Drie diploma's in twee maanden Drie teams Smash doen stapje terug WHS-'s Heer Arendskerke T (TRONIC MAAT L PROFILE V (F^\ 1 inq ingsp rt www.itronic.nl Smerdiek pakt punt in topper Voetbalselectie onder 13 jaar Krap eerste verlies Emergo Bouwbedrijf Jan van Dijke Bezoek zaterdag om 14.30 uur de competitiewedstrijd MOTORSPORTS LEEN RIJSTENBIL Donderdag 1 december 2005 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 19 Voetbal programma Voetbal uitslagen Dames Voetbal Het komt niet vaak voor, maar de 7-jarige Denise Bijl uit Sint-Maartensdijk behaalde in twee maanden tijd drie zwemdiploma's, A, B en C. De eerste in het zwembad Haestinge in Sint-Maartensdijk, de andere twee in het overdekt zwembad de Schelp in Bergen op Zoom. Nu kan ze naar het discozwemmen. Darten Oldies B verliest topper Tafeltennis Jeugd Te koop gevraagd sloopwoningen, schuren en bouwgrond M I C A S A 0166-653040 Quaak Makelaardij Spastraat 3 4697 RZ St.-Annaland mob. 06-53524842 Tel. 0166-652048 Wo®ol?c Sponsor WHS 2 LEUNIS BOUWBEDRIJF WEGGEMARS HANDELSONDERNEMING BULT Verkoop van: dames-, heren- en kinderfietsen Relax fietsen (met accu) Mountainbikes "Havenzicht" Schwenker Assurantiekantoor Van Dijke "Het Veerhuis" RENAULT AUTOBEDRIJF Matthijssen Tweewielers TYRECENTER NIET ALLEEN BETER IN BANDEN Van Beek Constructie B.V. hairstyling shop Zaterdag 3 december uur GPC-Thol.Boys(vDuuren) 14.30 WHS-Hr.Arendskcrke(Tatarlis) 14.30 Noad-Seolto(vHilst) 14.30 Wemeldinge-Stavenisse(Bel) 14.30 Smerdiek-Vrcdcrust(vKan) 14.30 Kruiningen-SPS( Haverkamp) 14.30 Wartburgia 2-Smerdiek da. 11.30 Thol.Boys da.-ZSC 11.00 Smerdiek 2 da.-Nieuwdorp 2 12.30 Noad 2-Temeuz.B.2(Gabriëls) 13.30 SPS 2-Kapelle 3(Nuijtemans) 14.30 WHS 2-Gunners 2(Weeda) 14.30 Smerdiek 2-Hoek 3(Akdemir) 12.30 K'vangers 2-Thol.Boys 2 14.30 Bruse B.3-Noad 3 12.45 WIK 2-Stavenisse 2 14.30 Thol.Boys 3-ZPR 3 14.30 Thol.Boys 4-Zwaluwe 3 14.30 Seolto 3-Thol.Boys 5 12.30 Vosmeer 4-Vrederust 2 14.30 Alliance 2-WHS 3 14.30 Smerdiek 3-WW 6 14.30 SPS 3-WHS 4 14.30 Bruse B.5-Noad 4 14.30 DSE 4-SPS 4 14.30 Zondag 4 december uur Lewedorpse B.-Vosmeer 14.30 Vosmeer 2-Vivoo 3 12.00 Welberg 3-Vosmeer 3 10.00 Dames: Smerdiek-Reiger Boys 0-0. Oefenvoetbal: Noad-Smerdiek 2-0, Kloetinge-WHS 7-1. Jeugd: ZSC-Noad D 2-3. Alle andere wedstrijden afgelast. Op een goed bespeelbaar veld in de smalstad heeft Smerdiek dames de nummer twee van de ranglijst. Rei ger Boys, op 0-0 gehouden. Op dis trictsniveau waren zaterdag alle wed strijden afgelast als gevolg van de weersomstandigheden, maar de lan delijke competities gingen wél door. De bezoekers bleken beter in de combinatie, terwijl Smerdiek het moest hebben van hard werken en de counter. Na tien minuten leverde dat al bijna een doelpunt op voor de thuisclub, maar Tamara Jacobusse zag haar schot via de keeper naast gaan. Het spel concentreerde zich op het middenveld, waar de bezoekers tevergeefs naar een opening zoch ten. De Thoolse defensie speelde goed gesloten. Vlak voor de rust ging Anne Hage alleen op het doel af. Haar inzet ging tegen de keepster aan en Jacobusse slaagde er niet in om de terugspringende bal alsnog in het lege doel te schieten. Lenny Stoutjesdijk was ook bij deze actie betrokken, maar ze gleed weg en was daardoor niet meer gevaarlijk. In de tweede helft combineerde de Thoolse eersteklasser beter. Reiger Boys probeerde keeper Conny Gul den met afstandsschoten te ver schalken. Zij pakte echter alle bal len. De voorzetten van rechts waren rond het zestienmetergebied gevaar lijk, maar hel antwoord van Smer diek was snel uitkomen en de bal wegwerken. Na een kwartier kreeg Anne Hage opnieuw een scorings kans, maar de verdediging van Rei ger Boys drukte haar naar buiten. Een voorzet van Smerdiek die over de keepster heen werd gespeeld, bleef buiten het bereik van Hage zo dat ook deze mogelijkheid niets op leverde. Bij de blauw-zwarten wa ren inmiddels Cynthia Kramer en Mariska Slager in het veld gekomen voor Tamara Jakobusse en Ramona van Tiggele. RCL 7 17 33-4 Reiger Boys 9 17 28-7 Ter Leede 2 9 17 30-29 Rijnvogels 8 16 15-7 Muiden 9 14 17-13 Smerdiek 8 10 14-15 Oostkapelle 9 10 18-23 CSW 9 9 11-15 Wartburgia 2 9 7 9-24 Rijsoord 8 5 10-25 Pancratius 9 3 6-279 Vorig seizoen speelde een selectie van spelers onder 13 jaar een wedstrijd te gen RBC tijdens de Thoolse voetbal dag. De jeugdcommissie van de Thoolse voetbalfederatie geeft dit ge zamenlijke initiatief van de clubs een vervolg met de vorming van een 'on der-13-selectie'. De bedoeling is, om zo de talenten bij de verschillende verenigingen op een hoger niveau te brengen. Daarnaast verstevigt het, al dus de jeugdcommissie, de onderlin ge band tussen de zeven Thoolse voetbalclubs Onder leiding van Erwin de Nijs - fy siotherapeut en hersteltrainer bij RBC en technisch jeugdcoördinator van Tholense Boys - en John Nieuwkoop, eveneens lid van de technische staf van de Thoolse club, wordt er maan delijks getraind of een wedstrijd ge speeld. Dat gebeurt op de laatste don derdag van de maand, telkens bij een andere vereniging. In oktober was bij Vosmeer de eerste selectietraining. De tweede en laatste is vanavond om ze ven uur op het terrein van WHS. Bijgestaan door RBC-voetballer Ro bert Molenaar selecteren De Nijs en Nieuwkoop uit de ongeveer dertig voetballertjes een groep van achttien spelers. En die trainen dan maande lijks, of spelen tegen een gerenom meerde tegenstander. Denise Bijl zwemt door een gat in het zei! voor haar B-diploma Denise begon vorig jaar in Haestin ge met de eerste lessen. Als 6-jarige zwom ze al goed, maar was ze nog niet sterk genoeg om op zo'n jonge leeftijd voor haar A-diploma uit te komen. Denise is namelijk dol op zwemmen. Toen het openlucht zwembad eind september dicht ging, vervolgde ze dan ook vanaf ja nuari zwemlessen in De Schelp in Bergen op Zoom. Zo kon ze zomer en winter wekelijks blijven zwem men. In de zomer twee keer een half uur per week, in De Schelp een keer per week een half uur voor het B-di- ploma en voor het C-diploma drie kwartier. Op 17 september was ze zover om voor het A-diploma in Haestinge af te zwemmen. De kinderen moeten voor het eerste diploma gekleed in het water springen en 15 seconden watertrappelen, een halve baan schoolslag op de buik en een halve baan rugslag. Ook moeten ze dan onder een zeil doorzwemmen dat op drie meter van de kant ligt. Gevolgd door vijf tig meter schoolslag, 50 meter rug slag, 10 seconden uitdrijven op de borst, 5 seconden uitdrijven op de rug, acht meter borstcrawl, 1 minuut watertrappelen en twee keer om de lengte-as draaien. Het diploma-zwemmen vindt net voor het sluiten van het zwembad plaats, maar toen was al bekend dat ze een week later in De Schelp voor haar B-diploma op kon gaan. Op haar verjaardag op 24 september deed ze dat. Een weekje later dus met het dubbele van de opdrachten voor het A-diploma. Denise bleef de zwemlessen volgen. Ze deed het zo goed dat ze een brief van De Schelp kreeg dat ze ook al voor haar C-diploma op kon. Ge woonlijk duurt het tussen de twee diploma's een langere periode, maar Denise deed het ruim binnen twee maanden. Een uitzonderlijke presta tie want slechts 2 op de 100 kinde ren slagen er in De Schelp in om in zo'n korte tijd drie diploma's in de wacht te slepen. Op 19 november verscheen ze voor de zware proef aan de rand van het zwembad. Dit keer moest ze ge kleed 30 seconden watertrappelen, 50 meter schoolslag zwemmen, on der een mat doorzwemmen en er over heen klimmen, 50 meter op de rug zwemmen. In hun zwempak In de dartcompetitie heeft The Oldies B in divisie 3C de topper tegen Het Plein tje met 8-2 verloren. The Oldies staat nu, als nummer twee, 22 punten achter op de koploper. Noad uit Sint-Philipsland, dat Groene Paard D met 7-3 klopte, staat vierde met drie punten minder. De verdere uitslagen: Eredivisie: Bor- dertown Thrillers 1 -De Babbelaar 1 6-4, Vossehol XL-Pole Position 1-9. IA: Blits Boys-The Pub 1 7-3. 1B: Wapen van Nassau-Sol 1 3-7, Game Over-New Flyzone 2-8. 2A: Dartcentrum-Fendert- se Hoeve 1 1-9, Melanen-Haestinge 2-8. 2C: Carambole 3-De Babbelaar 2 9-1. 3B: The Scorpions-The Oldies A 5-5. duiken de kinderen dan vervolgens in het water en zwemmen door een gat in het zeil dat op negen meter onder water ligt. Ze zwemmen 25 meter schoolslag, maken twee keer een koprol voorover, zwemmen 100 meter enkelvoudige rugslag, drijven 10 seconden uit, vervolgens moeten ze vijf meter 'wrikken,' 15 meter borstcrawl, 15 meter rugcrawl zwemmen, een hurksprong maken maar zo dat het hoofd boven water blijft, 30 seconden watertrappelen en 30 seconden verticaal blijven drijven. De jonge zwemster is trots op haar diploma. Nu is ze bezig om voor zwemvaardigheid I te gaan. Haar grote wens: discozwemmen. Het derde seniorenteam en het eerste en derde jeugdteam van Smash '76 zijn gedegradeerd. Voor drie andere teams van de Sint-Annalandse tafeltennisclub is het nog even afwachten of ze een stapje terug moeten doen. Smash 1 en 2 zijn afhankelijk van de resultaten van anderen. Het kampioenschap van het tweede jeugdteam werd uitgesteld door dat de wedstrijd niet doorging. Het vlaggenschip van Smash sloot de competitie af met een 8-2 neder laag tegen Back Hands. Voor de te genstander betekende dat het kam pioenschap in de hoofdklasse. De Tholenaren - die met 37 punten als voorlaatste eindigden - moeten af wachten wat de resultaten van de nummers vijf in de andere hoofd klassen zijn. De ploeg met het slechtste resultaat degradeert. Tegen koploper Back Hands was er voor Smash weinig eer te behalen. Nadat Christian van 't Hof zijn eer ste partij had gewonnen, liep de te genstander uit naar de zeven punten die voor de titel nodig waren. Anné van Dijke profiteerde van de hoera- stemming bij Back Hands en sleep te in zijn laatste partij nog een punt in de wacht. Het dubbelspel was voor de Brabanders. Smash 2 incasseerde de tweede grote nederlaag op rij; tegen de nummer twee Effect '71 kwamen de Tholenaren niet verder dan 9-1. Peter Bazen tekende voor het enige punt. Smash staat nu voorlaatste met 40 punten. Hekkenslui ter Hotak '68 heeft vier punten minder en moet nog inhalen tegen koploper Middelburg. De uitslag van die partij bepaalt of Smash rechtstreeks degra deert uit de tweede klasse. Voor Smash 3 was het van meet af aan duidelijk dat de derde klasse te hoog ge grepen was. Met 21 punten uit tien wed strijden is het team laatste geworden. De slotwedstrijd, tegen kampioen Smash '70 uit Noordhoek, was om des keizers baard. De Brabanders verschenen met maar twee spelers, zodat de Sint-Anna-, landers met een 3-0 voorsprong begon nen. Vervolgens wonnen ze niet één par tij, het duel eindigde in 7-3. Twee jeugdteams. Smash 2 en 4. kwa men zaterdag niet in actie. Hun Zeeuw se tegenstanders waren door het afslui ten van Oesterdam. A58 en Oude Rijksweg niet bereikbaar. Smash 2 heeft nog vijf punten nodig voor het kampioenschap, terwijl het vierde team niet aan degradatie zal kunnen ontko men. Ook de junioren spelen in de volgende competitie een treetje lager. Tegen Ta- naka wisten alleen Cindy en Marlijn v.d. Klooster winst te behalen, zodat de laatste wedstrijd met 8-2 verloren ging. Smash werd laatste met 25 punten. Een ruime overw inning had de degrada tie van Smash 3 kunnen voorkomen, maar de Sint-Annalanders kwamen te gen ODT niet verder dan 5-5. Leroy Geuze en Maurits Keur wonnen ieder twee partijen. Peter Overbeeke één. De behaalde 31 punten zijn niet voldoende voor Smash, Het vijfde jeugdteam, dat de hele com petitie voorlaatste stond, klopte op de slotdag hekkensluiter Back Hands met 7-3. Daardoor handhaaft het team zich met 25 punten. In de wedstrijd bleef Pe- triek Vroegop ongeslagen. Sharon Heij- boer won twee partijen en Bennie van Poortvliet één. Tegen Seolto 2 leed het vlaggen schip van Emergo zaterdag een krappe 9-8 nederlaag. Het was de eerste verliespartij in de zaalcom petitie. Emergo miste een aantal dames en trad daardoor in een behoorlijk ver anderde opstelling aan. De Tholena ren kwamen met 3-0 achter te staan eer ze iets terug konden doen. Bij de rust stond het 6-3 voor de Braban ders. Die liepen na de hervatting uit naar 9-4, waarna Emergo een knappe inhaalrace inzette. Met één doelpunt verschil ging de zege uiteindelijk toch naar de Brabanders. Voor Emer go scoorden Marchel de Frel. Kris- tian van Heemskerk en Marco v.d. Hoek ieder twee keer, terwijl Janet Moerland en Patricia Pelgrim één keer doel troffen. In een prima wedstrijd won Emergo B met 2-6 van Voltreffers. De tegenstander nam de leiding, maar bij de rust stond een I -3 voorsprong voor de rood-zwarten op het scorebord. Ook in de tweede helft bleef Emergo de baas in het veld, maar het had pech in de afwerking. Pascal Far!a nam drie treffers voor zijn rekening, ver-! der scoorden Lisa Hage, Jeffrey Pals en Gisela v.d. Ree. Yoni van Daalen scoorde alle doelpunten voor Emergo F. dat met 0-3 won van Ju liana. De Tholenaren zetten de tegenstan der meteen onder druk en dat leverde kan sen op. Daarvan benutte Yoni er één in de eerste helft. Na de rust werd de thuisclub evenmin gevaarlijk, terwijl Emergo nog twee keer scoorde. De strafworpen won nen de rood-zwarten met 17-20. Programma 3 dec.: Emergo-Scheldevo- gels 17.50 u.. Emergo 2-Luctor 2 16.35 u.; Emergo B-Keep Fit 15.35 u„ Emergo C meisjes-Good Luck 14.35 u.. Emergo D- Scheldevogels 13.35 u„ Emergo El-TOP 12.45 u.. Good Luck-Emergo E2 13.00 u. Ring 78 4697 ED Sint-Annaland Tel. 0166-654000 Fax. 0166-654400 Voor al uw sportartikelen en vrijetijdskleding WOENSDAGMIDDAG OPEN! t.b.v. de ontwikkeling van nieuwbouw projecten in geheel Zeeland en Brabant. Micasa Projectontwikkeling BV projectontwikkeling b.g.g. 06-51556076/06-55101355 www.quaakmakelaardij.nl Sint-Annaland tel: 06-41547067 advies, taxaties, aankoop- en verkoopbemiddeling KEIHARD DE GOEDKOOPSTE Ceciliaweg 10, Sint-Annaland, telefoon: 0166 - 653637 nu ook op internet www.multimate.nl - De wedstrijd van zaterdag 's Heer-Arendskerke in de Beve- landse volksmond ook wel WA genoemd is de tegenstander van aanstaande zaterdag. Precies 3 maanden geleden op 3 september 2005 speelden deze twee ploegen de openingswedstrijd van het sei zoen tegen elkaar. WHS won toen in 's Heer-Arendskerke met 2 - 4. Leon de Witte, Hans Leune, Vincent de Jonge en Dennis Oosdijk scoor den voor WHS, Jan van de Kloos ter en Gerben Eversdijk scoorden voor WA. WHS startte toen sterk en liep vlot uit naar 0 - 2, daarna kwamen de gasten terug tot 2 - 2, omdat WHS te veel ruimte weggaf en slordig was in balbezit kreeg men het onnodig moeilijk. Geluk kig trokken de groen-witten het duel in de eindfase weer naar zich toe. 's Heer-Arendskerke staat dit seizoen nadrukkelijk in de geva renzone en heeft de punten dus hard nodig, de ploeg speelt zeer wisselvallig en verloor dit seizoen bijvoorbeeld met 10 - 0 van Duive- land om later weer met 3 - 0 van ZSC'62 te winnen, momenteel staat WA met 6 punten en een doelsaldo van minus 25 op de één na laatste plaats. WHS doet het be ter en staat met 14 punten en een doeldaldo van 23 - 23 op een zesde plaats. In het seizoen 2004 - 2005 won WHS ook eerst uit met 2 - 3 en een winnende goal van Hans Leu ne, in de thuiswedstrijd werd het 2 -2 na een 1 - 2 achterstand, dus WHS is gewaarschuwd. 1931-2006, 75 jaar Groen-Wit 1 Juni 2006 is het zover, de Setal- landse voetbalvereniging zal dan het startsein geven voor de festi viteiten ter ere van haar 75-jarig jubileum. Een jubileum dat niet zonder slag of stoot op de Waaje voorbij zal gaan en dat wordt ge combineerd met het 125-jarig be staan van onze koninklijke fanfa re Accelerando. Over deze gezamenlijke festiviteiten op 6, 7 en 8 juli heeft u al eerder iets kun nen lezen in de Eendrachtbode van veertien dagen geleden. Het feitelijke WHS jubileum met de officiële opening op donderdag avond 1 juni zal in het teken staan van voetbal, gezelligheid en het ontmoeten van oud leden en oud Setallanders. Waar de donderdag dus een officiële tint zal hebben, heeft de vrijdag een muziek 8t spel tint en zal de zaterdag in het teken staan van het spel met de bal tussen de witte kalklijnen. De organisatie zal proberen om vele (oud) spelers nog eens te bewe gen de zwarte kicksen aan te trek ken en de geur van het gras weer eens op te snuiven. Bent u lid, oud-lid of kent u ex-WHS'ers die het elders gemaakt hebben, neem dan contact op met toer nooi leider en organisator Eddie van Ast, Tienhoven 40, 4697 GR Sint Annaland, tel.nr. (0166) 65 32 55, e-mail evanast@zeelandnet.nl of één van de andere bestuursle den. Kijk ook eens op www.wij- houdenstand.nl of www.sint-an- naland.nl Ludieke Sponsorloop Zaterdag 7 januari 2006 organi seert de voetbalvereniging WHS een unieke sponsorloop ten bate van haar 75-jarig jubileum. Ver schillende teams zoals 't Derde, de A-jeugd, de F'jes, het bestuur en de kantinejuffrouwen zullen op een ludieke en zeker verras sende wijze proberen een par cours af te leggen op de Waaje. Komt dat zien en steun uw favo riete team in woord en gebaar, dit mag je niet missen. Na afloop van de sponsorloop is er om 5 uur de traditionele nieuwjaarsre ceptie met onder meer de voet balkennisquiz, wie gaat de win naar van 2005, hoofdtrainer Cees Stoutjesdijk, in het nieuwe jaar verslaan. Doelpuntenmakers seizoen 2005 - 2006 •Leon de Witte 7 Matthijs Bruijnzeel 3 Perry Snoep 3 •Hans Leune 3 Patrick van Schetsen 2 AndreasVroegop 2 •Vincent de Jonge 1 Egbert Moerland 1 Eigen doelpunt 1 De wedstrijdbal De wedstrijdbal wordt deze week geschonken door Brood- en Ban ketbakkerij Wim Slager uit de Nieuwstraat 10 te Sint Annaland, tel 0166-652517. Bij deze heerlijke warme en nog echt ambachtelijke bakkerij kunt u terecht voor koste lijk vers brood maar natuurlijk ook voor een heerlijke authentieke Zeeuwse bolus en vanzelfspre kend alle andere lekkernijen die zo lekker zijn bij een bakkie koffie, te vens het adres voor Ontbijt-Brun- ch-Lunchservice. Kinderen gaan hier nog ouderwets om het echte snoep, in de kindermond wordt Brood-Banketbakkerij Wim Slager ook wel "het snoepbakkertje" ge noemd. Ook Cadeau Boutique Pierrot is in deze gezellige winkel vertegenwoordigd. Kijk ook eens op het wereldwijde web www.sint- annaland.com/bakkerslager.htm. Kevin Schaegen is deze week pupil van de week. Kevin voetbalt in WHS E1 en is bijna niet te passeren. Hij is de rots in de branding binnen zijn elftal. Voetbal is dan ook Kevins al lergrootste hobby. Hij hoopt hier ook later zijn beroep van te maken. Zijn droom is om profvoetballer bij Ajax te worden, de Amsterdamse bespelers van de Arena zijn dan ook zijn favoriete team. Toch spelen zijn favoriete spelers niet bij de hoofd stedelingen, Ronaldinho van Barce lona en Wayne Rooney van Man chester United zijn volgens Kevin de allerbeste spelers. Onze jonge pupil van de week lust erg graag spare ribs met frietjes, maar voor bloem kool en spruiten haalt hij zijn neus op. De schrijver van deze pagina geeft hem groot gelijk want echt lek ker ruiken doet dat dan ook niet. We wensen Kevin een erg leuke middag toe en hopen met hem datWHS weer maar een goaltje schiet. Kevin Schaegen Autobedrijf Van Vossen v.o.f. voor vertrouwd en prijsbewust autorijden Spuistraat 1 4697 BB St.-Annaland Tel. 0166-657100 MAKELAARS OI66-6O4522 Eendrachtsweg 11, 4691 EK Tholen Tel. 0166-604522 Fax 0166-603216 meer dan 25 jaar het adres voor uw onroerend- goed zaken! SINT-ANNALAND Voor de complete realis nieuwbouw of verbouw traditioneel als systeem Tevens kunnen wij uw tekeningen en bouwaanvragen verzorgen. Het bouwen onder GIW garan tie of Bouwgarant is mogelijk. Wij hebben nog diverse nieuwbouw en inruilwoningen in Sint-Annaland en Oud-Vossemeer te koop. 1 tie van uw owel Bel voor een vrijblijvende prijsopgave of inlichtingen: 0166-653040 Ook reparaties en onderdelen Bronsgeestweg 8, St.-Annaland, tel. 0166-653207 Café-Biljart, Resto, Partycentrum Voorstraat 54-56, Sint-Annaland Tel. 0166-652410 Uw adres voor: kunststof kozijnen, deuren, dakkapellen, serres, gevelbekleding enz. Geen onderhoudskosten aan kozijnen en deuren. Levering onder Politiekeurmerk Veilig Wonen (2*) Rente voor woningverbetering aftrekbaar. Financiering vanaf 25,- per maand. Waarborgfonds VKG Keurmerk. Geen aanbetalingen. Bel voor advies op maat: L. Hage, 0166-653712/ 06-51 53 64 13 03 Verzekeringen 03 Hypotheken w Financiële diensten 03 Pensioenen Burgemeet 25, 4693 CJ Poortvliet, tel.: 0166-612509 Restaurant Rijksweg 5 Anna Jacobapolder tel. 0167-576046 De ideale locatie vooral uw feesten en partijen voor een aantrekkelijke prijs. U kunt bij ons terecht voor vlees- en visgerechten en barbecue (binnen) v.a. 15 t/m 50 personen Veilingweg 15, 4697 RB Sint-Annaland Tel. 0166 - 65 36 25, fax 0166 - 65 36 14 Profile Tyrecenter Rinus Roon Nijverheidsweg 19, 4695 RC St.-Maartensdijk Tel. 0166-664198 Markt 10A-11, Poortvliet, tel. 0166-617040 Havenweg 5 4697 RL Sint Annaland T (0166) 65 24 68 F (0166) 65 32 11 I www.vanbeekconstructie.nl DAMES EN HERENSALON Molenstraat 31 4698 BA Oud-Vossemeer Telefoon 0166-672563 i

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 19