool Oud-Vossemeer, november 2005. Met verslagenheid hebben wij kennisgeno men dat plotseling is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de gehele familie P. de Graaf Tholen, 1 december 2005. Na moeitevolle jaren en een liefdevolle ver zorging in 'Vrederust' heeft de Heere van ons weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader, opa, schoonzoon, broer en zwager echtgenoot van Maaike Goedegebuure-Schrier in de leeftijd van 56 jaar. Sint-Maartensdijk: Maaike Goedegebuure- Schrier Sint-Maartensdijk: Karin Wilbrink- Goedegebuure Mare Wilbrink Marlinde Rob Sint-Maartensdijk: Claudia van Ree- Goedegebuure Arjan van Ree Nieuwdorp: K. Schrier-Hofstra Sint-Maartensdijk: Nellie Schot- Goedegebuure Jan Schot Soestdijk: Coba Korff- Goedegebuure Cuno Iforff 24 november 2005 Pres. Rooseveltstraat 31 4695 GP Sint-Maartensdijk De rouwdienst is gehouden j.l. dinsdag 29 november om 13.15 uur in de aula van Monuta, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartens dijk. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Sint- Maartensdijk. Op 24 november nam de Heere, tot onze droefheid, van ons weg mijn schoonzoon, onze zwager en oom echtgenoot van Maaike Schrier Nieuwdorp: Kees Schrier (in herinnering) Klaske Schrier-Hofstra Nieuwdorp: Piet Schrier Nieuwdorp: Bert en Anja Schrier- van Antwerpen Nieuwdorp: Leny en Kees Gaakeer- Schrier Sint-Annaland: Rika en Ad Oosdijk-Schrier Bulgarije: Bram en Mila Schrier-Koeva Hansweert: Kees Schrier Neven en nichten November 2005 Met droefheid geven wij kennis dat de Heere na moeitevolle jaren van ons heeft weggeno men onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Maaike Goedegebuure-Schrier in de leeftijd van 56 jaar. Sint-Maartensdijk: Nellie Schot- Goedegebuure Jan Schot Soestdijk: Coba Korff- Goedegebuure Cuno Korff Neven en nichten Sint-Maartensdijk, 24 november 2005 De begrafenis heeft plaatsgehad op dinsdag 29 november op de Algemene Begraafplaats te Sint-Maartensdijk. Ons bereikte het droeve bericht dat na moeite volle jaren is overleden onze buurman echtgenoot van Maaike Schrier in de leeftijd van 56 jaar. We wensen Maaike en de kinderen heel veel sterkte toe. G. Bout en kinderen F.C. Ketting H. Ketting-Verwijs Sint-Maartensdijk, 24 november 2005. Met verslagenheid hebben wij kennisgeno men van het overlijden van onze oud-mede- werker en collega Wij wensen kinderen, kleinkinderen en fami lie veel sterkte toe. Transportbedrijf Geuze Sint-Annaland, december 2005. Een sterretje aan de hemel is verlicht het sterretje is alleen op ons gericht Hij fonkelt ons 's avonds tegemoet En geven hem voor het slapengaan een lieve groet Voor altijd in onze hartjes Rick, Dani Damian December 2005 Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn, is na een arbeidzaam leven van ons weggenomen onze lieve zorgzame vader, lieve groot- en overgrootvader sinds 4 november 2000 weduwnaar van Johanna Theuntje Moerland in de leeftijd van ruim 90 jaar. J.M. Walpot-Quist L.Walpot M.J. Kaashoek-Quist t H. Kaashoek W.C. Verwijs-Quist W. Verwijs C. van Oudenaarde-Quist M. van Oudenaarde J.T. Quist t A. Quist f M. Dieleman-v.d. Reest C. Dieleman T. Quist t J. Quist M.P. Quist-Wesdorp J.D. Quist D. Breeman-Quist F.A. B reeman L. den Braber-Quist C. den Braber I. Quist A.W. van Tussenbroek J.T. Geense-Quist A. Gecnse M. de Vos-Quist A.de Vos J. Quist t T. Quist J.M. Quist t Mvan der Zande-Quist A.P.M. van der Zande Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum De Vossemeren voor de liefdevolle verzorging. Nieuw-Vossemeer, zorgcentrum De Vossemeren, 23 november 2005 Correspondentieadres: Familie Walpot-Quist, Schoolstraat 50,4675 BM Sint-Philipsland. J.l. maandag 28 november is de rouwdienst gehouden in de Gereformeerde kerk, Lange- weg te Anna Jacobapolder. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Anna Jacobapolder. Heden behaagde het de Heere van ons weg te nemen onze broer en oom op de leeftijd van 90 jaar. Fam. de Bruine-Quist Fam. L. Quist Fam. Quist-Abrahamse Fam. Quist-van der Male 23 november 2005 Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Zijn leven lang, 53 jaar, heeft hij hard gewerkt op het land en in de boomgaard op Hof Rumoird bij de fam. Wisse. Wij hebben dankbare herinneringen aan hem. Fam. B. Wisse Anna Jacobapolder, 23 november 2005. Langeweg 55 Heden behaagde het de Heere, onverwachts, uit ons midden weg te nemen onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom in de leeftijd van 85 jaar en 7 maanden. Stavenisse: W.M. Smits Stavenisse: P.M. Klippel-Smits J.M. Klippel Nichten en neven Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van zorgcentrum De Schutse voor de liefdevolle verzorging van onze broer en oom. Sint-Annaland, 27 november 2005. Correspondentieadres: Familie Klippel-Smits, Schoolstraat 39,4696 CK Stavenisse. De rouwdienst zal gehouden worden heden donderdag 1 december om 13.15 uur in de Nederlandse Hervormde kerk, Van de Lek de Clercqplein te Stavenisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Voor aanvang van de dienst is er in het vereni gingsgebouw De Schuilplaats, Poststraat 1 te Stavenisse gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het verenigingsgebouw. Geen bloemen Indien u door omstandigheden geen rouw brief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie zal zodanig beschouwen. Geheel onverwacht is overleden onze oom en oud-oom in de leeftijd van 85 jaar. Stavenisse: Willem en Adrie Potappel Sint-Maartensdijk: Rien en Tini Smits neven en nichten 27 november 2005 Verdrietig delen wij u mede dat plotseling is overleden, onze lieve Betsie en Wim Christa en Gijs Litula Hannie en Abel Wouter en Eefje Koen en Tessa Anton en Ina Petra en Corné Marco Rien Marleen en Peter Jos Anne Wim en Willy Carola Mark Sint-Annaland, 27 november 2005. Hoe kort is soms dit aards bestaan, plotseling komt een einde aan een leven; dan is het met zorgen en werken gedaan. Hierover kun je niet zeggen; Dat regel ik wel even. Op de leeftijd van 84 jaar is na een werkzaam leven vol liefde en zorg voor zijn vrouw en kin deren van ons heengegaan onze vader en opa weduwnaar van Johanna Pieternella Hage eerder weduwnaar van Belia Francina Lindhout Jozien en Piet Anjolien en Antoine Margriet en Daniël Jan-Pieter Sint-Annaland, 29 november 2005 Zorgcentrum De Schutse Correspondentie-adres: J. Koopman-Scherpenisse, Kastelijnsweg 3 4695 RA Sint-Maartensdijk De rouwdienst zal gehouden worden op zater dag 3 december om 10.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot afscheidnemen voor aanvang van de rouwdienst. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Geen bloemen Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze geliefde broer en oom in de leeftijd van 84 jaar. Sint-Maartensdijk: J. Polderman-Scherpenisse Zierikzee: P. Pipping-Scherpenisse Zierikzee: P.A. Scherpenisse J. Scherpenisse-Oudesluijs Sint-Maartensdijk: C.A. Scherpenisse P. Scherpenisse- Goedegebuure Neven en nichten Sint-Maartensdijk, 29 november 2005. Psalm 103 Met diepe droefheid, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een moedig gedragen ziekte, door de Heere uit ons midden werd weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en grootmoeder echtgenote van Adriaan Cornelis de Graaf Geboren 9 december 1925, 's-Gravenhage Overleden 29 november 2005, Bergen op Zoom A.C. de Graaf W.A. Bijl-de Graaf A.C. Bijl Arjan en Caroline Marin en Stephan Dana en Gideon Marjo A.C. de Graaf J.D. de Graaf (in liefde volle herinnering) M.P. de Graaf Sint-Maartensdijk: Kapelle: Heinkenszand Nisse: Kapelle: Kapelle: Stavenisse: Delft: Stenepad 8 4695 RL Sint-Maartensdijk Gelegenheid tot condoleren D.V. vrijdag 2 december van 19.00 tot 20.00 uur, in de aula van Monuta, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maar tensdijk. De rouwdienst, waarin ds. J. Joppe hoopt voor te gaan, zal gehouden worden D.V. zaterdag 3 december om 13.45 uur in voornoemde aula. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de familie te condoleren in de aula. Gaarne in gepaste kleding, vrouwen niet in lange broek en met gedekt hoofd Geen bloemen

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 4