Hilaria JAARCONCERT r Familieberich ten r J NatuursteenHuis Kerktelefonie? ■x x me!® zaterdag 26 november 2005 ONTEVREDEN MET UW KUNSTGEBIT? N Anna Levtna Lucas Johannes Leendert Rinus Sz Carrie Reijngoudt-Verhage Hubert de Vos Sz Neeltje Vroeger Jo Moerland Sz Jo Moerland'Poot V JACOBUS KNULST CORNELIS HARTOG KEES HARTOG KEES HARTOG OME KEES HARTOG LEO HAVERMANS LEO HAVERMANS JACOMINA CORNELIA WESTDORP CORNELIA AGATHA NEELE CORNELIA AGATHA LIGTENDAG-NEELE WOUTERINA JOHANNA LINTHOUDT J.J. BALK-HAGEMAN MEVR. JJ. BALK-HAGEMAN GEERTJE ELENBAAS H.Cf., de fam. fl Kijk ook eens op www.natuursteenhuis.nl r\ Vanwege het huwelijk van onze dochter is de winkel vrijdag 25 november de gehele dag GESLOTEN! P0TTER-K00PMAN RIOOL VERSTOPT? Ned. Herv. Kerk te Oud-Vossemeer mannenkoor m.m.v. Trio Vidalita ENTREE: 8,00 (inclusief kopje koffie) Bejaardenpas en C.J.P.: 6,00 Donateurs hebben vrije toegang Aanvang: 20.00 uur Geluk Schilders GESTE?; KUNSTGEBIT' 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 24 november 2005 X Dankbaar berichten wij u dat de Heere ons gezin opnieuw heeft verblijd met de geboorte van een dochter en zusje Wij noemen haar Aflfia Kees en Ilze Schot Job Leendert Liza 20 november 2005 4691 GX Tholen Ten Ankerweg 42 0166-604485 Twee handjes grijpen in de wereld, al is die wereld nu nog klein. Dat wat die handjes zullen grijpen, steeds het goede moge zijn. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon 21 november 2005. Johnny en Martine Potappel 4695 JC Sint-Maartensdijk. Plevierlaan 7 Tel. 0166-6641 21 'k Wil U, o God, mijn dank betalen U prijzen in mijn avondlied. Het zonlicht moge nederdalen, Maar Gij, mijn God. begeeft mij niet. 1945 - 2005 Met grote dankbaarheid en blijdschap geven wij u er kennis van dat op D.V. 6 december 2005 zestig jaar getrouwd zullen zijn. We feliciteren hen van harte en wensen hen ook voor de toekomst veel zegen en geluk: Hun broers/zwagers en schoonzusters, Kees en Marie Reijngoudt-Geense Jo en Jo Reijngoudt-Padmos Jan en Riet Reijngoudt-Kempeneers Anton en Corrie Reijngoudt-Reijngoudt Achterstraat 48,4675 BX Sint-Philipsland hopen D.V. vrijdag 25 november 2005 te gaan trouwen. In het Oude Raadhuis te Oud-Beijerland hopen wij elkaar om 13.00 uur het ja-woord te geven. Wij willen Gods zegen vragen over ons huwelijk in de Bethabarakerk, Jan Lievens- laan 12 te Oud-Beijerland waarin ds. W. Harinck de dienst zal leiden om 14.15 uur. U bent van harte uitgenodigd om hierbij aanwe zig te zijn. Ons toekomstig adres: Touwslagersdreef 77,4691 LW Tholen Het is vandaag 50 jaar geleden dat ze in het huwelijksbootje zijn getreden. Van harte gefeliciteerd en nog vele jaren samen. Wim en Linda Hans en Diana en kleinkinderen 4696 BH Stavenisse, Julianastraat lb Een hand, een woord, een gebaar doen zo goed als je iemand die je liefhebt verliezen moet... Het heeft ons goed gedaan om zoveel medele ven en belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, te hebben mogen ervaren na het overlijden van mijn lieve zorgzame man en onze dierbare vader, schoonvader en opa Het was voor ons een grote steun, waarvoor wij u hartelijk dankzeggen. P. Knuist-Verburg Kinderen en kleinkinderen Sint-Maartensdijk, november 2005. Een uniek mens is heengegaan. Nu zijn we verbijsterd en bedroefd, maar hij zal altijd in onze gedachten blijven. Dankbaar voor de liefde en zorg, waarmee hij ons gedurende zijn leven heeft omringd, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze vader, schoonvader, trotse opa en schoonzoon weduwnaar van Cornelia Aberdina van Oeveren op de leeftijd van 60 jaar. Flip en Caroline Damian Mario en Coba Richard Gonnie en Christian Rick, Dani Mevr. P. van Oeveren - Moerland 4695 HM Sint-Maartensdijk, 22 november 2005 Hogeweg 25 De rouwdienst zal gehouden worden op zater dag 26 november om 13.15 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot afscheidnemen voor aanvang van de rouwdienst. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Met droefheid geven wij u kennis dat na een zeer moedig gedragen ziekte van ons is heen gegaan, onze geliefde broer en zwager weduwnaar van Corrie van Oeveren in de leeftijd van 60 jaar. Wij wensen de kinderen heel veel sterkte toe. Jan HartOg (in herinnering) Frank en Henny Ketting-Verwijs Sint-Maartensdijk, 22 november 2005 Na een korte ernstige ziekte is op 60-jarige leeftijd van ons heengegaan mijn lieve broer, 'zwager' en onze oom weduwnaar van Corrie van Oeveren Dien Hartog Wim Overbeeke André Ketting Bianca Ketting Sint-Annaland, 22 november 2005 Soms is er zoveel wat we voelen. Maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Verdrietig delen wij u mede dat overleden is onze lieve Harry, Anita Michael en Jeffrey Philip, Christel Nicole en Sven Richard en Karina Ramona en Pieter Jurgen Heidi en Anco André Bianca Sint-Maartensdijk, november 2005 De bomen komen uit de grond en uit hun stam de twijgen en iedereen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen we zien ze vallen naar de grond en dan opnieuw weer groeien zo heeft de aarde ons geleerd dat al wat sterft zal bloeien. Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor wat hij ons gaf, delen wij u mede, dat onver wacht van ons is heengegaan, mijn zorgzame man, onze lieve pa en opa Leonardus echtgenoot van Anna Francisca de Leeuw in de leeftijd van 77 jaar. Oud-Vossemeer: A.F. Havermans-de Leeuw Gabie en Ella Esther, Annet Greta en Kees Patrick en Daphne Angelica 4698 RG Oud-Vossemeer 17 november 2005 Dorpsweg 44 De uitvaartdienst is gehouden op dinsdag 22 november om 11.15 uur in de kerk van de H. Willibrordus, Dorpsweg te Oud-Vossemeer, waarna de crematie heeft plaatsgevonden in het crematorium te Bergen op Zoom, ingang Mastendreef 5. Met verslagenheid hebben wij het nieuws ont vangen dat de Nestor van onze vereniging is overleden. Bijna 60 jaar lang heeft hij zich ingezet voor het toneel in Oud-Vossemeer. Wij zullen hem missen. Wij wensen Anna, kinderen en kleinkinderen sterkte toe in het verwerken van dit verlies. Toneelvereniging St. Joseph Oud-Vossemeer, november 2005 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere van ons plotseling heeft weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante echtgenote van Harry van Rossum in de leeftijd van 83 jaar en 11 maanden. Monster: Jos Hoogslag-Westdorp Kapelle: Jannetje Westdorp-Rijnberg Sint-Annaland: Ko Polderman Huib en Nel Kapelle: Corrie Wisse-Westdorp Sint-Annaland: Annie Ligtendag-Westdorp Mas en Betsie Rie en Gerard Bülach (CH): Trix en Eric Neven en nichten Sint-Annaland, 21 november 2005. Met diepe droefheid, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en bete kend, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende krachten van ons is weggeno men onze lieve moeder en oma sinds 11 juni 1968 weduwe van Pieter Ligten'dag in de leeftijd van 89 jaar en 11 maanden. Sint-Philipsland: J. Ligtendag C.W. Ligtendag-Meijer Peter en Arianne Caroline, William. Jeroen Kees en Corien S. Reijngoudt-Ligtendag I. Reijngoudt Mar ja en Johan Sylvia, Emy Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Ten Anker, afdeling Stelberg 2, voor de liefdevolle verzorging. Tholen, 16 november 2005 4675 BV Sint-Philipsland Achterstraat 29 J.l. maandag 21 november heeft de rouw dienst plaatsgevonden in het verenigingsge bouw van de Oud Gereformeerde Gemeente te Sint-Philipsland. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Sint- Philipsland. Op 16 november nam de Heere, tot onze diepe droefheid, van ons weg onze geliefde zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van bijna 90 jaar C. Neele L. Neele-van Dijke M.A. Neele L. Joppe-Neele J.M. Noorthoek-Neele G.C. Noorthoek M.A. Meijer-Neele M.A.C. Meijer Neven en nichten Sint-Philipsland, november 2005 Dankbaar voor de liefde en zorg, waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, geven wij u kennis, dat God tot Zich heeft genomen, onze zorgzame moeder, lieve groot- en overgrootmoeder sinds 1975 weduwe van Jacobus Pot op de leeftijd van 91 jaar. Ko en José Corry en Kees Hans Anton en Wilna Klein- en achterkleinkinderen Tholen, 21 november 2005. Zorgcentrum Ten Anker Correspondentie-adres: Fam. J. Pot, Wouthoekweg 7, 4695 RH Sint- Maartensdijk De rouwdienst zal gehouden worden op vrij dag 25 november om 13.15 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de oude Alge mene Begraafplaats, Onder de Linden. Gelegenheid tot afscheidnemen voor aanvang van de rouwdienst. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. - Geen bloemen Ons bereikte het droevige bericht dat overle den is onze medewerkster, mevrouw Wij wensen de familie veel sterkte toe. Welfarewerk van het Rode Kruis De Poorthoove Poortvliet, november 2005 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons trouw lid Bestuur en leden Plattelandsvrouwen afd. Poortvliet Poortvliet, 20 november 2005 Voor uw blijken van medeleven tijdens het ziekzijn en na het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Elenbaas Sint-Annaland, november 2005. Ja, ja het is echt waar, dit stel is op 28 november al 12,5 jaar een paar. November 2005 Graag wil ik iedereen, ook namens mijn man, bedanken voor alle belangstelling tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuiskomst. Jannie Kodde- Gunter 4697 CH St.-Annaland, november 2005. Schoolstraat 37 Wij willen iedereen be danken voor alle hulp, vervoer en attenties tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Fam. A. Ketting Sint-Annaland, november 2005. Wij willen iedereen har telijk bedanken, ook namens onze kinderen en kleinkinderen, voor de vele kaarten, bloe men en andere attenties, die wij hebben gekregen bij ons 25-jarig huwe lijk. Wim en Anne-Marie Lindhoud Sint-Annaland, november 2005, Huygensstraat 83 Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele blijken van medele ven en attenties die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst mocht ontvangen. Mevr. H. Fase- Leeuwestein Sint-Philipsland, november 2005. Woensdag 30 november Haestinge te Sint-Maartensdijk. Aanvang: 14.15 uur Woensdag, 30 november komt theatergroep Hilaria met een Sint Nicolaasvoorstelling naar "Haestinge" in Sint Maartensdijk. Waarom geeft Sinterklaas cadeautjes op 5 december, waarom rijdt hij paard en waarom zien de Pieten er zwart uit? Kom het horen en zien (vanaf 5 jaar) en breng je ouders, vriendjes en vriendinnetjes mee. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de VVV te Sint-Maartensdijk, kantoorboekhandel Dieleman inTholen en 's-middags aan de zaal voor aanvang van de voorstelling. Vdhrtrvscrv verfdlen, uw wen.se tv Natuursteen (vloeren, bladen, etc) Grafgedenktekens (steen, glas, metaal, etc) Glasatelier (glasbewerkingen, glas-in-lood, etc) Goes tel (0113)216555 Middelburg tel (0118) 612579 Voorheen Zandee De Kuijper Voor alle attenties in de vorm van kaarten en cadeaus die ik in de ver schillende ziekenhuizen ontving, wil ik iedereen hartelijk bedanken. Ook degenen die voor ver voer zorgden, nogmaals hartelijk dank, ook namens mijn ouders. Lennard de Ruiter Stavenisse, november 2005. n, Ring 70 - Ooststraat 2 - 4697 ED Sint-Annaland-Tel. 0166-652870 Vraag de Stichting IKN om een deskundig advies Stichting IKN Beheer Golf van Biskaje 4-a 11 3446 CP Woerden Tel (0348) 4109 07 Fax (0348) 4109 47 info@sikn.nl www.sikn.nl De sIKN Beheer behartigt de belangen van kerken en kerktelefoongebruikers. Dit doen we concreet door betaalbare alternatieven te bieden voor de traditionele kerktelefoon. In samenwerking met gespecialiseerde partners ontwikkelen en installeren we complete oplossingen. De sIKN Beheer biedt drie systemen, waarmee thuisblijvers snel en relatief voordelig kunnen meeluisteren: via de kabel, via de telefoon en via de ether. Bent u zich aan het oriënteren op de mogelijkheden? Vraag ons om gericht advies of kijk voor meer informatie op onze website: www.sikn.nl. Telefonisch zijn wij bereikbaar van 12.00 - 14.30 uur. Mede namens onze kin deren willen wij u, na de Heere, hartelijk bedan ken voor de vele kaar ten, geld en andere attenties die wij ter gele genheid van ons 40- jarig huwelijk mochten ontvangen. Het heeft ons heel goed gedaan. Fam. P. Kleppe- den Braber November 2005 Wij willen iedereen har telijk bedanken voor alle kaarten en cadeaus die we gekregen hebben voor onze trouwdag op 16 september. Gerard Sylvia van Koeveringe Goes, november 2005. Wij willen iederen har telijk bedanken voor de vele mooie kaarten, bloemen en andere at tenties die wij mochten ontvangen bij ons 40- jarig huwelijk. Jaap en Leny van Iwaarden Sint-Maartensdijk, november 2005. Bel 06-53 40 51 94 Boers riooltechniek, die lost het voor u op! Smolstods^^ V^fTïon Voorverkoopadressen: Slagerij Op den Brouw, Markt 10 Sint-Maartensdijk, tel.: (0166) 66 25 39 Boekhandel Dieleman, Hoogstraat 14-16 Tholen, tel.: (0166) 60 25 97 Rabobank Tholen en gaat u niet naar de tandarts, bekijk dan www.kunstgebit.org Gratis eerste t consultatie «X Luxe kunstgebit, met niet goed, geld terug garantie en 2 jaar gratis nazorg Reparaties klaar terwijl u wacht Ziekenfonds en particulier Openingstijden: mat/mdo 8.00-17.00 uur vrijdag 8.00-13.00 uur tel. 0164-231776 Boerhaaveplein 9 Kaaij 14 Bergen op Zoom Tholen (naast het ziekenhuis)

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 4