Taele in binnen in buutenland Ruimte nodig voor Watersnoodmuseum Tholen houdt geld over voor opknappen van woonkernen Pijlinktvis laat zich (be)kieken Werèntug FINANCIERING? www.rabobanktholen.nl Nieuwe Bedrijven Procedure voor woning Bogert wordt gestaakt 13 Wat is tael toch belangriek Me zouen - êên van de weinege kêêren - dit jaer wêêr 's nae Frankriek gaen. 't Ei êêl wat voeten in d' aerde g'ad, want da Frans... Je mot blieje weze a je's middags wat fesoendeluks weet te bestellen. Donderdag 10 november 2005 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT De Stichting Nationaal Monument Watersnood 1953 in Ouwerkerk wil het Watersnoodmuseum flink gaan uit breiden. Momenteel wordt enkel in caisson 1 de gebeur tenissen tijdens de rampnacht en de directe wederop bouw tentoongesteld. De investeringskosten van de museumuitbreiding zijn beraamd op 3 miljoen euro. De gemeente Tholen heeft niet alle subsidie van ruim 1 miljoen euro van de provincie voor stedelijke vernieu wing gebruikt. Het project liep tot eind december 2004. Er is bijna twee ton over voor het volgende tijdvak van de regeling die steeds vijfjaar duurt. Provincie betaalt begeleiding kinderen van Rehobothschool Vergaderruimte Vrije Herv. Gem. in Scherpenisse Tholen Oud-Vossemeer Sint-Annaland Stavenisse Sint-Maartensdijk Scherpenisse Poortvliet Parkeerproblemen bij Gereformeerde Gemeente Tholen Roerbaksaus ncn- en buitenlandse pers naar aan- De stichting wil naast het bestaan de overzicht de andere drie cais sons en het omringende landschap gaan gebruiken om in te gaan op de onderwerpen emoties, droogma ken/wederopbouw en het waterbe heer in de toekomst. De caissons worden door gangen met elkaar verbonden. Om de plannen te kun nen realiseren zijn brede steun en financiën nodig. Verschillende belanghebbenden partijen, waaron der Rijkswaterstaat. Waterschap Zeeuwse Eilanden en Staatsbosbe heer. zijn enthousiast over de plan nen en hebben reeds aangegeven te willen onderzoeken op welke wijze zij het project kunnen ondersteu nen. Vanwege het internationale as pect van het watervraagstuk wor den ook Europese subsidies aangevraagd. Bij voldoende finan ciële middelen kan in de herfst van 2006 begonnen worden met de bouwkundige aanpassingen. De opening kan volgens huidige plan ning in november 2007 plaatsvin den, exact 50 jaar na de aanneming van de Deltawet door de Tweede Kamer. Volgens de stichting be staat bij een groot publiek de be hoefte aan een plek waar de herin nering aan de Watersnoodramp levend wordt gehouden. Afgelopen periode heeft het museum volop in de belangstelling gestaan van bin- leiding van de ramp in New Orle ans. Natuurproblemen als de stij gende zeespiegel, regelmatige rivieroverstromingen in omringen de landen en de tsunami-ramp van kerst 2004 brachten het water- vraagstuk en het Watersnoodmuse um al meerdere malen in de actu aliteit. De grote interesse blijkt verder uit de toenemende vraag naar informatie voor werkstukken van scholieren. Ruim 130.000 mensen bezochten het museum sinds de opening in 2001. Het museum trekt jaarlijks zo'n 20.000 bezoekers, in het her denkingsjaar 2003 kwamen zelfs 50.000 mensen naar het Waters noodmuseum. Op 5 en 6 november sluit het museum seizoen 2005 af. Zaterdag zal theater Kwark, in het museum, om 15.00 uur een toneel stuk opvoeren. Van oudsher staat 5 november bekend als Quadc Sater- dach. Op die dag werd ons land in 1530 overspoeld door de Sint-Felix Vloed. Tientallen dorpen en de stad Reimerswaal verdwenen met de vloed. Over deze gebeurtenis gaat het op treden van theatergroep Kwark. Tijdens de winter wordt het exposi tiemateriaal droog en vochtvrij op geslagen. Het museum opent haar deuren weer op 1 april 2006. Met geld uit de pot voor stedelijke vernieuwing werd het gebied aan de Zuiddijk in Sint-Philipsland geschikt gemaakt voor woningbouw. De provincie Zeeland betaalt 10.088 euro aan de BBA voor bege leiding van Thoolse leerlingen naar de Rehobothschool in Stavenisse. Dat blijkt uit de afrekening sociale veiligheid in het openbaar vervoer over 2003, waarbij de provincie Zeeland totaal 22.042 euro euro (de werkelijke kosten bedroegen 22.712,76) aan de BBA betaalt. De ze maatschappij regelt het openbaar vervoer op Tholen en Sint-Philips land. De begeleiding van leerlingen van de Rehobothschool stond niet in werkplan. Dat gold ook voor 198,53 euro voor de voorlichtings bijeenkomst opvang en verwerking De kerkenraad van de Vrije Her vormde Gemeente van Scherpenisse onderzoekt of het mogelijk is om achter de kerk aan de Laban Deur- loostraat een vergader- annex cate chisatieruimte te bouwen. Op het terrein van de kerk staan nu twee garages en een schuurtje. Uitbreiding zou daar mogelijk zijn, maar volgens scriba J.J. Bolier is nog helemaal niet zeker of dat ook zal gebeuren. „We doen er op dit moment alleen maar een onderzoek Inschrijvingen in het Handelsre gister van nieuwe bedrijven op Tholen en Sint-Philipsland in de maand oktober. New Sound Entertainment. Polder straat 4, het verzorgen van enter tainment en het verhuren van audio- apparatuur, vennootschap onder firma van P.J. Gladdines en M.K.C. van den Berg. Kapsalon Hairrr. Kerkstraat 6, het treffen van voorbereidingen tot het uitoefenen van een dames- en he renkapsalon, eenmanszaak van me vr. G.G. Koopman uit Sint-Maar tensdijk. Studio 4 U Omnia Vanitas, John.F. Kennedystraat 17, schoonheidsspe cialiste, nagelstyliste, pedicure, een manszaak van mevr. M. Heins-Ver voorn. Frako Techniek, Kalisbuurt 11, in stalleren, afstellen, onderhouden en reviseren van (industriële) machi nes, eenmanszaak van F.A.J.J. Koop. Vroegop Elektrotechniek, Philips van Dorpstraat 34, elektrotechnisch installatiebedrijf, eenmanszaak van J.W. Vroegop. T S international, Weststraat 35, groothandel en adviesbureau op het gebied van gezondheid en dagelijk se verbruiksgocdcren, eenmanszaak van mevr. S.J. Rijken-de Bruin, 2 werkzame personen. van een schokkende gebeurtenis en 432,36 euro voor de tweedaagse training omgaan met agressie voor buschauffeurs. De provincie heeft besloten deze extra activiteiten van totaal 10.718,89 euro toch te subsi diëren. Het ministerie van verkeer en waterstaat geeft daarvoor weer een bijdrage aan de provincie. De BBA heeft al een voorschot van 17.634 euro ontvangen, zodat er nog 4408 euro wordt bijbetaald. Over 2004 krijgt de BBA 15.011,79 euro voor verbetering sociale vei ligheid. Ook hierin zitten enkele posten die niet in het werkplan stonden: 128,50 euro voor begelei ding van scholieren en 3072,80 eu ro voor effectmeting toezicht. De provincie had op 18.492 euro gere kend en dat ook al als voorschot be taald, zodat de BBA 3480,21 moet terugbetalen. naar. Straks komt er een nieuw komplan voor Scherpenisse. We willen bekijken of het daar kan. Er staan nu garages op ons eigen ter rein die slecht bereikbaar zijn. Het gaat er alleen om te bekijken of de mogelijkheid aanwezig is. De leden moeten zich er nog over uitspreken. Het kan nog makkelijk twee jaar du ren. Het is nog in een zeer pril stadi um. Er is eigenlijk nog niets over te zeggen." Vergaderen en catechiseren vinden nu in het bestaande kerkgebouw plaats. De Vrije Hervormde Ge meente van ds. J. van der Sleen be trok in juli 2003 het gebouw aan de Laban Deurloostraat 1 waar voorheen de Rabobank was ge huisvest. J.C. Bolier, Burg. Baasstraat 71, de tailhandel in sieraden en kleding via internet, eenmanszaak van J.C. Bo lier. Biljartvereniging Havenzicht, Huy- gensstraat 61, vereniging met be perkte rechtsbevoegdheid, voorzitter L.J. Hage, secretaris/penningmeester S.W. Quist, gezamenlijk bevoegd. Stichting reanimatie en AED trai ningen Eiland Tholen, Kerkstraat 47, voorzitter mevr. G.Guequièrre- Dorst, secretaris/penningmeester M. de Rijke, bestuurslid Ph. Lindhout. gezamenlijk bevoegd. Zeelandia Shipping b.v.. Kerkstraat 63, holding, bestuurders S E Ma ritime b.v.en Jesda Shipping b.v. Stichting Smerdieks Muziekfesti val, Haven 4, voorzitter mevr. C.A.M. Muller, secretaris Ph. Wou- terse, penningmeester mevr. P.D. Leijs-Verhoeven. Van Gorsel Service, Oudelandse- weg 10, zichzelf verhuren als ar beidskracht. akker- en tuinbouwbe drijf, eenmanszaak van C.D. van Gorsel. Zorgondememer Brandt, School straat 16, verpleging, verzorging en begeleiding van hulpbehoevenden in thuissituatie, eenmanszaak van mevr. M.P.C. Brandt-van Schilt. A. Snoei levensmiddelen. Zuid plantsoen 1markthandel in levens middelen en kruidenierswaren, een manszaak van A.N. Snoei. Dat blijkt uit het overzicht van de provincie nadat de gemeente Tho len verantwoording heeft afgelegd over de besteding van 1SV- gelden (investeringsbudget stedelijke ver nieuwing). Voor Tholen is het bud get op 1.134.451 euro vastgesteld. De gemeente besteedde er 939.326 euro aan en houdt voor het tweede tijdvak van 2005 tot en met 2010 nog 195.125 euro over. Voor het tweede tijdvak staan 7 projecten op de lijst: 1 impuls Sint-Maartens- dijk/Schcrpenisse, 2 Dalemsestraat 19/21 in Tholen, 3 Regentes- sestraat (infrastructuur), 4 Haven- Nu de provinciale commissie om gevingsbeleid sterk afwijzend heeft gereageerd op een inpandige bedrijfswoning van bouwbedrijf Bogert en een kerkgebouw in een bedrijfspand in Tholen wordt de herzieningsprocedure van het be stemmingsplan gestaakt. Dat heb ben b. en w. besloten, mede naar aanleiding van de inspraak- en overlegreacties op de eerste her ziening van bestemmingsplan be drijventerrein Slabbecoornpol- der/Welgelegen. Volgens b. en w. is het onhaalbaar om te blijven streven naar een bedrijfswoning voor aannemer Bogert uit Oud- Vossemeer. Hij ijvert al jaren voor Zeekatten en pijlinktvissen. Ze ko men elk voorjaar de Oostcrschelde inzwemmen om zich voort te plan ten. De gewone zeekat (sepia) laat zich gemakkelijk benaderen, maar de pijlinktvissen zijn schuwer dan hun veel grotere soortgenoten. Duikers kunnen onder water naar hartenlust opnamen maken van bij voorbeeld parende zeekatten en hoe de dieren hun eieren afzetten. Maar gebied Sint-Annaland (bedrijven terrein), 5 bibliotheek Klooster straat Sint-Annaland. 6 uitbreiding Poorthoove, 7 slopen van 300 be jaardenwoningen/vervangende nieuwbouw in alle woonkernen (maar gespreid over tien jaar). Van de acht gemeenten in Zeeland zijn er twee (Hulst en Vlissingen) die het hele budget hebben opge bruikt. Voor Tholen kunnen de plannen voor de tweede periode gewoon doorlopen. Bij de projec ten gaat het vooral om gebieden waar de functies veranderen. Bij voorbeeld van werkgebied naar een inpandig huis voor zijn grote gezin in de loods van het bouwbe drijf onder de Thoolse brug. De Christengemeente wilde de ruim tenood in de Oesterschelp oplos sen door de voormalige drukkerij NPN aan de Slabbecoornweg als kerk in gebruik te nemen. Een en ander blijkt niet haalbaar, ondanks vele discussies in de raadscom missies. Via advocatenkantoren dienden drie bedrijven bezwaren in omdat ze meenden door vestiging van een kerk en bedrijfswoningen hin der en schade te zullen ondervin den. Ook het waterschap reageer de, want wanneer het kerkgebouw en de bedrijfswoning er toch zou den komen, zouden er voor de wa terafvoer voorzieningen getroffen moeten worden. B. en w. stellen de gemeenteraad 8 december voor om de herzieningsprocedure te staken. van de pijlinktvissen is dat een stuk lastiger. Toch laten ze zich af en toe wel goed van dichtbij zien. Onlangs zwom men er negen exemplaren in een on diepe plas water op de Slikken van Den Dortsman tussen Gorishoek en Stavenisse. Er zwemmen garnalen en kleine visjes, er liggen stenen waar Japanse oesters op groeien. Hier en daar drijft een stukje wier. woongebied. Dan gaat het vaak om verwerving van gronden en opstallen, verplaat sen milieuhindcrlijke bedrijven, bodemsanering, sloop van be drijfspanden. en nieuwbouw. Als voorbeelden op Tholen worden ge noemd de Zuiddijk (bedrijf) en Wilhelminastraat (Groene Kruis- gebouw) in Sint-Philipsland, Suur- land/Weggemans (voormalige ga rage naar woningen) in Scherpe nisse, bedrijventerrein Slachtveld in Tholen, sloopbedrijf Jeroense in Sint-Annaland en Molenstraat/ Paasdijkstraat in Poortvliet. Het is de provincie opgevallen dat er vooral in de gemeente Tholen het afgelopen tijdvak een relatief groot aantal gebieden zijn aange pakt waar de functies zijn veran derd. De provincie stelt echter ook vast dal de eerste vijfjaar gezien wordt B. en w, gaan met de kerkenraad van de Gereformeerde Gemeente Tholen praten over de parkeerproblematiek aan de Ds. Kerstenstraat in de nieuw bouwwijk Stadszicht. De kerk heeft weliswaar een groot parkeerterrein en een fietsenstalling bij de nieuwbouw, maar dal zijn toch enkele plaatsen minder dan oorspronkelijk gepland was. Er is parkeercapaciteit ingele verd ten gunste van een vijver voor de waterberging. In Stadszicht geldt een parkeerverbod in die zin, dat men alleen in de parkeervakken mag par keren of op een parkeerterrein. Bij kerkdiensten komt de Gereformeerde Gemeente wel eens parkeerplekken tekort, zodat het college heeft beslo ten om een gesprek met de kerken- Met hun grote ogen houden ze de toeschouwers in de gaten. Door hun bijna transparante romp vallen ze, van bovenop gezien, nauwelijks op. Kom je echter dicht in de buurt dan dreigt er gevaar. Ze schieten schie lijk weg. Een van de inktvissen spuit zijn inktzak leeg om de belager het zicht te benemen. De inkt zweeft als een zwarte wolk in het water. Kom je nog dichterbij dan verandert het als een leerperiode. Gemeenten moeten nog leren omgaan met in tegrale benadering van de stedelij ke vernieuwing. Vooral wordt er geworsteld met de interne en ex terne communicatie. Meerjaren programma's bleken achteraf te ambitieus en niet altijd even re alistisch. Ook bleek dat vijf jaar voor verschillende projecten te kort is gebleken om ze uit te kun nen voeren. Tholen had ook plannen voor de herstructurering van het bedrij venterrein in Poortvliet. Maar heeft de provincie laten weten niet door te schuiven naar de volgende ronde omdat de 'gevestigde be drijven op geen enkele manier wensen mee te werken aan de her structurering.' Het gaat om het ontvlechten van bedrijven wat al enkele jaren van de baan is. raad aan te gaan. Rond de oude kerk aan de Hoogaarsstraat speelde de parkeerproblematiek ook. maar met de nieuwbouw leek dat helemaal op gelost te worden. De praktijk wijst nu anders uit, mede door de waterber ging, waardoor parkeerplaatsen zijn vervallen. Het capaciteitsprobleem zal met name in de herfst en winter aanwezig zijn omdat in de zomer en het voorjaar veel meer kerkgangers te voet of op de fiets komen in plaats van met de auto. Velthuis over sociale werkvoor ziening. De Thoolse wethouder van sociale zaken mevr. M.A.E. Velthuis spreekt 28 november in Heinkens- zand over veranderingen in de so ciale werkvoorziening tijdens een rond-de-tafel-conferentie van het Klaverblad. Ter sprake komt o.a. de indicatiestelling wsw. die door het CWI (het vroegere arbeidsbureau) wordt uitgevoerd. dier van kleur. Zijn doorschijnende romp gaat van lichtbruin naar don kerbruin. En eenmaal uit het water opgepakt dan is het dier als een stier zo kwaad en spuit hij eerst water zijn lijf en dan lucht. En strekt zijn vangarmen uit om zijn belager af te schrikken. Dc kleur van het dier is nu bijna rood. Over heel zijn lijf, van zijn vinnen tot zijn armen. Reacties van lezers op de rubriek zijn welkom bij de dialectgroep Tholen, tel. 0166-602226/ Gelukkug bin d'r in zo'n busge zelschap wè ménsen die at dat mêê bie d' and g'ad Zo bi m'n bewaerd voor 'n sta- eve stokbrood in 'n papiere zak waer a je zo ma stukken af most biete, zelfs gêên butter of zo d'r op. Ma ons adde g' ööre je mot 'n 'croque monsieur' of 'croque madame' neme. 't Eê- ste bleek mi amme in 't twee de mit ei te wezen. Nae d' an dere ménsen mit t'r stokbrood m'n nauweluks durreve kie- ke, ma m'n dienke at te tan darts d'r nae de reize 't beste mee gewist is. M'n zitte goed in wel t'eten, in jawel. Je dialect is bliekbaer oaltied anwezug, want an 'n naestgelegen taefeltje ööre m'n Zêêuws praete in dat doe je gek genog toch wat. 't Is net of at 't 'n bitje femielje is. M'n van eigus regelmaetig con tact mee tie ménsen. Op 'n kêêr zei tie man tegen z' n vrouwe: „Twint terwijl) at jie noe klaer eet, gae ik even m'n fototoestel aele in de bus." In toen wiste m'n at tie ménsen uut Schouwen-Duve- land kwaeme. M'n waere al 'n dag of zevene onderwegt in op 'n gegeve moment vroeg t'r 'n mevrouw: „Wilt U mij even helpen bij het uitstappen, want de laatste af stap is nogal hoog." In m'n oorden 'n bepaelde tongval waedeur a 'k vroeg: Pak even uw zakboekje THOLEN 11 nov. Kamerkoor Cappella Am sterdam, Grote Kerk, 20.15 u. 12 nov. Zangavond t.b.v. De Onder grondse Kerk, Grote Kerk. 19.30u. 12 nov. Musicals in concert, Meul- vliet. 20 u. 15 nov. Bezoek Van Houte Interi eurs, Plattelandsvrouwen, Markt, 19.45 u. 15 nov. Financiële planning in post actieve levensfase, VTB. Meulvliet, 19.30 u. 25 en 26 nov. Tentoonstelling Vo gelvreugd, Meulvliet. 26 nov. Afgifte hulpgoederen voor Dorcas, Rcgentessestraat 5, 9.30 - 12 u. OUD-VOSSEMEER 10 en 11 nov. Tentoonstelling Vo gelvrienden. 12 nov. Elf-elfviering Vlooientrap- pers, café Daan Banaan. 20.30 u. 16 nov. Smartlappenmiddag Anbo Zonnebloem. Hof van Holland, 14 u. 22 en 29 nov. Koersballen Anbo. Vossenkuil. 14 u. SINT-ANNALAND 23 nov. Van zooi tot mooi, NBvP - Vrouwen van nu 15 nov. Info-avond nieuwe zorgver zekering. FNV Bouw, Wellevaete. 19.00 u. STAVENISSE 12 nov. Playbackshow. Stichting Actief Stavenisse, De Stove. SINT MAARTENSDIJK 12 nov. Lampionoptocht, Evenemen ten comité Smalstad, 19 u. 14 nov. Informatie-avond diabetes en verzekeringen (afsluiten), Haestinge, 19.30 u. 19 nov. Sinterklaasintocht, Evene menten comité Smalstad 19 nov. Sing-in met praise en opwek kingsliederen m.m.v. Vision, Reho- bothkerk, 20 u. 26 nov. Concert Ruud Hermans Band, country-avond. Haestinge, 20.15 u. 26 nov. Afgifte hulpgoederen voor Dorcas fam. Wielaard. Wouthoek- weg. 9.30-12 u. 30 nov. Theatergroep Hilaria. Sinter klaasvoorstelling, Haestinge. 14.15 u. SCHERPENISSE 12 nov. Psalmzangavond t.b.v. spreekt u misschien ook Zeeuws? Het bleek inderdaad een Zeeuwse te zijn, die reeds vele jaren buiten Zeeland woonde, doch het Zeeuws niet verleerd was. Koffie bestellen leek ons een fluitje van een cent.Tijdens het lezen van het dunste boekje over de Franse taal staat er: 'bestel café au lait'. Dat lijkt het meest op onze koffie, dus dat bestelden we. We namen een fikse slok en dat viel tegen: meer melk dan koffie. Ma m'n bin d'r uut gekomme. De vol gende kêêr vroege m'n in ons beste Frans: koffie en melk apart en de melk warm graag. Noe was 't koffie zo at koffie mot weze. Toen m'n wêêr tuus waere, adde m'n zin in 'n roerbakge recht. Noe kun jullie toch zien oe at 't butenland oak ons beïnvloedt, Naer 'n grööte supermart in de buurt - nae- men noemen m'n nie - in dae vroege m'n an 'n joenge me dewerker, zo te zien nie van ier geboortig: waar kunnen we de Uncle Ben's vinden, een zoet zure roerbaksaus? Hij keek ons met zijn donkere ogen aan en vroeg ongelovig: Unkele benz? Ineens wisten we dat hij er nog nooit van gehoord had. Maar hij draaide zich om en daar stond een keurige meneer: „Deze mensen moe ten Unkele benz hebben." De meneer bleek een gewone klant te zijn die, zo mogelijk, nog groter ogen opzette. Zo zie je dat in het keurige Neder lands nog verwarring kan ont staan. Jacob enTonny Duijzer, Tholen. Woord en Daad. Herv. kerk, 19.30 u. 26 nov. Sinterklaasintocht, Hoge Markt. 14.00 u. POORTVLIET 26 nov. Sinterklaasintocht, Aktivi- teiten Comité Poortvliet SINT-PHILIPSLANI) 9 nov. Psalmzangavond, kerk Oud Ger. Gem., 20 u. 9 nov. Metamorfose van vier dames bij Plattelandsvrouwen, Wimpel. 20 u. BERGEN OP ZOOM 10 nov. Utrecht String Quartet, Markiezenhof, 20 u. 10 nov. Basily-Gipsy Jazz, De Maagd, 20.15u." 12 nov. Queen-special, De Maagd, 20.15 u. 13 nov. Pol's Place for Jazz, Grote Markt. 16 u. 13 nov. Obrechtherdcnking, MHR koor en Janno den Engelsman orgel, St. Gertrudiskerk, 11.30 u. 15 nov. Komisch drama De Baro nes, De Maagd, 20.15 u. 17 nov. Theaterconcert Stef Bos, De Maagd, 20.15 u. 18 nov. Giselle Russisch Ballet St. Petersburg. De Maagd, 20.15 u. 19 nov. Cabaret Arie Silvester. De Maagd, 20.15 u. 22 nov. Sweet Charity, De Maagd, 20.15 u. 27. nov. Kloontje en de Rommel- berg. De Maagd, 14 en 16 u. 27 nov. Orgelconcert Jos Verpoor ten, St. Gertrudiskerk, 16 u. 29 nov. Muziekgala Beminde Klas siekers, De Maagd, 20.15 u. +filni+++film+++lilm+++film+ CINEM'ACTUEEL: Legend of Zorro - do, ma en wo 20 u„ vr 18.45 en 21.15 u., za en zo 16, 18.45 en 21.15 u. Het paard van Sinterklaas - za, zo en wo 16 u. Wallace Gromit - za, zo en wo 13.45 u. Fiightplan - do 20 u.. vr en zo 18.45 en 21.15 u., za 16, 18.45 en 2115 u., ma t/m wo 20 u. Chicken little - wo 13.45 en 16 u„ Laura's ster - za, zo en wo 13.45 u„ Het schnitzelparadijs - vr 18.45 u„ za en zo 13.45 u„ wo 16 u., Long weekend - vr 21.15 u.. za 18.45 en 21.45 u., zo 16 en 21.15 u., di en wo 20 u.. Verrassings voorpremière - do 20.30 u„ Som- mersturm - zo 19 u.. Enduring love - ma en di 20.30 u. Advertentie I.M. Advertentie I.M. De pijl inktvis spuit in een ondiepe plas op de Slikken van den Dortsman de zwarte inkt in het water om zijn belager het zicht te ontnemen. I

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 13