Erebogen voor Elsbeth en Bram Plaatselijk nieuws I l/om eea moot öcAiideiij Laban Kapotte fiets? GRATIS 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 3 november 2005 Autowassen Ronald McDonald Lampionoptocht Fancyfair Ichthuskerk Volwerk eerste Rommelmarkt Oesterschelp Straatcomités Koninginnedag Aanrijding Wilhelminadorp Zangavond Korea Creamiddag Ter Tolne Vogels in Hof van Holland VERF NODIG? ■J Bijstand in pastoraat Rooyakkers wint Postkantoor meer open Diakenen bedankt Kees Matthijssen Tweewielers Kinderen niet forceren, maar stimuleren Man overleden Geslacht in eigen 53 Brandwonden Vogeltentoonstelling twijfelachtig Snoep bestuurslid WHS Bedankt voor beroep Subsidie verkeersmethode Frontale botsing Bestel-/Bedrijfsauto's Sing-in gospelband Vision Vuilnis dag later Zelfregulatie met insuline Jongen mishandeld Rieburch maakt videoclip Dominee blijft Bekerwedstrijd De Zeebaars Mand van fietsbanden Verkoping afgeblazen Grote bot De Baat Daan Mullié Tholen Bij autobedrijf Bal staan dc was beurten in de week van 11 tot en met 17 november in het teken van de Ro nald McDonald huizen. Onder het motto 'good lookin' staat het autobe drijf van iedere wasbeurt een vast bedrag of een percentage van de dagomzet af. Voor kinderen wordt een kleurwedstrijd georganiseerd. Autobedrijf Bal draagt op deze ma nier als lid van BOVAG een steentje bij aan het Ronald McDonald kin derfonds. Het fonds biedt ouders van zieke kinderen een thuis dicht bij hun kind dat veelvuldig in het zie kenhuis verblijft. (i/a/ene Cfie - Aa/ Open zaterdag van 11.00 tot 16.00 uur Bakstraat 3, Tholen Advertentie I.\l. De Ichthuskerk aan de Doelweg is zaterdagavond weer het vertrek- en aankomstpunt van de jaarlijkse lam pionoptocht. Deze begint om zeven uur en duurt een uurtje. De deelne mers lopen, achter de muziek, onder meer langs het zorgcentrum Ten Anker. Bij terugkeer is er voor jong en oud een beker warme chocolade melk. Bovendien staat er een kraam waar liefhebbers oliebollen kunnen kopen. Voor de organisatie tekent de stichting Christelijk jeugdwerk Tho len. De gereformeerde Ichthuskerk orga niseert aan de Doelweg en bij de kerkzaal het Visnet aan de Hofstraat zaterdag een groot opgezette fancy fair. De opbrengst van de fair is be stemd voor twee doelen: de kerk en het zendingsproject van Kerken in actie in Ghana. De bijeenkomst gaat van start om 14.00 uur en duurt tot 20.30 uur. In de kerk zullen de koren Canticum en d'Accord een deel van hun repertoire ten gehore brengen. Verder zal er een kunstschilder aan het werk zijn en is er een groot aan bod van allerlei artikelen, zoals een boekenstand, zelfgemaakte sieraden en kaarten. Er zijn oliebollen, vers gebakken vis, Zeeuwse babbelaars en een rad van fortuin. Tevens be staat de mogelijkheid om tegen een gunstig tarief uw haar te laten knip pen en zal er koffie, thee en limona de geschonken worden. De fancy fair wordt afgesloten met de start van de jaarlijkse lampionnenoptocht onder begeleiding van muziekver eniging Concordia. Aad Volwerk was donderdag met 5667 punten de sterkste bij de kla- verjasclub. Edward Tazelaar werd tweede met 5222 punten. Leen Hage nam de derde plaats in beslag met 4716 punten. Anita Aarnoudse en Paul de Heer sloten de top vijf met respectievelijk 4701 en 4649 punten. De uitslag van donderdag 20 oktober was als volgt: 1. Ineke Tichem met 5237 punten, 2. Magda Noordijke met 5129 punten, 3. Nelly Bestman met 5122 punten, 4. Marja Snepvan gers met 4948 punten, 5. Herman Oldenburg met 4903 punten. De zendingswerkgroep van de Christengemeente Tholen houdt op zaterdag 19 november een rommel markt. Deze vindt plaats in de Oes terschelp aan de Simon Lindhout- straat en duurt van 10.00 tot 16.00 uur. Naast de rommelmarkt wordt een tweedehands kledingmarkt en een tweedehands speelgoedmarkt georganiseerd. Verder worden er broodjes en soep verkocht en bestaat de mogelijkheid om de auto te laten wassen. De jeugd kan zich vermaken bij verschillende attracties. Stichting Stad houdt dinsdag 8 no vember een vergadering met de straatcomités over het komende Ko ninginnedag-thema in 2006. Straten die voor het eerst mee willen doen, zijn uitgenodigd om de vergadering vanaf 20.00 uur in Mculvliet bij te wonen. Alle straten die voorheen meededen, hebben bericht gehad. Een 42-jarige automobilist uit de ge meente Tholen heeft zaterdagmiddag op de Meestoofweg in Wilhelmina dorp een aanrijding veroorzaakt. De man gaf op de splitsing met de Brug straat geen voorrang aan een 39-jari- ge automobilist uit Goes. Er was enkel blikschade. In de Grote Kerk wordt zaterdag 12 november om 19.30 uur een zang avond gehouden. SDOK-voorlichter T.W. Kruithof zal kort iets vertellen over het werk van de stichting de Ondergrondse Kerk. met name over de hulp aan christenen in Noord- Korea. Hiervoor is ook de collecte bestemd. Het christelijk gemengd kpor ASAF uit Goes onder leiding vari André Overbeeke en organist Jacco Goud werken mee aan deze zangavond. Ook het mannenkoor Je- duthun uit Krabbendijke onder lei ding van Jan Luteijn en orgelist Sjaco Kaan zullen tijdens deze bij eenkomst van zich laten horen. Ver der is er ruim plaats gemaakt voor samenzang van psalmen. Basisschool Ter Tolne heeft dinsdag een creamiddag gehouden. Het thema was 'sieraden'. Dit werd door elke klas weer anders ingevuld. Zo maakten de kleuters kettingen en horloges van kralen en macaroni. De middenbouw maakte riemen, arm banden en hoofdtooien. In de boven bouw werden broches en houten ket tingen gemaakt. Mede door de inzet van de hulpouders ontstonden ware kunstwerken. Alle ouders, grootou ders en andere belangstellenden mochten om 15.00 uur de artistieke sieraden bewonderen. Naast de be wondering van hun familieleden werden de kinderen door de ouder raad beloond met een eetbare ket ting. In de vitrine bij de ingang van de school waren mooie sieraden uit verschillende werelddelen tentoon gesteld. Zo lagen er kettingen uit Egypte, de Dominicaanse Republiek en Afrika. Ook een Thaise hoofdtooi prijkte in de kast. De kinderen en leerkrachten kunnen terugkijken op een gezellige en creatieve middag. Oud-Vossemeer eer^j Vogelvereniging De Vogelvrienden organiseert 11 en 12 november haar jaarlijkse bijzondere tentoonstelling in zaal Hof van Holland. De zaal van de Vossenkuil is door werkzaamhe den momenteel niet meer beschik baar. Met 456 vogels van 53 inzen ders uit Zeeland en Brabant wordt de tentoonstelling groter dan vorig jaar. De vogels worden woensdag ge keurd door 6 keurmeesters van de N.B.v.V. De tentoonstelling vindt vrijdag van 19.30 uur tot 22.00 uur plaats en zaterdag van 13.30 tot 19.30 uur. Donderdag 10 november zullen de bejaarden om 14.00 uur De Vogelvrienden bezoeken. Naast een hapje en een drankje zullen zij samen een paar rondjes bingo spe len. Vrijdag 11 november komen de drie basisscholen met een groep scholieren een kijkje nemen bij de vogelvereniging, voor hen wordt een kleurwedstrijd verzorgd. Onze mengmachine maakt uw wenskleur terwijl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING Schilderspeciaalzaak Eendrachtsweg 13 Tholen, 0166-604923. Advertentie I.M. Dominee R Janse uit Middelburg is vanaf heden één dag per week werk zaam in de Hervormde Gemeente als bijstand in het pastoraat. Ook binnen de kerkenraad komt er een verande ring. Dhr. J.M. Krijger uit Tholen nam de verkiezing tot diaken aan. Dhr. A.A. Metske werd eveneens ge kozen tot diaken, maar hij heeft hier voor bedankt. Dhr. G.K. Krijger uit Poortvliet werd gekozen tot ouder- ling-kerkrentmeester en dhr. S.J.J. Everaers uit Sint-Philipsland tot ou derling. Maar beiden hebben hun be noeming niet aanvaard, zodat er nog verschillende vacatures blijven bin nen de kerkenraad. Nico Rooyakkers bleek donderdag de sterkste speler tijdens de wed strijd van biljartvereniging de Treffers. In 23 beurten speelde hij de kortste partij en met 2,348 scoorde Rooyakkers ook het hoogste gemid delde. Samen met Cees Burgers be haalde hij verder met 9 caramboles de hoogste serie. De uitslagen luid den: N. Rooyakkers - J. Hommel 10- 3,750; P. Goossens - C. Burgers I0- 8,448; Han van Daalen - A. Deurloo 5,790-10; L. van Wezel - A. Hommel 3,75-10; J. Etienne - J. de Koning 10-5,538; P. de Leeuw - Hans van Daalen 6,562-10. Voor postzaken kunnen de inwoners vanaf deze week ook op zaterdag morgen terecht bij drogisterij Maja aan de Ring. De balie is van half tien tot twaalf uur geopend voor de ba sisproducten en -diensten van TPG Post en de Postbank. En op maan dag-, dinsdag-, donderdag- en vrij dagmiddag gaat de balie voortaan een half uur eerder open, om half twee. Nieuw is dat studenten op dit postkantoor hun OV-studentenkaart kunnen afhalen, terwijl ook geld ver sturen naar het buitenland een nieu we dienst is. Uit de twee kandidaten A. Fase en G.J. Molenaar uit Poortvliet was de laatste door de leden van de Her steld Hervormde Gemeente gekozen als diaken. Hij heeft echter bedankt voor deze benoeming, zodat de vacature van vierde diaken blijft be staan. Wij halen en brengen hem Poortvliet, tel. 0166-617040 Advertentie I.M. Kinderen worden door ouders teveel onder druk gezet om leerprestaties te leveren. Dat was de mening van ds. Van Aalst, predikant van de Gerefor meerde Gemeente te Klaaswaal en zelf oud-leraar aan een school voor voortgezet onderwijs. Hij bracht dat donderdagavond naar voren tijdens de schooldienst van de School met de Bijbel in de hervormde kerk. „Niet forceren, maar stimuleren en activeren. Leer vrede te hebben met beperkte capaciteiten", was het ad vies van de predikant. Zijn preek ging over Deuteronomi- um 5, waarin het gaat over dc ge beurtenissen rondom de wetgeving op de berg Horeb. Omdat het volk Israël zo bang was voor het geluid van de donder, de bliksem, de be vende berg en voor de stem van God, werd om een bemiddelaar gevraagd in de persoon van Mozes. Het volk beloofde gehoorzaamheid aan alle geboden, waarop God verzuchtte: 'Och. dat ze een hart hadden om Mij te vrezen, om al Mijn geboden te houden, al hun dagen, opdat het hen en hun kinderen welga tot in eeu wigheid.' „Een goede belijdenis al leen is niet voldoende. God vraagt om ons hart. God doet een oproep om Hem lief te hebben, want dat is de kern van 'vrezen' en niet het beven van angst. Door de werking van de Geest willen we Gods gebo den houden, altijd. Hij geeft ook de belofte dat het hen welgaat en wel zijn is een zegen van God. Gezond heid, een goed verstand, een mooie baan, andere talenten. Maar welzijn tot in eeuwigheid is het allerbeste dat een mens kan krijgen. Daarom wordt de Godsvreze in deze tekst van harte aanbevolen." De predikant bedankte de kinderen, die vergezeld waren van ouders en grootouders, voor het luisteren. Afgevaardigden van drie kerkenraden woonden de dienst bij. waarvoor de Gerefor meerde Gemeente al gastheer opt rad. Voorzitter M.C. den Engelsman sprak in de consistorie een dank woord namens het schoolbestuur voor de indringende preek van ds. Van Aalst. De alleenwonende 45-jarige René van Gils aan de Hoenderweg is vori ge week woensdag onwel geworden en overleden. Toen een vriend uit Dirksland hem 's morgens samen met buurman P. Ridderhof vond, werd aanvankelijk aan een misdrijf gedacht. Ambulancepersoneel voer de tegen half elf ook nog een reani matie uit, maar dat baatte niet meer. De politie stelde een onderzoek in, waarbij ook een arts werd ingescha keld, die een natuurlijke dood con stateerde. De uit Dordrecht afkom stige man woonde er drie jaar en Donderdag, vrijdag en zaterdag Maandagdinsdag en woensda ♦Hamlappen 1 kg 5,60 ♦Varkensschnitzels 500 gr. 4,- jNasi/bamivlees 500 gr. 2,50 ♦Verse kiprollade 500 gr. 4,- Gebakken ham 100 gram 1,35 Gegrilde fricandeau 100 gram 1,25 Runderrollade 100 gram 1,20 Leverworst 200 gram €0,80 Rundergehakt 1 kg Hacheevlees 500 gr. Varkenshieltjes 1 kg Rundervinken 5 halen Het is er weerl Verse ERWTENSOEP uit eigen keuken! Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. voelde zich de laatste tijd niet zo goed. Vermoedelijk is hij woensdag ochtend onwel geworden of op de trap gestruikeld, waardoor hij met zo'n klap tegen de muur aankwam, dat de buren er rond half acht wak ker van werden. Toen de vriend, die dinsdagavond nog telefonisch con tact had. woensdag geen gehoor meer kreeg, ging hij ter plaatse kij ken. Samen met buurman Ridderhof werd alarm geslagen toen de man bij de badkamer werd gevonden. Hij bleek al te zijn overleden. De collecte voor de Nederlandse brandwondenstichting heeft 703,65 euro opgebracht. Al meer dan dertig jaar zet deze stichting zich in voor het voorkomen van brandwonden, het verbeteren van de behandeling - door onderzoek - en het bevorderen van psychosociale nazorg en bege leiding van slachtoffers. Het is nog onduidelijk of de vogel tentoonstelling van vereniging Vo gelvreugd op 25 en 26 november in Meulvliet in Tholen gehouden mag worden. Hoewel de voorbereidingen in volle gang zijn, houdt de organi satie rekening met het feit dat de vo gelpest en maatregelen hiertegen roet in het eten kunnen gooien. Mo menteel is er nog geen sprake van een verbod op het houden van vogel tentoonstellingen. De ledenvergade ring in de Wellevaete afgelopen vrij dag stond voornamelijk in het teken van het inschrijven van de vogels voor de tentoonstelling. Aan het begin van de bijeenkomst werd nog even stil gestaan bij het overlijden van het erelid de heer Perestam. De kweek van 2005 was over het alge meen goed, maar niet alle leden had den goede resultaten behaald. Zo'n 245 vogels werden tijdens de verga dering ingeschreven. De vereniging verwacht in totaal zo'n 400 aanmel dingen. De algemene ledenvergade ring op vrijdag 25 november in Meulvliet vindt bij een verbod op de tentoonstelling gewoon plaats. Deze avond staat in het teken van de offi ciële presentatie van de nieuwe stel lingen. Voetbalvereniging Wij Houden Stand (WHS) besloot vrijdag tijdens haar algemene ledenvergadering Siem Snoep te kiezen als nieuw be stuurslid. De bestuursleden Arjan Mosselman en Peter Wielaard wer den herkozen. Chris van 't Hof was aftredend en niet herkiesbaar. Peter Westdorp werd gekozen als nieuw lid van de kascontrolecommissie en vervangt hiermee Siem Snoep. Voor aanvang van de bijeenkomst vroeg voorzitter Anco Fase de aanwezigen een minuut stilte in acht te nemen ter nagedachtenis aan de overleden Jaap Hage. Hierna las secretaris Ivan Hage het jaarverslag voor, waaruit bleek dat WHS een goed jaar had ge draaid op zowel sportief als bestuur lijk vlak. Door incidentele zaken werd op financieel gebied een kleine min genoteerd. Tijdens de vergade ring werd echter besloten dat een verhoging van de contributie niet noodzakelijk was. Het bestuur ont dekte, door het verblijf van penning meester Arjan Mosselman in Bonai re, dat het op afstand uitvoeren van de taken en controleren van het huis houdboekje geen problemen met zich meebracht. Aan het eind van de bijeenkomst werd het programma vastgesteld voor het 75-jarig jubi leum, dat in juni 2006 gevierd wordt. Bij de sluiting werd ten slotte Theo Moerland bedankt voor het trainen en leiden van de WHS-selectie tij dens de ziekte van hoofdtrainer Cees Stoutjesdijk. Ds. A.J. Gunst heeft laten weten te bedanken voor het beroep dat de Ge reformeerde Gemeente op hem had uitgebracht. Stavenisse De Rehobothschool krijgt 1148,25 euro subsidie van de provincie voor de aanschaf van een nieuwe ver keersmethode. Het geld komt uit de pot voor stimulering van de ver keersveiligheid in Zeeland. Totaal is er aan zes scholen in de provincie 11.310,09 euro betaald. ld ijk) -* Sint-Maartensdijk Op de Hogeweg zijn dinsdag om 13.00 uur drie mensen betrokken ge raakt bij een aanrijding. Een 30-jari- ge automobilist uit de gemeente Tholen reed over de Hogeweg ko mende uit de richting van de Haven en haalde een andere weggebruiker in. Daarbij kwam hij op de linker weghelft terecht. Uit tegenoverge stelde richting kwam een 49-jarige automobilist uit Zierikzee aanrijden, waardoor een frontale aanrijding volgde. Ook een geparkeerde auto mirte rlnnr dr hint ing hrn-h iilipd Nieuw en gebruikt alle merken. Ook voor onderhoud en reparatie. Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. Gospelband Vision houdt zaterdag 19 november in de Rehobothkerk aan de Westvest een sing-in. Het thema van de avond is 'offering'. Het is de derde keer dat de gospel band Vision een sing-in organiseert. De avond begint om 20.00 uur en duurt tot ongeveer 22.00 uur. De gospelband wil door zang en muziek het evangelie van Jezus Christus uit dragen in kerkdiensten en tijdens an dere bijeenkomsten. In de Mecrkoetlaan. Westpoort en een klein stukje van de Plevierlaan is dinsdag geen vuilnis opgehaald. De Zeeuwse reinigingsdienst (ZRD) had te kampen met een storing aan het voertuig die niet snel opgelost kon worden, legde M. Fossen van de ZRD uit. De grijze containers bleven een dag en een nacht staan. Gisterochtend zijn ze alsnog geleegd. Diabetesvereniging Nederland afde ling Tholen en Sint-Philipsland or ganiseert maandag 14 november de informatieavond 'Zelfregulatie met insuline: brandblussen of vooruit zien'. De avond begint om 19.30 uur in partycentrum Haestinge aan de Sportlaan en duurt tot ongeveer 21.30 uur. Internist P. Biemond van het Franciscus ziekenhuis in Roosendaal is spreker op deze avond. Belangstellenden hebben de gelegenheid om eventuele vragen aan dokter Biemond of het bestuur te stellen. Een 19-jarige inwoner is zaterdag rond 3.00 uur op de Markt mishan deld. De man werd door een voor hem onbekend persoon, zonder aan leiding, met een stuk hout geslagen. Hij liep hierbij verwondingen aan zijn gezicht op en is behandeld in de huisartsenpost. De politie onder zoekt de zaak. Beide groepen 6 van basisschool de Rieburch hebben vrijdag zelf een vi deoclip gemaakt. Daphne Koelman van het ROC Zeeland begeleidde de leerlingen bij deze culturele activi teit. Na een introductie, waarbij de kinderen verschillenden typen basis shots leerden herkennen, mochten zij hun eigen ideeën uitwerken. Kin deren met danskwaliteiten vormden groepjes, waaronder breakdance. Anderen mochten de camera bedie nen of werden acteurs. Nadat er ge oefend was, kon de videoclip opge nomen worden. De opnames zijn bewerkt en op dvd gezet. Het resul taat van de videoclip is over een paar weken te zien op de site www.rie- burch.nl. Dominee A.A. Brugge heeft bedankt voor het beroep dat hij ontving van de Gereformeerde Gemeente te Lei derdorp. Visvereniging De Zeebaars organi seerde zaterdag de elfde bekerwed strijd aan de Moggershilpolder. Met 35 deelnemers werd 508 cm vis ge vangen. 1. G. Bijl 72 cm, 2. D. van Vossen 67 cm, 3. W. van Popering 62 cm, 4. Jeromy van Hout (jeugd) 61 cm, 5. J. Ketting 36 cm. 6. Jaap Kodde M. Westdorp 32 cm, 8. Je roen den Engelsman (jeugd), Corné Westerlaken, A. Arts 31 cm, 11 mevr. G. v.d. Werff-Tichem 30 cm, 12. mevr. T. Deurloo-Bos 23 cm. Woensdagavond kwamen 33 leden Elsbeth van Dijke en Bram Deij worden opgewacht door bewoners van het gezinsvervangend tehuis Molenheim in Alblasserdam. Elsbeth van Dijke uit Sint-Annaland en Bram Deij uit Oud-Vossemeer gingen vrijdag door een erehaag het gemeentehuis van Sint-Maar tensdijk binnen om zich in de echt te laten ver binden. De haag werd gevormd door bewoners van het gezinsvervangend tehuis Molenheim in Alblasserdam waar de 22-jarige bruid ver zorgende is. De bewoners stonden gereed met bogen met gekleurde ballonnen. De andere gasten kwa men in een opvallende gele Amerikaanse schoolbus naar de smalstad. Na de huwelijks voltrekking ging het gezelschap naar Oud- Vossemeer voor de kerkelijke bevestiging in het gebouw van de Gereformeerde Gemeenten in Nederland. De 23-jarige bruidegom Bram Deij werkt als ingenieur bij Engiplast in Mid delburg. Het echtpaar gaat in Kapelle wonen. Zondag 6 november THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Vemooij. 18.30 u. ds. Wüllschleger, Vlissingcn. HERSTELD HERV. GEMEENTE 9 u. ds. Blom. Poortvliet, (H.D.) 18.30 u. ds. Kot, Borssele. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. da. Van der Poll. GEREF. KERK 10 en 17 u. ds. Broere (H.A.). CHR. GEREF. KERK 10 u. leesdienst. 18.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Wisse. R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Van der Linden, Waalwijk. 18.30 u. ds. De Graaf, Zevenbergen. GEREF. KERK 10 u. mevr. Koppenaal-van Putten, Stellendam. CHR. GEREF. KERK 10 en 14.30 u. ds. Den Boer. 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, za 19 u. gezinsviering, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. kand. Van Kralingen, Ridder kerk. 18 u. ds. Versluis. HERSTELD HERV. GEMEENTE 11 u. ds. Blom. 16 u. ds. Hoek. GEREF. GEM. 9, 14 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Geluk. Rotterdam. 18 u. ds. Boon, Krabbendijke. OUD GEREF. GEM. 9.30 en 18 u. ds. Gerritsen. 14 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Joppe. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. ds. De Graaf. Waalwijk. 19 u. ds. Jansen, Oud-Gastel. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. ds. Van der Meer, St.-Philipsland. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. kand. Kleinbloesem, Gouds waard. 14.30 u. ds. Simons, Vinkeveen. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Gunst, Nieuwer- kerk. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Blom. GEREF. KERK 10 u. dr. Bos, Serooskerke (Sch.). 14.30 u. dr. Den Hartogh, Krimpen a/d IJssel. GEREF. GEM. 10 u. leesdienst. 14 u. ds. Verweij, Yerseke. 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. kand. Bok, Poederoyen. 17 u. ds. Van Holten, Leerdam. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOI.DER GEREF. KERK 10 u. ds. Snijder, De Lier. van de plattelandsvrouwen bijeen voor een creatieve avond. De dames maakten deze keer een decoratieve mand van fietsbanden. De manden werden gevuld met o.a. plantjes. De voorzitter bedankte alle leden voor hun creatieve inzet. De volgende bij eenkomst is het sinterklaasfeest op 23 november. De openbare verkoping van het pand Molenstraat 15 is dinsdag op het laatste moment afgeblazen. No taris mr. A.A.J. Schot zou in Hof van Holland in Tholen het woon huis met tuin en verdere aanhorig- heden, groot drie are en vijftig cen tiare, alsmede roerende zaken, in het openbaar verkopen. Er ver scheen geen publicatie waarin werd gemeld dat de verkoping niet door ging, maar op het nippertje werden de schulden nog aangezuiverd, zodat de notaris dinsdag de verko ping alsnog afblies. Op maandag 7 november hoopt de zending oud papier op te halen vanaf 18.30 uur. Advertentie I.M Tonnie de Baat is met een bot van 32 cm winnaar geworden van de ze vende klassementswedstrijd van hengelsportvereniging de Knor haan. Jurian Hage werd met een bot van 29 cm winnaar bij dc jeugd. To taal werd 177 cm vis gevangen. De uitslag: 1. Tonnie de Baat 100 p, 2. Jacco Hage 99 p, 3. Rien Konings 98 p. 4. Jurian Hage 97 p, 5. Remi Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. APOTHEEK B.O.Z. Apotheek 't Fort Borgvliet, Antwerp sestraat 101-103. tel. 0164-259890. vr t/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11-12 u. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11.30-12 u.. Poort vliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595^ Tot uw dienst ienst ROLSTOELV ERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Rode Kruis afd. Tholen. Voor reser veringen tel. 06-30796206. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 3 t/m vrijdag 11 nov. donderdag 3 4.00 - 16.15 vrijdag 4 4.32 -16.49 zaterdag 5 5.12-17.27 zondag 6 5.47 -18.07 maandag 7 6.29 -18.52 dinsdag 8 7.22 -19.52 woensdag 9 8.22 -21.02 donderdag 10 9.37 - 22.32 vrijdag 11 11.02 - wo 9/11 2.58 EK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Pak even uw zakboekje THOLEN 3 nov. 'Ten Anker' door dhr. Felius, De Wingerd, 14.30-16.30 u. 3 nov. Informatieavond over borstvoe ding. Stoofstraat 8. 20 u. 9 nov. Oecumenisch avondgebed, Geref. Kerk. Doelweg, 19.30 u. 11 nov. Kamerkoor Cappella Amster dam, Grote Kerk, 20.15 u. 12 nov. Zangavond t.b.v. De Onder grondse Kerk, Grote Kerk, 19.30 u. 15 nov. Bezoek Van Houte Interieurs, Plattelandsvrouwen, Markt, 19.45 u. OUD-VOSSEMEER 8 nov. Koersballen Anbo, Vossenkuil 14 u. 10 en 11 nov. Tentoonstelling Vogel vrienden. 12 nov. Elf-elfviering Vlooientrappers, café Daan Banaan, 20.30 u. STAVENISSE 5 nov. Theaterprogramma Piet Brak man, De pad op zeven. De Stove, 20.15 u. 8 nov. Dorpsbezoek gemeenteraad. 12 nov. Playbackshow, Stichting Ac tief Stavenisse, De Stove. SINT-MAARTENSDIJK 3 nov. Vergadering gemeenteraad, ge meentehuis, 14 u. 12 nov. Lampionnenoptocht. Evene menten comité Smalstad. 14 nov. Informatie-avond diabetes en verzekeringen (afsluiten), Haestinge, 19.30 u. 19 nov. Sinterklaasintocht. 19 nov. Sing-in met praise en opwek kingsliederen m.m.v. Vision, Reho bothkerk, 20 u. SCHERPENISSE 12 nov. Psalmzangavond t.b.v. Woord en Daad, Herv. kerk, 19.30 u. POORTVLIET 26 nov. SinterkJaasintocht. ST.-PHILIPSLAND 9 nov. Psalmzangavond, kerk Oud Ger. Gem., 20 u. 9 nov. Metamorfose van 4 dames bij Plattelandsvrouwen, Wimpel, 20 u. BERGEN OP ZOOM 4, 5 en 6 nov. Musical Pietje Bell, De Maagd, 19.30 u. 5 nov. Bergse Snotteravond, Centrum, 21 u. 6 nov. Musical Pietje Bell, De Maagd, vren za 19.30 u., zo 14 u. 6 nov. Pol's Place lor Jazz, Grote Markt, 16 u. 8 nov. Ali B, De Maagd, 20.15 u. 10 nov. Utrecht String Quartet. Mar kiezenhof, 20 u. 10 nov. Basily-Gipsy Jazz. De Maagd, 20.15 u. +film+++film+++film+++film+ CINEM'ACTUEEL: Het schnitzel paradijs - do, ma en wo 20 u., vr 2115 u., za 18.45 en 21.15 u., zo 16 en 21.15 u. Laura's ster - za, zo en wo 13.45 u. Verrassingsvoorpremière - do 20.30 u. Wallace gromit - vr 18.45 u., za en wo 13.45 en 16 u., zo 13.45 u. Het paard van sinterklaas - za, zo en wo 16 u. Four brothers - vrt/m zo 21.15 u., di en wo 20 u. Zoop in Afrika - za, zo en wo 13.45 u. Mysterious skin - zo 19 u. Ladies in lavender - ma en di 20.30 u. The legend of Zorro - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.15 u., za en zo 16, 18.45 en 21.15 u., wo 16 en 20 u. Goal kick off - vr t/m zo 18.45 u. Godfriet 96 p, 6. Kees van 't Hof 95 p. De laatste wedstrijd wordt za terdag a.s. om twee uur gehouden bij Stavenisse. In het artikel over de miniatuurkar ren van Willem Voshol werd ver meld, dat Daan Mullié het bedrijf verkocht omdat hij geen opvolgers had. Dat klopte, maar niet de toe voeging 'Hij had geen kinderen.' Rob Mullié wijst erop dat hij de ge adopteerde zoon van het echtpaar Mullié is, waarvan akte.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2005 | | pagina 2